Saha raporu – Kütüphane oyunu

Bende kendi saha raporumu yazıyım yorumlarınız benim için önemli.

Bugün ders çalısmak için ilk defa kütüphane ye gittim. Girişteki masada görevli olarak çalışan yabancı uyruklu bir kız vardı. Kütüphaneye girdikten 10 dakika sonra ona bilgisayarlar ile ilgili bir soru sorup (gerçekten soru sordum açılış değildi) yerime oturduktan sonra oyun oynamam gerektiğini farkettim. Moladan dönüp elime bir bardak su aldıktan sonra masaya doğru biraz eğilip (kütüphanede olduğumuz için hafif fısıltıyla konuşuyoruz)
“sence Korelilere benziyor muyum?(gözlerim gerçekten çekik)” diye sordum. Sonra direk baska bir kızın beni Koreli zannetmesiyle ilgili bir hikaye anlattım.

Kız gülerek evet biraz.

-Beni hep benzetiyorlar birde Koreli birisine sormak istedim.

O: Biraz benziyosun, nerelisin sen?

– Türküm(buradan sonra tekrar dik duruyorum zaten aramızda masa var)

O:Koreli olup olmadığını farkedebiliyorum ben. Onlar daha çekik. Bazen banada soruyorlar zaten

-Seni Türk mü zannediyorlar?

O:(gülerek) hayır Koreli.

-Zaten Korelisin.

Yerime geçip işime devam ettim.20-30dk sonra çıkacak iken elime bir bardak su alıp yanına gittim ve “kütüphanede çalışmak sıkıcı değil mi?” diye sordum.

O: Çok değil bir yandan çalışıyorum zaten (ders galiba).

-Ben kütüphaneye ilk defa geliyorum ve çok sıkıldım

O: İlk defa mı geliyosun?

– Dışarıda bir kütüphaneye ilk defa geliyorum. Neyse instagramın var mı?

O: Var.

-Kütüphanede çok rahat konuşamıyoruz.

O:var tabii.(telefonumu verdim ve kendini ekledi)

-Kolay gelsin

O:teşekkürler(bu konuşmada suratım da sırıtma vs yok düz bakıyordum.)

NOT:Ben 17 yasındayım o universitede ama köse olmama rağmen daha büyük gösteriyorum. Mekanlarda pek kimlik sormazlar direk üstümü ararlar 😀
Açıkcası numarasını istemeye yemedi.

Kiz ile hic fiziksel temas kuramamamin kotu oldugunu dusunuyorum ve sizin yorumlarinizi merak ediyorum. Hatalarim ve dogru yaptigim noktalar nelerdir? Tesekkurler.

Konuk yazar : Volga

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

31 thoughts on “Saha raporu – Kütüphane oyunu”

 1. Bence gayet güzel oynamışsın. Kız seninle paslaşmaya geçmiş (soru – cevap – karşı soru). İlgi göstergeleri iyi. Yazmamışsın ama ilk yürümende ne kadar konuştunuz (o anlattığın hikaye ne kadar sürdü bilemedim). Eğer 5 dk kadarsa bu da iyiye işaret.

  İlk yürümede kino (dokunma olmaz), o ilk buluşmada olur. Gerçi imkan varsa kino yaparsın ama ilk yürümede gerekli değil. Telefon istesen (whatsapp) daha iyiydi ama Instagramdan yürüyeceksin artık.

  Fakat kız 17 yaşında olduğunu çakarsa buhar olabilir. Kızlar maalesef kendilerinden küçük erkekleri pek istemezler (20lerindeki kızlar en azından).

  Sende bu işe dönük bir yetenek seziyorum 🙂

  Bu arada kız Koreli mi?

  1. Aynen Mahmut Abi kız koreli. Şuan ünlü olduğum için çok mutluyum :D. Hepsi sizin sayenizde abi gerçekten.Sınavdan sonra düzenli bir şekilde oyunlara da devam etmeyi planlıyorum.

  1. Makalelerini biraz inceledim.

   Erkekadam.org’un kalitesinde değil. Ve Bu sitenin insanlara öğreteceği, katacağı değer-bilgi kadar değer katamaz. Hatta yanından bile geçemez.

   Kalite-Düzen-Bilgi açısından çok amatörce ve DAHA çok sohbet niyetine yazılmış gibi bir hava var.

   Yanlış anlama kötü yazarsın demiyorum. Senden bi Rollo Tomassi olmanı da beklemiyorum. Yazarlık yeteneğin yazdıkça gelişecek muhtemelen ancak Türklerin manosphere camiasında erkeğe en çok değer sağlayacak site BU SİTEDİR demek istiyorum sana.

   Bu site Türk manosphere’nin yılbaşı ağacıdır, senin siten ise ancak yılbaşı ağacının üstünde ki süstür. Bu site binanın temelidir, senin siten binada ki bir tuğladır. Bu site ahtapotun kafasıdır, seninki kollardan biridir. Anladın umarım benzetmeler ile demek istediğimi.

   Kadın-erkek ilişki dinamiğinin, derinlemesine ve en iyi biçimde profesyonel yazarlar tarafından incelenerek anlatıldığı(çoğunlukla çeviriler aracılığı ile) site burası.

   Piyasada daha iyi bir platform veya site olduğunu düşünmüyorum. (Hepsini biliyorum)

   Bunu neden belirttim? Bunun muhtemelen sende farkındasın. ÇÜNKÜ Manosphere camiasına giriş yapan bir erkek BU SİTEDEN okumaya-temel atmaya başlamalı kendini geliştirme yoluna. Bu siteden ancak GERÇEKLERİ tam anlamıyla görüp, öğrenebilir. Senin siten bu kadar iyi değil. Bu sebeple amacın reklamdan para kazanmaktan çok ERKEKLERE DEĞER KATMAK ise, nasil burada reklamını yapıyorsan; kendi sitene de bu SİTENİN linkini koyup, “Bu site ile paralel takip edin bizi” demelisin bence.

   Bu siteyi okumayıp doğrudan senin siteden olaya giren bi adam ancak YÜZEYSEL bilgilenir. Senin tecrübelerin üstünden bişiler çıkarmaya çalışır falan. Ancak bu siteden olaya giren adam doğrudan evrimsel psikoloji-bilim aracıliğı ile gerçekleri görür. Çünkü bu sitenin yazilarinda yapılan tespitler kişisel tecrübeler sonucu edinilen deneyimlerden çok. Bilimsel bilgilere dayanıyor. Kadının doğası evrimsel psikolojiden yola çıkılarak çözülmüş ve bu doğadan yola çıkarak çözümler üretiliyor, geçmiş deneyimlerden değil. Daha bilimsel,daha sikici, daha çok verilere dayanıyor.

   O sebeple en iyi site burası ve burada reklam yaptıysan, kendi sitende de buranın reklamını yapmak sana borçtur. Borç olmasının dışında, amacın erkeklere fayda sağlamak ise bu site, daha iyi olduğu için ve bunu bildiğin için burayı tavsiye etmelisin. Hem borç, hem niyetin fayda sağlamak ise önermen gerek. Bunu bu camiada ki herkese diyorum.

   Forum muhabbetine gelirsek. Orayıda inceledim fakat; NE SEN DE ne de forumda ki diğer yazarlarda SÜRÜYÜ yönetebilecek güç-bilgi göremedim.

   Çözüm sunmak için yeterli değilsin, yaşin da küçük muhtemelen kendin belirtmişsin. Sitendeki diğer kardeşlerimizin de öyle muhtemelen ÇOGUNLUGU. Ancak burada TECRÜBELİ erkek oranı daha fazla. Daha net-clean çözümler sunulup, daha iyi yol gösteriliyor. Siten de sen dahil bu kapasite de bir adam yok. Dolayısıyla DEĞER KATAMAZ. Çünkü düzgün ve sistemli yol gösteremiyorsunuz. Yorumlarınız bilimsellikten çok, geçmiş tecrubelerinize dayaniyor. Değer katan biri olmadığı için ise ancak ufak çaplı 1-2 tavsiyeden ileri gidemez forum. Büyüyüp tutamaz yani.

   Bu işlerde bi adim atacaksan GEREKEN DONANIMLARA sahip olmak zorundasın. Bu özelliklere sahip olduğunu düşünmüyorum. Forumda ki diğer arkadaşlarda sahip değiller. Dolayısıyla tecrübeniz az olduğu için tecrübe aktarımınızda az olacak. Bir erkeğe tecrübeli bir diğer erkek en iyi faydayı saglar.

   Özetle erkekadam.org, yani bu site ve bu sitenin forum niyetine kullanılan YORUMLAR kısmı bence sorun çözmek için yeterli. DAHA DOĞRUSU, “ASIL” SORUNLARI BURASI Çözer.

   Sizin forumu sil demiyorum, basit sorunları veya meseleleri tartışabilirsiniz beraber saha falan yapabilirsiniz. ancak buranın daha iyi olduğunu belirtme sebebim şu: çözemediğiniz sorunları buraya paslayın. Ayrıca burada neredeyse her konuyla ilgili bir yazı var, örneğin arzuyu iltifat-para ile oluşturacagini sanan bi adama bu sitedeki”ARZUNUN DİNAMİĞİ” yazısını atın. Çünkü hiçbirinizde o yazıyı yazabilecek potansiyeli görmüyorum gençlik 🙂

   Gerçekler bunlar. Bunları rencide edip acı vermek için söylemedim, sadece levelinizin düşük olduğunu belirttim ve level kasmak isteyenlere en iyi yardımı, BU SITEDE Kİ yazıları atarak veya özetini güzelce geçerek (kaynak gösterip)SAĞLARSINIZ demek istiyorum.

   Amacın erkeklere değer katmak ise ve bu amacta samimi isen BU GERCEKLERI görmeli ve dediğim gibi davranmalısın. Eğer amacın kitle-reklam-para döngüsünü sağlamak ise YAPMAN GEREKEN En iyi siteyi kendin gibi yansıt ve biraz disney masalı sat.

   Hedefin neyse o yolda yol gösterdim sana ben sadece bu yorumda. Hadi kolay gelsin 🙂

 2. Hem soğuk, hem de bozulmadan gayet rasyonel şekilde giriş ve tepki yoklama, ardından herşey gelişirken instagram ve numara. Gayet güzel bence kardeşim,

 3. Mahmut abi konuyla alakasız ama çok önemli bir sorum var. Bence bu bir yazı konusu bile olabilir. İngilizce kursu için param yok. Okulda şuan bana öğretilen İngilizce tam anlamıyla İngilizce değil. Nasıl evde İngilizce öğrenebiliriz?

 4. -konuyla alakasiz-

  Iliskinin ileriki evrelerinde, aglayip sizlanan, canimi cok yaktin cok aglattin tarzi konusan kiza ne turden bi cevap verirsek en dogru sekilde shit test i geceriz?

  Ah canim benim, ozur dilerim, valla bi daha olmicak demememiz gerektigini biliyoruz 😀 ama ne dememiz gerektiginden tam emin degilim.bu kiz zamaninda seni sevmiyorum oyle dusunduysen yanlis dusunmusun diyen kiz ayni zamanda

  1. Kızın drama yaşaması ve bahsettiğin gibi bize “beni çok üzüyosun.” , “beni çok üzdün” tarzı ağlamalar, duygu sömürüleri ile çerçevemizi test etmesine, bizi dramanın içine çekmeye çalışması testine bayılıyorum. Dediğin gibi ilerleyen zamanlarda geliyor bunlar, ilk zamanlar egosunu düşürmüyor bu kadar kızlar. Genelde bir şeyler yaşandıktan sonra vesaire olur.

   Önce yapılmaması gerekene bakalım, yani betalara.

   BetaCIKLAR napaaar :

   – “Yaa kıyamam, bana değer veriyo. Onu üzmüşüm 🙁 İnsan en çok sevdiğine üzulür, beni sevdiği için üzülüyo. Beni seven bi kıza kötü davranamam. Hemen aşk-sevgi cümleleri sıralayıp kızı MUTLU etmeliyim.”

   Gerçi bir BETA kıza karşı “onu üzen erkek” konumuna çıkamaz da… Testosteronunun yüksek olduğu NADİR bi an da nadiren yapmıştır 🙂

   Kafa yapısı üstteki gibi olan BETACIĞIMIZ bir hafta sonra rakı masasinda müslüm gürses dinlerken şu cümleler ağzından dökülür:

   – “En kötü anında yanında oldum. Destek çıktım, onu hiç üzmedim. Ağladı yanında oldum, onla beraber ağladım gerekirse. HATALARIM için özürler dilerim, aşk cümleleri dizdim… Neden ulan nankör, neden bunları yaptığım ve seni üzmediğim hâlde beni bıraktın?”

   Klasik senaryo, değişmez. Test, çerçeve, kadınların duygusal zayıflıktan tiksinmesi gibi kavramlardan habersiz MAVİ HAPLININ sonu HEP budur.

   Kız nankör değil, SEN BETASIN. Kız yapması gerekeni yaptı; TEST ETTİ SENİ. Seninde yapman gereken testi geçmekti. Sen yapman gerekeni yapmadigin için, kız YAPMASI gerekeni yaparak seni TERK ETTİ.

   Özetle üstteki gibi saçma-duygusal bir yapıya dalmamalıyız.

   Kız, her testte olduğu gibi burada da ASLINDA bizim duygusal gücümüzü görmek istiyor. Sarsılmayışımızı görüp bize güvenebilmek istiyor. En derinlerden gerçekten istediği şey bu.

   Bu test, kadını kendimize daha çok bağlamamız için birer fırsat. Testte temel mantık duygusallaşıp kadınla beraber DRAMA YAŞAMAMAK. BETACIĞIN Tam tersi yani. Verilecek cevaplar değişebilir. Yine Gökhan X’in kitabında verdiği test geçmenin 3 maddesi burada kullanılabilir (hayır, ben o değilim):

   1-) Söylediği şeyi kabul edip inanılmaz derecede abartmak.
   2-) Söylediği şeyi görmezden gelip konuyu değiştirmek yada hiç cevap vermemek
   3-) Söylediği şeyi iltifat olarak algılamak.

   Hadi madde sırasına göre örnekleyelim:

   1-) – Evet BUSE. Sanırım haklısın, çok üzdüğümü düşünüyorum seni, sana iyi gelmiyorum. Uzak durmamız gerekiyor.

   Bunu kırık-üzülmüş bi ses tonu ve yüz ifadesiyle söylemeyin kıza AYAK UYDURMAK için! Sanırım en önemli nokta bu. Ne dediginizden çok nasıl dediğiniz önemlidir cümlesinin önemi bu işte. Bu cümleyi normal, her zamanki ses tonunuz ile sanki hiçbir şey yokmuş gibi söylemelisiniz. SIFIR ETKILENIYORSUNUZ kısaca duygusal olarak. Ve Bundan ÇEKİCİ HICBIR ŞEY YOK. Cümleyi bu şekilde söylerseniz testi geçersiniz, ağlak ses tonuyla korkarak söylemeniz bi sike yaramaz.

   Bu gibi testlerde bu kadar rahat-özgüvenli davranabilmeniz için ise MUTLAKA TABAK çeviriyor olmalısınız. Bu cümleyi söylerken sesiniz titriyorsa bunun sebebi “sekssiz kalacam,alternatif yok, bide kim kız bulacah :((” beyninizde yatam bu korkulardır. ÖZGÜVEN, OPSİYONLARININ OLMASINDAN GELİR. Seksi bir hedef gibi düşünün, aynı hedefe giden FARKLI yolların olması durumunda, bir yolun kapanmasi durumunda size koymaz veya bundan korkmazsınız. Çünkü elinizde başka yollar var. Bu düşünce rahatça testleri geçebilmeyi ve özgüveni sağlar.

   O yüzden, Mahmut Abi’nin dediği gibi; EN AZ 3 TABAK. En az 3 çocuk değil 😀 (yapılmıştı bu espri de neyse.)

   Testleri ÖZGÜVENİNİZ, Yani OPSİYONLARINIZ Yoksa geçemezsiniz, rahat davranamazsınız.

   3 Tabak bulundurmak testleri geçmede ki EN ÖNEMLİ faktördür. Çünkü özgüvenli bir ses tonuyla konuşmanızı sağlar! Ve ses tonu, ne dediğinizden DAHA ÖNEMLİDİR. Cümle özgüvenli insan cümlesi olsa da opsiyonlarınız yoksa korkarak söylersiniz ve BU ANLAŞILABİLİR. Ya çok iyi rol keseceksin (zor olan) ya da başka tabaklar bulunduracaksın. (basit ve daha sağlıklı olan)

   Özetle 3 tabak bulundurmak şarttır. Testleri geçmekten önce bu gelmeli. 3 tabak testleri geçmenin temelidir..

   Neyse, bu cevapta ilk test geçme kuralını uyguluyoruz. Söylediği şeyi kabul ediyor ve ardından abartıp, İŞİ YOKUŞA sürüyoruz.

   Bu cevabı kızı kaybetme ve sekssiz kalma korkusunu ölümüne yaşayan bi beta ASLA VEREMEZ. Bu cevapla Türkiye’de ki milyonlarca erkeğin önüne geçiyorsunuz. Sekssiz kalmayacağınızı, başka kız bulabileceğinizi yani maskülen olduğunuzu yansitıyorsunuz. Çekiciliğiniz artıyor, kızda sizi kaybetme korkusu uyandırıyorsunuz.

   Altyazı olarak “seni üzen piç erkeğim ben” diyoruz. KIZLAR KENDİSİNİ ÜZEN ERKEKLERİ BIRAKAMAZLAR. Bunu unutmayın, onu üzebilmeniz demek, size değer veriyor olması demektir, BİR BETA KIZI ASLA ÜZEMEZ. Onu üzecek konuma geldiyseniz, ilişkide ipler elinizde demektir. Ve çoğu kez denk gelmissinizdir, “beni üzuyor ama ayrilamiyorum” cümlesi çıkar ağızlarından. Üzdüğünüz için sizi BIRAKACAĞINI DÜŞÜNMEYIN. Bu açıkça kadınları taninamaktir.

   Ve şunu unutmayın:

   – En iyi seks, kızı üzdükten sonra yaptığınız barışma seksidir.

   Neyse, sanırım yazmaya devam edersem arkadaşla buluşmaya geç kalacağım. Tek maddeye bu kadar uzun yazdıysam… Mantığı anladıysan yeterli. ANCAK istiyorsan gelince diğer 2 test geçme yolunu da örnekleyerek uzun uzun açabilirim. Şimdi çıkmam gerek.

   1. Bu dediklerini malesef genc zamanlarimizda bilmiyoruz ve ister istemez aciya aciya acitmayi ogreniyoruz.bu altin degerindeki bilgilerin farkinda olmasam zaten gelip buraya konusunu acmam.zaten kizdaki samimiyetsizligi ve testi sezdigim icin beta bir davranista bulunmam.imkansizdi.ozellikle bu siteden sonra kizlardan ozur veya af dilemeyi veya kendimi aciklamayi tamamen sildim diyebilirim.eksik oldugum noktaysa burada ne yapmam gerektigi ve kizi yataga nasil atabilcegimdi.onu da buyuk ihtimalle ogrenmis oldum.gercekten su anda bu durumda sevgilisinden tekrar tekrar ozur dileyen adamlara acir oldum.umarim olabildigince genc adam bilinclenir.sagolasin.

    1. Peki bu noktada aklima bir diger nokta takildi.kiz beni sucladigi kadar ovuyor da.evet freud un dedigi gibi insanoglu iltifatlara karsi savunmasizdir ve benim de ister istemez “sen benim herseyimsin.sensiz nefes alamam” cumlesi karsisinda kayislarim kopuyor diyebilirim 😂😂.isin tuhafi kizla henuz cok da yakinlasmadigimiz halde benzer iltifatlari duyuyor olmam.peki bu “iyi niyetli” gibi gorunen testlerde mantigimiz ne olmali?veya kiza iltifat etmek geliyorsa icimizden nasil birsey olmali?yoksa hic mi etmemeliyiz?

 5. Oyun fena değil. Yaşı büyük olup bir kıza yürümenin karşılığını “iltifat,itiraf,çıkma teklifi” etme olarak gören, bunlar olmazsa kıza karşı ne yapıp ne konuşacağını bilmeyen. Ona “çok güzelsin” demeyi boynunun borcu bilen bu şahıslara, oyun nasıl SAÇMALAMADAN (iltifat,itiraf,çıkma teklifi) olmadan oynanır diye bu yazı ÖRNEK olarak gösterilebilir.

  İltifat içermiyor, yalakalık içermiyor, duyguları açıp “onay” beklenilmiyor. Herhangi bir konudan sohbet ediliyor ve genç arkadaş kızı arzuladığını “çok güzelsin, seninle muhabbeti devam ettirmek isterim.. olur mu?” SORUSUNU SORARAK belli etmiyor. Doğrudan bi kontak-köprü bulmaya çalışıyor arada. Direk “neyse, instagram var mı? Burda rahat konuşamıyoruz” cümlesini kuruyor. Bu cümle ÖNEMLİ! Eğer kıza “ya instagramını verir misin, beğendim seni” derseniz vermeyebilir. ÇÜNKÜ SORUMLULUK ve MUHABBETIN DEVAMINI KIZ Yönetiyor. Böyle bi soru karşısında sizi arzulamış olsa bile, kendini basit göstermemek adına instagramı vermeyebilir. Erkek kıza ottan boktan bir bahane sunmalı. Bahane saçma bile olabilir, kız da “şu bahane yüzünden verdim” diyerek KENDİNİ kaşar-basit hissetmemeli. Bunu hissettirmemek erkeğin görevi burada.

  Gökhan X’in kitabında bayağı iyi anlatılıyor şu sorumluluğu kızın üstünden alma mevzusu, okumanızı tavsiye ederim.

  Örneğin diyor ki: Barda yiyiştiğiniz bir kıza “evde devam edelim mi?” Sorusunu SORMAYIN. “Evet” derse kendini kötü-kaşar hissedecektir, devam etmenin sorumluluğunu ona bırakmayın. Bunun yerine “evde güzel bir film koleksiyonum var, gelsene sana onu göstereceğim” denmelidir. Kıza bir bahane sunun ve MANTIKSAL ÇERÇEVEDE kız, ondan dolayı olduğunu düşünsün, aslında olacak olanı ikinizde biliyorsunuz, eve gidip sevişeceksiniz. Ancak bunu dillendirip bunun için kızdan onay istemeyin, önden bahane sunun ve katılmasini isteyin. AMAÇ FİLM KOLEKSİYONUNA Bakmak. Fesatça bir şey söylemek yok. Kız bunun için geldiğini düşünecek. Sevişme ise “bir anda olacak”. Ne zaman bir kızla yatarsanız, kız bunu “bir anda oldu” şeklinde yorumlamalıdır. “Aslında şunun için gittik sonra bir anda oldu.” Bu bahaneleri kıza verin, sizden etkilendiyse zaten gelecektir. Bu bahaneler kıza kendini kötü hissettirmemek ve yönetmek için. KIZLAR SEKSE GİDEN SÜREÇTE ERKEĞE YARDIMCI OLMAK İSTEMEZLER

  Bu arkadaşımızın yaptığı bu kuralın işe yaradığının kanıtı. Kızın, mantıksal çerçevede “burda rahat konuşamadigimiz için verdim” şeklinde bahanesi var. Eğer ordan muhabbet ilerler ve sevgili olurlar ise, BU OLAY “BİR ANDA” OLMUŞ OLACAK. Sekse-Sevgililiğe giden süreçte kız sadece farklı BAHANELER sebebiyle belli şeyler verdiğini düşünmeli. Örneğin burada “Fotoğraflarda hangi ırka benzediğini merak ettim 😀 , instagramdan eklesene.” Şu da denebilirdi. SUNULACAK EN BOKTAN BAHANE BİLE ONAY İSTEYİP,SORUMLULUĞU KIZA BIRAKMAKTAN iyidir. Anlamanız gereken olay bu. Kız “resime bakmaniz icin” instagramini verdiğini düşünüyor, MUHABBET İLERLER ise bu bir anda OLACAK…

  Özetle iltifat,itiraf,onay bekleme saçmalığı yerine diyalog kurun ve daha sonra bir bahane sunarak farklı mecralardan iletişimde kalmayı teklif edin. KIZ İLTİFAT Ettiğiniz, “çok güzelsin” dediğiniz için SİZDEN ETKİLENMEZ. Bunu demenize gerek yok. Bu cümle KADINLARI ETKİLEMİYOR. KADINI ETKİLEYEN konuşurken rahat olmanız,eğlenebilmeniz,beden diliniz, sağlam çerçeveniz vesaire. Sözlerden daha derinleri. Arka plandaki mekanizmalar kısaca. Siz sadece bir bahane sunarak bi kontak-köprü kurun, arka plandaki malzemeler iyi çalıştıysa kız BAHANE NE KADAR SAÇMA OLURSA OLSUN kabul edip köprüyü kuracaktır. “Çok güzelsin”(iltifat) , “çok etkilendim”(itiraf) , “numaranı, instagramını v.v verir misin?” (onay bekleyen teklif) BUNLARI YAPMADIĞINIZ için BAŞARISIZ OLMAZSINIZ Emin olun. Tam tersine bunlar ERKEĞİ küçültür. Yarar sağlamaz zarar verir. Sesin gür çıkmıyorsa 10 milyon kez seni seviyorum demenin bi önemi yoktur. Kambur duruyorsan kız seni erkek olarak bile görmüyor, çerçeven sarsılıyorsa ve sohbeti kız yönetiyorsa onu ıslatamazsın. Bunları fark etmek önemli. Ve bu saha raporu iyi bir örnek bunları anlatmak İÇİN.

  1. Rapordan öğrenilecek şeyi yukarıda yazdım. (İltifat,itiraf,onay bekleyen teklif etmek YOK. Ve bunlara kesinlikle GEREK DE YOK.)

   Raporu değerlendirirsem, İNSTAGRAM KAPANIŞI yapmak risklidir.

   Neden risklidir?

   Karşıdaki kızın “ilgi orospusu” olma ihtimaline karşı risklidir. Instagram’da her fotoya “gt,gt” yazan veya SIRF Takipçi gelsin diye seks içerikli gönderilere GÜLÜCÜK koyan kızlardan bahsediyorum.

   Bu kızlar, +1 takipçiye HAYIR demez. Numara vermenin amacı bellidir, sohbet etmek. Çünkü whatsapp birer sohbet programı. Ancak instagram sadece bir sohbet programı değil, paylaşım platformu. Yani kız, kendi vitrinine bakan +1 seyirci kazanmak ve daha fazla ego tatmini sağlamak için sizi kullanabilir. (“Kadınlar sosyal medyayı sevilmek için kullanıyorlar” gönderisini okuyun.)

   Instagram almanın riski budur işte. O sebeple keşke NUMARA ALSAYDIN. Numarasını bir bahane sunarak istemen daha iyi bir hamle olacaktı. Ayrıca numara daha özel-gizli bir şey olduğu için numclose oyunun daha iyi oynandiğinin kanıtıdır.

   Ancak numarayı bile sizi “belki” bölgesine atarak verebilir. Bizim bu ilgi orospusu kızlara karşı tetikte olmamız için tek dikkat etmemiz gereken nokta, KIZDAN KARŞILIK OLARAK NE ALDIĞIMIZDIR.

   Dokunma,fiziksel temas bu yüzden önemlidir. İlgimizin karşılığında bizler bunu alıyoruz erkek tarafı olarak. Kız fiziksel temas sağlamıyorsa veya fiziksel temas oluşabilecek ortamlara sizinle girmiyorsa, sizin onu sikmenizi istemiyor. Amacı yörünge de tutmak, dertlerini anlatmak, sizi KULLANMAK kısaca.

   Kendinizi kullandirmamak için, karşılığında neler aldığınızı kontrol edin. Eğlence sağlıyor mu, bedenini sunuyor mu, dünyanıza giriş yapıyor mu (size soru soruyor mu?) Yoksa sadece konular onun dertleri üzerinden mi ilerliyor? Onun dertleri üzerinden 50 SAAT KONUŞSANIZDA, 1 GRAM Çekim yaratamazsınız. Kızlarda dert dinletmek beta testidir.

   Bu sebeple bizim erkek olarak görevimiz ilgimizi ölçülü vermemiz, fazlaya kaçmamamız, KARŞILIGINDA Bir şey ALAMIYORSAK İLGİYİ kesmemiz.

   Mahmut Abi’nin bu konuda koyduğu sınırlar en İDEAL OLANI!

   Neymiş Mahmut abinin ideal ilişki başlangıcı süreci? 3 maddeden oluşuyor:

   1-) Tinder-Instagramda konusma basladi ise ayni veya ertesi günü NUMARA

   2-)Numara aldiktan sonra 2-3 gün içinde buluşma

   3-) Buluşma da amaç FİZİKSEL TEMASI YEŞİL IŞIKLAR İLE ARTTIRMAK. Sırayla el tutma-öpüşme-elleşme-sevişme yolu izlenmeli. İlk buluşma da en az el tutusmasi-sarılma mutlaka olmalı. Ikinci buluşma öpüşme,elleşme olmalı, üçüncü buluşma ise ARTIK SEVİŞME OLMALI. Yani muhtemelen 3 buluşma da sekse gidilmeli. 10 KEZ BULUŞUP BİR KIZI YENI ÖPUYORSAN ONA SEVGİLİM DEME, Siktir et.

   Üç buluşma da sevişme dedik ya, damlar şimdi “burası türkiye gardaşimcılar”….

   EVET, burası Türkiye. Buranın Türkiye olması, kadın cinsiyetinin içindeki libidoyu, seks arzusunu AZALTMIYOR. Türkiye de dünyaya geldiği için hiçbir kadın, seksten daha az keyif aliyor veya daha az istiyor DURUMU YOK. Evet burası TÜRKIYE Fakat 3 buluşma kuralı OYUNU OYNAYABILEN adam için burada da geçerli. Bu kural “Türkiye” için DE , gayet ideal bi kural.

   İlgi verip verip 3. Buluşma da anca el ele tutuşan adamlar için hayal olsa da, KADINLAR ilgiyi ayarında veren adamlara ÇİFTE STANDART uyguluyorlar.

   Rollo’nun şu sözü çifte standartı çok iyi açıklıyor:

   – “Sana biraz zamana ihtiyacı olduğunu, ancak biraz ısındıktan sonra seninle seks yapabileceğini söyleyen kız, doğru zaman, doğru mekan ve doğru alfayla karşılaştığında, o alfaya daha tanıştığı saatte verir.”

   Neden? Çünkü SEKS BEKLENİP, HAZIR OLUNARAK gerçekleşen bi olgu değil. Kadın-Erkek arasında UYGUN ORTAM SAĞLANDIĞINDA (erkek tarafından) BİRDEN ALEVLENEN BİR REAKSİYON.

   Ve bir kız sizin yatacağı bi herif olup olmadığınızı HIZLI anlar. Eğer sizle yatmak istiyorsa bunu YAPAR. Bunu yapmıyorsa veya erteliyorsa, İLGİNİZİ istiyor ama karşılığını vermiyorsa BIRAKIN O KIZI. Çünkü 2 YIL GEÇSE DE VERMEYECEK, Karşısına yatacagini anladığı bi herif çıktığında bırak 3 buluşmayı, ayni buluşmada poposunu elletir.

   Buranin Turkiye olmasi Kızın türban takması ise bu kuralı HİC AMA HİÇ değiştirmez. Türban takan biri flört-sevgililik kovalamamalıdır. Bir kız türban taktiği halde flörte “haram” gözüyle değilde sıcak gözle bakıp sizle konuşuyorsa, müslümanlığın o kız için bir önemi yoktur. Testleri aşarsanız o da koşa koşa yatağa gelir. Netice de flörtün bahanesi SEKS. Kısaca SEVGILISININ OLMASINI İSTEYEN KADIN, YATAĞA DA GELİR, FİZIKSEL TEMASTA SAĞLAR. Almasını bilirseniz tabii. Sevgilisi hiç olmadiysa OKEY. Ancak gunumuzdeki genc kizlarin yarisinin geçmişte 3-4 sevgilisi olmuş, aynı anda da 3-4 tabak çeviriyorlar. NEYİN KAFASI BU? Bunu yapan kızın amacı açık ve net uygun erkegi bulup kendini dölletmektir. “Zaman geçiriyoom,daha hazir deilimm” diye ağlayan kızın asıl sorunu; SİZI UYGUN ERKEK olarak görmemiş oluşudur. Görse anlarsınız olay nasıl hızlı ilerliyor.

   Neyse yeterli bu kadar. Bu yorumdan yapılacak çikarimlari ve yapilmasi gerekenleri özet niyetine madde madde yazıp noktalamak isterdim ama ONU DA Siz yapın, Yoruldum.

 6. Ya kardeşim ilk buluşmada telefon numarası isteyince sapik gibi görünürsün zaten gözünde niyetini yanlis anlauabilir Instagramdan muhabbeti ilerletip daha sonra telefon numarası istemekte fayda var.

  1. Bu bir buluşma değil, açılış. Açılışı yapıp kızın numarısını almak da normal bir şey.
   Zaten gündüz oyununda en çok numara alınıyordur.

   Ayrıca buluşmaya gideceğin kızın telini de bil bir zahmet 😉.

   1. “gözünde niyetini yanlis anlauabilir”

    Bu da çok saçma geldi bana. Niyetin belli zaten, arkadaş olmaya gitmiyorsun.
    Zaten belli etmeden yapacağın açılış Friendzone’a giriş biletin olur.

  2. Peşin konuşmayalım, yeni şeyler öğrenmeye açık olmak lazım.

   Instagramdan muhabbeti ilerletip daha sonra telefon numarası istemekte fayda var. demişsin.

   Bu method işine yarıyor mu? Kullandın mı, kullandıysan başarı oranı nasıl?

 7. Mahmut Abi bende bu gece ilk defa barda nightgame çalışması yaptım.Dışarda kesiştiğim bir kız vardı yanındada 2 tane kız arkadaşı var.Bunlar sigara içmek için dışarı çıkmışlardı sonrasında içeri geçtiler.Aradan biraz zaman geçti bizim arkadaşlar kalkalım dediler,o sırada bu kızı camdan bana bakarken gördüm tabi sonrasında hemen kafasını başka bir yöne çevirdi.İlk başta yürümeye niyetim yoktu ama arkadaşlarda beni kestiğini farketmişlerdi.Neyse sonra cesareti toplayıp bunların olduğu masaya doğru gittim klasik giriş cümlesi olarak “Merhaba” dedim kıza.O sırada kızlar baya şaşırmış bir tavırla bana baktılar,bende o sırada yürüyeceğim kızla göz teması kuruyorum ama kız utancından olsa gerek benle göz teması kuramıyor ama gülüyor.Sonrasında aşağıdaki diyaloglar gerçekleşti:

  B:Ben K:Kızlar YK:Yürüdüğüm Kız
  B:Merhaba
  K:Merhaba ?
  B:Seni daha önce görmüşmüydüm ?(Yürüdüğüm kızın gözüne bakarak bunu söyledim)
  YK:Bilmem ben seni daha önce gördüğümü hatırlamıyorum(Bu sırada kız gülümsüyor ve arkadaşlarına bakıyor)
  B:Acaba az önce dışarda seni görmüş olabilirmiyim(Biraz ukala bir tavırla söyledim bunu)
  YK:Evet ya olabilir(Bunu derken gülüyor)
  B:Adın ne ?
  YK:Ayşegül
  B:Merhaba Ayşegül,ben senden hoşlandımda acaba bana telefon numaranı verebilir misin ?(Bu sırada telefonumu kıza doğru uzattım)
  YK:Ne!? Neden vereyim ki ?(O sırada arkadaşı “Instagram adını vereyim ordan yürü ” dedi sesli bir şekilde)
  B:Instagram kullanmıyorum,o yüzden sadece numaranı alırsam konuşabiliriz.
  YK:Yok ya vermek istemiyorum,kusura bakma.
  B:Emin misin ?
  YK:Evet vermek istemiyorum.
  B:Peki o zaman iyi akşamlar.

  Şimdi abi öncelikle bu benim ilk defa gerçekleştirdiğim bir game oldu.Üstelik 3 kızın olduğu masaya giderek gerçekleştirdim.Sence nerelerde hata yapmışım, nerelerde iyi yapmışım bunları açıklarsan sevinirim.

  1. Kıza yürüdünüz mü 5 – 6 dakika konuşun ve o konuşma pozitif bir havada geçiyorsa tel isteyin yok konuşulmuyorsa tel istemeyin diye diye dilimde tüy bitti. “Merhaba – adın ne – telini ver” yanlış. Çok yanlış. Böyle 1000 kıza yürüseniz bir tanesi bile tel vermez.

   Barda grup halinde kızlara yürüyorsan mistery method dene.

   1. Çoğu the game kitabından habersiz Mahmut hocam, o kitabı da okumaları gerek.
    Bu arada emeklerine sağlık

  1. Bedava pdf versiyonları özel linklemiyorum. Buraya bazen linkli yorum atıyorlar ben de onları çöpe atıyorum 🙂

 8. Mahmut abi daygame ve nightgame öneriyorsun da;
  -İzmir-Ankara-İstanbul’da bir üniye giden
  -Goril gibi vücudu olan
  -bir müzik aletiyle ya da takım sporuyla uğraşan
  -bakımlı olan
  -iki haftada bir kitap bitiren
  Erkek sosyal statüde %3’lük olur
  Spor salonu, üninin spor takımı, oradan davet edildiği kulüpler, kulüpten tanıdıklarının başka üniden tanıdıkları onların davet ettiği festivaller vs.
  Hepsiyle instadan takipleşsen 1-2 k garanti takipçi
  Orada da statün yükseldi
  Dediğim şehirlerin “rahat” ünilerinden birini kazanınca
  Spor-kitap-ders ve düzenli bakımla yapmamız gerekeni yapıyoruz, hayat gayemizi gerçekleştiriyoruz.
  Bence hatunlar spor salonunda biz demeden yardım isteyecektir, muhabbet için ortam ve fırsat kollayacaktır, takım sporunda bizi maçtan sonra tebrik edecektir, ortamda ağızları kulaklarında dinleyecektir
  “Game”leri sürünmek olarak görüyorum şu an.
  Benim dediğim daha makul değil mi?

  1. Bize cenneti anlattın. Dediğin oluyorsa ister game yap ister yapma. Üni. liseden bana da öyle görünürdü ama realite biraz farklı.

   Bir kişi bana “ben istediğim avı daygame / nightgame olmadan alırım onlara ihtiyacım yok” derse ben ona illa oynayacaksın demem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *