Açlık tavanda …

Sosyal medya kullanmıyorum. Hiç bulaşmadım. Fotolarda güzel olup, buluşunca patatese çıkan kızları antalıyordu arkadaşlarım,duyuyordum. Geçenler de böyle bir olay başıma geldi. (tezgaha geldik amk).

Kızın melek gibi yüzü var. Yaşı benden epeyce küçük. Kumral, renkli göz, hafif balık et falan filan. Kızla buluştuk. bir de ne göreyim.. (bu kısım küçümsemek için değil bir yere bağlıcam).

1,50 boy, 70 kilo

Kollar, sırt, omuz, göğsüne kadar kıl …

Bel- kalça oranı sıfır, bildiğin top gibi bir şey.  At yere yuvarlansın …

Ben de 1 yılı geçti düzenli spor yapıyorum, besleniyorum. 1.78 boyum var . Abartmak istemiyorum da makina gibiyim amk. Neyse kankalar kız bana diyor ki;
” ya makyaj da yapmadım ama” (yapsan ne olur amk) ,
” yani sende çok uzun değilmişsin”
” ben böyle mutluyum kilo vermeyi düşünmüyorum” ( öyle bi konu açılmadı bile)
” kellik de yaşlı gösteriyor yeaa” ( ben bilmiyom sanki)

Kızda öyle bir ego var ki şaşırıp kaldım. ” AMIM VAR BENİM” modundaydı resmen. Buluşmadan önce Facebook resimlerine bakmıştım arkadaşın üyeliğinden. Alttaki yorumlar ; “aşık olduğum kız” , ” canım çok tatlısın” , ” bakmalara doymadım” ” orası şurası değil mi yeaa” bunları yazanlar da ayrı dünyadan değil.

 

Bakın sağınıza solunuza o eşekler ile dolu her yer. şikayet ediyoruz ama sorumlusu biziz bu durumum. Diyeceğim o ki; bizler şanssız bir nesil değiliz (aslında kendimi bu gruba sokmak da istemiyorum) siz MALSINIZ . Yapmayın oğlum tapmayın bunlara. ” BEN DEĞERLİYİM” yazısı vardı, aratın okuyun..

BİR KIZI GÖRDÜĞÜNÜZDE BUNU KİM SİKİYOR DEMEYİN. KIZLARIN SİZİ GÖRDÜĞÜNDE BU ADAM KİMİ SİKİYOR DEMESİ İÇİN ÇABA GÖSTERİN. AĞIRLIK KALDIRIN. İYİ/TEMİZ GİYİNMEYE ÇALIŞIN. HER ZAMAN KENDİNİZE YATIRIM YAPIN.

Konuk Yazar : İlteriş

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

134 thoughts on “Açlık tavanda …”

 1. 1.50 boy ve 70 kg. Hatunun BMI 31.1 yani obez.

  Daha 2 hafta önce böyle bir kızla tanıştım. Arkadaş ortamı bağlamında. Kızın BMI 33++ ve zengin çocuğu. Zengin erkeklerden tabak çeviriyormuş. Bir tanesi ayda 15,000 TL kazanan ve finans sektöründe çalışan yakışıklı sayılabilecek bir çocuk (ki ben bunu gördüm erkek arkadaş olarak).

  Roosh’un thirst is real diye bir lafı var. Susuzluk gerçek demek. Bizde açlık diyebilirsin. AÇLIK tepede.

  1. Ek yapayım şuraya arkadaşlar. 2-3 gün önce son tabağı da terk ettim hafif balık etli diye. Hatun kişi bir daha da dönmedi.
   İşin özü 1.yokluk zihniyetli erkek türü
   2.hatun Kişiler cinselliği hayatının merkezine koymuyorlar-ki zaten yaşayabileceği tonla angut var isterlerse değil mi? Olum biraz bu am-sik olaylarından çekin kendinizi erkekler.bi değerinizi hissedin içinizde amk.

   1. Katılıyorum. Farkındalık oluşmadan direk am peşine düşülüyor. Sanıyorlar ki hemen kadınlar önlerinde eğilip haç çıkaracaklar. Farkındalığın oluşması zihnin olgunluğuna da bağlı olarak belki 2-3 sene sürecek. Biraz birşeyler öğrenince oldum sanmayın. Bi sırtını dönüp yürümesini öğren bakalım önce.

 2. Merhaba tekrardan
  5 aydır sporuma düzenli olarak devam ediyorum şu anda 20 yaşındayım. Şu aralar kafama takılan şey kız çevremin olmaması. Bunun nedeni de mahalle arkadaşlarımızın hiçbirinin kızlarla çok muhabbeti olmaması. Yani demek istediğim bir yere gidilecekse (örnek: kafeye) 7 kişi birden gidiyoruz. Gruptan herkes birbiri ile dalga geçiyor. Mesela benimle burnum için dalga geçiyorlar. Diğerinin için başka şeyleri için. 12 yıldır bu grubun içindeyim artık sıkıldım. Benim özgüvenimi düşüren şeylerden biri de bu gruptaki dalga geçmeler ve hep aynı döngüde dönen arkadaşlarım. 1 haftadır görüşmemi baya azalttım. Şimdi de geçmişin getirdiği o deneyimsizlik yüzünden ortada dolanıyorum. Barlara publara çaresizce gidiyorum. Kesişen fahi olmuyor. Sorunu öncelikle kendimde arıyorum. İnanır mısınız aradıkça evden çıkasım gelmiyor. BU döngü de dahil beni çok sıkıyor, geriyor. Ayrıca bu blog ve Twitter de bulunan tüm trp ile ilgilenen kişilerin twitlerini hayatıma geçiriyorum. Erken kalkıyorum, sporumu yapıyorum. Maddi anlamda ise Android uygulama yazıyorum öğrenci adama çoook rahatlıkla yetecek para kazanıyorum. İş teklifi alıyorum ama okul bitmediği için gidemiyorum. Bu aralar beni sıkan beni üzen bu döngüde debelenmek istemiyorum. En azından zaman geçirecek kız arkadaşlar istiyorum ki aralarından biri ile texting, flört edebileyim. Elde var sıfır. Pozitif düşünmeye özen gösteriyorum. Ama küçük detaylar büyük detayları boğuyor.

  1. Öğrenci evinde kalmayı dene öğrenci arkadaşların ortam yapabilir sana
   Kendi arkadaşlarına gelirsek ben lise sonu bitirdim bu yıl lisenin başında arkadaşlarımla aramı bozdum koskoca 8 ay tek takıldım sen de yaparsın
   3-5 tane basit insanla arkadas olacagına en kötü yalnız kal

   1. Kaliteli mekana (Gym)giderse KH yeterince emmemiş genç arkadaş ! İki farklı hatunun tuhaf belirsizliğiyle dağılır bir süre sonra.bendeki düşünce ise şu; Kh pratiğine yeni başladıysan ‘OLD school ’ gym’ e gir. Hem bok gibi para harcamazsın hemde gelişimin tam olur. Zaten gym mantığı o testeron’u hayatın içine taşımak. Halter kaldırırken karı-kız yapayım değil Arkadaşım .

  2. Kız olarak arkadaşın olmasına gerek yok zaten benim de yok akrabalar ve neredeyse hiç samimi olmadığım okuldakiler dışında konuştuğum kızların hepsi tabak.Daygame yapacaksın tabak çevireceksin zamanla artar kızlar.Zamanla aldığım numaralar artacak buluşmalar artacak.

  3. Universite mi? 20 yasinda nasil bitsin? Uni ve parttime is varken kizlara nasil zaman bulacaksin? Tinder falan denedjn mi?

 3. Reis, instagramda güzel bir kıza dm’den nasıl yürümek lazım. Şuana kadar 3 girişimim oldu ve hepsinde başarısız oldum. 🙁

   1. Yahu mahmut abi o değil de olumlu ya da olumsuz bi dönüş yapsaydın bari şu sosyal fobi konusunda bununla ilgili düşünüyor musunuz birşeyler?

    1. Skepticonun yazisinda bahsettigi yoldan etkilisi yok. Zaten mucize ilac da yok. Bizim asagilik duygusu ile basetme programi yazisi ve ozellikle meydan okuma programi bence gecerli.

     Ben genelde pratigim olmayan seyleri yazmiyorum. Skeptico gecirmis zamaninda ve yazmis. Ben en beta zamanlarimda bile sifir sosyal fobi yasadigimdan hic tecrubem yok. Arastirmam gerek.

     1. Sen bile parantez içinde (en) beta zamanları yaşadı isen, bu zamanın erkekleri dünya kupasının meşin yuvarlakları gibi oaradan oraya şutlanırlar ( şutlanıyorlar da) zamane narsist kızları tarafından.

     2. Benim gençliğimde feminizm doruk noktasında idi ve kırmızı hap yoktu. Sizin bahaneniz yok 😀

   2. Reis haklısın da kız aşırı güzel. Fotosuna bakınca bile bi tuhaf oluyorum. Hele şu mesajları kâle almıyorlar ya, bence bu bir shit test, nasıl tepki vermek lazım? Haklısın ama ufak taktikler ver be reis…

    1. Kız senin için aşırı güzelse ve sen onun fotosuna bakınca tuhaf oluyorsan zaten bitmişsin. Tanrıça yaptığın hatun senin gibi bir sefil kula neden baksın?

     Bir hatunun güzelliğinin etkisine girme zayıflığını size filmler aracılığı ile öğretiyorlar. Evrimsel olarak güzelliği arzularız nasıl baklavayı arzuluyorsak. Ama ona bakınca tuhaf olmak beyin yıkama. Siz kadım milletine ihtiyaç olduğunda ayak paspası olun diye size yüklenmiş bir virüs o. Doğal yazılımınızın bir parçası değıl.

     Bu arada ota boka shit test demeyin. Shit test hatunla diyaloda iken gelir. Mesajına 90 dk ya da 1 gün sonra cevap vermesi shit testtir. Hiç cevap vermeyen hatun ya görmemiştir ya ds görüp görmezden gelmiştir.

     Sana taktik belli : 10 yıl sonra muşmulaya dönecek fiziksel güzelliğe karşı nötr olmayı öğrenmeye bak. Bu kız da next.

     1. Tanrıça yaptığım yok reis. Hoşuma gitti kız. Güzellerin arasından biri işte… Güzelliği beğenmek de yazılımımızda yok deme.

      Zaten sohbet esnasında oluyor bunlar. 2 gün sohbet ettik dmden Son mesajımı attım. Kız 3 gün cevap yazmadı. Esprili bir şekilde, sohbet konusuyla alakalı hem de mesajıma bakmıyorsun mesajını inceden vererek şakaya vurdum. Özür diledi. Dm ye pek bakmıyorum da dedi. Yaw ben de 3 gün önce niye sürekli bakıyordun, diyeceğime betaca bi cevap yazdım. Birkaç çift mesajlaşmadan sonra mesajıma cevap gelmedi. Ben de hadi eyvallah yazarak takipçilerimden çıkardım, takipten de çıktım. Hâlâ dönüş yok kızdan… Bu da bir shit muhtemelen. Tükürdüğümü yalamamı istiyor. Mahmut Abi ne yapmalıyız?

     2. Güzelliğe aşırı demek ya da fotosuna bakmak yazılımda yok birader. Bu tür eziklikleri güzelliği beğenme diye normalleştirme. Takdir edersin ki senin de aleyhine işlemiş ve işleyecek şey bu. Kurtulan kurtuluyor bu illetten ve kurtulmak da çok faydalı. Tavsiye ederim.

      Bu kız sana mesaj yazmadan, ki bir daha yazma ihtimali az, sen yazamazsın. Kıza tüm kontrolü vermişsin. Mecburen NEXT.

     3. Aşırı güzel diye bir şey yok reis kafamda zaten. Abartma falan da yok.

      Doğru diyorsun, kontrolü vermişim. Yavaş yavaş alışıyoruz, daha çaylağız. 🙂 Next en doğrusu. Peki böyle durumlarda sohbete mesaj yazmıyorsa kız, hele 3 gün boyunca. Bu shite nasıl karşı koyulur? Adamı hasta ediyorlar.

     4. Karşı koyamszsın. Güzel kdınların bir erkeğe birden fazla şans verme dertleri yok. O da şans verdi ise. Sen tek atışı ıskalamışsın. Bitti gitti. Bir dahakine bu şekilde muhtaçlık gösterme. Eğer güzelliğe nötr olmazsan eninde sonunda muhtaçlık gösterirsin.

      Bir de instagramda ben bu tecrübeyle 15 kere yürüsem anca bir ekmek çıkar. Sen çaylaksan 30de bir.

     5. Aşırı diyen sensin. Kafanda olması yeter zaten. Alt tarafı 2 – 3 kıvrımı iyi olan senin benim gibi günbegün çürüyen kartanesidir gerçekte. Alt tarafı bir kadın için fotosuna bakınca bir tuhaf oluyorum derken zaten bu kadına yürümeden kendi topuğuna sıkıyorsun. bunları sen yzdın ben klavyene koymadım. kurtul bu kelimelerden. kelimeler önemli

     6. Siz nasıl hb8, hb9 diyorsunuz; ben de güzel diyorum işte ona. Sadece ifade ediş tarzlarımız farklı… Şu shit olayı çok önemli. Hep buradan kaybediyorum sosyal medya yürümelerinde…

     7. Doğru diyorsun reis. Belki de bilinçaltımda durum çok kötü… Betaca kelimelerden de kurtulmak şart… Yaw Mahmut Abi, sen bu kadar zorlanırsan, biz nasıl becerelim sosyal medyadan yürümeyi? Bir de kendi değerimizi diplere indiriyoruz böyle yaparak, değil mi? Dışarıda onca kız varken sosyal medyada haşatımız çıkıyor. Bu ayak yalayan tayfa kızları o kadar abartıyor ki… Kızın baya takipçisi vardı+yorumlarda ayak yalayan betalar yerlerini almışlardı. Bizim işimizi de zorlaştırıyor bunlar. Bunları ne yapmak lazım reis?

 4. Genç veya yetersiz tecrübeye sahip arkadaşlar için üstüne basa basa,

  DERS 1: Tabak adayıyla belli bir seviyeden sonra, kimliğinizi ve en önemlisi konumunuzu paylaşmayın. Sosyal medyadan yürüyorsanız, farklı hesap açmak iyi bi fikirdir.

   1. Sizin için ağır kitap olabilir biraz:) İzlenme ihtimalim olduğu için nicki değiştirdim, sakın konum ve kişisel bilgileri vermeyin.

 5. Benim yakın bir arkadaşım var erkek.Onun bu yıl bir sevgilisi vardı ayrıldı.Bir gün muhabbet ederken bu eski sevgilisinin en yakın arkadaşını gösterdi bana sadece bir fotoğraf.Sonra şans eseri instagramını buldum.Bunların hepsi 1 2 ay önce.Şimdi kıza yürüsem ayıp olacak.Dün dayanamadım benim boş bir tane fotoğrafsız isimsiz bir instagram hesabım var.Kız bu arada gerçekten tam hb9 luk bir kız taş çatlasın 8.5.O boş hesabımdan dün senin yanına gelip konuşurdum ama engelleyen şeyler var gibi birşey yazdım içimde kalmasın diye yazdım dedim.O da şansa cevap verdi biraz konuştuk şu an beni çok fena merak ediyor kendini göster diyor hatta bir fotoğrafının filtresini sordum kim olduğunu söylemezsen söylemem falan dedi gülerek.Arkadaşım da bu kız da arkadaşımın eski sevgilisi de ben de aynı üniversitedeyiz.Şimdi ne yapmalıyım?

   1. Hiç unutmam biri Mahmut abiye “evli kadına neden yurunmez” diye sormuştu 😀 😀 etik kardeşim etik.

   2. Hayır abi öyle birşey yok yanlış anladın.Arkadaşımın eski sevgilisinin en yakın arkadaşı bu.X arkadaşım Y eski sevgilisi Z eski sevgilisinin en yakın arkadaşı.Ben z ye yürüyeceğim ancak bana ilk gösteren arkadaşım.Muhabbet arasında bu benim eski sevgilimin kankası diye göstermişti.

    1. Evet tam okumamışım. Birader çok ezik girmişsin olaya ama kızda da merak uyanmış. Ben olsam kimliğimi açık eder bir yere davet ederdim. Başına gelecek en kötü şey bu kız ile arkadaşın eski kızın gülüşüp seni gırgıra alması. Arkadaşın ise takmaz muhtemelen.

 6. İyi güzel anlatıyorsunuz da çirkinsen olmuyor.Defalarca denedim, olmadı, olmuyor ve olmayacak gibi.Çirkinsen bakmıyorlar bile…

  1. Chosen 1. Kardesim düşüncen kehanet gibidir. Sen oyle düşünüyorsan kız da aynısını düşünür ve de km. uzaktan bile anlaşılır. Kızın amigdalası olayı çakar ve sonuç hep.ayni olur.

 7. HB ‘si çok düşük olan, şişman ve kısa boylu, kızlar genellikle “oyun” a ters tepki veriyorlar dikkatinizi çekti mi ?

  Güzel kızların “oyun” sırasında gülmek vb. olurken HB’si düşük (yukarıdaki fotoğraftaki gibi) olanlar “sen kimsin yhaa” tarzı cevap verebiliyorlar ?

  Sizin düşünceleriniz neler ?

 8. Geçen sene takıldım hatunla 1-2 gün önce arkadaş ortamında bir araya geldik..ilteriş arkadaşın dediği gibi çok şişman değil ama baya kilosu iyi(obez demesekte kilolu )yahu benim yani kızla benim ortak arkadaşımız olan dallama habire kıza kanka şöylemi kanka böylemi,baya kilo vermişsin,Fit olmuşsun,kızın götünü kaldırıyor..önceden yazmış kıza ama kız pas vermemiş falan filan..şimdide meriç lik yapıyor hatuna..halbuki yakınında bir hatun varki bu çocuğa resmen yazıyor ama dangalak hala bizim tombik hatundan medetmi umuyor ne halt ediyorsa,anlamak mümkün değil..ulan yakışıklıĺık olarak fena değilsin 7-8 lik kızları istesen götürürsün..parası da var ama anlamak zor..haa sunu söyleyeyim bu tombik hatun bu bizim arkadaşa pas vermediği gibi ona yazan hatunlarıda etrafından kaçırtıyor..bu konuda söyleyecek sözü olan cevaplasın..bana bu hareketi tuhaf geldi..bak oğlana pas vermiyor ama pas veren kızlarıda engelliyor..

  1. Benim için farklı zamanlarda iki farklı kızı kıstıran dişli olanı ile saç baş birbirine giren bi iki kızı yine bir şekilde uzaklaştıran hatunun bana seni çok seviyorum ama seninle bir şey yaşamamam (sikişemem dmeek olduğunu anlamamıştım.) buna çevrem müsadere etmez. Demesine benzettim. Anlam verilemez bir olay

 9. Merhaba konuyla alakasız bir durumum var.
  Sürekli onay beklemek . En basit şeyde bile.İster tamamen kendim için yaptığım bişey olsun ister olmasın o onayı almak için içimde kıvranıyorum resmen.Resmen yavru köpek gibi! Ailemden ,arkadaşlarımdan,hocamdan …Alamadığımdaysa bu durumu kafama takıyorum hem de saatlerce .
  Nedenini düşündüm uzun süre “dad issues” e bağladım biraz. Siz ne düşünüyorsunuz , nedendir ve nasıl aşılır ?

 10. Abi 5 aylık no fap sürecinde olan biri cinsel ilişkiye girmemişse escorta gitmeli mi sence? Daha önce hiç ilişkisi olmamış olsa bile yada olsada fark eder mi?

  1. Bana sorarsan ki sorma gafletinde bulundun ; farketmez. Bir erkeğin öyle “ilk kadınım” gibi bir duygusallığı olmaz. Milli olma eşiğini aradan çıkarmak en iyisi. Babalarımızın neslinde çoğu erkeğin ilk dersi “mektepte” olmuş. Kadınların ve uyduların propogandası ile yeni neslin şeker çocukları yıllarca ellerini sikip açlıktan ölseler bile böyle kaka şeyler yapmıyorlar. Fahişe seksin değerini düşürdüğü için erkeğe faydalı ve kadına zararlı biridir.

   Ama stresten kuş uçmayabilir ilkinde. Dert etme. Sakin sakin cıbırın yanında yatınca biraz uçmaya başlar. Ya da başlamaz. Rahat ol. Gerçi sende o kadar nofaptan sonra sorun çıkmaması lazım.

   Kondomunu kendin al. Hatunların getirdikleri çok dandik.

   1. Escortu nerden bulucaz. Internete yazinca cikanlar fake degil mi?

    Bi de bir postaya 150 lira vermek cok fazla degil mi.

    Uni ogrencisiyim escort mantikli gelmiyor parasal acidan. Uzun sureli nofap da yapamiyorum patliyorum bi yerde.
    Mecburen oyunu ogrenip uygulamam lazim. Baska turlu sekse ulasamiycam elimi de sikmek istemiyorum.

    1. Tinder eskort dolu. 150 tlye iyi kadin bulamazsin. 300 veya 400 tl ve ustu.

     Imkani olmayani bilemem ama gunde bir paket duzenli sigara icen universite ogrencisi adamsan parayi nereden kesecegin belli.

     Aclik tavanda gezecegine ayda ya da 2ayda bir o parayi ver daha iyi. Eger sadece universite okuyorsan ve parttime calismiyorsan calis.

     Tabii parali asker tek cozum degil. Mesela yaz tatili gidin guneyde otellerde calisin. Ben unideyken fuarlarda calisirdim ki o fuarldaki model kizlarla ayni ekip oluyorsun. Saglam ekmek cikiyor. Ya da ne bileyim anket vs isleri.

     1. Eyvallah abi 😀

      150tlye iyi kadin bulamazsin demissin de benim suanki kriterim sag elimden guzel olmasi.

      Sigara icmiyorum da escort sikicem diye ise girip calisamam. En mantiklisi duzenli iliski sanirim.

      Ayrica 400tl nedir yav 😀

      Biz burada hep kisisel gelisimden bahsediyoruz. Nofap yapar o 400tl ile kendimi gelistiririm. Gider protein tozu alirim. 4 aylik spor salonu parasi.

     2. Işe yine gir sen. Güneyde çalışmaya bak yazın. Memleketin güneydoğusu akdenize akıp cam gibi kızları hoplatıyor siz batıda elinize talim.

      Istanbulda HB9 bir slav 1000 TLni alır. Türk ve bu işi parttime yapan bir hatun ise 400 ya da 500 TL. Büyüyüp para kazanınca görürsünüz umarım.

     3. Hiç girme abi o işe buradaki heriflerin yarısının ruh hali bozuk eskorta da saçma saçma şeyler söylerler uğraşıp durursun ya da ne bileyim escorttan tel falan isterler 😀

    2. Bir de şu var ki aylardır aç olmamak oyuna çok faydalı bir hal. Tersinin ibreyi çıkardığı seviyelerde hararet yapmamak tabii ki imkan dahilinde ama zor.

     1. @kayra güldürdün beni. Escorttan telefon istemek 😁😁😂🤣
      Bir kaç kere şahsi numaralarını istemişliğim oldu tabi. İflah olmaz mavi haplı oluşumuz işte. Elimize bir tek orospunun eli değince, onu da kendimize manita yapabilir miyiz diye beyhude çabalarımız oldu. Ulan var ya bu dramlarımızdan devasa bir film serisi çıkar.

     2. Hocam siz açlık görmemişsiniz. Bangkok’ta bardan aldığı bar kızına aşık olup evlenen Batılıları görseniz ağzınız açık kalır. Manita falan değil bildiğin gelin yapan abiler.

      Hayat boyu kimse yüzüne bakmamış sonra gidiyorsun bir bara, 20 yaşında Tay dilber hayatının aşkıyla birlikteymiş gibi davranıyor. Rol mol ama rollerini iyi yapıyor orospular. Kapılıp giden çok.

      Parası olana Pattaya denilen günah şehrinde kız arkadaş / erkek arkadaş deneyimi tavsiye ederim. Tabii kapılmayacaksa.

   2. @zamaz
    İ yi korun ! Kondomsuz sakın girme hastalık kaparsın oral yapma yaptırma illa ki escort ile yapacaksan Slav ırkını tercih et ve sonra gör bir kadının bu denli iyi sex yapıp( 10 numara) bunu pazarlama-karşı cins’e ( erkeğe) kullanma ihtiyacı duymadan ! Seni nasıl mutlu ve farklı hissettirdiğini ! Sonra bak bakalım kadınlara olan duruşun ve özgüvenin nasıl değişiyor. Bol şans 👍🏻

 11. Kardeşim tam bütün bunlari hayatima soktuktan sonra aptal alişkanliklarimi azaltip yuzumde ki hayattam sogumuş ifafesini biraktim derken nedensiz bir depresyona girdim her boku eleştirir her aptal gibi laf sokma çabalarina girmeye başlamisim farkinda olmadan çok sinirli bi ruh halindeyim bende yanliş olan ne anlamadim hani 1 cümle ile anlatacak olsam
  U mad bro ? Diye duyuyorum herkesi

 12. Naz ile shit test arasında nasıl bir ilişki olabilir acaba.
  Eşittir, denk, bütün-parça ilişkisi, sebep-sonuç vs., ne?
  Bir yazı da buna gelsin mi editörlerden?!.

 13. Artık sırf cinsellik yaşamak için bu kadar çok şey yapmak saçma gelmeye başladı. Sanırım benim tercihim MGTOW ya da Aseksüellik. Bu aptal düzenin dışında kalarak arınmak istiyorum ama iyiki bu siteyle, trp ile tanışmışım. Kendimi geliştirmek için eşsiz bilgiler öğrendim. Artık sonsuza dek yalnızım

  1. Bunlar doğallaşınca ve içinde olan algoritmalar işi ele alınca pek birşey yapmıyorsun aslında. iş olan yılların beyin yıkaması ile oluşmuş ve kendiniz sandığınız şeyi söküp atmak. Onu da kızlar olmasa da söküp atman gerekli zira erkeği her alanda sünepeletiriyor. Yani sadece seks için değil bu çaba.

   1. Haklısınız ama beni bu duruma sürükleyen hiçbir şey yapmamak aslında. Liseliyim ve bir kızla tanıştım bayağı konuştuk sanalda ama gerçeğe gelince hiçbir şey yapamadım hem de sevdiği birisi olduğunu öğrendim ve kız bana aylarca baktı ben de umursamadım, beni friendzone koyacağını düşündüm. “Acaba birşeyler yapabilseydim olur muydu” diye düşünerek acı çekmeye başladım ve hiçbir şey yapamayan cesaretsiz birisi olduğumu farkettim.

    1. Siz liseliler çok acele ediyorsunuz. Daha fiziksel ve yasal olarak çocuksunuz. 19 ya da 20 yaşına kadar mgtow yaşayıp üniversite ya da sanatınıza odaklanmanız çok daha akıllıca. Liseliysen ve olmuyorsa mgtow iyidir. ama oyun ve mastürbasyona değil de derse, spora ve.sosyal bir.hobiye.gömüldüğün. Buraya koyunca engelliyemiyorum ama bana kalsa kırmızı hapı ve saha raporlarını bu haliyle 20 yaş altıyla paylaşmam.

     1. Yahu mahmut hocam. Bu 20 yaş altı gençlerin bu kasvetli, karamsar halleri beni düşündürüyor.
      Çocuk liseliyim diyor. MGTOW olmaktan bahsediyor. Bıkkınlığı var. O yaşta ne kaddar bıkabilmişse.
      Ulan ben 32 yaşındayım. Muhafazakar bir ailede doğudaki bir taşra şehrinde büyüdüm. Hiç kızın olmadığı bir meslek lisesinde, sonra yine kız olmayan meslek yüksek okulu, AÖF okudum. 28 yaşına kadar iş güç düzen kurabilmek, göç gibi nedenlerle özel ve cinsel hayatıma yatırım yapamadım. Hiç kız arkadaşım olmadı. 31 bağımlısı oldum. İlk defa 28 yaşında eskorta gittim ve ilk 5 seferde ya kalkmadı ya da boşalamadım. İlk defa 29 yaşımda internette tanıştığım bir kızla bir kahvecide buluştum. Fakat kırmızı hap felsefesiyle tanışsaydım keşke önce. Şimdi 32 oldum ve 10’dan fazla kızla buluşmama rağmen hiç biriyle sevgili olamadım. Buna rağmen The Red Pill sayesinde öğrendim ki, herşeyi yanlış yapan mavi haplı bir betaymışım. Neden olmuyor diye herkese soruyordum fakat bana bu sitedekilerin yüzde biri kadar faydalı olabilecek bir bilgi veremiyordu hiç kimse. Ben bu yaşta küllerimden yeniden doğmayı hedeflerderken;
      Şimdiki büyükşehirde yaşayan liselilerin zamanın da nimetlerinden yararlanma imkanı varken bu kadar travmatik, karamsar olması; daha 20’sine bile varmadan bu kadar tükenmiş olması bana gülünç geliyor.

     2. Sadece aptallık ya yazık farkedecekler böyle gitmeyeceğini ama heba olan yıllarına (1-2 ya da 3-5 artık neyse) üzülecekler.
      Çok sevdiğim bir söz var hem hayallerin olduğu ütopya hem de senin anlattığın distopyayı içeriyor: Drama zamanın en büyük katilidir.

 14. Ya ustalar, ben bir kıza uzun süreli baktım. Kız peşimde. Ben taviz vermiyorum, kız çok da güzel değil zaten. Vicdan azabı çekiyorum. Acaba duygularıyla mı oynamış oldum?

  1. @dersss kız biraz güzel olsaydı, vicdan micdan dinlemez seni süründürürdü. Kadınlara karşı bu kadar yufka yürekli olma. Erkeksen ondan değerlisindir.

 15. Mahmut abi,Uzun zamandan beri kendimi hayatımın merkezine koydum.Fakat Baya bi bencilleşmeme sebep oldu.Ortaya şöyle bir durum çıktı.

  Her istediğini anında olmasını isteyen,Ama bir başkası olunca işine gelince yapan bir adam oldum.Çok bencilleştim.Ve bu durumdan bende rahatsız oldum.Dozunu kaçırmadan nasıl halledebiliriz bu durumu?

  Sence Bu rahatsız olma durumu Mavi Hap kafası mı yoksa normalde olması gerekende mi böyle olmalı?

  1. Kendini merkeze koymak demek bir karar verirken önce kendini sonra başkasını düşünmek demektir. Bundan istediğim şey hemen olsunu nerden çıkardın ben bilemem.

   1. Yok ailem diyor bunu bana.Her olmasını anında istiyorsunuz felan bende hak verdim.Çünkü dedikleri doğru gibi geldi bana.

    1. Aile kolay. onlar zaten sizin neslin kölesi olmuş. Bir kadınlayken, bir takım içinde ne yapacaksın o önemli? bu.arada.sen.narsistsin. odaga duruma gore akillica esnemeden sadece kendini koyuyorsun ve.cogu.narsisist.gibi muhtemelen.sadece gucun yettiginde. Aslında bu tip adamlardan iyi müdür olabilirdi ama gençler bunu tek bir yetenek ve çalışkanlık olmadan yapınca 3 aya işten atıyorsun.

     1. Aynı anda narsist olup,Empati nasıl yapabiliyorum.Onu anlayamadım.İnşallah bende bir psikolog olmayı düşünüyorum.Kibir bazı durumlarda kibire kapılıyorum.

      Ama şeyi anlamadım.Gücün yettiği kadar derken kastın neydi hocam?

     2. Gözlemim. Güçlerinin yettiği ailelerine karşı benmerkezci olup da güzel bir kıZın önünde ağzını açıp tek kelime kendi istediğini söyleyemeyen erkekler. Nasıl.beceriyorlar ben de bilmiyorum

   2. Merhaba Hocam. Ben de aynı şekilde kendimi merkeze koyup, sadece kendi çıkarlarımı düşünmeye başladım. Bencilleşmeye başladım. Arkadaşın dediği gibi bu durumdan bir az rahatsızım. Bu iyi bir şey mi, kötü bir şey mi? Bu konu ile ilgili bir email attım ama bakacakmısınız bilmediğim için buraya da yazmak istiyorum. Mailin içeriği bir az farklı.

     1. O yüzden yorum olarak yazdım zaten. Genel olarak sorun bu. Hayatımın merkezine kendimi koyduktan sonra aşırı bir bencilleşme olduğunu gördüm. Yine de iyi bir şey mi, kötü bir şey mi bilemiyorum. Aynı şekilde devam etmeli miyiz? Mesela kız bana “çok bencilsin, sadece kendini düşünüyorsun” gibi bir şeyler söyledi. Yanı kızın yüzüne direk olarak ” yaptığım yatırıma değecek mi, değmeyecek mi bilmem gerek” dedim. Çok mu aşırıya kaçıyorum ve ya kıza çok mu açmışım kendimi? Bunun ortası nedir?

     2. Oyununu açıkladığın zaman kendini ayağından vurursun. Yaptığım yatırıma değecek mi ne demek ya 😂 Böyle şeylerin kıza söylediği senin doğal bir alfa değil alfa numarası yapan beta olduğun. Öylesin tamam da bunu kıza söylememen lazım.

      Bencillik konusunda olay basit. Bir karar verirken önce sen sonra kız önemli. Sadece sen önemlisin kızı hiç takma diye birşey anlıyorsan o bencillikten sana yarar gelmez. Ama önce kendini düşünüyorsun derse yok ya nerden çıkarıyorsun de geç.

      Eğer piç herifleri izlerseniz adamlar kadınlara “bak bebeğim önce ben sonra sen” demezler. Tam tersi “yok bebeğim nerden çıkarıyorsun” derler ama önce kendilerini düşünürler. Sen gerçekte alfa olduktan sonra lafta romantik beta bile olabilirsin.

     3. Kaç yılın Betasıyız tabi, 2-3 ayla pek değiştirmek kolay değilmiş. 😂 Tavsiyen için teşekkürler. Gelecek ilişkilere bakacağız artık. :d

  2. Y kuşağı genel karakteristik özellikleri. Sadece sende yok, senin jenerasyonun büyük çoğunluğu senin gibi.

 16. Mahmut başkan yazdığın her yazıyı beynime sike sike sokuyorum. Sen bir duayensin. Sen bizim şeyhimizsin biz de senin müritlerin. Ama artık yazdıklarını okumak yetmiyor. Bi kendini göster bize. Resmin varsa at. Sosyal medya hesabın varsa şahsi paylaş takip edelim. Takıldığın mekan varsa adresini yaz gelelim eteğine yüz sürelim. Bitsin bu hasret şeyhim. Şaka bi yana kendini bize tanıt artık be başkan. Tapınak şövalyelerinin başı gibi yüzün görünmüyo ama koca bir kitleyi yönetiyorsun

  1. @Muzzy
   bence de mahmut hoca, bak bu kadar müridin oldu, gizem de bir yere kadar. Artık bir örgüt kurman lazım. Bağlılıklarımızı bildiriyorum 😁

   1. Kendimi gösterirsem rahatım kaçar. Genç çiftlerin ya da kızlı erkekli grupların erkeklerinin davranışlarını hafif bir tebessümle izleyen sakallı, Gerard Butler benzeri bir abi görürseniz “Mahmut abi” diye atlamayın. Fight Clubdaki gibi bir kafa selamı verin yeter.

 17. Muhtacligi nasil oldurucez. 21 yasindayim. Mahmut abi diyorsun ya hani 20lik guzel kizlar icin 10 sene sonra burusacaklar diye. Inan bana suan 40a kadar ki kadinlar da cekici geliyor.

  Niye cunku açız abi. Dogal olarak kizlar bu acligi hissediyor. Peki bu acliktan kurtulmanin yolu yavas yavas sevgili edinip doyurula doyurula mi olacak. Yani ilk baslar da zorlanicaz (cunku muhtac gozukememek elde bir sey yokken cok zor, tabak olsa bile iliskiye falan girmemis olunca aclik zirve) daha sonralar da mi kolay olucak bu is. Ilk baslar da sirf acligi oldurmek adina cirkin kizlarla cikilabilinir mi?

  Aslinda hipergamide yerim yuksek sayilabilir. Beni asagi ceken sey aclik muhtaclik oluyor. 3 sene once olsaydi daha rahat yururdum belki ama 3 senedir sap gezince ister istemez bazi seyler kafamizda buyuyor.

  Onceden manita olaylarina girmeme sebebim de “guzel temiz bir kiz bulur ileride evlenirim. Bunu hak etmem icin de ben de temiz kalmaliyim” feminizm propagandasiyla beynimin yikanmis olmasaydi.

  Simdi uyandim. Evlilik umrumda degil. Ama her ne kadar hipergamide yukarida oldugumu dusunsem de kendimi guzel bir kiza layik goremiyorum. Ezik bir zihniyet var derinlerde. Bunu cozemedim.

  Porno bana cok zarar verdi. Bu konuyu da uzunca anlatmak isterdim ama sıkmak istemiyorum. Baska bir postta anlatirim abi yardimci olurum dersen.

 18. Merhaba Yönetici ve Ziyaretçiler
  Buraya yazıyorum çünkü en son gönderi bu idi.
  Aklıma takılan iki soru var biri disiplin biride günlük takındığımız tavır

  Disiplin hakkındaki sorum şöyle, sizce günlük işlerimizi spesifik zaman belirleyerek mi yapmalıyız (13.00-15.30 ders vs.) yoksa bugün 2.30 saat ders çalışacağım gibimi ?

  Tavır hakkındaki sorum, 1.85 boyum ve 85kg kilom var yani cüsseli biriyim, normal insanları pek umursamam ve onlarla mantıklı bir konuşma yapma eğilimine girmem yani bi nevi aşağılarım yüzlerinede söylerim buda beni ciddiyetsiz ve rahat gösteriyor, bu tavrımı değiştirmeli miyim ?

  1. Spesifik zaman yapmalısın.

   Tavrını değiştirmelisin. Modern zamanda erkeğin gücü boyundan ve cüssesinden değil diğer erkeklerle kurduğu ilişki ağlarından gelir. Senin bahsettiğin tavırla tırmanabileceğin hiyerarşi sınırlı. Çoğunda dipte kalırsın.

 19. Instagram Yürümesi
  (Instagram üzerinden tanıştığım hatun kişisiyle iki akşam üst üste yaptığımız muhabbeti veriyorum abilerim, yorumlarınızı bekliyorum.Aynı şehirde yaşamadığımiz için konuşmayı bitirdim ama oraya gittiğimde görüşmeyi düşünüyorum sanırım o da gelirse görüşeceğiz)
  K: Kız B:Ben
  B:Selam zengin dizi karakterlerininki gibi bir soyadın var dedenler çok uğraşmış mı bu soyadı almak için
  K: Hiçbir bilgim yok yardımcı olamayacağım ama güzel benzetme
  B:Huyum kurusun çok güzel benzetmeler yaparım, üzüldün mü yardımcı olamayacağın için
  K: Çok üzüldüm üzüntüden kahroldum o kadar yani
  B: Kendini bu kadar kahretme kıyamam daha çok gençsin sahi yaşın kaç
  K:20
  B:Hmmmm reşitiz yani, bir insanın en güzel olduğu yaşlardır yirmiler sen de öyle misin
  K:Sen kaç gösteriyorsun da
  B:Sen söyle kaç gösteriyorum
  K:25
  B:Evet aynı zamanda göbekli ve iki çocuk babasiyim
  K:Ben de Fas’ta yaşıyorum
  B:Wovvv bak bu ilginç Kuzey Afrika kadınlarının farklı bir çekiciliği vardır
  K: Öyle mi sen nerede yaşıyorsun
  B:Ayak tırnaklarına bile oje süren teyzelerin yaşadığı bir apartmanda biliyorsun bunlar genelde sarı saçlı falan oluyorlar, ….’da yaşıyorsan bu türe sık rastlarsin
  K:Yok …..’ya hiç gelmedim ama güzel bir şey olmalı elit teyzelerle takılmak
  B:Onlar bana musallat oluyor ben yaşıtım olan hemcinsleriyle konuşmayi seviyorum
  K:İki çocuk babasının ya ondan olabilir
  B:Benim hanım da onları kıskanıyor biliyor musun
  K: Hanım beni de kiskanmasin
  B: Guzelsen kiskanabilir 😉
  K: Güzellik kime göre
  B: Profil fotoğrafın net değil ama İzmirli havası sezdim sende
  (Bu aşamada kız fotoğraf attı halbuki sadece ima etmiştim, fotoğraf atmasını açıkça istemedim)
  K:Bak bakalım
  B:Evet evet İzmirli kız tipi bu sarı saçlar beyaz ten açık omuz, diğer omzun da açık olsaymiş güzel olurmuş
  K: İzmirli değilim ama
  B: Biliyorum Faslisin, bir gün ….’ya gel gezmeye
  K: Yakın zamanda mümkün görünmüyor
  B:Gel takılırız
  K:Gelirsem haber veririm
  B: WhatsApp’a geçelim gelirsen haberleşiriz sen de söyle hangi şehirde yaşadığını ben de gelirsem takılırız
  K: Yok geçmeyelim ben ….’dayim buyur gel
  B: Umarım işin olur da ….’da görüşürüz bana yazarsın bye
  K:Tamam bye

  1. kızın soru sorması güzel ama bir kere bile gülmememiş. Buz kırılmamış. Kendini böyle “huyum kurusun çok güzel benzetmeler yaparım” diye övmen tam tersi aşağılılık kompleksi algılanır.

   Bu arada kızın her dediğini değil shit testlerini espri ile karşılayın. Herşeyi shit test sayar espri yapsrsanız sulu görünürsünüz.

   Şu telefona geçmeyi aceleye getirmeyen çıkmayacak galiba. Kız soğuk ve gülmemişken tel isteyip gereksiz yenilgi tatmışsın. Kiz ısınmamışsa ve gülmemişse telefon vermez. Siz 1000 kere isteyin 1000 kere alamazsınız. Isınma, muhabbet (burda daha muhabbet yok), gülücük yoksa tel falan istemeyin.

   1. Kardeş verdiğin örnekteki adama bak bir de buraya girenlere bak. Burada on kişiden bir kişi çıkmaz böyle bak kalıbımı basarım

  2. Size Instagram ile ilgili bir tüyo vereyim. Ben Instagramı yürüme aracı olarak kullansam, Tinder’dan instagram hesabı olan kızları ekler onlara yürürdüm. Sonuçta kızın Tinder’da olması onun yiğidini aradığını gösterir. Ya da kaçamak.

   1. Reyis selamlar, buraları yeni keşfettim doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum hatam varsa affola..Konuya gireyim

    Büyük ölçekli bir firmada üniversite stajımı yapıyorum..22 yaşındayım. Bulunduğum şirkette tek üniversite stajyeri benim. 18-19 yaşlarında 40 Kadar lise stajyeri var.. Bir tanesinin bana özel ilgisi olduğunu hissettim. Neticede hipergami açısından baktığımızda 40 lise stajyeri varken tek üniversite stajyeri var ve o tek üniversite stajyeriyle şirkette boy göstermek egosunu şişirecektir diye düşünüyorum. Çok güleryüzlü bir kız her gördüğünde gülümsüyor kolay gelsinler falan .. Aramızdaki sohbeti aktarayım..

    B.E – Posta güvercini gibi kullanıyorlar seni herhalde hep evrak taşıyorsun? (piç gülüşü)
    kız – sorma valla ofisteki işim de ağır .. (heyecanlı ve gülümseyerek)
    B.E – Hepiniz aynı okuldan mı geliyorsunuz ? (o an zayıf bir cümle olsa da hukuku biraz ilerletmek istedim)
    kız – farklı farklı okullar ben xxxx dan geliyorum…
    B.E – neyse tutmayayım ismin xxx di sanırım memnun oldum..
    kız- senin ki neydi? (şaşkın gülüş)
    B.E – hiç söyleyesim gelmedi şu an , bak ben sordum mu 🙂
    kız – söylemeyecek misin hadi vs (gülümseyerek)

    o esnada şef koridorda görünür. ve hadi tutmayayım seni diyerek gönderdim..Gülümseyerek selam verme olayını gelenek haline getirmeyip bazen sadece göz göze gelip işime bakıyorum selamını bekliyor gibi olmaması için bozguna uğruyor 🙂 Bu şekilde bir kaç kez konuştuk .. Dün adımı sormuş bir stajyere.. Bende bugün sosyal medyadan ekledim kabul edip geri döndü ..Bariz bir hata var mıdır. Varsa nerededir..

    1. Ismini saklaman gereksiz. Aynı iş yerinde yürünmez ama siz stajersiniz o nedenle olabilir.

     Fazla uzatmadan kızı bir yere davet et gelirse yürü. Bahane bulur gelmezse bir hafta sonra tekrar davet et ve yine bahane bulursa yoluna bak.

     1. Şu ana kadar mühim bir hata yok. Yürümeden ne olacağını kestirmeye çalışır ve ıslak hayallere dalarsan sıkıntı büyük.

 20. Kötü çocuk olmak ile ilgili bir yazı veya bu yorumun altına yanıt yazar mısınız? Nasıl olunur vs…
  Bence önem verilmesi gereken bir konu.

 21. Bi kızın size lakap takması size saygısızlık yaptığı anlamına mı yoksa flörtöz mesaj anlamına mı gelir?

  1. Ne taktığına bağlı, ibiş dıdış bibiş gibi sonu iş’le biten lakaplar takarsa sıkıntı büyük.

  1. Kadınlar duvar kavramını nasıl da es geçiyorlar 😀 Kendileri duvara toslamışlar yani artık o tip bir serseri ilgisi çekecek tipleri yok o nedenle “akıllanmışlar”. Bunu bir itiraf etseler, genç kızların neden akıllanmadığını anlayacaklar. Zira onlar daha duvara toslamadı. Yine de bu yazıda tartışan iki kadın eski kültüre göre muhtemelen hipergamilerini frenleyip efendi birer çocukla evlendiler. Şimdi ise o mekanizma çok yara aldı :

   “Eskiden, genç kadının annesi ve neneleri güzelliğin geçici olduğunu, en baştan çıkarıcı erkeğin en iyi koca adayı olmadığını bilir ve kızın uzun süre stabil bir koca olabilecek genç bir erkekle evlenmesini garantilerlerdi. Şimdi ise feminizm yüzünden, bu rehberlik genç kadınların hayatından çıkarılmış durumda ve genç kadınlar kendi cinsel hayatları için kötü birer kaptanlar. Güzelliklerinin yere çakıldığı 34 – 36 yaşına kadar alfa erkeklerin peşinde koştuktan sonra eskiden reddetmeye alıştıkları beta erkekler tarafından bile görmezden geliniyorlar. Kadının kısmetindeki bu ani çakılma, Road Runner ve Çakal anı olarak biliniyor. Kadınların geçmişte uçurumdan bu şekilde düşmemeleri için bir sürü güvenlik ağı vardı.” – Erkek Düşmanlığı Balonu

   Burada asıl mesele oğlanın babası. Bir anne bir erkeğe asla kadınlar için çekici olmayı öğretemez. Tam tersi bir anne tüm iyi niyetine rağmen oğlanı babasız yetiştirirse ezik bir efendi çocuğa çevirir. Bir erkeğin mekanizmayı babasından, babası yoksa bir abisinden, amcasından veya dedesinden öğrenmesi lazım. Eğer hiçbiri yoksa bizim site bir nevi baba figürü olarak kullanılabilir 🙂

 22. Tanımadığın kızlara yaklaşmak sandigimdimdan daha zormuş.

  Normalde kızlarla rahat konusan esprili birisiyimdir. Hatta bi ara çay, kahve içelim teklifleri bile alırım. Ama hep kendi sosyal alanımdan olan kızlar bunlar. Bugün gym de hoşuma giden bir kızla konuşmak istedim. 15-20 dk dolandiktan sonra en son çalıştığı makinede beraber çalışabilir miyiz diye sordum. Evet tabiiki dedi. Sonrası yok.

  Üstad gym de güzel kızlar oluyor sence onlara nasil yaklaşabiliriz? Mesela 2 kg ile çalışan bir kıza yaklaşıp “cok ağır degil mi onlar :)” gibi bir açılış güzel midir?

  Normalde de bu tür esprili bir tarzım vardır ama ilk yaklaşma gerçekten zormuş. Sosyal ortamimda benimle konuşmak zorunda olan bir kız ne kadar güzel olursa olsun esprili bir sekilde takilabilirim. Fakat bu hic tanımadığım kızlara yaklaşmak sandığımdan daha zor 🙂

  1. Beni tarif etmişsin.Aynı dertten muzdaribim.Salonda at gibi hatunlar var anca bakıyoruz,binemiyoruz :((

 23. Mahmut abi, sana birkaç gün önce başımdan geçen olayı anlatayım. Yorumunu bekliyor olacağım.
  Ben ve 2 arkadaşım kısa bir zaman önce ticari bir işten ciddi bi para kaldırdık. Arkadaşlardan biri ‘ulan bizim böyle bir şeyi başaracağımız kimin aklına gelirdi ki? 1 yıl önceki halimize bak bir de şimdikine. Şimdi bizim bugünlere gelmemizde iyi kötü etkisi olan 1 kişiye mesaj atalım. Dürüst olun ama, benim tek hatrım bu olsun.’ dedi. Bunu söyleyen arkadaş lisede kendisini aşağılayan hocaya teşekkür etti. Diğeri de kendisine ihanet eden eski dostuna. Bunlar hırslandırmış adamları.
  Ben de aylar önce ayrıldığım kızdan ve the red pill ile tanıştıktan sonra böyle bir hale geldim. Benden ayrılan kıza mesaj attım. Şöyle dedim ‘ İyi ki terk etmişsin, iyi ki tekrardan birlikte olma isteğimi reddetmişsin. Sayende önceliği kendisi olan, ezikliği atmış, kararlı, öz güven sahibi, başkalarını hayatının merkezine koymayan biri oldum. Eğer ki bunu yapmasaydın -Zeus korusun- eski ben olmaya devam edecektim. Tekrardan teşekkürler:) bye!’ yazdım. Kız da ‘ ben de sadece rica ederim’ dedi, cevap yazmadım. Ertesi gün baktım kız engellemiş beni instagramdan.

  Arkadaşlara verdiğim sözden ve gerçekten de o olaylardan sonra bugünlere geldiğim için o mesajı atmıştım. Hata yapmış olasılığım yüksek, lakin verdiğim söz daha önemliydi. Mahmut abi, iki şey soracağım:
  -Kızlar sizden ayrıldıktan sonra sizin yükselmenizi istemez, bu onlarda ‘acaba büyük balık mı kaçırdım?’ tedirginliği oluşturur diye bir kabul var camiada. Katılıyor musun?
  -Kızın engellemesi neye işaret eder? Bunu inan sadece merak ettiğimden soruyorum, kızla birlikte olmak istediğimden ya da başka bir amaçtan değil.

   1. Ben de 20 yaşındayım kıza mesaj atman altınfa yatan bir kaç psikolojik patolojiler olduğunun vurgusunu gösteren işaretler içeriyor. Bu arada doktor değilim. Yazılım alanında uğraşıyorum. Her neyse bunu belli etme çabanı deneyimsizliğine de vermek lazım. Çocukken ailende hiç büyük kavgalar oluyor muydu?

    1. Hocam Legions’un yazdığı metin Türk toplumunda arabesk kültürü olarak var. Aileden gelmesine gerek yok. Zengine varan sevgilisine türkücü olunca acıklı konuşma yapan arabeskçinin konuşma metni ile aynı neredeyse. Tek fark o filmlerde kadın “ne yaptım beeeennnn …. İbraaammmm İbraaammmm ….” diye anırırarak ağlarken gerçek hayatta hatun “lan milyoner olmuş hala bir tanecik hatunun aşk acısı ile kıvranıyor, bu İbrahim sandığımdan da ezikmiş” der 😀

  1. Kızlar sizden ayrıldıktan sonra sizin yükselmenizi istemez, bu onlarda ‘acaba büyük balık mı kaçırdım?’ tedirginliği oluşturur diye bir kabul var camiada. Katılıyor musun?

   Katılıyorum ama bu (a) hatunun her zaman erkeğin peşine düşeceği anlamına gelmez ve (b) erkek hala maskülenitede ezikse kadın sırf statü yükseltti diye erkeği büyük balık saymaz.

   Kızın engellemesi neye işaret eder?

   Tebrik ederim, kıza böyle bir mesaj atarak ona ne kadar doğru bir karar verdiğini gösterdin.

   İyi ki terk etmişsin, iyi ki tekrardan birlikte olma isteğimi reddetmişsin. Sayende önceliği kendisi olan, ezikliği atmış, kararlı, öz güven sahibi, başkalarını hayatının merkezine koymayan biri oldum. Eğer ki bunu yapmasaydın -Zeus korusun- eski ben olmaya devam edecektim. Tekrardan teşekkürler:) bye!

   Şunu bir okusana. Burada buram buram arabesk eziklik kokuyor. Ha sana ne eski oneitisin hakkında ne düşündüğü ama istersen milyarder ol, şu mesajın bir kadına aşırı arabesk ve ezik görünür.

   Camiada paran boksa başka her alanda açık verebilirsin gibi bir algı var ama maskülenite eksikliğini milyar dolarla belki kapatırsın.

   Kızla birlikte olman mümkün değil zaten de bir daha böyle şeyler yapma. Ticari başarın için tebrik ederim. Yaşın çok genç, böyle acemilikler yapman çok beklenmedik birşey değil. İlerde kendine gülerek hatırlayacağın bu hatanı üzerine basıp yukarı çıkacağın bir basamak olarak kullan.

   1. Ailemde büyük kavgalar olmadı.
    Ve yorumlarınız için teşekkür ederim. Hatalarımı acı bir şekilde gördüm. Bunu kesinlikle basamak olarak kullanacağım. İyi günler.

  2. Keşke kıza hiç bir şey yazmasaydın. Senin yazdığının anlamı, bak senin defalarca reddettiğin çocuk nasıl hırs yaptı nasıl adam oldu, sen de ne kadar büyük bir balık kaçırdın demek.

   Kızlar bunları yemez, nitekim son cümlesini yazmış ve seni engellemiş. Kız verdiği kararın doğru olduğunu gördü, senin hâlâ onay almak için çabalayan bir ezik olduğuna kanaat getirdi(öyle olmasan bile). Bu kızın ve kızın arkadaş çevresinde bir değerin kalmadı. Bu kızı unut, stalk yapma, önüne bak.

   Eskilere kendini yeniden ispat etmeye çalışacağına yeni kızlara maskülen, özgüvenli, karakteri sağlam bir şekilde yürü.

   Başarılar diliyorum genç dostum.

 24. Yaşım 18;
  Kızlar konusunda her türlü bilgi birikimine sahibim (Alfa erkek). Tecrübe edecek bir ortam yaratamıyorum yaşadığım yer ile alakalı.
  Şimdi zamanında deli gibi aşık olduğum bir kız vardı.
  Ona karşı halen bir şeyler hissediyorum.
  Aşk değil, sevgi değil, cinsellik değil. Fakat o benim yanımda olunca kendimi çok iyi hissediyorum.

  Bunun sebebi nedir?
  Tek çocuğum, arkadaşım yok.
  Beni anlayabilecek birisi yok yani.

  1. Bilgin değil pratiğin alfa olduğunu gösterir. Yazdığın vaka ise pek alfa bir davranış sayılmaz. O bahsettiğin kıza karşı cinsel ilgi ve arzu hissediyorsun ama muhtemelen bunları karşılama ihtimalin sıfır olduğu için onları sanki ulvi şeylermiş gibi düşünüp reddedilmeyle yüzleşmekten kaçınıyorsun.

   Arkadaşsız zor genç adam. Okuyor ya da çalışıyor olman lazım. Arkadaş bulman zor olmasa gerek.

   1. Abi, arkadaş bulmak istemiyorum.
    Sağıma bakıyorum, hayatın zevkleri içerisinde kaybolmuş çocuklar görüyorum.
    Çok büyük hedeflerim vardı, fakat soğuttular beni yaptığım işlerden.
    Şimdi ise, beni tatmin edecek bir şey olmadığı için, büyük ihtimalle karı-kız işlerini kaçış olarak görüyorum.
    Eskiden aciz birisi gibi aşıktım, fakat o zamanlar bir amacım vardı.
    Sadece ve sadece boş zamanlarımda kız aklıma geliyordu. Şimdi ise abi dolu zamanım yok.

    Hayatla bağım kopmuş gibi hissediyorum. İçimde tutuşmayı bekleyen bir köz var. Fakat tutuşmasına yardımcı olacak bir şeyler arıyorum :/

    1. Sana ortamın en sosyal adamı ol demiyorum, arkadaş bul diyorum. Bak benim sadece 5 arkadaşım var (hepsi erkek). Gerisi iş ve sosyalite için ara ara beraber bulunduğum ama arkadaşım olmayan insanlar. 3, 5 ya da maksimum 10 tane arkadaş, senin gibi arkadaş yeter. Gerisi istediği sazı çalsın istedikleri bokta boğulsun seni ilgilendirmez. Ama sıfır arkadaş iyi değil. En az 3 tane senin gibi adam ara ve bul.

     18 yaşında neden dolu zamanın yok?

     1. Eposta ile tavsiye vermiyorum. Orası yoğun ve email cevaplamaya vaktim yok. Buraya yazılan yorumlara zamanım olursa cevap veriyorum.

 25. Yazım uzun olacağı için şimdiden özür diliyorum. Fakat en baştaki problemleri göz ardı edemezdim. Hepsini birbiri ile bağlantılı varsayıyorum.

  İlkokul’da iyi bir eğitim hayatı geçirdim, sivrizeka dediğimiz türden bir çocuktum. Yaşıtlarıma nazaran çok hızlı öğreniyor ve uygulamaya koyuyordum.

  10-11 yaşlarında eve bilgisayar ve internet alındı. 6-7 yaşlarımda olmama rağmen, kuzenim ve bir arkadaşı daha o yaşta bana mastürbasyon yapmayı öğrettiler. Halen küfrederim. Ben daha küçücük yaşlarımda orgazmın dibine vuruyordum. Döl akmasa bile. 13-14 yaşlarımda falan da pornoyu keşfettim. Bunlar benim asosyal bir kişiliğe sahip olmamı sağladı.

  14 yaşıma kadar bir oyun bağımlısı olarak büyüdüm. İlkokulda sivrizeka olduğumu biliyorsun abi artık. Ortaokula geçince ne oldu dersin? Potansiyelimi kullanmadığımı gören öğretmenler bile halime üzülüyorlardı.
  Matematik dersinde, 6-7-8.sınıflarda daha öğretmen soruyu yazmadan ben cevap veriyordum. Hatta sıkça sınıftan azar işitiyordum. Hoca daha yazmadı yaa cevap vermesene, parmak kaldırsana.(Özledim o günleri, değerini bilemedim.
  8.sınıf’ta İzmir’den bir abi ile anlaşıp, Bilişim Firması kurdum. Ben o aralar yazılım ile ilgileniyordum. Bilgisayar alanında okuduğum çoğu şeyi direk anlıyor ve hiç zorluk çekmeden uygulayabiliyordum. Firmayı Lise 1’in sonuna kadar devam ettirdik. Sonra ben artık o kadar müşteri ile ilgilenemeyeceğimi, ayrılmak istediğimi söyledim. Çünkü artık kafam ağrıyordu. Hatalara yetişemiyordum.

  Lise 1’de sadece ve sadece 2 adet arkadaş edindim desem yeridir.
  Özgüvenim çok yüksek bir çocuktum fakat asosyaldim.
  1 arkadaş zaten ilkokuldan yanımdaydı, diğerini de orada tanıdım.
  Lise 1 bitti, tabi ben lise2 ye geçtim ama aşık geçmişim haberim yok.
  Platonik 2-3 aydan sonra, Aşk-ı itiraf yaptık. Ama işte iyi çocuğum. Süt çocuğuyum. Kızın da zaten sevgilisi varmış.(Kızla halen görüşüyorum abi bu arada, anlatacağım)

  Bilgisayar alanında okulun en tanınmış kişisiyim. Ama ben kimseyi tanımam.
  Lise 2’de bilgisayar bilgimi kullanmak isteyen kişiler ile biraz sosyal ortam kurdum. Ki benden üst devre, karşılıklı ilişkimiz var. Onlar bana sosyal statü sağlıyor, bende onlara sosyal medyada karşılığını veriyorum.

  Neyse abi Lise 2’de başıma gelen, hayatımın sikilmesine sebep olan olayı anlatıyorum.

  Lise 2 son ayları, bitti bitecek okul. Ayrıntıları anlatmayacağım; fakat üzerimde suçlamalar şunlar;

  -E-okul sistemini ele geçirip not/devamsızlık bilgilerini değiştirmek
  -Escort sitesi kurmak
  -Sahte para basmak
  -Öğretmenlere hakaret
  -Kredi kartı bilgilerini çalıp, hırsızlık yapmak

  Bu suçlamalar yüzünden 1.5 sene mahkemelerde süründüm. Hepsinden de alnım ak yüzüm güleç çıktım.

  O sene okulun son haftası okul değiştirmek zorunda kaldım. Gittiğim okul’a nereden haber uçtuysa, pornocu olarak gittim.
  Okulun kemik tayfası, sabah kantinde kahvaltı yaparken “Aramıza sende gel yalnız kalma kardeşim” dediler, Kahvaltımı bitirip geliyorum dedim.
  Muhabbete girdim, 30 saniye geçmeden gevşek bir yavşak” Kardeş sen pornocu musun yaa?” diye soru sordu.
  Kafam attı olanı biteni anlattım, kimse inanmıyor tabi.
  Öğretmenlerin bile bakışı farklı. Hissediyorum o siktiğimin negatif enerjisini.
  Okulumu sevmiyordum, Sağlık meslek lisesinde okuyordum. Lise 3’ü birkaç iyi arkadaş sayesinde bitirdim. Lise 4’te staj görüyordum, haftada 2 gün okulda geçiriyordum. Dİğer 3 gün, Doktorlarla sohbet ediyordum, onlardan çok şey kaptım.

  Sosyal ortam hiç bir zaman istemedim, çünkü insanların yapısını sevmiyorum. Benim kafamda 1 kişi olsun bana yeter diyordum. Vizyonum ve misyonum vardı. Kendime güvenim tamdı bilgisayar konusunda, milyoner olacaktım. Fakat ailem beni bilgisayardan soğuttu, çevremden gelen saçma sapan enerjiler de bu soğutulmaya destek oldu.

  Okul daha doğrusu sosyal ortamı sevmeme nedenim:
  -sıkı disiplin; (isteksiz verilen katı disiplin hiç bir işe yaramaz ve çocukları suç işlemeye teşvik eder. -ben)
  -hayali ve bir amacı olmayan +130 öğrenci(12.sınıflar biziz ve total de 138 kişi var)
  -ailesinin zar zor bulduğu binlerce lira ile, dershanelere gidip, kaytaran kızlar-erkekler. (normal kimse umurumda olmaz fakat, benim ailemin cebinde 100 lira bile yok, istediğim kitapları alamıyorum (test kitabı, üniversite sınavı için) onların umursamazlığı zoruma gidiyor.
  -ülkesini kötüleyip, sadece kötüleyen çalışmayan tipler.
  -sabahtan akşama kadar her ders dedikodu yapan tipler.
  -parası için öğretmenlik yapan tipler.

  Bu maddeler uzar gider abi. Şimdi ise cahilliğimden dolayı, istediğim karakter tiplerini, arkadaşlarıma yüklemeye çalıştığım için asla ve asla ders çalışamadım.
  Lise bitti, 5 gün sonra sınav var, ortalamanın üstünde bir puan alırım.
  1 sene hazırlansam derece yapacak potansiyelim var, fakat yapmıyorum. Kafama saçma sapan şeyleri takıyorum.
  Yalnızlığı takıyorum, beni anlayacak kimsenin olmamasını takıyorum.

  Arkadaş bul dedin bana, erkekadam.org fakat köy gibi bir yerde yaşıyorum. İstediğim gibi arkadaş bulamam. Var olan arkadaş sayılacak bir kaç kişi var, fakat onlarda sigara müptelası, gezme müptelası sayılırlar. Onlarla takılırsam, onların sikik enerjilerinden etkilenirim. Sadece sevgi açlığımı gidermek için maalesef ki yapmak istemiyorum böyle saçma arkadaşlıklar.

  Hayatla olan bağım kopmuş hissediyorum abi. Ne yapacağımı da bilmiyorum, şuan da gözlerim doluyor.

  Varsa bir çaren söyle abi, kurtulayım şu saçma hayattan.

  1. Ben IT sektöründeyim. Bizim sektördeki çoğu parlak çocuk gibi muhtemelen sende yüksek fonksiyonlu otizm var. Yani kendini sosyalleşmeye ve normalleşmeye zorlama. Bunun meyvelerini yemeye bak. Senin sevgi açlığın gerçek mi yoksa öyle hissetmen gerektiğini düşündüğünden mi bilmem.

   Yalnızlığınını ve asosyalliğini avantaja çevir. Tamamen üniversite sınavına ve bilgisayar programlamaya odaklan. İyi bir üniversitede bilgisayar mühendisliği oku ya da iyi bir üniversitede herhangi bir mühendislik oku ve oradan bilgisayar işleri yap. Yeni bir şehirde yeni bir üniversitede yeni bir hayata başla.

   Bu arada hem önüne gelene sikik enerjili deyip hem de niye yalnızım diye ağlama. Birinden birini yapmayacaksın. Ya insanlara tepeden bakıp onlara sikik demeyeceksin ya da yalnızım diye şikayet etmeyeceksin. Senin sevmediğim okul ortamı dediğin hayatın gerçeği, öyle pembe panjurlu, kızların da erkeklerin de pembiş pembiş sıçtığı çalışkan öğrenciler ve çalıkuşu öğretmenler diyarı yurdu diyarı nerde var? Sizin gibi narsisist veletlerin derdi para almadan çekilmez ki, tabii ki öğretmenler para için çalışıyor.

   1 sene hazırlansam derece yapacak potansiyelim var, fakat yapmıyorum.

   Yapmıyor değil yapamıyorsun. Yapacak cesaretin yok bunun da bahanesi bu. Sorunu doğru tanımlamazsan çözüm yapamazsın. “İstesem yapardım ama işte …” diye ne hayatlar yoyuluyor bu diyarda. Sen de onlardan biri olma.

   Varsa bir çaren söyle abi, kurtulayım şu saçma hayattan.

   Şu embesil kafa yapısından kurtul : Muhabbete girdim, 30 saniye geçmeden gevşek bir yavşak” Kardeş sen pornocu musun yaa?” diye soru sordu.

   Erkek shit testi bu. O adam yavşak falan değil, sen zayıfsın. Ne kadar zeka küpü olduğun önemli değil. Hepimiz maruz kalırız bu testlere. Zayıflarımız ise altında ezildiklerinden ve daha çok teste maruz kaldıklarından bir kendileri maruz kalır sanar. Sen narsisizminden bunu sadece sana yapılmış bir saldırı sayıyorsun. Geçememiş ve zayıflık göstermişsin. Oturup sinirli sinirli savunma yapacağına dalga geçip shit testi geçecektin. Bu tür şeyleri öğren, olgunlaş ve erkek gibi karşıla.

   Şu aptallıktan da kurtul : Öğretmenlerin bile bakışı farklı. Hissediyorum o siktiğimin negatif enerjisini.

   Tüm yazından radyoaktif negatiflik akıyor. Negatif olan çevren değil sensin. Çevrene yansıtıyorsun. Yani kendi negatif enerjini sik. Çevreye bok atma.

   Üniversitede kendini değiştir. Yoksa 4 ayda aynı negatif ve sikik ortamı orda da yaratırsın. Zira kendi kafanın dışarı projeksiyonu o.

   Ağır yazıyorum gibi gelebilir ama çoğunuzun bu kadar zayıf olmasının nedeni herkesin size çok hafif davranması. Genç erkeklerin asıl ihtiyacı olan kendilerine sert davranacak bir çevre.

   1. Bunları diyecek birisi lazımmış galiba abi.
    İnsana destek olan birileri olunca çok daha iyi hissediyor.
    Teşekkür ederim, aralarda rapor verip rahatsız ederim seni 🙂

 26. “aşık olduğum kız” , ” canım çok tatlısın” , ” bakmalara doymadım” ” orası şurası değil mi yeaa” gibi mesajlari pilaj topu formunda hatunun profiline yazanla dalga geçmek kolay. Ama aynı mesajları HB8 kızın instagramına yazmak da mallık.

 27. Son 6 ayda tanisma sitelerinden bulustugum kizlarin hepsi patates cikti. Hatta forum uzerinden (burasi degil) tanistigim ve instagram hesabini veren kiz fotograflarinda bildigin Carla Delavigne kadar guzeldi. O da varlikli bir kizdi ama bulusmaya gidince Carla Delavigne’nin daha iri yari, patates suratli ve eblek olani oldugunu gordum. Evim sehir merkezinden uzakta haftasonlari git gel 4 saati bulabiliyor. Bu kizi gordugumde aklima ilk gelen tuh amk 4 saatim gitti demek olmustu. Son bulustugum kizla camera uzerinden gorusmustuk onda sorun olmamisti gorundugu gibi guzel hatundu. Sonra bana gelmisti. Icki, sohbet, muhabbet derken cok fazla spor ve sifir masturbasyon nedeniyle kut diye hemen bosaldim. Sonra da kizla gorusmedik. Bu da boyle salak bir animdir.

  1. Bulusma sitelerinde boydan foto gormediginiz ve sonra whatapp muhabbetinde en azindan 2 ya da 3 guncel foto almadiginiz kizla bulusmayin. En iyisi tabii video konferans.

   1. Hocam konuyla biraz alakasız ama özellikle bu siteyi okuduktan sonra emoji olayını komple kaldırdım hayatımdan ama bazı hatunlar kalpli öpücük emojisinde çok ısrar ediyorlar. Yapmak istiyorum ama yapmıyorum nasıl yol izlemeliyim. Şimdiye kadar son görüştüğüm hatuna bir kere gönderdim kız sevincinden havalara uçtu. Dozaj olarak nadir mi göndermek lazım. Nedir bu ?

    1. Ben dozunda atiyorum. Ozellikle opucuk opecegim demek. Zararini gormedim. Ama seytanli goz kirpmali da atiyorum. Abartmazsan iyi. Abartirsan kotu.

 28. “Baldaki şifaya inanıyorum” demek, “Balı yiyorum” demek değildir! Balı yiyen, şifasına erer… Ya kavanozu yalayan..? Aç kalır.

  Açlık tavan da iken yorumların bazıları kafa yapıyormuş gibi.
  Bir iki alternatif kafa bulma yöntemi önerebilirim.
  -poşetin içine armanı black code sıkıp içine çekmek.ama illa armanı olacak pahalı birsey olmayınca işe yaramıyor. ayrıca bayanlar için viktor&rolf – flower bomb odunsu kokusuyla baya iyi kafa yapıyor.fakir arkadaşlar da rexona deodorant denesin.
  -ayrıca bildiğiniz evlerde kullandığımız kömürü koz haline getirip pipeti dayayıp içine cekmek. kendisi sigara yerine de geçer. Mangal kömürü de olur.
  -fazla önermediğim diğer bir yöntemde kafayla kartonpiyer kırmaya çalışmaktır.

  Aç olup ta gerçekleri arayan Genç bi kardeşim şöyle demişti. Evleneceğim kişide aradığım tek özellik nikah masasında evet demesi.
  Bize kalan
  İmkanı olan mutlu olsun. İmkanı olmayanlar ise mutlu olanlara bakıp mutlu olsun. Haydi bakalım elden ele.

  Kafamı buluyorsun bizimle diyenlere
  Orta parmak ile işaret parmağı arasından geçirilen baş parmak

  “Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *