Kırmızı hap mantığı: Tehlikeli huylar – Bölüm 2

Kırmızı hap mantığı: Tehlikeli huylar – Bölüm 1‘in devamı.

Özet ve Sonuç

Hayat boyu, her insan hedeflerine ulaşabilmelerini sınırlayan huy ve inançlar edinecektir. Bunların çoğu, zihinsel yazılımımızdaki bazı açıklar nedeniyle, bilinçsiz olarak yapılır.

Hayatınız, iyi huylarınız ile kötü huylarınızın toplamının net değeridir. Yıllar önce, Olimpik halter takımına girmek için çalışan bir adamın yaşamı okuduğumu hatırlıyorum. Adam bu sırada şişmanlamış zira çok sıkı bir antrenman yapmasına rağmen, kendisini antrenmandan sonra cheeseburger, kızarmış patates ve kola ile ödüllendirme huyu edinmiş. Kötü antrenman pratiğini iyi bir diyet ile kompanse edebilirsiniz ama kötü bir diyetin sonuçlarını antrenman ile yokedemezsiniz.

“Mavi hap anlatısı” o kadar içselleşmiş inançlar üzerine kuruludur ki, bir erkek kırmızı hap yolculuğu boyunca bunlar üzerinde çalışıp bunları reddetmelidir. Örneğin, “kadınlar erkeklerin nasıl göründüğünü hiç önemsemezler” inancına sahip bir erkek, obez, pis ve herhangi bir giyim stiline sahip olmayışına çok rahat bahane bulabilir ve hala HB10 ruh ikizinin birgün kendisini bulacağına inanmaya devam edebilir. Bunun tersine “tüm kadınlar erkeklerin nasıl göründüğünü çok önemserler” inancına sahip biri ise kendi kişiliğini ve entellektüel gelişimini tamamen boşvererek 100% nasıl göründüğüne odaklanabilir.

Kişisel gelişim çoğunlukla uzun bir yolculuktur ve bu yolda ilerleme, yola baş koyan erkeğin istediğinden çok daha yavaştır. Bu yoldan dönmemek için, süreci sekteye uğratabilecek inançları ortaya çıkarıp, süreci destekleyecek fedakarlıkları destekleyecek inançları güçlendirmeniz lazımdır.

Hayatımın birkaç alanında neredeyse sürekli olarak kendimi geliştiriyorum ve bu konuda en çok karşılaşılan güçlüklerden biri de Red Pill Reddit’te “(endişe trolü) concern trolling” denilen şey. Yani size yakın birinin metod ve motivasyonlarınızı, “senin için endişeleniyorum” bahanesi ile sorgulaması. Geçmişte “vur ensesine al lokmasını” olan birinin kendi sınır çizgilerini dayatmaya başlaması, hayır demeyi öğrenmesi, her yaptığını hayatındaki herkese açıklamak zorunda olmadığını öğrenmesi, genellikle çevresindekilerin onun artık “kendisi gibi olmadığı” bahanesi ile saldırıyla karşılanır.  Zira bu kişinin kendini geliştirme süreci, onu kullanan insanları negatif etkileyecektir. Geçmişte şişman olan erkekler, zayıflama süreci boyunca, endişeli kişilerden “bu yaptığın sağlıklı mı?”, “kendine zarar vermeyesin” ya da hala 20% üstünde yağa sahipken “yeterince zayıfladın” gibi şeyler duyacaklardır. İroni şudur ki bu kişiler erkek kendisini fast fooda ve msır şurubuna boğarken hiç endişe belirtmemişlerdir.

Rational Male erkeklere kendi zihinsel odakları haline gelmelerini söylemekle gurur duyar ama erkeğin kontrol kaynağının dışardan olması gerektiği üzerine kurulu inanç, huy ve davranışları varken bu çok zordur. Dışsaldan içsel kontrol kaynağına geçişte, kişi egosunun ve IDin gücünü arttırırken, süper-egonun gücünü sınırlamalıdır.

Mavi hap anlatısının muhtemelen en sinsi yanı, sosyal olarak desteklenen ve belirtilen davranışların, sonuçları önceden görülür şekilde etkileyeceği anlatısıdır. Kısaca, mavi hap anlatısını takip ederek alacağınız ödül, sosyal makine içinde ne kadar iyi işleyen bir vida olmanıza bağlıdır. Mavi haplı erkek, kadınla konuşurken güçlü bir cinsel çerçevesi olmasının kötü olduğuna inanır. Sosyal baskıya rağmen kendi inanç ve değerlerinde diretmenin kötü olduğuna inanır. Cinsel ilgisini saklamanın ve toplumun öğretisi ile bağdaşmayan kendi değer ve inançlarını feda etmenin iyi olduğuna inanır.

Bu durumda, basit bir etki – tepki ilişkisi anlatının bir parçasıdır. “Toplumun senden istediğini yaparsan ödüllendirileceksin”. Ama insan durup da sosyal sözleşmeyi biraz analiz ederse, bunun tarihte büyük çoğunluk için doğru olduğunu ama son yıllarda tamamen değiştiğini görecektir. 1940 veya 50lerde yaşayan erkekler, zanaat öğren – iş bul – çok çalış – evlen ve Amerikan Rüyasını yaşa sosyal planını takip edip de ödüllendirilse de, bu senaryo günümüzde tamamen ölüdür fakat yine de “doğru yaşam tarzı” olarak büyük bir şevkle erkeklere pazarlanmaktadır.(*)

Manipülasyon yöntemleri genellikle korku, buyruk, utandırma ve suçluluk duygusu üzerine kuruludur. Bu nedenle kendi ahlak anlayışınızı geliştirmeniz hayatidir. Eğer hala sizi geride bırakan ahlak anlayışı ile yaşıyorsanız, kötü yazılım parçasının beyninize ulaşması için kolay bir giriş noktası var. Kendi ahlak kodunuzu geliştirerek, bir nevi kendi anti-virüs yazılımınıza sahip oluyorsunuz. Bu ahlak kodu da aynı zamanda çerçeveniz için bir çapa noktasıdır ve dışardan gelen saldırılara karşı firewall görevi yapar.

(*) Çevirenin Notu :

“Yanlış olan, kadınları evliliği bozduğu için utandıran geleneksel baskılar tamamen kalkmış iken, bir erkeği sosyal ve kültürel baskı ile, utandırarak, ‘bağlanmaktan korkmakla’ suçlayarak ya da ‘Peter Pan Kompleksi’ gibi uyduruk şeylerle evlenmeye zorlamaktır. Boşanmaların yüzde 90’ı kadınlar tarafından başlatılmasına rağmen. Dahası, bir kadın bağlılığı yokettiğinde, çocuklar büyük zarar görürler ve kadın şimdi ve gelecekte terk ettiği erkekten para talep eder. Evlenmeyi reddeden bir erkek ne masum küçüklere zarar veriyor ne de yıllarca bir kadına para ödemek zorunda kalıyor. Bu absürt çifte standardın, topluma gözle görünmeyen ama büyük zararları var.”

Erkek Düşmanlığı Balonu (The Misandry Bubble) – Bölüm 1 – Kültürel Kriz

Çeviri : Red Pill Logic: Dangerous Habits

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

98 thoughts on “Kırmızı hap mantığı: Tehlikeli huylar – Bölüm 2”

 1. 1-Babasının şirketinden tut abisinin şirketine kadar anlatıyor ama senin ona sponsor olmanı istiyor.Bu hatuna nasıl bir tavır takınmalı ?

  2-Kolunu göğsüne bilerek dayayan hatuna daha sonra nasıl yaklaşılmalı ?

  3-Sana çıkma teklifi edip sonrasında eski sevgilimi kıskandırcam diyen hatunun bu bir mazeret mi yoksa gerçek amacı mı nerden anlayabiliriz ?

  1. 2- kinoyla yaklaşabilirsin hiç gelmedi başıma ama
   3- next
   O kız şu an ikinizi de yedekte tutmak istiyor daha sonra yanıldım senle gerçek bi şeyler yaşamak istiyorum diyip seni yeniden kakalamaya çalışacak başarırsa sen de bu sitede okuduklarını uygulamaya çalışıcaksın ama hiçbir zaman kız bunu farketmicek seni hep beta olarak görücek
   Büyük next hemde

  2. 1 – Sponsor olmak?
   2 – Bu kadına yürüyor musun?
   3 – Bir şeyin gerçekten ne olduğunu, kızla ilk 4 ay çok hafif takılarak ve kızı ölçerek anlarsın. Önemli olan kıza hemen bağlanmaman ve ilk 4 ayı kızı değerlendirme ayları olarak belirlemen. Birşeyin gerçekten ne olduğunun cevabını burada bulamazsın.

   Fakat, bir kız bunu derse öncelikle shit test algılarsın ama bu tip bir kız kırmızı haplı çocuğun kız arkadaşı seviyesine tırmanamaz ya da tırmanması çok zor. Eğer niyeti öyle ise maalesef IQsu düşük bu kızımız hayati bir hata yaptı. Kapılmayacaksan takıl ve bak. Doğruysa bile en azından sikersin. Ben beni böyle (rebound) kullanan kızları seviyorum. Kullanın atın böyle kullanın atın amk.

   1. 1-Sponspor olmaktan kasıt bana şunu ısmarla,hesabı sen öde gibi şeyler.

    2-Evet,ufaktan yürüyordum o da bana karşılığında koştu.

    3-Shit test algıladım ve reddettim.Ama sonradan bu duruma üzüldüğünü gördüm.Artık bununla takılamam diye düşünüyorum.

   2. Ben açıkçası bu tarz kızların sadece kullanılıp atılması değil artık işlev göremeyecek şekilde kullanılıp atılması taraftarıyım, çünkü diğer türlü bu kız o ilişkiden yine biraz alacağını almış gibi çıkıyor ve her zaman kafalayacağı bir adam bulabiliyor yine, kullanılıp atılan kızın bir mavi haplı tarafından dahi tercih edilmeyecek şekilde atılması gerek, psikolojik bir hasar en mantıklı yolu. Zira bu kızların herhangi iyi bir şeye dönüşme ihtimalleri yok ki dolaşımda kalmaları gereksin. Kaldı ki hiç bir erkeğin “en azından seks yaptım” kafasında kalmasının doğru olduğunu da düşünmüyorum, yani işlev göremeyecek şekilde kullanılıp atılamayacaksa baştan bu kızla hiç seks yapılmaması taraftarıyım. Çünkü diğer türlü sayıları azalmıyor ki hiç bunların ve mavi haplıları besleyecek yemi hafifçe tadına bakıp tekrardan mavi hap havuzuna atmış oluyoruz. Halbuki bunu yiyip sindirip dışkılamamız lazım, boka kimse yanaşmaz. Sondaki metaforların kötü anlaşılmayacağını düşünüyorum, o kızlara bok dediğim falan yok yani, sadece aklıma aradaki ilişkiyi açıklayacak daha iyi bir teşbih gelmedi.

    1. Bu saçmalığı inanarak söylüyorsan sen pek el değmeden artık işlev göremeyecek şekilde atılmışsın, psikolojik hasar da dahil. Aklı olan kız senin 10 metre yanından geçmez.

     1. Ne alaka yahu? Bir daha işlev görememekten kastın ne olduğunu sanıyorsunuz kızın kolunu bacağını kırıp atmak mı, ya da tımarhaneye yatacak kadar delirtmek falan mı? Sapık demiş sapık ne alaka ulan? Bahsettiğim kız profili de belli burada, her kıza yapın dediğimi falan mı çıkardınız? Bu tip kızların, çıktıkları olası bir ilişkiden sonra mavi haplıların dahi görüş alanına giremeyecekleri bir konumda olmasından bahsediyorum. En başta bu kızla zaten seks yapma, ona bir talebin var olduğunu gösterme diyorum, buna uymuyorsan da ilişki sonunda bu tip bir kızın tercih edilmeyecek şekilde daha doğrusu kızın artık buna cüret etmeyeceği şekilde bırakılması gerek diyorum, daha hızlı bi dönüşüm için mavi haplıların uyanmasının yanında bu kızların da havuzdan uzaklaştırılması gerek. Bu kıza seks için bile olsa talep olduğunda arz da olacak illa ki. Açıkçası sözlerimde ne bir sapıklık ne bir iğrençlik ne kadını aşağılama görüyorum, bakacak olursak benim dediğin sikip atmaktan daha “ahlaki” bir yol. “Bu saçmalığı inanarak söylüyorsan sen pek el değmeden artık işlev göremeyecek şekilde atılmışsın, psikolojik hasar da dahil. ” böyle bir ad hominemi de Mahmut yapıyor inanılır gibi değil.

     1. RedpillwithONeitis valla haklısın, çünkü hem Mahmut hem de Kayra acayip feminen bir üslupla bana “shaming” yapmışlar lüzumsuz şekilde, sinirlenmesem bile şaşırdım. Kayra ve Biseksüel Alfa’nın kız olduğunu düşünüyorum, gerçi BiseksüelAlfa dişil tarafıyla da yapmış olabilir o yorumu zaten.

     2. Saçma sapan bir yorum yapmışsın, “kızın bir mavi haplı tarafından dahi tercih edilmeyecek şekilde atılması gerek, psikolojik bir hasar en mantıklı yolu” yazmışsın şimdi vites indirme. Hakettin sen benim yorumu. Bize istediğin kadar feminen de. Bir kadının bu zihniyetitte bir erkekten uzak durması en hayırlısıdır.

     3. tarı KAKAN

      Erkeğim ama biseksüelim dostum.Benden bir heteroseksüel erkek bakış açısı beklemen hata.

      Bu arada yanlış anlama duygusal sadizme de karşı değilim.

 2. Mahmut abi, toplum neden bizim gerçekleri görmemizi istemiyor neden bizi “mavi haplı” yetiştiriyor. Evet her nesil bir öncekinden gördü ama bunun bir başı olmalı ve masum niyetlerle ortaya çıktığını sanmıyorum. Bu neden çıktı? Ayrıca din ile bağlantısı da çok fazla bu utandırmalar genelde dini kuralların dışına çıkmaktan oluyor zaten.

  1. Çünkü sizin mavi haplı olmanız toplumun yararına. Bu aslında beta erkeklerle toplumun bir anlaşması. Çok kaba özetlersek, toplum beta erkeklere her erkeğe bir kadın sözü verdi, beta erkekler de çok çalışıp artı değerleri ile toplumu beslemeyi. Kazan – kazan ilişkisi. Böylece kadınlar 20lerinde alfa kovalamak yerine toplum etkisi ile betalarla evlenip çocuk yapacak, karşılığında da betalar onları besleyip koruyacaklar. Bu sistem 5,000 yıldır falan işliyor. Genç kadınların ve alfaların zevkinin aleyhine ama beta erkeklerin, çocukların ve 25 yaş üstü kadınların lehine.

   Tek eşlilik insan doğasından gelen birşey değil, medeniyetin üzerinde yükseldiği bir sosyal teknoloji.

   Cinsel devrim ile kadınlar bu anlaşmanın bir kısmını bozmaya başladılar. Bugünkü düzen kısaca hatunlar 20lerini alfalarla harcasın, 30larında ise betaları evlilik için kapasın. Hatta ABDde mesela olay daha da vahim. Kadınlar alfalarla çocuk yapıp bekar anne olarak devletten yardım ile yaşıyorlar. Tabii devlet bu parayı çalışan betalardan topluyor.

   Siz eğer gerçekleri görürseniz, sözleşmenin kendinize düşen “fedakarlık” tarafını yapmazsınız ki medeniyetin kendisi için bu çok tehlikeli. Şu an toplum kadınların anlaşmalarını bozmalarına engel olamıyor ve o taraftaki feminist lobi her çabayı çığlıklar içinde bastırıyor. Toplumda gücünün yettiği tarafı, erkekleri en azından gölgede bırakarak devam ediyor.

   Şu kısma dikkat :

   Bekar bir erkeğin hayatta kalması için fazlaca bir şeye ihtiyacı yoktur. Çoğu bekar erkek yılın sadece 2 ayı çalışarak kendini rahatça geçindirebilir. Bir erkeğin çok çalışarak çok daha fazlasını kazanma motivasyonu, rekabetin çok olduğu alanda kendine bir eş çekebilmek, bir evi geçindirebilmek ve birkaç çocuk sahibi olabilmek ve evli ve toplumun direği bir erkek olarak saygı görebilmektir. Eskiden yüksek ekonomik potansiyel gösteren ve sosyal dokunun desteklediği genç bir erkek, kızın anne ve babasını etkileyerek kız ile evlenebilirdi. Bunun sonucunda erkek çok çalışmak zorunda kalırdı ve emeğinin karşılığının 80 -90%si devlete, işverene ve ailesine giderdi ama karşılığında bir aile ve yüksek statü elde ederdi. Bu nedenle de kazancının çoğu başkalarına gitse de durumdan mutlu idi.

   Dört Canavar Düdüğü bunu değiştirdi ve kadınların beta erkekleri tamamen görmezden gelerek, alfa erkeklerle evlenme şansları matematiksel olarak çok az olsa da alfa erkeklerin peşinde koşmalarına olanak sağladı. Sorumluluk sahibi ve üretken bir yaşam sürmeleri öğütlenen beta erkekler ise dolandırıldıklarını anladılar.

   Sadece 20 yıl önceki sosyal kurallar altında başarı kazanan erkekler bugünün kurallarının ihanetine uğradılar. Bu da onların üretkenliğine ve becerilerine bağımlı olan toplumu desteklemeyi reddetmelerine yol açtı.Kadınlar kendilerini tüm geleneksel sorumluluklarından özgürleştirirken (komikdir ki bu onları eskiye göre daha mutsuz yaptı) erkeklerin tüm geleneksel rollerini harfiyen yerine getireceklerini sanıyorlardı. Özellikle de kadınlara kaynak veren ve onları koruyan rollerini. Belirtmeye gerek yok ki centilmenlik / şövalyelik doğalarının bir parçası olmasına rağmen erkekler, centilmenliğin karşılığında bir takdir gerektirdiğini ve kadınlardan bu takdirin gelmediğini hissedecekler.

   http://erkekadam.org/2018/02/23/erkek-dusmanligi-balonu-the-misandry-bubble-bolum-2-ekonomik-tez/

   Erkeklerin uyanması ve sözleşmenin kendi taraflarını yapmaması, büyük bir üretim düşüşü demek. Bu da nükleer savaş tahribatı gibi bir kıyamet senaryosu.

   1. Öyleyse zaten çoğu erkek beta olarak yaşamaktan memnun ve uyanışa geçmeyecekler bu çark böyle sürecek mi? Misandry bubble’da erkekler yavaş yavaş uyanacak diyordu. Yani red pill’in kağıdı herkese açık ama herkesin bu öğretiyi benimsemesi de felaket olabilir 😀

    1. Çoğu erkek mavi haplı halinden memnun ve hatta bundan zaten alıyor.Bu durumda uyanması gerekmiyor.

    2. Yo erkekler yavaş yavaş uyanıyor ve bunun sebebi kırmızı hap ile ilgili yazılanlar değil ama kadınların açık seçik hipergami uygulamaları ve zafer sarhoşluğu ile kibirli bir tepeden bakışları.

     KH ile ilgili durum ise o kadar karanlık olmayabilir. Sonuçta cinsel pazarda 20li yaşlarında erkeklerin pazar değerinin oldukça düşük olmasının sebebi, kadınlara pazarlanan “20lerinde dilediğin gibi yaşa, ilerde sana koca olacak adama yatırım yapma. Bırak o zaten 20lerinde aç bir şekilde yaşayıp 30larında sana muhtaç bir şekilde seni alacak” propogandası, 30larında bu propogandadan gerçek yaşama uyanan hatunların dramı arttıkça güçsüzleşebilir ve pazar dengelenebilir.

     Şu anki pazarda, beta erkeklerin değeri çok düşük zira onların mavi hap programlaması tıkır tıkır çalışıyor ve çoğu 30larına kadar uslu uslu bekliyor. Bu programdan onları uyandıranlar da, 10 sene sonra kendileri için ölüp bitecek olmalarına rağmen şimdi kendilerine ayak paspası gibi davranmaya sakınca görmeyen, birgün şimdi peşinde koştuğum alfalarla değil bu adamlarla eşleşeceğim o nedenle böyle gençliğim güzelliğim doruklarda iken kibirden öleceğime bu adamlardan birini şimdiden kapayayım demeyi akıl edemeyen hatunlar, kırmızı hap değil. Biz bu erkeklere sadece üzerlerinden geçen dozerin ne olduğunu anlatıyoruz.

     Misandry Bubble yazısındaki Road Runner ve Çakal Anı gayet gerçek. Eğer henüz 20li yaşlarınızda iseniz, 30larında dönüşecekleri hali zerre kadar göremeyen genç ve güzel kadınlar gibi sizde bunun olabileceğine ihtimal vermeyeceksiniz ama her geçen nesilde daha fazla kadın bunun kurbanı oluyor.

     Eskiden, genç kadının annesi ve neneleri güzelliğin geçici olduğunu, en baştan çıkarıcı erkeğin en iyi koca adayı olmadığını bilir ve kızın uzun süre stabil bir koca olabilecek genç bir erkekle evlenmesini garantilerlerdi. Şimdi ise feminizm yüzünden, bu rehberlik genç kadınların hayatından çıkarılmış durumda ve genç kadınlar kendi cinsel hayatları için kötü birer kaptanlar. Güzelliklerinin yere çakıldığı 34 – 36 yaşına kadar alfa erkeklerin peşinde koştuktan sonra eskiden reddetmeye alıştıkları beta erkekler tarafından bile görmezden geliniyorlar. Kadının kısmetindeki bu ani çakılma, Road Runner ve Çakal anı olarak biliniyor. Kadınların geçmişte uçurumdan bu şekilde düşmemeleri için bir sürü güvenlik ağı vardı.

     Kendilerinden 10 veya 20 yaş daha fazlası olan kadınların 20lerinde yedikleri hurmaların 30larında kıçlarını tırmaladığını gören yeni nesil, feminist propogandaya daha dirençli olabilir ki bunu görüyoruz zaten. 10 sene önce kimse feministi eleştirmezdi ama şimdi feminizmi eleştiren bir sürü kadın görüyoruz.

     Erkekleri uyandıran bir başka şey ise evlilik sonrası. 30larında görevlerine soyunan bekleyen betaların hali, birçoğunun uğradığı boşanma tecavüzü, vs … genç erkeklerin gözünden kaçmıyor.

     1. Cumhurbaşkanlığı adaylığı için 100 bin imza bulunurdu. Bu tespitleri yapanın aday olmaması büyük handikap. Sana diyorum Mahmut Bey.

    1. 8 yıl, 4 ay ve 20 gün geçti üstünden! Bir tarafım hala bu yazının 2010’da yazıldığına inanamıyor.

   2. Kadınların 20 li yaşlarında kucaktan kucağa atlamasından dem vurup aynı zamanda onları yatağa atmak için çaba sarf etmek çelişkili görünüyor. Ben azgın kadınları hiç suçlamıyorum ve yararlı buluyorum. Azgınlıklarını özgürce yaşamaları ve bunu özgürce dile getirebilmeleri toplum için yararlı. Aksi takdirde bu tarz kadınlar geleneksel yöntemle erken yaşta evlenseler büyük ihtimalle fiziksel ya da duygusal olarak kocalarını aldatırlar ve 30 una geldiklerinde boşanıp kocalarından alacakları nafakayla kendi doğalarında mevcut olan azgınlığı kaldıkları yerden yaşamaya devam ederler. Yani feminizm eğer bir kadının doğasındaki azgınlığı dışa vurmasını sağlıyorsa teşekkürler feminizm diyorum. Ama hali hazırda aklı başında normal bir kadını yoldan çıkartıp onu fiziksel ve duygusal azgınlığa itiyorsa ve hatta böyle davranmayanları kezbanlıkla suçluyorsa bu bir sorundur. Hiçbir erkek fiziksel ve duygusal olarak azgın ya da azdırılmış bir kadını ve onun beraberinde getireceği potansiyel riskleri sahiplenmek zorunda değil. Dolayısıyla kadınlar azgınlığını özgürce yaşadıktan sonra erkeklerin bekaret ya da namus anlayışlarından dem vurmamalı, 30 una geldiklerinde, eline erkek eli değmemiş, fiziksel ve duygusal olarak folloş olmamış kızla kendisinin bir tutulacağını zannetmemelidir. Feminizm belki bu yüzsüzlüğü kadınlara normal bir şeymiş gibi gösteriyor olma açısından hataya düşüyor olabilir. Gerçekten dürüst olsalar söyleyecekleri şey “azgın olanlar azgınlıklarını yaşasınlar ama bedeline de hazırlıklı olsunlar” olurdu. Dolayısıyla bu şartlarda kırmızı haplılar olarak bizim üzüleceğimiz bir şey yok gibi duruyor. Üzülmesi gerekenler feminizmin gazına gelip azıtan kadınlar ve betalar. Onlar da tencere kapak misali birbirlerini buluyorlar ya da yalnız yaşamaya devam ediyorlar. Bu uyanışın gerçekleşmesinin yani bazı azgın ya da azdırılmış kadınların eski beta-yeni uyanmış kırmızı haplılar tarafından eş olarak alınmamasının iddia edildiği gibi dramatik bir toplumsal çöküşe sebebiyet vereceğini düşünmüyorum. Zira hala dünyanın dört bir yanında insanlar hayvanlar gibi üreyip ucuz iş gücü oluşturuyorlar. Dolayısıyla bu uyanış olsa olsa ucuz iş gücünün düşmanı olur.

 3. Mesaj oyununda ne öğretmeni sorusuna ne tarz ceevaplar verilebilir?

  çoğunlukla “tahmin et” benzeri birşey söylüyorum ama muhtemelen daha iyi cevaplar varır.

 4. Mahmut abi biraz iş ve para kazanma ile ilgili yazı paylaşsan? Açıkcası siteyi baştan sona okumuş bi lise öğrencisi olarak çok başarılı buluyorum ancak bu sene üniversite sınavım var oldukça iyi çalışıyorum disiplinliyim fakat üniversitede parasız kalma durumu veya üniversite sonrası işsiz kalma riski beni tedirgin ediyor. Açıkcası bi meslek hedefim yok ancak para kazanmak istiyorum, bu konuda öğrencilere tavsiyelerde bulunmanız gerçekten çok faydalı olacaktır. Şimdiden teşekkür ederim.

 5. Gene muazzam bir yazı dizisi. Kişi kendinin doktoru ve psikoloğu olmalıdır diyor kısaca. Ve bunun nasıl yapılacağını gösteriyor. Teşekkürler çeviri için.

 6. Hastasıyım bu hapın. Ekşi sözlükte bir başlık var “30 yaşında erkek 30 yaşındaki kadınla evlenmez”. Girin bakın duvara toslamış ablaları ve onlara yalakalıkta sınır tanımayan meriçleri görün. Turnusola batırılmış gibi ışıl ışıl parlıyorlar. Sonra böyle bir siteyi bulduğunuza şükredin.

 7. Sevgilisi olan ve aynı ortamda bulunduğum kıza ne yapılmalı?
  Hoşlanıyorum ama gidip konuşsam mı bilemedim sevgilisi de aynı yerden

  1. Fikri olan var mı arkadaşlar? Kararsız kaldım ne yapmam konusunda kafam karıştı tamam karşımdaki sevgilisi var sadece evli değil ama beraber bile olsak kıza sevgilisi olduğu halde başka erkekle konuştu derler diye olumsuz cevap verir gibime geldi. Aynı ortamda işte kız mesele bu.

   1. Sevgilisi olan kiza yürüme. Aynı ortamda olduğun kıza da yürüme. Aynı ortamda olduğun ve sevgilisi olan kıza hiç yürüme.

    Bana sorarsan sevgilisi olan kıza yürünmez.

    Diyelim ki yürüdün, tavladın ve sevgilisinden kopardın. Aynı ortamdaki saçma sapan üçgeni geçtim, yarın kız senin sevgilin iken başkası da yürüyüp tavlar ve senden koparır.

    Ekstradan başını da belaya sokarsın ki sonucunu 100% hakettiğin bir beladır.

    Bu bir de yokluk zihniyetinin varyasyonudur.

    1. Yakışıklı olan birisinin sevgilisi tavladığımda egom okşanıyor.
     Zengin olan birisinin sevgilisini tavladığımda o maddiyattan ben de yararlanabiliyorum.
     Hiç olmadı sevgilisi olan güzel hatun az sorumuluk,çok seks demektir.

     Bunu geçtik neden aynı ortamda olduğun kıza yürümeyelim ki ?

     1. bu söylediklerinin hiçbirini gerçek hayatta gerçekleştirmediğini düşünüyorum ama yine de anlattıklarının kolpa olmadığını veyahut troll falan olmadığını varsayarak söze başlıyorum

      öncelikle ismindeki alfadan başlayayım dostum öyle olmadığını biliyor olmalısın . onu çıkar bir kere böyle hareketler yapman senin kendi hayatında yeterli sayıda kızı bulamadığını yani güçsüz ezik veya yokluk mentalitesinde olduğunu gösterir , alfa bunlara ihtiyaç duymaz bir parazit veya en iyi ihtimalle bir virüs bunlara ihtiyaç duyar ki bu da tcma öğretisindeki beta tanımına uyuyor ( burada blue pill , beta olarak tanımlanan erkek çeşidi orada omega olarak tanımlanıyordu ) yani ismini biseksüel beta yapsan kendini daha iyi ifade etmiş olursun

      öncelikle özgüven ve bir karakter sahibi olmalısın bu sitedeki jordan petersonun yazıları veya mahmut abinin kendisi bu konuda sana rol model olabilir yakışıklı birinin ( illa böyle olmak zorunda değil her hangi bir alanda senden üstün olan biri de olabilir ) sevgilisini çalmak sana sanal bir ” ben demekki ondan da yakışıklı ( veya herneyse ) bir erkeğim ” algısını yaratabilir ama bu özgüven olmaz özgüvenin senin kendi özünden gelmesi gerekir peki olan ne neden kendini bu kadar iyi hissediyorsun bunun sebebi kendince sırtına bir süpermen pelerini geçirmiş olmandır seni temin ederim ki süpermen değilsin ve süpermen güçlerini ilk denediğinde yere çakılacaksın kıçına tüy takmakla tavuk olamazsın

      birinin birşeyini çalabilmek gasp edebilmek alfalık erkek adamlık değildir düzeni bozmak kaos getirmek kolaydır bunun için çoook güçlü olmana gerek yok erkek adam gittiği yere düzeni ahengi getirir ki bu çok zordur bedel ödemen gerekir ve çok çoook güçlü olman gerekir haksızlık yapmak değil bulunduğu çevrede haksızlık yapılmasını önleyen alfadır erkek adam adaleti sağlar edindiği gücü mazlumu ezdirmemek için kullanır düzeni sağlar alfa bu yüzden liderdir çünkü güçsüz olanlar onun yanında huzurlu ve güvenli hissederler onunla yürürler ona katılırlar . edindiği gücü mazlumu ezmek veya ondan çalmak , gasp etmek için kullananlar belki erkek olurlar ama benim nezlimde asla adam olamayacaklardır

      burada yaşadığın temel bir sorun kendi değerini dolayısıyla kendi varlığını başkaları üzerinden onaylaman bu senin kendi varoluşunu gerçekleştiremediğin kendi karakterini bulamadığın anlamına gelir ki bu konuda redpillin epey eksik olduğunu düşünüyorum kız tavlamak veya kapitalin içinde bir sanal değer yaratma konusunda birçok ensturmanı kullanmayı öğreten bu camia ensturman kullanabilen fakat sanattan anlamayıp sanatçı olamayan bireyler yetiştiriyor elindeki bu eğitim imkanını boşa harcıyor bu yüksek maliyetli uzun soluklu bir eğitim sisteminden geçip tüm becerilerini ilkokul mezunu patronuna harcayan ya da tüm edindiği kimya becerilerini gaz odaları yapmaya harcayan kimya mühendislerini hatırlatıyor mesele ensturman kullanmak değil kız tavlamak tahmin edilenden çok daha kolay öğrenilebilen bir meziyet asıl mesele kendi varoluşunu gerçekletirebilen bireyler yetiştirebilmekten geçiyor kişi ancak bu yolla doyabilir ki bu doyum onun özünden gelir meta fetişizminden veya bunun sosyal ilişkiler hayatına yansıyan sembolik kapital nesneleri toplamaktan değil . bu çaba kişiyi çok kısa bir süre doyurur asla tok tutmaz gerçekte yaptığı senin travmalarını yada aşağılık kompleksini bir süre gizleyip sonra bir öncekinden daha fazla kompleksle karşına çıkarmasıdır beslendikçe saldırmayı kesen fakat sen onu besledikçe daha fazla büyüyüp daha fazla besin ihtiyacı duyup daha da çok sorun yaratan bir canavarı sürekli beslediğini düşün bu oyunu oynadığında en nihayetinde ne kadar yükselmişsen o kadar hızlı ve güçlü bir şekilde yere çakılacağın anlamına gelir o canavarı oburlaştırmadan doyurman gerekir hafif bir perhizle ona egemen olmalısın yoksa en nihayetinde sahip olduğunu sandıklarının kölesi olacaksın .

     2. Dostum yazdıklarını okudum ama yazarken daldan dala atlamışsın,biraz kitap okumanı tavsiye ediyorum.

      Dediğin adamlık,delikanlılık,liderlik normları asla umrumda olmadı.Aslında hiçbir norm umrumda olmadı.

      Ben pragmatistim,maksimum fayda için uğraşırım.Makyavelistim,başarıya giden her yolu mübah görürüm.

      Evet dediğin gibi ben egoist,şımarık,antisosyal(asosyal değil) birisiyim.Ama bu halimden memnunum tedavi olmak gibi bir niyetim yok.

     3. 19 yasindayken boyle takilmanin zararlarini gormeyebilirsin ama 29unda bu ovundugun seyler sana ayak bagi olur. Tabii eger yukari tirmanmak gibi bir niyetin varsa.

      Ahlak kodlari cicek – bocek pitircigi olmak icin degil erkekler arasinda guvenilir baglantilar kurmak icin var. Bu baglantilar olmadan iyi bir yere gelmen zor.

      Yasini ondan sordum. Babanin 100% sponsor oldugu durumda kafana gore takilmak kolay ama akillica degil. Zira 19 – 25 yas arasinda hayatinin geri kalaninda ne yapacagin belirlenecek.

      Alfalik ahlak kodu olan adamlarin tekelinde degil ama dunyayi ahlak kodu olan alfalar yonetiyor.

     4. “Ahlak kodlari cicek – bocek pitircigi olmak icin degil erkekler arasinda guvenilir baglantilar kurmak icin var. Bu baglantilar olmadan iyi bir yere gelmen zor.”

      Merak etme Mahmut Abi herkes beni düzgün bir insan sanıyor.İnsanları kolayca kandırabiliyorum.Ama olur da yaklanırsam da kabağı başkasının başında patlatıyorum.

     5. Sen daha gerçek erkek dünyasında değilsin. Çocuk parkındasın. Gerçek erkek dünyasında bir işe yaramaz bu dediklerin ama zaten sen de o zamana mecburen değişirsin.

     6. Örnek vermem gerekirse de çevremde mutlaka kötü kişiler barındırıyorum ki o aslında iyi çevresi onu kandırdı detittirmek için.

      Herkes çevremdekinin kötülüğünü tartışırken ben arada kaynıyorum.
      Ayrıca çevremdeki kişi açıktan yapıyor ben ise gizliden.

     7. dediğin gibi bir insan olabilirsin 16 21 yaş arasındaysan seni geliştirecek bir hatadır da aynı zamanda hatta o yaşlarda ben de bu tarz yanlışlar yapmıştım sorun değil karakterin oluşurken kalibrasyon döneminde uçlara gidebilirsin böylece kendi yolunu bulmuş olursun

      ” ailem ve arkadaşlarım beni umursamıyor lütfen bana var olduğumu söyleyin ”

      bu site şımarık çocukları eğlendirmek için değil oğlan çocuklarını erkek adam yapmak için kuruldu burada hayatta çok uzun yıllarda edinilecek tecrübeleri kısa sürelerde ediniyoruz burası bir tür kendini inşa merkezi yani tedavi olmak istemiyorum ben bu halimle mükemmelim inşa edecek bir yanım yok diyorsan zaten bu sitede bir işin yok .

      liderlik ve alfalıktan bahsetme sebebim ismindeki alfa takısı . demekki senin böyle bir derdin var , ha yoksa böyle bir derdin umursamıyorsan alfalığı falan kendini alfa olarak sergilemezsin ( ismindeki takıyı kaldırırsın ) ben de sana olmadığın bir şeyi neden olamayacağını anlatmam

      yazının sonuna doğru sitenin bokluğuna atladım ister istemez konuyla bağlantılıydı çünkü daha sonra doğrudan bununla ilgili bir yazı yazarım daha faydalı olur kitap konusunda da alanım gereği 4 farklı bölümden ders alıyorum okuduğum kitaplar edebi değil akademik oluyor genelde ama madem öyle düşünüyorsun kitap oku demek yerine bana bir kitap önerseydin bende okusaydım kardeş . ben sana önereyim amak-ı hayal kaknüs yayınları olanında bölümdeki metaforların günümüz diliyle açıklamaları var daha rahat anlayabilirsin o kitabın temaşa bayramı kısmını okumanı istiyorum kendine iyi bak

     8. Biseksüel narsist makyavelist psikopat sosyopat pragmatist zeka küpü abimizden seçmeler

 8. Şu Meriçler kadar kımıl zararlısı yaratıklar yok yeminle, feministler adam olur, bunlar olmaz.

 9. Şuna şaşırmaktayım,adam 33-34 yaşlarında ve cpd olarak baya iyi,maddi olarakta baya baya iyi, gel gelelim meriç oğlu meriç..Hatun da 35ini geçmiş duvara toslamış ancak direniyor hala,hala hipergamisi onu dürtüklüyor..bu meriç ve Feminist hatunlardan bir sürü piyasada..!bu genç kardeşime bunu yapma yanlıştır dediğimde:abi sen kadınlar dan ne istiyorsun,ayıp değilmi bu yaptığın demişti..valla açıkçası bu öyle kolay kolay değişir gibi görünmüyor, yani KH bayağı bir sindirilmesi lazım bizim türk gençliği arasında..yoksa böyle devam eder bu çıkmazlar..

  1. İstemeyen kişiye tavsiye verme isteyen kişiyi de verme.Kırmızı hap doğal bir süreçtir bireyin kendi çabasıyla,keşfiyle olur.

   Bırak mavli haplılar mavi haplı olarak kalsın.

 10. Hocam aklıma geldi de
  Mesela özel kuvvet, sat ,sas,komando yada bunlara benzer geçmişi olan askerler yazın kamp şeklinde gençleri eğitime alsa
  Mesela spor , disiplin,mental toughness , survival gibi eğitimler verilse süper olmaz mı
  Askerlik gibi ama askerlik değil.
  Öğrenci yaz kampı gibi bir oluşum.
  Gençlerin çok şey öğreneceği bir yaz dönemi olur
  Amerikada bunlardan baya var
  Jockodan bahsediyoruz ama Türkiyede bu konuda boşluk var
  Keşke olsa🙏🏻

  1. 12-18 yaş arası gençlere yönelik
   Soy boyların arttığı günümüzde Masküleniteye olumlu katkılar sağlanacak fırsatlara çok ihtiyacı var toplumun çok…

  2. Ağaç yaşken eğilir.Eğer küçük yaşlarda alfa,maskülen olmayı başarabilirsen hayatın olunca bu durum devam eder.

 11. Son zamanlarda farkettigim bir sey var ki kizlar kendine ben gerizekaliyim demeyi cok seviyorlar. Cevremdeki narsist olmayan cogu kiz kucuk bir seyi dahi anlayamasin haa tamam benim salakligim benim aptalligim diyorlar. Bunun sebebi nedir ?

  Bu arada bunu diyen kizlarin harbiden gerizekali oldugunu da dusunuyorum

  1. Ordaki kızların amacı kendine iltifat ettirmek.Sen hayır öyle değilsin aslında böylesin demeni bekliyor.

   Bu durumda yapman gereken istediğini verme iltifat etme hatta dediklerini abartarak onayla.

 12. Bana tanşma mesajı atan hatun bugün erkek arkadaşım olup olmadığımı birlikte olup olmadığımı
  daddy issues’mız olup olmadığını sordu.Yaşı da 16’ymış.Henüz cevap vermedim.Gördğüm en tuhaf sohbet oldu.

  Nasıl cevap vermem gerekiyor ?

  1. Birkac yazi okudum deyip hayatinin destanini okumamizi bekleyen birinin yazdigini okuyan birinin cikmasina sastim 😀

   1. evet birkaç yazı okuyup hayatımın kısa özetini okumanızı istedim çünkü uğruna blog kurup ve tahminim gününüzün uzun bir bölümünü ulaşmaya çalıştığınız bu Alfalık kavramıyla ilgili yazılar, araştırmalarla, tv programlarına ayırdıgınızı gördüğüm için ve uğruna bu kadar çaba sarf ettiginiz şeyi benim yıllardır her gün yaşadığım içinde oldugum bir durum oldugunu bildigim için sizden şu an ki durumdan kurtulmak adına yardım istedim. Ama kendi tabirinizle Alfa olmaya çalışan siz bundan rahatsız oldunuz arkadaş şizofren narsist falan yazmış :)) senin peşinde koştugun şey bu değil mi günlerini harcadıgın uğruna çaba gösterdigin hayat bu değil mi yalan söylediğimi falan düşünüyorsanız bilmenizi isterim ki anlattıklarım yaşadıklarımın küçük bir kısmı evet üzücü olabilir senin icin ama gerçek bu. Böyle bir tavırla karşılaşcağımı tahmin etmemiştim üzüldüm acıkcası sizin adınıza ama bu kavram insana doğuştan gelebiliyor arkdaşlar ailesi özellikle babanın etkisiyle alfa karaktere sahip olabilirsiniz bu sadece redpiil veya bu tarz bloglarla öğrenilicek şeyler değil ve evet böyle yetiştiginizde böyle bir hayat yaşıyorsunuz muhtemelen yazdıklarımın yalan oldugunu düşündünüz ama sizin için üzücü olan kısım asla buna ulaşamıycaksınız een fazla bir kaç kız kaldırıp sahte özgüven pompalar kendinizi alfa sanarak hayata devam edebilirsiniz ama gerçek alfa nın ne demek oldugunu tatmanız bu kafayla imkansız.

   2. giriş ve sonuca baktım hocam yetti 😀
    asıl gerçek karakter sonuç kısmındaki. hayali narsist karakter giriş gibi geldi bana.

 13. Mahmut abi , hayatımda ilk kez tabak çeviriyorum sen sağ ol. Aynı anda iki üç hatundan “bebeğim , aşkım” diye başlayan mesajlar görmekte varmış kaderimizde 😀 umarım hiçbirini oneities yapmam . Tek amacım o şu an

 14. Kırmızı haptaki en güzel yazıları çevirdiğiniz için teşekkür ediyorum. The red pill ile çok uzun zamandır tanışıyordum ama Manosphere konusunda eski görüşüm çok olumsuzdu.

  The red pill’de çok güzel kaynaklar var ama bu konuda bir eleştirim olacak. Roosh V isminde bir yazar var bildiğiniz gibi. Yazılarında kadınlar hakkında çok ağır ve haksız ifadeler kullandığını gördüm. Kadınların saçını kısa kesmesinden şikayet etmesinden tutun, kadınlar okumasın, kadın sünneti olsun, mutlaka sevgilinizi aldatın, tecavüz kurbanları ile dalga geçmeler falan. Feminist grupları inanılmaz derecede sinirlendiriyor ve Manosphere’e karşı ciddi bir önyargı yaratıyor. Şimdi eleştirim Manosphere’deki diğer yazarlar neden Roosh’u protesto etmediler? Ben mesela Rollo Tomassi’yi okumasaydım hala kırmızı hap hakkında önyargım olurdu. Ama az insan Rollo’yu tanırken Roosh çok ünlü. Şimdi bize ne bundan diyebilirsiniz ama bu şekil yazan adamlar çoğu insanı red pill’i okumadan geri döndürtüyor. Rollo gibilerin ciddi protesto etmesi gerekmez miydi Roosh’u? Hala birbirlerini destekliyorlar mı bu arada?

  1. Arkadaş biz burda siyasi fikir yazmaya çalışmıyoruz ki ” ama bu şekil yazan adamlar çoğu insanı red pill’i okumadan geri döndürtüyor” demişsin.

   Ayrıca protesto etmeleri saçma herkes kendi fikirlerini yaymakta özgür ortak bir fikir oluşacak diye bi kaide yok.

  2. Rollo her seferinde “Roosh’un donustugu sey ile ilgili soyleyecek tek iyi sozum yok” diye baslar. Roosh’un donustugu seyi ben de sevmiyorum ama kadin dinamiginden cok iyi anlayan bir abi. O nedenle kritik akil acik olarak okunmasini tavsiye ederim. Heartiste’de ayni. Inanilmaz irkci seyleri ayiklarsan saglam bilgiler var.

 15. Hocam ben bir lise öğtencisiyim evde fitliğimi koruyacak şekilde hafif spor yaparım tip olarak ortalamanın bir iki tık üstündeyim küçüklükten beri kızların peşinde olduğu bir tiptim ama bu sene her şey değişti birden duygusala bağladım milletin arkadaşı olmaya başladım yeni yeni buraları keşfettim denilenleri uyguluyorum faydasınıda görüyorum bi kaç sorum olucak boyum 166-167 civarı yaşıtlarımdan daha kısayım bu özgüvenimi düşürüyor boy çok önemli midir ? 2.sorumda sınıf arkadaşı olarak yanaşan ve aramızda hiçbir ilişki olamayacağına rağmen size yaklaşan fiziksel temas kuran daha çok best friend ayağı yapan kızlara nasıl davranılmalı

  1. Boy gerçekten önemli.Büyüme hormonlarına baktır 11-2 arası mutlaka uyu.Bol bol zıpla.Vs. işe yaracak şeyleri yap.

   Ha olmadı mı paran varsa boy uzatma ameliyatına gidersin.

   Boyun kısa diye hiç ilişkin olmayacak mı elbette olacak ama diğerlerinden fazla zorlanacaksın.

   O kızla Friends with Benefits olmanı tavsiye ederim.

   1. Hocam daha uzarım ama en fazla 175 cm olurmuşum gibime geliyor bu durumu düşünmek özgüvenimi daha çok düşürüyor belli egsersizler yapıyorum olduğu kadar

    1. Degistiremeyecegin seylere uzulmek yerine iyi oldugun alanda kendini gelistir. Iyi oldugun birsey yoksa da senin asil problemin o. Kizlar, boy vs … degil.

 16. Gizem Karaca’nın uyuşturucu vakasında Çağatay Ulusoy’u satışa getirmesi hakkında bir yazı bekliyoruz. Kadınlara neden güvenmememiz gerektiğine dair güzel bir ders niteliğinde olur.

  1. Bu kadınlara özgü bir hareket değil orada bir erkek de olsa satış yapardı emin ol.Kadınlara değil bu hayatta kimseye güvenmemelisin.

   “En iyisini düşün,en kötüsüne hazırlıklı ol.”

 17. Şimdi size yakın zamanda yaşadığım bir problemden bahsedicem.

  Genetik şanssızlıklar yüzünden kendimi kötü hissediyorum.

  En yakın arkadaşım 191 boyunda ve bugün o, diğer arkadaş ve ben dışarıda takılıyorduk. İkisi de 191 civarı boydalar ben ise 175. Cüce gibi kaldım yanlarında. İkisinin de kas kütleleri benden uzun boylu olmalarına rağmen kat ve kat daha fazla. Benden daha uzun süredir spor yapıyorlar ve daha iyi beslenme imkanı buluyorlar. Ben ise günde 200 gram et yersem evdekiler laf yapıyor bu kadar yenir mi diye.

  Yani uzun lafın kısası, bugün onların yanında takılırken kendimi ciddi anlamda iğrenç hissettim. Adamlar dev gibi. Sokakta yürüyen karşı cinsler ilk önce onlara hayran hayran bakıyor. Sonra aşağılayıcı tavırlarla beni süzüp geçiyorlar. Tip açısından belki ikisinden de iyi durumdayım ama adamlar sırf genetik olarak daha şanslılar diye ortalığı sikip atıyorlar. Hâl böyle olunca bu aralar moralmen çok çöküş yaşadım. İyicene mgtow yönünde ilerlemeye başladığımı hissediyorum. Tavsiyesi olan var mı?

  1. Arka planini seni gorece olarak kotu gosterecek sekilde kurma. Yani uzun arkadaslarinla surekli takilma ve takilirken de olayi takma. Bir kere o hatunlarin seni asagiladigi fikri kendi kendini gerceklestiren kehanet. Hatun bir o adamlara bir de sana bakinca boy kompleksi yapmis ve onay bekleyen yavru kedi bakislarina tepki vermistir. Degistiremeyecegin seyler icin dogru tavir “sikerim sizin fikrinizi” olmali. 191 adamla takilsam ben senin yerinde olsam olayi dalgaya alirdim. Lan sizin yuzunuzden hobite dondum amk diye.

   Bir oturusta 200 gr ete ihtiyacin yok. Gym paran yoksa protein takviyesi ile kendi agirliginla calis.

   Bu kadar duygusal cit kirildim olmayin. Bunlar iste feminen buyrugun basarili beyin yikamalari. Erkekler pazarda kadinlar gibi eldeki mali pazarlayarak ve surekli birbirlerini kiskanarak varolmazlar. Eldeki urunu iyi oldugu ve olabilecegi noktalarda gelistirerek rekabet ederler. Senin feminenlesmis ve duygusal yanin seni ele gecirmis. Normalde bu olay erkegi iyi oldugu alanda daha iyi olmaya iten bir baski.

  2. Adamlara dezavantajin kompleks yapip tipinin getirebilecegi avantajlari yok etmen. Senin bahsettigin komplekse sahip bir erkek, kadinlara onay dileyen ve ilgiye ac bir bakis atar ki icinde bulundugu durum bu ruh halinin ve bakisin sonucudur, gercekten kompleks yaptigi seylerin degil.

  3. Boy onemli bir avantaj. Baska seyler esit iken boyu uzun olanin hatun havuzu daha genistir. Ama baska seyler nadiren esittir. Ve senin havuzunun daha dar olmasi, havuzunun olmamasi anlamina gelmez.

   1. Burada zaman zaman “bu gidişle mgtow olucam” gibi yorumlar okuyorum ve gerçekten komik buluyorum. Kızlar bana bakmıyodu mgtow oldum, boynuzlandım mgtow oldum vs. Yok arkadaş kendine yoluna gitmek bu değil. Yapmak isteyip yapamamak ve vazgeçmek değil. Kimi insan sosyalleşmek ister ama beceremez antisosyal yaşar. Kiminin ise sosyalleşme yeteneği vardır ama bunu tercih etmez yalnız takılmayı sever, bunun gibi işte. Sadece bi parantez açayım dedim.

    1. Boynuzlananlar toparlanana kadar ilişkilerden elini ayağını çekmesi normaldir.Kızların bakmadığı tip ise mgtow değil incel’dır.

     1. Bahsettiğin şey keşiş modu, bir süre öyle takılmak. Mgtow bir sürelik bir konu değil. Bir kere bu yola girdin mi artık öyle gidersin ki bence bu devirde aklın yoludur.

   2. Mahmut abi boktan bir durum var,hatta vaziyet bamya desek yanlış olmaz

    Şimdi ben Macaristan’a gitmeden önce tecrübe kazanmak istiyorum ancak

    1.Bazı durumlardan dolayı ailem benim mahalleye bile çıkmamı istemiyor (bunu sanırım halledebilirim)

    2.Bunu halletsem bile koskoca mahallede yürüyebileceğim yaşta 2 kız var (daha önceki yazımda bahsettiğim akrabam hariç) ve bu kızlar mahalle baskısı olmasa direkt verecek gibi davranıyorlar. Ayrıca betaları kullanmakta profesyoneller (birisi daha önce zengin bir beta ile çıkmış ve olanlar hepimizin malumu,tabii alfalık yolunda olduğum için bu umrumda değil ama tahminimce kendi HB değerinden daha yüksek shit testler geleceğinden uğraşmaya pek meyilli değilim)

    3.Tanıştım ve iş yatağa doğru gidiyor diyelim,uygun yatak yok anasını satayım. Yani temas kısmını bile yapacak mekan yok. Yani en fazla kısa süreli öpüşme elde edebilirim o da mahallelinin götümden kan alma riski yüzünden kalp krizi geçirmezsem. Evde anneannem yaşadığı için eve atma ihtimali sıfır,onların evi de aynı şekilde

    Ama,her mahalleye çıktığımda bu ikisi bana bakıyor ve aralarında gülüyorlar,taşak mı geçiyorlar yoksa yürüme davetiyesi mi veriyorlar anlamadım.

    Şimdi önümde 3 seçenek var

    A.evde sadece burayı takip ederek 0 pratikle Macaristan’da şansımı denemek (biliyorum deneye deneye olacak bu işler ama ne kadar erken o kadar iyi)
    B.Gidip bunlarla arkadaş olup “Alfa erkek nasıl olmamalı” pratiği yapmak (dediğin şeyi duyar gibiyim mahmut abi,zaman kaybı ve iki kız tarafından taşak geçilmek pek te hoş olmaz)
    C.iş yatağa girmeyecek te olsa ve gerçekleşme ihtimali boktan şartlar yüzünden %5 de olsa yürüyüp o hatunlardan birini elde etmek ve öpüşmek ile sınırlı kalmak (bu aklıma yattı gibi ama uçkur sevdası yüüznden lince uğramayalım)

    Bu arada biri HB5,diğeri6. Zengin betayla çıkan 6 olanı

    1. Her liselisin içinde bulunduğu durumu sanki özel bir problem gibi anlatmışsın. Senin problemin anca büyüyerek aşılır.

     Macaristan’a kadar otur oturduğun yerde bir halt yeme.

 18. Bu son zamanlarda da daygame grupları ortaya çıktı.İzmir’den sonra şimdi de Ankara.

  Aslında Mahmut Abi sen şahıslarn hangi şehirden girebildiğini görebiliyorsan ona göre herkes gruplaşır.

 19. beyler tom terero dan yöntemleri uygulamalı görmek daha hoş oluyordu ama bu videoları görene kadar.. kendisinin bir sahtekar olduğu söyleniyor.
  https://www.youtube.com/watch?v=UBYsYgyHAII&t=1s
  http://www.daysofgame.com/theory/tom-torero-thief-street-hustle-book-review/
  forumlara da biraz bakındım ama gerçekten bu ben de inananılmaz bir hayal kırıklığı yarattı.
  tüm bunlara rağmen genede tom dan işe yarar çok şey öğrendim.
  mahmut sen ne düşünüyorsun ?

  1. Saçma sapan bişi, biraz bakındım videoya da bunu yapan adam belli ki tom torero hateri falan yorumlarda da gömmüşler zaten. bence daygame’de en iyisi kendisi. ne yani hepsini mi kiraladı o kadınların?

   Adamı izlemeye başladığımda kendisi hakkında hiçbir şey bilmiyordum ve tipine bakınca bu adam kesin nerd’dü ve kendini geliştirmiş diye düşündüm. Sonrasında şu videosuna denk geldim;

   https://www.youtube.com/watch?v=3c42VDy5JzI

   Evet, bu adam kesinlikle en iyisi. Söylediklerini uygulayıp ilham almaya bakın.

 20. Bir kız arkadaşım var. Bır bahane bulup benle dısarı cıkmak ıstedı. Bulusmamızda hıc flort etmeden “benden hoslandıgını cok bellı edıyorsun. Utanmana gerek yok kızlar benden hoslanır.” vs vs dedım. Bır ıkı dıyalog daha gecınce opmeye calıstım opemedım. Neyse bır dahakı bulusmada opustuk.

  Ilıskı boyunca ıpler hep benım elımde oldu. Frame bozmadım. Istedıgım an ondan ıyısını bulabılecegımı ogrettım. Kız cok hızlı ılerledıgımı soyledı. Opusme ıcın normalde bırkac haftalık flort sonra sevgılı olma falan olmalıymıs. Soguk, duygusuz oldugumu vs soyledı. Ondan başka seceneklerım oldugunun da farkında.

  2.5-3 haftadır bırlıkteyız. Anca memeye dalabildim.

  Daha once 1 tane sevgılısı olmus. Yalnız kaldığımızda put gıbı durmasından bunun dogru olabileceğine ıhtımal verıyorum.

  Neyse gorundugu gıbı kız benden hoslanıyor. Heyecan verıcı oldugumu soyluyor. Ben de uzun zamandır spor yapıyorum tercıh edılesı bırıyım yanı.

  Yeterı kadar bılgı verdiğime gotu sorumu soruyorum: Bu kızı nasıl sekse ıkna edebılırım? Ikna etmek cok zavallıca oldu ama durum bu. Basta evlenmeden olmaz dıyordu daha sonra güvenmem lazım demeye basladı. Cok tutarsız davranıyor (her kız gıbı). Yaslar 18

  1. e birader bu siteye sayıyla mı veriyorlar sizi amk. kendini övdükten sonra kızı nasıl sekse ikna edebilirim diyorsun. amınakoyayım madem bu kadar sağlamsın,niye ikna etmeye uğraşıyorsun? demek ki kızı etkileyememişsin.

  2. Arzunun pazarligi, iknasi olmaz. Sen ya sabreder ve kizi tahrik ederek sonuc almaya calisirsin ya da istedigini almaya daha uygun bir dala atlarsin. Ozellikle bir tanecik kizi sekse getirmek icin ugrasmazsin.

   18 yasinda olayin seksle sonuclanmama ihtimali yuksek. Sizin yasinizin problemi.

 21. Hocam müziğin çok önemli etken olduğunu biliyoruz ruh halinde kırmızı hap tarzı müzikler önerebilir misiniz daha çok rock ,metal tarzı
  Örnek verirsem türkçe bir şarkı olarak yüksek sadakat – onlar bizi dinlerler

  1. Sozleri bir kadina ask ile aglayan, oneitisi ve aski yucelten sarkilar haric sarki secmek size kalmis.

   1. Bizim şarkıcılarımızın şarkılarını dinlemeyin sakın. Hele erkek şarkıcılar felaket. Sensiz olamam, ben senin bir köpeğinim, ne olur affet beni büyük hata yaptım, seni unutamıyorum, hayatımın anlamısın, ruh eşimsin, her bir şeyimsin gibi zırvalıklarla bezeli şarkılar söylüyor göt herifler.

    Bir de bu bokum gibi şarkılara yarrak gibi klipler çekiyor. Klipleri seyrettiğinizde göreceğiniz ise maymuna dönmüş köpekler gibi ağlamayı marifet sanan bir adamın görüntüleri…

    Şu kliplerin sesini tamamen kısarak (kumandadaki mute tuşuna basın) izleyin. O şarkıyı söyleyen erkeğin içler acısı halini görün ve kendisinden tiksinin lütfen. Bu görüntüler içselleştiren erkekler var malesef. Kıza hayatını, enerjisini, parasını, vaktini sarf eden erkek finalde anca babayı alıyor. Kadının elde ettikleri ise yanına kar kalıyor.

    Bak bu kilpler ve şarkılar da ayrı bir yazı konusu. Bir ara yazarım inşallah.

   2. Ben Kalashnikov,Rammstein,Dope,The Exploited,DMX,GZUZ,Nordfornt dinliyorum.

    Size de tavsiye ederim.

 22. Merhaba erkek adam ailesi, sizlere kırmızı hap ile tanışmamın üzerinden geçen yaklaşık 4 aylık sürede yaptığım 23 yürümeden birini saha raporu olarak iletmek istiyorum.
  Üyesi olduğum sivil toplum kuruluşunda herkesin oturması kalkması, güler yüzü ve hanımefendiliğiyle takdirini kazanan hatun kişisi ile (tabii benim asıl ilgimi çeken onun o minik poposu ve feminen tavırlariydi) toplantı çıkışında metroya beraber gittik.Bu süre zarfında karşılıklı esprili bir muhabbet gelişti.Metroya geldiğimizde hatun kişisi kartına para yüklemek için makinenin yanına gitti ve çok kısa süre içerisinde geri döndü.Makinenin parayı almadığını söyleyince ben onun yerine basabilecegimi söyledim.Gişeden geçtiğimizde bir gün mutlaka bana çay ısmarlamak istediğini söyledi, sanırım borçlu kalmak istemiyordu.Gişeden geçtiğimizde sohbet etmeye devam ettik ve oturduğu semti öğrendim.Ondan sonraki muhabbet şu şekilde gelişti.
  B:Demek X’te oturuyorsun ben daha önce o tarafa gitmemiştim.
  K:Bir gün gel istersen misafirim ol
  B:Bu cumartesi geleyim o zaman ama beraber takılacağız.Önce bir yerde otururuz bana çay ismarlarsin sonra da birer bira alıp bı parkta takılırız.
  K: Çaydan sonrası için söz veremem
  (İçimden ısrar etmek geldi ama tuttum kendimi)
  B: Önce çayımızı içeriz sonrasına bakarız.
  Daha sonra herkes kendi yoluna gitti.Cumartesi günü geldiğinde hatun kişisiyle çayımızı içip parka gittik.Bira içmediği için ona limonata aldık (parayı ben verdim). Yaklaşık bir saat içerisinde 3 kez öpmeye yeltendim ama hepsini kibarca savdi.Dorduncu denemede olumlu karşılık verdi.İlk kez bir kızın yanağından öpücük almıştım heyecandan ölmek üzereydim.Bir süre sonra heyecanimi yatıştırıp dudaktan öpmeye yeltendim ve buna da olumlu karşılık verdi.Hanimefendiligiyle nam salmış o masum kızın kucağıma oturup dilli milli dudaktan opustugunu gorseler şaşırirdı herkes.Neyse lafı fazla uzatmayayim, kendisiyle haftada bir aynı parkta buluşup yiyisiyoruz.İkimiz de ailemizle beraber yaşadığımızdan eve atma fırsatım olmadı henüz.
  Bu arada kendisi tıp fakültesi öğrencisi bense uluslararası ilişkiler.Yani ileride büyük ihtimalle benden daha yüksek statülü bir meslek edinecek.Dolayisiyla bir kez daha statü meselesinin abartılmış olduğunu görüyoruz.
  Aktarmak istediğim son sey de şu: Kırmızı haptan sonra iki ay boyunca daha önce haftada üç olan mastürbasyonu önce haftada bire indirdim sonra da tamamen bıraktım.İki aydır mastürbasyon yapmıyorum, sadece arada şiştiğini hissettiğimde avuclamak hoşuma gidiyor.Onun varlığını hissetmek bana güç ve motivasyon veriyor.Ve her yürümeden olumlu sonuç alamasam da en azından artık 8/10luk kızlarla konuşurken elim ayağım birbirine dolanmiyor.
  Erkek adam ailesine çok teşekkür ediyorum bana kazandırdıkları için.

  1. Şevkini kırmak için söylemiyorum zira muhtemelen senin erkek adam duruşunun etkisi de büyük ama kız sana yürümüş, sen kıza değil 😀

   Bu arada düzenli seks hayatı olmayan adamın mastürbasyonu tamamen bırakması güvenli mi bilmiyorum. Bana güvenli değil gibi geliyor. Haftada 2 – 3 kere seks yapan adamın mastürbasyona ihtiyacı yok ama hiç ses yoksa rezervleri arada boşaltmak lazım. Şimdi karizma olacağım diye sonra prostat kanseri riskinizi arttırmayın.

   1. İlk kez bir kızın bu kadar yakın davranmasiyla çölde su bulmuş bedeviye döndüğümden farkına varamamış olabilirim ama galiba haklısın Mahmut Abi kız bana yürümüş.İdeal olan da bu değil mi hatun kişisi daha önceki bakışlarimdan vs. ilgimi farkedip buna pozitif karşılık vermiş.

 23. Mahmut merhaba. Ben annemle çok sorun yaşıyorum, toplum önünde hala benim önüme geçen hareketlerde bulunuyor, benim fikirlerimin bir anlamı olmuyor, Finö köpeği gibi hissediyorum. Bazen kafa atasım geliyor. Yada döviyim mi napiyim? Bilmediği şeylerde benimle yarışıyor, Kadın erkek eşittir deriz ya kadının mental şiddetine karşı ne yapmak lazım? Yeminle bir gün yumruğu vurup boynunu kıracam annemin!

  Bunların daha ötesinde sürekli konuşup duruyor, susmuyor da yani aptal saptal sanki karşımda beyin özürlü bir insan var.. Bana yaz

   1. Yaz buna Mahmut. Yoksa kafayı sana atar hastanelik olursun 🙂

    Bu yeni nesildeki şımarıklık, istedikleirm hemen olmalı mantığı rezil bir şey. Ana baba her istediklerini anında sorguz sualsiz verince işte ortaya böyle tipler çıkıyor. Burayı okuyanlar görüp de ibret alsınlar. Kendi çocuklarını şımarık prenses/züppe gibi yetiştirmesinler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *