Erkeği parmağında oynatan kadın – 3 aşamalı kadın manipülasyonu

 

Kadınlar erkekleri parmaklarında oynatmak için 3 aşamalı bir manipülasyon stratejisi takip ederler. Bu aşamalardan bir sonraki, sadece bir önceki işe yaramadığında ortaya çıkar. Bu aşamaları bilmek ve onları aşmak, mavi haptan kırmızı hapa geçmek için oldukça önemlidir.

Birinci Aşama : İnkar

Bir erkek kadının yalanını / oyununu yüzüne vurduğunda, kadın HER ZAMAN inkar ile manüpilasyon serisine başlayacaktır. Erkekler, kadınlarının kendileri üzerinde oyun oynadığına ya da kendilerine yalan söylediğini inanmak istemedikleri için, maalesef çoğu erkeği manipüle etmek için inkar yeterlidir ve çoğu durumda kadının ikinci aşamaya geçmesine gerek kalmaz. Çoğu erkek, yılların açlığından sonra buldukları nadide “çiçeklerini” kaybetmekten o kadar çok korkar ki, hatunlarının kendilerine yedirdiği her türlü saçmalığı mideye indirmeye dünden razıdır. Fakat bir erkek daha kırmızı haplı olduğundan ya da eldeki delil inkar edilemeyecek olduğundan inkar işe yaramazsa, ikinci aşamaya geçilir.

İkinci Aşama : Kurbanı Oynamak

Bu aşamaya geçmek zorunda kalan kadın genelde ağlamaya ve başkalarını ya da hayatın koşullarını suçlamaya başlar. Burada kadınlar erkeğin koruma içgüdüsüne oynamaktadır ve genelde de başarılı olurlar. Bu yalana inanan mavi haplı erkekler inanılmaz saçmalıklar yapabilirler. Örneğin hatunun aldattığı sevgilisi, hatunun “beni kullandı” yalanına inandığı için, kızın erkek arkadaşı olduğunu bile bilmeyen diğer erkeğe saldırabilir. Ya da evliliği cehenneme çeviren bir kadın, tüm suçu “kendisi ile yeterince ilgilenmeyen” erkeğe yıkabilir, erkeğin suçu olmasa da. Bu aşama, erkeklerin ezici çoğunun görüp görebildiği son aşamadır.

Kurban kartının güçlü olmasının nedeni de, kadını varsayılan kurban olarak gören kültürdür.

Üçüncü Aşama : Suçlama / Karşı Saldırı

Kırmızı hapa bir sevgili / eş tarafından itilen erkeklerin çoğunun geldiği bu aşamayı, genel toplumdaki erkeklerin çoğu bilmez. Üçüncü aşamada bir kadının bir erkek kadar hatta daha fazla şiddete meyilli olduğu açığa çıkar. Kadın bir öfke ile erkeği suçlamaya başlar. Bu aşamaya gelen kadının suçu mahelle esnafıyla grup yapıp erkeğin hesabını boşaltmak gibi ağır bir suç olsa bile, öfke ile erkeği yeterince evde olmamakla, kendisini arzulanır hissettirmemekle suçlar. Bu aşamada kadın umarsızca yıkıcı olacaktır. Bağıracaktır, fiziksel şiddete başvuracaktır ve eşyalara zarar verebilir. İşin kötüsü size vururken parmağını kırsa, hatuna şiddet uyguladığınız için sizi mahvedecek yargıya rahat rahat “parmağımı kırdı” diye yalan söyleyecektir (Red Pill belgeselinde bir polis elemana böyle demişti : “Eğer hatun sana vurmaya başlarsa hemen evden kaç zira sana vururken tırnağı kırılsa suçlusu sen olursun”).

Bu aşamaya şahit olup da hala olayın kendi hatası olduğu sonucunu çıkaracak bir sürü erkek var. Zaten hatunlar da bu aşamayı bu nedenle uyguluyor.

Eğer bu üç aşamaya da şahit olup, hatunun kıçına tekmeyi basan azınlıktaki erkeklerden iseniz, hayatınızda yeni bir belalınız olacaktır. Hatun, sizi zerre kadar siklememesine rağmen, erkeği manüpile edememek bir kadında ağır travma yaratır. Ve sizi manüpile edemeyen kadın genellikle ailenizi, arkadaşlarınızı, kadına inanmaya dünden razı toplumu ve yargı sistemini manüpile etmeye başlar.

Fakat aynı zamanda bu aşamaları bilen ve bunlara pabuç bırakmayan erkek, arzu edilir bir erkektir. Eğer herhangi bir aşamada hatunun oyununu yüzüne vurup kapıyı göstermeye hazır bir ruh halinde iseniz, kadın manüpilasyonuna maruz kalma ihtimaliniz astronomik olarak azalır.

Kaynak : The Manipulated Men

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

52 thoughts on “Erkeği parmağında oynatan kadın – 3 aşamalı kadın manipülasyonu”

 1. Day gamede direkt açılış olma şartıyla 30 kadar set açmışımdır ama o kadar setten 2 numara aldım 1i çöp çıktı diğeri soğuk yaparak shit test atıyor ancak benim merak ettiğim direkt açılışta ben mi hata yapıyorumdur yoksa direkt açılış başarı oranı zaten düşük bir seçenek mi?

   1. Aslında en güzel zamanlar bunlar çünkü başarı elde ettikçe istemeden de olsan EGO besleniyor ve sonra ki adımlar da fazlasını istiyorsun bu da seni kısıtlıyor. Önemli olan nokta ileride şu her zaman başarısız yemeye hazır ol, her kadın bir yeni oyun ona göre ilerle.

    1. 100 de 1 ya da 0 mi? 😂😂😂😂😂 hic mi tipiniz yok lan siz zaten umutsuz vaka olarak dunyaya gelmisseniz kasacaksiniz tabi

  1. Bir şeyleri yanlış yapıyorsun. Tamam beginners hell bir yere kadar ama 30 kişi’de 2 numara düşük bir oran. Kişisel hijyenine, tarzına, formuna ciddi özen gösteriyor musun ? Bu arada şimdiye kadar pek çok şey değişti eskiden aktif olarak ninja’yı ve direkt’i kullanırdım ve işe yarardı. Hatta şöyle örnek vereyim yapmaya başladıktan sonra geri dönüşlerdeki sayılara inanamamıştım. Ama şu anda ortam çok daha değişik insanlar para ve şöhret endeksli çalışıyorlar kadınlar için duygu tatmini ikinci üçüncü sıralarda ya da belki de zaten sevgi ve duygusal ihtiyacı çevrelerindeki uydulardan karşıladıkları içindir. Epey bir süredir (bazı sebeplerden ötürü) sahalarda yokum. Özellikle direkt yapmıyorum ama ninja hala işe yarıyor (kontrol maksatlı aralarda deniyorum ve sonuç alıyorum). Ama şahsi fikrim ninja’nın bir loser oyunu olduğu yönünde, ama direkt uygulamak içinde güzel bir mod’ta iyi bir motivasyon serisi yakalaman gerekiyor eğer onu yakalayabilirsen o zaman güzel şeyler ortaya çıkarabiliyorsun.

   1. beginners hell 100’e kadar bile gidebilir. 30 çok yüksek bir rakam değil. Kaç günde açtığı da önemli. Erkek Evladı, 30 seti kaç günlük bir periyodda açtın?

 2. Geçen sene küçük bir ilçede set açarken çok fena dayak yedim. Bu bende travma etkisi yarattı nasıl anlayabiliriz.

 3. 23 yaşındayım geçen yıl 180 190 gün boyunca her gün 1 yaklaşımda bulunuyordum. Bulunduğum ilçenin nüfusu da 150000 falan. Bu kötü olay başıma travma etkisi yarattı. Şuan haftada bir kez bir kızla konuşuyorum ama eskisi gibi rahat değilim bunu nasıl aşabilirim. Tecrübeli abilerden tavsiyeleri bekliyorum.

  1. Valla gardeş çok iyi 180 gün hatun kovalamaca bizde ortamda yok abicim😀o dediğin dayak olayında biraz fazla mı sarktın kıza acaba?biz neler gördük neler neler!dayak tanda beter hakaretler!!biraz klişe olacak ama statülü bir üniversitede eğitime başla hatun bitmez sanada banada…zaten başta farkında olmadan küçük bi hata yaptinmi hemen o götle ri kalkıyor bunların….onun değeri yükselip seninki düşüyor..terazi misali..zaten hatuna yürümek direk değer düşümü,(bana yürüyor demek değeri benden düşük psikolojisi yaratıyor hatun da..halbuki sen on numara bir cocuksundur ama öyle anlamıyor enayiler,bazan şaşırıp değerı yüksek erkeği bile next yapabiliyorlar)senin gibi benim de hatun test etmişliğim vardır..sende değerini düşürme benimki çok değerli de..her deliğe sokmam de. .bak ne güzel olur sonra..

   1. Sarkmalya alakası yok yazdığım kızın akrabaları yolda gördü. Bu arada öğrenciyim. Senin başına ne tür olumsuzluklar geldi merak ettim biraz anlatır mısın?

 4. Lise 2 ogrencisiyim,kadin iliskilerindr bu kadar ileri gitmeye mi odaklanmam benim isime gelir yoksa kendimi gelistirirken makaleleri okumam mi malum yasim kucuk,benden tecrubelileri dinlemek isterim 🙂

  1. Dersler.Tek bir kelimeyle sana tavsiye verdim bak xd. Şaka bi yana şöyle seyahat edebileceğin meslekleri seçersen ve ona ulaşmak için kızlarla ilişkileri minimum düzeye indirirsen sonra istediğin yere geldiğinde zaten ne tür kız yoğunluğu olduğunu görüceksin. Dünyada öyle kızlar var ki dostum üstelik her sn yenisi geliyor. Bunlar büyüyor. Yani anlıyacağın okulda derslerine çok önem ver. Rahatsız edenle muhatap olma. Kimseye eyvallahın olmasın. Bende lise 4 üm xd. Şayet 9.sınıfa geri dönebilseydim ilk işim ders için mükemmel bir program yapmak olurdu. HAYAT ÜNİDE KARDEŞ DİYİM SANA. SIRF GÜLÜMSEDİN DİYE VEREBİLECEK KIZLAR VAR. Kendini olabildiğince geleceğe hazırla her sabah erken kalk ve gün için çalış. SONRA BİRAZ DİNLEN VE O GÜNÜ DÜŞÜN SEYAHAT EDİYORSUN GÜZELİM ŞEHİRLERİ GEZİSOUN. BU SİTE SAYESİNDE ZATEN O GÖRDÜĞÜN MÜKEMMEL VÜCUTLU KIZLARI ZATEN YATAĞA ATABİLECEKSİN. İSTERSEN YANDAKİ TUVALETE GÖTÜR O SENİN AZMA DERECENE BAĞLI. DOSTUM KARDEŞİM SANA DİYECEĞİM TEK ŞEY DERS.

   1. Ben 9.sınıftayken insan ilişkilerinde başarılı olabilmek için kişisel gelişim serüvenime başladım. 6 yıl geçti üzerinden ve şimdi geçmişe dönüp baktığımda ne güzel yapmışım diyorum. Kesinlikle kendini geliştirmek için ilerle her şeyden azar azar ama önceliğin gelecek planın olsun yani derslerin ve hayallerini besle sürekli bu sana bitmeyen bir enerji verecektir. Arada kızlara yürü, arkadaşlarınla takıl ama derslerine öncelik ver.

 5. Aslında her seferinde bize söylenen o kadınlara karşı iyi ol, “duygusal yaklaş” yalanının başımıza ne kadar büyük dertler açacağı gün gibi ortaya çıkıyor TRP ile. Kadınlara karşı, sevgilimize karşı bir tarafımız duygusal hisler de beslemeli tabii (zira bu olmazsa ilişki olmaz) ama asıl olan soğuk, mantıklı ve olabilecek en rasyonel şekilde kadınlara/sevgilimize yaklaşmak olmalıdır.

  1. ‘Erkekler tanıştıkları kadınlara 14 yaşındaki kız kardeşine davranır gibi davransaydı bugünkü ilişki sorunların hiç biri kalmazdı. ‘
   Johny DeLusion

 6. Arkadaşlar konuyla alakası yok ama tavsiyelerinize ihtiyacım var.

  Ciddi evlilik düşündüğüm kız arkadaşım var. Fakat kızın bir tane erkek kuzeni var kendisi yarın evleniyor düğünü var. O kuzenini de sevmiyorum çünkü kız arkadaşımın eski sevgilisiyle çok yakın arkadaşlar ve eski sevgilisiyle kızı tanıştıran da o kuzeni zate.

  Eski sevgilisi benden 2 yaş büyük ve 1 yıl çıkmışlar cinsellik falan da yaşamışlar. Bugün kına gecesi olacak ve kızın eski sevgilisi de orada mahallede olacakmış. Ben de gitmeni istemiyorum dedim. Kız da ailem kızıyor gitmem gerek dedi hatta bu yüzden tartıştık ikna edemiyorum. Ailesine tavır koyamıyor. O çocuğun orda kız arkadaşımı izlemesine izin veremem.

  Sizce ne yapmalıyım? Hata bende mi yoksa kızda mı? Bende mi gitmeliyim yoksa? Bu arada kız benle ilişkideyken kuzeni eski sevgilisiyle barıştırmaya çalıştı. Kız da benden sıkılmaya başladı gibi.. Başlarda benim için çabalıyordu fakat artık isyan ediyor, gitme dediğim yere gitmeye kalkıyor. Aİlesine tavır koyamıyor. Ne yapmalıyım yardım edin?

  1. Eğer ailesinden biri olmasa idi gitmemesini söylemeliydin ama kızın kuzeni evleniyor ve aileside gitmesi için baskı yapıyor büyük ihtimal kıza bağlı bir duruö değil.Kıskançlık yaparak eski sevgiliyi hala tehdit olarak gördüğünü kızın biliçaltına mesaj olarak veriyorsun.Senin yapman gereken kızla düğüne gitmen.Çocuk zaten seni kızın yanında görürse yaklaşamaz.

   1. dostum anlamamışsın, bu adamın aslında derdi eski sevgilisinin kızı görmesi falan değil, kızın eski sevgilisini orada görmesi. jjEAX hocam kızlar konusunda eğer kötü kokular almaya başladıysan hakikaten bir şey olduğu içindir, bu kızı bırakma ihtimalin varsa bırak derim, sen de zaten küçülmüşsün kızın karşısında pek saygısı falan da kalmamış sana. En iyisi bırakman.

 7. 23 yaşındayım geçen yıl 180 190 gün boyunca her gün 1 yaklaşımda bulunuyordum. Bulunduğum ilçenin nüfusu da 150000 falan. Bu kötü olay başıma travma etkisi yarattı. Şuan haftada bir kez bir kızla konuşuyorum ama eskisi gibi rahat değilim bunu nasıl aşabilirim. Tecrübeli abilerden tavsiyeleri bekliyorum.

 8. Mahmut abi iyi akşamlar. İnstagram üzerinden mesaj atmıştım fakat siteye yorum olarak yazmamı söyledin. Öncelikle 18 yaşındayım genç bir kardeşiniz sayılırım, konuya geleyim. 2 3 hafta önce bir kızla tanıştım, kız gayet güzel alımlı ve yeşil gözlü biri. Üniversite çıkışlarında denk geliyorduk aynı otobüse/metroya biniyorduk bakışıyorduk vesaire. Bu arada ben 1.85 boyunda tipi gayet iyi fakat biraz zayıf olan bir dış görünüşe sahibim. Neyse kızın ismini bulup instagramdan istek attım ve oda geri istek attı (yanına gidip konuşmam gerekirdi ama bu yola başvurdum) İlk mesaj olarak “Fotoğraftakilerle alakan yok” diye bir mesaj attım ve ” iyi gömdün beni diye bir cevap aldım. Konuşmaya başladık, 2. gün falandı heralde bana birşey sormak istediğini söyledi. Söyle dedim ve konuşmaları aynen yazayım.
  Kız – Birgün metroya binmiştim arkadaşlarla indiğimde arkamdan 2 tane çocuk konuşmuş “aa bu KKK değil mi” falan diye bir muhabbet geçmiş”arkadaşım da duymuş aklıma nedense sen geldin senmiydin diye soracaktım
  Ben- Şöyle söyliyeyim sana, benim seninle konuştuğumu henüz kimse bilmiyor ve ben senden kimseye bahsetmedim. Ve arkadaşlar arasındada bu KKK mı değil mi diye de muhabbet de geçemez.
  Kız- Anladım.
  Ben- Onları merak mı ediyosun ?
  Kız- Aynen merak ettim, tanımıyorum heralde tanısam dikkatimi çekerdi illa
  Ben-Tanımak istermiydin?
  Kız- Hayır
  Ben-Ben de sana birşey sorayım
  Kız- Tabi
  Ben-Benimle ciddi anlamda konuşmak istiyomusun yoksa amacın arkadaşlık falan mı
  Kız- Şu sıralar kimseyle arkadaşlık dışına çıkmak istemiyorum
  Ben- En başından söyleseydin
  Kız-Sorsaydın söylerdim
  Ben-Anladım neyse o zaman s.et arkadaş da olmayalım, Tanıdığıma memnun oldum seni
  Kız – Bende memnun oldum karşına ciddi anlamda konuşmak isteyen insanların çıkması dileğiyle yolun açık olsun.
  Ben- Eyvallah senin de
  Asıl olay burdan sonra başlıyor ve ben bir arkadaşın lafına uyup gereksiz yere kıza tekrar mesaj atıyorum. Atmamam gerekirdi biliyorum fakat döndürebileceğimi düşündüm
  Ben-KKK(kızın ismi yerine kullanıyorum bunu bu arada)
  Kız-Efendim
  Ben-Pişman oldum
  Kız-Niye
  Ben- Fevri cevap verdim arkadaşlık konusunda
  Kız-Yani dediğim gibi arkadaş kalırsak benim için sıkıntı yok
  Ben- Tamam arkadaş kalalım.
  Burdan gerisi gereksiz muhabbetler. Ve bundan sonra 1 hafta gecelere kadar konuştuk(konuşmamam gerekirdi bunu da biliyorum) Kız nerden gelip nereye gittiğimi hep soruyordu bazen tersliyodum fazla meraklısın diye bazen cevap veriyordum. Bana özendiğini söylüyodu, seni tanıyınca erkek olmak istedim çok rahatsın istediğin saatte istediğin yere gidebiliyosun gibi şeyler söylüyordu. Neyse ben kendisiyle buluşmak istediğimi söyledim, sınavlarım var fakat sınavlarım biticek o zaman buluşalım diye bir cevap aldım. Bugün ise şöyle bir muhabbet geçti onu da aynen yazayım
  Kız-Saçımı kestireceğim biraz daha kısaltacağım
  Ben- 3 e vurdur
  Kız-0 düşünüyodum
  Ben- (fotoğraf attım) böyle mi ?
  Kız-Bunlara benzer ama bunlar çok kısa
  Ben-He iyi kestirince fotoğraf at
  Kız – Tamam
  Ben- Ama şuan iyi bence
  Kız- Kestirecem
  Ben- Neyse yakışır sana
  Kız- Sağol kanka
  Bunu duyunca açıkcası sinirlendim ve sinirlendiğimi de belirttim
  Kız- Sakin ol noldu
  Ben- Soruyosun bide
  Kız-Öğrenmek için
  Ben – Ne diyeyim sana daha
  Kız- Neysee.
  Ben- Sakinim
  Kız – Kanka dediysek nolmuş
  Ben- Kankan mıyım?
  Kız- Olmucan mı?
  Ben- Olmucam.
  Kız- Neden yaa?
  Ben- KKK harbiden gerizekalı mısın yoksa bilerek mi yapıyosun?
  Kız- Gerizekalıyım
  Ben- Bence değilsin bilerek yapıyosun
  Kız-Gerizekalı olduğum için anlamıyorumdur
  Ben – Tamam özür dilerim, öyle demek istemedim
  Kız- Dedin baya
  Ben- Ama sinirlendim tekrardan kusura bakma
  Kız-Sinirine hakim ol
  Ben – Olamıyorum aniden çıkıveriyo, kötü hissettim
  Kız-Bidaha demem
  Ben- Ciddi mi demiştin kankayı ?
  Kız- Yani ciddiydim
  Ben-Sen değil ben çok gerizekalıyım(Burda çok büyük hata yaptım farkındayım)
  Kız-Niye
  Ben- Öyle.
  Kız-Söyle
  Ben-Arkadaş kalalım diye en başta demiştin reddetmem gerekirdi
  Kız-Evet dedim
  Ben- Dedin ama hiç fikrin değişmedi mi ?
  Kız- Değişmedi
  Ben-Diyorumya bende. Değişir mi peki?
  Kız- Değişmez galiba
  Ben- Galiba mı ? açık kapı bırakma bana girerim yoksa
  Kız-Yok kitli kapı
  Ben – O zaman daha fazla yorulmayayım seni de yormayayım
  Kız- Ben yorulmuyorum zaten kendini düşün
  Ben- Düşünüyorum, gene aynısı oldu kusura bakma. Ama birbirimizi görünce selam verelim tanımadık gibi olmayalım(burdada hata ettim)
  Kız- Tamam sıkıntı yok
  Ben- Sınavlarında başarılar dilerim herşeyin istediğin gibi olması dileğiyle.
  Kız- Teşekkür ederim inşallah senin de öyle olur
  Ben-Teşekkür ederim hadi görüşmek üzere.

  Biliyorum bu deneyim hatalarla dolu testleri de geçememiş olabilirim. Fakat bu siteyle ve red pill ile yeni yeni tanışıyorum. Ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bana bu deneyim de nasıl hatalar yaptığı mı söyler misiniz? Yazı biraz uzun olmuş olabilir fakat okur cevaplarsan sevinirim Mahmut abi. Esen kal!

  1. Çerçeve bir kere sarsıldı mı geçmiş olsun. Çerçeve oluşturamadığın gibi kızın çerçevesine girmişsin. Pişman oldum, özür dilerim vs. Meali: muhtacım, ne olur bana bir şans daha ver. Hatalardan ders çıkarmak en etkili öğrenme şeklidir. Blogda frame ile ilgili yazıları tekrar oku ve bu diyalogları bir daha düşün.

   1. Ek olarak sizin yaşlarınızda, yaşıtınız olan kızlar ilişkiler konusunda sizden çok öndeler. Sen 1 kıza yazmak için ıkınıp sıkınırken ona günde 50 mesaj veya yürüme sinyali geliyor. Sen leb demeden o ne yapmaya çalıştığını anlıyor zaten. Kendinden emin ol ve niyetini açıkça belli et (çıkma teklif etme tabii ki). Niyet zınk diye belli edilmez. Hırlı mısın hırsız mısın, serseri mi yoksa bir dahi misin ne bilsin kız? Sen duruşunu koru, talepkar olma, o çerçevene girer zaten. Burada kız seninle oynamış, seni uydu erkeğin olmak istiyorum diye yalvartmış ve üstüne de iyi ol bakalım sıkıntı yok, etrafımda fır fır dön dilediğin gibi ama asla o minik pembe memişlerin tadına baktırtmam çünkü bunu hakedecek hiçbir şey yapmadın demiş. Sakın ola selam bile verme daha çok sıvarsın.

   2. Büyük hatalar yaptım farkındayım çerçevesine girdim. Ama dediğin gibi hatalardan ders çıkarmak en etkili öğrenme biçimidir bunun da farkındayım

    1. Şunu da söyliyeyim selam falan da vermem zaten verse de almam. Yeni tabaklar çeviriyorum, deneyimlerimi yazarım 🙂

     1. Dostum sen tabak çevirmeden evvel sıkı bir monk mode’a gir. Bu siteyi ilk makaleden itibaren oku, üzerinde düşün. Kızla muhabbetler baştan sona sıçış. Kırmızı hapı sindirmeyi bırak daha yutmamışsın bile.

  2. Ortalığın amına koymuşsun resmen. (Malesef iyi anlamda değil.)

   Konuşmaları falan yazmana gerek yok, kızla buluşmadan 1 hafta boyunca sanaldan konuşman yeterli sana vermemesi için. Uydusu yapmış can sıkıntısını gideriyor. TANIŞTIKTAN SONRA 2-3 gün içinde BULUŞAMADIĞIN BİR KIZLA ZORLAMANA GEREK YOK. İlk anda çekimi uyandıramıyorsan zamanla iyice daha çok arkadaş olursun. Bu işler kısa sürede belli oluyor.

   Ayrıca fazlaca mantıksal muhabbet içeriyor konuşma. Açıklama yapmalar, onay beklemeler vesaire. Bunlar hep ilgiyi KONUŞARAK SATIN ALABİLECEĞİNİ düşünen erkek düşünceleri.

   – “Ben: Benimle ciddi anlamda konuşmak istiyomusun yoksa amacın arkadaşlık falan mı”

   Bu ne kardeşim ALLANI seversen ya 😀

   Çıkma teklifinin yan çarı resmen.

   Kızla kız gibi değil de erkek gibi konuşuyosun resmen. Flört SIFIR, eğlence sıfır, kıza sataşıp güldürdüğün tek bir yer yok onca mesajda. Tam bir iyi çocuk olmuşsun. Kızda harekete geçen herhangi bir duygu yok.

   Sana ilginç gelecek belki ama O KIZ SENDEN NEREDE HOŞLANMAYA, Dişiliğini KULLANARAK İLGINİ ÇEKMEYE ÇALIŞIRDI BİLİYOR MUSUN?

   “Kanka” demesine gayet sakin, “tamam can kardeşim benim..” bunu diyecektin. Sinirlenerek cercevesine giriyosun, seni düşürmek istediği duygu durumuna DÜŞTÜĞÜN AN TESTTEN KALDIR DEMEKTIR.

   TEK MADDE DE TEST GEÇME:

   – SENİ SOKMAK İSTEDİĞİ DUYGU DURUMUNA DÜŞME; YAŞAMANI İSTEDİĞİ DUYGUNUN YA TAM TERSİNİ YAŞA ya da NÖTR KAL, DEĞİŞME.

   Sinirlenmeni bekleyen kıza nötr kalırsan ONU ŞAŞIRTMIŞ OLURSUN. NE yaptık? Biz onu hedeflediğimiz duygu durumuna soktuk, bizim çerçevede konuşma.

   Ayrıca inan bana cinsel olarak onu arzulamadığını düşünen bir kız KAHROLUR. En betasının bile bedenine ilgi duymasını isterler.

   O kızın “kanka” demesine bu tarz bir cevap vermeseydin, 1-2 gün sonra da BIR TANE KIZ ATARAK “bak, şunla konuşmaya başladım. Çoook seksi be..” bunu deseydin İNAN BANA O KIZ SENİ ARZULAMAYA BAŞLARDI. MANTIKSIZ GELSE DE ARZU Bu şekilde oluşuyor.

   Onu önce şaşırtıyor, sonra kıskandırıyorsun. Başka bir kızı ona atman, yorumlatman onu kahreder, neden? Eskiden cinsel olarak onu arzuluyordun fakat artık arzulamiyorsun,bu ilgi hastalığına tutulmuş kıza tokat gibi gelir. Hele kız ondan daha güzelse şunu sana garanti ediyorum eleştirir-kötüler ve ileri ki zamanlarda seni etkilemek icin kadinliğini kullanmaya çalışmaya başlar. Burda da hemen düsmeyeceksin tabiki.

   Kısaca kızın çerçevesinde ve duyguları onun yönettiği bir konumda KONUŞMAYIN. Tanistiktan sonra 2-3 gün içinde buluşmaya gelmeyen kızla daha fazla vakit kaybetmeyin. Bırakın yazmayı. Yeni tabak deneyin.

   İlk hedef tanışmak ve sağlam çerçeve ile kıza sataşarak onu önce güldürmek, sonra hafif dalga geçerek kızarak-gülmesini sağlamak. İlişki başlangıcı bu şekilde değilde “ee nerde okuyon, ee yas kac” şeklinde BAŞLAYAN BİR İLİŞKI SEVGİLİLIĞE DEGIL -> ARKADAŞLIĞA GİDER.

   Hadi kolay gelsin. Konu uzun, özet geçilecek bir konu değil malesef açsam şu dediklerimi sonra destan olucak. Sen bide benim dediğim yolu dene ve yeni tanisacagin kıza eğlenceli biçimde sataşarak güldürmeye çalış, flört budur.

   Şu salakla da bütün muhabbetini kes, “gerizekali misin” lafina, “evet gerizekaliyim” diyen bir kız SANA BİR SİNEĞE DUYDUĞU KADAR BİLE SAYGI DUYMUYORDUR. Resmen o senin testini geçiyor, sinirlendirmeye calisiyorsun-üzmeye çalışıyorsun onu fakat KIZIN CERCEVESI SENDEN SAGLAM OLDUĞU ICIN SİKLEMIYOR Bile ne dediğini. Yani bu iliskide resmen kız erkek, sen kızsın.

   Konumları tersine çevir. Umarım demek istediğimi anladin. OYNAMAYI-YÜRUMEYI SAKIN BIRAKMA. Ayrıca EN AZ AMA EN AZ 3 TABAK BUNU SAKIN UNUTMA. 1 hafta aynı kiza odaklanman-onu düşünmen bile DUYGUSAL YATIRIM sonucu Oneitis e giden yolu açar. Biz erkeğiz ve misyonumuz ÇOK KADINLA Birlikte olmak, tek değil. Şöyle bir olay var ki; SEN ÇOK KADINLA Flörtleşince elindekini kaybedicen saniyosun fakat hepsi daha çok ilgini çekmeye çalışıyor. Kızlar SEÇENEKLERI olan erkekleri severler. Bunu unutma.

   Hadi kolay gelsin, bi sonraki raporun böyle olmasın çekerim kulaani 😀

   1. Sıçıp sıvadığımın çok farkındayım fakat hatanın neresinden dönersen kardır. Dediğim gibi yeni yeni başlıyorum bunları okumaya, kendimi yeni yeni hissediyorum ve kendimi daha çok geliştirmek istiyorum. Eskiden kadınlar çiçektir ilgi ister modundaydım ve sizlerle bu ortamla yeni yeni tanışıyorum. İçimde hep böyle şeyler vardı fakat içimdeki betamı diyeyim ne diyeyim bana engel oluyodu. Ama artık kendimin farkındayım ve bunları bu yaşımda tanıdğım için de mutluyum. Bu konuya gelince dediğim gibi sıçıp sıvadığımın farkındayım kızı da zaten sosyal medyadan sildim numarasını falan da sildim. Bu da bana büyük bir ders oldu bidaha da böyle s.kimtrak mesajlaşmalar falan olmucak. Kendime inanıyorum “Alfa Erkek” olabileceğime de inanıyorum 🙂 Tavsiyeler için de eyvallah reis Varol. Çok işime yarıyacak inan bana.

 9. Bu sitede yazılan çoğu şey, askerlıkte imzalanan kaza önleme talımatındakı saçma gibi gorunen kurallar gibidir. Hepsi kanla ve gözyaşıyla uğrunda verilen hayatlarla yazılmıştır.
  Misal, kırmızı haplı flört der ki; ilişkiye değerli olarak girin, değersiz olarak değil.
  yalvar yakar aldığım numaralardan inanın çoğunlukla kötü ilişki ve aşağılama ile sonuçlandı.
  Veya
  İlk üç ay hediye ve aşık oldum, yok diyorlar. Ben daha ilk günden bebeğim vs.(yazmaya utandım) diyordum. Kızın gözündeki ışık söndü.
  Altın oranı kaçırmayın diyorlar.
  Evet başta tuttursamda sonradan öyle bir kaçırıyorum ki 2 aramaya 15(ben) arama gibi 😀
  Kadını no frost buzdolabına çevirdim (suratıma tükürmek ıstıyorum)
  O da olmadı
  Fuckbuddy ile arandaki mesafe diyor.
  O niyetle girip mevzunun bitiminde saatlerce göz göze bakmak bağ oluşturuyor. O bağ olustuktan sonra istersen gündüz arama istersen konuşma ( şike şike arıyorsun)
  Sonra elinde ciddi ilişki kurmaman gereken biriyle kocamaaaaaaan bir ilişkin oluyor (tavsıp etmediğin davranışlar, giyim tarzı, arkadaşlar vs.)
  Yeni başlayanların cehennemi diyorlar inan mıyor musun?
  boylu boslu, yakışıklı,parası olan ama kızlara yürüyelim dediğinde panik atak nöbetleri geçiren ınsanların yalnız olmalarının başka sebebi nedir sence?
  Sonuçlarını yaşadığın halde.
  O cehennemi atlatacak cesaretin yoksa, anti rp ci olur çıkarsın.
  Evlenmeyecegın bir kişiye asla olabilir deme diyorlardı.
  Bunu da yaptım harbi yaptım, ama bi an için istiyordum.
  Sonra ısıttıklerımı ve nasıl alcaldıgımı bir görseniz 😀 ah ulan aaah

  Son olarak bağ kurmayun diyorlardı.
  33 yaşında altı tane dövmesi olan bir çocuğu olan bir kadınla ilişkim oldu.
  Başlangıçta beni harcasında çabuk olgunlasayım modundaydım.
  2 ay süren harika bir ilişkimiz oldu burada yazılanları kendime rehber edindim. Güzel gıtsede sonradan çerçeveyi kaybettim. Gece ruyama giriyordu, sesini duyuyordum yatarken, bütün gün aklımdan çıkmıyor, nilüfer den intizar parçasını 100 kere dinledim, her seferinde siteye girdim okudum. Yazının etkısı geçince yeniden girdim, onlarca kişiye yürüdüm 2 tane numara aldım. Ama hala unutamıyorum içim yanıyor.
  Biraz uzun oldu ama burada yazılanlar benim gibi yeni başlayanlar için okuyup dikkate alınması gereken büyük derslerdır.
  Paylaşırsanız nıckımı yazmayın mahmut abi.

  1. @loco,

   +1

   Güzel yazmışsın. Yapılmamasi gereken hatalara yaşamından verdiğin örnekleride beğendim. Bilmiyorduk işte acemilik dönemlerinde hiçbirini, sonra acı çeke çeke öğrendik.

   Şu yazdığın mükemmel:

   – “Bu sitede yazılan çoğu şey, askerlıkte imzalanan kaza önleme talımatındakı saçma gibi gorunen kurallar gibidir. Hepsi kanla ve gözyaşıyla uğrunda verilen hayatlarla yazılmıştır”

   Kesinlikle öyle. Unutmayın bir adam bu konularda ne kadar bilgili ise geçmişte o kadar acı çekmiştir; O kadar kızlarla ilgili sorun yaşamıştır, o kadar üzülmüştür. Ve onlar sayesinde yanlış yapıp ağlaya ağlaya, düşe kalka öğrenmiştir gerçekleri. Kimse düşmesin diye de öğretmeye çalışıyordur. Mahmut Abi evlenip boşanmış mesela, al sana travma. Kötü bir olay bu. Kendimden örnek verirsem DELİLERCESİNE Oneitis yaptığım bir kız arkadaşım beni cidden ÇOK AMA ÇOK FAZLA üzmüştü. Çevremdekiler, hatta o kızla ilgili konuştuğumda ses tonumdan ayıkanlar tecrübeli erkekler bile ANLAR direk geçmişte neler yaşadığımı. Ancak mesele bakış acısını degistirmekte:

   – O seni üzmedi! Sen, yanliş davranışların ile bunu ona ZORLADIN. Kadın gibi davrandın, betalaştın. Onun seni ÜZMESİ ASLINDA sürekli bir “erkek ol artık!” Diye verdiği bir UYARAN’dı. Aslında üzmeye çalıştıği anlarda içten içe -içgüdüsel biçimde SAĞLAM DURMANI VE ÜZULMEMENI, DUYGUSALLASMAMANI istiyordu. Ancak sen daha fazla bağlıyordun duygusala, bu da kıza “erkek olmam için, beni daha fazla üzmelisin, bu yetmedi” sinyali OLARAK gidiyor ve daha fazlasını yapıyordu. En son baktı sende iş yok, GERÇEK Bir erkeğe gitti. Bunun sorumlusu ve sebebi sensin, hangi durumdaysan sebebi sensin. Kızlar kötü varlıklar değil, sen erkek değildin. Erkek gibi davranmaya başla, kızlarda sorun yok.(f*ministler meclis dışı.)

   İşte bu bakış açısı ile gelismemiz gerektiğini öğreniyor ve çıkıyoruz yola. Alışma süreci yine redler-acılar ile geçse de… Daha sonra nihayet USTA OLUYORSUN. Çözüyorsun işi, teknoloji çağının senden çaldığı maskülinite adlı değeri geri kazanıyorsun. Sayginlik-Sevgi gibi değerleri PARAYLA değil, karakterinle satın alıyorsun vesaire. Yaşadığıni hissediyor ve keyif alıyorsun…

   Süreç bu şekilde ve hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez sözü her konuda olduğu gibi burada da doğru. Burada yazılanlar bolca gözyaşı-acı görmenin sonucu ulaşılmış ACI KOKAN Bilgiler. Bunun için kırmızı hapın tadı biraz ACIDIR. Bu acıya dayanabilmek için ise “sorumluluğu” üstüne almak ve suçu başkalarında aramamak gerekiyor. Bu şekilde bakis acisina sahip olunca hap yavaş yavaş etkilerini gösteriyor. Bravo alfa…

   Bu şekilde özetlenebilir süreç.

  1. @loco, Durum o hacı 😀

   Ben yaşadığım şeyler sonucu şu alttaki özlü sözü kulağıma küpe ettim:

   – Seni mutsuz eden kız, mutlaka başka bir erkeği MUTLU ediyordur. (Ya da çok yakın bir zamanda edecektir. Ancak bu istisna, genelde maymun gibi bi dalı tutmadan, diğerini bırakmazlar.) Seni MUTLU eden kız ise mutlaka başka bir erkeği mutsuz ediyordur. Fakat onu kimin mutlu/mutsuz edeceğini ise KENDİSİ değil, karşıdaki erkeğin davranışları belirliyor. Mutsuz ediyorsa yanlış davranıyorsun.

   Eheh biraz uzun bi söz oldu. Örneğin; testleri geçemiyorsan, muhtaçlık belli ediyorsan, açıklama yapıp çerçeveyi sarsıyorsan MUTSUZ OLMAYA HAZIR OL. Tam terslerini yapıyorsan mutlu olmaya hazır ol. Hangi erkek bu ikisini daha iyi yaparsa kızda ARZU o erkeğe karşı oluşur. Daha zengin olana veya daha yakışıklı olana değil; DAHA MASKÜLİN davranan kişiye kız içgüdüsel biçimde çekim duyar.

   1. Daha açıklayıcı olacağım.

    Kadınlar doğası gereği “etken” değil, “EDİLGEN” varlıklar. Liderlik etmeye değil, liderlik edebilene itaate programlılar. Erkekte doğası gereği “ETKEN” bir varlık. Olayları ilerleten, gerceklestiren,karar veren.

    Öyle ki, bir kadınla seks yapılirsa veya onla ilgili istediğiniz biseyi elde edince denilen şeyler şunlardır:

    – siktim, TAVLADIM, becerdim, yatağa attım, sevgili yaptım…

    Bu tarz cümleler, yani hep ETKEN cümleler. Yapan sizsiniz, becerdiniz bu işi, SİZİN SAYENIZDE OLDU, OLAYI SIZ GERÇEKLESTIRDINIZ; KADIN İSE OLAYA MARUZ KALAN TARAF.

    Ancak bir kadını yatağa atamayınca, tavlayamayınca ise bu sefer ETKEN kimliğinizi bir kenara bırakıp EDİLGENİ oynamaya başlıyorsunuz (çoğu kişi):

    – Aldatıldım, terk edildim, bıraktı orospu, KANDIRILDIM, ihanete uğradım, kaşardı zaten…

    Bu seferde OLAYI GERCEKLESTIREN YERINE OLAYA MARUZ kalan kimliğe BÜRÜNÜYORSUNUZ-BÜRÜNÜYORDUK. Edilgeni oynuyorduk. Ancak aslında EDİLGEN Değiliz, BURDA DA ETKEN Biziz! Yaptığımız hatalar var; arzuyu ihtiyaca dönüştürmek, hayatının merkezine kızı almak, kendi isteğine göre değil kadinin isteğine göre hareket etmek, kıza itaat etmeye başlamak vesaire.

    İşte bu hatalar sonucu yine siz ETKEN taraf olarak kadını sizi TERK ETMESİNİ sağladınız.

    Kadin-Erkek ilişkilerinde ETKEN TARAF HER ZAMAN ERKEKTİR. Nokta.

    Trp ise unuttuğuNUZ-unuttuğuMUZ, “etken” kimliğinizi “bak dostum, senin doğan bu. Bir kızı sikmeyi nasıl SAĞLIYORSAN, bir kızın seni terk etmesini de aynı şekilde SEN SAĞLIYORSUN. Olaylara maruz kalan degil, SEBEBİYET VEREN Kişisin. Ötesi yok! Bu durum böyle. Onun içindeki arzuyu uyandıran ve uyutan, çekim ateşini yakan ve söndüren davranışların ile sensin. Maskülen davranınca arzuyu uyandiriyor, feminen davranınca arzuyu söndürüyorsun. Arzu söndüğü an da kızda isteksizlik-hoşnutsuzluk durumu başlıyor. Çünkü onu ETKEN kimliğe büründürmeye çalışıyorsun ve bu onun doğasına aykırı bir durum. Bundan NEFRET ediyor. Karar vermek-sorumluluk almak-olayları ilerleten kişi olmak kadına AYKIRI. Bunu bir erkek yapar-sağlar-sebep verir. Bu durum hoşuna gitmeyen kadın sana triple-dırdır ile aslında maskülen kimliğe bürünmen, etken olman için sana şans tanıyor. Bunlar aslında test, karşısında ki kişinin erkek mi (etken) yoksa çakma birer erkek mi (edilgen) olup olmadığını görmek istiyor. Her seferinde ONUN YAPTIĞI ŞEYLER SONUCU olaylar gelişiyorsa, örnek; bi laf diyor zoruna gidiyor kavga ediyorsunuz, bir karar veriyor ve ona uyuyorsun, hesap ver diyor hesap veriyorsun vesaire, bunlar hep kadının ETKEN olduğu mevzular. Eğer bu konuda ona ne kadar şans tanırsan aslında altyazı olarak “ben penisi olan bir kadınım” diyorsun. Somut olarak taşakların var fakat KARAKTER OLARAK KADIN Gibisin (edilgen)? Kadın ise heteroseksüel bir varlık olduğu için EDİLGEN bir erkeğe CİNSEL OLARAK ÇEKİM DUYMUYOR-DUYAMIYOR. Seksler azaliyor, aranız soğuyor vesaire. En sonunda karşısına ETKEN birer erkek çıkınca ondan hoslanmaya başlıyor ve sen terk ediliyorsun. Bunun sebebi doğana AYKIRI-KORKAK-ERKEK Gibi davranmayan-Duygusal olarak güçsüz davranan SENSİN-EDİLGEN olan sensin… Sonuç olarak ASLINDA BU OLAYI DA EDİLGEN OLARAK SEN Gerceklestirdin, sorumluluk sende. Etken olursan kizi yatağa getirirsin, edilgen olursan UZAKLASTIRIRSIN. Ancak iki duruma da SEBEBİYET VEREN ERKEKTİR. SENSİN! BUNU ANLA…”

    Trp bunu diyor ve uyandırıyor. Daha sonra böyle olmanın, feminen olmanın sebeplerini sıraliyor. Kadın ve erkek doğasını evrimsel psikoloji temelli açıklayarak olayın SOMUT maddeler ile sebeplerini sana veriyor.

    Sonuç şu ki, her durumda ETKEN olan erkek, edilgen olan kadın. Kendiniz düştünuz ve kendi düşen ağlamaz. Kendisi düşen kişinin yapması gereken düşme sebebini öğrenmek ve bir daha düşmemeye çalışmak. Kadın seni depresyon moduna SOKMADI, Sen kendin girdin.

    Halen daha bunlari özümseyememiş, anlayamamış, etken-edilgen doğamizı öğrenememis, kadina suç atan kişiler okusun bunları..

    Erkek, davranışlari ile kadini programlar. Maskülin(duygusal güçlü) davranarak onu yatağa gelmesini programlayan ve feminen (duygusal) davranarak onun YATAKTAN KAÇMASINA PROGRAMLAYAN IKI DURUMDA DA SENSİN. Nasıl programlarsan kadın ona uyar. EN KISA ÖZETİ BU.

 10. Mahmut abi eline geçen ilk fırsatta belki bilerek belki bilmeyerek abisi olduğunu söyleyen, vurgulayan kızlar hakkında ne düşünüyorsun?
  Örnek vereyim kızın kedisi var muhabbet ediyoruz kedi hakkında diyor ki cinsiyeti de erkek evde abimi mutfağa sokmuyor, kızın teki duvara bir resim asmış çok güzel nerden buldun abimle aldık.
  Bunlardan uzak durmalı mıyız sorun olur mu sizce ?

  1. Kızın nesisin sen? Normalde yasca kucuk kıza yürürken shit testtir ama senin bahsettigin durumda buyuk ihtimal friendzone ülkesinin abizone ilidir. Bırakabilirsin ya da az olan sansını denemek icin kıza abi diyorsan sana abilik yaparım diye takılabilirsin ve tepkisine bakarsın.

   Ben yine de senden hoslanmış ve yürümeni önlemek için boyle konusuyora paramı koyardım.

   Durduk yere duyulan “abi” veya “mahmutcugum” coğunlukla kibarca “bana yürüme” demektir.

 11. Twitter üzerinden kızın birine yürüdüm. Starbucks’ta satılan cool lime diye bir içecek üzerinden esprili yaklaşarak kızla buluşma günü ayarladık. Pazartesi akşamı buluşacakken kız buluşmaya 2 saat kala ya benim arkadaşımın doğum günü idi unutmuşum yarın buluşsak dedi. Ben de yarış için hazırlandığımı, antremanlarım olduğunu ve buluşamayacağımızı söyledim. Kız da tüh ya başka zaman artık dedi. Ben de başka doğum günü yoksa olabilir dedim. (Oyununu gördüm) Bana Kemal Sunal’ın filmindeki bahanelerle geleceksen Salı sallanır biliyorsun dedim. Ya işte cidden arkadaşımın doğum günüydü vs. dedi. Bir kız özel günleri unutmaz, sen nasıl kızsın bana bir anlat dedim. Arkadaşının doğum günü olduğunu twitterdan öğrenmiş 🙂 Yalana bak. Belki arkadaşının doğum günü olduğunu benimle buluşunca anımsamışsındır, sen şimdi başka günlerde de bir şeyler hatırlarsın dedim. Yemin etti kız. Bunların Allah’ın adını veren cinsleri en korkuncu oluyor sanırım. Yemin edince Perşembe günü perişanlık o gün olur dedim. Kız senin antrenmanın yok mu o gün dedi. Antrenmanı bırakacağım için pişman olacağım bir gün gibi duruyor ne dersin dedim. Kız bundan sonra sustu 🙂 Perşembe günü buluşursak bu yalanını yüzüne vurup masadan kalkacağım. Buluşmazsak da yalanını görüp, kızı açıklama yapmaya itmiş oluşum en azından bir sonraki vakada başkasına böyle oyunlar oynamasını engelleyecektir diye düşünüyorum. Engellemese bile 24 yaşında bunlara devam ederek cpdsi düşük seviyede iken bir betaya doğru yavşayabilir. Kendi bilir. 2. tabak hala dönmekte.

  1. He betaya yavşar. sanki sen alfasın (davranışlar bu arada) amk triplere bak. bir shit testte değil çerçeve sen dağılmışsın. 2. tabağının amına koyum.

 12. Mahmut abi, beginners hell 100 kıza kadar sürebilecekse, haftada 3 day game yapsak 2 yıl falan sürecek, kırmızı hapı yutmak kimileri(maskülen benliğini geliştirmede aksaklık yapmayanlar arasında) için böyle uzun sürebilir mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *