Saha raporu – Açılış

Blogun uzun zamandır okuyucusu ve takipçisiyim. Kısa ve özet şekilde okuyupta yapamadıklarımı ve yapılması gerekenleri elimden geldiğince yazmak istiyorum. Oneitis hastalığına kapılıp bir kızı oneitisim haline getirdim ki bunu yaparsanız onu kazanma şansınız aynı derecede düşüyor. Sebebi blogta yazan açılışları, beden hareketlerini istediğiniz şekilde yapamıyorsunuz. Birde ona açılmadığınız her gün bunun zararı da aynı şekilde büyüyor. Eğer oneitisiniz varsa bir an önce ne olacaksa olsun sikerler böyle işi deyip açılarak belirsizliği bitirmeniz gerek. Yoksa gereksiz zaman ve enerji kaybı yaşıyorsunuz, bunu yapmayın.

Açılış Yapmak: Bunu kendi yaşadığım ve blogta okuduğum şeylerin özeti olarak yazacağım. Şimdi arkadaşlar ilk açılışımı diyalog halinde yazmadan önce blogtaki önerilen açılış ile karşılaştırarak yazacağım.

Öncelikle karşılıklı diyalog sırasında aklınıza gelebilecek 3 – 5 değişik soruyu önceden belirlemenizde fayda var. Şunu özellikle belirteyim ki belirli bir plan dahilinde yürümek çok önemli. Uygulayabileceğiniz bir plan yoksa eğer konuşma anındaki heyecanla birlikte işler karışıyor ve aklınıza bir şey gelmediği için kaçmaya çalışıyorsunuz. O yüzden önceden planlı olmak çok faydalı, daha detaylı bilgi için “ Londra Gündüz Oyunu” başlıklı makaleyi okuyun.

Kızın Yanına Varış:

Mutlaka değinmem gereken noktalardan birisi bu. Kızın yanına varış süreniz ne kadar az ise o kadar iyi. Özellikle daha yeni açılış yapacak veya yapanlar için söylüyorum, kızın yanına varana kadar ki heyecan sürekli artıyor. Çok fazla heyecan olursa daha yanına varmadan kaçabilirsiniz, dikkat 😊..

Set Açmak Aslında Çok Zevkli:

İşin en zevkli kısmına geldik, kızı durdurduk ve artık karşı karşıyayız. Blogta ki neredeysi tüm saha rapolarını okumuşumdur ki okuyanlarda bilir standart bir açılış var : “ Seni şuradan gördüm, farklı geldin bana tanışmak istedim ben x” gibi.. Bende bu şekilde bir giriş yaptım, ismimi söyleyip elimi uzattım, ama bu sırada gülüyorum ve vücudum ona göre dik pozisyonda bu nedense o sırada sürekli aklımdaydı. O da gülerek ismini söyledi ama ikimizde nedense çok hoş bir şekilde gülüyoruz sürekli. Diyalogu altta yazacağım için çok girmeden burda yaptığım şu hatayı belirteyim. İlk kısımda değindiğim gibi bir planım olmadığı için bir kaç soru dışında aklıma bir şey gelmedi sohbet yaklaşık 2-3 dakika sürdü ki bu süre az. Blogta belirtildiği gibi mutlaka ortalama 5 dakika civarında bir konuşma olması gerek. Benim konuşma kısa sürdü.

Sonuç:

Kıza artık dönmem gerek diyip numarasını istediğim de instagram adresini vermeyi teklif etti bende tamam dedim yazdı instagramını ikimizde gülerek ayrıldık..

Diyalog:

B: Merhaba, bir kaç seferdir görüyorum, bana farklı geldin, artık tanışalım istedim. Ben x

K: (Gülerek) Merhaba, ben xx

B: Sanırım buralarda oturuyorsun, bir kaç seferdir seni buralarda gördüm?

K: Evet, aşağıda oturuyorum.

B: (Hep gülüyoruz :D)  Burada üst yola bakarak biliyorsun yukarıda çalışıyorum, şimdi gitmem gerek bana numaranı ver konuşalım.

K: İnstagramımı vereyim oradan konuşalım.

B: Olur. ( instagram açıp adresini girdirdim.)

1 gün mesaj atmadım kıza, bir gün sonra mesaj attım. Konuşmaya başladık ama çok geç mesajlara dönüyordu, bende mesajlara aynı şekilde geç döndüm. O çabuk cevap verdiğinde ben bir kaç dakika geç cevap verdim. Konuşmaya başladığımızda sürekli iş yerimin ordan geçmeye başladı ama mesajlaşma çok ağır gidiyordu, numarasını aldım ama yine de instagramdan konuştuk.

Bir gün ben şuraya geçicem sende gelicen mi tarzın da mesaj attım, bana göre bahane ama akrabalarının görebileceğini söyledi. Tamam dedim sonra bir daha aynı şekilde buluşma mesajı attım. Saatlerce dönmedi, mesajımı yok sayıp başka bir şey sordu bana kendi ile ilgili bende mesajımı görmedin mi diye sordum, gördüm dedi bende hadi o zaman kendine iyi bak dedim. Sohbeti kestik. Bir daha konuşmadık.

Benim ilk açılışımdı ama devamı gelir o zevki aldım. Ben kendimde gördüğüm hataları yazdım. Zamanla olacak şeyler bunlar, yaşaya yaşaya öğreneceğiz.. :=)

Konuk Yazar : Emre

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

46 thoughts on “Saha raporu – Açılış”

 1. B: Sanırım buralarda oturuyorsun, bir kaç seferdir seni buralarda gördüm?

  Kızı uzaktan gördüğünü birden fazla kere söyleme seni kendisini takip ediyor sanar. Takip eden erkek ise açtır, abazandır. O nedenle bir kere belirtmen yeterli.

  Saatlerce dönmedi, mesajımı yok sayıp başka bir şey sordu bana kendi ile ilgili bende mesajımı görmedin mi diye sordum, gördüm dedi bende hadi o zaman kendine iyi bak dedim. Sohbeti kestik. Bir daha konuşmadık.

  Kızın ilgi seviyesi düşük (ilk karşılaşmada biraz uzun konuşarak yaratmamışsın ve sonra mesaj oyununda da olmamış) ve o nedenle konuşma muhtemelen yine kesilirdi AMA kız eğer sizin buluşma teklifinizi görmezden geliyor ise asla mesajımı görmedin mi diye bir soru sorup kendinizi aptal konumuna düşürmeyin. Mesajı görmeme ihtimali sıfır. Bu soru “mesajımı görmezden geldin ve şu an ağlıyorum” demek. Kızı boşverin kendi ruhunuza bunu yapmayın.

  Ben olsam orada hiçbir şey olmamış gibi devam eder ve kızın sıralamada yerini arkalara atardım (eğer aynı anda 2 veya daha fazla kıza yazmıyorsanız bunu tabii ki yapamazsınız). Sonra biraz daha pişirmeye çalışır ve bir daha teklif ederdim. Eğer gelmezse sessizce NEXT ederdim.

  Sessizce NEXTin kızı unutabiliyorsanız bir yararı var. Arada bir bu kızlardan bazıları pat diye ortaya çıkıp sizinle birlikte olur. Yani bir yere gitmemiş kızlar yığını verimsiz bir havuz ama orada tutmak için sıfır enerji harcıyorsun. Bırakın orada kalsın.

 2. Orda hiçbirşey olmamış gibi devam etmek asıl açlık belirtisi olurdu. Ortada apaçık görmezden gelme var, sessiz next tam o anda yapılmalı. Hatta böyle olursa belki kız “geçenlerde bi teklifin vardı hatırlıyo musun şeklinde?” bile bir dönüş yapabilir.

  1. Mr. Kakan has a point. Evet bu senin ikinci teklifin. Hicbirsey olmamis gibi nextlemen (kıza cevap verebilirsin kuyruk acısından yapıyor hisstmemek icin) daha uygun. Bence 2 şans vermek yeter. Bazıları 3 der ama 2 yeter.

  2. Birçok defa deneyimlediklerimden ve tahammülsüz bir adam olmamdan dolayı çok deneyimlediğimden, tam o sırada nextlemek gerçekten daha iyi, geri dönüş olduğunda ipler sizde oluyor,

   saçmalamadıkçada sizde kalmaya devam ediyor…

   Götlük olduğunu zannediyorsunuz ama değil, zaten olsa da kim takar ki?

   tabi bu flört aşaması bir ipleri eline alma türü, saman alevi gibi önemli olan oyunu içselleştirmek, karakter değişmez ama yaptıklarını değiştirebilirsin.

 3. hocam verimsiz havuz işe yarıyo bizzat şahit oldum. sizin deyiminizle 2015 senesinde sessiz next yaptığım bir kızla 2016 senesinde bi bayram günü yattık.kıza bu bir sene boyunca ne mesaj attım ne aradım. ama siktir falan da çekmedim. ve o bi bayram günü iyi bayramlar mesajı attı ve işler oradan gelişti. ve sessiz next ile verimsiz havuz yaratmanın altın kuralı karıda bi beklenti yaratmamak. işte o zaman dediğin gibi olmadık bi zamanda ortaya çıkıp senle birlikte olurlar. buna benzer bir sürü anım var hocam. Bahsedince sen aklıma geldi ve bi sigara yaktım hey gidi günler hey be

 4. Diyalog kısmının tamamı buysa çok kısa, sonuçta karşı karşıya diyalog gibisi yoktur. Kızın aklında kalacak bir değer yaratacaksın ki seninle vakit geçirmeyi ilginç bulacak ve istekli olacak. Sosyal medyadan nerde ne zaman buluşalım dışında çok da sohbete girmek bence doğru değil, özellikle acemiler için.

 5. Mahmut abi, bir aydır tinder kullanıyorum bir tane bile eşleşme olmadı. Ya tüm Türk erkekleri Kıvanç Tatlıtuğ gibi ve bana kimse düşmüyor ya da bu hatunların niyeti eşleşmek değil ego tatmin etmek (dış görünüşüm orta seviye) . Yani en karizmatik erkeklerin en üstteki hatunları götürdüğünü düşünürsek diğer hatunlar tinder da niye geziniyor madem orta seviye adamlarla eşleşmeyeceksiniz.

  1. Aynen. Ben de 1.5 aydır tinder kullanıyorum. 6 defa eşleştim fakat hiç biri mesajıma cevap yazmadı. Hepsi sonra eşleşmeyi kaldırdı.

     1. pek konuya hakim değilim mahmut hoca. ücretsiz üyelikle gold arasındaki fark ne? ücretsizde de 12 saat arayla limitli kaydırma yapıyoruz.

     2. Goldla 5 tane süperlike oluyor ve boost alabiliyorsun. Boost ile de öne çıkıyorsun. Bir de seni beğenen hatunları önceden görebiliyorsun.

      Taktik şu : Gold ile lokasyonu Türk erkeğini sağa bolca atacak bir ülkeye ayarla ve goldun seni beğenenler bölümüne düşen kızların beğendiklerinle eşleş. Elo puanın artar. Sonra TR’da avlanmaya çık. Boost at. Türkiye’de kızlarla eşleşememe probleminin temel nedenlerinden biri hatunların seni zaten hiç görmemesi. Boost ile öne çıkıyorsun.

    1. Benim derdim kimse niye beni görmüyor değil de neden bu benim beğendiğim hatunların bı tanesi bile geri dönmüyor:D cidden bunların burnu çok havada hepsi Burak Özçivit bekliyor mk:D

     1. Mahmut abi yanlış mı biliyorum bu uygulamada ben birini beğenince karşı tarafa su kişi sizi beğendi diye bildirim gitmiyor mu? Yani beni görmemeleri nasıl oluyor? Daha önce bana da iki üç eşleşme geldi bildirime tıkladım bir şey göremedim. Bu arada evet tinder kurmadan önce tabii o makaleyi okudum 🙂

     2. Hayır. O sadece superlike attiginda oluyor. Sadece begendiginde onun listesinde one cikiyorsun. ama herkes begendiginden onde bile bir suru adam var.

      ekstra problem de su. tinder eskiden begenenleri one atiyordu ama bu bir kadinin her saga atmasında esleşmesi ve olayin zevksizlwşmesi yuzunden degisti. simdi araya daha begenmemisleri de sokuyor. gorulme ihtimalin daha da azaliyor.

   1. Hesapları sıfırlayıp tekrar açın, telefon numarası kullanarak. 4-5 ayda bu yöntemle 300 ye yakın eşleşme aldım. Ücretsiz üyeliklerle. Yeni açtığım her hesaba 2 gün içersinde 7-10 eşleşme geliyor, 4 günü geçince de ayda yılda bir kere. Sorun Mahmut Abi nin bahsettiği görülmeme sorunu.
    Kaldı ki ben sıfır fotojenik biriyim . Arkadaşlarım çok daha fazla eşleşme alıyor. 1 haftada iyi fotolar + gold+boost la 227 eşleşme alan gördüm. 🙂

    1. Bahsettiğin şeyin sebebi yeni girdiğinde Tinder sana ortalama elo skoru veriyor ama daha sonra bu eşleşmeye eşleşmeye düşüyor. Boost en iyisi. Dışarı çıksan dhaa fazla harcarsın, boost ile eşleşme almak daha mantıklı.

  2. Ben merak edip erkeklere baktım kıvanç tatlıtuğ, burak özçivit yakışıklılığında hacı sabancı zenginliğinde yada kendini öyle gösteren yüzlerce tip çıkıyor.
   Bizim gibi fanilerin sağa atılma ihtimali azalıyor.
   Ben tinder plus kullanıyorum ve düzgün ve güzel 5 kıza süperlike atyorum hergün. Başka beğenme yapmıyorum.
   Arada eşleşme oluyor, iyi muhebbet de başlıyor fakat bir yerde hep kesiliyor.
   O sırada kıvanç sabancı görünümlü bir tip kıza ‘slm’ yazsa kız sizinle muhebbeti keser onunla düğün planları yapmaya başlar:)

   Ben mi tipsizim, profilim mi zayıf dedim konumunu belarus yaptım birgün. 1 saatte 10 dan fazla hb8-9 ile eşleştim. 2 tanesi ilk mesajı kendisi attı.

   Geçen belgrade ye gittim. Orada pek tinder kullanılmıyor sanırım ama birçok kızla eşleştim ve muhebbet ilerledi.

   Yani problem bizim ülkemizde.

   1. Hacı türk kızı şöyle böyle demeyi sevmem ama cidden bu problem bizim ülkemizde var. Abazalık ve yoğun talep yüzünden cpdleri tavan (kendilerine göre) neyse duvar yaklaşınca da tinderdan ultra yakışıklı beklerler artık 😀

 6. Tabak cevirmek lazim. Bazi seyleri dusunerek yapmaya calisiyoruz biz ama aslinda tabak cevirdiginde otomatikmen bir kizi oneitis yapmaktan kurtuluyorsunuz,umursamaz hal aliyorsunuz. Sessizce next edebiliyorsunuz… vs vs

  Nofap yaptiginizda cikip avlanmak istiyorsunuz. Game kolay bir hal aliyor

  Spor yaptiginizda ozsaygini ozguveniniz artiyor. Testosteron seviyeniz artiyor. Daha maskulen oluyorsunuz.

  Sonunda siteden bir cikarim yapabildim. Saatlerce oturup bastan sona tum yazilari okumaya calisirdim. Kafam cok karismisti.

  Sonunda olayi anladim. Teoriyi birakip acilen pratige baslamak lazim. Bu illaki cikip daygame yapmak olmasa da olur. Pmo yapmamak spora baslamak evde yalnizken maskulin hareketleri taklit etmek aliskanlik edinmek vs vs.

  Mahmut abi bir mesajin birisine bu sekilde tavsiyede bulunmustu. Sen bu haldeyken 6 ay bu yazilarla ugrasma git spor yap pmo birak falan yazmis ondan sonra bu islere girersin demis.

  Yazilari benim gibi takinti haline getiren arkadaslar icin yazdim.

  Gidin monk mode yapin 2 ay. Kiz islerine sonra girin. Bi 3 4 ay da kizlarla tecrube edindikten sonra 6 ayda iyi bir noktaya geliriz diye dusunuyorum.

  1. Sonuc olarak demek istedigim dusunerek yapmaya calismak zor. O davranislar zaten bizim icimizde var. Onlari aciga cikartacak seyler yapmaliyiz. Mesela 31 cekip cikin daygame yapin ne kadar isteksiz olacaksiniz. Ama 2 hafta yapmayin cikin disari otobus beklerken yanindaki teyzeye bile yuruyesin gelir. Roketi ateslemek olarak dusunun bunlari. Ama roketi kullanmak sizin isiniz.

   Ve bence maskuliniteyi en cabuk gelistirecek sey nofaptir. Ben henuz basaramadim ama basaricam.

 7. Şurası dikkatimi çekti,

  “Birde ona açılmadığınız her gün bunun zararı da aynı şekilde büyüyor. Eğer oneitisiniz varsa bir an önce ne olacaksa olsun sikerler böyle işi deyip açılarak belirsizliği bitirmeniz gerek.”

  Açılmak konusu bana çok varoş, ayrıca da kendine gol atmak gibi geliyor. Açılmak durumunda ipleri kızın ellerine veriyormuş gibi hissediyorum. Açılmak denen menem boku yediğimde sonuçları hiç de iyi olmamıştı. Bence bu işlerin asıl alameti farikası, aradaki adı konulmamış çekim hali. Kızlar da zaten oradaki belirsizliğe hasta oluyor. Siz Superman gibi ulvi bir şekilde ortadaki belirsizliği kaldırmak adına gidip kıza açılırsanız, tüm mevzunun “büyüsü” uçup gider. Gidiyor yani. Siz açılırsanız, hatun kişi içinden “check +1” deyip gizliden ellerini ovuşturmaya başlıyor. Mahmut abi ne der bilemem ama bence açılmak, hem oneitis belirtisi, hem de kendi bacağınıza sıkmaktan farkı yok. Bence kimseye herhangi bir gerçeği (erkek-kadın farketmez) öyle bodoslama söylemeyin. Ortalık göt dolu. Başınız ağrır.

  1. DÜZELTME: Okudum ama yanlış anlamışım. Arkadaş oneitis için demiş bunları zaten. Son üç cümle harici, yorumu dikkate almayın.

 8. Harika ve samimi yazı olmuş teşekkürler.
  Buradaki gençlerde şu hatayı görüyorum. Direkt burada gördüğünü okuyarak, konuşuyor gibi kıza yaklaşıyorlar.
  Unuttukları en en en önemli nokta; her kızın kendine göre tarzı vardır gençler.
  Bilmiyorum Mahmut Üstad’ımız katılıyor mu bana ama.

  Normalde sürekli işe yarayan fırlama adam modeli yaptığım espri ile en ciddi kızları da kaldırdığım olmuştu geçenlerde bir kıza yürüdüm, kızın ilk anda ilgisi harika giderken birden uzaklaştı ve bambaşka birisine dönüştü, nedeni önceki kızlarda işe yarayan taktiği o kıza yönelik değiştirmeden kullanmamdı.

  Ayrıca şurası çok önemli gençler, mesela yürüdünüz olmadı, benim yaptığım; kıza kızmak ya da içimde nefretle konuşmayı kesmek yerine, frekansımızın tutmadığını, ama harika bir muhabbet olduğunu, konuştuğumuz konulardan vs de zevk aldığımı (bu sırada başka diyarlara kollara gittiğini boş olmadığını belirtmen önemli) belirterek iletişimi kesmenin de faydasını gördüm.
  Buradaki en güzel fayda şu kız sizi friendzone’a atamıyor çünkü niyetimi söylemişim ona.
  Arada kimisi tekrar döndü, çok iyi yerlere gitti, kimisi uydusu yapmaya çalıştı ben de Erkekadam.org eğitimlerim sayesinde arkadaş görmediğimi belirterek NEXT eyledim.

  Başta Mahmut ve Uğur olmak üzere burada, emeklerini vakitlerini harcayan herkese koca teşekkür ediyorum iyi ki varsınız vallahi adam ettiniz bizler.

 9. Mahmut abi. Yürüdüğümüz kızların bisi shit teste tabi tutmasını anlıyorum.Zaman zaman başıma geliyor ki ; aynı ortamda bulunup Fakat hiç yurumedigimiz kızların bize habire shit test atmasına anlam veremiyorum

    1. Yürümediğiniz kızlarla neden samimi oluyorsunuz? Iş arkadaşınız ya da okul arkadaşınız olan kızlarla ortamın medeniyetinin gereği hariç neden size test atacak samimiyeti kuruyorsunuz? neden kız kankalarınız var? Neden neden …

     1. Hatanın farkına vardım. mesajı açık ve net aldım mahmut abi teşekürler .
      (Nokta tespitlerine hastayım bu arada 🙂 )

   1. @Mahmut Abi su boşanma davası konularından sonra kafama bir konu takıldı. Ben kadınla evlenmeyip aynı evde evli gibi yaşasam çocuğum olsa. Kadın benden yarın bir gün yine evlenmemiş olmama rağmen bir şeyler koparabiliyor mu?

    1. Tazminat ve iştirak nafakası alır. Mahkeme, nikah birlikteliği olmadığını ve sana eş nafakasını kesemeyeceğini bildiği için iştirak yani çocuk nafakasını 2 kat arttırır. Ayrıca takı ve çeyizi ödemekten yırttığını gören aynı Mahkeme, maddi ve manevi tazminatını arttırır.

 10. Makale güzel hoşta, Erkek Adam Sözlüğü isminde de bir konu açmak şart olur bence 😀

  Oneitis, nofap, tabak çevirmek, duvar

  I am from Space.

  1. Arkadaşa katılıyorum. Sonuçta yeni gelen birinin birkaç hafta geçmeden onlarca terimi anlamlandırması biraz zor olabilir. Fakat şöyle bir durum da var ki; eğer bu terimleri öğrenecek zamanı bile bu işlere ayırmıyorsa, bence hiç girişmemesi herkes için daha hayırlı olmuş olur 🙂

 11. Saha raporu

  Daygame: saat gece 12 yi biraz geçiyordu ama barda falan olmadığı için daygame 🙂

  Ben: 1.80 boy 2 yıldır ağırlık kaldırıyorum
  Kız: hb7 belki 7.5 , dar bi etek giymiş, dekolteli bi atleti vardı. İlk başta çekindim havalidir bu diye ama sonra içimde ki betaya karşı koyup harekete geçtim.

  3 kişilik bir kız grubuydu 30 metre kadar uzaktan gördüm arkalarından koşup yetiştim.
  (Ben:b, kız:k )
  B:Pardon! (4 metre kala falan seslendim)
  K: bismillah !! (Kız korktu ve birden arkasını döndü, diğer ikisi pek korkmuş gibi durmuyordu ve ben bu tepkiyi kesinlikle beklemiyordum.)
  B: korkuttum mu ya
  K: evet yani
  B : pardon ya korkutmak için gelmemiştim (bu konuşmalar baya gülüşmeliydi)
  K: evet ? (Niye geldin der gibi baktı)
  B: çok hoş görünüyordun da gelip bi merhaba demek istedim. (Dik duruyordum, suratimda rahat hissediyorum gülümsemesi vardi, kızın üzerine eğilmedim)
  K: teşekkür ederim ya . Sende hoş görünüyorsun .(bunu da beklemiyordum, olumsuz cevap beklediğim için fazla sırıtmış olabilirim burada )
  B:teşekkürler

  Bu sırada kız yanında ki kızlara döndü siz surda fotoğraf çekilecektiniz zaten gibi bişey söyleyip ileriyi işaret etti, ben bu arkadaşla konuşayım biraz dedi ve bana döndü.
  B:İsmin ne ?
  K: x
  B: bende redist (burada elimi uzattım sıkıca el sıkıştık.)
  K: efendim? (Sesimi duyduğuna emindim ama anlamadı sanırım üzerime doğru eğilip elimi bırakmayarak iyice yaklaştı )
  B:Redist
  K: memnun oldum

  Almanyada yaşıyormuş tatile gelmiş falan baya konuştuk kızlar geri döndüğünde almanca bişeyler konuştular benimle ilgili . Ben anlamadım falan dediğimde de sadece güldüler sonra biz gidiyoruz artık dedi kız. Instagram istediğim de kullanmıyorum dedi, sonra numara istedim ( istemesem daha hoş olurmuydu bilmiyorum) numarasını da vermek istemedi sonra vedalastik gittiler.

  Bu aralar denemeye çalışıyorum elimden geldiğince yorumlarsanız mutlu olurum.

  1. HB 7 ve üstü hatunlara çoğu erkek yaklaşamaz o nedenle yaklaşanı itin götüne sokmazlar. HB 5 – 7 altı hatunlara yaklaşan çoktur o nedenle onlardan ters tepki alınır. Bu nedenle HB 7 üstü hatunlara yaklaşmak kolaydır. Kolaydır da onlardan ekmek çıkarmak HB 7 altına göre çok daha zordur tabii.

   Benim anlamadığım bu mavi haplı idealize güzellik bu kadar mı beyin yıkamış bir Allah’ın kulu da HB7 altı hatuna yürümüyor. Aslına bakarsanız saha raporu yazanlar burada yürüdüğü kızlara HB 7 ve 8 diye hitap ede ede ben bu işlerden soğudum. Kendinizi kadın nüfusunun 5%sine falan mahkum edip sonra da kendi yarattığınız açlıkta kıvranıyorsunuz. O ufacık yüzdenin kıçını kaldıra kaldıra. Böyle devam edin ne diyeyim ama benim bu tür saha raporları ilgimi çekmemeye başladı.

   İlla çirkin kıza yürüyün demiyorum ama gördüğüm kadarıyla mavi haplı erkeklerin güzellik kavramı acayip birşey. Sonra çıkıp kızların aşırı ve acımasız seçiciliğinden şikayet edenler de aynı adamlar.

   HB 5 – 7 altı hatunlara yaklaşan çoktur diyorum da o çok adamlar burayı okumuyor muhtemelen.

   1. Üstad bunu daha önce de okumuştum senden ve gerçekten dışarıda hb7 altı kızlara da yürümek için fırsat kolluyorum ama beni harekete geçirmiyor içimdeki istek.

    Tıpkı söylediğin gibi mavi hap öyle bi işlemiş ki içime sadece çok güzel kızları elde etmem gerekiyor gibi hissediyorum.

    1. Porno izlemekten kaynaklaniyor olabilir. Mavi hapli porno izleyen birisinin mavi haptan dolayi kendini pek kiymetli zannetmesi ve ustune pornonun yarattigi algi bozuklugu bu duruma sokuyor bence.

     Kisi hem kendini onemli sanip hb7 altina kendini layik gormuyor hem de pornstar gormeye alisik beyni hb7 altini begenmiyor.

     Tabancanin bos olmasi da cabasi. 2 hafta tabancayi doldur disari cik. Duraktaki teyzeye bile yuruyesin gelir azginliktan. Hb falan kalmiyor zira 😀

   2. Bir kısmının yürüdüklerinin çoğu hb7 falan değil, biraz avcı hikayesi gibi abartıyorlar. Bir kısmı ise beyaz atlı prens bekleyen kız modeli gibi sadece belli bir skalanın üstüne çakarım diye kendini kandırıyor. Çünkü icraata geçecek göt yok. Burayı okuyanların çok küçük bir kısmı gerçekten birşeyler yapıyor. Onlar da mavi hapın etkisinden kurtulup nerelerde yanlış yaptıklarını görebilenler. En az yüzde sekseni Mahmut Abi çişim geldi beni çişe tut, Mahmut Abi armutu pişir ağzıma düşür modunda. Bir yol olmayacaklarının kendileri de farkında.

 12. Başlık saha raporu değil de hata raporu olmalıymış.Pardon diye açılış yapmasından tut sıfır cinsel gerginlik yaratmasına ve hiç de “eğlenen ustalık” gibi takılmamasına kadar faillerle dolu.Umarım özeleştiri yapabiliyor ve hatalarından ders çıkarabiliyordur açılan cengaver.Yalnız,çok da açılıp da boğulmasın bu şekilde :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *