Olmayan kırmızı hap mucizesi

Öğrenen adam : cpd’si yuksek bir adamin bi hatunla date’e cikma ya da seks yapma sansi kactir?

Mahmut Hoca : Çok iyi ise 20 25% ama gerçekçi olursak en iyisinin bile 12%.

Öğrenen adam: Oha, çok düşük değil mi?

Mahmut Hoca : 20% çok fazla, 12% daha gerçekçi. Donovan Sharpe en son Red Man Group podcastında bu rakamı veriyordu.

Ö.A : Ben 70 – 80% sanıyordum!

M.H: O nasıl bir hayat olurdu birader? Hemen her yürüdüğün yatakta!

Ö.A: Abi yani merak ediyorum, soyle kasli, uzun boylu, altinda arabasi olan adamlarin random bi hatunda sansi %20 mi yani?

M.H : 20% çok çok yüksek bir rakam. 5 kadında bir. Haftada 1 kadına yürüsen neredeyse bir yenisi yatakta, 10 kadına yürüsen 2 …

Ö.A : Anliyorum. Yani ben kirmizi hapin mucizeler yaratmasini bekliyormusum. Insan dogasi cok tuhaf. Erkekler olmadan yasayamayan bir cins, erkekleri %20 oraninda talep ediyor. O da en iyileri

Ben bazilarinin neredeyse hic reddedilmedigini dusunuyordum.

M.H : Belki Leonardo Di Caprio tarzı tepe binde bir öyledir. 10 üzerinden 10 adamlar.

Ö.A : Ama bi sebebi olmali bu kadar reddedilmenin … Simdi daha iyi anliyorum adamlarin niye oneitis’e sıkı sıkıya bagli kaldiklarini …

M.H : Düşünsene ortalama bir erkek ilk pua oyununa başladığında yatak yürüme oranı 1%dir. Ben hatırlıyorum böyle arka arka reddedildiğim dönemi … 100 kıza yürüsen, 30u senle konuşur. 10 tanesi tel verir. 3 – 5 ile buluşursun. 1 tanesi yatak … Tom Torero’ya göre uzman PUAda bu oran 3%!

Reddedilme olayını ben şöyle çözmüştüm. Dedim ki kendime : “Bak oğlum Mahmut. 10 tane kızla konuştun mu bunlardan biri ile yatacaksın. Diğer 9u ise bu kıza yürürken geçmen gereken yolun engebeleri …

Bir kız seni 1000 sebeple reddeder. Kişisel algılayamazsın.

1 – Sen bir sebeple yürümeyi bok edersin. Ben hala sıklıkla ederim.

2 – Biyolojiniz uymuyordur zira cinsel seçilim algoritmaları feromen seviyesinde seçim yapar. Bahsetmiştim, eğer bağışıklık sistemi genleriniz fazla birbirine yakınsa sen kıza kötü kokarsın.

3 – Kızın erkek arkadaşı vardır, sevdiği vardır, vs …

4 – Tipini beğenmez. Ben 1.78im hatun 188 ister, kelsindir kel istemez, kızdan çok büyüksündür yüzüne bakmaz, bazı kızlar kendileri yaşıtlarına bakmaz sen kızla aynı yaştasındır.

vs … vs …”

Tinderda ben 100 kız sağa atsam boost ile 20 kızla eşleşiyordum. Bunlardan üçü ya da beşi ile buluşup biriyle yataktayım. 10 kızdan biri yatakta ise çok tercih edilen bir adamsın demektir. Kırmızı hapın alfa erkek tanımını bir yazıda yazdım :

Alfa erkek hedefindeki kadını üstün maskülenitesi ile mutlaka ıslatıp tavlayan erkek değildir. Bu fantazidir. Alfa erkek, maskülenitesinin tepesinde oyununu iyi oynayan, onun maskülenitesinden etkilenen kızlara yatırım yapıp, tepki vermeyen hatunları hemen bırakan adamdır.

O yüzden ergenler alfa oldum tüm kızlar hasta falan yazınca adamlara acıyorsun.

Ama şu var. Kızlar maskülen ve duygusal olarak güçlü erkekleri, hanzoluk etmediklerini varsayarsak, maskülen olmayan erkeklere göre daha kibar reddederler.

Ö.A : Abi bu cok buyuk bir zaman ve enerji demek. Ve aldigin sey seks …

Nasıl? Yukarıdaki örnekte Tinder’da boost ile yüz kadını 20 dakikada sağa atarsın. 20 kadına 10 dakikada mesaj atarsın zaten 10u sana dönmez. Diğer 10unun beşi ile kız başına 5 dk muhabbet gitmez. Onlara da kız başı 3 dk desen 15 dk. 5 kızla muhabbet et toplam 30 dk.

3 kızla 3 gece buluş ve yatak … Koltuğundan 1.5 saate 3 buluşma ayarla. Git eğlen, muhabbet et sonra oluyor işte.

Sokakta da aynı. Ben 20lerimde iken sokakta gündüz oyunu ya da hayat oyunu oynamak ya da gerçek hayat tinderı yapmak  için vakit harcarken aynı vakitte akranlarım Marsa uydu göndermeye çalışmıyorlardı. Ya bir tane hatunu memnun etmeye ya da Half Life2 ‘de leş koleksiyonu yapmaya çalışıyorlardı. Yani aldığın seks de seks zevkli bir şey.  Değil mi? Bence harcadığın zamana değer. Tabii hayat boyu öyle yaşayamazsın ama en azından bir süre.

1 tane kızı bir hafta düşünmek, 5 kere buluşmak ve öpücük almak … bak işte o meyvesine göre çok zaman alan bir şey.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

91 thoughts on “Olmayan kırmızı hap mucizesi”

 1. Çok güzel yazı emeğine sağlık Mahmut Abi ,
  Hayal kurmak ve halis görmek arasındaki farkı anlatıyor.
  Mahmut abi sana bir sorum olacak , son zamanlarda sinan canan diye bir adama takıldım , görüşlerin ne yöndedir , ben bir çok arkadaşa tavsiye ederim .

 2. Şimdi bakın güzel kardeşlerim, hayatı kızlar uğruna yaşarsanız çok fena düşersiniz ve kaldıranınız bir daha olmaz.

  Odağınız hep demişimdir, kendi iç huzurunuzu bulmak, aramak ve keşfetmek olmalı.
  Öncelik kendinizi yola sokmak ve o yolda huzurlu hissetmenizdir.

  Diğer şeyler sadece aracıdır.

  Motivasyon konuşmalarında çok hoşlanmasam da bu bir gerçek ve bunu anlamanız, zor yoldan yutmanız gereken bir şey.

  İzleyin.
  https://www.youtube.com/watch?v=RT5sIdGOH88
  Dediğime hak vereceksiniz.

 3. Gerçekten şahsım adına çok yardımcı olan bir yazı teşekkürler. Çünkü şansıma bir taşla iki kuş vurmuş gibi oldum. Sebebi ise özellikle son zamanlarda Mahmut Abi’yle bire bir konuşmak nasıl olur diye düşünüyordum. Hem de en çok kafamı kurcalayan soruyu tabiri caizse bu “skor” olayını cevaplayan bir yazı.

 4. Öncelikle son 3 yazı için teşekkür ederim Mahmut Abi. Kendi adıma çok faydalı buldum. Bu yazıda “1 hafta boyunca aynı kız, 5 buluşma ve alınan bir öpücük çok zaman harcamak” kısmını okuduktan sonra bir soru sormak istedim.

  “Abi bir kız var” anlatılarından hoşlanmıyorsun biliyorum, ama ben yazmak istedim.

  Benim üniversitede aynı sınıfta olduğum, aynı münazara takımında bulunduktan sonra aynı arkadaş grubuyla beraberken zaman geçirdiğim bir kız var. Sözde ve görünürde arkadaşız. O dönem benim sevgilim olmasına rağmen bu kızla bir ileri bir geri flörtleşiyorduk. Her şey şaka etrafında dönüyordu ama sözlerin dozajı ve temaslar artmaya başlamıştı. İkimiz de arkadaşlık eşiğini gözetiyorduk. Ama bir kıvılcıma bakıyordu her şey.

  Daha sonra ben sevgilimden ayrıldım ve başka kızlarla kısa süreli takılmalarım, buluşmalarım vs oldu. O sırada yaz tatili araya girdi ve arkadaşım dediğim kızla bir gün mesajlaşırken arkadaşlık eşiğini aştık ve birbirimizi arzuladığımızı konuştuk. O sırada ben başka bir şehirdeydim ve bu yaşanan muhabbetin üstüne düşüp bir yakınlaşma beklentisi içine girmedim. Elimin altındaki başka kızlarla takılmaya devam ettim.

  Aradan birkaç ay geçtikten sonra benim yeni bir sevgilim oldu. Daha sonra arkadaşımla bir araya geldik. Yazın yaşanan konuyu hiç konuşmadan aynı şakalı flörtöz arkadaşlığımıza devam ediyorduk. Sevgilim olduğu için biraz bozuk yapıyordu gerçi. Fakat buna rağmen bir gün arkadaşım dediğim kızla akşam yürürken yazın konusu açıldı ve bir yere oturttum. Bir şeyler konuştum ve “bugün öpüşmeyeceğiz” demiş olmasına rağmen dudaklarına yapıştığımda öpüşmeye karşılık verdi. Daha sonra bizim öpüşmelerimiz birkaç defa daha oldu. O sırada sevgilim olduğu için yatak riskine girmek istemedim.

  Tam bu sırada bir şeyi belirtmek isterim, bu kızın peşinden hiç koşmadım, onun için hiçbir planımı değiştirmedim, herhangi bir duygusal çekim yaşamadım. Kırmızı hap öğretisini 2 yıldır bu siteden ve çeşitli yerlerden takip ediyorum. İngilizce okumalar da yapıyorum. O sadece ekstra gelişen bir şey oldu, ben hayatıma aynı şekilde onu hiç hesaba katmadan devam ediyorum. Bir yandan onunla fiziksel çekimi ikimiz de hissediyoruz. Ben hiçbir ekstra adım atmıyorum. Her şeyi akışına bırakıyorum, anlık gelişirse gelişiyor yoksa da beni pozitif veya negatif olarak etkilemiyor.

  Parantezden sonra devam ediyorum, soruma az kaldı, okuduysanız buraya kadar sabrınız için teşekkür ederim. Ben daha sonra diğer sevgilimden de ayrıldım. Ve bu sırada arkadaşım dediğim kız eski sevgilisine geri döndü. Ona aşık olduğundan bahsediyor. Sevgilisi olduğu için ben aramızdaki flörtöz olaydan da biraz kendimi uzaklaştırdım hiç bulaşmadım. Ama çok yoğun bir şekilde o devam ediyor. Arada sözlerimle ve fiziksel temasla yokluyorum ama olumsuz dönüş almıyorum. Sevgilisi olan bir kıza söylenmeyecek şeyler söylüyorum, öyle imalarda bulunuyorum ve hiçbiri ters tepmiyor. Yine de “benim sevgilim var benden sana yar olmaz” gibi şeyler de diyor şakayla karışık ama bu tarz şeyler dediğinde cevap olarak hep daha cesur şeyler söylüyorum ve hoşuna gidiyor.

  Şimdi sorum şu; bu kızla yatmak istersem, şakalı üstü kapalı muhabbetlerdense ona karşı daha gerçekçi, cesur ve net yaklaşımlarda bulunmalı mıyım?

  Yeni tanıştığım biri olsa zaten öyle yapardım ama benim anlattığım durumda kız benim arkadaşım, aynı arkadaş grubundayız, onunla sevgili olmak istemiyorum. Gerilimimiz var, anlık heyecanla gelişen bir şeyler de yaşadık, dahası da yaşansa olumsuz karşılamam. Benim şu anda yaptığım şey, bu soruyu soracak kadar bile bu konuyu takmadan kendi hayatıma odaklanıp başka kızlarla da devam ederken yaşayıp gitmek. Stratejimi izlemeye devam edebilirim pek tabii ki. Ama sizin düşüncelerinizi merak ediyorum. Benim anlattığım sınırlı bilgilerden yola çıkarak bu durumda nasıl bir strateji, erkek adam için daha uygun görünür? Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim.

  1. Şoför ahçıya , ahçı bahçıvana sonra hepsi bahçıvana .

   Git başka kız bul.

   Bide kendini kandırmayı bırak,hiç bir adım atmıyorum diyorsun ,duygusal çekim yaşamadım diyorsun hayatına odaklanıp başka kızlar ile takılabilirim diyorsun , tek bir kadını niye bu kadar dert ediyorsun.

  2. Şundan sonrasını okumadım : “Benim üniversitede aynı sınıfta olduğum, aynı münazara takımında bulunduktan sonra aynı arkadaş grubuyla beraberken zaman geçirdiğim bir kız var.”

   Dar alanda kısa paslaşma tavsiye etmiyorum, ha neden beni dinleyeceksin ki? Canın istiyorsa git paslaş ama yapmayın diyenden tavsiye isteme.

   1. Aynı çeşmeden su içtiğim
    Aynı nefesi aldığım
    Aynı yollarda yürüdüğümüz bir kız var Mahmut Abi

    3 aydır bakışıyoruz kızla instagramdan ekledim engelledi beni.Nerede hata yaptım acaba ?
    Alfa olmayınca böyle oluyor demek ki

    Gençler Sir Tristan curiouscattan millete benim adımla saldırıyormuş.Tehlikeli kafa yapısı gibi saçma sapan şeyler.Kendisiyle alakam yoktur
    bu tür insanları takip etmeyi bırakın

    1. 3 ay az, birbirinizden elektirik almak için en az 5 yıl bakışmanız ve başka kızla ilgilenmemen lazım. O bir melek. O kesinlikle osurmaz sıçmaz. Bir de alfalanman lazım. Mahmut abi alfalama işi yapıyor, sana yardımcı olur. Mahmut abi hemen cevap yaz.

 5. PUA olmak için oyunun gelişmesi şart ama amacım PUA olmak değilse kendimi “Maskülen Erkek” kimliğiyle özdeşleştirip, disiplinli bir şekilde yetistirirsem, yüksek statüyü elde ettiğim zaman istediğim gibi bir kadınla TRP’e uygun bir ilişki elde etme olasılığım da yok mu? Sonuçta TRP sadece PUA’lik için değil dimi. Onlarca kıza yazıp sonunda başarılı bir PUA olmak hedefimde yok, inanışıma da ters bundan dolayı PUA ve The Game bana uzak kavramlar ama Beta ve meric bir erkek olarak da ölmek istemiyorum.

 6. Gerçekten bir mucize yok arkadaşlar. Ve asla “tamam ben olmuşum” da diyemiyorsunuz, bir elim yağda bir elim balda iken tüm tabaklarım düşüp, beni bir kız için uğraştırabiliyor. Kontrolü kaybetsem oneitis olacağım kadar hem de. Başta ona ilgim için ayağıma ve dudaklarıma yapışan kız benim yaptığım 1-2 hata ile sanki ben onun kuyruğundaymışım gibi bir pozisyona sokabiliyor işi. Siz siz olun, kontrolü asla elden bırakmayın ve tamam ya ben olmuşum demeyin.

 7. Kadının hipergamisini yeterince tatmin ediyorsunun diyelim hatta hatundan cpd olarakta üstünsün aldatma riski düşermi? Yani hiyerarşide ne kadar tepede olursan aldatma riski o kadar azmıdır?

  1. Tabi ki de daha azdır ama herşey hipergamiye bağlı değil. Burada kızın ahlak anlayışı ve senin oyunun da etkili. Hatta ahlak anlayışı çok daha ağır basıyor

  2. Düşer ama seçilen kadına da bağlı. Evet erkek maskülenite ve performans yükünü salarsa aldatılma riski artar ama bazı hatunların dürtü kontrolü vardır ve eğer bu hatunlardan biri ile berabersen en tepe noktada ol yine aldatılırsın. O nedenle en sağlamı hem kendi tarafında çıkabileceğin kadar çıkmak hem de beraber olacağın kadını seçme kriterlerine sahip olmaktır.

 8. Merhaba Mahmut Abi
  1 yıllığına kız arkadaşımdan uzakta olacağım, kız ilişkiyi devam ettirip ciddileştirmekte istiyor, uzak mesafe ilişkilerinde kavga olabileceğininde farkında seni asla bırakmam falan diyor. Hatun hb7 civarı, zeki, aklı başında birisi. Nasıl bir yol izlemeliyim?

  1. Ben uzak mesafe ilişkilerine negatif bakan biriyim ama seninki farklı. Seninki yakın mesafeden geçici olarak uzağa geçen bir ilişki.

   Nasıl bir yol izlemeliyim derken ne sorduğunu anlamadım.

   1. Teşekkürler cevap için
    Yani ilişkiyi devam mı ettirmeliyim ? (ki bende ettirme taraftarıyım. )Korkum şu ki 1 yıl içinde kavgalar olup ayrılacağız veya 1 yıl sonra eskisi gibi olmayacak ve ben 1 yılda kaçırdığım fırsatlara yanacağım.

    1. kavga olur ayrılırsan ayrılırsın. Risk yarar analizinde neyin senin alabileceğin risk olduğunu sana ben söyleyemem.

 9. Tom Torero biraz halt yemiş, 100 yaklaşımdan 3 yatak hiç gerçekçi değil, kendisi için diyorsa bilemem.

  Bazen her şeyin yolunda gittiğin dönemler olur, parasal olarak ve duygusal olarak iyi hissettiğin zamanlar, işte bu zamanlarda bu 100 yürümenin yapılmasıyla, başka bir zaman 100 yürümenin yapılması arasında fark var.

  %20 gayet gerçekçi bir rakam.

  Eğer bu 100 kadın yürümesini -tepe olmasına gerek yok- eli yüzü düzgün, maskülin ve ortalamanın üstünde bir adam, duygusal ve parasal olarak iyi hissettiği bir zamanda ve uygun bir bölgede yapsa eminim bu oran %30’u bulur belki geçer.

  Şimdi dediğimi tekrar okuyun, bu şu sorudan şurdan kırsa, şurdan 5 puan verse diye geçer not almaya çalışan üniversiteli genç avunması değil ya da tüm şartlar sağlandığında, sürtünmenin sıfır sayıldığı ortamdaki problemi soran fizik sorusu değil ya da belki ikinci örnek olabilir ama gerçekçi.

  Bildiğin iyi bir döneme denk gelmekle ve aslında gerçekten en temel ama en temel olarak ‘duygusal olarak güçlü ve iyi hissetmek’ bu işin anahtarı.

  Bu yüzde mevzusunu bulmak için aylık-yıllık düzenli yürüme olması ayrıyetten bununda bir iki seneden daha fazla bir süre ölçülmesi gerekiyor.

  Ki diyelim beş sene boyunca bu yürümeler ölçüldü (evet %3 ihtimali kadar olmasada saçma bir şey bu deneyin yapılması, en azından zor) ve sonuçlar bulundu, yüz kadından x kadar başarısı var ve erkeğin.

  Ancak deney bittikten sonra adamın kendini geliştirmeye devam edebilir veya salabilir.

  Çok çok görece ve dönemsel bir şey yüzde meselesi.

  Alfa adam, alfa davranışları baskın olan demek gerçektende.

  Bu sitedeki ‘Erkek doğulmaz olunur’ yazısındaki yorumumda da bahsettiğim gibi bu duygusal olarak güçlü ve iyi hissetmekle alakalı yoksa öbür zamanlarda ya pasif kalırsın ya da saçma sapan kasıntı hareketler yaparsın.

  “Kötü hissettiğin zamanlar, mesela defalarca mastürbasyon yaptığın dönemlerde siksen taklitle bile alfalık hak getire.”
  yazmıştım.

  Sanırım kelimeleri daha farklı yazsaydım o yorumda yanlış anlaşılmazdım.

  Alfalık falan hak getire demek, iyi hissetmediğin zamanlarda -evet çabalıyorsun, çalışıyorsun her gün, bir şeyler katmaya çalışıyorsun kendine ama hayatın böyle dönemlerinde- alfa davranışlar gösteremediğin zamanlar olur, çok boktan hissedersin.

  Ben böyle dönemlerimde ve eğer sinirime hakimde olamadığım bir durum olursa bazen hırçın olabiliyorum, yerine göre omega ve gama yani.

  Kırmızı hapın mı yoksa Mahmut Abi’nin mi bilmiyorum ilk önerisinin spor yani testosteronu arttırmak olması rastgele değil.

  Çünkü beyin kimyası, senin düşüncelerinden önce gelir davranışlarında.

  Çok boktan hissediyorsan, en iyi PUA tekniklerini bilsen bile başarılı olma ihtimalin çok az.

  Kırmızı hapta, Oyun’da veya herhangi bir kişisel gelişim konusunda aslında önkabul, insanın sağlıklı olmasıdır.

  Eğer siz sağlıklı bir insan değilseniz anlatılanlar entelektüel bilgi olarak kalır.

  Testosteronu arttırmak bir erkeğin yapabileceği en iyi şeylerden biri değildir, en iyi şeydir.

  Dopamin reseptörleri doğru çalışan bir beyniniz, yüksek endorfin, testosteron ve az nöroadrenaline sahip bir beyniniz varsa her şey zaten tıkırında gider.

  Kırmızı hap, temelinde sağlıklı bir erkeğin doğal olarak davranışlarının nasıl olması gerektiğini anlatır.

  Oyunda aynı şekilde, çekici, playboy bir erkeğin kadınlara nasıl yaklaştığını ve hangi hareketlerinden nasıl sonuçlar aldığını teorik olarak anlatır.

  Siz sağlıklı bir vücuda ve beyne sahip olmadıkça istediğin kadar teknik, bilgi bilin.
  Onu hayata geçiremezsiniz ve geçiremeyince hiç bir işe de yaramaz.

  “İyi hissetmediğin günlerde alfa olmamak” tabirinin açılımı budur aslında.

  Bir erkek kendini geliştirmeye çalışmalı, yatırım yapmalı evet ama bu yükseliş aslında hiçbir zaman doğrusal değildir, hatta belirli bir yükselmeden sonra düşmeyeceğide garanti değildir veya belirli bir seviyeye gelsen bile sürekli dalgalanmadan o seviyede statik olmanda garanti değildir.

  Fake It Until You Make It, meselesi ise zaten vücudun kimyasını yeniden programlamayla alakalı bir şey.

  Bu meseleyi yanlış anlayanlar, yönü gama-omegaya çeviriyor.

  Alfalık, üstünlük taslamaya çalışıyorlar.

  Videoda bahsedilen fiziksel duruş, yani anlattığı fiziksel duruşun ‘vücut kimyasını’ değiştirdiği.

  Kelimeler aynı etkiyi yapmaz.

  Kelimelerin şöyle bir etkisi olur, zihnini fiziksel olarak alfa davranışlara yönlendirmen için belki hatırlatır ancak alfa davranışlar sergilemeni sağlamaz.

  Sitedeki, ultimatom ve ‘haberin yok ama ben alfa erkekim’ mevzularında bahsedilmiş hoşuma gitmişti.

  9 senedir oyun’un içindeyim, tüm tecrübelerimden çıkardıklarımın bir kısmı bu şekilde.

  Temel kırmızı hap zihniyeti yeterli, yürü olmadıysa next.

  Yoksa yüzde işini açarsak ortalama çekicilikte ve iyi döneminde bir erkeğin, kötü dönemindeki tepe adamdan daha fazla siktiği dönemler olur.

  He eğer bu adamlar yaklaşık olarak hayatlarının sonuna kadar benzer statü ve çekicilikte kalırlarsa en çok kızı tepe sikecek ama bize ne?

  Alfalık-kırmızı hapın ince noktaları, güzel yazı olmuş.

  1. Tom Torero biraz halt yemiş, 100 yaklaşımdan 3 yatak hiç gerçekçi değil, kendisi için diyorsa bilemem.

   Tom Torero daha önce hiç alakan olmayan ve tamamen soğuk yaklaştığın (cold approach) 100 kadından 3’ü diyor. Bu durumda 20% çok yüksek. Tom Torero için bu oran ayrıca küçük elbet zira adamın tipi çok iyi değil, oyundan başka çok silahı yok. Bir de kendisi kendinden çok genç kadınlara yürüyor. Ama dediğim gibi genel kabul gören maksimum 12% civarı. 8’de bir yani.

   1. Torero’nun bi olayı da ağzının iyi laf yapması bence, bunu oyun olarak mı görürsün bilmem ama, bi erkek olarak bile oturup, adam birşeyler anlatsa da dinlesem diye bakıyorsun.

 10. Bir seks uğruna şu çekilen çileye değmez. 9/10 adam bile %88 oranında ret yiyorsa bizim halimiz harap. Game falan hikaye.

  Red pill’in tek olumlu bulduğum tarafı erkekleri kişisel gelişime teşvil etmesi.

  Seks uğraştığınıza değmeyecek bir şey. Tamam 31’den çok daha zevkli ama sadece o kadar. Diyelim ki 31’den 3 kat zevkli olsun sen 20 kat fazla uğraşıyorsan ne anlamı var? Mahmut abi Tinder’dan 30 dakika uğraşıyorsa bizim çok daha fazla uğraşmamız lazım. Kadınlar artık çok şımarık. 1.90, arabası olan yakışıklı adam ol yine ret yiyorsun. Duyan da dünya güzeli sanar.

  Mastürbasayon ve porno sadece 15 dakikanızı alan bir şey. Seks başına en az 3-4 saat vakit harcamanzı lazım. Bir de shit test maymunluklarıyla uğraşmak var.

  Game ile uğraşırsanız kendinizi geliştiremezsiniz. Sekse en kolay ulaşan adam bile minimum birkaç saat harcıyorsa bu büyük zaman ve enerji kaybı demektir. O zamanda daha fazla kitap okursunuz, daha fazla çalışırsnız.

  Bir de evlenmeyin. Kendinize odaklanın. Kazandığınız para size kalsın.

  1. Düzenli sekse ulaşabilip de “Seks uğraştığınıza değmeyecek bir şey” diyen adam görmedim daha. Tadını bilmeyen ya da arada bir kısmetse tadan adam “sekse değmez” diye kendini avutuyor.

   Size şu kadarını söyleyeyim 3% kapama oranı ile düzenli sekse ulaşmak için harcayacağınız zaman “sekse değmez hacı” diyenlerin çoğunun porno izleyip otuzbir çekmek için harcadıkları zamandan daha azdır.

   1. Ben gördüm. Adam bir süre sonra “en seksi kadınla seks bile sıkıyor” diyor.

    Bir porno mastürbasyon 15 dakika alıyor. 10/10luk erkeksen sekse daha hızlı ulaşırsın. Ben öyle değilim. Çoğu kişi de.

    Shit test ise berbat bir kavram. Prensesler teste tabi tutuyorlar. Bunlarla uğraşılma.

    1. “en seksi kadınla seks bile sıkıyor” diyen adam sekse doymuş, sekse değmez demiyor.

     Senin için değmez demek ki … Uğraşma o zaman. Başkaları adına konuşma ama. Komik. Sen ulaşamıyorsun diye kimse ulaşamayacak diye bir şey yok.

     Bunlarla sen uğraşma.

     1. Yüzde 3 ile düzenli seks mi? Bu orana göre ayda 1 seks yapabilmek için bile 33 yaklaşım yapmak gerekli. Bu da 32 kere reddedilmek demek. Her gün 1’den fazla kere reddedilip (yenilip) testosteron seviyelerini optimize tutmak zor. 😁

     2. Hayatın başarıya giden her alanında oranlar budur ve bu sayede de başarılı azınlık ile başarısız çoğunluk birbirinden büyük bir uçurum ile ayrılır ve başarısız çoğunluk asla başarılı olamaz. Örneğin iyi bir iş bulmak için de örneğin 33 CV gönderip, 5 tane görüşmeye çağrılıp bir tane iş bulursun. Bu da 32 kere reddedilmek demek. Başarılı bir müzisyen olmadan önce belki 40 kere reddedilirsin ve sonra başarılı olursun.

      Çoğu insan inanılmaz olumsuz bir çerçeveye sahiptir. Bu rakamları okuyan ve kendine irrasyonel güveni olan azınlık “lan demek ki sorun bende değil, doğal oranlar bu” diye kişisel algılamadan oyuna devam eder. Rasyonel olarak kendine güveni az çoğunluk ise “32 kere reddedilmek mi, değer mi?” diye bakar.

      Ben bu rakamlarla ilk karşılaştığımda aynen şöyle düşünmüştüm : iyi lan problem bende değilmiş işin doğası bu. Siz?

     3. Ben öyle düşünmedim çünkü çekici bir arkadaşımın dolup taşan dm kutusunu gördüm. Ve adam yürümüyor, mesajları kızlar atıyorlardı. Sonrasında yaklaşım yapma ‘görevinin’ erkeğe ait olduğu miti kafamdan silindi aslında.

    2. “seks için değmez” diyen arkadaş.
     Belki sana göre seks için değmez ama genel kanıya göre güç için değer.
     TRP’cilerin ünlü sözü; “herşey seks ile ilgilidir, seks hariç. Seks güç ile ilgilidir.”
     Kadınlara karşı egemen olamayan, erkeklere karşı egemen olamaz. Erkeklere karşı egemen olamayan ise hayatına egemen olamaz.
     Bir kadını elde etmek güç+rekabet+başarı=maskülenite ile beraber gelir. Sonuç itibariyle yaptığın tek şey, ıslak bir ete, bir kamış sokmak değil.
     Bir adam dışarı çıkıp oyun ile bir haftada 100 kadına yürüse, belki hiç seks yapmadan döner. Ama boş dönmez. Yüksek bir özgüven ve aşılmış korku duvarı kazanır. Kadınlar üzerinden tümevarım ile “insanların gözüne bakarak konuşma, derinden gelen ses tonu, güçlü bir vücut dili ve dik duruş” kazanmış olur.
     Kadınlara karşı aranızda ördüğünüz her duvar, mutlak bir surette betalaşma evresine sürüklüyor insanı.
     Burada Mahmut abi, “mağazaları dolaşın, gördüğünüz güzel satıcı kızlarla almayacağınız ürünler ile ilgili konuşun” derken, mağazada konuştuğunuz satış danışmanı kızı deneme kabinine götürüp sikeceksiniz demek istemiyor herhalde. Yürüme korkusunu yenin diyor.
     “Kadınlar buna değmez, seks için değmez” deyip kadınlarla aranıza soyut mesafeler çekmenin sonucu, incelleşmektir. Hiç de iyi bir yol değil.

  2. Seks için değmez diyen.
   Seninki kalkmıyor galiba. Bu alet kalktığında da kadınla uğraşmak kadar tatlı bir şey olmadığını bilmen gerekir. Bu iş 31 e salt zamana ve paraya indirgenecek bir konu değildir. Varlığımı hissettiren şeylerden biride kadındır. Oyun sen istesen de istemesen de görsen de görmesen de hep var. Burada oyun farkında olmakla alakalıdır.
   Biraz İnsan psikolojisi gözlemlemeni tavsiye ederim.

   1. “Varlığımı hissettiren şeylerden biride kadındır.”

    Kırmızı hap felsefesine tamamen ters bir şey yazıyorsun. Kırmızı hap demek kadınları önemsememek demek. Varlığını kadın olmadan hissetmen lazım. Aksi takdirde kadınları ciddiye alma riskin var.

    “kadınla uğraşmak kadar tatlı bir şey olmadığını bilmen gerekir”

    kadınla uğraşmaktan kastın seks ise doğru. Aksi takdirde yanlış. Seks harici geçirdiğin vaktin tamamı israf.

    Ben seks çok zevkli değil demedim. Mastürbasyon daha ekonomik. Seks mastürbasyondan 5 kat zevkli olsun. Vakit açısından değerlendirirsek kızların kapında yattığı bir alfa değilsen az ya da çok vakit alıyor. Hepimiz alfa değiliz. Biz merhaba der demez seks yapamıyoruz. İlk buluşmanda seks yoksa israf.

    Red pill’in kişisel gelişim yönüne odaklanmalıyız. Kendimizi geliştirmeliyiz. Kadınlar ayağımıza gelirse tamam öbür türlü uğraşmaya değmez.

    1. Kırmızı hap demek kadınları önemsememek değil kendini öncelikle önemsemektir. Kadın sadece seks için değildir ya da kırmızı hap sadece öyledir demez … KH ile evli ya da uzun süreli ilişki yaşayabilirsin. MGTOWcuar KHyi sadece kendileri zannediyorlar. Yukarıdaki kırmızı haplı demiyorum ama senin kırmızı hapla alakan yok. Duygusal zayıflığın yüzünden bir kadın azıcık ilgi gösterse ayağına kapanacak birisisin muhtemelen ve o nedenle böyle şeyler yazıyorsun.

     Düşük rütbeli MGTOWlar kırmızı haplı falan değilsiniz. siz başka bir akımın peşindesiniz. Buraya gelip de bir de millete akıl vermeye kalkmayın.

 11. Yolda barda avm de falan daha önce hiç tanımadığı kadınlara rast gele yürümeye kalkan adamlar yüzde 20 isabet mi bekliyor? Hahaha ulan bu kadın evli miii nişanlı mııı lezbiyen miii? Siz manyak mısınız oğlum? Siz hiç “telemarketing” yaptınız, rastgele telefonla insan arayıp onlara bi şeyler satmaya çalıştınız mı? PUA EŞİTTİR TELEMARKETİNG. Pua olmak için önce insanlara telefonla sigorta, kredi kartı falan satmaya çalışın.

 12. Bu arada tüm arkadaşlara önerim bu oranlara çok fazla takılmamasıdır, istatistiki açıdan fadası olabilir ama
  , size kişisel olarak çok şey katmaz.

  adam über yakışıklıdır bu oranlara %70-80’e de çıkar, siz kendinize ve elinizdekilere bakacaksınız.

  Bir dönem mesaj oyunuhnda kendi resmim yerine ciddi ciddi yakışıklı diyebileceğimiz, Kıvanç Tatlıtuğ ayarında bi adam koydum, yeminle abaza erkekler gibi are you sex modunda başlayan kızlar vardı, yer Türkiye bu arada.

 13. Konuyla biraz alakasız fakat soracağım, maskülen konuşma ve ses hakkında tavsiyesi olan var mı ? bazen sesimin kişi ve durumlara göre sesimizin incelip kalınlaştığını farkediyorum daima maskülen bir auraya sahip konuşma ve ses nasıl geliştirilir sizce?

  1. Köpek nefesi egzersizleri yap , diyafram gelişir.

   https://youtu.be/NeeA9Qrn3N4 izle ses tonun konusunda etkili .
   Heyecanlandığın zaman derin bir nefes al bu nefesi kalçana doğru bastır .

   Omuz ve boyun bölgeni her gün rahatlat , strest burada birikir.

   Sessiz başlarsan konuşmaya farkında ol ve yükselt.

   Birdeee , en önemlisi konuşacak cümlelerin olsun. Bir konu üzerinde kitaplar oku.

 14. %70-80 beklentiye girmek de güzel kafaymış. böyle bir adam olsa her halde 1-2 sene sonra bir yerde vururlar o adamı . öyle bir istatistiği olması için evlisi barksılı her muhabbet açtığı hatunun dibinin düşmesi lazım.

  Bir sebeple reddedileceksiniz arkadaşlar. Şu kafadan bir kurtulun. Arada genç arkadaşların böyle saçma laflar dediğini duyuyorum, ben hiç reddedilmedim diye övünüyor bazı arkadaşlar. toplam kaç kişiye yürüdün diyorum yürümedim diyor. neymiş kadınlar gelmiş buna çıkma teklif etmiş… hıı tamam o zaman diyip gönderiyorum. emin olun bu lafı eden adamdan çok daha fazla kadınla yatacaksınız %3 oranla bile.

  Bence oranlara fazla takılmayın. O istatistiği sözde arttırmanın yolu, anca garanti gördüğün hatuna yazmak ki o da zaten burada bahsedilen istatistikteki şey değil.

  1. Yazdığımı adam gibi okusaydın kelime sarfiyatı yapmazdın, ben bu istatistiki değiştirebilecek pek çok faarklı etken olduğunu söyledim, yoksa reddedileceğiz de, reddedeceğiz de.

  2. Evet bak bu da söylenmeli ben öğrenen adamla konuşurken değindim buraya aktarmamışım nedense : ortalama bir mavi haplının yürüme başarısı 30% falandır … En iyi PUAdan iyi. 10 kızdan 3’ü. Ama tabii ortalama mavi haplı yürümeden o kadar ince eler sık dokur ki hayat boyu 10 kıza yürür zaten 😀 İyi yakaladın.

   Oranı yüksek tutmak için beta olun. 2 kıza yürüyün 5 senede birini tavlayın 50%!

 15. Layku için yazdığımı kendi üstüne alınmışsın, benim söylediğim, oranla falcılık yapacağınıza, geliştirebildiğiniz her alanda kendinizi geliştirin, fala bakmayı bırakın, minvalinde birşeydi.

 16. Kırmızı hap mucizevi birşey değil

  Kırmızı hapı mucize arayanlar değil sadece bunu kaldırabilecek cesarette ve güvende olanlar yutmalı yoksa çok tehlikeli.
  Bu hap sizi hayatın gerçekleriyle buluşturuyor,aklınıza 4 yaşınızdan beri kazınmış olan o eşsiz ve tek kadının aslında hiç olmayacağını,en eşsiz sandığınız kadının bile doğası gereği sizden daha iyisini bulduğunda terk edeceğini.
  Eğer hayatınıza merkezine kendinizi koymazsanız ve bunu bir kadınla doldurmaya çalışırsanız yaşayacağınız o büyük yıkım kaçınılmaz.

  Kadın gitmese bile sizin onu eşsiz kılmanızı burnunuzdan getirecektir.Bunu o bunu istediği için değil,doğası gereği yapar.Bu yüzden aptal gibi kadınları suçlamayı bırakın.

  Kadın bir erkeğin hayatının merkezi olmak için değil,bir erkeğin amacına giden yolda ona destek olması için yaratılmıştır,onu bu mutlu eder,onun doğası budur.

  Kırmızı hap acı birşey.Başta verdiği acı tarifsiz.Doğduğumuzdan beri bize aşılanan herşeyin bir yalan olduğu gerçeğini kabullenmek zaman alıyor.Tam olarak kabullenmek zor ama kabullenme seviyesi arttıkça özgürlük ve mutluluk kapısı aralanıyor.

 17. Merhabalar Mahmut abi yardımına ihtiyacım var, kız arkadaşım sana karşı yakınlık hissetmiyorum diyor , senin ilişki anlayışın beraber vakit geçir gül eğlen sonra hop bitti , sana içimi açamıyorum diyor

 18. Beyler neden Kırmızı Hapı yalnızca her yürüdüğüm kız düşsün, her kızı ayarlayayım veya kendinize bile itiraf etmediğiniz Onetis için (Onetis olmadığına ikna etmek için kafam kadar paragraf yazarlar bide) yutmaya çalışıyorsunuz ? Dilinizden sürekli “abi bi kız var şöyle yapsam nasıl olur”
  düşmemesi bile mavi hap kokusu getiriyor. Hani kendinizi birinci plana alıyordunuz Alfa kurtlar ? Bir kere de şurada kariyer ile alakalı alacağınız bir kurs ile alakalı bişeyler görmek istiyo insan (istisnaları ayırıyorum)

  Kırmızı hapı bir iksir bir büyü olarak değil bir farkındalık olarak algılamalısınız. Evliliğinizde kullanacağınız ya da kariyerinizde kullanacağınız bir farkındalık ..

 19. Merhaba Mahmut abi :). Bir Türkçe kaynak olarak muazzam bir nimet senin siten iyi ki varsın.

  Abi benim olay biraz farklı
  Yaş:22
  Seks deneyimi:100ü geçgin

  Abi bir oran orantı tutturdum 10/1 soğuk yaklaşım 4/1 sosyal yaklaşım yaptım mı iş oluyor. (Tayland’dayken bu iki katı yüksekti)
  Abi benim sorum şu: Eskiden 18 yaşında bir Abaza iken inanılmaz bir hırsım vardı kızlara karşı.RSD videolarını hatmederdim. PUA makalelerini pdf olarak telefonuma indirir sabaha kadar okurdum.İngiltere’deyken tanında erkek arkadaşları olan 30 yaşlarında millete bile yürürdüm bir keresinde dans etmiştik tüm pub alkış tutmuştu 😀 Aynı anda 20 kıza sabah akşam mesaj atardım. Geceleri falan bu kızları düşünüp 31 çekerdim hayal ederdim ahhh keşke bir denk gelse falan gibisinden düşündükçe hatırlıyorum ahahaha.

  Bunca seks deneyiminden sonda şimdi sıkılmış vaziyetteyim. Kozlarla konuşurken İNANILMAZ sıkılıyorum ve efor sarf edesim gelmiyor. Hele Türk kızları bilmedikleri konular hakkında aşırı emin bir şekilde sağdan soldan duydukları şeyleri satıyorlar ya ağızlarından bok fışkırıyormuş gibi geliyor ahahaha. Daha çok işimle gücümle uğraşıyorum ama bir yandan o eski oyun kafasını özlüyorum. Bunu nasıl sağlarım.

  Hatta şöyle söyleyim abi bazen bir kızla konuşuyor biliyorum kendimi. Kız her mesajımı ili ile cevaplıyor bir saat geç cevap yazsa bile “pardon annem gelmişti ona yardım ettim” falan diye cevaplıyor kahve içelim dediğimde geliyor reddetse bile “çok üzgünüm ama sınavım var başka gün olmaz mı?” gibi cevaplar veriyor. Hani içimden diyorum ki “Bir kaç hafta böyle devam etsek sevgiliyiz” ama bir yanım öyle sıkılıyor ki bu durumdan o bir iki haftalık süreç bana acı gibi geliyor. Kızın yanındayken “Şu an kankamla antrenman yapıyor olabilirdim ya da evde oturmuş şu yeni çıkan filmi izliyor olabilirdim” diye düşündüğüm çok oluyor. Ciddi anlamda yardımına ihtiyacım var.

  Keep up the good work Reis. Gençleri aydınlatıyorsun iyi iş çıkarıyorsun.

  1. Senin kafan karışık soru belli değil. Eski oyun kafasını nasıl sağlarım mı diyorsun, kızlarla sıkılmamak mı istiyorsun anlamadım.

   Kaç sevgilin oldu? En uzun süreli ilişkin ne kadardı? İlişki mi istiyorsun? Çok kadınla yatan bazı adamların derdi sekse gitmeyi bilirler ama ilişki yürütemezler ve terk edilirler. Bir süre sonra kızların kendilerini terk edeceğini bildiklerinden “ben kızlarla sıkılıyorum hacı” diye kendi kendilerini kandırırlar. Sende bu mu var acaba?

   Bence henüz uzun süreli ilişkiye erken ama sen şu seks olayını azalt. Hayat boyu ayda 2 kadınla yatamazsın. Donovan Sharpe’ın dediği gibi bu işin kendisi değil hazırlığı çok zaman alıyor ve sürekli yıllarca bu modda yaşanmaz.

   Yıllar önce senin yaşadığın hayatı Tayland’da 1 yıla yakın yaşamıştım. Fahişeleri de katarsan o dönemde 40 kadınla yattım. Daha önce bu sitede toplamda 70in üstünde kadınla yattım demiştim, o sayıya paralı askerler dahil değil onları da katarsan bu genç arkadaşı ikiye katlıyorum :o. Şimdi bu tinder denilen meret çok kötü. OTelin 2 km çapına ayarlıyorsun ve eğer kendini tutmasan ve iyi bir avcıysan her gece bir kızla yatarsın ve her milletten hatunla yatarsın. Ama bir yerde bu hayat gerçekten sıkıyor ve kız arkadaş edinip yerleşik hayata geçmeyi denedim. Sonra geçtim de. Onun da kendine ait zevkleri var. Ama bazı adamlar bu geçisi yapamıyor ve onların bu başarısızlığı bahsettiğin bahanelerle örttüğünü gördüm. Böyle avcı adamların hepsinin kadınlarla aslında “düzgün” ilişki yaşayamayan ezikler olduğu fikri yaygın ve aptalca bir kadın fantazisidir ama bazı adamların böyle bir derdi olduğu da muhakkak. Yani aslında kadınlar sıkmıyor, sıkılıyorum aslında bir bahane oluyor.

   1. Cevap için teşekkürler üstad. Bahsettiğin durum biraz var evet.
    Soruma gelirsek her ikisini de soruyorum. Biraz daha açayım.

    Şimdi özellikle Türkiye’deyken fiziksel olarak pek çok közü beğeniyorum. Batı Anadolu genetik olarak güzel topraklar. Bu insanları cinsel nesne olarak beğeniyorum. Fakat sevgi ile bir ilişki kuracaksam karşıdaki insanla bir arkadaş olarak da güzel muhabbet etmek istiyorum. Ne bileyim “Black Friday aslında Amarigalıların İslam’daki Cuma’yı karalamasıdır!!” Falan diyen bir kızı ciddiye alamıyorum. Rsd tarzı yüzeysel, retarded cocky funny tarzı muhabbet DHV gösterdiği için olayı basit şekilde yatağa götürüyor. Benim istediğim bu değil ama. İlişki olacaksa eğer bu insanla anlaşmak,beraber iki kelam etmek, üst seviye aktiviteler yapmak istiyorum. Beynini sevmediğim biri bana sevgili insanı gibi gelmiyor. Bu sebepten dolayı bir kızla tanışırken artık yeni bir insanı keşfetmenin zevkini hissetmiyorum ve haliyle sıkılıyorum. Çözüm istediğim nokta bu abi.

    Kendini akıllı gösteren ve jelatini çok güzel kaplayan kızlar var var olmasına. Ama o konudaki teknik kelimeleri ezberleyip kasıntı bir Türkçeyle ardı ardına projelerinden falan bahsedip kafa düdüklüyorlar masada. Ama bakıyorsun hayatta neler yapmış pratik yok. Haftada kaç saatini ayırıyor bu işe günde bir saat bile değil. İşi yapmıyorlar ama etiketinin kaymağını yiyorlar. O noktada gözümde tanınacak bir insan değil de “sikilecek nesne” konusuna düşüyorlar.

    1. Sevdiğinle arkadaş olmazsın sevgili ya da karı koca olursun. Feminist eşitlik dolması bu çocuklar kadının ile dosthane hoş sohbet falan. Kadın erkek beraber aktivite yapar belki ama böyle arkadaşlık yapmaz. O kısmı erkek arkadaşlarınla yapacaksın kadınınla değil. Eskileri gözleyin. Kadın erkek ilişkilerinden beklentin gerçekçi değil. Seks yaparsın sinemaya gidersin sergiye gidersin tatile gider yüzersin beraber ama oturup saatlerce muhabbet etmezsin. Senin bir kadınla bahsettiğin muhabbet stili için senin kadınlaşman lazım.

     Size öyle feminen bir eşitlik öğretilmiş ki kadından erkek olmasını bekliyorsunuz.

     1. Mahmut abi feminenliği kendinizce bu kadar dışlamanız kızınızla olan ilişkinizi kötü etkilemez mi? Kız çocuğumuz olursa ne yapacağız? Hayatımız boyunca genç kadınlarla sevişmek için mi yaşayacağız. Bu sitede her kafadan başka ses çıkıyor, fikir bütünlüğü de pek yok zaten yaşlar da 20 civarı. Çok agresif tutuma sahip olanlar var benim kafam karıştı.

     2. Hayatımızın içinde olan şeyleri kendimizden dışlamamız mümkün olamaz, yaşadağımız hayattan toplar ve kendimize ekeriz ki bunu azımsanamayacak düzeyde bilindışı bir halde de yapabiliriz. Bunlar doğrultusunda feminenliği dışlamanın bir kategorisi olamaz. Kendimizden dışlarsak hayattan da dışlarız. Kaldı ki siz pek çok yazınızda feminenliği dışlamak yerine neredeyse aşağılıyorsunuz bir kız babası olduğunuzu bildiğim için bu tutumunuz bana tuhaf geldi. Kızınızı nasıl yetiştirdiğinizi anlattığınız bir yazı vardı – şimdilerde o yazıyı bulamadım- gayet donanımlı yetiştirmeye çalıştığınızı okumuş ve sizi takdir etmiştim. E ama siz bu özellikleri maskulenlikle bağdaştırıyorsunuz siz Kızınızı erkek gibi mi yetiştiriyorsunuz? İster kadın olsun ister erkek olsun hayatta herkes bir şekilde güçlü olmak zorunda. Ve hayatta duygularımız var bunları taşımayı öğrenmek zorundayız. Acıyı da sevgiyi de öfkeyi de taşıyabilmeliyiz. Buradaki insanlar güçlü olacağım diye duygularından kaçıyorlar. En olmadık yerde en olmadık şekilde dışarı vurabilme ihtimalleri var. Güç böyle bir şey değildir. Şefkatin, empatinin ve nezaketin feminenlikle bağdaştığını düşünürsek bir erkeğin bu özelliklere ihtiyacı var. Çocuğumuz ya da sevdiğimiz insanlardan bunları esirgememiz mi bizi güçlü yapacak? Bence buradaki problem sizin özgüvene dayalı bir duruşla bütün bu kavramları birbirine karıştırmanız. Bir de cinsellik mevzusunda bence problem yaşanıyor. Erkeklere sevişmesini kızlara sevişmemesini öğütlüyorsunuz e bunlar ne ara bir araya gelip cinsellik yaşayacak. Seksi sikmek olarak algılayan bu genç çocukların zaten sağlıklı bir cinsellik algısı olamaz ki. Hayatta hepimiz sıkıntılar yaşıyoruz birbirimizin dertlerini anlamaya çalışıp ayrım yapmadan hayata ortadan da bakabiliriz. Hayatın çok yönlülüğünü ve insani değerleri belli başlı kalıplara sıkıştırırsak problem yaşamaya başlarız diye düşünüyorum. Kendini geliştir kendine güven kısmı güzel olsa da Discord facialarında da gördüğümüz üzere red pill radikal feminizmin agresif tavrını benimsemiş gibi durmuyor mu?

     3. Mahmut abi sorunuzu uzunca bir yazı yazarak cevapladım fakat geri dönüş yapmamışsınız. Bu sitedeki yazıları okuduğumda feminenlik ve maskulenlikle ilgili bağzı kavramların kafa karıştırdığı kanısına vardım. Cevaplar mısınız?

     4. Bir kere ben feminenliği aşağılamıyorum, erkeklerin feminen olmasını aşağılıyorum. Yoksa erkeklerin hayatlarında feminen bir kadın olmasını öğütlüyorum ve kadınlarda feminenliği övüyorum. İkincisi, erkeklerin duygularını bastırmalarını ya da ondan kaçmalarını öğütlemiyorum, onlara göre hareket etmemelerini, duygularının güdümüne girmemelerini ve duygularını kadınlarla paylaşmamalarını öğütlüyorum.

      Şefkatin, empatinin ve nezaketin feminenlikle bağdaştığını düşünürsek …

      Sen düşünüyorsun, biz böyle düşünmüyoruz. Maskülen bir erkekte bunların hepsine yer var, sadece her ota boka şefkat, empati ve nezaket yok.

      Çocuğumuz ya da sevdiğimiz insanlardan bunları esirgememiz mi bizi güçlü yapacak?

      Burda tamamen bana demediğim şeyleri atfetmişsin. Masküleni Barbar Konanlıkla bağdaştırmandan sanırım. Bir baba yukarda saydığın her şeyi olabilir ve feminen tarafı olmayan bir baba sırf maskülen diye bunları çocuklarından esirger diye bir kural yok. Sen erkeklerin feminen yanları olduğunu ve bunla barışık olmaları gerektiğini düşünen ve benim zerre satın almadığım bir açıdan bakıyorsun.

      Heteroseksüel bir erkek maskülen olmalıdır, feminenleşmesi ise onun yerdiğim kısmıdır. Spesifik olarak feminen olmayı yermiyorum. Bak mesela pasif homoseksüel bir erkeğin feminenliğini yermem zira bu onun kendi arzuları ve cinsel hedefleri ile çelişen bir durum değil.

      Erkeklere sevişmesini kızlara sevişmemesini öğütlüyorsunuz e bunlar ne ara bir araya gelip cinsellik yaşayacak.

      Kadın erkek cinsel stratejileri birbiriyle çelişkilidir ve birbiri ile çakışır. Bu gerilim doğanın bir parçası ve bireylerin ikili ilişkilerinde çeşitli şekillerde çözülür. Ben bu çelişkiyi yok saymadan kadın ve erkeklere kendileri için en yararlı olanı söylüyorum. Çıkıpta kızlara “hemen ilk buluşmada seks yapın, vs …” dersem onların kendilerine zararlı olacak bir öğüt veririm ve bunu da yapmam.

      Seksi sikmek olarak algılayan bu genç çocukların zaten sağlıklı bir cinsellik algısı olamaz ki.

      Bir kişinin seksi sadece sikişmek olarak algılamasının kendi başına ne kadar sağlıksız olduğu tartışılır. Sağlıksız olan seksin sikip atmak olarak algılanmasın. Ben sikin derken sikmek kelimesine negatif bir anlam yüklemiyorum.

      Discord facialarında da gördüğümüz üzere red pill radikal feminizmin agresif tavrını benimsemiş gibi durmuyor mu?

      Kırmızı hap tek bir düşünce akımı değil ve kırmızı hapın MGTOW kısmında radikallerin sesi çok çıkıyor. Ben bu sitede bu radikal seslere karşı duran biriyim. O nedenle mesela kırmızı hapın tepesindeki adamların dudak büktüğü Jordan Peterson gibi adamları da işin içine katıyorum. Kırmızı hapa sadece sik at değil, evlilik ya da tek eşlilikte de çalışan bir alet çantası olarak bakıyorum.

      Fakat hala şunu iddia edeceğim : bu çocukları kırmızı hap radikalleştirmiyor, asıl radikalleştirici olan şey feminizmin bu çocukları aşırı feminen yetiştirmesi ve yılların bu kandırılmışlığından uyanınca duydukları öfke. Problem artık bu öfke geçici bir aşama değil, birçok erkeğin sabit durumu oldu. Bu çocukların enerjilerini aktarabilecekleri aktiviteler de kalmamış.

      Bu kırmızı hapın çözülmesi gereken bir problemi. Bu adamları uyandırmasak da matrixte pil olarak yaşasalar daha iyi, uyanınca boka sarıyor çözümü maalesef benim adaletsiz bulduğum bir çözüm.

      Bu yazdıklarının muhattabı “sikeceksin sonra kapıya koyacaksın” diye yazan, bir kadın kendisine yaklaşıp tavsiye istese “hemen adama bira al ve domal” diyecek adamlar. Burada onları çok yeriyorum bence bu konuyu onlarla tartışmalısın.

 20. Hocam 2 soru sormak istiyorum:
  1.Başarısızıö duygusunda haksız olup olmadığımı anlamak açısından da önemsiyorum bunu:
  İnstagramda:
  100 kişi ekleyince
  35 kişi kabul
  25 kişi muhabbet etse
  10 kişi buluşmaya ikna etsem
  3 ü 2.buluşmaya gelse
  1 i ile yatsam…
  (Ki bence muhtemelen yüzde 1 den daha düşüktür oran… fikir almak açısından sordum soruyu)
  Benimki tabiki hesap yapmadım ama genelde Böyle oluyor.
  Sizce ortalama bir erkek için (mesleği iyi) bu ideal bir oran mıdır? Dışarda hiç açılış yapmıyorum.

  2.SORU:
  Yukarda 100 kişiden yatağa attığım 1 kişiyi 2.kez Yatağa atmak da benim için sorun oluyor… o açıdan emeklerim boşa gidiyor.

  1 kere okey demiş kızın 2.kez gelmemesinin sorumlusu elbette ki benim. (Büyük oranda)

  Spesifik bir soru olacak bekli ama.. 1 i atıp 2. Kez atamamanın sebebi ne olabilir?

  Saldıray olmak? Heyecanlanıp çerçeveyi yitirmek vs mi?

  Ama bunlardan daha somut 1 sebep olmalı… Kızın beni avucunda bilmesi vs mi?

  Yorumlarsanız çok sevinirim tşrkler

  1. Sen bu kızlarla örnek olarak da olsa aranda ne geçtiğini yazmazsan biz ne bilelim senin neden 2. tura çıkamadığını?

   1. Mesajlaşma oluyor genelde.
    Ve 2.kez buluşmayı (evde buluşmak) talep eden ben oluyorum genelde.
    O da sen beni sadece SEKS OBJESİ olarak görüyorsun diyor. ( ki mesele bu değil bence… ) vs.
    Muhtemelen fark etmediğim ve geçemediğim shit testler yapıp soğuyor benden.
    Yani 1.sevişme vs den sonra 2.sine kadar sadece telefon ve mesajlaşma oluyor genelde

     1. Senin dediğin şeye sevişme denmez. Yalaşma ya da koklaşma denir. Eve gidelim diye direkt söylenmez. Ona acemilik denir.

     2. Eski hatunun yaninda hb8 guzel bir hatun gordum , oyun nasil olmali

      1.Ikisine birden
      2.Sadece yeniye yonel
      3.ikisinide siktir et

      Basina gelen oldu mu ?

 21. Benim wingwomanım kız valla kızla set açmak gibisi yok (güzel kızla) her şey çok daha kolay oluyor önseçilimden direk geçiyorsun bir kere

  1. Ben bunu hiç yapmadım zira yakın kız arkadaşım yok. Ama yapan başka bir iki kişiden iyi çalıştığını duydum. Işe yarıyorsa neden olmasın? Ama her olayda olduğu gibi burda da bir bedel var. Yürürken işe yarayan yakın arkadaş hatun başka zaman seni kadınlaştırabilir.

 22. Siteyi yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum ve alttan başlayarak yazıları okuyorum ve tatbik etmeye içselleştirmeye çalışıyorum. Erkek düşmanlığı balonu 2’ye kadar geldim. Mahmut hocama ve sitenin takipçileri olan arkadaşlara bir sorum var. Cevaplarsanız memnun olurum. Daha önce ele alındı mı bilmiyorum henüz son postlara kadar gelemedim. Ben 35 yaşındayım. Şu an sadece internetten yürümeye çalışıyorum. Sadece bir kişiyle buluşma ayarladım. Onu da son dakika direncinde kaybettim. İnternet reddedilme korkumu yenmeme fayda sağlamadı. En iyi yol day game görünüyor. (Bu yaşa kadar reddedilme korkusunu nasıl sürdürdüğümü düşünebilirsiniz-ağır mavi haplılardanım) Fakat day game yaşıma uygun değilmiş daha çok genç işiymiş gibi geliyor. (Aslında buna cesaretim yok, kendimi sokaklarda kızlara yürürken hayal edemiyorum.) Sizce daygame yapmalı mıyım? 20’li yaslarda bir erkeğin tecrübesine bile sahip degilim. Mahmut hocam sen de bizim yaşlardasın herhalde. Bir postta sadece tinderdan yazdığını söylemiştin sanırım. Bu yaşlarında daygame denedin mi hiç? Önereceğin şeyler ya da alternatifler var mı?

  1. Daygame’i yanlış anlamışım sanırım. Kendimi kalabalık bir caddede gezinirken gelen geçenlerden gözüme kestirdiğime yürümek olarak hayal ettim. Kafe, avm, kitapçı, kuyruk, plaj vb. aklıma gelmemişti.

 23. Selamlar, red pill felsefesiyle bir kriz anında yeni tanıştım. Ekşi’de skeptico’nun yazılarından keşfetmiş oldum ve sonrasında burayı buldum. Kendim de evrim üzerine epey meraklı bir insan olarak evrimsel psikolojinin ilişkiler üzerine bu kadar hakim olabileceğini hiç düşünmemiştim.

  Mahmut Abi özellikle sizinle sorunumu da paylaşmak istiyorum yorumlarınızı merak ediyorum.

  7 yıldır tanıdığım dönem dönem görüştüğümüz bir hanımefendiyle 2 ay önce ilişkiye başladık. Kızın karakteri gereği aşırı konuşkan olması ve sürekli kendi üzerinden sohbeti döndürme mücadelesi dışında her şey yolundaydı. Onu domine etme ihtiyacı duymuyordum açıkçası böyle sosyal ve baskın bir karakteri nasıl domine edebileceğimi bilemiyordum. O yüzden akışına bırakmıştım ve böyle de devam edebiliyordum. Aslında kendim de çok sosyal ve komik bir karakterimdir ama onun karşısında bunu dengeleyemiyorum.

  Bu temel sorunlar haricinde ilk ayı güzelken birden geri adım attığını hissettim ve alkol problemim yüzünden hemen sarmaya, agresifleşmeye başladım. Geri çekilmesine işsizlik sorununu sundu, böyle davranmamın onda güven problemi yarattığından bahsetti, kendimi sevmediğimden bahsetti, hayatıma bir insanı dahil ediyorsam o insan benim için özeldir bunu sorgulama sürekli diye beni yerin dibine soktu ve ben de ona hak verdim çünkü gerçekten haklıydı. Bu rezillik üzerine daha yüzeysel konuşmaya devam ettik ancak sürekli benimle etkinlik kovalayan insan buluşmamak için mücadele etti ve en sonunda yeter deyip keyfin olunca görüşürüz diyerek beş gün önce konuşmayı kestim.

  Sonra skeptico’nun ve sizin yazılarını okuduktan sonra farkettim ki şımarık bir oğlan çocuğu gibi tipik bir beta sürüm erkek gibi davrandım. İlişki konusunda da o kadar tecrübesiz bir insan değildim ama şu an gerçekten kendimden utanıyorum. Rahat bir insan profilinden ilişkiye başlayınca bir anda paranoyak, sürekli ültimatom veren bir insana dönüşünce hayal kırıklığına uğradığını görebiliyorum.

  Bu işin içinden tekrar nasıl yükselirim ne hamle yapabilirim fikriniz nedir? İlişkiyi kurtarmak da istiyorum ama sanırım önceliğim onun gözünde ve çevremde kendi kötü reklamımı ortadan kaldırmak. Ve merak ettiğim gidip yüzüne karşı yaptığım bu davranışlarımın farkındayım tarzı bir konuşma yapmak acizce mi olur bunu kavrayamadım.

 24. ‘Keyfin olunca görüşürüz’
  ‘Onun Karşısında bunu dengeleyemiyorum’
  ‘Kendimi sevmediğimden bahsetti’
  ‘Ben de ona hak verdim’
  ‘Bu işin içinden nasıl yükselirim.
  ‘Yaptığım bu davranışların farkındayım.
  Dostum bu duruma oneitis deniyor ve çözüm ise sadece nextlemektir. Genelde başka opsiyonumuz olmadığını düşündüğümuzden takılıp kalıyoruz.
  Şu yazıları okumalısın
  https://erkekadam.org/2017/03/24/en-buyuk-hata-o-cok-ozel-kadinin-pesinde-kosmak/

  https://erkekadam.org/2017/05/05/ruh-ikizi-kisilik-bozuklugu/

  https://erkekadam.org/2017/11/12/olumcul-oneitis-belirtisi-bir-kizla-ilgili-kisa-oyku-yazarak-tavsiye-istemek/

 25. Mahmut abi sence kırmızı haplı bir erkeğin kadınlar açısından duygusallaşıp salya sümük ağladığı olur mu? Normalde çok kafaya takmadığım bir konudur ama kendisine çok güvendiğim bir sevgilimi başkasıyla flörtleşirken gördüm gözümle, kırmızı hap gerçekleriyle tekrar karşılaştım ve kızla konuşmamı her yerden kestim. İlişki sırasında frameimi korudum duygusal açıdan dokunulmazdım ancak bu olay beni çok vurdu, arkadaşlarımın yanında yıllardan sonra salya sümük ağladım. Biliyorum o kız özel değil ama anıları istemsizce özlüyorum, bir yandan da başka birisini bulmam gerektiğini biliyorum. Bu duygusal dönemler normal midir? Tecrübelerin var mıdır, çünkü biliyorum eşinle ayrı idin okuduğum kadarıyla abi. Bu dönem boyunca game dışında ne yapılabilir çünkü kendimi şuan başka bir şey için güçlü hissetmiyorum geri toparlanmam gerek.

  1. Rakı, Müslüm Baba ve “sana gız mı yoğ be ağabi” lavuğu üçlüsü olmadan salya sümük ağlamayı nasıl becerdin anlamadım 😀

   Salya sümük ağlamak çok abartı da kırmızı haplı da olsan ağlayabilirsin ve hatta bir hafta kendine gelemeyebilirsin. Ama bunu meyhanede ya da gizli bir yerde yakın arkadaşların dışında kimse görmez ve bilmez.

   Eşimden ayrıldığımda sevinçten ağlar vaziyetteydim o nedenle o örnek sayılmaz. Ama bir kıza ne kadar üzüleceğim biraz kızın ne statüde olduğuna bağlı. Seninki sadece tabak sanki (“bir sevgili”)? Tabağa hiç üzülmem zira sen tabağa bağlı değilsin ondan bağlılık bekleyemezsin? Sen kızı sahiplenmeyeceksin ama kız seni sahiplenecek? Saçma bir beklenti. Tabii o seni sahiplenirse bir bonus ama beklenti olmamalı.

   Sevgili dediğin için tek eşli ilişki varsayalım. İlk 3 – 4 ay genelde kızın ilişki materyali olup olmadığını ölçme ayları (ya da öyle olmalı). Eğer 4 aydan eski bir ilişki değilse açıkçası ağlamayı bırak senin yerinde olsam akşamına unuturum. Ama 1 senelik sevgili ise tabii moralim bozulur, bir iki göz yaşı dökerim demek isterdim ama benim öyle bir mizacım yok. Ama KHyı sindirmiş ağlamaz diyemem. 1 – 2 hafta moralim bozulurdu muhakkak. Özellikle de bir boşluk olacağı kesin.

   Kız kaç aylık sevgilindi?

   1. Üzüntü veya ağlamak? Götü boklu bir kızı özel yapan ne ki? Dünyada onun gibi milyonlarcası var. Ayrılacağım manita eğer Marie Curie değilse, benim için özelliği sıfırdır ve sadece AM’dır. Benden ayrılmasıyla sadece tebdil-i am yapmak durumunda kalacağım. Her kız kendini özel zanneder ama aralarındaki tek farklılık sadece fizikseldir. Aynı fiziksel özelliklere sahip birini bulmak istersen bu durumda Naciye’den ayrılıp Mualla’yı bulacaksın. Tek farklılık nüfus kimliğindeki adı.

    1. Sevgiliyi sadece am olarak görmek bana göre tanrıça olarak görmek kadar zayıflık içeren bir aşırılıktır. 90%de kuyruk acısına karşı savunma mekanizması.

     1. Adam, ayrıldıktan sonra ağlamaktan bahsediyor. En az aşk kadar saçma ve yüzeysel geliyor. Kime rastlayıp hayatlarına alsalar “aşık oldum” diyorlar, (seksten başka verebileceği bir şey olmayan bir insan dişisi) sonra bir başkasına rastlayıp yine ona aşık olduklarını iddia ediyorlar. Daha önce insanların hayatlarını kurtarmış biri veya icatlar yapmış veyahut da üstün yetenekleri olan biri değilse bu bir kadına aşık olma safsatası mantıksız bir şey.

 26. Bir sorum daha var cevaplarsan çok sevinicem.. Misal Day Game yapıyoruz yaptık telefon vb. Aldık giderken görüşürüz deyip sarılmak ne kadar doğru olur sence?
  + Şu %20 Seks yapabilirsin mantığı ne oluyor? Yani 10 kızdan 1’i ile mi seks yapılabilecek.. İhtimal, oranlar mı düşük, yoksa yanlış bir kaç yazıyı mı karıştırdım.. Teşekkürler..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *