Alfa olmak isteyen beta

Merhaba Mahmut hocam. Ben DG. 18 yaşındayım.
Başta güzel kızları tipsiz serseri erkeklerin yanında görünce “ulan tipe bak yanındaki kıza bak” diye şaşırırdım. Ancak red pill’i okuduktan sonra işin mantığını çözdüm. Amacım playboyluktan çok ihtiyacım olduğunda çak-geç yapacağım kız bulabilmek.

Babam spora gitmeyen ancak onun dışında “alfa erkek” sıfatını tamamı ile taşıyan biri. Ancak ben onun yarısı kadar bile alfa olduğumu düşünmüyorum (hatta direkt itiraf edeyim değilim). Kızlar hariç her konuda cesurum. Hatta “aptal cesareti” denilen durum tam beni yansıtıyor. Benden güçlü erkeklerle kavga ettim,hatta neredeyse lisedeki müdür yardımcısıyla da kavga edecektim. Yani öyle pısırık değilim diye bunları anlattım ama konu kız oldu mu şaftım kayıyor. Hatta bir kaç güzel kızın dalga geçmesiyle bu işten ümidimi taa red pill’i keşfedinceye kadar kestim.

Fiziksel özelliklerimden bahsedeyim: 1.80, 98 kilo,hafif göbekli,hayatında neredeyse hiç kas çalışmamış dışarıdan tam bir beta erkeği olarak gözüken ve bakım yapmayan biriyim. Tipsiz sayılırım.

Alfa olduğunu nasıl anlarsın yazısından bana uyanları yazayım.

 • Saçmalıyorken bile kendinden emin konuşuyorsun. Gerekirse kavga edebilecek yapıdasın. Çatışmadan / tartışmadan kaçınmıyorsun.
 • Güvendiğin insanlar dışındakilerin ne düşündüğünü fazla takmıyorsun. Bir alfa olarak insanların sana sürekli shit test atacağının farkındasın ve bunu pek fazla önemsemiyorsun.
 • Cinsel çekimin pazarlıkla olmadığının farkındasın. Kadını flört oyununda tavlanıp baştan çıkarılacak biri olarak görüyorsun, ilişkinin aynı seviyede eşitlikçi bir pazarlık ile olmadığının farkındasın.
 • Acı çekmeyi hayatın bir parçası olarak görüyorsun ve acıyı hedeflerine doğru seni iten bir güç olarak görüyorsun. Acı ve onun getirdiği motivasyonun olduğu sürece hiçbirşey senin ruh halini etkileyemiyor. Cehenneme gidip geri gelmiş biri isen rastgele hatunun birinin senin hakkında ne düşündüğünden sana ne? Hayatın getirdiği acının karşısına çıkıp meydan okuyan kişi, o acıdan sürekli kaçan kişiden daha güçlüdür. Acıyı düşmanın değil arkadaşın yapmayı biliyorsun.
 • Hakettiğinden daha azını sana veren kadının peşinde koşmuyorsun. Bu kadını hemen yenisiyle değiştiriyorsun, yeni kadınlara açılıyorsun. Ama tapmıyorsun. “Asıl ben ona ödülüm” düşünce yapısına sahipsin.
 • Dramaya harcayacak zamanın yok. Drama zamanın en büyük katilidir.
 • Sınırlarını her zaman koruyorsun.
 • Kaybet – kaybet oyunundan uzak duruyorsun. Bazen karşındakinin ikinizi de kaybetmeye ötelediğinin farkına varıyorsun ve o oyunu oynamayı bırakıyorsun / reddediyorsun.
 • Cesursun. Risk alabiliyorsun. (Kadınlar Hariç)
 • Projeleri, insanları yönetmeye talipsin. Üzerine sorumluluk alabiliyorsun.
 • Bu dünyada kendi başına olduğunun, ebeveynlerinin birgün öleceğinin farkındasın. Herşey sana bağlı. İnsanlar gelip geçici; arkadaşlar, kadınlar, vs. İhtiyaçların için sadece kendine bağımlısın (5 kızkardeşten bahsetmiyoruz).
 • İnsanları gerektiğinde bırakmayı biliyorsun (bolluk mentalitesi)
  Tembel değilsin, sürekli bir uğraş, yenilik peşindesin.
 • Motive ve risk almaktan korkmayan biri olduğun için sürekli yenilsen de sonunda başarının yolunu bulacağını biliyorsun (başarılı insanların başarı – yenilgi oranı ortalama 1’e 12). Yenilmekten korkmuyorsun.
 • Biri senin hakkında saçmaladığında, öfkeleneceğine, o kişi ile dalga geçiyorsun. Biri bunu ciddi ciddi yapıyorsa, o kişiyi umursamıyorsun.
  Hayatın adil olmadığının farkındasın. Kıskançlık feminen bir karakter özelliğidir. Kıskançlığın üretken bir sonuç verme şansı yoktur. Senin gibi verimliliğin nadide örneği birinin kitabında kıskançlık yoktur.

  Bunlar dışındakiler şimdilik bana uymasada uymaya çalışıyorum. Birkaç ay sonra eğitim için Macaristan’a gidiyorum. Büyük ihtimalle hayatımın geri kalanı orada geçecek. Belki oradaki kızlarla şansım daha yüksek olur. Orda spora yazılıp kas sorununu halletmeyi düşünüyorum.

  Aslında cesur olduğum anlar yok değil. Mesela bir kızın bacaklarına baktım ve bunu fark etti,ben “ne bakıyorsun” diye tepki vermesini bekledim ancak bacaklarını çekti ve gülerek yanındaki arkadaşıyla konuştu. Tabii henüz red pill’i keşfetmemiş bir beta olaraktan devamını getiremedim ve utandığımı açık açık söylemek haricinde her şeyi yaptım

  Yine de bana aşık olan kızlar oldu. Biri hariç diğerlerini güzel bulmadığımdan ilgilenmedim ama biri güzeldi. O kızı da beni sevdiğinini açık açık belli etmesine karşın (hatta arkadaşının “DG, Merve kendisine çıkma teklifi eden erkeğin teklifini kabul edecek,hemen teklif et” demesine rağmen) çok çok geç anladım+anladığımda devamını getirmedim. Zaten 13 yaşındayken aşktan ne anlarsın ki?

Sonra uzaktan akrabam olan bir kızla (niyetim seks değil,seks yapacağım diye ailesiyle uğraşıp evlenmek istemiyorum) red pill’deki “alfa erkeğin” kızlar üzerindeki etkisini test etmek amacıyla konuştum (ama bunun red pill ile ilgili olduğunu çaktırmadım). Kıza “Güzelsin” demekten başka hiç bir şekilde yürümedim. Bu arada kızın evindeyim(komşuyuz) ve sadece ikimiz varız. 19:00-23:45 arası yanlızdık. Kız benimle aynı yaşta

Ben: Berfin,okuldaki serseri tipli erkekler hoşuna gidiyor mu?
Kız:Hayır,hatta kızların o tiplerde ne aradığını anlamıyorum
Ben: Sokakta erkeklerle gezen kızlara kaşar tarzı laflar kullanıyorlar. Umrunda mı
Kız: Hayır,onları da anlamıyorum ki. Bunun gibiler yüzünden erkek arkadaşlarımla(sevgili değil) yolda yürüyüp sohbet etmekten korkuyorum.
Ben:Pekii seni koruyup kollayacak,senin dertlerini taşıyacak birinin olmasını istermiydin
Kız:Ben acılarımı kendi içimde yaşamayı tercih ederim.

Buraya kadar şaşırmadım değil,çünkü “alfa erkek” tanımında “duygusal olarak kızın yükünü taşıyan (sonuçta red pill’e göre kızlar duygusal olarak güçlü erkeklerden hoşlanır diye biliyorum), kavgaya hazır(Kekoların yanındaki güzel kızlar aklıma geldi)” ifadeleri de vardı. Kızın feminist olduğunu sormak aklıma gelmedi ama feminist tavrı yoktu. Acaba kendisi bir istisna mı yoksa red pill’den haberi var ve beni mi trolledi mi diye düşünüp duruyorum.

Sonra tam bir beta gibi davranıp duygusal erkeği oynadım. Ama yüzünde “şu salak betaya bak” ifadesinden çok üzgün bir ifade vardı.

Sonra denek olarak kullandığım bu kıza kapalı bir biçimde cinsellikten bahsettim.

Ben: Ailelerimiz biraz yobaz olsa ikimiz tek başımızayız diye bizi şey sanacaklar. Anladın sen
Kız:Bu imkansız ama özellikle doğu tarafında böylesi düşünceler var

Konuşmanın devamı bunun gibi gelişti. İmkansız lafına sevinmedim değil,sonuçta amacım seks değil ve bir günlük zevk uğruna işin evliliğe (ve hatta çocuğa) gitmesini istemiyorum. Amacım sadece vereceği tepkileri ölçmek.

Biraz da bağımlılıklarımdan bahsedeyim
-Sigara ve alkol yok,sokmam da
-Mastürbasyon bolca var
-Porno nadiren,ancak başladım mı 2-3 gün duramıyorum

Simdi size sorularım şunlar

1.Alfa erkeğe yakın mıyım yoksa bas bas “Zavallı beta” diğe bağırıyor muyum?
2.Tavsiyeleriniz neler
3.Yukarıdaki kızın durumu ne

1.Alfa erkeğe yakın mıyım yoksa bas bas “Zavallı beta” diğe bağırıyor muyum?

Betasın, zavallı değilsin ama kadın – erkek ilişkileri bağlamında alfaya yakın değilsin. Özellikle vücut kitle indeksin çok kötü (aşağıya bak). Fakat yaşına göre düşünürsek, kadınlar konusunda ortalama bir 18 yaşı erkeğisin. Bazı şeyler sadece kh bilgisi ile değil yaşla da gelecek. Sabırlı ol. Daha 5 sene önce 13 yaşındaydın, bir tarafının oğlan çocuğu olması çok anormal değil.

Sana ilk taşı 18 yaşında az çok böyle olmayan atsın. Benim mesela yakışıklı ve gayet kaslı olmam (gym + muay thai) harici durumum daha parlak değildi.

2.Tavsiyeleriniz neler?

Aha bunlar :

Amacım playboyluktan çok ihtiyacım olduğunda çak-geç yapacağım kız bulabilmek.

Kırmızı hapta bahsedilen kısa süreli ilişki sanırım çak – geç (pump and dump) ile karıştırılıyor. Benim çak – geç arayana tavsiyem, KH’nın oyun kısmına uğraşmanıza gerek yok, para kazanın ve gidin ayda 2 – 3 kere fahişe tutun kendinize. Madem karşı cinsle cinsel hariç hiçbir muhabbetinizin olmamasını istiyorsunuz, ne gerek var KH’nın kadın – erkek ilişkileri tavsiyelerine?

Yaş olarak uzun süreli ve ciddi ilişki tavsiye etmesem de, hatunlara çakayım – geçeyim diye yaklaşmanı tavsiye etmem. Ahlaki problemi bir yana (ki ben bunu da önemseyen biriyim) bu zihniyet senin kadın – erkek ilişkileri deneyimi yaşamanı engeller ve ilerde uzun süreli ilişkiye geçmekte zorlanırsın. Sen “bana ne?” deyip takmayabilirsin ama ben de prensip olarak çak- geç arayana tavsiye vermiyorum.

Kızlar hariç her konuda cesurum. Hatta “aptal cesareti” denilen durum tam beni yansıtıyor. Benden güçlü erkeklerle kavga ettim,hatta neredeyse lisedeki müdür yardımcısıyla da kavga edecektim. Yani öyle pısırık değilim diye bunları anlattım ama konu kız oldu mu şaftım kayıyor. Hatta bir kaç güzel kızın dalga geçmesiyle bu işten ümidimi taa red pill’i keşfedinceye kadar kestim.

Mavi hap – kırmızı hap ile maskülinite tam olarak aynı eksenler değiller. Genelde mavi haplı maskülin olmasa da, ara ara mavi haplı ama bazı açılardan maskülin adam görebilirsiniz.

Fiziksel özelliklerimden bahsedeyim: 1.80, 98 kilo,hafif göbekli,hayatında neredeyse hiç kas çalışmamış dışarıdan tam bir beta erkeği olarak gözüken ve bakım yapmayan biriyim. Tipsiz sayılırım.

Hafif göbekli mi ?!?!? BMI’ın 30.2 üstü, yani Class I obez kategorisindesin. Bir rakamı mı yanlış yazdın? Verdiğin rakamlarla şişman değil obezsin. Rakamları doğru verdiğini sayarsak, 18 yaşında bu kilo ile sağlık yanında kızlarla da işin zor.

Kızlar konusunda 16 – 22 yaş arası yakışıklı ve atletik olmak en önemli boyuttur. İki sebepten : birincisi bu yaşlarda kızlar yakışıklı ve atletik olmanı çok önemserler ve ikincisi 22 yaşına kadar bir erkeğin kırmızı hap karizması (oyun) olgunluğunu yakalaması zordur (imkansız değil).

Zayıflaman ve kas yapman lazım. Kızlarla önündeki en büyük engellerden biri bu. Hit the gym Jack!

Bunlar dışındakiler şimdilik bana uymasada uymaya çalışıyorum. Birkaç ay sonra eğitim için Macaristan’a gidiyorum. Büyük ihtimalle hayatımın geri kalanı orada geçecek. Belki oradaki kızlarla şansım daha yüksek olur. Orda spora yazılıp kas sorununu halletmeyi düşünüyorum.

Google Image search’te Hungarian Girl diye arayın ve arkadaşın şansına küfredin 😀

Slav kızları diyarına gidiyorsun. Sen gyme yazıl yeter. Eğer çok beceriksiz değilsen bir sene sonra bize saha raporlarını gönder. Ama dediğim gibi vur – kaçı abartma.

Acaba kendisi bir istisna mı yoksa red pill’den haberi var ve beni mi trolledi mi diye düşünüp duruyorum.

Bu tür konularda kadınların dediklerinin bir önemi yok, yaptıklarına bakacaksın. Asla kadınların ağzından çıkana göre hareket etme. Kadınlardan ilişki tavsiyesi alma ve onlarla kadın – erkek ilişkileri konuşma.

Ben: Berfin,okuldaki serseri tipli erkekler hoşuna gidiyor mu?
Kız:Hayır,hatta kızların o tiplerde ne aradığını anlamıyorum

Kızlar bu sorulara hep politik doğrucu cevaplar verirler. Ama asıl problem, böyle bir soruyu soran erkek, kızların gözünde kızlardan zerre anlamayan erkektir. Zira kızlardan anlayan ve onlarla başarılı bir erkeğin bu sorunun cevabını ve kızların bu soruya dürüst cevap vermeyeceğini bilmesi gereklidir. Bu soruyu sorarak kıza “hiçbir kızın seçmediği, kızlarla tecrübesi olmayan bir erkeğim” diye bağırıyorsun. “Ben betayım” yazan t-shirt giysen daha iyi. En azından onu espri algılayabilir.

Klavuzu kadın olanın burnu abazanlıktan kurtulmaz.

Mastürbasyon bolca var.

Haftada 2’ye indir. Max 3. Feromonal beta olma.

3.Yukarıdaki kızın durumu ne

Kızı boşver, senin durumun vahim. Konuşarak kızlardan bilgi alacağını sanıyorsun ama konuşarak kızlardan bilgi sızdırmaya çalışan erkek, kızlara “kadınlarla zerre tecrübesi olmamış (ya da çok az olmuş) ve muhtemelen kadınlar tarafından istenmeyen erkek” olarak görünür.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

53 thoughts on “Alfa olmak isteyen beta”

 1. Peki kadınlar nasıl olmalı? Kadınların alfa erkeklerle birlikte olabilmesi için ne yapması gerek? Bekaret redpill in evlilik açısından neresinde duruyor? Bakire olmak redpill erkeğiyle hayatını birleştirmek için bir şart mı? Kabul edilebilir “n count” cutoff değeri ne?

  1. Bekaret : http://erkekadam.org/2017/12/22/bekaret/

   Alfa erkeklerin önemli bir kısmı serseri ve şiddet meyilli. Yani kadının tek kriteri alfa alıp onlarla beraber olması uzun vadeli çıkarına zararlı olabilir.

   Günümüzde giderek artan sayıda kadının yaptığı hata, 20lerinde sanki hiç yaşlanmayacak gibi alfa ve iş peşinde koşarken stabil erkek, aile ve çocuğu 30larına atması. Kadınların alfa erkek peşinde koşmaktan ziyade 30larında iken 20lerinde yüzlerine bakmadıkları adamların kendi yüzlerine bakmayacağının ve en dipten erkekleri seçmek zorunda kalabileceklerinin ayırdına varıp, 20lerinde zevk ve yeni tadlar denemeyi abartmadan geleceklerinin planlarını yapmaları lazımdır. Özellikle şimdi KH sayesinde artan sayıda erkek, 30larında beta öderi oynamak istemiyor ve bu da 30larımda nasıl olsa birini bulurum diye 20lerinde sadece alfa kovalayan daha fazla sayıda kadının 35’ine yalnız gireceği anlamına geliyor (35 yaş sonrası evlenme ve çocuk yapma ihtimali sıfıra yakın).

   Kadınlara hiç seçici olmayın demiyorum ama evrimsel olarak kadınların alfa tohumu – beta kaynağı dual stratejisini dengelemesi gerekirken günümüzde kadınlar 20lerinde sadece alfa tohumu kısmını 100% kovalayıp beta kaynağı kısmını sallamaları ve sonra da 30larında ikisinden de mahrum kalmaları sıklıkla görülen bir olay halini aldı.

   1. Hocam. Macaristan’da en az 1 sene monk moduna girecem. Tavsiyelerin neler

    Yapmayı düşündüklerim
    -İlk yıl ingilizce öğrenmek için hazırlık okuyacağım(Zaten bu yüzden monk moduna gireceğim). Ek olarak Macarca öğreneceğim
    -Mastürbasyonu azaltacağım
    -Tabiki de kas çalışacğım ve kiloları vereceğim,belki bir dövüş sanatına da başlarım
    -Futbol,basketbol ve kitap okumak gibi hobilerime daha ağırlık vereceğim
    -Bilgisayar oyunu oynadığım süreyi kısaştacağım. Zaten online oyun gibi bir bağımlılığım yok ama offline oyunuda azaltacağım
    -Kendimde farkettiğim beta özelliklerime idam cezası vereceğim

    2.Planda sadece kızlar için yapacaklarım
    -Arada sırada daygame yaparak kızlar konusundaki korkaklığımı öldüreceğim
    -Jason MOTHERFUCKING Statham moduna girmeye çalışacağım

     1. Parana kıy Tinder Gold al.
      1) Budapeşte ayarla.
      2) 20 – 30 kızı sağa sola at ve Tinder’ı kapat.
      3) 2 gün sonra Tinder’ı aç ve Gold’da seni sağa atmış 30 hatun arasından en tepe 5 tanesine bak.
      4) “Vay amk” de. Anlarsın neden olduğunu.

      Hemen spora başla ve zayıfla.

    1. hocam macaristan’da monk mode mu olur? seksin tabu olmadığı ve gayet güzel kızları olan bir ülkeye gidiyorsun. çerçeve,shit test ve eğlenen ustalık yazıları bile yeter sana macaristan’da.

 2. Merhaba Mahmut abi,
  Ben 17 yaşına yeni basmış ve kırmızı hap camiası ile yeni tanışmış genç bir kardeşinizim. Bu yorumda ise son oneitisimin beni nasıl etkilediğini anlatacağım. Sitede yazı olarak paylaşmaya değer buluyorsan paylaşmanı çok isterim.
  Eskiden kızlar konusunda pek başarılı değildim, genelde bir kıza odaklanır, onun farklı olduğuna inanır ve onu oneitisim yapardım.
  Bu yüzden o kıza karşı olan bütün şansım yok olurdu. Fakat bu bir yerde kırıldı. 2017 Kasımında instagramdan bir kızla tanıştım. Her zaman yaptığım gibi kızın ruh ikizim olduğuna inandım. Zevklerimiz falan çok benziyordu ve bu oneitis olmasını daha da kolaylaştırdı. Zaten meslek lisesinde okuyorum, elime kız eli değmemiş o sıralar. Anlayacağınız bolluk zihniyetinin tam tersi. Kıza muhtaç olduğumu o kadar hissettirdim ki kız ilk başta bana ılımlı baksa bile sonradan beni erkek olarak bile görmediğini anladım. Friendzone’a girmiştim hani şu çin ve hindistandan sonra en çok nüfusa sahip olan 3. ülke. Kızla tanışmamın üzerinden 4 gün geçmiş, ben doğum gününde kıza hediye alıyorum. Günler geçtikçe kıza tanrıça mertebesine çıkarıp iltifatlara boğuyorum. Bir kere buluşuyoruz ve ben kızın hareketlerini taklit etmeye başlıyorum. Vücut dilim kıza ben betayım diye bağırıyor. Günler geçiyor ve cesaretimi toplayıp kıza çıkma teklifi ediyorum ve kızdan şu cevabı alıyorum;
  “Üzgünüm ama şimdilik bu mümkün değil. Fakat dünyanın bize ne getireceğini bilemeyiz bu yüzden arkadaşlığımıza devam edelim belki ileride.” Ben bunu yanlış anlayıp oha naz yapıyor kesin benim olur :DDD triplerine girdim. Kızımızın eski aşk acıları dahil her bokunu dinledim ve kızdığı zaman alttan aldım. Haliyle baskın taraf o oldu. Bir gün ise yanına bir çocuğun geldiğini ve onunla artık sevgili olduklarını söyledi. Tek kelime etmeden engelledim onu orada.
  Ah mahmut abi ah, ne dersen haklısın. Geçmişe gidip kendimi tokatlama hissi uyandı içimde bir bilsen. Neyse bundan sonra oturup biraz düşündüm ve ben nerede hata yaptım dedim. Aslında hata her yerdeydi. Duygusal tarafım gittikçe azaldı. Daha kırmızı hap öğretisinin varlığından bile haberdar değilim ama kendi çapımda oyunlar oynamaya başladım ki gerçekten eğleniyordum. Hatta ben 16 yaşındayım o sıralar, kendimden büyük hatunlarla flörtleşmeye çalışıyorum. Daygame falan derken bir bakmışsın bir 20 bir de 24 yaşındaki ablalar (:DDDD?) ile oyun oynamaya çalışıyorum. Tabii reddediliyorum ama bu benim şevkimi kırmıyor. Ha bu arada boyum 185. En son 15 yaşında minyon tipli bir kızla buluşmuştum ilk buluşma fena geçmemişti ama ikincisinde kız eski sevgilisinden bahsetmeye falan başladı ki ben de onunla dalga geçtim. Sonra beş dakika geçti ve dışarıdan bir çocuk gördü ve onunla buluşmak istediğini söyledi. Benim kafamda çanlar çaldı ve kıza saati göstererek “Toplantım var benim işten çağırıyorlar” deyip orayı terk ettim. İyi mi yaptım bilmiyorum ama içim boğulmuştu o an. Eski ben olsa dinlerdi sanırım. Artık kızlarla konuşmakta daha rahattım ve kolayca flört edebiliyordum ama bir noktada kendimi salıp kızın gözünde inşaa ettiğim o karizmatik, umursamaz tavrı siliyordum. Bir şeyler eksik gibiydi. Sonra arkadaşımla sohbet ederken the red pill öğretisinden bahsetti. Araştırdım biraz sonra sizin siteye rastladım. Okuduklarım aşırı mantıklı geldi ve işleyişe karşı hiç kızgınlık duymadım. The red pill’i her haliyle özümsemeye çalıştım. Karakterimi daha maskülen olacak şekilde yonttum. Kızlarla olan başarım giderek arttı fakat hala bir playboy sayılmam. Spora başladım(gym) fakat bisikletten camın üzerine düşebilecek kadar cenabet birisi olduğum için o yarıda kaldı. Haliyle spor yapma şevkim kaçtı ve iyileşmedim tam da zaten. İleride tekrar başlayacağım.
  Erkek adam bloğuna teşekkür ederim, neden böyle bir yazı yazdım bilmiyorum ama içimden geldi.
  Şu anda ise kendimi karakter olarak alfaya daha yakın hissediyorum.
  Biraz başıma buyruğum ve insanların sürekli beni deneyeceğini biliyorum. Beden dilim daha rahat ve artık kasmıyorum. Duygusal açıdan da güçlü sayılırım. Bir kızı oneitisim yapmıyorum bilakis tabak çeviriyorum. Kısacası geçmişten çok ders aldım ve bloğunuz bana teorik açıdan yardımcı oluyor.
  Bakalım gelecekte beni neler bekliyor merak ediyorum.

 3. Hocam benim sıkıntım da şu
  İnsanlarla tartışmıyorum…
  Mesela saygısızlık mı etti biri kendimi genelde frenlerim ,kimseyi üzmem.
  İnsanlarla kavga etmek gibi bir isteğim de yoktur hiçbir zaman.
  Genelde biri bana yamuk yapmayana kadar (kız erkek farketmez) asla uç çıkışlar yapmıyorum.
  Kalp kırmıyorum.
  Biri haddini aşıp tartışmayı EZMEK aşamasına getirirse çok pis rezil ediyorum ve siktir çekiyorum.
  Kolay kolay tepki vermem ama en sonunda patlıyorum sonra yıkıcı oluyor…
  Zerre de üzülmem yoktur bu konuda
  Artı alfa mı beta mı ne ile ilgisi var bilmem 😀 sanırım ikisi de değil

  1. Beta hem de sonuna kadar. Sana saygısızlık yapılmasına göz yumuyorsun. Senin yanında kız arkadaşına saygısızlık yaptıklarında tavrının yine bu yönde olacağını gösteriyor. Korumayı beceremez damgasını yaftalanıyorsun. Farkında bile olmaman da derinlikli betalık.

  2. Beta hem de sonuna kadar. Sana saygısızlık yapılmasına göz yumuyorsun. Senin yanında kız arkadaşına saygısızlık yaptıklarında tavrının yine bu yönde olacağını gösteriyor. Korumayı beceremez damgasıyla yaftalanıyorsun. Farkında bile olmaman da derinlikli betalık.

   1. Heyt be aradığım cevap 💪🏻bundan sonra beta olmam umarım sağol 😀

    …Olm saçmalama amk :)) eksik anlatınca yanlış anladın sen.
    Muhabbetim olan , yada arkadaşım herkesin ortasında absürt , uç bir şey söyleyince tepkim aynen yazdığım gibidir.Tanımadığım adam saygısızlık yapamaz zaten.Arkadaşlık konusunda gerekenleri Mahmut Abinin tavsiyeleriyle düzelttim.Şimdi tepkimi ayarlamaya çalışıyorum.
    Yoksa sırf ters baktı diye gidip hayırdır amk demişliğim bile vardır

    1. Yanlış düşünüyorsun benlark, el yumruğunu yemeğen kendisininkini balyoz sanarmış. Tamam erkeklik risk ve egemenlik güzel bir şey ama aynı zaman rasyonel temelde hareket etmek zorundasın. Eğer rasyonel temelde hareket etmezsen bunu hayatınla ödeyebilirsin. İlla erkeklik gururum var “bana kimse ters bakamaz” gibi mantalite yapısına bürünme. Bazen “koy götüne” demek gerekir.

   1. Yanlış anlaşıldım
    Barzo kaba biri asla değilim
    Sadece kolay kolay sinirlenmem
    Biri haksızlık yapsa hakkımı savunurum ama kavga gürültülü bir şekilde yapmam.
    İnsanlara kötü söylemem
    Biri toplumda taşak malzemesi olur herkes dalga geçer ya , ben geçmiyorum kimseyle ,kimiseyi ezmiyorum
    Arkadaş yada samimi biri falan , ortamda benle alakalı bir şey söylese kötü, siklemem başkası kafa atar belki ona ben yapmam.
    En sonunda iyice abartılırsa ağzına sıçıp siktir çekerim ve zerre üzülmem
    Ama zamanla ERKEKLERİN SEVİLMEK İÇİN DEĞİL SAYGI DUYULMAK İÇİN DİZAYN EDİLDİĞİNİ ANLADIĞIMDA düzeldim biraz

    1. Benlark, aynı durum bendede var. Bunu zayıflık olarak değil prensip olarak algıla. Karakterinin getirdiği bir yükümlülük bu. Bunu kolay kolay değiştiremezsin.
     -Ezik olanı alfalar ezer ama sen uğraşmak istemezsin.
     -Sevdiğin insanlar ters yapınca alttan alırsın hemen dominant olmamaya çalışırsın.(çok uçlara gidincede büyük patlama yaşarsın)
     -Zayıf veya güçsüz insanlar çevrede pek siklenmezken sen o adamın seviyesine göre davranırsın ve onunda potansiyeli olduğu için(imkanları olmadığı için yada farklı sebepler bilemiyorum) samimi davranmaya çalışırsın vs
     Bunlar gibi özellikler genel olarak çerçeve ve dokunulmazlık durumunu korumanla alakalı. Saygıya çok önem veriyorsundur ve bunun getiriside olaylardan en az zararla çıkmak.
     Bana kalırsa betalık durum yok. Sen zaten seviyeli bir yükselik yaşıyorsan ve çerçeveni insanlara sağlam yansıtıyorsan insanların seni düşman listesine katma istekleride az olacaktır. Senden daha güçlü olan bile senin gücünü ve karakterini kabul ederse sana sataşmaya cesaret edemeyecektir çünkü kazanma ihtimali fazla olsa bile yenilme ihtimalide vardır ve boş yere risk almaz.

     Tanımadığın insanlar kısmına gelecek olursak Cüneyt’in dediği gibi rasyonel hareket etmen lazım. Karşındaki kişinin görünüşü yanıltıcı olabilir. Ben ne cüsseli adamların kız gibi sesi çıkıp ana kuzusu modeli oynadığını gördüm. Tam tersi zayıf, çelimsiz tiplerinde çerçeveyi iyi koruduğu için hiç ezilmediklerinide gördüm. O sebepten temkinli hareket et, zaten sen şuanki ağır ve dokunulmazlık çerçeveni koruyabilirsen insanlar kolay kolay ezemez. Ezmeye gelen rakiplerinde çıkacaktır. Eee onlarlada nasıl başa çıkacağını biliyorsundur.
     Dediğim gibi (çerçeve+saygı+dokunulmazlık) yapısındasın ve çevrendikileride iyi seç. İlerde sorun çıkarabilecek insanlar zaten hareketlerin, tavırlarından sana sinyal verecektir. Hemen siktir edip kendi oyununa odaklan.

     1. Ne demek dostum:) Bu arada eklemeyi unuttum başkaları üzerinden ezerek veya başka yollara başvurarak kendi değerini yükseltmeye çalışan elemanlar iyi veya kötü farketmeksizin gelişimini çevreden karşılamaya alışmışlardır ve çevrede sağlam cevize denk gelince sağlam bir çöküş yaşarlar. Sen kendi gelişimini kendi içinde yaşamaya çalışıyorsun ve insanların buna müdahale etmesine izin vermiyorsun.Bu ileri görüşlü olmana ve dost kazanmana fırsat verir ve sağlam dostlar her zaman işine yarar. Doğru yoldasın..

 4. Bir konuda Mahmut abi’nin ve sizin fikirlerinizi merak ediyorum:

  Bir kadınla arabadayım. Aracı o sürüyor. Ters yola girdi ve karşıdan bir arabayla yol tartışması başladı. Arabayı süren benim kız benden cesaret alarak yol vermek istemiyor. Haklıymış gibi davranıyor. Ben de kızarak “yok haksızsın yol ver” diyorum. Bu tabi ki shit testti. Fakat kızın orada test etmek istediği şey, kendisine hemen hak verip çerçevesine girip girmeyeceğim mi yoksa karşıdaki adama karşı cesur davranıp davranmayacağımı mı sınadı sizce?
  Aynı kızla başka bir olay: self servis olan bir yerde sıradayız. Kız gidip öndeki bir kadının önüne geçti. Kadın da tepki gösterip bağırdı. Ben yine “haksızsın” deyip ezdim. Burada da aynı soru geçerli. Kız desteğimi mi ölçtü yoksa çerçevesine girip girmeyeceğimi mi?

  1. Kız seni burada koruması altına alacak mısın onu bekler. Çünkü evrimsel açıdan kadının erkeğin gücüne ihtiyacı vardır ve risk anında senden onu koruyacağını bekler. Sen orada rasyonel bir biçimde kumandayı eline alacaktın. O sergilediğin tavır hanene eksi puan olarak gitmiştir

  2. New dostum doğru olanı yapmışsın eğer kızın çerçevesine girseydin veya lan erkek adam yanında ki kıza laf söyletir mi amk ? düşüncesinde olsaydın hem vicdan azabı çekerdin kendi doğru bildiğin şeyi yapmadığın için hemde içten içe bir beta gibi kız haklı veya haksız ne olursa olsun onun yanında durduğun için kendine doğrularına ihanet etmiş gibi hissederdin.
   Diyeceğim o ki
   Babanda olsa haksızsa haksızsın de , yanlış yaparsa yanlışsın de bunu sadece kız ve erkek ilişkileri olarak algılama

  3. Kafasına göre istediğini yapıp bunun sorumluluğunu almamak veya başkasına yıkmak, kadınların hepsinde var. Benim kendi yorumum, içten içe kendine güvensiz, çok kırılgan ve hayatında biri olmadan kendini eksik hisseden, olmamış hatun davranışı. Trafikte hatalı olmasına rağmen mahalle karısı gibi tartışmaya girip kendini olası tehlikeye atan hatun, olsa olsa ispat peşindedir. “Sana ihtiyacım yok, seni beni ayakta boyarım hehe” altmetni vermek istiyor olabilir. Shit testi de bunun üstünden yapıyor. Hem çerçeve, hem de senin vereceğin tepkileri merak ediyor.

   Kadınların bahsettiği “sorumluluk sahibi, karakterli erkek” tanımı, aslında “yaptığım bütün davarlıkları, ahlaksızlıkları, hatta şerefsizlikleri gerekirse cebren ve hile ile (bazı durumlarda kaba kuvvet ile) halledip, beni hiçbişeye bulaştırmayan erkek” tanımıdır. Çerçevesiyle veya parası, mevkisi, kuvvetiyle aksaklıkları çözen, “sorumluluk alan erkeğin” kapalı gişe satması bu yüzdendir.

   Kadın, erkeğe sürekli bir shit test halindedir ve sürekli erkeğin kucağına problemler yumağı bırakıverir ve oturup izler. Erkek de bunu çözmeye çabalar. Kadın-erkek ilişkilerinin çok kısa bir özetini okudunuz.

    1. Şu MGTOW’cuların saçmalıklarını okumaktan bıktım yeminle. Anca boş boş ağlaşma falan yapıyorlar. Yukarıda da doğruyu yapan adama kendince blue pill demiş. Siktirin gidin başka yerde ağlayın abicim.

 5. Merhaba, konuyla ilgisiz ama Macaristan lafı geçtiği için soruyorum: Sıklıkla geziyor ve hostellerde kalıyorum. Haliyle çok farklı insanlarla karşılaşılıyor. Sizce Türk kültürü içinde yetişmiş olmanın getirdiği avantaj/dezavantajlar var mıdır? Hostel ortamı için özel bir yaklaşım/detay olabilir mi? Bu konuda deneyimi olan var mı?

  1. Hostellerde kalan backpacker kızı tipler çok bitchy oluyorlar. Türk olmanın bazen dezavantajı oluyor, avantajını görmedim. Kızı muhabbete getiriyorsun, nereli olduğunu öğrenince bir bahane bulup sıvışabiliyor.

 6. Merhaba en güncel konuya yazmak istedim alakasız kusura bakmayın.
  Instagramda oyunun bokunu çıkarmayı denedim bunun üzerinden bir kaç sorum olacak;
  kıza puanım 7 K:kız B: ben
  Hanım kızımız bu sokak modası tarzında bir story atmış;
  B: Bu tam 2018 girl outfits olmuş :d
  K: ahahahahahah
  B: Bu hafta üzerime bir şeyler alıcam sen de gelsene beğendiklerin dışındakileri alırız 😀
  K: Bu hafta ben burada değilim
  B: Güzel bir t-shirt alacağım kesinleşti desene 🙂
  K: Of derdin ne ssdfsdg
  B: Tamam tamam böyle davranmaya devam edersem genç stilistlerin önünü kesicem lksdfds
  K: Al işteee
  B: Buraya ne zaman döneceksin?
  K: Cumartesi
  B: En sevdiğim gün ama olmaz pazartesi görüşebiliriz asdfgf
  K: Sen kimsin ki seninle görüşcem
  K: Ayrıca bu tarz olayı nerden çıktı onuda anlamış değilim
  K: Bişeyler yazıp duruyosun ne kadar umrumda 😀
  K: Demek istediğim seni tanımıyorum ve görüşmekten falan bahsediyorsun
  K: Tutturmuşsun tarz tarz

  Ultra sıçtığımın farkındayım ama sadece umursamadan ve önemsemeden nereye gidilebilir görmek istedim.
  Sorum şu ben ilk birkaç mesajda kızı negleyip güldürdükten sonra ne yapmalıydım klasik nerede okuyorsun falan muhabbetlerine girip numarasını almaya mı çalışsaydım bu dengeyi nasıl tutturacağız. Yaşadığım çevrede instagramdan arkadaşlarım çok ekmek yiyor ben de aralarına katılmak istiyorum.
  Teşekkürler 🙂

  1. Şunu oku : http://erkekadam.org/2018/04/23/saha-raporu-barda-gece-oyunu/

   En az 5 – 6 dk konuşmadan ya da ona eşit yazışmadan, üstüne kızdan tek ilgi belirtisi almadan buluşma davet edip doğal olarak havanı almışsın.

   5 -6 dk konuşamadın mı, bırakıyorsun. 5 – 6 dk konuştun ve dışarı davet edecek bir muhabbet olmadı mı, bırakıyorsun. 5 – 6 dk konuştun, muhabbet iyi ama dışarı davet ettin gelmedi mi? 2 – 3 gün sonra bir daha dene. Olmadı bırak.

   Eğer bu kızı normal hayatta tanıyorsan ama instagramdan dışarı davet ediyorsan, korkaklık, kızın takipçisi düzinelerce beta da aynı şeyi yapıyor.

   1. Teşekkür ederim Mahmut abi gerçek hayatta tanımıyorum kızı. Instagram elom fena sayılmaz 500 takipçim var buna karşılık 80 kişiyi takip ediyorum. Eskişehir`de yaşıyorum yaş gurubumdaki herkes genelde birbirini biliyor. Buradan iş çıkarmak istiyorum bunu da bir sürü kıza yazarak yapacağım ama muhabbetin seyrini kestiremedim tam kendim hakkında çoğu bilgiyi verip zararsız bir tavşan gibi istediğim kızın numarasını alabiliyorum ama bu buluşma kahve içmekten öteye geçmiyor. Biraz action lazım 🙂

    1. 6 ay kadar Eskişehire gidip gelmiştim. Eskişehir de hayat sokakta abiciğim senin Instagramda ne işin var. Hatun konusunda Türkiye’nin sayılı yerlerinden biri.

     Hatunlar takipçim artsın diye her erkeği ekliyorlar sonra da çoğu böyle konuşmaya çalışıyor. Instagramda bir sürü betanın arasında en alfa olsan yine beta damgası yiyeceksin. Oranın dönüşü çok düşük.

     1. Teşekkür ederim çok haklısınız sokak kaynıyor day game üzerinde çalışmak daha hayrıma.

 7. Beyler, abiler, kardeşler;

  Büyük ihtimâlle çoğunluğunuzun yaşı benden büyük. Öncelikle skepticonun kirmizihap sitesi ve burasını daha bu yaşımda (17) bulup kendimi erkenden geliştirmeye, realist bakış açısıyla hayatımı sürdürüp hayâller aleminden kurtulmaya başladığım için çok mutluyum. Çeviriler ve makaleler için teşekkürler.

  Size bir sorunumdan bahsedicem. Ben artık kafayı yemek üzereyim.

  Hiç aranızda düzeltmesi ya imkansız ya da çok ciddi paralar isteyen fiziksel kusuru olan var mı? Ben böyle bir probleme sahibim ve sırf bu yüzden özgüvenin ö sü yok. Aslına bakarsan harika iletişim kuruyorum. Kızları gerçekten etkileyebiliyorum. Kısa da olsa birlikteliklerim de oldu ama bu problemim yüzünden illâki anksiyete yaşıyorum ve bu da özgüvensizlik olarak direkt hâl ve hareketlerime yansıyor. Ortamda mutlu gibi görünürken içimde anksiyete krizleri geçiriyorum, hem de her Allahın günü.

  Problem dişlerimle ilgili, beyazlatamıyorum. Genetik olarak sarı bir tonları var. Fırçala diyenler için, küçücük tüpüne 30 lira verdiğim diş macunuyla günde 3 kez fırçalıyorum, hem de yıllardır.

  Beyazlattırma işlemi yaptır diyenler için, 1000 lira para bayılıp 2 seans beyazlattırma yaptırdım, kimyasal madde ile beyazlattılar, işe yaramadı. Çok az bir beyazlama oldu hâlâ berbat hissediyorum konuşurken, gülerken…

  Bunun tek çözümü kaplama yaptırmak ve 10 bin lira civarı maliyeti var. Başka türlü çözemiyoruz.

  Abiler, kardeşler ben sizden akıl almaya geldim. Gerçekten tavsiye istiyorum. N’apayım ben? Öğrenciyim ne benim ne ailemin 10 bin lirayı trink diye çıkaracak durumumuz yok. Çoğu kişinin de yoktur zaten.

  Artık gerçekten kafayı yemek üzereyim. Ne konuşabiliyorum rahat rahat, ne gülebiliyorum. Dilsiz taklidi yapıp ağzımı açmicam o olucak amına koyim.

 8. Aynı durum bende de vardı hacılar. Dışarıdan atletik vücutlu yakışılı bu adama yürümeyen kız kalmadı.
  Hatta bilgisayar kursundaki afeti devran ablahanımkızceğiz bana çay bile ısmarladı. Çok güzeldi be öyle böyle değil. Ama amsalak bir beta olduğumu dakkasında anladı kız hayata küstü.
  Onun adına üzüldüm 🙁

 9. Ağırlık kaldırma işe yaradı 2 kilo aldım.Paso yiyorum vücudu halletsem benden alfası yok kilo için ne önerirsiniz karışım filan.

  1. dostum 1-2 ay boyunca kalori takibi yapmanı öneririm eğer normal besinlerden yeterli kaloriyi alamıyorsan daha fazla almayı deneyebilir, protein tozu tarzı supplementlere baş vurabilir veya gün içinde vücudunun gelişmesi için gerekli olan makrolarını (protein-carb-yağ) tamamlamana rağmen kalori sınırını aşamıyorsan gün sonunda boş kaloriler almanı tavsiye ederim. bu boş kalorilere bitter çikolata ve kuru meyveler örnek verilebilir.

 10. Öncelikle selamlar abim, şuan lise okumaktayım ve davranışlarım alfa karakterine çok yakın hatta kendimi alfa olarak gördüğümü bile söyleyebilirim. 1.5 senedir ağırlık kaldırıyorum ve ortalamanın üstünde- 17 yaşında birine göre optimum düzeye yakın bir vücudum var boyum ise 170. bunların yanında ise kungfu yapıyorum. kendimi tanıtma kısmını bitirdiğime göre asıl sorum şudur;
  seninde bileceğin üzere üniversitede vücut geliştirme-spor yapma durumu daha yaygın hale geliyor ve benim şuan sahip olduğum artılar yaygın hale gelecek. ileride (16-22 yaş aralığından sonra) kendimi insanların-kadınların gözünde kalabılıktan ayırmak için şimdiden yapabileceğim yatırımlar nelerdir? cevaplarsan sevinirim.
  saygılarımla
  mrj

 11. Selam beyler ben Deniz. Sanırım 1 2 ay önce kadıköy saha raporumu paylaşmıştım orda açıkçası elim boş dönmüştüm şimdi sizlere geçen hafta Pazar günkü raporumu anlatacağım.
  Pazar günü arkadaşımla beraber tekrar Kadıköy sahilinin muhteşemliğinde day game yapmaya tekrardan karar verdik. Birkaç ısınmadan sonra (kızların yanına gidip çok hoş görünüyorsunuz sadece bunu söylemek istedim deyip çıkıyorum) sahilin en ucunda 3 kişilik kız grubunu gördüm içlerinden biri hb 10/8 lik bir kızdı. Konuşma aynen şöyle geçti.
  +Selam oturabilirmiyim (bunu söylerken heyecanlandım hafif kekelemiş olabilirim)
  -Tabi buyrun
  +Napıyorsunuz?
  -Samsundan geldik oturuyoruz
  +Aa gerçekten mi? Bende kocaeliden yeni geldim istanbulu keşfe çıkıyorum.(O anki durumda aklıma bu geldi aslında böyle bir şey yok)
  -Gezmeye mi geldin yoksa herhangi bir şey mi oldu?
  +Kocaelide konservatuar okuyordum üniversiteyi bitirdim kendi grubumuzu oluşturup istanbulda beşiktaşda konserlere çıkmaya başlıyacağız.(Aslında konservatuar okumuyorum rooshun daybang adlı kitabında neye inanırsam o olabilceğimi okumuştum kendimi rockstara inandırmıştım üstelik küpemde yıldızlıydı :D)
  (Onlar çekirdek yiyordu onlara sormadan elimi atıp bir avuç çekirdek aldım birbirleri ile bakışıp güldüler)
  -Kızıl olan: bende istanbul üniversitesinde okuyorum çok sevmiyorum ama çoğu kişi kapalı burada ortamı pek sevmiyorum
  +Öyle mi? Bende pek sevmiyordum okulumu buradada çok muhafazakarlık var
  -Esmer olan kız atılıp bende pek ısınamıyorum onlara dedi
  Bir süre esmer kızla konuştum çünkü grubun en düşük güzellik seviyesi olan oydu ve onla ne kadar sohbet ederseniz grup size daha çok odaklanır.( The game kitabındada okumuştum bunu)
  Kızıl sigara uzattı 1 tane aldım sigara ile alakam pek olmasada ikram geri çevrilmez deyip aldım.
  -Kızıl okulumun adı değişecek ibni sina olacak 2ye ayrılıyor okul dedi.
  +hoş olmamış bu kadar köklü bir okulun böyle olmaması gerekirdi
  Çiçek satan abla geldi çiçek satmaya çalıştı bize. İstemediğimizi söyledik giderken kızıla güzelsin ama cimrisin deyip omuna hafifçe vurdu
  -Seni görünce geldi yoksa gelmezdi
  +Eh napalım abla ağzının tadını biliyor
  -Biz seni aslında anketör sanmıştık ilk başta
  + Kadıköyde çok var sanısam böyle dediğinze göre
  -Hemde bir sürü
  -Bu arada 98li misin
  +Evet 98liyim ya siz? (Aslında 2002 doğumluyum 1.92m boyum ve iri bir yapım olduğundan büyük gösteriyorum)
  -Bizde öyle
  Burdan sonra konu biraz siyaset,biraz okul,birazda yurt dışından bahsedildi. Telefonum çaldı dizlerimin üstüne geçtim. Arıyan arkadaşımdı hadi olm 20 dakkadır ordasın gidelim artık dedi.Farkında değildim o kadar vakit geçtiğinin bende telefonla öylesine bir konuşma uydurdum+
  +Yok dostum o konser 3 gün sonra 2 gün sonra değil(telefonumu kapattım zamanın geçtiğini farkettim)
  -Niye ayaklandın
  +Benim kaçmam gerekiyorda ondan
  -Görüşürüz o zaman
  +aa ama olmaz beni istanbulda gezdirmeniz lazım numaralarınızı verin konuşuruz (yüz ifadeleri hafif somurtkanlaştı)
  -esmer olan ya biz vermesek olmaz mı çok vermek istemiyorumda.
  +valla olmaz yeni geldim gezdirmeniz lazım
  -Kızıl olan iyi bari ben veriyim. (adını sordum numarasına aldım ve esmere döndüm)
  -Maalesef ben vermek istemiyorum
  +iyi peki sen kaybettin 🙂 neyse görüşürüz
  Arkama bakmadan uzaklaştım arkadaşımla beraber el çırptık. Büyük bir zaferdi 10/8lik 20 yaşında olan bir kızın numarasını almak duygu güzeldi.
  Ondan sonra whatsapptan fotoğrafına baktım siyah bir gözlüğü vardı. Yokluk içinde gözükmemek için 2 gün sonra kendi profil fotoğrafımıda gözlük bir fotoğraf yapıp mesaj attım
  +Gözlük zevkimizde ne kadar çok benziyormuş 😀 (onunki düz güneş gözlüğü benimki yuvarlak güneş gözlüğüydü)
  Açıkçası burda görüldü yedim 😀 niye yediğimi bilmiyorum shit testlerin tamamını geçtiğimi düşünüyorum ama bu beni hiç ama hiç üzmedi çünkü numarasını almıştım. Ama yinede sizce neden görüldü attığını merak ediyorum cevap verirseniz sevinirim.

  1. Güzel bi saha raporu olmuş tebrik ederim dostum. O yaşta onu başarmak güzel iş ama neden görüldü yediğini bende anlamadım. Mahmut abi bi bakar mısın şuna

 12. Dostum ihtiyacın olduğunda çak – geç yapmak istiyorsan oyunu öğrenmek zorundasın çünkü 18 yaşında fahişe kucağına düşecek kadar aptal olduğunu düşünmüyorum. Oyunu öğrenmek içinde kızlara yürümek zorundasın, başka yolu yok. Bana kalırsa sen hapı yut, kızlar sana gelecek kafasını yaşayanlarda tamamen hayal dünyalarında yaşıyorlar, bu gerçekçi değil.

 13. Lise son sınıfım. Okulda çok beğendiğim bir kız var ama ne ortak arkadaşımız var ne de muhabbetimiz. Üstelik kız benden 2 yaş küçük. Kız çok çok aşırı güzel değil ama en az 10 üzerinden 7-8 felan. Şimdi ben bu kızı tenefüslerde görüyorum ara ara bana baktığını anlıyorum ben de ona bakıyorum. Ama kız bana bakarken gülümsemiyor yani YD almadığımı hissediyorum.
  Bu arada ben ortalama tipte biriyim. Kızın ise instada 800 takipçisi var ve baya sosyal biri.
  Sizce bu kıza nasıl yaklaşabilirim ? Veya zaten çok düşük olan o ihtimalide boşverip yoluma mı bakayım ?

  1. Lise sondayken kızın senden 2 yaş küçük olması önemli değil. Tabii sen reşitsen bu kızla cinsel ilişkiden uzak durmaya çalış.

   Şimdi seni boşa umutlandırmak istemem ama lisede bana sürekli bakan ama bakarken resmen bir kız vardı. Ben de ona bakıyordum zira taş gibiydi. 3 yıl sonra üniversitede (aynı şehirdeydik) ortak bir kız arkadaşımıza benden hoşlandığını söylemişti ve bir süre çıkmıştık. O zaman öğrenmiştim ki hatun meğersem o sıralar bana bakıp beni istiyormuş. Suç tam olarak bende değil zira hiç gülümsemiyordu hatta somurtuyordu. Kadınlar böyle, reddedilmekten ödleri kopar. Gerçi artık erkekler de böyle oldu.

   1. Ama benim tipim vasat yani kendimi biliyorum kız benden rahatsız olduğu için bakıyor olabilir mi ?
    Bi de instagramdan mı yazsam yoksa gidip konuşsam mı ? ( kızın yanında sürekli 5-6 kişilik arkadaş grubu var)

    1. Bu soruyu sorma nedenin, kızla konuşmaktan korktuğun için onun niyetini uzaktan anlayabileceğin bir yöntem bulmak. Yani bu yöntemle kızın ilgisini 70% bulursan deneyeceksin, az bulursan denemeyeceksin.

     Böyle bir yöntem yok. Erkek adam ya gider kızla konuşur ve kızı mı alıyor havayı mı alıyor anlar, ya da kızı radarından çıkarır. Uzaktan bakışma arafında kalıp kızı kafasında büyütmez.

     Bi de instagramdan mı yazsam yoksa gidip konuşsam mı ?

     Kıza ne kadar çekingen olduğunu gösterirsin.

     Kızın yanında sürekli 5-6 kişilik arkadaş grubu var …

     Henüz hiçbir kıza yazmamışsan ve reddedilmeye karşı kalın bir zırh geliştirmemişsen (ki sen öylesin) kendi sosyal çevrende açılış yapmanı tavsiye etmem. Saçmalarsın, diğerleri görür, aylarca dalga geçilirsin. İyi bir şey değil.

     Benim tavsiyem, kendi lisende yürüme yapma.

 14. Cüneyt; ALpha’yı falan siktir et de, Senin derdin ne abicim?

  ne oldu da fikrin değişti? ya da niye troll’e sardın? Sen değilmisin porno meselesinde benim söylediklerim üzerine densizce bir tartışma çıkaracak kadar birşeylere bağlı olan?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *