Doğum kontrol hapı

“Üçüncü çocuğumuzu kucağımıza aldığımızda yüzündeki mutlulukla karışık şaşkınlığı görmüştüm. Çünkü doğum kontrol hapı kullandığımı sanıyordu ve nasıl olup hamile kaldığıma bir türlü anlam veremiyordu. Ama ben bir çocuk daha istiyordum!”
Kadınların Kocalarına Söyledikleri En Acımasız Yalanlar

“Tomassi’nin 5 Numaralı Demirden Kanunu

Doğum kontrolünü ASLA bir kadının eline bırakma.”Tomassi’nin Demirden Kanunları

Çoğu erkek, doğum kontrol hapı ve kürtaj ikilisinin kadının eline nasıl bir güç verdiğinin maalesef farkında değil. Bu ikili, kadınlar tarafından çeşitli kombinasyonlarda kullanılarak onların istedikleri erkekle istedikleri geleceği elde etmelerini sağlıyor. Daha önce bir iş arkadaşımdan bahsetmiştim. Kız, pilot erkek arkadaşı ile beraber yaşıyordu ve “doğum kontrol hapı kullanmasına rağmen” hamile kaldı. Tabii ki adam “doğru olanı yaparak” kızla evlendi. Sonra kız yine “hap çalışmadığı için” hamile kaldı ve ikiz doğurdu. Şimdi evde 3 çocuğuna bakarak koca parası yiyor. Gerçi kız ilk hamileliğinde 27, adam 35 yaşında idi. Yani adama hayatını yaşayamadan 3 çocuk babası oldu demek zor. Ama kendi kontrolü olmadan kısa sürede kendini evli ve 3 çocuk babası bulma sürecini şaşkınlıkla izledim. Doğum kontrol hapının iki kere çalışmama ihtimalinin sıfır olduğunun bilincinde olması lazım.

Bir erkeğin doğum kontrolünü asla bir kadına bırakmaması lazım. Özellikle de “Hap kullanıyorum, içime boşal”, “prezervatif kullanma hissetmek istiyorum” gibi telkinler başladığında. Bunun birinci ve hemen akla gelen nedeni tabii ki erkeği “çocuk” ile kafeslemeye çalışabilecek kadından kurtulmak. Bir anlık zevk için (içerde boşalmanın neden zevk olduğunu da anlamış değilim) hayat boyu üstüne alacağın devasa sorumluluğa değmez. Kadınlar doğum kontrolünü istedikleri erkeği kafeslemek, kocalarını kontrol etmek, vs. için bilinçli bir şekilde kullanıyorlar. Saf olmayın.

Fakat doğum kontrolünü kadına bırakmamanın pek akla gelmeyen başka bir yararı daha var. Başkasının çocuğunu kendinizin sanarak yetiştirme ihtimalinizi önemli ölçüde azaltmak.

Atadan kalma geri çekme yöntemi (prezervatif olsa bile) ve prezervatif yanında iki seks arasında işeyerek (bir önceki seksten kalan spermlerin sonrakinde boşalma öncesi sıvı ile kadına geçmesini önleyerek) doğum kontrolünü asla kadına bırakmayabilirsiniz. Sonra doktor ultrasondaki minik noktayı göstermip de 5 haftalık dediğinde, önceki aylarda bilerek hedefe attığınızdan, vurucu atışı ne zaman yaptığınızı bile tahmin edebilirsiniz. Özellikle adet döngüsünü takip edip döngünün alfa haftalarında bahaneler ile geceleri hatunla evde geçiriyorsanız.

Doğum kontrolünü kadına bırakan adamı tongaya düşürmenin sinsi bir yolu var. Kadın birden “çocuk yapalım” demeye başlarsa ve eğer sizin de niyetiniz varsa, saf saf “tamam hayatım, hedefe atıyorum” diye hemen atlamayın. “Tamam şu şu geçsin 6 ay sonra başlarız söz” deyin. Bunu paranoya yapmayın zira ihtimali düşük ve çocuk isteği hep birden gelecek ama kadın başka biriyle yatmış olabilir. Kocasından da sperm alırsa ve hamile kalırsa başı belaya girmeden işin içinden sıyrılabilir. Eğer siz bunu aylarca ertelerseniz ve hamile kalırsa gidip gizlice kürtaj olacaktır (her konuda çiçekler-böcekler-vegan-ibişler tadında olan feministler neden bu kadar hırçınca kürtaj savunuyor sanıyorsunuz?). Önlem olarak o dönem alkolü bırakın. Aldatan eş kötü bir şey ama bir de üstüne başkasının çocuğunu yetiştirmek felaket. Eğer bu durumdaki adam doğum kontrolünü kadına bıraksa idi kendini koruyamayacaktı.

Diğer yaygın durumda kız arkadaşın ya da tabağın birden hamileyim demesi. Hatta internetten okuduğum hikayelerin çoğunda sonradan çocuğun kendisinden olmadığını öğrenen erkek, kadınla evli değilken bu süpriz hamilelik ile doğru olanı yapıp evleniyor. Prezervatif ve geri çekme ile “hamileyim” diye arayan hatuna rahatça siktir çekebilirsiniz. Gerçi o zaman sizi değil de doğum kontrolünü kadına bırakan gariplerden birini arayacaktır. O garip siz olmayın.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

20 thoughts on “Doğum kontrol hapı”

 1. en güzel doğum kontrol yöntemi anal seks de biraz değdirsen acıyor diyorlar swh

  şaka bir yana prezervatif çok önemli. onsuz zevki bir bence bir başka oluyor ama evlenmedikçe bu topun altına girmemek lazım. benim bir abim var. çok zengin. karısıyla ayrı yaşıyorlar. adamın bir sürü kız arkadaşı var. en son birisi bundan hamile kaldı. adam sike sike bakıyor şu an. bir diğer ruh hastası orospu da senden hamileyim dedi karısını boşatıp evlenmek için ama yalanı ortaya çıktı. en güzeli hiç tereddüt etmemek için kontrolü ele almak.

 2. Bunlar çok sakat işler aman ha.Hamileyim diye geliverir dımdızlak kalırsınız.Tabi çok genç kardeşlerimize söylemiyorum bunu ama yaşınız 28 ile 35 arasındaysa hele bir de hali hazırda güzel ve geleceği parlak bir kariyeriniz varsa an meselesidir yani ”doğru olan şeyi” yapmanız.Arda Turan bile daha yeni böyle göte geldi.Aman ha 2 dakikalık zevk için tüm hayatınızı yakarsınız.

  1. Çok genç arkadaşların şansına kızlar genelde “tecrübe” peşinde ve asıl bağlanmamak isteyen onlar. Ama bu yazıyı kafanızın bir yerine yazın. Hayatınızı kurtaracak bir bilgi bu. Hem evlenmeden önce, hem evlendikten sonra.

   Özellikle kırmızı hapla alfa davranışları artıp da daha fazla seks yapan özellikle 25 yaş üstü arkadaşları uyarayım. Asıl tehlikede olan sizlersiniz. Kadınlar bu tür davranışları olan adamla seks yaparken aptal aptal “hap kullanayım içime boşal” moduna giriyorlar. Sanırım engel olamıyorlar böyle düşünmeye. Sakata gelmeyin.

 3. Benim kız arkadaş veya eşle temel doğum kontrol yöntemim. Bu şekilde sayısız seks yaptım hiç kaza yapmadım. Ama bir önceki boşalmadan penis ucunda kalan sperm sonraki sekste boşalmadan önce precum ile vajinaya gidebilir diye arada işeme disiplini edinmek lazım. Bu şekilde yapılırsa çok etkili olduğunu düşünüyorum.

  Bence prezervatifle de geri çekmek lazım. O mered arada patlıyor. Paranoyaklık yapayım, hatun tek iğne darbesi ile delebilir 😀

 4. Özellikle seks yapma ihtimali olan gecelerde alkol almamak ya da çok az alkol almak lazım. En büyük aptallıklar alkolle yapılıyor. Cesaret için alkole ihtiyacı olan eziklerden olmayın.

 5. hatun cilt altı implantı ya da koruyucu iğne kullansın, sorun çözüldü, hem et ete değer, hem de düşük risk.

 6. Hocam peki karının içinde patlattım silahı ve hamileyim diye geldi çattı, çocuk 100% benden ama ben “Banane ben evlenmem senle” diyorum o zaman ne olur hapse girer miyim? Elimde karının rızası olduğuna dair bir kanıtım olsa yine kanun hükmünde ceza alır mıyım?

  1. Hapisi bilmem de sanırım çocuğu doğurup senin babası olduğunu ispatlarsa iştirak nafakasına bağlayabilir. Ya da toptan para ister. Zamanında Küçük Emrah’a olmuştu.

 7. Köyledi ayşe bacılar veya tecavüz mağdurları gibi durumlar hariç, modern dünyada yaşayan bir kadının kendi iradesi dışında hamile kalabileceğine inanmıyorum. Hiç kendimizi kandırmayalım.

 8. Mahmut hocam çok güzel bir noktaya değinmiş burda yazılanların bilimsel geçerliliğini merak edenler için sirf bu konuya özel bir kitap önerecegim kitap Mahmut Hocamin her kelimesini aynen bilimsel olarak destekler.Kitap ismi ise Sperm Savaşları kırmızı hapı derinden yaşamak isteyenlere tavsiyemdir.

  1. Bu kitabın Türkçe’ye çevrildiğini bilmiyorum. Güzel bir kitaptır kendisi. Ama siz sizin spermlerinizi savaştan uzak tutun. Yanılıp şaşırıp kazanırlarsa hayatınız kayar.

 9. Geçen sevgilim aslında “çaktırmasak da fuckbudym” aradı hamile olabilir miyim diye sordu. İçine bile girmemiştim bakire olduğu için. Ama yine korktum hala korkuyorum çaktırmıyorum.
  Ne yapmalıyım sizce arkadaşlar?

   1. Ben de bu iki ihtimali düşündüm ama bence beni korkutmaya çalıştı.
    Sorsam ciddiye alsam bu durumu kullanır.
    Sormasam ya gerçekten hamileyse düşüncesi korkutuyor.

 10. Tabaklarımdan biri ilişki öncesi prezervatifi kendi takmak istedi. Okeyledim ve devam ettik . Boşaldığım anda kan dondurucu bi paranoya belirdi bende(bir tırnak darbesine bakar sonuçta) . Tuvalete gidip her tarafını inceledim , sıktım , büzdüm . Islaktı ama büyük ihtimal hatunun ıslaklığıydı. Konuyu ona açtım %0.1 lik ihtimal bize mi vurdu diye . Sonrasında ertesi gün hapı aldım kendisine ve kafam rahatladı . Paranoya iyidir sizi korur !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *