3 Buluşma

SoSuave forumundan European DJ adlı kullanıcı sormuş :

Hatunu sikmeden önce kaç kere buluşmak kabul edilebilir? Bu konu hakkında düşünce ve açıklamalarınız nelerdir?

Kesin ve hızlı uygulanabilir “Oyunun Angajman Kuralları”nı yazmanın temel problemi bir adamın o an hedefinde olan hatunla ilgili hep özel bir durum olacak olmasıdır. Böyle birşey yoksa bile erkekler genellikle “bu kızda özel birşeyler var” diye hissederler. Tabak Teorisinin Oyunun entegre bir parçası olmasının nedenlerinden biri, erkekleri daha önce sahip oldukları ve kendilerine kazara ilgi gösteren her kadını hemen özel bir kar tanesi sanma betalığını atmaya zorlamasıdır. Bir beta için kendisine ucundan da olsa IOI (Indicator of Interest – İlgi Göstergesi) veren bir kadın bulup, yokluk zihniyetinden dolayı onu gökden düşmüş bir meleğe çevirmemek çok zordur. Düşünsenize, çölde açlıktan gebermek üzere olan birine tuzlu kraker bal – kaymak gibi görünecektir.

Risk ve Ödül

“Oyunda”, bir kadına fazla yatırım yaparak diğer fırsatları kaçırma ile yeterince yatırım yapmayarak o fırsatı kaçırma arasında hassas bir denge vardır. Kadın, kendi oyunu gereği, uzun süreli ilişki veya cinsel ilişki potansiyeli konusunda, erkeğin kafasını karıştıracaktır. Bu önceden kabul edilmiş şüphe, aslında kadınların yararına bir sosyal baskıdır : biraz daha sabırlı olsan, ah biraz daha yatırım yapsan, hayatının kadını ve çocuklarının anası ve dünyanın en iyi amı ile ödüllendirilebilirsin – bunu şimdi mahvetme!

Kısaca açıklamak gerekirse, bir erkeğin cinsel alternatiflerinin olması bir kadının yararına değildir. Kadınları cinsel stratejisi bayağı şizofreniktir – idealde kadınlar, başka kadınların da sikişmek isteyeceği bir erkeği arzularlar ve bir erkeğin diğer kadınlar için cinsel pazar değerini anlamaları için erkeğin kadına rakip olabilecek opsiyonlarının olması gerekir ya da en azından bu opsiyonlar olduğuna dair dolaylı sosyal kanıtlar gösterebilmelidir. Yani aynı anda hem erkeğin opsiyonlarını kısıtlamalı hem de erkeğin opsiyonları olduğunu anlamalıdır. Buna bir de hatunun hipergamisi gereği aralarından kısa dönem seks ve uzun dönem güvenlik açısında en iyisini seçmek için, kendi CPDsi konusunda şüphe içinde olan birden fazla uydu erkeği tutma ihtiyacını ekleyin.

Pragmatik Olmak

Kadınların cinsel stratejisini anladıktan sonra bir erkeğin pragmatik bir zihinsel şemayı adapte etmesi gerekir – cinsel pazarda bir erkek, hipergaminin satın alabileceği bir maldır. Çoğu erkek için, özellikle de genç olanları için, böyle düşünmeyi kabullenmenin zor olduğunun farkındayım, o nedenle başından söyleyeyim : romantik ve sanatçı ruhunuzu, soğuk hesaplar yapmak için öldürmenizi tavsiye etmiyorum. Aslında bir kadınla ilişki kurmak ve herhangi bir insani etkileşim için o tarafınızı canlı tutmanız lazım. Tabak Teorisi ve çalışır bir oyun gerçekten de insani olmayan şeyler gibi görünebilirler ama oyunu reddedenlerin anlamadıkları, onlar isteseler de istemeseler de insanlık dışı bir ortamda oyun oynuyor olduğumuz. Erkeklerin oyunu insanlık dışı görmesinin sebebi, feminen zorunluluğun kendisini insanlığın ta kendisi gibi göstermesi.

Sizin şiirsel, harika bir ruhunuzun olması, hipergaminin umrunda değil. Sizin en kalpten dini adanmışlıklarınız hipergaminin umrunda değil. Çocuklarınıza çok iyi bir baba olmanız, hipergaminin umrunda değil. Hipergami, kendi seviyesinden daha iyisini arar, elindekiyle alabileceği en iyi malı almaya bakar. Hipergami herşeyden önce pragmatiktir ve bu nedenle erkekler de, gerçek romantikler olmayı bırakıp pragmatik oynamak zorundadır.

3 Vuruş

Seks için beklemek yazısını yazdığımda bayağı tepki çektim (bkz. Tomossi’nin 3 Numaralı Demirden Kanunu). European DJ’ın sorusuna pragmatik bir cevap vereceğim.

Şöyle düşünün, ortalama bir oyun ile, 3 buluşmada, kadının size ilgisinin sizinle sikişecek kadar yüksek olup olmadığını anlarsınız.

3 buluşmada, size ilgisinin gerçek mi olduğunu yoksa sizin alternatifleri arasında daha az ilgisi olan mı olduğunuzu anlarsınız.

3 buluşmada ya seks yapmış ya da “önce güvenmem / tanımam / rahat hissetmem lazım” cevabını alırsınız.

Eğer ilk buluşma seks ile sonuçlanırsa bu kadının sizi gerçekten arzuladığını ve sadece fiziksel kriterin sizinle yatmasına yettiğini anlarsınız.

Eğer 2 veya 3. buluşmada seks yaparsanız, kadının sizi arzuladığını ama sizinle ilişki yaşamak istediğini ve bu nedenle size kolay kız olmadığı izlenimi vermeye çalıştığını anlarsınız.

Eğer seks 4. buluşmadan sonra geldi ise diğer değerlendirilen alternatifler içinde bayrağı göğüslediğinizi anlarsınız.

Eğer 5 veya 6 buluşmadan sonra seks yoksa, muhtemelen 6 haftadır hatunla buluşup duruyorsunuz ve ağzından ne çıkarsa çıksın mesaj belli, yapmanız gereken belli. BIR SONRAKI!

Çeviri : 3 Strikes

Rollo Tomassi : Kırmızı Hap camiasının en önemli figürlerinden biri olan Rollo Tomassi'nin The Rational Male kitabı her erkeğin okuması gereken başucu eseri. Oldukça popüler olan The Rational Male bloğunun da sahibi de olan Rollo, The Rational Male - Preventive Medicine (Volume 2) ve The Rational Male - Positive Masculinity: Positive Masculinity (Volume 3) adlı kitapları ile ilk kitabındaki fikirleri daha da geliştirdi. Rollo Tomassi'yi burada Rollo Tomassi etiketinde de takip edebilirsiniz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

16 thoughts on “3 Buluşma”

  1. Olay hatunu olabildiğince erken yatağa atmak. Hatunla fiziksel ve seksüel yakınlığı kademe kademe ve olabildiğince çabuk arttırmak lazım.

  2. Peki ya öpüşmeyi geliştirsek ? Mesela muazzam bir tutkuyla öpüp sizi öpmesini sağlayan o alevi iyice harlayıp büyütsek ?

   Sonuçta her şey o öpücük ile başlıyor. Sonuçta aniden kadının kilodunu indirip girmiyoruz, öncesinde bir öpüşme, ön sevişme faslı oluyor.

   Burdan yola çıkıp bir şeyler yapılabilir.

   1. Bahsettiğin kızın ayaklarını yerden kesecek öpücük tekniği feminen masal, beta fantazisidir. Kızın ayağını yerden kesen öpücüğün tekniği değil öpenin kim olduğudur.

    Saldıray Abiye dönmeden cinselliği masaya koymak ve medeni çerçeve içinde ham maskülin davranışlar hatunu ıslatmaya yeter.

   2. Muhteşem öpüşme gibi görece muhteşem sevişmede kim olduğuna bağlı birazda.

    Californication’da Hank Moody, genel olarak hiç bir şey yapmayan, sadece kadının hoplarken belinden tutup destek olan bir adam ancak müthiş çekici.

    Nerde tutkulu sevişme, G noktası bulma, pozisyon değiştirme, bilmem ne tekniği?

 1. 3 buluşmadan ayrıntılı bir şekilde bahsetmişsiniz ancak söyle bir gerçekte var özellikle türkiye için kızlar gerçekten ilgi de duysa hoşlansa da bir erkeğe kolay lokma olmadığını göstermek için bir süre zamana ihtiyacı olduğunu söyleyebilir.Bunları da hemen next lemek çok anlamsız değil mi ? bunu yurt dışı için değil türkiye için söylüyorum.

  1. Daha dogrusu Turkiyede erkeklerin 90%i beta oldugu icin bu tip bir bekletmeyle karsilasir. 3 bulusma kuralini Turkiyeye uyarlamak demek seksi opusme ile degistirerek yapilabilir. Ama opucuk bile yoksa ordan pek ekmek cikmaz.

  1. Olayı oraya kadar tırmandırdıysan öpebilirsin.

   Ama illa öpücem diye saldırma, aşırı derecede alkollüyken sakın yalnız kalma, tecavüz etti der, şikayet eder, ikinizin rızası olsa dahi başına dert açılabilir.

   1. işin bu kısmı aklıma bile gelmedi açıkçası ama tabii ki tedbirli olmak gerek. Bir keresinde yazlık bir yerde bir traktör dolusu adam ne ayak diye musallat olmaya kalktı, kızların şikayeti falan yok bu arada ve oynaşma falan da yok. Gıcık olurlar yaparlar yani.

 2. Yaşının 20 den küçük olduğunu farz ederek yapıştır gitsin diyorum. Kız ya ben çocukla uzun ilişki düşünüyorum o yüzden ağırdan alayım demez, o yaşta ilişki falan düşünmezler gerçekte. Ters yaparsa da hiç bozma (oha noluyoruz lan diyecek hali yok, buluşma bu ), sırıt ve devam et muhabbete (konuyu alakasız bir yere getir mühim değil, önemli olan tavrın, duruşun). Öncesinde ten teması yap, bir şekilde dokun yani. Ama sırf burada yazılanları okuyup gergin gergin uygulamaya çalışmak nafile. Sen rahat olacaksın ki kız da rahatlayacak.

 3. Bro Bir şey danışıcam 18-21 yaş arası erkeklerde ve özellikle Türkiye’de RedPill olayının bazı kısımları mantıkî olarak tutmuyor. Red Pill’de denilen şey, önce tanış, seks yap, sonra manita ol mantığı.. Peki bu günümüz Türkiyesinde sence Sevgili olduktan sonra Seks Yap kısmına daha fazla uymuyor mu? Bu Sevgili ol, ilerlet çok süre geçmeden seks yap olayını uygularsak daha mı verim alırız yoksa daha mı düşük olur sence?

  Ek Soru da: (Konuyla İlgili) Seks güven gerektiriyorsa hafiften de olsa bağ kurma kısmını kullanmalı mıyız? ( Kişiliğine göre davranmak, Mesleğiyle İlgili Yorumlar Yapmak, Hayalperestse vb)

  1. Seks sonrası ilişki yada İlişki sonrası erkeği olmak senin elinde.

   Trp ile en iyi versiyonun olma imkanın var.Ulaşabildiğin en iyi seviyeye ulaşırsan – ki kadınlar artık önceliğin olmaz ve bu soruyu sormazsın- sana ulaşmak için çırpınan kadın sayısı artacaktır
   Pua kültürü ile türkiyede avrupa amerika başarısı yakalamak sonradan çok zor gibi.Doğuştan bazı niteliklerin varsa ~ tip para statü darktriad gibi seks sonrası ilişki dinamiğine girmezsin de

   Ayrıca bro ne aq ?!!??

   burası old-school life school

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *