Yılbaşı gecesi ve ilk s kapanışı

Haplanalı çok uzun bir süre olsa da hayatımda belli başlı şeyleri yerine oturtana kadar teorik bilgileri pratiğe geçirme fırsatım olmamıştı. Aylardır bir yandan kırmızı hapla ilgili okuyor, diğer yandan kitap okuyup spor yaparak fiziki ve mental olarak kendimi geliştiriyordum. Arada gelip geçen hatunlar farkına varıp bir şekilde hayatıma girmeye çalışıyor fakat gelişme sürecimi tamamlayana kadar pek siklemiyordum.

Bu yılbaşı gecesi bunları pratiğe dökme fırsatım oldu. Bir arkadaşımla beraber İstanbul’un bilinen bir klubüne takılmaya gittik. Ayrı ayrı kız tavlayacak, gerekirse ikili kızlara yürüyecektik. Başlarda farklı farklı kızlara yürüdük, bir kaç numara ile geceyi kapatmak üzereydik ki başka bir arkadaşım geldi. Kendisinin yanında sevgilisi ve zil zurna sarhoş sevgilisinin kız arkadaşı vardı (Bana göre HB 8.5 objektif olarak HB 7.5’dur). Kızla anında bi elektriklenme yaşayıp deli gibi bakışıyorduk zaten. Gece ilerledikçe kızla dans sırasında iyice kaynaştık, kırmızı haptan öğrendiğim şekilde alaycı bir tavırla espirili bir şekilde kızla muhabbet kurdum. Belli bir süre sonra kızla aramızdaki elektriklenme ilerledi, detaya girmeyeceğim.

Hatun her ne kadar zil zurna sarhoş olsa da shit test yapacağı tuttu. Ben tam sarhoş değil sadece çakırkeyiftim, öpüşürken hava almak istediğini söyledi ben de bi sigara içerim diye düşünerek dışarı çıkardım hatun kişiyi. Klasik ağlama seanslarına başladı, böyle şeyi çok tecrübe etmememe rağmen okuduklarımdan biliyordum. Zira daha öpüştüğüm 2. kız sayılır kendisi. Normalde sevgilisinin olduğundan, suçluluk ve pişmanlık duyduğundan yakındı. Bütün bunlara elbette hazırlıklıydım. Kızın gözlerinin içine bakarak kızı bir güzel dinledim sonrasında ise “annen veya köpeğin ölmediği sürece ağlamanı yasaklıyorum” diyip “şimdi gel bu gece boyunca erkek arkadaşın yok, ben varım o yüzden beni dinleyeceksin” diye içeri götürdüm. Gece boyu kızla takıldıktan sonra kızın evinde S kapanışıyla geceyi bitirip kız uyurken arkadaşım tarafından dropelandım.

Kız bana arkadaşım vasıtasıyla ulaştı bu akşam. Ben de o gece yaşananların tek gecelik bir olay olduğunu, fazla ciddiye almaması gerektiğini bir daha görüşmeyeceğimizi söyledim. Zira böyle bir kızdan kız arkadaşı malzemesi çıkmayacağını biliyorum. Body tarzı bir ilişki içinde fazla arkadaş çevreme yakın.

Bu gecenin tamamını neredeyse kırmızı hapa borçluyum. Zira eski ben olsaydı ne kızla sağlıklı ilişki kurabilir (eskiden yüksek derecede alkol ve sigara kullanıyordum), ne de vicdan azabından o gece kızla devam edebilirdim. Arkadaşlar mental ve fiziki olarak kendinizi geliştirmeniz bütün işin anahtarı. Gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

129 thoughts on “Yılbaşı gecesi ve ilk s kapanışı”

 1. Aslında yazdığın yazının saha raporu olarak pek bir değeri yok zira hiçbir iletişimi kısaca da olsa anlatmamışsın. Burada yayınlama sebebim bu yorumu yazmak : Bu işleri düzenli olarak yapacak bir adamın eninde sonunda canını yakacak ya da alabilecek iki hata yapmışsın.

  1) Zil zurna sarhoş hatunun evine gitmeyin, hatunu evinize almayın. Eninde sonunda tecavüz iddiası ile başınız derde girer. Özellikle de böyle marifetmiş gibi “Ben de o gece yaşananların tek gecelik bir olay olduğunu, fazla ciddiye almaması gerektiğini bir daha görüşmeyeceğimizi söyledim” olayına girerseniz. Benden söylemesi yarın mahkemede sürünecek sizsiniz.

  2) Erkek arkadaşı olan kızı sikmeyin. Bu konuda “bana ne lan o betadan ben alfayım sikerem” diyen her adam eninde sonunda eli bıçaklı sevgili ya da kocayı tadacaktır. Bir bıçak darbesi ya da kurşun yarası ile isterseniz Barbar Konan olun eşekler cennetini boylarsınız ve görürsünüz alfayı betayı. Bir, iki belki üç sıçrarsınız ama sonra sıçarsınız. Azıcık 3. sayfa haberi okuyun. Yine benden söylemesi, genç yaşta eşek cennetine gidecek olan sizsiniz ki şahsen ben böyle adamların öldürüldüğü haberleri okuduğumda eden bulur diye okuyorum.

  1. Mahmut hocam çok güzel açıklamış durumu. Seks güzeldir ama hayatını riske atacak kadar ender bir şey değildir. Başınızın belaya girme ihtimali olduğunu gördüğünüz durumlarda, direk next diyip başka birisini bulun.

    1. SON DAKİKA HABERİ…
     Bıçaklı saldırgan dehşet saçtı:
     Taksim meydanınla elinle av bıçağıyla gelene geçene saldıran şahıs için, polisin ikna çabaları yetersiz kaldı. Tam o sırada uzaktan koşarak gelen, The Red Pill camiasına mensup olduğu ve 100 civarı kadınla yattığı tespit edilen bir Alfa, saldırganın üzerine atlayarak etkisiz hale getirdi.
     Olayın ardından Alfa’nın karizmasından ve maskülenitesinden etkilenen çevrede olayı izlemekte olan HB8 ve HB9 22 yaşında iki genç kız, oracıkta amlarını açarak Alfa’ya kendilerini sundu. Fakat Alfa, “ben bolluk zihniyetindeyim, üstelik manastırdan yeni çıktım” diyerek kızları reddetti. İki kadın polis, kızları “genel ahlaka muğayir fiillerde bulunmak” suçlamasıyla gözaltına almak üzereyken, Alfa kendisi yüzünden kızların başının yanmasına müsaade etmedi ve The Game yaparak iki kadın polisi etkileyerek orada sikti. Bunun üzerine iki erkek polis kelepçeyi çıkarıp Alfa’yı etkisiz hale getirmek isterken, Alfa erkek polisleri de üstün The Game yetenekleriyle ayartıp sikmeye başladı. Çevredeki vatandaşlar şaşkın bakışlarıyla olayı izlerken, bir kaç 16-20 yaş civarı The Red Pillci öne çıkarak, “sen Alfa değilsin, Alfalar erkeklerle sikişmez” diye tepki gösterdi. Alfa ise, hemen cebinden telefonu çıkarıp, Mahmut abi’ye yorum bıraktı, “Abi bi erkek var, hatta iki tane var. Şimdi ben bunları siktim. Alfa değil miyim?” Mahmut abi, “oğlancılar ve göttenvurduranlar da alfa olabilir” diye cevap verince, sevinçten gözyaşlarına boğulan genç Alfa, götünden ateş püskürtüp havalanarak ortadan kayboldu.

 2. Mahmut abi başka başlıkta kaldırmıştın bu başlıkta uyarı göremedim buraya yazıyorum.
  *Seviyeden kasıt statü (fit,para,bilgi)
  Şimdi Gökdeniz seviye 5 biri ve kendine seviye 4 bir sevgili yapıyor seneler seneleri kovalıyor Gökdeniz seviye 7 olmasına rağmen kızda ilerleme yok şimdi önünde 2 seçenek var;
  -Ya teşvik edecek ya da kolay yoldan kendi seviyesine uygun başka bir kız bulacak?
  Düşüncelerini merak ettim teşekkür ederim.

   1. @Mahmut Abi

    Eğlenen ustalık nasıl yapılır diye soruyorsanız(Ve örnek istiyorsanız), Mahmut abinin yukarıdaki yorumunu okuyun.

  1. Kız masaya cpden başka değer de koyuyorsa (iyi anne, iyi eş, güzel yemekler vs …) ve yaşlanması hariç gerilemiyorsa kızı bırakmaması daha akıllıca olabilir.

  1. Bundan olmazsa başkasından. 190 boyunda adeleli bir boksörle dövüşmek zorunda kalmaktan sonraki en acı kavga durumu karşımdakinin 100% haklı olduğu kavgadır.

   1. Betaya yaptıkları için “adam haklı” der misin? Sevgilin başkasıyla düzüştüğünde adamı döversen bunda haklı olur musun?

 3. Olum sizde hiç mi empati yok?Sevgilisi olan kızı silmek adamlık değildir.Bir gün bu tiplerin de sevgilisini çatur çutur düdükleyecekler o zaman akılları başlarına gelecek.

  1. “Sen bugün başkasına yap, yarın sana yaparlar” çok gerçekçi değil her zaman için.

   Sevgilisi veya kocası olan kadını sikmemek tamamen erdem işidir.

   Bana yapılmamasını istediğim şeyleri başkasına yapmamayayım biraz avuntudur.

   Zira hayatta ne olacağını bilemezsin, bakmışsın kimseye bir şey yapmamışken seni sikmişler.

   Bu da bir tür mavi hap gibi sosyal bir koşullanma, bana dokunma bende sana dokunmayayım.

   Gerçekte ise o kadar tıkır tıkır işlemez bu.

   Benim prensibimde “sevgilisi olanı sikmek” yok dersiniz biter.

   Yok şu yüzden, yok bu yüzden, yok karma, yok ilahi adalet değil.

   Ben istiyorum ve ben yapmadığım halde bana yapılması ihtimalini kabul ediyorum, dersin.

   1. Hocam ne kadar genellenebilir bilmem ama gençken övüne övüne başkasının hatunlara kaydığını bildiğim adamların bazıları kendileri evlenince hayatlarının içine eden bir paranoyaya düştüler.

   2. Erdem dediğin kavram “sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma” mantığı üzerine kurulu zaten başka ne amaçla erdemli olunabilir zaten? Başkasının sevgilisini sikersen kendi sevgilin de başkasıyla düzüştüğünde sevgiline kızma hakkın olmaz, yaparsam benim de başıma gelir değil yani mesele.

    1. Doğru bi nokta, sevgilim olduğu zamanlar bir kızın diğer arkadaşlarla beraber yazlığımızda kalma durumu oluştu, bişiler yaşanma ihtimali yüksekti. Karşı koymanın sebeplerinin sadece %20si aldatmak kötüdür-kızı üzme idi. O an seni en çok engelleyen şey karşı taraf da bunu yaparsa, gelip berkecan bizde kalacak derse itiraz etme hakkının ortadan kalkması. Kısaca olay “benim de başıma gelecek karma’sı” değil de “gelirse elim kolum bağlı” olayı. Bu noktada erdemli olmak haksız olduğunu bilmektir.

 4. Evli kadını, sevgilisi olan kadını sikmeyin. Bu marifet değil. Marifet boşta olup bir sürü alternatifi olan kızı tavlayabilmeniz. Bunu yapamıyorsanız artistlik yapmanın hiç lüzumu yok.

 5. HB 8,5 hatun klupte sana verecek kadar sarhos olan hatun degildir sanirim .

  Bence sen kirmizi hapli falan degil am salak bir mavi haplisin.

  Sadece skor icin ve yaptiklarini anlatmak icin yasiyorsun , asagilik kompleksin mevcut.

 6. Mahmur abim maillere bakıyor musun hala? Kız meselesi değil de eğitim konusunda beni zorlayan bir karar meselesi var çok kişisel darlama şeysi yok fakat beni ifşa edecek bilgiler var, sen de okumak özellikle ingilizce okumak konusunda duruş sahibisin fikirlerin iyi olur. Gönder dersen göndereceğim.

   1. Mesaj kutusu yüzlerce yardım talebiyle dolup taşıyordur belki. Herkese yazsa günlük işlerini bırakmak zorunda kalabilir.

 7. Mahmut abi diyelim ki set açtığımız kızın sevgilisi var tam set esnasında geliyor. Ne yaparsın? Kızın sıcak kanlı konuşkan olduğunu erkeğin ise tam tersi olduğunu varsayalım.

 8. Bu tarz yasak ilişkiler yaşayıp hatta ekstra zevk alan insanların psikolojik problemlerinin olduğunu düşünüyorum. Sağlıklı bir zihin tarafından böyle ilişkilerin tercih edilmemesi için başka gerekçeler de var, mesela:
  Eskiden öğretmen fantezisi kurardık, yapmayan yoktur özellikle de lise-üniversite çağlarında halbuki yan sıramızda oturan yaşıtımız kız çok büyük ihtimalle o öğretmenden daha yüksek cpd’ye sahip zira 40 yaşındaki hocayı arzulamak ancak düşük maskülenite ve pornodan yıkanmış bir beyinle mümkün.
  Sevgilisi olan kişiyi arzulamak da benzer. Kız olsak bu kişinin tercih edilmiş olmasını avantaj sayardık ancak erkeğiz. Kızın hipergamisi için başka bir erkekten daha iyi olduğumuzu düşünecek olsak, aldatmanın özellikle de tek geceliklerin illa hipergamiyle alakalı olmadığını, kadınlara günümüzde sunulan inanılmaz fırsatların bir getirisi olabileceğini hesaba katmamız gerek. (Üstelik burada kız sarhoş) Ayrıca tanımadığın bir erkekten daha iyi olduğunu hissetme ihtiyacı = zayıflık.

  Çok uzatmayayım kısacası evli komşunuz Necla’yı falan arzuluyorsanız muhtemelen sıkıntılı bir yapınız var, bunlardan vazgeçip 20’lerinde cpd’si yüksek feminen kızlarla ilgilenmeye çalışın.

 9. Yılbaşı gecesi ve son s kapanışı
  – Bana giren girmiş birde 2019 girsin bakalım.
  -Herkes girdi ise 2018 i kapatıyorum.

 10. Mahmut abi uzun süredir düşündüğüm bir şeyi sormak istiyorum. Din ve kırmızı hap konulu çok tartışma olmuştur sitede zaten sence skor olmadan kırmızı hap olur mu ? Ben İslam’a inanan ve düzenli olmasa da ibadet ve dini ritüellere önem veren biriyim ancak doğruyu söylemek gerekirse kadınlar konusundaki şehvi arzularını da çok dizginleyebilen biri değilim. Anlayacağın iki arada bir derede.. Dine uygun bir hayat yaşama fikrim var ancak zihnim bana “istesen de yatağa kız atamayacaksın dini savunma mekanizması olarak kullanıyorsun” diyor . Ne önerirsin? Kırmızı hap skorsuz olabilir mi ? Bu çatışmadan nasıl çıkabilirim?

  1. Maybe one day kardeşim anladığım kadarı ile yaşın genç

   skor olmadan kırmızı hap olur mu ?
   Olur olur kırmızı hapın ana felsefesi kadın doğasını anlamak ve kendini erkek olarak ne olduğunu bilmek ve bulmak sen bakma sikiş sokuş işlerine senin doğan da var zaten olur. tabii tecrübe olsa iyi olur.

   kadınlar konusundaki şehvi arzularını da çok dizginleyebilen biri değilim.
   Sadece şehvet açısından düşünme dizginleyemediğin o kadar çok şey varki (öfke-korku-aşırı sevinç vs.) şehvet kaçıncı sırada bilemeyeceğim ama ilk sıralarda değil.

   iki arada bir derede + Bu çatışmadan nasıl çıkabilirim?
   EEe dimdik dolaşmak kolay değil. Gözümün biri kalk gidelim diyor. Öbürü otur oturduğun yerde bok yeme diyor.
   Sana tavsiyem İslama göre cinsel hayat ı çeşitli kaynaklardan araştır. Burayı ve benzerlerini takip etmeye devam et. Acele etmene gerek yok.

   ancak zihnim bana “istesen de yatağa kız atamayacaksın dini savunma mekanizması olarak kullanıyorsun” diyor .
   İşte burası sakata bastığın yer. Bir sefer korkularına kılıf uydurursan hayatının diğer aşamaları da……
   anlarsın artık.

   1. Evet abi yaşım henüz 22. Sizin de yorumlarınızı okurum hep tecrübeye ihtiyacımız var. Sanırım en mantıklısı ilişkileri tecrübeye dayalı olarak yaşamak yoksa saf akılla evlililğe girip rezil olmak daha kötü.

  2. Skor olmadan kırmızı hap olur ama sizin sekse ihtiyacınız var yazısındaki ikileminiz var maalesef. Tabak çevirmenin asıl amacı kadın konusunda deneyim kazanmaktır ve seks olmadan da deneyim kazanabilirsin. Gerçi tam olmaz ama direkt evliliğe atlamaktan iyidir.

   Bence dinen kadınlarla seksüel ilişkiye girmiyorsan bile evlenmeden en azından sekssiz tabak çevirip kadın doğasında ustalaşmalısınız. Hayatını dine göre yönlendiren adama 30 yaşına kadar sekssiz kal demek bir türlü, 22 yaşında zerre kadın tecrübesi olmadan evlen demek bir türlü, özellikle de günümüzde en dindar kızların bile hipergamisini dolu dizgin salabileceği bu ortamda. Sizin çelişkinize benim net bir cevabım yok maalesef. Tek aklıma gelen kadınlarla cinsel ilişkiye girmeden de olsa tecrübe kazanın ve seksi evliliksiz yapamıyorsanız bir an önce evlenin.

   Bahsettiğin çatışmadan da ne o yansın, ne bu yansın diye arada kalmak yerine nereye doğru gideceğini seçerek çıkarsın.

   1. sanırım seksi feda edeceğim çünkü sırf seks yapmak için erken yaşta evlenip ebesinin nihakını görmek de var. Öncelikli tecrübe olmalı. Peki buradaki tecrübeden kasıt büyük oranda uzun süreli ilişkiler mi ?

 11. Sonra manitaya yılbaşı gecesinde arkadaşlarınla bara gidemezsin desen suçlu sen olursun 🙂 Göndermemek gerekiyor beyler, illa ısrar edip gidiyorsa hayır gelmez ondan şekil A. 😀

 12. Herkes yazara doğal etik üzerinden neden belirtmeden saldırmış ben de katılıyorum ve kendimce neden böyle insanlara karşı seviyeli ve dikkatli davranmamız gerektiğini olayın nedenlerine inerek anlatmak istiyorum insan yaptığı her eylem de çıkar gözeten bir varlıktır istisnasız her eylemimizi bilinçli veya bilinçsiz çıkarımızı düşünerek yaparız ama ben bu açıdan insanları makro ve mikro çıkarcı olmak üzere ikiye ayırıyorum makro çıkarcı dediğimiz insan halk arasında ki menfaatçi çıkarcı dediğimiz insan mikro çıkarcı dediğimiz insan ise diğer tüm insanlar bunu uç bir örnek üzerinden anlatmak istiyorum yolda gidiyorsunuz kanlar içinde duvarın önünde sersem şekilde oturan bir çocuk gördünüz içinizde bir duygu silsilesi geçti merak üzülme acıma öfke bu duygular sizi yiyip bitiriyor ve bu duygulara dayanamayıp çocuğa yardım ediyorsunuz şimdi siz çocuğa mı yoksa kendinize mi yardım ettiniz uç makro çıkarcı dediğimiz bir insan banane ulan başka işim yok zamanımı onun bunun çocuğuna mı harcayacağım deyip geçip gidebilirdi peki yardım eden bir mikronun durumunu inceleyelim kendine mi çocuğa mı yardım etti ben cevap vereyim duygularını bastırmak daha sonra hatırladıkça pişman olmamak için kendine yardım etti peki neden bu kadar şeyi anlattın nereye varacaksın dersen genelde makro çıkarcılar yaptıkları eylemler için insan çıkarcı bir varlıktır bu doğamızda var senin ile benim bir farkım yok deyip kendilerini temize çıkarmak isterler tamam iki olay içinde felsefi olarak çıkarcılıktan söz ediyoruz ama aralarında büyük bir fark var birisi tamamen bilinçli bir şekilde verilmiş karalarken diğeri hormonların etkisiyle yapılmış bilinç dışı davranışlardır makro çıkarcı insanlar duruma göre bilinçli olarak kendi çıkarlarına göre başkalarına yaptığı eylemleri şartlar uygun olduğu zaman size de uygulamaktan asla çekinmeyeceklerdir bir makro çıkarcıya göre bile bir makro çıkarcı ile yakın arkadaşlık kurmak mantıksız çıkarcılığa tersdir seni arkdandan vurma ihtimali olan biri ile arkadaş olup risk almazsın bu yüzden böyle insanlarla yakın arkadaşlık kurmayı önermeyip tavsiye vermeyi yanlış buluyor görüldükleri anda uzaklaşılmaları gerektiğini düşünüyorum

 13. Bu sefer saha raporunun altına kişisel gelişimle ilgili bir şey soracağım))
  Düzgün spor ve disiplenle+başarı ile kırmızı haplı ve kendimizi merkeze koyan biri olurmuyuz? Çünki, bu kendini merkeze koyma aşaması evde oturub düşünce gücüyle yapılacak bir şey gibi durmuyor. Şimdiden teşekkürler

  1. Entellektüel çaba ile kendini merkeze koyamazsın. Kırmızı hap tabii ki sende uyarı mekanizmaları geliştirir ama yeterKendini merkeze koymanın tek yolu kendini merkeze koymaktır ve bu azar azar olur. Spor sana gerekli fizyolojik ortamı ve özellikle de hormonal ortamı sağlar. Disiplin demek zaten kendi amacına odaklanmak ve bu amaç yolunda anlık zevkler yerine ilerde daha fazla haz için şimdi fedakarlık yapmak demektir ki bunun başarılı olması için kendini ve amacını merkeze koyman lazım.

 14. Mahmut abi machiavelli nin prensini okudun mu? Okuduysan nasıl buldun, gerçekleri en sade hali ile ifade ve öğüt etmiyor mu? Ayrıca bu ve benzeri ne gibi kitaplar önerirsin

 15. Merhabalar arkadaşlar, benim 2 tane sevgilim oldu ikisinde de kızlar benden ayrıldı ben kızları hayatımın merkezine koyuyorum , aşırı mavi hapliyim nasıl kurtulucam bilmiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Bu siteyi şöyle baştan sona yorumlarla oku. Sadece okumakla kalma uygula. İlişkinin başlangıcında hatunun süpermen sandığı adamın ilişki boyunca mavi haplı Klark Kent olduğunu anlaması ve ayrılması çok sık rastlanılan bir durumdur. Kandırıldım diyorsun ama sorsan kız kandırıldığını söyleyecektir. “Ben süpermen ile birlikteliğe başladım ama adam Klark Kent’miş” diyecektir. İlişkinin başından sonuna süpermen olarak kalmayı öğrenmelisin. Mavi haplı olduğunu kendin söylüyorsun o nedenle kızları suçlama. Kızları suçlama deme sebebim “kar tanelerimiz hakkında kaka konuşma” mantığı ile değil, sana bir yararı yok. Kızları suçlayan tarafın maalesef senin mavi haplı kalmana neden olan tarafın. Öncelikle sorumluluğu üstlen ve “ben ne yapıyorum da süpermenden Klark Kente dönüşüyorum” diye düşünmen senin için stratejik olarak daha mantıklı.

 16. Şu duvarların dili olsa da konuşsa. Kırmızı hapı tamamen almadan, seçim yapmış kadın kumarını sakın oynamayın. Ülke, büyükşehirde muhafazakar kafayla yaşayan milyonlarca adamla dolu. Silahın namlusunu götünüzde hissettiğiniz an, game götünüzü kurtarmaz arkadaşlar. Ben değil, bir arkadaşım.

 17. Abi, seks yaparsak ‘ben senin üstüne kalırım’ diyen bir kızın amacı nedir shit test falan mı yani evlenilecek beta olarak gördüğü için mi acaba .

   1. Hani kızda gördüğüm daha önce ki buluşmalarda ,mesajlaşmalarda büyük ihtimal emin olduğumda düzgün,namuslu bir kız olmadığı yani yiyişiyo ,elini şeyime atıyo . Ki eve gidelim diyince de sesini çıkarmadı

     1. Daha önce öyle bir cümleyle hiç karşılaşmadığım için sordum ,kızın bayağı bir testini geçtim hb’si bayağı yüksek bir kız hani oneities falan da yapmadım bununla konuşurken başka kızlarlada konuştum ama hem o lafı bir de sonrasında yiyişmeye başlayıp yatağa götürürken soydum donunu çıkarmadı en son ayağa kalkdı sen bakma dedi ??? Kendisi çıkardı donunu geri yatağa uzandı ve beni içine almadı ,çırılçıplak vaziyet tam işi pişirme sırasında beni geri çevirdi abi buna ne diyeceksin 🙂

 18. Benden iki tespit gelsin:
  1.
  Bazı kızlara mesaj atıyorum buluşma vs için… olumsuz cevap gelse siktir edicem ama kız sanki bubu biliyormuşçasına. Bir bahane bulup erteliyor veya reddediyor.

  Tespitim şu: kızların net bir şekilde hayır dememesini olumlu bir şey olarak değil olumsuz (yedekte tutma/ego tatmin etme amacıyla) değerlendirmeliyiz.

  2.
  Sosyal medyada Bazı kızların ; telefon numarası isteğine- buluşma isteğine en başta hayır demesini NAZ ya da SHİT TEST olarak değerlendiriyordum. Ama gördüm ki… hiç de öyle değilmiş. Naz ya da shit test olursa bence fark ederiz dolayısıyla emin değilsek yüzde 99 naz değildir.
  Dolayısıyla; ACABA diye soruyorsa NEXT yapmalıyız.

  Üstad Mahmut Bey katılır mısınız tespitlerime?

  1. kızların net bir şekilde hayır dememesini olumlu bir şey olarak değil olumsuz (yedekte tutma/ego tatmin etme amacıyla) değerlendirmeliyiz. Hayır. Bu çoğunlukla karşısındakini direkt reddetmekten utanma, bunu kabalık görme gibi nedenlerle yapılır. Kadın sessizliğinden onu anlamanı bekler. yedekte tutma/ego tatmin etme maalesef hüsnükuruntudur. Yani kız erkeği genellikle o seviyede bile kaale almaz o nedenle bu düşünceler erkeğin kendi egosunu kırmamak için kendine uydurduğu şeydir.

   Naz ya da shit test olursa bence fark ederiz Naz denilen bok nedir bilmem de shit test olup olmadığını fark edemezsin. Bir kere öyle davranmak stratejiktir, duygusal değil.

   ACABA diye soruyorsa NEXT yapmalıyız. Nextin ne zaman yapılacağını sizin gibi acemiler zırt pırt belirlemeye çalışmasa mesela? Azıcık mütevazi olsanız da bıraksanız bu işin ustalarının bulduğu altın sayıya dokunmasanız!

   1. Bu sayı 2 bunu biliyorum ki bence bunu bilmek rahatlatıcı…

    Ayrıca Kızın net bir şekilde hayır dememesini :
    karşısındakini direkt reddetmekten utanma olarak Değerlendirmemiştim… ilginç geldi…

    O zaman bakacaz:
    Kız reddediyor.. 2.kez de reddediyorsa NeXT.. belki de çok kafa yormak da anlamsız.

    1. Uyarayım senin gibi rasyonel kendine güvensiz adam yukarıdaki ikinci denemeyi öyle ciddiyetsiz ve negatif yapar ki sadece bir kere denemiş ve next etmiş gibi olur.

     Ilkinde reddedilirsen ikinci denemende irrasyonel bir kendine güvenle hareket edeceksin. Neşen kaçmayacak.

   2. Benim soyle bi bakis acim var.hoslandigim kizlarla cok iyiyim ancak herhangi bir elektrik bile almadigim kizlari bile hedefime aliyorum bu sanirim surekli kendimi kendime ispatlama ihtiyacindan geliyor her bakistigim kiz icin ortam ariyorum seks yapmak istiyorum bir kizi kafaya koymak icin hoslanip hoslanmamam onemli olmuyor (artik fazla degil bazen kiz beni cekmiyor diyip uzak durduklarim oluyor ) derinlerde ailemde ve cevremde kazanova etkisi birakma tutkusu var sanirim simdiye kadar hep tam tersi efendi biri olarak bilindigim icin boyle bi komplekse sahibim.kafam sanki surekli karisik sanki sevgilisiz bir an bile gecirmemem lazimmis gibi

  2. Tinder için konuşayım ama instagramda da aynı sanırım,

   Eşleştiğin yada takip isteğini kabul eden kız sana sadece yürüme davetiyesi atmıştır.

   Bizde genelde ”kız benimle eşleşti, beni beğendi, kucağıma atlayacak” mantığı oluyor. Sonra kız yüz vermeyince ”neden böyle oldu yaa” diye kalıyoruz.

   Pucca nın bi olayı haber olmuştu. Kocasından boşanma kararını duyurunca bir sürü hatun kocasına instagramdan çıplak fotolar yollamış.

   Kadınlar değerli gördükleri erkeğe instagram dm den am yağdırıyor işte.

   Ben tinder dan sadece bana direk yürüyen, kendisi buluşmak için can atan hatunları götürdüm. Şimdi ara verdim. Midem bulandı artık aq:)

   Diğerleriyle uğraşsam da olmadı. Uğraşmayı da bıraktım.

   Uğraşacaksanız gerçek hayatta çaba sarfedin. Sosyal medyada erkek ucuz, kadın pahalı.

   Bu benim önerim.

 19. Mahmut abi iyi akşamlar, Konuya yazabileceğim uygun bir başlık bulamadım öncelikle bunun için üzgün olduğumu belirteyim. Tanıştığım,yazıştığım,ilişki yaşadığım kızların bir anda ölüyorum işte hayat çok sıkıcı hiç zevk almıyorum keşke ölsem. Bana aşık olma işte benim hayatım rezalet gibisinden(bu aslında reddetmenin uygun bir dili bunu gördüğüm an uzaklaştım zaten) bu tarz insanlarla tanışınca bir anda hayatım zehir oluyor gibi. Yaşam enerjimi elimden alıyorlar dert dinleme babaları değilim onların ben bunu her ne kadar bünyemde sabitlesemde her türlü gelip dert açıyorlar ve uzaklaşınca tekrardan bana yöneliyorlar bu insanlar yüzünden bende agresif birine dönüşmeye başladım. Anlık sinirler, öfkeler, stres felan bu konuda çok düşünüp duruyorum çok ağır bir çıkmazdayım kiminle konuştuysam hiç konularımla alakalı olmayan örnekler verip beni susturmaya çalıştılar sen ne önerirsin?

 20. Benim soyle bi bakis acim var.hoslandigim kizlarla cok iyiyim ancak herhangi bir elektrik bile almadigim kizlari bile hedefime aliyorum bu sanirim surekli kendimi kendime ispatlama ihtiyacindan geliyor her bakistigim kiz icin ortam ariyorum seks yapmak istiyorum bir kizi kafaya koymak icin hoslanip hoslanmamam onemli olmuyor (artik fazla degil bazen kiz beni cekmiyor diyip uzak durduklarim oluyor ) derinlerde ailemde ve cevremde kazanova etkisi birakma tutkusu var sanirim simdiye kadar hep tam tersi efendi biri olarak bilindigim icin boyle bi komplekse sahibim.kafam sanki surekli karisik sanki sevgilisiz bir an bile gecirmemem lazimmis gibi

   1. Seks in kenarindan bile gecmedim.gecemedim degil gecmedim.yaninda rahat oldugum kizlarla konusma gayet iyi ilerliyor elektrik falan oluyor ama hic devami gelmedi.

    Isin tuhafi Cok istiyorum ama olmuyorluk bir durum da degil.bazen bir kizla cikmayi dusununce bile nefesim kesiliyor ter basiyor.

    Yas 22 olacak.seks veya cinsellik hic bir zaman ihtiyac olmadi benim icin cunku hayatimin onemli bir kisminda reddedildim.kendimi bildim bileli de eziklik vardi tabi.yukaridaki arkadasin dedigi gibi ilgiye acim ama nasil olacak bilmiyorum.genelde de bir kizla internetten/reelden konusmanin devami gelmiyor bilmiyorum sikinti nerede eger boyle devam ederse bir doktora gorunecegim.ya da belki de kadinlar icin yaratilmamisimdir belki de gercekleri kabullenip umudumu kesmem lazimdir bilmiyorum.

    Ha bu arada yanlislik olmasin cinsel birkac deneyimim oldu yarisi internetten sanal sekilde yarisi da ensest…

     1. Sona sanki lafın gelişi gibi koymuş 😱

      @Sksnsns

      Bana sorarsan sen o doktoru bir gör. Bir de yazdıkların tipik kadınlarla başarısızlık, tatminsizlik ve reddedilme korkusu bahaneleri. Yaşın genç ve diptesin. Bununla yüzleş ve yukarı çıkma planı yap. Sanki aslında isteseydim belki olurdu ama vs … diye zihin mastürbasyonu ile vakit kaybetme.

 21. Abi unideyim kiz nufusu mayin gibi her yerde kiz var ama hic tanimadiklarimla muhabbet kurmak tanismak falan bana cok sikici geliyo direk cikma teklifi etsem buyuk ihtimalle reddedilecegim kizlarin onyargilari benim dayanilamayacak biri olmam falan derken ama ote yandan cogu kizi sikmek istiyorum bu abazalik nasil gececek

 22. Mahmut Abi” Fake it till u make it”
  tanımının maskülen bir benlik gelişiminde faydası olduğundan bahsetmiştik

  Hiyerarşinin %1 lik kesimindeki başarılı erkeklerin yaptığını yaparak -en azından bir süre – work ethic , consistency gibi faktörler açısından gelişmemize yardımcı olabilir mi sizce ?

  Yoksa

  kendi benliğimizi bu yolda kopya olmadan düzeltmeye çalışmak mı daha mantıklı ve sonuç alınabilir ?

 23. ben de bir saha raporuna ilişki yerine kendini geliştirmekle ilgili bir soru sorayım. 😀
  kendini geliştirmek ve yaptığın hareketlerden emin olmak bana ters geliyor. bazı şeylerin oyun, bazıları disiplin, bazılarının somut gerçeklerden bazılarının, mental gelişimle ilgili olduğunu kavrasam da sonuçta yaptığı hareketler özgüvenini tamamlamış bir adam kendinden emin davranır her şekilde, duygusal gücü eline almış bir adam duygusal olarak stabil kalabilir. sen zaten bunları tamamlamaya çalışırken öyle davranamazsın değil mi? kırmızı hapı yutmak ve onun depresyon aşamasında durmak olabilir durum, ayırt edemiyorum fazla. fake till you make it kavraması zor yapması daha da zor bir tavır. her dakika onu koruyamazsın belirle süre sonunda nasıl düşünüyorsan nasıl hissediyorsan ona dönersin doğal olarak. denedim çoğu kez denedim olmadı ya da ben yapamadım. özetle: zaten maskülen olmak, duygusal güce sahip olmak ve disiplin net amaçlarım ama bunları tamamlayan şeylerde emin olamamanın çözümünü ve anksiyete yaratmayı engelleyebilecek bir şey bulamadım.

  ortalama bir demo: arkadaş ortamına girdin artık daha sakin, daha oturaklı konuşman gerektiğini, ortamı güzelleştirmenin tek doğru şey olduğunu biliyorsun. ortamdan ayrılıyorsun ya da ortamdayken yaptığın davranışı tartmaya başlıyorsun anı yaşamak yerine. bunu başkaları için değil kendin için yaptığını bilmene rağmen(içselleştirmeye çabalamana) yine de tartmaya ve düşünmeye başlıyorsun zaten burada da hat kopuyor. hat kopunca tekrar karşı koy tekrar kop sorun bitmiyor.

  emin olan bir adamın yaptığından gittikçe uzaklaşıyorsun, ürkekleşiyorsun çünkü yaptığın yanlış. ne fikir içselleşiyor ne de zorlamaya mecalin kalıyor. bunun kişilikle alakalı ya da irade terbiyemle ilgili bir problem olduğunu düşünmüyorum. bir fikriniz var mı bununla ilgili?

 24. Mahmut abi yazacak uygun konuyu bulamadım.Kız arkadaşın ailesiyle tanışırken kız arkadaşına ve ailesine nasıl davranılmalı bununla ilgili bir yazı yazabilir misin?

 25. Mahmut Abi saygılar severek takip ediyorum.Benim sorum şu:”Daha önce ONEitis olmuş bir kızı kendi fuckbuddy’miz yapabilir miyiz ve bunu yapmak ne kadar mantıklı?”

  1. Bir bitmediniz ya beyinsiz herifler … Bu siteyi nerenle takip ediyorsun ki böyle aptalca bir soruyu sorabiliyorsun?

   1. Mahmut abi, sen ve diğer yazar arkadaşların emeğini gerçekten takdir ediyorum. Ayrıca son yorumlara baktıkça da sabrınızı hayranım. Sadece belirtmek istedim.

   1. Kadınların geneli böyle düşünüyor sanırım

    Okurken diken diken oldum aq

    Skepticonun ekşide yardırdığı yazılar aklıma geldi
    Böyle dertlenen kadına çözüm=Kırmızı Hap Felsefesi

  1. @TartışmaModeOn

   Kadın olan biteni aşağıda çok güzel özetlemiş. En sonda yazdığı, kadınların aslında erkeklerde aradığı şeyin dış görünüş, yakışıklılık, boy pos, para olmadığını asıl neye ihtiyaç duyduklarını ve ne istediklerini çok iyi özetlemiş. Dış görünüşüne kafayı takacağına daha maskülen davranışlara nasıl sahip olurum buna kafayı takman ve maskülenliğimi nasıl geliştiririm buna kafa yorman lazım. Kadının “O musluğu onarırken sizde ona fırından yeni çıkmış kurabiyeler ikram ederek kendinizi daha kadın gibi hissedebilirsiniz.” demesi tüylerimi diken diken etti.

   “Bizim babalarımız gibi görünen erkeklerin genç versiyonları, bugün daha alt sosyoekonomik seviyede. Ya babamız yasındaki adamlarla çıkacağız. Bir çok kadın bunu neden yapıyor bilmem anladınız mı, ya da daha alt sosyoekonomik seviyeden erkeklerle yaşayacağız.

   Adam gibi adamlara ulaşmanın yolu bizim plazalardan ve in mekanlardan geçmiyor… Hiç boşuna barlardan cafelerden veya bilmem ne şirket yemeklerinden bir adam gibi adam bulurum sanmayın. Bozun musluğu çağırın bi tesisatçı, ya da bi tüpçü. Şansınız varsa aradığınız gibi olabilir. O musluğu onarırken sizde ona fırından yeni çıkmış kurabiyeler ikram ederek kendinizi daha kadın gibi hissedebilirsiniz.”

   1. Mahmut Abi bilir ki türkiyenin en iyi üniversitelerinden biri fazlasıyla maskülen olmayan , bluepill , oyun bağımlısı , feminize erkek kaynıyor
    2000 lerin başları neyse şimdi de öyle maalesef.Statüye önem var fazlası ile.Ekonomi ve işletme okuyan hb 8-9 tayfa ie,eee,cmpE etrafında pır dönüyor

    Birkaç tane piç çıkıp hatunlarun geri kalanını elden geçirebiliyor rahatlıkla.Uydular,Fzler sürüyle amk

    Daha çok anlatacak şey var amk

    1. Anlatma bence. Sen neden ortam dinamiğine bu kadar odaklısın ve kendin ne alemdesin onu düşün. Uzunca bir süredir buradasın ve okul piyasasında yerin ne kadar yükseldi? Gym nasıl mesela? Ordan iyi bir GPA ve ingilizce ile çıkarsan dünya senin ama dersler nasıl?

     Boğaziçi Ŭniversitesi gibi Türkiye erkeklerinin 99%sinin hayal edemeyeceği bir ortamdasın ve üniversiteli erkeklerin çoğu sünepe. KH ile senin bunun meyvelerini yiyor olman lazım.

     1. Tahmin ettiğim gibi benim sorumun sadece aklını fikrini bozduğun 3te birine cevap verdin. Diğer 2si?

     2. Yazıyla alakalı olarak beyaz yaka fabrikası olarak çalışan üniversitenin iyi eğitimli insanlarındaki eksiklik bariz göze çarpıyor

      Buna değindim sadece

     3. Yazdığının yazıyla pek alakası yok. Daha çok sıklıkla yaptığın “biliyonuz mu ben Boğaziçiliyim” bildirimi fırsatı gibi. Bence sen bu 2 soruya da bir cevap ver ve sürekli Boğaziçili olduğunu söyleme ihtiyacının ne gibi başka bir eksikliği kapama çabası olduğunu da kendine sor (bunu kendi kendine yap buraya yazman gerekmez).

     4. @Mahmut Abi,

      “Tahmin ettiğim gibi benim sorumun sadece aklını fikrini bozduğun 3te birine cevap verdin. Diğer 2si?”

      Çok güzel tadında ayar veriyorsun. Ayar verme laf sokma işini yapıyorum ama seninki baya tadında güzel oluyor. 😀

     5. Yazdıklarımı ayar vermek ya da laf sokmak için değil önemli noktalara dikkat çekmek için yazdığımdan tadında ve güzel oluyordur. Dikkatini verirsen eğer dalga geçtiğim yerlerde de amacımın dalga geçmek değil yorumun mantıksızlığına dikkat çekmek olduğunu anlarsın.

     6. Üstad GPA,spor,sosyal ortam gibi konularda yaşadığım değişiklikleri,başarıları ve ayrıntıları burada yazmak ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

      Bilinç dışı programlama ve finansal gelişim gibi konularla uğraşıyorum uzun zamandır.Game konusunda aktif olarak sahada değilim ve önceliklerim bu değil zaten.
      Sahaya inince başarı oranı ister istemez artıyor yani popülasyonunun çoğundan kafa olarak farklısın bir kere

      Ayrıca yukarıda bir yazı paylaşıldı ve beyaz yaka erkeklerin zaman içinde eğitim gibi faktörlerle iyice kadınlara benzediğinden söz edildi.Türkiyenin en iyi üniversitelerinde bu konuda belirgin olarak bir eksiklik yaşanıyor bunu belirttim.

      Ortam analizi yapınca uzaktan izleyen nefret dolu biri gibi anlaşılıyor geçenlerde yin de bu yüzden benimle tartıştı.
      Maalesef anlatınca dışardan öyle anlaşılıyor :))
      Açıklama yapmama gerek yok

      Son olarak cümlemde boğaziçi geçmedi “bakın boğaziçiliyim” gibi bir anlam da yok.

     7. Ayrıntıya gerek yok, çok basit 2 soru soruyorum : GPA kaç, düzenli gym var mı? Bunlara cevap vermek dışında her şeyi söylüyorsun.

 26. Kız daddy issues (babasız büyümüş), ben kızdan 3 yaş küçüğüm ama kız bana daha 2. buluşmamızda “sana aşık oldum” diyor… Kafam karman çorman oldu. Daddy issues, nasıl kendinden 3 yaş küçük birisinden hoşlanabiliyor?
  2 ihtimal var
  1) Ya kızı yanlış değerlendiriyorum, daddy issues değil.
  2) Ya benim karakter çok yaşlı.

  Kesinlikle bir yorum bekliyorum Mahmut abi

  1. Daddy issues olduğunu nereden çıkardım?
   1- Babasız büyümüş
   2- Çok erkek dostu var
   3- Parayı çarçur ediyor

  2. 3) Sen olayı çok yanlış anlamışsın. One it is yapmadan ve başını belaya sokmadan tadını çıkartabiliyorsan uğraş. Yoksa next de geç.

 27. Selamlar öncelikle. Uzun zamandır takip ediyorum forumu. Çok şey kattınız bana teşekkürler öncelikle.
  Tam bir melankoli bataklığındayken buldum buraları.

  Şimdi aklıma takılan bir soru var. Bununla ilgili olarak Jason Statham’la alakalı bir yazı da yazılmıştı hatta.

  Benim gördüğüm kadarıyla 2 alfa modeli var :
  – Cool takılıp umursamayan, yerine göre konuşan, kızlara karşı ekstra çaba harcamayıp hayatına bakan, umursamazlığıyla kızların dikkatini çeken, gelen olursa güzel bir şekilde değerlendiren tip.

  -Diğer bir model ise “piç erkek”. Her olayın mutlaka içinde olan, çok konuşan, espiri yapan tipler. Genelde bunlar kızlara yaklaşır, muhabbet kurar ve oyununu kişiye göre kurar. Fazla kızla konuştukları için şansları vardır. Ama kesin değildir.

  Kafama takılan konu ise şu:

  Şimdi bizim “maskülen” bir erkek olmamız gerekiyor. Ben bu konuda Jason Statham’ı örnek alırım. Zira “erkek”tir kendisi benim gözümde.
  Ama iş kadınlara geldiğinde gözlemlediğim bir şey var. Kadınların ilgi duyduğu tipler daha çok Justin Bieber gibi tipler. Ama asıl maskülen olan -“erkek” olan- cool ve elit olan pek umursamayan tipler değil mi ?
  Öyleyse kadınların “maskülinite” kavramı biz erkeklerden farklı mı? Farklı bir şey mi arıyorlar?
  Mystery abimizi örnek vermek istiyorum. Adam resmen “tavus kuşu” her türlü aksesuarı kullanıyor, yukarıda dediğim “piç” erkek bu yani. Cool takılıp umursamayan alfalarımıza baktığımızda ise kızlar tarafından daha az ilgi görüyor, ama asıl “erkek” olan cool ve elit abimiz değil mi ?

  Ya kızlar farklı bir şey arıyor ya da ben yanlış anlamışım konuyu.

  Kızdan kıza değişiklik gösteriyor tabii ki. Mesela hiçbir alfanın tavlayamadığı dişiyi, cool takılıp umursamayan bir alfa bir şey yapmadan tavlıyor, şaşırıyoruz biz de :d. Veya cool takılan abimizin tavlamak için uğraşmadığı bir dişiyi geliyor girişken, harekete geçen herifin teki kapıyor.

  Kendimle çelişiyorum belki ama sadede gelirsek “yuvarlak” bir soruyla bitirmek istiyorum:

  Kızlar cool, umursamaz tiplere mi ilgi duyar, yoksa girişken,piç, konuşkan tiplere mi ?

  Şimdiden Teşekkürler.

  1. Kizlarin ilgi duydugu cok tip var da duymadigi senin gibi hangi tiple ilgilendiklerini merak eden zihindeki erkeklerdir.buna eminim.

   Herhalde butun kizlari odagina toplayip tarikat kurmayi planliyosun.sanane dostum asil soru sen hangi tip kizlardan hoslaniyosun?elbette senin de cool umursamaz ve girisken oldugun farkli zamanlar vardir seninki tam ergen sorusu olmus pic erkek cool erkek falan.takma kafaya bunlari

  2. Kızların ilgi duyduğu tipleri ne kadar önemsiyorsunuz amk ya
   Mahmut Abi deki sabra şaşırıyorum
   Muhtemelen daha çok gençsin
   Bu kadar zihin merkezi yaptığınız bir kızdan seks beklemeniz aşırı komik

   İstenilen şey = Maskülenite
   Erkekte aranılan şeyin %80-90 ı.

   Geri kalan şeyler de %10-20 lik kısım.
   “Komik mi olayım ?”
   “Çok mu konuşayım herkesle yani geveze mi olayım “
   “Saçımı keseyim mi “
   “Arabam olmalı mı “
   “Sikim 25 cm olmalı mı “

   Bunlar işin traşkası ve kişiden kişiye değişen şeyler.

   James Bond maskülenitesini örnek almak için kendini yırtarsın ama söz konusu şey KIZLAR olunca
   “şöyle mi olayım böyle mi olayım” gibi saçma sorularla kafa sikiyorsunuz

   James bond gibi adamlar geveze mi?!
   Kendinden sürekli bahseden,komik , narsist aptal bir figür mü ??!!!

   Örnek alıyorsun james Bondu çünkü istediğin şey maskülenite ama 3-5 tane aptal kızın seçimlerine ayak uydurmak için taklalar atıyorsun amk !!!
   Karar verin ne istediğinize

   Merak ettiğim şey şu ;

   1.Aradığın şey içinden gelen masküleniteyi cilalatıp parlatmak mı ve bu yolda hayatını düzene sokmak mı ??!!!

   Yoksa

   2.Kalitesiz ve taklitle yapacağın geçici süreli 3-5 tane seks için şekilden şekle girmek mi ???!!

   “Hayatını sahiplen!!!” derken
   mizacını
   huylarını
   fikirlerini de sahiplen demek istiyor bu insanlar
   Sorumluluğu al gerekirse değiştir diyorlar…

   Büyük bir firma %100 müşteri odaklı mı çalışır ??!!!

   %80-90 önemli bir şey için çabalar

   %10-20 zerre umrunda olmaz affedersiniz

   Kolay Gelsin…

 28. Mahmut abi şu tabak mevzusu kafama takıldı ve sormak istiyorum. Aslında en büyük sorun erkeğin alternatifsiz olması veya alternatif yaratacağına inancınının olmamasıdır diyebilirim. Daha önce bir yorumunda “kız haddini aştığı zaman kafamda onu terk edip unutuyorum ve gerçekten o arayıp sormazsa ilişki biter” demiştin. Evet ben de bunu yapabilmek istiyorum ancak 60dan fazla kadınla yatmış Mahmut abi ile elinde bir ikiden fazla seçenek olmayan bir kişinin next konusunda aynı derecede rahat olması nasıl mümkün olabilir? Ve bu arada tabak derken sevgili olmadığımız ama ilişki halinde olduğumuz hatunları kastediyoruz. Sevgili olmak erkeğin vereceği bir yatirim değil midir? Ben türk kızlarının çoğunun sevgili olmadığı bir erkekle gezip tozup cilve yapacağını düşünmüyorum. Öyle olsa dahi ikinci güne kalmaz konu “biz seninle neyiz” durumuna gelmez mi ?

  1. Ben 2. kadından sonra kafamda terk etmeye başladım ve zaten o kafadan dolayı skorum yüksek. Skorum yükseldi de o kafaya girmedim.

   Senin gibi bir erkek ve çoğu erkek sevgili yatırımı yapmadan bir kızın cinselliğine ulaşamaz. Doğrudur. Seninle iki güne biz neyize başlar.

  2. “kız haddini aştığı zaman kafamda onu terk edip unutuyorum ve gerçekten o arayıp sormazsa ilişki biter” 

   Bunun sebebi sadece opsiyonlar değil meşgul olmam aynı zamanda. Siz de meşgul olun. Kendini hatırlatmayan kişiyi sürekli düşünüyorsanız belki de gereğinden fazla boş vaktiniz vardır.

   1. Nörofizyolojik öğrenmede kuraldıf “eğer ders çalışırken aklınıza başka şeyler gelir de onları düşünüyorsanız yeteri kadar hızlı çalışmıyorsunuz” demektir

 29. Öncelikle başka bir adamın hatununu sikmek , bu adam ne sikim olursa olsun (beta,gamma,omega vs) yanlış . Red Pill hatun sikmekten ibaret değil , etik değerler üzerine de duran bir öğreti . Senin red pillden alabildiğin tek şey başkasının hatununu sikmekse en baştan başla.

 30. Mahmut abi, yanımızdaki hatuna laf atıldı veya yanımızda hatun varken bize laf atıldı. Ne diyorsun, elemanlara girmeli mi? Yoksa tepki ne olmalı?

  Bu tarz durumlar zaten genelde en az 2 3 kişilik bir grup tarafından yapılır. Karşılık versen elemanlara gireceksin, vermesen de ayrı dert.

  Tepki ne olmalı? Sen ne dersin?

 31. Selam,

  Sonsuzluğa ithafen.

  Artık şunu anlamışsınızdır, ne dediğinizin önemi yok. Ozgüvenli bir giriş kızın devrelerini sıfirlıyor.

  Hızlı dedik fazla oyalanmayalim.

  W-Ben
  K-Hedef

  Ekürim ile birlikte bir AVM’de idik. Mağzalara girilip çıkılıyor…

  Yine aynı şekil mağaza’dan çıkarken, hedefi görüyorum, görüyor,görüşüyoruz…(burda belirtmeden edemeyeceğim, YD-IlI her ne bok ise gördüğünüzde yürüyün.)

  Genelde yaklaşırken alan var ise açıları kullanıyorum.(Mahmut abi’nin tabiri ile; taşşak gerektiriyor) Bu sefer mağazada olduğum için koluna dokunup önüne geçtim.

  W-Hey merhaba,(lazer göz teması,tok ses) az önce şuradan geçerken gözgöze geldik ve beni etkilemeyi başardın.(hehe tabii)

  H-Merhaba,(hani yeni ve ilginç bir şey görürsüsünuz,ellemek istersiniz ya o şekil bir bakış) beklemiyordum.

  H-bla bla?(kisisel bilgi)

  W-bla bla

  ….

  W-Bak(ne harika bir kelime) fazla vaktim yok arkadaşım şurada bekliyor hemen yanına dönmem gerek. Ama önce birşeye bakmam gerek. Elini uzat. Düz tut, hayır birleşik.(elini tutuyorum, KINO)

  H-(elini uzatir, yüz ifadesi şehvetini arttiriyor)

  W-Düşündüğüm gibi.. işaret parmağın yüzük parmağından daha uzun. Bunun anlamı gelişme çağında vücudun diğer hormonlara oranla daha fazla östrojen salgılamış bu yüzden de daha feminen bir karakterin var. Yüksek ihtimal açık renkleri seviyorsun, korumacısın ve çocuklarla aran çok iyi. İyi bir anne olacaksın.(bunlar ezbelenmiş kelimeler)

  H-Evet çocukları severim ama minik olanları 😛 ama açık renk değil.

  W-Bunu tahmin etmiştim bariz değil mi?
  (Montunu gösterip) Herneyse bana telefon numaranı ver bir ara bir şeyler yapariz.(yeteri kadar domine,maskulen)

  H-Olur veriyim, buluşuruz vs.

  Telefonu açıp eline verdim.*

  Öpmeden olur mu? Tabii ki olmaz. Sarilip öptüm.

  2 gün beklemedim o akşam yazdım.

  W-X günü, X yerde akşam üstü bana uygun sanada uyarsa buluşalım.

  H-O gün yorgun olmazsam gece buluşuruz(Gece mi?)

  W-Ben seni ararım

  H-Olur tamam bana uyar.

  Velhasıl gelişim olursa yazacağım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *