Daygame de aklınıza takılan olumsuz soruların cevabı

Öncelikle sözlerime şunu belirterek başlamak istiyorum. Bu blog da daygame oyuncusu olarak yazmaya başladım. Bazen yorumlarda görüyorum, bu işi Türkiye’de ve ortalama bir büyüklükte olan bir şehrin üniversitesinin kampüsünde yapıyorum. Paylaşımlarım tamamen kendi düşüncemdir, kesinlikle yaşanmış şeylerdir ve alıntı değildir.
Herhangi bir çıkarım ya da maddi kazancım yok (insanları kandırarak umut tacirliği yapmıyorum) ve dolayısıyla yalan yanlış şeyler yazmıyorum. Kimseye kendimi kanıtlamak gibi bir çabam da yok. Amacım sadece bir nebze paylaşımlarımı okuyanlara yardımcı olabilmek. Çoğu zaman set açtığım da (kadınlara yaklaştığım da)
yaptığım hataları da sizlerle paylaşıyorum ki hataları görerek birlikte gelişebilelim.

Bir yorum da Bradd Pitt’in Türkiye şubesisin heralde tarzında bir paylaşım vardı. Kesinlikle değil.. 172 cm boyunda ortalama bir yüz güzelliğine sahip hafif fit sayılabilecek bir erkeğim. Yani ortalama bir türk erkeği sınıfına sokuyorum kendimi, dış görüntüm harika değil. Yani bunu anlatmaya çalışıyorum. Siz güzel giyinin, kişisel bakımınıza dikkat edin olayın çoğunu halletmiş olacaksınız zaten.

Hep söylerler çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye, Ben de size şunu söylüyorum çirkin erkek yoktur, bakımsız ve ÖZGÜVENİ
olmayan erkek vardır. Ve kadınlar acımasız yaratıklardır. Özgüveni olmayan bir erkeği böcek gibi görüyorlar tecrübeyle sabittir.  (malesef anamızın karnından özgüvenle doğmadık).

Olayın özüne değinecek olursam. Olayın nasıl işlediğini anlayıp yeterince pratik yaptıktan sonra sokakta kadınlara yaklaşıp durdurmak, sohbet edip telefon numaralarını alıp, romantik ya da cinsel bir ilişki yaşayabilmek kolay bir şey, olayın özü yapmayı öğrenip bu işte tecrübe kazanmakla gerçekleşiyor. Kalibrasyon çok önemli tıpkı yüzmeyi öğrenmek ya da araba kullanmayı öğrenmek gibi. Uyguladıkça öğrenilen bir şey ben yapamıyorum diyerek vazgeçmeyin.

Bunu neden paylaştım; bu kesin çok yakışıklı, kesin yurtdışında Türkiye’de böyle şeyler olmaz o yüzden numara almıştır vs. gibi düşüncelerinizin sadece
bahane olduğunu göstermek için. Kendinize bahane bulmaktan vazgeçin biraz cesaretle ve yeterli özgüven ve özdeğerle bu iş olacaktır. Ve çok önemli;
1 – 2 denemeden sonra vazgeçmeyin.  Çünkü bu işte ustalaşmak süreç gerektiren bir şey, benim yemediğim küfür ve reddedilişlerin haddi hesabı yok bu da aklınız da bulunsun.

Tacizci gibi gözükürüm diye düşünen insanlar için şunu söyleyebilirim. Ezik büzük, utangaç, çekingen, tedirgin, ne istediğini bilmeyen, korkunç görünümlü bir insan olarak
yaklaşım yapmadığınız sürece kötü tepki almıyorsunuz. Kadın psikopat değil ise konuşmak istemediği zaman sizi kibarca reddediyor. (ben küfür yediğim zamanlar ezik gibi yaklaşıyordum, kendime güvenim yoktu) şu an aldığım en kötü tepki yanımdan hiç bir şey söylemeden çekip gitmeleri oluyor.  Aklınıza başka bir soru geliyorsa bu başlık altında sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplayacağım.

Ve sosyal medya da gerçekleşmiş oyun ile alakalı rapor sunacağım sizlere elim de 2 tane var bir tanesi henüz sonuçlanmdı onu bekliyorum.not düşmek gerekirse tinder vs.. gibi flört app.leri kullanmıyorum
çünkü sonuca gitmek zor geliyor bana.Bir tanesi fuck close oldu. konuşmaları sildiğim için sizlere hatırladığım kadarını aktaracağım(bu fuck close oldu dediğim kız da efsane bir shit test örneği var).Beklemede olduğum rapor ise bire bir konuşmaları buraya aktarmayı düşünüyorum.
yanlışım var ise birlikte düzeltelim diye ve 1 2 tane test edildiğimi düşündüm nokta var oraları birlikte görmek amacıyla güzel bir örnek olacak.

EPAVARMAN

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Epavar Man

Erkek Adam sitesinin, genç ve dinamik daygame icraacısı.

34 thoughts on “Daygame de aklınıza takılan olumsuz soruların cevabı”

 1. Çeviri manyağı ve erkek adama sorumdur..şimdi hala tam olarak çözülememiştir bu konu…hatuna yaklaşırken niyetini belli et ama muhtaç gibi davranma…bıçak sırtı bi olay…bunlar çelişki gibi veya değil…ama ne???buradaki yaklaşım tarzı muhtaçlık yada niyet belli etme. .çok ama çok önemli konulardan biridir bu ikisi. …el cevap?

  1. Benim de en çok sıkıntı çektiğim konulardan biri bu. sorun bana değil ama sokakta kadınlarla niyet belli edirek tanıştığım kadınların çoğunu mesajlaşma olayın da ben de kaybediyorum. (sanırım muhtaçlıktan) sana önerim eğer yüz yüze görüşmeler de kendine güveniyorsan (ben çok güveniyorum) mesajlaşma olayını kısa tutup olayı buluşmaya çek çünkü kontrol senin elinde olsun.

  2. Her istediğimiz şeye muhtaç mıyızdır? Bu oranı tutturmak zor değil. En yaygın açılış cümlesini ele alalım “Merhaba, seni gördüm dikkatimi çektin, selam vermem gerektiğini düşündüm” cümlesi gayet yerindedir. Muhtaçlık mı belirtiyor? Yoo gayet samimi ve olağan bir cümle. Ne yani gay olduğumuzu bilen kızlar üzerimize mi atlıyor? Niye bellidir ama kaçak dövüşürsün veya direkt dövüşürsün. Yine de muhtaçlık olarak yansımaz.

   1. Kimse’nin yapmaya cesaret edemeyeceği bir şeyi yapıyorsun
   2. Açılış’ın en önemli parçası enerjidir.
   3. Kıza muhtaç olduğun için değil, sadece istediğin için gittin.

   Açılışların hiç bir türlüsünü kızların “muhtaçlık” olarak algılayacağını sanmıyorum. Hangi muhtaç herif gidip sokaktan kız tavlama girişiminde bulunmuş.

   Ben Türkiye’de bu işin üzerine fazlaca gidilmesi taraftarıyım. ABD’de ki elemanlar üsküdarı geçtiler, biz oyun konusunda Türkiye dinamikleri için farklı bir açı yakalayamadık. Türkiye’nin büyük şehirleri bu oyuna müsait, belirli bir potansiyel var. Bizim daha çok üstüne gidip bu olaya level atlatmamız gerekiyor.

   Açıkçası bu iş biraz emek ve biraz taşak işi:)

   1. Daygame’de ya da herhangi bir yürümede, kadın muhtaçlığınızı ağzınızdan çıkan kelimelerden değil, duruşunuzdan, bakışınızdan, ses tonunuzdan, konuşma hızınızdan yakalar. Ne dediğiniz önemsiz değil, ama asıl önemli olan vücut dili.

    Vücut dili bir erkeği neden muhtaç gösterir? Muhtaç olduğu için. Yani yürüdüğü kadını fazlaca ciddiye aldığı için (bunun tersi yani hiç ciddiye almamak da başarısızlık getirir).

   2. Podkayfom hoca farklı bir düşünce tarzin var,gayet mantıklı, güzel geldi bana..hoca buralarda daha görelim sizleri Epavar man la beraber.eyvallah sağol

   3. “Selam vermem gerektiğini düşündüm” nedir abi niye bu kadar kibarlaştırıyorsunuz işi. “Hoş bir kadınsın, seni tanımak isterim.” bitti ya nokta. Başka bir şey söylemenize gerek yok. Her açılışımı bununla yapıyorum. Çok basit, çok etkili ve direkt. Bence bir erkek direkt olmalı. Hele hele öyle “tanışalım mı?” veya “tanışabilir miyiz?” gibi iğrenç açılışları sakın kullanmayın. Siz ezik misiniz kadından onay arıyorsunuz. Ben bile bu açılışları duyduğum zaman “vay ezik vay” diyorum içimden, kadınlar nasıl tiksiniyordur varın siz düşünün.

    1. Asla izin istenmemeli. Katılıyorum. Ama açılış konusunda kelimelerden ziyade vücut dili önemli. Sen mesela kendine güvenen bir vücut diline sahipsen senin açılışın da olur, fazla kibar bulduğun da.

  3. Yürüme paradoksu bu ve çözümü içsel oyunda. Kıza yürüdüğünde niyetin belli ama seni muhtaç gösteren gerçekten o kadınla o yürümenin sonucunu fazlaca ciddiye alman ve ruhsal olarak hala kadına yürümenin 50%sinin de kızı test etmek olmaması.

   Eğer kız güzelse ve sadece bu yüzden istedi mi senle yatabilecek ve sonrası ilişkiye girebiecek ise (kişiliği ve davranışı ne olursa olsun) sen muhtaçsındır. Çoğu erkek böyledir. Yürüdü mü kendine olumlu tepki veren kıza çölde su gibi davranır ve muhtaç konuma düşer.

   Bazı erkekler bunu çaktırmamak adına kıza “sikimde değilsin güzelim” havasında yaklaşmaya çalışır. Ortalama zekaya sahip bir kız bunun muhtaçlığa maske olduğunu hemen çakar.

   Bu bir içsel dönüşüm ama muhtaç hissetmemek için fazlaca sayıda kıza yürümen lazım. O zaman dışarda binlerce aday olduğunu ve bu kızın sana ters gelen bir şeyi olursa yürümeyi bırakabileceğini biliyorsun.

   Kısacası, erkek ruhen muhtaç olduğunda muhtaç görünür. Yürümenin bunla bir alakası yok.

   1. Ruhen muhtaç olmamak için bunu içsellestirmek gerek diyosun..buda tâbi onlarca hatuna yürümek demek..eyvallah hoca

    1. İstanbul Avrupa yakası wingman arayan arkadaşlar skype gelsinler görüşelim.
     jakatta51 @ outlook . com

 2. Eparvarman çok güzel noktalara değinmiş:
  1- evet bu iş tiple değil, olsa ben de Eparvarman gibi ortalama bir erkeğim yüzüme bakan olmaması lazımdı.

  2- Tacizci damgasından korkmanız doğal ama ilk anda çok absürt bir şey söylemedikçe zaten kız niye tanıştığınızı anlar ve sizi istemiyorsa kibarca görmezden gelir, ben daha bırak taciz diyeni kötü sözle kovana bile denk gelmedim. Sosyal medyada engellenmek gibi düşünün.

  Tabii feminizmle kafayı bozmamış bir manyak olmadığını sayıyorum. Onları da az çok tipinden anlarsınız.

  1. Genelde şu beş şeyi yapmazsanız, tacizci damgası yemezsiniz :

   1 – Takip : Eğer görünce yürüyemediyseniz, pas geçin, cesaret toplarım yolda diye takip etmeyin. Yani peşinden bir 10 metre falan gitmekten değil dakikalarca takipten bahsediyorum.

   2 – Yanlış kız : Neon renkli saçlar, fazlaca piercing, fazlaca dövme, buruna öküz halkası, çok kısa kesilmiş saç gibi ruhsal problem / feminist sinyali veren hatunları pas geçin.

   3 – Israr : Yürüme açılışını pas geçen kızı hemen pas geçin. Peşinden yürümeyin. Yürüme açılışına “ne diyon lan sen” ya da “git işine” gibi tepki veren kızı pas geçin. Özür dilerim deyin geçin, kendinizi açıklamaya çalışmayın.

   4 – Abazan Saldıray mod : Cinsel içerikli açılış yapmayın.

   5 – Tenhada yürümek : Siz tabii kız ters tepki verir diye kimsenin olmadığı bir yerde yürümek isteyeceksiniz ama kalabalık ortamda kız daha rahat olacağından asıl kalabalık ortamda yürümek lazım. Gecenin bir yarısı sokakta sizden başka kimse yok iken yürümeyin.

   Takip bunların en kötüsü. Türkiye’de çok yaygın, bir kızın abazan bir omega tarafından takip edilmesi.

 3. Yukarda arkadaş İstanbul için yazmış bende Ankara İçin yazıyorum , kanat adamı arayan bu işi beraberce destek olarak yapmak isteyen varsa mailim var bana ulaşsın.

  Yaş 23 bu işi kız tavlamak için değilde kendini geliştirmek , tecrübe kazanmak , hatalarından ders çıkarmak amacıyla adam arayanlar mail atsın.

 4. İstabul içi whatsapp ya da daha anonim kalınabilecek bir uygulamada konuşma grubu oluşturulsa başlangıç için daha kolay olur. Oradan wing bulmak daha kolay olur.

 5. beyler istanbul için bu işleri yapanı görürsem saldırıyorum. 😀
  Banane amk banada çok saldırdılar .

  1. Eğer o anda kendi duruşundan yani çekilmiyorum, yaptığımın arkasındayım duruşunun arkasında olursak ; o anda kendimizden emin olursak çok buyuk olasılıkla birşey olmayacaktır. Eminim defaatle yaşadım rahat olun aynen böyle.

 6. Post yazarı arkadaşımıza ithafen hangi -de -da ekleri bitişik hangisi ayrı yazılır lütfen öğren. Bu kadar tuhaf imla hataları postun ciddiyetini ortadan kaldırıyor.

 7. Samsun Samsun Samsun hadi sağlam birileri olsun da beraber donanımlarımızla ve ekleyerek sarsılmaz güçlü bir zırhlı olalım 💪💣

 8. izmir için wing arıyorum. 33 yaşındayım kıbrıs sehitleri civarı Hergün 5-10 arası kadına gidiyorum. Zor ama mümkün. Gidemeyeni motive ederek gitmesine yardım ederim yanlız onun da bana yardım etmesi lazım, gercekten güzel kadınlara gitmekte zorlanıyorum.

  1. Hocam surekli mekan degistir. Gunde 3ten fazla yurume haftada 3 kereden fazla yurume.

   Bu olay kas gelistirmek gibi. Hemen kas yapayim diye hergun 2 saat gyme gitsen cok kisa surede sakatlanir havlu atarsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *