Saha raporu – Dansta paralel yürüme

Merhaba dostlar, ben starker. Aslında saha raporlarımı size sunmaya ilk niyetlendiğimde, şu an anlatacağım olay henüz yaşanmamıştı 😃 Ancak diğer vakalar biraz daha kompleksli ve uzun. Vizelerden dolayı zamanım yoktu ama bugün size en son yaşadığım saha raporu sunacağım.

Okulda dans topluluğundayım. Başka bir okulun dans topluluğu bizimkini dans gecesine davet ediyor. Hiç gidesim yok ama konfor alanımdan çıkmam gerektiğini düşündüğüm anda ”düşünmeyi bırakıp” harekete geçerim. Öncelikle bizim topluluğun güzel kızlarını dansa kaldırıp piyasamı oluşturdum. Sonra içkimi alıp içindeki pipeti çıkarıp gözlem yapmaya başladım. İçerisi şampiyonlar ligi gibiydi ve karanlıktan dolayı sağlıklı bir ”göz kontağı” sağlayamadım. Bende bizim topluluğa sonradan katılan, daha önce cold approach denediğim, beta sevgilisiyle sorunlar yaşadığını sezdiğim hb 8’lik kızı dışarıya sigaraya çağırdım. Sarhoş olduğundan dolayı yanındaki iki kız da geldi. Ben de benimle başbaşa çıkmadığı için kücük bir ceza kestim ve onunla hic konusmayıp yanında getirdigi arkadaslarıyla muhabbet ettim. Tekrar içeri geçtikten kısa bir süre sonra beni dansa kaldırdı ve 3 şarkı boyunca(yaklaşık 10 dk) yakın temas dans ettik. Sonrasında mekandan biraz uzaklaşıp sahile çıkmanın ona iyi geleceğini söyledim. Biraz düşündü. yaptığının sadakatsizlik olduğunu bildiğinden kendiyle savaşıyordu, gözlerinde gördüm. Yine de kabul etti. Bu sefer arkadaşlarına gelmemelerini söyledi. Elbisesi bol dekolteli ve kısaydı. Üşüyeceğini tahmin edip yanıma ceketimi aldım(o zaman Mahmut abi’nin sarılma taktiğinden haberim yoktu malesef). Kızla muhabbet ettik, salağın teki olduğunu söyledi, inkar etmedim. Nedenini sordum yaptığı hatalardan bahsetti, siklemedim. Ona gerçek erkek figüründen bahsettim adeta sevgilisinden utandı(bu arada sevgilisinin 200 bin liralık bmw’si var ben otobüs kullanıyorum). Kız ilişkiler hakkında konustu. Düzenli iliski insanı olup olmadıgımı sordu. Playboy gibi görünüyorsun dedi. İnsanları buna göre mi sınıflandırıyorsun diyip güldüm. Evet dedi. ben de düzenli ilişkiye girebilmem icin kızın bana kendini kanıtlaması lazım dedim. Sonrasında bir hata yapıp benim icin kutsal olan cümleden bahsettim ki bu “tanımaya değer bir kadınsın”. Kendisi hakkında öyle düşünüp düşünmediğimi sordu, bilmem diyip konuyu değiştirdim ama ilerleyen dakikalarda kızın kendisine de söyledim, “sanırım sen de tanımaya değer bir kadınsın”. Sıctıgımı hissediyordum. Her neyse sonra seks eşiğini atlatmak üzere her zamanki kurt adam muhabbetime girdim, ve tam ısırma muhabbetinde kızı ahlaksızca güldürürken masadaki arkadaşlarından biri dışarı cıkıp bizi bulmuş ve bir anda yakamıza yapıştı. Mecbur dönmek zorunda kaldık ve kızı cezalandırmam gerekiyordu.

Hemen tanımadığım güzel bir kız tespit etmeliydim. Hb 8 gördüğüm anda yanına yaklaşıp ellerimi uzattım, “hadi gel dans edelim”. Kız şaşkın bir ifadeyle gülümseyip dans etmeyi bilmediğini söyleyip teşekkür etti. Pes eder mi alfa oğlanı, “daha iyi ya öğrenmek icin bir nedenin oldu işte” dedim kendimi kastederek, güldü ve gerçekten beceremeyeceğini söyleyip teşekkür etti. Beni hala tanıyamamıştı, “sorun degil temel hareketlerden başlarız” dedim, ve kaldırdım. Kız bok gibi dans ediyordu bu yüzden gergindi. Rahatlaması ve kendini iyi hissetmesi icin daha önce hic bu kadar hızlı öğrenen görmemiştim felan dedim. Yakın temasta dans ederken diğer kızın bakışlarını hissediyordum. Sonra müzik bitti, kızı yerine bırakırken “ilerleyen saatlerde öğrettiklerimi unutup unutmadığını kontrol etmek icin tekrar kaldıracağım” dedim. Normal arkadaşlarımla dans ettikten sonra topluluk dönüş icin hazırlanmamızı söyledi. Hemen dönüp yeni tanıştığım kıza baktım dışarıda sigara iciyordu bir arkadasıyla. Artık gecti diye düsündüm. Arkadasım git söndürt sigarasını ne olacak dedi. Kız ona arkamın dönük olmasının rahatlığıyla beni rahatça kesiyordu, camın yarattığı ayna etkisinden haberi yoktu :)) Hemen gidip sigarasını söndürtüp dansa kaldırdım bachata müziği calıyordu biraz da bachata öğreteyim dedim, yok artık felan derken yanındaki arkadaşı kıza “hadi hadi biraz da bachata yapın” diyince kız geldi. Artık gol atma zamanıydı. Kıza dedim ki “şimdi senle bi oyun oynicaz. Sen bana numaranı söyliceksin, dans bitene kadar aklımda tutabilirsem dönünce sana yazcam, tutamazsam zaten hic haketmemişimdir”. Kız kabul etti numarasını verdi. Alkol kullanmış olsaydı kiss close la ayrılmayı deneyebilirdim. Kıza yazmak icin 2 gün bekledim, 2 gün sonra yazdığımda şok oldu unuttum sanmıştı. İhtimal bile vermiyordum diyip kalp felan koydu. Ama mesajlarıma 10 saatte bir cevap yazıyordu, mahmut abi next yap dedi ben de next yaptım. Şu sıralar diğer kız da sevgilisi yanında ona sırnaşmaya calısırken karsılık vermeyip gizlice beni kesiyor. Bakalım neler olacak.

Konuk Yazar : Starker

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

68 thoughts on “Saha raporu – Dansta paralel yürüme”

 1. “şimdi senle bi oyun oynicaz. Sen bana numaranı söyliceksin, dans bitene kadar aklımda tutabilirsem dönünce sana yazcam, tutamazsam zaten hic haketmemişimdir”

  Bu güzel ve sempatik bir numara alma oyunu olmuş ve işe yaramış. Ancak bir sorun farkettim. Bu cümlede kızı bariz bir şekilde ödül olarak görme var. Neden onu hak etmek için bir efor harcamak zorunda olasın ki?

  Bunun yerine şu daha iyi olabilirdi.

  “şimdi senle bi oyun oynicaz. Sen bana numaranı söyliceksin, dans bitene kadar umarım aklımda tutarım. dönünce sana yazcam, eğer tutamazsam demek ki birbirimizi pek de hak etmiyoruz demektir”

 2. birader sevgilisi olan hatunla işin ne amınakoyayım? heyt be alfaya bakın beyler. kızı ıslatmış hemen. siktigimin sığırı seni.

  1. Birader ne bu nefret ne bu çekememezlik amınakoyim !!
   Birine yalan dersin birine amk sığırı dersin derdin ne senin ??
   Saha raporu yaz da görelim marifetini
   Kıskanç beceriksiz boş adam gibi davranıyorsun belki öyle değilsin ama emin ol dışardan öyle olduğunu düşünüyoruz
   Sürekli bir eleştri bir çekememezlik var harbi sıktın 👍🏻

   1. birader bu söylediklerimden çekememezlik mi çıkardın anasını satayım? adam sevgilisi olan hatuna yürümüş,burada hoş bir olaymış gibi anlatıyor. buna tepki göstermek anormal mi? konyalısın herhalde benlark,böyle geniş olduğuna göre.ayrıca sıktıysam yorum yapmassın dostum,neye inanmıyorsam yazarım buraya,sende okursun veya okumassın sana kalmış bir olay. tartışmaya girmek istemiyorum hadi rastgele.

  2. Hocam senin kafanı çok ilginç buluyorum. Insanlar bir şeyler paylaşıyor ama seni ne zaman görsem saldırıyorsun.
   Yargılamak sana düşmüyor umarım bunu biliyorsundur.

   1. hocam bakın buradaki yazılar ve çoğu yorum gayet değerli. bir çok arkadaşta ilişkilerde başarısız olduğu için bu siteyi okuyor. okuyanların çoğu şu mantıkta ”ulan bana kimse vermiyor,ben buradakileri pratiğe dökersem,tecrübelenirsem sevgilisi olan, evli olan hatunla yatarım. banane amınakoyim,bana zamanında kimse acımadı,bende onlara acımam” bu mantıktalar. bu aynı şuna benziyor. biri bana kötülük yaptı. bende ona kötülük yapayım eşitlenelim. yok böyle bir olay. yargılamak tabiki de bana düşmez. ben yakınımdaki arkadaşlarımın bu adamlar yüzünden ne hale düştüğünü gördüğüm için sinirleniyorum. aldatılan arkadaşlarım gayet iyi insanlardı. ama sevgilisi olduğunu bile bile yazan lavuklar kızların aklını çeldi,kızlar da aldattı. üç tarafta da suç var ama burada en büyük suç sevgilisi olduğunu bile bile kıza yürüyen lavukta. sinirim buna.

    1. de bruyne kardeşim, burdaki bazı saha raporları bana da fantastik geliyor. Ama adama da küfür etmen gerekmiyor. Dans ekibi, tiyatro ekibi, çevre ekibi, yarrak-kürek ekibi gibi yerlerde hatunlar bolca olur. Ünide ben de sinema ve müzik kulübündeydim. Gerçekten hatunlarla muhabbet etmek ve iletişmek için ideal. Senin kızdığın noktayı iyi anlıyorum.

     Ben de geçenlerde iyi bilen bir kişiden RP’nin ahlak ile ilgili olan kısmını anlamak için bir yazı beklediğimi söylemiştim. Ama muhtemelen öyle bir yazı yazılmayacak. Kızgınlığını yaratan şey, muhtemelen ahlak değerlerinden geliyor.

     RP sana bişeyin veya bişeylerin çıkışını gösteriyor ya da yolunu veriyor, ahlaki açıdan doğru olup olmadığını sorgulamıyor. “Çıkış yolu budur kardeşim, yapıp yapmamak sana kalmış.” diyor yani. Manipülasyon çok da etik bulunmayabilir. Ki sen de bunu etik bulmamışsın.

     Biraz da bu gibi durumlar yüzünden, bence RP, dolaylı yoldan makyavelizmi savunur aslında. Amaç, aracı haklı çıkarıyor. RP’yi uygulamamanın sonucu başarısız ilişkilerde sömürülmek, kötü bir kadınla evlenip hayatını mahvetmek veya bekarsan sıvaza mahkum olup sevişememekse, RP kendi uygulanmasını haklı çıkarır.

     Benim evli bir kadınla ilişkim olmuştu. Mahmut abi de, “hemen bırak, ne işin var elin karısıyla?” demişti. Ben de üç gün sonra bıraktım, görüşmüyorum. Bunun yorumlanması da, kişinin kendi RP anlayışına göre değişir.

     1. De bruyne tam olarak katılmasamda adamın hakkı var. Sevgilisi olan kızlara yürümek bu camiayaı takip eden arkadaşlara yakışmaz.

      Diyelimki starkerın cpd8 olsun ve baya bir bilgi birikimi olsun. Kızın hali hazırdaki sevgiliside cpd7lik bir kırmızı haplı olsun. Kızı elde edeceğini bilse bile yürümesi yakışı kalmaz. Tamam iyilik meleği olmanın gereği yok fakat erkekleri öfkelendiripte başka erkeklere sataşması için öfkesini beslemenin bir gereğide yok.
      Beta olan bir erkeğin sevgilisine yürümüş olsa bile bunu kh bilgisine sahip bir erkek yapmamalı. Bırakın beta olan zaten kendi kendinin kuyusunu kazacaktır. Burdaki siteyi iyice sindirmiş arkadaşlarında kendi stili ve prensipleri olmalı.

  3. bu kızların özelliği ciddi ilişki yaşanmaması gereken, sikilip bir kenara atılması gereken kızlar. sadık olan kadın zaten siktiri çekiyor. bunu kocası veya sevgilisi dert etsin. oyuncu hayatta kaldığı sürece adrenalini de seviyorsa böyle maceralara atılabilir bence swh

  4. kızın yakınlıklarından dolayı sevgilisi ile ayrıldığını sanmıştım. sevgilisi olan hicbir kız bu şartlarda bu şekilde tavırlar sergilememeli. senin gibi gavatlar yaşadıkça kadınlar eşlerini/sevgililerini aldatmaya devam edecek.

  5. ben burada kendi potansiyel sevgililerinin kapılacağını düşünen bir adam görüyorum. bu yüzden sevgilisi olan kadına yazılmayacağını düşünüyor. kendi sevgilisi olduğu zaman salacak her şeyi rahatına bakacak. kadın istemese küfür eder tokat atar bir şey yapar başından savardı. kadının kendi iradesi yok mu sanki?

 3. Hocam şu 1 günde bir cevap verme olayı beni çok sinir ediyor bir de Nextlemediğinizde ağız dalaşına giriyorlar. Gerçekten üstün bir çaba gerekli gelen mesaja 1-2 gün sonra cevap vermek için 😀

  1. Etki bırakmışsan kızın üstünde gerçekten öyle. Ama bir gün ve üstü çok fazla. Etkilenen kız zoru oynamak istese bile bir kaç saat sonra atar.
   Eğer etkilenmemişse daha basit: görüyorlar ve unutuyorlar

 4. dostlar, aramızdaki tecrübeli, teorik olarak yeterli bilgiye sahip 21+ yaş arkadaşlarımız için bir whatsapp grubu kuracağım. Amaç forum kurulana kadar acil durumlarda yada sorularda fikir alışverişi yapabilmek. Katılmak isteyenler ismime tıklayıp twitter’dan veya instagramdan kirmizi_hap hesabına whatsapp numarasını ve buradaki nickini dm atabilir.

 5. Ayrıca Cold Approach nedir? Yani tabii ki internet araştırması ve çağrışımla aklıma birşeyler geliyor ancak iyi bir tanım yapılırsa sevinirim.

 6. mahmut hocam sizin de sevgilisi olan veya evli olan kadınlarla takılmak bana göre değil diyip böyle saha raporlarını yayınlamanız ve saha raporunu yazan arkadasa tavsiye vermeniz de güzel tezatlık olmuş.

  1. Hocam eleştirmek için yayınlarım ama tavsiye vermem. Nerede verdim? Bana uyan bir şey değil ama burda ana avrat küfür veya saçmalık olmadığı sürece yayınlarım.

   Starkerın oyunu fena değil ama erkek arkadaşı olan kızla ya da en tepe yüzde 5 ile (hb8) vaktini çöpe atması sıkıntılı bir durum. Vaktim olunca yazacağım.

   1. ”Ama mesajlarıma 10 saatte bir cevap yazıyordu, mahmut abi next yap dedi ben de next yaptım.”

    arkadaş siteye yazdığınız next olayından bahsetmiş olabilir. sevgilisi olan kızlara yazanları görünce aşırı derece de kin doluyorum. kardeşim diyebileceğim 2 kişi sırf bu yüzden ağır depresyon geçirdiler. sevgilileri yukarıda hikayeyi yazan lavuk gibi tiplerle aldattı arkadaşlarımı. kızlarda da suç var tabii. ben hiç aldatılmadım veya haberim yok. uzun ilişkilerimi eğer kız soğumaya başladıysa direk bitirdim zaten. ama böyle adamlar gördükçe sinirlerim tepeme çıkıyor. bir de alfa erkek durur mu gibi şeyler yazmış,reddit’te trp başlığında evli kadınlarla yazan dallamalar gibi.

    1. Aldatılmak oyunun içinde var.
     Kız aldatıyorsa onun kişilik problemi suç erkekte de olabilir kızda zaten suç var.
     Aldatmaya mı yelteniyor gözü dışarda mı siktir olsun gitsin o zaman

    2. kızlarda da suç var tabii değil, kızlar suçlu. şunu bir kafanıza sokamadınız. evlilik/ilişki iki kişi arasında yaşanır. birbirine karşı sorumlu olan onlardır. ilişkisine saygılı, karşısındakini erkek yerine koyan kadın zaten böyle bir halt yemez. arkadaşların zırlayacaklarına erkenden bu kızlardan kurtuldukları için şükretsinler.

     1. Kesinlikle 1992
      Aldatma sıkıntılı insan işi
      Gerçekten karakterliyse zaten ayrılır.
      Sevgilisin zaten , tutan yok niye aldatıyorsun amk kızı.
      Evli olsa boşanmanın sonucunu kaldırmaktan korkacak belki ama sevgiliyken aldatma geçmişi olan kızdan uzak durmak da fayda var

  2. Yiğidi öldür hakkını yeme. Pipeti atmış … o önemli. Cesareti iyi. Kurt adam oyunu oynaması da akıllıca. Bir partide 2 kıza yürüme olayını dolaysız kıskançlık (overt jealous) seviyesine çıkarmış ki ilk kızda ters tepme ihtimali yüksek.

 7. Sen sadece Hb8liklere yürümeyi iyi bir şeymiş gibi böbürlenerek anlatıyorsun ama sonraki bir yazımda da yazacağım gibi bu kadar güzellik takıntısı hala mavi hap etkisinde olduğuna işaret eden birşey.

  Bu benim mavi haplılarda en çok gördüğüm özelliklerden biri. Kızların tepe yüzde 5ine kısıtlanarak kendi kendine yokluk zihniyeti yaratmak. burada kendini güzel.bir kızla değerli görmek gibi kadın bağımlı bir mavi haplılık da vardır. Gereksiz. 6,5 üstü kızdan kıza değişse de daha iyi bir av sahası.

  1. Hocam biraz agresif bir tutum sergilemiş kıskandırma konusunda ama kıskançlık seviyesini tavan yaptırmak için güzel kızlar daha mantıklı bir seçim olmaz mı? En azından ben öyle düşünüyorum.
   Sonuçta tepe %5te bulunan bir kızla beraberse değeri yüksektir gibi bir mantık izlenebilir.

  2. Hocam bende de hb8 altı kızı sevgili yapmama olayı var, hb8 den aşağısı çok heyecanlandırmıyor motive olamıyorum sadece olacaksa fb şeklinde veya yoklukta kalırsam buluşuyorum

   Onun haricinde hedef kitlem hep taş kızlar üni de kampüste hb8 in altında kızla gezmek istemiyorum. Şimdi böyle yorum atınca bende de mi kompleks filan var diye düşündürttü.

 8. merhaba. oncelikle size erkekler icin cok onemli ve degerli paylasimlar yaptiginiz icin tesekkur ederim. bir sey danismak istiyorum. 3 ay kadar oncesinde bir cok opsiyonum (tabagim) vardi ve diger bana yazan, hoslanan kadinlari umursayacak vaktim olmuyordu, kisacasi bana yurume davetiyesi eden, yuruyen, is atan pek cok kadini umursamiyordum. suanda islerimle alakadar olarak elimdeki opsiyonlardan (tabaklardan) uzagim ve yeni tabaklar icin pek vaktim yok. bahsettigim kadinlara sosyal medyadan yurumelimiyim? once yuz vermedigim yok saydiklarima yurursem nasil tepki alirim? cevaplarsaniz sevinirm

  1. Instagramdan yürüyüp başarılı olmak bildiğim kadar zor.Ordan yürüyen bir sürü beta var çünkü.Yeni tabak yapma fikri en mantıklısı bence.

  2. sosyal medyadan yurumek istedigim kadinlar da onceden bana yuruyen ama gormezden geldigim, suan ocaklarina dustugum kadinlar yani herhangi birileri degil. bu onemli nokta sordugum soruda.

    1. Ben kendimi alfa olarak gormuyorum. Bazi komplekslerim var ve yaptigim karizmanin cizilmesini istemiyorum . Evet bu sitede okuduklarimdan yola cikarak hala mavi hapin etkileri var uzerimde kabul ediyorum.

 9. Okuduğum üniversitede bir kız var.Fakültelerimiz yan yana ve iki fakültenin arasında bir kafe var.Bu kızı neredeyse hergün görüyorum çok hoşuma gidiyor.Daha hiç bakışmadık onunla ilgilendiğimi farketmemiştir ama beni gördü yani göz aşinalığı vardır.Çünkü hergün o kafedeyiz.Şimdi benim bu kıza yürüyecek cesaretim özgüvenim var.Büyük ihtimal yürürsem niyetimi belli ederek yaparım.Ama çekindiğim olay sosyal çevremde hergün takıldığım yerde olması.Hb 8 lik bir kız ve normal olarak reddetme ihtimali güçlü.Daha sonra bu olayı sağda solda anlatmasından çekiniyorum.Ne yapmalıyım?Niyet belli ederek değil de önce ufak şakalarla o anki durumdan bir şeyler çıkararak tanışmak daha sonra işi ileriye taşımak olur mu?Sosyal çevremde olduğu için…Yoksa beta gibi önce arkadaş sonra sevgili kafasında değilim.

  1. ben bu cocugu reddettim hahaha diye “SACMA SAPAN” seyler soylemez ortalıkta. Zaten o tür şeyleri söylüyorsa o kız sevgilinken bile seni çok küçük düşürür.
   Ve o tarz küçük şeyler her aklına geldiğinde ben alfa erkeğim böyle küçük şeyleri kafama takıcak kadar basit değilim de.
   Hergün gördüğün kızsa bence merhaba diyerek girmektense direk konu acarak girmeni öneririm.
   Kız eğer yalnız kalmıyorsa da sosyal medyadan küçük bi tanışmanın ardında tanışmak için dışarı çağırabilirsin.

  2. Hocam tek ve özel bir kadın yok bunu bildiğinizi varsayıyorum.
   Bu sitede de birçok kez tekrar edildiği üzere sosyal çevrenizde bulunan kadınlara asla yürümeyin. Ne kadar güzel olursa olsun.
   Eğer kız güçlü YD (IOI) yolluyorsa başka tabii ama yazdığın kadarıyla yollamiyor.

  3. Bir defadan bir şey olmaz. Okulun abazası durumuna düşmen için onlarca kıza yürümen gerekiyor. Ufak şakalara falan gerek yok niyet belli etmek iyidir, sonra arkadaş olursunuz aman o toplara girme. Ayrıca o Hb 8 ise seninde çükün var. Bende çok bildiğimden söylemiyorum yanlış anlama muhtemelen Mahmut Abi bu ayarda bir şeyler söylerdi.

  4. Sosyal çevrende avlanma ama bu kız gibi aslen sosyal çevrende olmayab bir kıza ayda yılda bir yazman problem değil. Sürekli görebileceğin bir kızdan ilk yürümede tel istememe lüksün var. En fazla 3. konuşmada da kızı bir yere.davet et. O kadar konuşursanız.

 10. Sosyal çevrendeyse yürüme!
  Niye diyeceksin yazma şekillinden anladığım kadarıyla fazla tecrübeli değilsin olsan böyle bir soru sormaz durumsal bir şekilde ilerlerdin.
  Lakin yakın çevredeki sıçış senin için iyi olmaz kız mı yok.
  Bence başka kızlara yönel.
  Oneits nedir? Sitedeki bu tür yazıları iyi özümse özel kız diye bir şey yoktur 😉

 11. “Hb 8 lik bir kız ve normal olarak reddetme ihtimali güçlü”

  hangisi daha güçlü? senin hb 8 lik kizi gozunde buyuterek edindigin reddedilme korkusu mu yoksa kizin reddetme ihtimali mi?

  insan kendine bu kadar kötü manipülasyon uygulamamali…

  1. HB8lik kızın alternatifi çoktur ama ona yürüyecek cesareti olan azdır. O nedenle yürümen sonucu ne olacak kestiremezsin. Kestirmene de gerek yok. Yürü gör. HB8 olsa da güzellikten etkilenmediğin sürece sorun yok 🙂

 12. Yukarıdaki arkadaşa üslubundan dolayı belki yüklenilmiş biraz fakat, yine de ssevgilisi olan kıza yazmamak lazım, ha ben yukarıdaki eleman gibi adamı suçlu bulmam, kızın da canı istiyor sonuçta, ama bros before hoes

 13. Mahmut abi selam. Bir arkadaşım var bir kızdan hoşlanıyordu ben ona bu kız seni friendzone’a attı desem de beni dinlemedi. En sonunda anladı friendzone’da olduğunu. Fakat çocuk vaz geçmiyor bir türlü. Kız bunu arkadaşı olarak görüyor çok belli ki zaten sevgilisi var. Kızın yaptığı 1-2 şeye hemen gönlünü kaptırdı. Çocuğu vaz geçiriyorum abi ne yapayım ben buna? Sevgilisiyle beraber görmesine rağmen hâlâ vaz geçmiyor…

 14. Arkadaslar merhaba,
  Yazilarinizi uzun zamandir takip etmekteyim. Verdiginiz bilgiler isiginda cok degerli kazanimlarim oldu, tesekkur ederim. Sizlere nacizane bir sorum olacak.
  Benim kiz arkadasim surekli benden birseyler talep ediyor. Surekli onu gezdirmemi, hediye almami, yemek ismarlamami vs.vs. Bunlari reddettigim zaman hirgur cikariyor.

  Haliyle, her zaman reddetmiyorum. Fakat bu reddetmedigim etkinliklerimizde fotograf cekmemesini istiyorum. Ona da kuduruyor. Her anini story olarak paylasmakta uzerine yok.

  Sizce bu isteklerin ustesinden nasil gelmeliyim? Yoksa hic gelmemeli ve nextlemeli miyim 🙂 Tesekkurler

  1. Seni erkek olarak tanımayan ama senin kaynak sağlayan statüne karşı her başkaldırında hırgür çıkaran bir kızla berabersin. BU YAZDIĞIMI OKUDUKTAN HEMEN SONRA TERK ET. Bu tip bir kadınla başka bir yol yok.

   1. Tesekkurler onerileriniz icin. Aslinda hersey guzel baslamisti ama bitmej bilmeyen simarikliklari yuzunden bu hale geldi. Herhangi bir sevgi kirintisi kalmadi artik benim nazarimda.
    Ben de onu damizlik olarak kullaniyorum, saglikli bir iliskimiz yok. Oyle saca boyle tarak hesabi. Tabak cevirmeyi ihmal etmiyorum.

    Yazasim geldi belki okuyan arkadaslara faydasi dokunur; bu kiz benim icin oneitis gibiydi. Ilk tutkulu iliskimdi. Gecen surede bu kizin beni tukettiginin farkina vardim ve kendimi onemsemeye basladim. Baya kilo verdim, hafif sekilli bir vucuda sahip oldum. Su an cevremdeki kadinlarin bana bakisi inanilmaz derecede degisti. Buradan ogrendigim davranis ve duruslari kendimde uyguladim ve bingo! Bircok kizi karsimda dudak isirirken yakaladim ve bazilariyla sicak saatler yasamak icin cok da caba sarfetmedim. Cevremde yillardir evlenilecek erkek olarak nitelendirilirdim. Kibar, zarif, canayakin vb. bir betaya etiket gibi yapisan tum ozelliklere sahiptim. Cogu zaman kizlarin en yakin sirdaslari oldum. Elbette yakin temas cok cok cok nadir gerceklesti.

    Su an sert bir imajim var ve ekmegini yiyorum. Bu sertlik hoduklukten degil, erkekligimi kesfetmemden kaynakli. Bu aydinlanmayi 25+ yaslarimda yasasam da iyi ki yasadim. Sizlerin de cok emegi var uzerimde. Tesekkuru bir borc bilirim.

    1. Hocam ayrıntılar için teşekkürler. Bu duruma ara ara her erkek düşer. Hatun şansına nikahlı eşin değil.

     25+ yaşında aydınlandım derken geçmiş gibi yazmışsın ama tam yaşı aslında. Günümüz yetiştiriliş tarzı dolayısı ile bir erkeğin, kh ile karşılaşsa bile, 25 yaşından önce verimli bir KH olgunluğuna ulaşması zor.

 15. Süper bi’ saha raporu olmuş. Tam bir alfa gibi davranılmış. Next etmeniz de 10 üzerinden 10’luk. En beğendiğim kısmı kızı öbür arkadaşlarıyla konuşarak cezalandırmanız.

 16. mahmut abi konuyla alakasız ama genel olarak olaylar karşısında sakin kalmak/koruyabilmek için neler yapmalıyız. iş görüşmesi, sınavlar, ilişkiler. ben son zamanlarda bu durumu biraz aşsam da hala çok kolay yükselebildiğimi fark ettim.

  1. En önemli olan şey postür bence. Ne zaman tedirgin olsam, içeceğimi alır arkama yaslanır bacak bacak üstüne atarım. Vücut herhangi bir tehlike olmadığını beyne iletiyor, beyin de sıkıntı etmiyor. İkincisi ise bolca pratik. Mesela bir anlatımdan önce duvara anlatmayı dene.

  2. Olabilecek en kötü şeyin düşün
   En ufak umur kırıntısını yok et
   Gerisini yardır gitsin
   Unutma ki
   Zorluklar olmadan başarının değeri anlaşılmaz

  3. Duygusal gücünü geliştirebileceğin ve kendini dilediğinde maruz bırakabileceğin uğraşlar bul. Daygame örneğin. Ya da ne bileyim dövüş sanatı, takım oyunu, vs.

 17. Mahmut Abi ilk saha raporum gelsin öyleyse 🙂
  Abi 3 gün önce calistigim avmde birkaç defa bakistigim ve yd atan kafede calisan kıza açılış yapmak için kızın çalıştığı kafeye gittim ve daha sonra bir süre onu uzaktan 2-3 kestim beni farketti ve bakarken gülümseyerek arkadaşıni durttu.Bende harekete geçtim ve kıza doğru yavaş hareketlerle yürümeye başladım kızlar merhaba dedim adınız Eylül mu acaba Hayır pardon dedi ve gülümsemeye başladı Sonra adının Eyşan olduğunu söyledi ve daha sonra kız gergin bir yüz ifadesi takılmaya başladı,o an Mahmut Abinin “bir kıza uzun süre yürümez ve attigi yd ye cevap vermezseniz soğuk karşılanabilirsiniz” uyarısını hatirlamistim fakat artık çok geçti ve kıza “uygun olduğunda görüşelim gibi betaca bir söz söyledim kız tepkisizlesti kızla tokalastim ve mekana geri döndüm 10 dakika sonra kızını olduğu kafeye tekrar dönerek Kızın gözlerinin içine bakıp Eyşan Hanım yarın ben erkenden geleceğim rahat görüşebiliriz Dedim ve bir hataya düştüm bence cunku kız da soguk bir şekilde garsonluk yapıyorum Ama şu an burada dedi ben de peki diyerek tekrar geri döndüm burada yaptığım Bence iki büyük hata birincisi bir yerde konuşmak için kıza soru sormak yerine konuşma zamanını Saatini ve yerine ben karar vermeliydjm kiza danışmamali 5 dakika istememeliydim ondan mesela 2. yaptığım hata ise kızın adını sorduktan sonra kizla bağ kurmamak ve iletişim güçlendirmemekti bence ve son olarak üçüncü yaptığım hata da Mahmut abinin dediği gibi size Yd yatan bir kızı uzaktan seyretmek yerine gidin konuşun yoksa konuştuğunuz anda soğuk tavır görürsünüz uyarısına uymamakti,Neyse zamanla kendimi geliştireceğim ve ayda 25 yürüme hedefini tutturacagim Mahmut abi bunu ben seninle paylaşıyorum Umarım hatalarımı en iyi şekilde görur beni acımasızca elestirirsin Çünkü senin dürüst ve gerçekçi Yorumlarını çok güzel buluyorum.

  Abi kısaca AVM içindeki kafede calisan kıza 2-3 gün yurumeyip kesistim,kız yd attı kaç defa,yürümeden önce beni görmesi ve gulumseyip arkadaşını dürtmesi ile atağa geçtim ama devaminda saçmaladım 🙂

  Uzaktan ilgiyle kesen ama açılış yapinca gerginlesen bu kıza devamında nasıl yaklasabilirim? 🙂 Nextlemek iyi diyeceksin biliyorum Mahmut Abi)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *