Saha Raporu – Redpill oyuncusunun kızı uydu erkekten çalması

Hank Moody, saha raporu bölümünü kendi tecrübeleri ile doldurmaya başladı ve ben de daha olgun bir kurt olarak kendi 30luk abi saha raporlarımı paylaşmaya başlayacağım. Fakat saha raporu konusunda ilk yazım, manosphere camiasının kırmızı haplı oyuncu kurdu Goldmund’un her mericin okuması gereken bir saha raporunun çevrisi. Her ne kadar Goldmund’un yaptığı, zavallı uydu erkeğin kıçında şemsiye açmakla eşdeğer acımasızlıkta olsa da, aslında mericimize büyük bir iyilik yapıyor : kırmızı hapı kıçından fitil olarak veriyor.

Goldmund’un alfa siker beta öder temalı saha raporunu çevirelim (dikkat hikaye yine duşa soktun kardeş öğeleri içermekte ve ben de birebir çevirmeye çalıştım) :

Geçen Pazar bir arkadaşım mesaj attı : Şehir dışından misafirleri olduğunu ve benim de akşam yemeği için onlara katılıp katılamayacağımı sordu. Onlarla restoranda buluştuk ve yemek yemeye başladık.

İlk başta arkadaşımın misafiri olan iki çekici insanı beraberler sandım. İkisi de Avustralya’dan geliyordu ve masada yanyana oturuyorlardı. Erkek olanının kadın olana hizmet ettiğini, muhabbette kendi görüşünü savunamadığını ve sonunda kızın hesabını da ödediğini gözlemledim.

Yemekten sonra canlı müzik olan bir bara gittik ve burada misafir kız benim yanıma gelerek benimle muhabbete başladı. Hemen “arkadaş kocan mı?” diye sordum ve “hayır, sadece arkadaşım” yanıtını ve “kurtar beni” bakışını aldım.

Avustralya hakkında oldukça sıkı fıkı bir muhabbetten sonra, yeni bir grup geldi ve insanlar da sahneye yakın yere geçmeye başladı. Avustralyalı genç kızımızın yanında pozisyon aldı, ben de sahneye daha yakın bir yere geçtim. Geri dönüp, Avustralyalı kıza el salladım. Kız hemen yanıma geldi ve genç de bana sanki iblismişim gibi bir bakış attı.

Kız tam önümde pozisyon alıp dans etmeye ve kıçıyla da benim bacak arama sürtünmeye başladı. Ben de ellerimle onu önce belinden kavradım sonra düz karnını okşayıp ellerini iri göğüslerini hissedecek kadar yukarı çıkardım. Kulağına eğilip “tam şu an seni  çıkmaya götürmeye başladım” dedim ve kız dönüp gülümsedi.

Sahnenin gerisine geçtik ve arkadaşım yanıma gelerek “adamım dinle!Eleman onun kıza yürüdüğün için çok kızgın” dedi.

“Hımm, bu hatun senin elemana vermeyecek, zira beraber bile değiller”

“Doğru ama eleman kızın New York seyahati masraflarını ödemiş ve dün de kıza seni seviyorum demiş.”

Kendime engel olamadım ve bir kahkaha patlattım.

Biz arkadaşımla konuşurken elemanda kızla konuşmaya başladı ve ona akşam benimle gitmemesi için yalvardı.

Tam bu noktada elemanı küçümsemeye başladım özellikle de arkadaşımdan benim için “iğrenç avcı” (creepy predator) dediğini duyduktan sonra. O an, ona bir ders vermeye karar verdim. Adam nasıl olsa benden daha uzun boylu, daha yakışıklı ve çok çok ukala idi.

Bardan çıkıp bildiğim bir yere gittik. Bizimkiler oturdular ve ben de kızı sigara içmeye dışarı davet ettim. Dışardayken de Playboy Zirvesinde (Goldmund yeni katıldığı bir etkinlikten bahsediyor) kızlara sorması popüler olan soruyu sordum :

“En son ne zaman seks yaptın?”

Bu soruya gelen cevaplar kızlarla hem eğlenceli bir haftasonu geçirmeme hem de kızları kızıştırırken benimle olma potansiyeli olan kızları ayıklamama çok yardımcı oldu.

Avustralyalı kız “oh çok uzun zaman oldu, 3 ay önce” gibi oldukça mükemmel bir cevap verdi.

“Ne?” dedim. “Bu çok sağlıklı değil biliyorsun. Senin gibi en bebek yapma yaşında bir kadının hormonları zıvanadan çıkmıştır” (kız 23 yaşında idi).

“Biliyorum ama işler son zamanlarda çok karışıktı ben de pek dışarı çıkamadım” diye cevap verdi.

“Bak şimdi sana bir orgazm vermeyi görevimmiş gibi hissetmeye başladım” dedim. “Seni öyle bir boşaltacağım ki tüm zihnin temizlenecek”.

Bunu söylerken de bacaklarının arasını okşadım ve elimi amına sürdüm. Boynunu kokladım ve öpmeye başladım.

“Biliyor musun buraya sık gelirim ve hep tuvalette seks yapmak istemişimdir. Tuvaletin boyutları tam uygun”.

Ellerinden tutup onu tuvalete götürdüm, onu duvara dayayıp şehvetle öpmeye başladım. Sonra onu lavaboya dayadım, donunu indirdim, çantamdan bir prezervatif çıkardım ve sikmeye başladım: “Seni bu lavabo üzerinde boşaltacağım, hadi”. İkimiz de boşalana kadar sikiştik.

Döndüğümüzde kızın yüzü al aldı, 20 dakika kadar kaybolmuştuk ve eminim ki herkes ne halt yediğimizi 100% anlamıştı. Avusturalyalı eleman tek kelime etmedi. Biz içerken seks konusunda muhabbet ettik ve eve gitmek üzere ayrılırken eleman güle güle bile demedi.

Ayrılmadan önce arkadaşıma elemana The Rational Male sitesinden bahsetmesini söyledim. Eve gittim ve haftasonunun yorgunluğu ile güzel bir uyku çektim.

Kıssadan hisse 1 : 

Kadınlar başka erkeklerin olmak, başka kadınların yatmak istediği erkeklerle yatmak isterler.

Kıssadan hisse 2 :

Birkaç yıl önce kendimi bu kaybeden yerine koyabilirdim (gerçi ben bir pilicin dünyanın öbür ucuna kadar uçmasını falan ödeyecek kadar ileri gitmezdim ama yine de ben de hatunları etkilemek için çok ezik şeyler yapmadım değil).

….

Oyun bana kadınların oldukça cinsel yaratıklar olduğunu, yaramazlıktan zevk aldıklarını, seks hakkında çokça düşündüklerini, sekse ihtiyaç duyduklarını, serseri erkeklerce s.kişmekten hoşlandıklarını öğretti.

Eminim Avustralyalı eleman, kızların daha yeni tanıştıkları biri ile bir tuvalette seks yapabileceklerini aklının ucundan geçirmemiştir ama işte tam da bu şey burnunun ucunda gerçekleşti.

Uydu erkek olmanın, daha yeni tanıştığı bir Playboy ile seks yapan bu kıza “seni seviyorum” demek için binlerce dolar harcayan bu elemandan daha büyük bir örneği var mı bilmem.

Ben de daha önce uydu erkek oldum ve bunun ne kadar sinir bozucu ve zihni bulandıran zamanlar olduğunu biliyorum. Bu adam o kadar çok öfkeye boğulmuştu ki – konuşmaya ya da kavga etmeye bile yeltenemedi.

Friendzone ızdırap doludur. Bundan kurtulmam bu yukarda anlattığım türden hikayeler okumamla oldu. Her kızın böyle kancık eğilimleri olduğunu ve zayıf erkekleri paraları, ilgileri ve hediyeleri için kullanmaya meyilli olduklarını varsaymaya başladım.

Eğer bu eleman durumu serin kanlılıkla idare edebilseydi ve gelip benimle erkek erkeğe konuşacak kadar alçakgönüllü olsa idi, ona mutlulukla birkaç tavsiye verir ve kızla sonra özel buluşmak için telefon numarasını alırdım.

Ego pekçok erkeğin bluepill (mavi hap) kalmasının en büyük nedeni. Kendinize karşı dürüst olmanız ve birşeylerin yanlış olduğunu kabul etmeniz lazım. Sonra da bu şeyleri düzeltmenin yollarını aramanız lazım.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

5 thoughts on “Saha Raporu – Redpill oyuncusunun kızı uydu erkekten çalması”

  1. Usta selamlar, bu hikayeyle ilgili :
    “Seni bu lavabo üzerinde boşaltacağım, hadi. İkimiz de boşalana kadar sikiştik.”kısmına takıldım. Sınırlı sayıdaki tecrübeme dayanarak ve bir aydınlanma beklentisi içinde sormak istiyorum. Lavabo gibi rahatsız bir ortamda ve kısıtlı pozisyonlarda 20 dakika içinde (tahminen 10 dakikası lavaboda) sadece sikişerek kadını orgazm etmek mümkün müdür ? Yoksa hikayenin akışına uysun diye mi boşalttım ifadesi kullanılmıştır ? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

    1. Risk heyecan yaratır heyecan da zevk verir, muhtemelen orda ki pozisyonda da erkeğin dominant olduğu pozisyondur. Genelde baskın erkeklerin anal ve ya “domaltma” eğilimini görmüşsündür. Kadın boşalmamış olsa bile, erkek baskınlığı kadına tatminlik hissi vermiştir.

  2. Oyun bana kadınların oldukça cinsel yaratıklar olduğunu, yaramazlıktan zevk aldıklarını, seks hakkında çokça düşündüklerini, sekse ihtiyaç duyduklarını, serseri erkeklerce s.kişmekten hoşlandıklarını öğretti

    mahmut abi yanlis hatirlamiyorsam sende kadinlar bizim kadar seks dusunmez demistin. Sence bu, bu yasanan olaya gore farklilik gosterir mi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *