Kadın fantazisi oyunu

Buluşmalarda kızla konuşmaların klasik sorgu / röportaj şeklinde geçtiği (sürekli kıza soru sorma ve kızın cevap vermesi şeklinde ki buluşmaların en yaygın katilidir) ve kızla arada cinsel gerilim yaratılamadığı ile ilgili çok mesaj geliyor.

Hatunlarla mesajlaşmanızın ve buluşmanızın nasıl yönetileceği konusunda örnek olması açısından Bir kadının çerçevesini dayatmasına izin vermeyin yazısındaki bazı yorumlarımı buraya taşıyacağım. Bunu yazıya taşımak istememiştim zira bu yazıyı okuyan bir eski kız arkadaşım beni tanıyıp kimliğimi ifşaa edebilir. Ama olay önemli o nedenle de riski göze alacağım.

Mesajlaşma o yazıdaki şu kısımdan çıkmıştı :

Örneğin, kadınların sıklıkla sorduğu bir soru da “ne iş yapıyorsun?”dur. Kadının bu sorusunu hızlıca cevaplayarak, otomatik olarak onun “kendini bana ispatla” çerçevesine girersiniz. Bu nedenle kitabım Bang’de, çekiciliğinizi inşaa ettiğiniz etkileşimin ilk zamanlarında, kadınları asla direk cevaplamamanız gerektiğini öğretiyorum. Daha iyisi, ona sizi değerlendirmekte olduğunu takmadığınızı gösteren şaka ile karışık bir cevaptır. Mantığa aykırı bir şekilde bu kadının size olan ilgisini arttırır, zira sizden önceki çoğu erkeğin hevesle yaptığı şeyi yapmayı reddettiğinize göre sizin değeriniz daha yüksek olmalıdır.

Aero’nun bu konuda sorusu şu idi :

Peki işimizi vb soran bir kişiye ne tip cevaplar vermeli ? Mesela burdaki soruları nasıl yanıtlamak makuldur ? Erkek adam ve çeviri manyağı ikinizin de fikirlerini merak ediyorum.

Ben şöyle cevap vermiştim :

1 – Kız meslek sorarsa “tahmin et sence ne iş yapıyorum” oyunu başlat.
2 – Kız aşağılar bir şekilde tahmin yaparsa “onayla ve abart”.
3 – Kız iyi veya normal bir iş söylerse “bak bunun sevdim. Tamam ben finansçıyım. Sen ne iş yapıyorsun?” diye devam et.

Bu algoritma birçok soruda çalışır. Örneğin yaşın kaç sorusunda.

1 – Kız yaş sorarsa “tahmin et sence kaç” oyunu başlat.
2 – Kız aşağılar bir şekilde tahmin yaparsa “onayla ve abart”. Mesela sen 30sun ama 45 dedi. “O iltifat ettin, çok genç bir yaş söyledin. Çık … çık” de.
3 – Kız iyi veya normal bir yaş tahmin ederse “bak bunun sevdim. 40 yaşındayım. Süper yaş. Sen kaç yaşındasın?” diye devam et.

Şu anki kız arkadaşımla 4 aydır beraberim ne işimi biliyor tam olarak ne de yaşımı (yaklaşık bir tahmini var).

Buraya asıl taşımak istediğim kısım da şu sorudan başladı :

“Bilmem, ya sen ne olmasını isterdin işinin veya yaşının?” diye bir karşı sorgu attığında ne demek lazım ?

Öncelikle şunu hatırlatalım : kızlara ne söyleyeceğinizi fazlaca düşünmek, hatunu kafanızda büyütmenize sebep olur ve gerçek buluşmada ağzınızı açamamanızı sağlar :

Bu nedenle anasının kuzusu hoşlandığı bir kadını gördüğünde, onu en mükemmel şekilde tavlayacağı durum ile ilgili gündüz düşlerine başlar. Problem ise, kızı ürkütmemek ya da kızdırmamak için ona ne söyleyeceğini fazlaca analiz etmesinden kaynaklanır. Bu ruh hali, erkeğin suspus olmasını besleyen bir özgüven eksikliğine neden olur.

Bunun yerine mesajlaşmayı ve buluşmayı cinsel gerilimi olan ve kadınların cinsel fantazilerine hitap eden bir bağlama taşımanız daha başarılı bir kız tavlama süreci sağlayacaktır. Cinsellik en iyi bu şekilde masaya konulur. Çoğu erkeğin en büyük hatası, ya cinselliği masaya hiç koymamaktır ya da erkek fantazisi şeklinde masaya koymasıdır ki kadınlar tarafından abazanlık olarak algılanır.

Şurada çizdiğim piliç fantazisi bağlamına dikkat edin :

Atanını görmedim ama ilerde cinsellik masaya konulduğunda kullanacağım standart senaryolarımdan birine girmek için kullanırdım herhalde. “Doktorluk fena meslek değil Mr. Hyde olmasa” gibi bir şey derdim. Edebiyattaki persona – shadow ikilileri sağlam ana senaryolar. Örneğin Klark Kent – süpermen (“gazetecilik fena değil ama Süpermenlik yoruyor adamı”), kont drakula (“kontluk fena meslek değil ama her gece bakire kanı bulmak da zorlaştı”), vs .. vs …

Burdan konu cinselliğe nasıl gelir? Mesela “Dr. Jeckyll ve Mr. Hyde” ikilisinde ben, kızın güvenebileceği, nur yüzlü Mahmut Abiniz Dr. Jeckyll’ım, benim penisim olacak kötü çocuk arkadaşım ise Mr. Hyde. Herşey onun suçu idi falan. Bu senaryolar yüzünden benimkinin ismi bilenler tarafından Mr. Hyde, Kurt Adam, Süpermen, drakula falandır. Türkçe’de “yarrak” kelimesi İngilizce’de “cock” kelimesi kadar rahat kullanılamaz o nedenle ana senaryoda silah arkadaşınıza böyle isimler takmak kız için cinselliği kullanırken daha rahatlatıcı.

Aslında bu sadece bir yöntem, en iyisi de olmayabilir ama zaten olay senaryo değil ince zeka işi bu. Temel engel zekasızlıktan çok (çoğunuz zeki adamlarsınız), kızı fazla ciddiye aldığınızdan zekanızı çalıştıracak odaklanmayı kaybetmeniz. Bu eğlenen ustalık moduna girin ve IQnuz 100 ve üstü ise shit testleri güzel savuşturursunuz. Eğer tam tersi kızı üst çerçeveye oturtur kendinizi aşağı görürseniz, 200 IQ ile kekeleyen bir salağa dönersiniz.

Bunlar size çocukça geliyor değil mi? Benim 18 yaşımdaki halimi alıp Bruce Wayne – Batman senaryosu oynadığım masaya koyup kendimi izlettirsem “bu ne palyaçoluk lan 36 yaşında amca, 35 yaşında teyzeye böyle mi yürür” diye küçümser, sonra o masada teyzenin amcanın dudağına asıldığını görünce sandalyeden düşerdim herhalde.

Çocukça belki ama kadınlar fantazi dünyasına girmeye bayılır, özellikle bu tür güçlü ve karanlık tarafı olan erkek arketipleri ile ilgili fantazilere. Edebiyatın, çizgi roman sanatçılarının en büyük beyinleri kullanımıza vermiş, acımadan kullanın.

Biraz böbürleneceğim kusura bakmayın ama geçen sene Jordan Peterson’un Kadınlar ne ister? videosunu izleyince kendimi takdir etmiştim. Bu senaryoların niye çalıştığından ve kadınların neden böyle şeyleri sevdiğinden pek haberim yoktu. Sadece çalıştıklarını biliyordum. Videoyu izlerseniz bu “çocuklukların” aslında kadınların cinsel fantazileri ile örtüştüğünü görürsünüz.

Üstelik Jordan Reis’in kadınların en çok “kadın pornosu” aradığı anahtar kelimelerde listelediği 5 tipin dördünü kullanıyormuşum :
1 – Vampir – Kont Drakula

2 – Kurtadam – En az kullandığım bu.

3 – Milyarder – Bruce Wayne – Batman

4 – Cerrah – Dr. Jeckyll ve Mr. Hyde

5 – Korsan

Bunlar dünyanın sayılı sanatçılarının yarattığı, antik kökleri olan persona – shadow ikilileri. Kadınların cinsel fantazileriyle örtüşen ölümsüz arketipler. İzleyici kitlesinin erkek olması sizi yanıltmasın, bunlar erkeklerin olmak istediği maskülin fantazilere denk (erdemli alfa persona ama karanlık ve güçlü sigma gölge / shadow).

Piliç fantazisi, şu an gençler arasında çok yaygın olan “hatunla çok cool şeyler konuşmalıyım” yanılgısı ile ortaya çıkan hızlı don kurutucu ve sıkıcı muhabbetlerden bin kat etkilidir. Jordan Peterson’ın dediği gibi erkekler görsel, kadınlar ise sözel tahrik olurlar (o nedenle hatun memelerinin fotosunu gönderince siz tahrik olsanız da siz sikinizin fotosunu gönderirseniz hatun tahrik olmaz ve sizi abazan diye etiketler).

Eğer buluşmadan önce mesajlaşıyorsanız, piliç fantazisi bağlamını bu mesajlaşma sürecinde kurabilirsiniz. Eğer buluşmaya bu bağlamı kurarak giderseniz, hatunu daha hızlı baştan çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda da mesajda uslu, reelde saldıray gibi görünmezsiniz.

Peki bu bağlamı kuramazsak? Ben şahsen bekarken paralel 3 kıza yazarım ve bu bağlamı kurabildiğim kızlarla buluşurum. Bazen de hatun (özellikle 30 yaş üstü sağlayıcı erkek arayan bazı hatunlar) bu muhabbetten beni unmatch eder. Önemli değil.

Ve son olarak, kızla aranızdaki yaş farkı ne kadar fazla ise, bu piliç fantazisi oyununu o kadar hızlı kurarsınız.

NOT : Bu yazı yüzünden kimliğim ortaya çıkarsa yurt dışına kaçıp yayın hayatıma oradan devam edeceğim artık. Feministler beni yolda parçalamazlarsa.

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

61 thoughts on “Kadın fantazisi oyunu”

  1. Herkesi bekleriz.Güzel sohbet muhabbet oluyor. Yaş ortalamamız yüksek değil herkesi bekleriz.

   Ps:Burada AYT ilk 100 isteyen bir arkadaş vardı eğer görürse bu mesajı kesin gelmesini öneririm.
   Kaan Tc nick name kullanıyorum. Beni bıl

 1. Mahmut abi bu taktikler benim de kullandığım gerçekten ekmeğini yediğim şeyler. Ama bazı kızlar çerçevesine girmediğimi anladığında, üstelik benim çerçeveme girmeye basladıgını hissettiginde kabullenemeyip “tamam” vb tek kelimelik cevaplarla konusmanın devam etmesini engelliyor. Bu tür dirençli kızların zincirlerini kıramıyorum. Nedir bu işin yolu?

  Bu arada tecrübesiz arkadaşların merakını gidereyim, instagram beta dolu. ben neg yöntemiyle kızlarla dalga geçerek dm den kızın bokunu yiyen yüzlerce erkeğin arasından sıyrılabiliyorun. tip ve profil de önemli tabi.

  1. Bu kızları bırakıp gideceksin, bunun yolu bu.

   Alfa erkek statü yansıtır, oyununu oynar ve eğer kadın bu gösteriye feminen bir teslimiyet göstermiyorsa kalıp onu etkilemeye çalışmak yerine kadını geride bırakarak önündeki maçlara bakar. İçinizde “yok abi, eğer kadını tavlayamıyorsa, alfa değildir, uğraşması lazım” diyen bir ses duyuyorsanız, o işte feminen buyruğun oneitis canavarının sesi. O sesi siktir edin.

   NOT : Yukarıdaki sadece benim dediğim bir şey değil. KHnın babası Rollo Tomassi de aynı şeyi söyler, Alpha Tells yazısında. Bu çok önemli bir zihinsel transformasyon.

   1. aslında kız “yaa ne dalga gectin bee” yazmıştı. burada doğru yolda olduğumu anladım ama sonrasında tek kelimelik cevaplarla ‘çerçeveme girmesen de, bu benim seninkine gireceğim anlamına gelmez’ düşünce tarzını yansıttı. kızla insta üzerinden yeni konusmaya basladık. ve bu direnci gösteren kızlar genelde hb 7,5 üstü oluyor. ben yine de ona bir şans daha vereceğim umarım feminen bir teslimiyet gösterir 😀

    1. Hatun paralel yazıyor ve bir başka eleman senden öne geçmiş muhtemelen. Hayat böyle bir şey, Disney masalı değil. Hatunun HBsi yükseldikçe paralel yazan adam sayısı kadar bu adamların alfalığı da artar.

    2. Burada dengeyi oturtmak lazım. Çok ciddi sorgucu erkek nasıl sıkıcı ise hiç ciddi konu konuşmayan erkek de sulu – cıvık görünür. Orta yolu bulun.

   2. Biraz analiz edersen, herhangi bir kadının senin ekstra emeğine, zekana ve oyununa değecek özellikte bir kadın olduğuna inanmak, hele hele de bu kadın senin için minimum çaba harcamıyorsa, mavi haplı bir düşüncedir. Bu başarısızlık gibi görünebilir ama hayatın gerçeğidir. İyi bir geyik avcısını düşün. Her saldırdığı geyiği avladığından değil, bol bol geyik avladığından iyi bir avcıdır. Tek bir geyiğe takıp onu avlamaya kalksa, o geyiği eninde sonunda avlasa bile yeterince geyik avlayamayan, kötü bir avcı haline gelir.

 2. Merhaba Mahmut Abi ve erkekadam topluluğu ”How I Met Your Mother” dizisinde ki ”Barney” ve ”Ted” karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Ted biraz mavi haplı ama nedense oyunu iyi. Peki Barney alfa mı? Kafa yapısı çok hoşuma gidiyor ve kendisi idollerim arasında.

  1. Bu dizi karakterlerinin kişiliğini analiz etmeyi ve davranışlarını (kadınlar konusunda) kopyalamayı doğru bulmuyorum. Her ne kadar izlerken gerçek gibi gelse de o dizi ana akım medyanın kontrolünde ve gerçek değil. Tüm o karakterlerin tepkileri ve davranışları senaristlerin ve yönetmenlerin elinde.

 3. Hocam, Rahip Modu’na gireceğim. Çok zorlu bir süreç olacak, dibine kadar bağımlıklarıma batmış bulunmaktayım. Şans dile 🙂

 4. 1.Her ay farklı kızlarla görüş
  2.Neil strauss – oyun
  3.[1.Tanışmanın gizli gücü
  2.Sihirli sohbet]
  Johnny D.nin pdf leri

  Gerçekleri yansıtıyor mu?
  Bildiklerinizi yazsanız yeterli

  1. Dostum bence kitap okumakla vakit kaybetme. Ben sadece Oyun’u okudum. Negler, kinolar, yürüdüğü her kızı kaldırmalar vs. havada uçuşuyor. Bana gerçekçi gelmedi. Yaklaşık 4 aydır bu blogu takip ediyorum ama kızlar konusunda hala 0’dayım. Bu işte iyi olmak için biraz g*t lazım. Öteki türlü kitap ya da blog okuyarak ne yazık ki olmuyor.

  2. Gökhan X ve J.D. pdflerini okumuştum
   gerçekliği yansıtıyo
   ama kısa süreli yardımcı olabilir
   yani taktik gibi düşün
   sen kendi stratejini geliştirmelisin

   1. Her ne kadar yetersiz gibi gelse de bu oyuna onun makale ve PDF’lerini okuyarak hızlı şekilde giriş yaptım. Evet çok hızlı girdiğim için kızlarda gereksiz bir tedirginlik yaratıyordum, tedirginliklerinin sebebini yeni yeni anlıyorum, benim beden dilim vs. değil “benden ne istiyor” sorusu olduğunu farkettim. Bence hızlı bir giriş yapmak isteyen arkadaşlar için çok etkili ve akıcı yazıları var.

 5. Mahmut abi, bu fantezi işi çok havada kaldı tam anlayamadım. Kızla comicon muhabbeti cevirmeyecegiz sonuçta batman, aquaman diye. Nasıl olmalı bu muhabbete giriş? Ve ya yazıdaki gibi meslekten girdik nasıl sürdüreceğiz bu oyunu?
  @﷼

  1. Maalesef kimse size adım adım uygulama klavuzu vermeyecek. Burada dengeyi kurmak (sürekli fantazi dünyasında kalmamak) sizin hayalgücü ve ince zekanızla bulmanız gereken bir şey.

 6. Bence yürüme ve reddedilme korkusu, yine tamamen feminen buyrukla şekillenmiş toplum yapısından dolayıdır. Yukarıda Mahmut abi’nin dediği üzere, yürüyüp göt olmak, kh olayından bihaber herkes için epic faildir. Hatta küçük ve kapalı yerleşim yerlerinde dalga bile geçilir yürünen kız hakkında. Olay tamamen reddedilip, nextlemekte değil aslında. İnsanı sosyal açıdan çok ciddi şekilde zor durumda bırakabilen böyle uzantı ve eklemler de var amk. Erkeklerde oneitis denilen durumu körükleyen şey bu da olabilir. Reddedilmekten gelen, topluma karşı duyulan suçluluk duygusu gibi.

  1. Hocam eski dönemlerde kabileden/sürüden ayrılan insanlar/insansılar tek başına hayatta kalabilecek kadar yeterli değildi.
   Yani sürüden dışlanmak (reddedilmek) ölüm demekti.
   Günümüzde reddedilmenin bu kadar korkunç (!) bir olay olmasının sebebi bu.
   Hatta bir çalışmada psikolojik acının fiziksel acıyla aynı yerleri tetiklediği ortaya konmuştu. Yani sevgiliden ayrılmak veya yalnızlık bir bacak kopması kadar acı verebiliyor.

  1. Çok genç kadınlarda olur bu. Ben bu kızları defolu sayarım yürümem pek ama eğer yürüsem “siz yapışık ikiz gibi sürekli berabersiniz” diye dalga geçerdim. Hatunun sana ilgisi varsa yalnız kalmaya çalışır.

   Bu kızların kankalarını sizin yürümenizi engellemek için kullanıyor olabileceğini unutmayın. İlgisi yüksek kız senin yürümeni kolaylaştırır.

  1. Evet böle bir çeviri veya yazı olursa bence de iyi olur.Yakın bir tarihte çok düzgün bir kız ile uzun süreli ilişkim olmuştu.Ben hiç bir şey yapmama rağmen hatun beni sürekli ilgi ve hediyelere boğuyordu.Hafta sonları fln 2 gün beraber kaldığımız zamanlarda(bana karşı uyumlu ve saygılı olduğu halde) o kadar sıkılıyor ve bunalıyordum ki bir an önce gitsin diye gözüm saat de olurdu.
   Acaba bu durum yıllarca tek tabanca takılıp pompalı tüfek yöntemi uygulamamdan mı kaynaklandı diye bi ara düşündüm.

  2. Bunu bir kızla konuşunca, aşk bitince sevgi kalır demişti. Nasıl kankalarınla ilk tanıştığında eğleniyorsan ve zaman geçtikçe bazı şeyler bitmeye başlıyorsa aranızdaki sevgi kalır ve o şekilde devam eder demişti.(sevgi kısmında sanırım güven ve sadakattan bahsediyordu orayı bende pek anlamadım)

   Aşk ve uzun süre ilişkilerinde azalan cinsel gerilim ile ilgili bir post gerçekten güzel olabilir…

 7. Aslında güzel bir taktikmiş, gizlilik faktörü görüyorum. İş, yaş, maddi imkan vs saklamak, kızın duygularını manipüle etmek demek ama ne kadar süre yapmak lazım?

  4 ay gibi bir sürede kız aman bunda bir şey yok yada bu kontrol edemeyeceğim bir adama benziyor diyip bir süre sonra sıkılabilir. Yinede temel sağlamlaştırma açısından denemeye değer bir yöntem gibi geldi.+1

 8. Ben de şurdan giriyordum. Sabah yeni uyandıysa pijama mı gecelik mi? Diye soruyorum. Genelde pijama cevabı geliyor. Ben de ,gecelik daha iyi olur pijaman…. Konu geceliğe oradan iç çamaşırana geliyor. İyi mi kötü mü bilmem ama çalışıyor

 9. Kızlar sanal sexten çok zevk alıyormuş. Bu yazıda söylenenlerle çelişmiyor da. Harbiden öyle mi? Bi insan neden sanal sexten zevk alır ki yav

  1. Arzu edilen şeyleri hayal etmek elde etmekten daha zevkli gelir.
   Elde edilirse zevki uçup gider ama arzulayıp elde edememek bu zevki hep canlı tutar

 10. Son birkaç aydır “mavi hap”ın etkilerinden kurtulmam için neler yapmam gerektiğini düşünüp bunun üstüne gidiyorum. Küçük sorunların neredeyse hepsini bitirdim fakat en büyük sıkıntım olan “Muhabbet etmek” ile karşı karşıyayım. Yüz yüze iken muhabbetlerim biraz daha iyi olabiliyor ama mesajlaşmalarda muhabbetim berbat oluyor. Bazen yazdıklarım o kadar hoşuma gitmiyor ki sosyal medya hesaplarını kapatasım geliyor. Bu sorun için neler yapabilirim?

  1. bende de aynı durum var dostum mesajlaşma konusunda kötüyüm genelde ilk girişi güz yapsamda devamında sıkıntı çekiyorum.

 11. Hocam zamanında bir hatuna fena betalık sergilemiştim, lanet olsun deyip reddedildiğim bile olmuştu. 3 ay geçti, tabağın dibine vuruyorum fakat hatun, bir kankası ve sevgilisi gibi göstermeye çalıştığı bir zır beta (öyle de olabilir ama bebenin statü eksilerde) paso ibnelik yapıyorlar, üstü kapalı hala saldırıyorlar. Başarımı çekemediklerinden yaptıklarını biliyorum fakat aynı ortamda bulunmak zorundayım, bir akıl fişeklesen be reis 🙂

  ne yapayım ben bu mallara, iplememek de yaramadı, tabak çevirmek bir nebze azaltsa da durum bu… fikirlerinizi bekliyorum…

  1. Alt tarafı iki üç kişinin düşmanlığını siklemeyecek kadar duygusal gücün yoksa sıkıntın büyük.

 12. Mahmut abi bugün daygame yaptım, bizim doğal alfa olan 3 yıllık sevgilisi olduğu için bu işlere bulaşmayan arkadaşı ikna ettim ve bana motivatorlük yaptı.

  Bende gösterdiği kızlara gittim sürekli. (çok ağır tehdit etti şerefsiz)

  Sorum ise şu toplam 8-10 kıza yaklaştım. Hep nitel araştırma yapıyorum 2-3 soru sorucam şeklinde girdim. Niyet belli ederek girmeye yemediği için.

  Neyse bazı kızlarla 10 dk ya yakın sohbet ettim , hatta bilerek troll sorular sormaya başladım, şahin markalı arabaya sahip bir erkekle sevgili olur muydun diye, eğer evet derse son ses ankaralı Namık dinliyorsa senin yanında vb…

  Şeklinde sürekli trolleyerek devam ettim. Arkadaşım şu eleştiriyi yaptı. Kız senle o kadar konuşmuş , dediklerine de gülüyor neden numarasını istemiyorsun diye eleştiri yöneltti

  Bende kanka çok garip olurdu hiç o havada yaklaşmadım bir anda bütün bunları senle tanışmak için uydurdum asıl amacım senle tanışmaktı desem kızın tepkisinden korktum dedim.

  Son setimde de artık iyice yorulmuştum eve geçecektim , son bu Kanka diye beni kandırdı arkadaş ve onada set açtım.

  Kız en başta ne soracaksın bana gibi shit testler attı ben sağlam durunca yavaş yavaş gülümsemeye de başladı benim bölümümu de sordu. Fakat yine teşekkür ederek yanından ayrıldım.

  Sorum şu bu kadar konuştuktan sonra kızdan ilgi gördüğümüz halde bir anda niyet belli ederek çok garip olmaz mı , içimdeki ses beni tutuyor zaten kızla konuşmaya geldin bide numarasını isteme onuda başka gün istersin diye.

  En baştan niyeti belli etmek lazım diyerek bugünü hiç niyet belli etmeden tamamladım. Buna rağmen bazı kızların gözünde sanki niyetimi anlar gibi bakış vardı.

  Bu nitel araştırma yapıyorum diye yürümeye alıştım beni çok zorlamıyor en baştaki gibi ama “gerçek bir şekilde niyet belli ederek yürüme” olayından korkuyorum neler söylersin daha hızlı gelişmem için Mahmut abi ?

  Not: Eğer bu sorunu ayrı bir başlık yapalım dersen ona göre detaylı ve daha düzenli bir şekilde mail atabilirim. Şimdi olayın sıcağı sıcağına mesaj atmak istedim.

  1. Arkadaşına tamamen katılıyorum. Tel almayacaksan spor olsun mu diye daygame yapıyorsun yoksa kızlardan biri senin kucağına atlayacak mı sanıyorsun.

   Bunu tekrar etmek artık bıkkınlık verdi. Ne hissettiğini siktir edip kıza niyet belli edip tel isteyeceksin ki cesaretin olsun. Bunun sihirli formülü yok. Roket bilimi de değil.

 13. Shit testlerde yaratıcı olamamak gibi sıkıntılar yaşıyorum konuşma esnasında. Shit test geldiğinde veya normal bir konuşmada ne yapmam gerektiğini biliyorum. Yani shit test geldiğinde onaylayıp abartmam gerektiğini biliyorum ancak zekice kullanamıyorum yöntemi. Yani hep kütük onayla-abartlar oluyor bunlar. Adam akıllı şaka gelmiyor, hep aynı şakaları tekrarlamak zorunda kalıyorum bir süre sonra. Normal konuşmada da aynı sıkıntı var. Yani konuşma esnasında tam esprinin gelmesi gelen noktayı yakalayabiliyorum ama o espriyi üretemiyorum, ürettiğim komik olmuyor. Hitabet yeteneğim ve mizah anlayışım hiçbir zaman iyi olmadı. Sanıyorum bu sebeple. Mizah anlayışından kastım kütük gibi bir adam olmak değil. Gülerim ve esprileri genelde anlarım ancak üretemiyorum. Sıkıntı burada. O yüzden salak salak espriler yapan bir adamdım ancak artık pek espri yapmıyorum bu sebeple. Cesaretle ilgili olduğunu da pek sanmıyorum çünkü aynı sıkıntı erkeklerle konuşurken de var.
  Bu sorunu açmak için doğru yer mi bilmiyorum ama belki bir şeyler biliyorsunuzdur diye sorayım dedim 😀

 14. Mahmut abi sana bir sorum var ve bu konuda bir yabancı kaynak varsa çevirmeni ya da tecrübelerini bize aktarmanı isteyeceğim bir soru bu.

  Cinsel gerilimi nasıl yaratırız? nasıl arttırırız?

 15. “Şu anki kız arkadaşımla 4 aydır beraberim ne işimi biliyor tam olarak ne de yaşımı (yaklaşık bir tahmini var).”

  abi bu mevzuda (yani “kendini bana ispatla” mevzusunda) kız israrcı olursa, bu durumda en iyi metot nedir?

  Bir kızla takılmaya başladık, 15 gün falan oldu. Hayatımın bütün detaylarını öğrenme konusunda israrcı. Olayı dalgaya vurunca ya da “onayla abart” yapınca o an için konu kapanıyor ama ertesi gün “ya sen gerçekten tam ne iş yapıyorsun?” gibisinden aynı soruları tekrar tekrar soruyor. Genel olarak Bu “tekrarlayarak israr eden kız” konusu hakkında ne düşünüyorsunuz merak ediyorum.

  1. Takılma sırasında böyle davranan kız benim canımı sıkar ve benimle şansını düşürür. Ama kız aradaşınsa illa benim gibi yapmana gerek yok. İşini ve yaşını bilebilir. Fakat çok ayrıntıya girmeden. Diğer konuları da hemen açma.

   1. Kız arkadaşım henüz değil. Benim şüphelendiğim durum, bir ihtimal hatun beta provider koca arıyor, bende de o aradığı sağlayıcılık yoksa (var mı yok mu diye israrla öğrenmeye çalışıyor) fazla yatırım yapmadan uzayacak. Nextleyip uzayabilirim ama en azından kadınların israrcı sorularının bundan başka sebebi olabilir mi diye tecrübe etmek için mevzuya kısa bir süre verdim.

 16. Merak eden arkadaslar için soyluyorum sozde Türk pualar johnny d harun d gokhan x ricciox kadin avcisi hayatmaster playboy vsvs daha pek cok var içeriklerinin hepsi MM tan alintidir kendilerine ait tek fikirleri bile yoktur hatta cumleleri bile degistirmezler bide bunlara para verenlerin vay haline zamaninda beleşe indirip goz atmistim coguna hepsi çöp bu adamların.bu site özgün dilimde tug bitti sallayin onlari Mahmut hocami takip edin

  1. O saydığın adamlar ile bu site arasında pek bir fark yok.

   O adamlarda yabancı kaynaklardan edindiği bilgileri kendi tecrübeleriyle harmanlayıp sunuyor, bu siteyi kuran adamlar da bunu yapıyor. İkisi arasında ki tek fark bu sitenin bedava, onların içeriklerinin paralı olması.

   1)Yazdıkları şeyler tamamen çeviri değil, kendilerine ait fikirlerde var öncelikle burada yanlışsın. Açıp iyi okumanı öneririm.

   2) Yazdıkları şeyler çöp falan değil. Tam tersine burda yazılanlar ile bağdaşan şeyler. İnanmıyorsan tek tek kanıt gösterebilirim sana. Bu siteye iyi gözle bakıp orada yazilanlara çöp demen çok saçma. Çünkü ikisi içerikte aynı şeylerden farklı dil ile bahsediyor sadece. Kitaplar GAYET GÜZEL.

   3) Sanırım seni sinirlendiren ve sana etik gelmeyen şey: Alıntı yaptıkları halde parayla satmaları. Tekrar belirtiyorum tamamı alıntı değil. Parayla satmaları ise kendi tercihleri. Sadece bu nokta yüzünden eleştirsen tamam derim fakat yazdıklarına çöp demek, üstune bide kelimesi kelimesine alıntı demek AĞIR İFTİRA olur bro.

   Bir şeyi yargılayacaksan adam gibi yargıla. İftira atmadan.

   Burada bi haksızlık gördüğüm için yorum atmak zorunda kaldım.

     1. Dr Jekyll, Mr Hyde numarasını yazıştığım hatuna yaptım da hiç bir şey anlamadı.

     2. Anlamaman normal. Yaptığım hiç bir hatun da bunu anlamadı. Dünyada kaç tane Dr Jekyll and Mr Hyde romanı okuyan var ki, o da tanıştığın hatuna denk gelsin. Daha kullanışlı çözümler bekliyoruz Mahmut şeyhim.

 17. Bu sefer 44 yaşında karıyla çıktım. (12 yaş var aramda)
  Kırmızı hap ile tanışma sonrası artık zararsız tavşan modundan çıkıp, artık buluşmada hatundan hoşlandıysam ve kahve sonrası dışarıda bir müddet benle yürümeyi kabul ettiyse, mutlaka öpüyorum, dudaktan. Önce koluma girmesini öneriyorum. Girmeyi kabul ediyorsa tamamdır, sonra elini tutuyorum, sonra da hatunu durdurup aniden dudağına yapışıyorum.
  Bu sefer de öyle yaptım. Karı sanki bunu bekliyormuş gibiydi ve karşılık verdi, parkta ve arabada uzun uzun öpüştük, sikişme simülasyonu yaptık, (sürtündük birbirimize). Goldmund taktiği yaptım, “en son ne zaman seks yaptın?” sorusu. Tabi yalanla karşılık verdi, “6 yıl önce.” Ben de cevaben “o zaman seni hemen boşaltmam lazım”
  Arabasına bindim. Gidiyorduk. Marketten kondom alırım düşüncesiyle “duralım” dedim. “Ne yapacan” dedi, “eve gitmiyoruz ha” diye ekledi. Israr, eğlenen ustalık vs. derken ciddi olduğunu anladım. Beni postalamak için metrobüse götürüyordu, gece saat 00.30. Hiç evlilik dışı seks yapmadığını, beni çok arzulamasına rağmen yapmak istemediğini söyledi. Çelişkili cevaplar veriyordu. Sürekli beni övüyor, tipime, gözlerime iltifatlar yapıyor, tutkulu bir şekilde öpüşüyor (french kiss) bana çok seksisin diyor vs. vs. Ama neden evine gitmediğimize gelince, kah “inancım gereği” diyor, kah benim amcık kapalı diyor, yok “biraz daha bir birimize alışalım” diyor, sonra bir sonraki buluşmada diyor, veyahut alışırsam bırakamam senle sikişmeyi, uzun zamandır yapmıyorum” diyor, vs. vs.
  Sonuç: Bir gün sonra aradım, buluşalım dedim. Benimle seks yapmayacağını söyledi. Buluşmamız durumunda da kendisini azdırdığım ve bunu istemediği için görüşmememiz gerektiğini söyledi. Ben de hoşçakal deyip telefonu kapattım.
  Ayrıntılar:
  *Buluşmadan öncesinde de telefonla konuşuyorduk. Bana yumurtalarını dondurduğunu, 50 yaşına kadar çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.
  *Buluşmamızda yiyişme sonrası direnç safhasındayken, beni çok efendi biri sandığını, önce centilmen, kibar biri gibi göründüğünü, ama şimdi seks manyağı olduğumun ortaya çıktığını söyledi.

  Mahmut üstadımın yorumunu merak ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *