Abazan karanlık kuşağı – Onedio sırt sırta

Şu aşağıdaki videoyu yorumlamam istendi. Daha önce yarısına kadar izleyip sonra oğlan ağır mavi haplı deyip çıkmıştım. Şimdi tweeterdan bir daha videoya dikkatim çekilince tekrar izledim.

Elimizde HB 5.5 – 6 arası standart tipli bir kız var. Kişilik olsa hadi tamam da kızın kişiliği kabus. Normalde beyni mavi hapla yıkanmamış bir erkek “hellodan mı çıkardın bunu? Çok saçma” lafını duyduktan sonra “aha kızın malını koymuşlar” diye mırıldanır ve o aşamadan sonra tamamen taşak geçerdi. Ama Onedio’da normal erkeğin işi ne?

11 dakikalık videonun 48. dakikasında bitmesi gerekirken eleman ciddi ciddi istifini bozmadan devam etti. Kızın iğrenç egosunu görünce kızı çok güzel sanan bir amsalak olduğu sonucunu çıkardım ama sonradan “hatunumun kaç kucakta hopladığını sorgulamam” ya da “hatunum cinsel dürtülerine dolu dizgin kapılarak hemen kucağa atlamış olsun ben sineye çekerim” tadında kızın bile isyan ettiği soya oğlan cevapları ile oğlanın soya oğlan olduğunu anladık.

Açık söyleyeyim “lan 3500 TL verseler bile çekilmez ama bu çocuk öğrenci, belki 350 TLlik yemek için evet der” diye düşünüp birbirlerini gördükleri kısmı izlemeden kapatmıştım. HB 5.5 hatunun kıçını kim kaldırıyor merak ederek.

AMA az önce videonun sonunu izledim :0 İzlemez olaydım.

Oğlan bu kadar iğrenç kişilikli bir hatuna kişiliği ile ilgili tek laf edemediği gibi kızı gördükten sonra vücut dili tamamen kapanarak kızla çıkma umuduna (!) devam etti … 😣 Ben bu çocuğu izlerken utandım ve çok üzüldüm … Çok çok utanç verici.

Buraya kırmızı haplı ya da en azından beyni yıkanmamış ve damarlarında 90 yaşında bir dedeninkinin yarısından fazla testosteron dolaşan bir adam koy. Nasıl davranır?

Bir ipucu : kafanızda oraya Han Solo’yu, Indiana Jones’u ya da John McLaine’i koyun. Videonun 48. saniyesinde muhatap almadan kameraya “bu kişilikle kainat güzeli olsa belki 3500 TLye 2 saat çekilir” derdi. Kızın duygusal olmadan fiziksel olduğunu duyunca da “demek ki seninle bir geleceğimiz olmayacak o zaman rahat olalım” gibi birşey derdi. Sonra dönüp de kızın tipini görünce de kızı işaret ederek gülme krizine girerdi. Ya da okumuş çocuksa en fazla “tipin çok sıradanmış hayal kırıklığına uğradım” derdi herhalde. Onedio tabii ki bu kadın düşmanı video yayınlanmazdı.

Gençler bu çocuk gibi olmayın. Bu açlık mı, kadını tanrıça statüsüne çıkarma mı (bu kızı çıkarmak için sağlam hayalgücü gerek) nedir anlayamadım.

Oğlanın vücut dili çok gerçekçi. Kız oyuncu olsa ve “şaka şaka bak kamera var orada dese” bile can sıkıcı. Kızın bariz dalga geçilecek haliyle taşak geçmeyi bırak hala “yemeğe çıkar mıyız” diyor. Çocuğu aç mı bıraktılar acep, günlerdir yemek yemiyordur da ondandır umarım. 350 TLye iyi karın doyar.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

143 thoughts on “Abazan karanlık kuşağı – Onedio sırt sırta”

 1. “Hello dan mı çıkardın,çok saçma”demesine karşılık nasıl “kızın malını koymuşlar” yargısını çıkardın hocam.Analiz istiyorum.

 2. Tilt oldum ak karısına, bu siteyi okumuş her insanın damar damar üstüne binmiştir kızın tepkileri ve o tepkilere karşı çocuğun cevaplarına.

  1. Hocam şu hatunu hayatı boyunca şu davranışı yüzünden itin götüne sokan çıkmamış olabilir. Asıl korkunç olan budur. Şu hatunla askerden devrem ağır vasıta şoförü bir çocuğu sırt sırta düşündüm de 😀 Hatun stüdyodan ağlaya ağlaya çıkardı herhalde …

   1. Mahmut senin işinde zor kanka, gençlere ibretlik bilgileri verebilmek için böyle bir videoyu sonuna izleyip kendine eziyet etmişsin. Sana hakkım helâl)) ben kızın suratını ve tavırlarını gördükten 10 sn. Sonra vazgeçtim izlemekten. Bugün sen yorumlayınca birdaha izledim. Bu kız dünyada kalan son kız olsa insan yinede bir düşünür acaba değer mi diye)

 3. Kızın gülerken burnunun yüzünün aldığı o hal allah kahretsin. O kızın suratına sıçmam ben. Mahmut abi sen kıza hb 5.5 demişsin asıl sende ki nasıl bir yokluk bu 😀 haha hb 4 yukarısı imkan yok olamaz.

  1. Abartmayın bizim fevkalade bilimsel HB skalasında tipi 5’i geçer 🙂 350 TLye ocak başında 2 dubleden sonra 6 bile görünebilir.

   Hep diyorum, mavi haplı erkeğin en önemli özelliği belli bir güzelliğin altındaki kızları tamamen yok saymasıdır 😀

   1. Abi HB4 grubu gerçekten feci. Neyse benim bir sorum var. Benim gibi 19. yaşına girmesine, 6 aydır burayı okumasına rağmen hiç sevgilisi olmamış birisinin DayGame ile uzun süreli ilişki kovalaması mantıklı mı? Aslında DayGame dışında kızlarla tanışmaya pek bir ortamımda yok ne yazık ki. Ancak bu aşamada bile DayGame iyidir diyorsan şansımı deneyeceğim. Çünkü birileri bir şeyler yaşarken sap sap gezmek biraz insanın ağırına gidiyor. Son olarak site bazen Database hatası veriyor.

   2. Evet kız belki 5.5 ten 6’yı zorlayabilir..yani bu hatunla çıkılır ama bu oğlanın ruh haliyle olmaz..belli çünkü çok belli opsiyonsuz olduğu,hatun hemen anladı opsiyonsuz olduğunu..yani şu kıza bakarak benim zamanında takıldığım hatun 4.5 yada 5..kısa boylu ve Kilo vardı(göbek ve yüz bölgesinde)ama işte hatun Patron ve altında iyi araba ve 100 kadarda meriçmi dersin beta mı dersin doluydu etrafında ve halende dolu..hatunun 40’na kalmış 2 yada 3 yıl daha hala burnu havada..pratikte duvara çoktan toslamış ama hem meriç ler hemde kız Kanka ları habire hatuna prenses gibisin yok ne kadar harikasın dipdirisin(bunuda aslında anlamıyorum..normalde hatun hatunu cekemeyip gömmesi lazım )gibi gazlamalar hatuna hep böyle….

    1. Bu hatunla çıkılmaz, böyle bir hatun 2 saat çekilmez. Bu kız sorunlu ve sorunlu hatunlardan uzak durun.

   1. bu ne abi bu değil senin gibi playboyun normal bir erkeğin hb skalası olamaz. o 6lıklar birinci hariç bana göre 3-3.5

    1. Işte hep diyorum ya ortalama Türk betası HB7 8 diye diye kendisini kadın nüfusunun 8%ine mahkum eder. Topluca bu kızların götünü kaldırıp kendi yarattıkları yokluk cehenneminde kıvranır dururlar. Tanıdığım çoğu erkek gibi HB6 kızları görmezdwn gelip aylarca HB2 elinden başka birşeyle ilişkin yok ise sıkıntı büyük.

     1. yaş henüz 17 ama doğru diyorsun doğru dürüst bir ilişkim olmadı. sebebinin bu olduğunu sanmıyorum ama. bakalım mahmut abi 2miz de buradayız :).

     2. Güzelliği gerçekçi ölçülerde değerlndirememek bir mavi hap belirtisi. Gizli güzellik tapınması. Güzel kadınlar önünde heyecanlanmanıza neden olur.

 4. YANLIŞLAR. Erkegin ses tonu cok ince, bazi soylemleri kizdan onay bekler sekilde, kizi hic yargilamasi yanlis, asla eski sevgililerinden bahsetmesine izin verme, durusu icine dogru kapanmasi zayiflik gostergesi. Evet redpill ogretisinden ogrendiklerim 🙂

 5. Kız uygulamalı olarak bize shit testleri gösteriyor. Çocuktan beklediği biraz üste çıkması iken çocuk her seferinde daha alttan alıyor.

  1. Bu arada kızın oğlanın tipinin kendine göre iyi olduğunu görünce nasıl sarsıldığını ve oğlanın mavi haptan dolayı bu bariz üstünlüğü nasıl da göremediğini farkettiniz mi?

   1. Evet. Kız, erkeğin o ses tonuna, kendinden emin olarak fikirlerini belirtememesine, kızın çerçevesini kabul edip ters bir şey söylememeye çalışmasına, hiçbir dominantlık öğesi göstermemesine kafasında öyle bir profil çizdi ki. Sonra itiraf ediyor zaten. Bu görüntüyle birlikte azıcık erkek olabilseydi kız yemeğe tamam diyecekti. Oğlanın görüştükten sonraki vücut dili ve söyledikleri baştan aşağı fail zaten. Kız ben senden zekiyim demiş, yemek olmaz demiş, seni itin götüne sokmuş, hala mı gururun yok hala mı okeysin yemeğe be adam! En ezik mavi haplıların bile çoğu o en son anda gururunu koruyacaktır, ben de istemiyorum deyip sağlam duracaktır en azından. Yazık…

   2. “ayh çok farklıymışsın böyle tarz sahibi falanmışsın yea” demesinden ufak çaplı bi hsktr olduğunu ben de farkettim. ne kadar fiziksel olarak çekici veya hoş bulduysa bile verdiği cevaplar ve ses tonundan dolayı hayır dedi. elini sıkarken hafif bi yavşama da sezdim. el ucuyla yapılan köpek tokalaşması yapmadı elemanla.

    1. Kız affalladı ama çocuğun pısırık hareketleri ile yeniden toparlandı farkedersen. Kırmızı hapta assume sale diye bir laf vardır. Satışı oldu varsay. Bunun bir versiyonu da assume hit. Yani vuruşu oldu varsay. Hatun affalladığını çocuğu sandığım gibi değil iyi ama yine kötü gibi abuklayarak saklamaya çalıştı ve oğlan mavi haplı olduğu için bunu yuttu. Bu tip hatunların egosu kırılgandır ve örneğin eleman kızın hakettiği gibi tipiyle orantısız büyüklenmeleriyle taşak geçse bu hatun aylarca kendine gelemezdi.

     1. Fiziksel defolardan yürümek şerefsizce olsa da kadınlarda balyoz etkisi yaratıyor. Genelde geri dönüşü baya şiddetli olduğu için ben çok gerekmedikçe yapmıyorum. O da bana direkt olarak abuk subuk konuşursa. Çünkü biraz çocukça kaçıyor fiziksel defodan yürümek.

     2. Normalde kızın fiziksel defolarıyla ben de geçmem ama dediğin bu hatun iki kere saldırdığı için dalga geçmekte problem yok.

      Ben burda “kızın hakettiği gibi tipiyle orantısız büyüklenmeleriyle taşak geçse” derken kızın büyüklenmesi ile taşak geçse demek istedim. Hatun sorunlu bir hatun o nedenle de bununla kibarca ve geçici de olsa hır çıkmadan iletişim kurmak zor.

 6. arkadaslar redpili kimseye anlatmaya calismayin. Anlamadikalri gibi size deli gozuylr bakiyorlar kocaman egitimli adama “Ozel kadin diye bisey yoktur, tum kadinlar birbirinin tipatipidir” diyorum. “Ya olurmu oyle sey sacmalama” diyor Bazi insanlarda hasar cok buyuk gercekten duzeltilebileck gibi degil. Nadir hocanin bir sozu aklima geldi. “Koleler kendilerini ozgurlestirmak isteyenlerden nefret ederler”

  1. kesinlikle katılıyorum hocam dediğin durumu yaşadıktan sonra kimseyle paylaşmıyorum.Bu arada mahmut abi camiadan arkadaşlarla site dışı etkinlik düşünür müsünüz?Hani şöyle 1-2 saatlik buluşma sohbet tarzında rahip modunu okurken aklıma geldi sosyal çevreyle ilgili boş insanları attık madem yerlerine kendimiz gibi insanları koysak kh bilen kendini geliştirmek için uğraşan ne dersiniz

    1. hocam zaten başta 10 kişi gelse bir kaç kez buluştuktan sonra bu sayı 3-4 olur diye düşünüyorum KHlı diye herkesle kafamız sarmaz bence daha bide kendini öyle zannedenler var mahmut abiye sorulan sorulardan bunu net bi şekilde görüyoruz zaten böbrekler yerinde kalır diye düşünüyorum

    1. hocam mahmut abinin yazdığını okumuşsundur herhalde 😀 haftada 1 toplanıp dediği gibi aktiviteler hoş olur bence

   1. KHlı 3 – 4 erkekle arkadaş olmanız yeter. Benim öyle bir arkadaş grubum var. 4 kişiyiz ve 2 haftaya bir buluştuğumuz gibi whatsapp grubumuz var.

    Burdan ya da dışarıdan kafanıza uyan insanlarla gruplaşın böyle.

    Gençler sadece erkek erkeğe buluşmayı asla ihmal etmeyin. En az haftada 2. Sürekli eşinizle ya da kız arkadaşınızla çıkmayın. Kadının gelemeyeceği ve gelemeyeceğini gayet iyi bildiği erkek alanları (man space) olmalı ve bunlardan biri de bu tip bir erkek arkadaş grubu. Meyhaneye mi gidersiniz, avcılığa mı halı sahaya mı sizin bileceğiniz iş. Eğer kız arkadaşınız bu gruba karşı ve sürekli bu insanlarla birlikte zaman geçirmenize engel oluyorsa … ben acımadan terkederdim. Çok büyük bir kırmızı alarm.

  2. Özel erkek varsa özel kadın da vardır . Ama kadınlar arasında kesinlikle az bulunur ve islam da bunu doğrulayan hadisler vardır .
   Erkeklerin bir çoğu Kemal’e erdi kadınlar da ise bu çok azdır. Manasında bir hadis .
   Bütün büyük komutan önderlerin kaç karısi, kadını olursa olsun hep birisi farklı olmuş .
   Bunun kaçınılmaz olduğunu kuran ayetle doğrular eğer özel kadın yok ve tüm kadınlar aynı olsaydı çok eşli bir erkeğin adaletli eşit davranmasına eşit sevmesine veya arzulamasına (kalbin meyli sebebi ile ) kesin olarak imkan olmadığı için en azından görüntüde adaletli olmaya çalışmasına dair emir de olmazdı .
   Hepsi aynı ise duygular ve arzu da aynı olurdu – hadi diyelim daha güzelini daha çok arzula ama tarihte ki çok eşli adamlar daha güzelini değil de kendisine göre bir şekilde duygusal tatmini daha çok sağlayanı hep tercih etmiş diğerleri de yedekte gibi kalmış , hatta mesela 100 e yakın kadınla evlenip boşanan adam hep bir tanesini yanında bırakmış seçmiş işte bu insanın fıtratı.
   Erkek çok eşli olsa dahi içlerinden bir kadına, kalbi hep daha çok meyilli olacaktır .
   İnsan doğası böyle yani özel kadın yoktur demekten sanıyorum ki tek bir kadınla ol ve başka kadına bakma
   Diye algılandığı için size böyle saçma geliyor . Tek kadınla olacaksın o da öZel olacak başka da seçeneğin yok görüşü anlamsız ona katılıyorum katılmasam da bu bir gerçek .

   Aynı anda
   On tane kadının da olsa aynen eski zaman insanları gibi
   özel kadın içlerinde olur olacaktır kaçınılmaz .

   Sanırım insanlar tek seçeneğim var başka nerde bulacağım
   bari olursa da özel olsun diye en iyisini seçmeye çalışıyor olabilir .

 7. 1 yıldır sitenizi takip ediyorum. 2 yıldır da RedPill ile ilgili okuma yapıyorum. İlk defa buraya yazı yazmak istedim. Çünkü bu videoyu izlerken çıldırdım, anlatılamaz. Kız olabildiğince boş egolu ve rahatsız edici, herifin iki kelime edemeyecek kadar silik, sünepe biri olması ayrı rahatsız edici. Bu kadar mı olur be. Bu Onedio camiasının erkekleri gerçekten inanılmaz. Çevremde bir tane olsa tokatlayacağım kendine gelsin diye. Biz uyanmaya ve uyandırmaya devam edelim, siz de bu siteyle, twitterla ve eksisozlukle çok yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz hocam, elinize sağlık. Siz de devam edin lütfen; böyle kızlar etrafta prenses gibi balon egolarıyla dolaşamasınlar.

  1. Temel problem şu ki Onedio erkekleri kadın nüfusunda iğrenç insanların olabileceğine inanamadıkları gibi bir kadına sırf kadın olduğu için saygı gösterilmesi gerektiği gibi bir beyin yıkamaya maruz kalmışlar. Bu çocuk bu duruma sadece “ya verirse” diye düşmüyor. O da var ama işin içinde feminene tapma da var.

   Bir kırmızı haplı bu şeye çıksa ve bu kadını hakettiği itin götüne soksa o video yayınlanmaz ya da yayınlansa bile adamı kadın düşmanı yaparlar.

   Bakın yürüme korkusu, disiplin falan öyle hemen yapılamayacak şeyler kabül. Ama böyle bir kadına “ya verirse” diye ezilip büzülmemek hemen kazanılması gereken bir ruh hali.

   Tamam kız güzel değil ama kız güzel olsa da itin götüne sokmak lazım.

 8. Mahmut abi senden cevap bekliyorum.

  Abi simdi ben bu siteyi kesfedeli birkac ay anca oluyor. 21 yasindayim. Sitedeki yazilari cok karisik sirayla okudum kafam allak bullak oldu. Teori okumaktan pratik yapamadim. Zaten mevzuyu da icsellestiremedim. Hala kafamda daygame yapmak ne,kendimi niye rezil edeyim bulurum okuldan birini uzun iliskiye girerim diyorum. Yanlis dusunce evet.

  Ama iste ben nereden baslayacagimi bilemedim. Habire bir seyler sorguluyorum. Hani “harekete gec” “just do it” vs soylemleri vardir ya hah iste ben bunun tam bir zittiyim. Gunlerce evde hicbir sey yapmadan neler yapmam gerektigini dusunur dururum. Yillardan beri boyleyim takintiliyim.

  Simdi ben de porno mast bagimliligi da var. 2 hafta sonra sinavim var sonra yaklasik 1.5 ay bosum. Bu yaz tatilinde monk mode’a girip disiplin kazanmaya mi calismaliyim.

  Bir de ozel bir soru olacak. Psikolog muyum ben diyebilirsin haklisin da ama abilik ediver. Simdi ben de takinti var. Asiri derecede. Telefona uygulama indiriyorum. Bagimlilik sayaci mesela. Iste kac gundur pmo yapmiyorum vs. Bir de hedef takip programi var. Onda da su kadar kitap okuycam hergun falan yaziyorum.

  Guzel gozukuyor dimi aslinda. Ama iste ben yaklasik 5 yildir boyle listeler yapiyorum ve hic basaramadim. Bir aliskanlik kazanmak istiyorsak veya iste disiplin kazanmak icin falan ne yapmak lazim. Boyle cetele mi tutmak lazim. Gunluk mu tutmak lazim. Siz nasil yapiyorsunuz. Mesela haftada 1 gun 3 kiza yuruycem diye bir sey okumustum burada. Bunun cetelesini tutuyor musunuz? Nasil aliskanlik kazaniyoesunuz? Yoksa ben gercekten sorunlu birisi miyim. Artik cok rahatsiz etmeye basladi beni bu olay.

  Mahmut abi bi danismanlik sirketi falan kur da bizi birebirde egit abi. Lise3ten beri yerimde sayiyorum. Tip kazandim 4. Sinif oluyorum ama bazi konularda mal gibiyim yerimde saydim. Ne ozsaygim kaldi ne ozguvenim. Nerden basliycam napicam?

  1. Kardeşim bu adam burada iyilik yapıyor sanki bu onun göreviymiş gibi konuşma. Bunu degistirerek başla.
   Sihirli bir formül yok diye 1000 kere çizildi yazıldı. Hala gelip şöyle böyle diyorsunuz. Okumadan her şey ayağına gelsin istiyorsun sonra bunu değiştir.
   Zaten yazdığın yazının içinde sorduğun soruların da sıkıntılarının da cevabı var. Gelip seni insanlar onaylasin istiyorsun bunu değiştir.
   Senin sorduğun soruların aynısını benzerlerini ayrıntılısini her şeklini yorumlarda soruyorlar zaten oralarida oku.
   Hadi kolay gelsin

    1. Zagor, bilmiyor muyum görecek misin ama 1-1’de yardımcı olabileceğimi en azından yolu gösterip mental anlamda güçlü durmanı sağlayabilirim. Ben bu yola duygusuz olacağım diye çıktım 5 sene önce (meğersem duygusal anlamda güçlü olmakmış). 22 yaşındayım. Aynı zaman da hala öğreniyorum ve öğreneceğim.

 9. Beyler bundan sonra kızlarla rahat rahat ve hakkını vererek taşşak geçme üzerine çalışmalar yapalım. Videoda gördünüz, bu bir ihtiyaç halini almış. Bu uzun saçlı elemanın benzeri tipleri 2001-2007 arası üniversitelerde gördük. Muhtemelen şimdi de benzerleri vardır. Bu tipler kızlarla diğerlerine göre daha çabuk iletişim kurarlardı. Biz de bunları bir halt beceriyor sanırdık. Halbuki kızlarla kız arkadaş oluyor bu tipler. Başka da bir numaraları yok işte. Kendiniz gördünüz. Herifin boy, pos, endam ve duruma göre bundan hoşlanacak kızların olduğu uzun saçları var. Ama bu herifin, tipsiz bir kızın karşısında bile ezik ezik hareketleri ve ağzından ince mıy mıy sesiyle yarım yamalak çıkarabildiği cümleleri var sadece.

  Şu kızları yüceltme anlayışından kurtulduğumuz anda her kızın cpdsini rayına oturacak demektir. Leş karılarla sağlam dalga geçip haddini, hududunu bildirdiğimizde kendi amcıklarının o kadar da kıymetli olmadığını fark edip artık ona göre terbiyeli davranacaklar.

  Videodaki kız kendini erkekten 1 değil 2 değil tam 5 tık yukarda görüyor. Be ağzına tükürdüğümün karısı sen kendini zeki zannediyorsun ama zekanı kullanmaya mecbur edilmediğin ve gereksiz iltifatları aralıksız aldığın için böyle olduğunu zannediyorsun. Eğer akıllı biri olsaydın böyle saçma laflar ağzından çıkmazdı. Haspam hem güzel değil hem zeki değil ama götü fezaya çıkmış. Ne denir böylelerine onu size bırakıyorum.

  Güzel kardeşlerim, her hal ve ortamda kızlara bazen erkekmiş gibi davranmak sizlerin bir görevi gibi olmalı adeta. Misal 2 kişinin yan yana ancak geçebildiği bir caddeüstü kaldırımda karşınızdan birbirleriyle fingirdeye fingirdeye konuşarak yan yana geçen kızlarla sıfır noktasında karşı karşıya geldiğinizde kendinizi 90 derece çevirip incelmeyin. Karşınızdaki yosmalardan birinin diğer arkadaşının önüne ya da arkasına geçmesini sağlayın. O kaldırımdan 2 kişi geçebiliyorsa o 1 şerit size aittir. Eğer karşınızdaki yosmaların yol vermeyeceğini ya da diğer arkadaşının önüne, arkasına geçmeyeceğini hissediyorsanız kızla karşı karşıya geldiğiniz anda put gibi durup bekleyin. Ve o kıza sikecekmiş gibi bakıp; “geç amına koduğumunun yan tarafına” mesajını gözlerinizle sert bir biçimde verin. Eşşşşşşşek gibi geçecek. Bakın bu alışkanlık olsun hepinizde. Bir yol paylaşımını bile yapmayan karılara bunu kafalarına vura vura öğreteceğiz. Başka çaresi yok bu işin.

  Hasılı kelam başka durum ve ortamlarda kızlara bazen erkek arkadaşınıza davrandığınız gibi davranmak zorundasınız. Yoksa hem siz kızları tanrıça mertebisine yükseltip onların küçücük beyinleri olduğunu unutacaksınız hem de onlar olmayan zekalarıyla kendilerini akıllı sanmaya devam edecekler. Karar sizin.

  1. Aslında arkadaş burda çok haklı… Zamanında yolda herkese yol vererek yürüyüp 5 dk lık yolu 10 dk da yürürdüm özellikle kalabalık kaldırımlar benim için eziyetti bu durum insanın ister istemez morali bozuyor. Sağolsun mahmut abinin yazılarını okuduktan sonra artık çocuklu kadın, engelli falan haricinde kimseye yol vermiyorum. 2 kişiden biri yol verecekse neden yol veren ben oluyorum. Özellikle kızlara ve 4-5 kişi yolu kaplayıp yürüyen güya serseri erkek grubunun ortasına doğru yürüyüp onların yol vermesini beklemek insanın kendini değerli hissetmesini sağlıyor

 10. Selam mahmut abi yasim 19

  Hb7 bir fistigin telefon numarasini aldim bugun %50 %50 konustuk 70 30 yapamadim maalesef

  1- kiz benden 2 yas buyuk ama ben de buyuk gosteriyorum (vucudum da kasli ve çekici sagolsun) caktirmadim o yuzden yasitiz yalani söyledim

  Kendimden 2 yas buyuk bi kiza karsi nasil taktik uygulamaliyim sonuc olaraknbenden olgun muhtemelen

  2- kucuk bi shit haric kiz shit bile atmadi neredeyse cok rahat numarayı aldim hadi vereyim bari dedi numarayi isteyince bu bir sorun mu?

  Bir de kiza kac gün sonra mesaj atayim, nasil bir acilis yapayim

  1. Yaşıt olduğunu söylemeseydin iyiydi, her zaman dürüst olmakta fayda var. Kız kendinden iki yaş küçük birisinin 5 yaş büyükmüş gibi olmasına dibi düşen varlıklar, zaten aklı başında olanlar böyle yaş olaylarına hiç takılmaz. Erkek büyük olabiliyor da kadın neden olamıyor amınakoyim? Kızı tavırlarınla etkilediğine emin olduktan sonra ufak bir piç gülüşüyle yaşını itiraf edip olayı lehine çevirebilirsin.

   1. Nasil olmali bu itiraf kiz kizmaz mi niye yalan söyledin diye 😄

    Yani seni trolledim falan desem kurtarir miyim acaba 😄

    1. alaya al hatta aslında 19isen 17yiö de sonra bir gün 27yim de aslında vampirim unuttum de.Hatta ilk başta itiraf yapacağım de aslında 1000 yaşındayım sonra ama 17 yaşında ısırılıdkm kaç sayılırım vb.Bilgi karmaşası ve bilgiyi komediye çevirerek kurtarabilirsin

 11. Mahmut abi flort edilen bi kizla telefonda konusma suresi ne kadardir ? Ben bazen cok uzatiyorum ve sacmaliyorum . Bir de instagram profiliyle ilgili neden az foton var shit testine nasil cevap verilir ? Kolay gelsin

  1. Bunun cevabı:
   Inan instagrama girecek vaktim dahi olmuyor. Hem sosyallik instagrama degil dışarda: ha dışarda demişken yarin saat 20.00 gibi boşum sen de starbucksun oraya gel alayım… dersen hem bu konunun üstünde çok durmazsın hem de yazıyı fırsata çevirirsin… gerisini sen düşün.

   1. Inan instagrama girecek vaktim dahi olmuyor. Hahahaha. Daha efendi çocuk bir cevap bulamazdın … inan ne demek yahu? “Instagrama vaktim yok” de en fazla. Eğer öyle diyeceksen.

  2. Sen aslında ne kadar konuşulacağını gayet iyi biliyorsun zira kendin zaten uzattığını biliyorsun. Kıza şirin gözükme, hayır diyememe ya da onun saçmalıklarını dinleme gibi mavi haplılıklarından oluyor. Kendi içinden yeter bu kadar amk diyen sesi dinlemen yeterli. Ben sana burdan 3 dakika yeter desem ne yazar? Sen kıza sınır çekmeye cesaret bulamazsan 3 dakika sonra kapatamazsın ki?

 12. Mahmut Abi monk mode 2 ayindayim,1 ay once calistigim yere yemege gelen kizin bana ilgisini farkettim ve birkac defa daha geldi.En son gelisinde ilgisi barizdi ve bende yurumeye karar verdim.Calistigi yere gidip urunleri inceledim ve kizin heyecanini farkettim.Kolay gelsin diyerek arkadasim icin ayakkabi bakiyorum,herhangi bir tavsiyen var mi dedim.Biraz sohbet ettik ve bi sure sonra ben urunlere bakarken magazanin girisinde hep bekledigi yere gectigini farkettim.Bu kiz simdiye kadar ilgisini belli eden ama agzini bicak acmayan bir tip.O gun magazaya giderek onunle sohbet ettigim icin zerre pisman degilim.Mahmut Abi sanirim kiz bana gel bana yuru firsatini sundu fakat ben tam yurumedigim icin kendini cekti.Bu kiz beni gordugunde bakışların
  ayirmadan bakan fakat konusunca biraz rahatlayan birisi.Arkadasi ile mekana geldiklerinde de ozellikle oldugum yere gelip siparis veren kizlar.Kizacagini biliyorum Mahmut Abi ama olsun maksadim beta hell olayina girmeden once kendimi rahatlatmak :)Monk mode ne kadar devam edeyim?

  Birde kızı nextledim abi çünkü çok çekingen birisi ve etrafta alternatifler bol,Mahmut Abi muay Thai antrenmaninda ağırlık kaldırmada aldığım zevki tabak cevirmede alıyorum,çok sağol abi ve verdiğin tavsiyeler çok iyi,bunu yazmadan 1 saat önce burger king sırasında gülüşen ve espri yapan iki kizi farkedince senin kh ye yeni başladığında hissettiklerini anlıyorum.Kh bence psikiyatrik terapi adeta

  1. Sosyal medya ve gerçek hayatta yürüme arasında şöyle bir şey var gözümde. Kız dışarıda kenara geçtiyse muhtemelen orada rahat edemedi; arkadaşları olur, iş ortamı olur bir sürü sebebi vardır. Genel de (En azından benim için, aydınlatılırsam sevinirim) Sosyal medyada gerçekten çok fazla opsiyonları var ve kendilerini çekme sebepleri senden daha çok etkileyen birisi vardır ya da manitası yanındadır ;););););)

   Eğer kız ölümcül derece “siktir git burdan” bakışı atmadıysa davetkar olarakta algılanabilirdi.
   Birazcık beden diline çalışmak iyi olur ayrıca ben de tekrardan çalışayım ki kazınsın hafızaya ;););););)

 13. – Hellodan mı çıkardın bunu, çok saçma.
  Ben daha neler çıkarıyorum da hak edene tabi

  -Çok kız çok daha iyidir.
  Grup sevdiğini bilmiyordum

  -Bu arada şuna takıldım, felan diyorsun. Felan değil o falan. Çok itici bence.
  Konu hata düzeltmeye gelirse bu iş ebeveynlerine kadar gider söyliyim

  Daha önce duygusal bir şeyler hissetmediğin biriyle beraber oldun mu sorusundan sonra:
  -Beni yargılaman lazım buna evet dediğim için.
  Gerçekten kendini yargılacağım bir konumda mı görüyorsun 😀

  -Ha 2 kez buluştun Tinder’dan kızla?
  Sadece bugünü mü soruyorsun?

  -Ben sana itiraf edeyim, sen benim seviyemde değilsin. Ben senden 5 tık falan daha yüksekte olabilirim.
  Hangi organınla ölçtün bunu? Beynini kullanmadığın kesin

  Ek olarak son kısımdaki ‘Hayır’ cevabının stiline aşırı ayar oldum. Çocuğa sen eziğin birisin, benim yanımdan bile geçemezsin demiş resmen. Aslan kardeşim de kabullenmiş tabi.

  1. Yoldaş sen o filmlerdeki gözlüklü gömlek ön düğmeleri açık hafid göbekli kel ama çok karizmatik şu içen karikatürist misin?
   cevapların hepsine +1 basıyorum daha iyisi şu an aklıma gelmiyor

 14. Ben kizi begendim verse catur cutur sikerim. Otururken fizigi iyi gibiydi ayaga kalkinca bozdu biraz. Gogusler de kucuk gibi ama ciplakken iyi bir fizige sahip olabilir. Hb 7 gibi duruyor.
  Bunun dışında eglenceli bir kiza benziyor; cocuk romantik liberal kafada oldugu icin ezikledi biraz da.
  Nefret edilecek bir durum yok, kizin dilinden konussaydi cocukla cikardi. Biraz sikici asshole taklidi yapmasi gerekiyordu cocugun sadece.
  Her kizla ayni konusulmaz, yetistigi kültür ve cevre nedeniyle baska bazi alt kulturleri ezikleme durumu var ortada. Motorsikletcilerle takilan kiz, CEO yu da ezik görebilir, CEO nun siktigi tas sekreter de motosikletli cocugu ezik gorebilir.
  Burdaki kiz ozel uni, hafif simarik ve parali Alacati/Çeşme ortam cocuklarina alismis gibi duruyor. Bu kadar nefretlik bir durum yok bence.

  1. Yok kıza ben şahsen bir baba olarak üzüldüm zira tüm Türkiyeye sırf fiziksel seks yaptığını, kız arkadaş veya eş materyali olmadığını ilan etti. Yazık kimin kızıysa yaptığının farkında bile değil.

   Burda kıza sinirlenmenin alemi yok zira böyle şeyler erkeğin karşısına ara ara çıkar. Özellikle online buluşuyorsan. Ana fikir bu çocuk gibi olmamak.

   PUA geçmişi olan bir adamdan bir tık daha yüksek standart beklerdim.

   1. Tse degiliz ki standartlarimiz hep ayni olsun ?!
    Esmer, kisa boylu, ince omuzlar, biraz kalin basenler; simarik girl next door tarzi … Tam duvardan duvara hahahD

  2. Kiz bence de guzel, bicir bicir neseli vs. Ama videodaki simarik ve varos halini izledikten sonra bakis acimiz degisiyor.
   Ozel uni, hafif simarik ve parali Alacati cocuklari bu kiza sumugunu atmaz hocam. Onlarin tarzi degil. Penguen okuyan, alternatif rock dinleyen orta direk muhendislik ogrencilerini yerlerde surukler. Suruklemistir. Cok odev-proje vb kitlemistir.

   1. Hocam kızın tipine HB4 falan diyenlere ben de aldırmıyorum. Bu tipte normal bir kızla ben çıkarım. Çıkmam diyen ama 3 senedir de kız arkadaşı olmayan adamlara hayatta başarılar dilerim. Zaten diyorum ya oyunu olmayan ve mavi haplı erkeklerin sürekli bir HB7 – 8’e yürüme huyu var. Anlamadığım ve eleştirdiğim.

    Bana göre bir kızın şımarık olması sorun değil. Çoğu kızın shit test atacağını da biliyoruz. Ama bu hatunun kişiliği korkunç. Ya da özellikle rol yapıyor (umarım). Bu tip kızlardan ilişki materyali çıkmaz. Tipe kapılıp ilişkiye girerseniz yanarsınız.

    Burada olay kız değil. Olay kızın sadece kendine bariz olan nedenlerle büründüğü saldırgan tavıra karşı oğlanın erkek feministlikten ve mavi haptan dolayı tek bir cevap vermemesi ya da daha kötüsü hala kızla yemeği düşünmesi. Hepimiz bunun nedenlerini biliyoruz :

    * “Ya verirse” (ki bu tip bir kız böyle efendiliğe zaten vermez) diye tamamen mavi hap hayal ürünü ve açlık gazlı mantalite ile hala deniyor.
    * Erkek feminist
    * AMA asıl problem tipik bir mavi haplı olarak “kadını ululamayı” öğrenmiş. Annesi ve mahalledeki teyzeler muhtemelen bu videoyu izleseler “aslanım benim o saldırgan kıza karşı efendiliğini korudu” diye överler ki video altında böyle bol bol yorum var. Ağzını açıp tek kelime edemiyor.

    KH görüp mavi haptan kurtulamadığı için öfke dolan adamlar gibi kıza saldırmaktan bahsetmiyorum. Bakın bu kıza öfkeleniyorsanız muhtemelen kırmızı hapı entellektüel seviyede bilmenize rağmen mavi hap masallarının gerçek olmamasının yıkımını hala kabullenememişsiniz anlamına gelebilir.

    Böyle bir hatunla kendinizi bu programda hayal edin. Sinirlendiğiniz mi kafanızda canlanıyor? Eğer öyleyse kırmızı hapı daha sindirememişsiniz. Kız 12 yaşında şımarık bir çocuk ve siz ise olgun bir erkeksiniz. İkinizi kafanızda böyle canlandırın ve 12 vaşında bir veletle sinirlenip ağız dalaşına girdiğinizi varsayın. Ne demek istediğimi anlarsınız.

    Kırmızı haplı bir adam yüzünde eğlenen usta gülümsemesi ile bu kızla ince ince dalga geçerdi. Zira KHlı bir adam bir kızı 12 yaşında bir kız kadar ciddiye alırdı. Bakın bu bakış açısı kadınları ve ruhu kadın olanları çıldırtabilir ama eğer içselleştirirseniz hiçbir kadının önünde heyecanlanamazsınız. Öfkelenmezsiniz.

 15. Kız çocuğu görünce şoka girdi ve hihihi şeklinde beğenisini belli etti. Böyle birşey beklemiyordum’un meali : O kadar gerzeksin ki tipinin böyle iyi olacağını tahmin edemedim. Buna karşılık çocuk şu an aklıma ilk gelen kelime patates falan dese yeterdi. Böyle bir hatun için kılımı kıpırdatmam, eşekler siksin.

  1. Bu arada yanlış anlama olmasın, isterse tipi hb9 olsun kendine biraz saygısı olan bir adam böyle leş bi karıyla kendini düşürmez.

  2. Bu arada elemanın tipi falan gayet yerinde yakışıklı bir çocuk ama o kadar “pussy” ki ekrandan içeri girip tokat manyağı yapıp “kendine gel” diye bağırasım geldi. “Eşekler siksin” lafına kahkaha attım birader 😀

 16. Herkese merhabalar
  Son başlık olduğu icin buraya yazıyorum
  Mahmut abi öncelikle kendimi tanıtıyım
  Yaş 21, şuana kadar sevgilisi olmamış, 6 yıl boyunca online oyun bağımlısı, asosyal olarak ve bunun getirdiği sosyal fobiyide zar zor atlatmış biriyim.
  Daha önce başka bloglarda da böyle şeyleri takip ediyordum
  Burayı son 4 aydır takip ediyorum
  Evet benimde buna benzer bloglara bulaşma sebebim oneitis yaptığım kız yüzünden.( başlarda sadece onunla iyi bi ilişki yaşamak için takılıyordum ama şuan tamamiyle kendi gelişimim ve başka kızlarla ilişki için)
  Şimdi kendimde gözlemlediğim şeylere gelelim
  +6 yıl Müptelası olduğum online oyunu tek seferde bıraktım (yaklaşık 1 yıl olacak bırakalı)
  + Bir dizi vardı türk dizilerinden isim vermiyorum reklam olmasın. Oneitis denen o ruh hastalığı buradada çok fena şekilde işlenmiş ve buda benim icimdeki ozamanki bu masallari dahada alevlendirdi. Neyseki o diziden de kurtuldum
  +Eskiden bırak sokaktaki kızları herhangi bir ortamda (kafe,okul) daki tanıdığın kızlara bile merhaba diyemeyecek kadar ezik iken şuan rahatlıkla konuşabiliyorum
  +Eskiden kızı geçtim erkeklerle bile doğru düzgün göz teması kuramaz iken şuan güzel kadınlarla bile çekinmeden tereddütsüz göz teması kurabiliyorum
  +Pornoyu yaklaşık 3 aydır bıraktım
  +Mastürbasyon haftada max 1 e indirdim
  + Yürüyüşümünde oturuşumunda zamanla değiştini farkettim.
  + Eskiden hayatında okuduğu kitap sayısı 2 ‘yi geçmez iken yaklaşık 6 aylık süre zarfında 20e yakın klâsik okudum( 10 küsür kişisel gelişimleri saymiyorum)
  Bildiğim halde yapmadığım şeyler
  +Spora hala yazılamadım
  +Hala tek bir kıza daygamede yürümedim
  + Düzenli yatıp kalkmıyorum
  Şimdi mahmut abi kendimde gözlemlediklerim bunlar sende yapmam gereken şeylere birşeyler ekleyebilirsen sevinirim.
  Ve son olarakta oneitis yaptığım kızla yaklaşık 6 aydır hiç bir şekilde iletişim kurmadım( stalk felan da yok) fakat gün içinde bazen aklıma gelip duruyor. Bu düşüncelerimin yanlış olduğumun farkındayım ve onları hemen uzaklastiriyorum kafamdan.
  Özellikle mahmut abi başta sen olmak üzere ( erkekadam, çeviri manyağı, ve neym) birşeyler yazabilirseniz çok sevinirim
  Ayrıca böyle bir site oluşturduğunuz içinde teşekkür ederim.

  1. Ve son olarakta oneitis yaptığım kızla yaklaşık 6 aydır hiç bir şekilde iletişim kurmadım( stalk felan da yok) fakat gün içinde bazen aklıma gelip duruyor. Bu düşüncelerimin yanlış olduğumun farkındayım ve onları hemen uzaklastiriyorum kafamdan. Önemli olan iletişim kurmaman. İletişim kurmadığın sürece arada aklına gelir ama bir zararı yok. Sahte düşünceler bunlar. Yarın bir sonrakini bulduğun gün aklından çıkacak.

   Spora hala yazılamadım Spor opsiyon değil kırmızı hapın en önemli ayağı. Buna hemen başlaman lazım.

   1. Teşekkürler mahmut abi
    Bu shit test konusunda napacam bilmiyorum kafam karıştı baya
    Şimdi 3 aylık süre zarfında 15e yakın kıza yürüdüm.(instagramdan ayda 4-5 kız ortalama ) Elim boş hep.
    Sorun tam şurada eğlenen ustalık modunda giriyorum giriş iyi 3-5 mesaj sonrası gelen shit testi ciddiye almayarak cevaplıyorum iste burada sanırım abartiyorum biraz bunu, kız kendisiyle dalga gectigimi zannedip görüldü atıyor.
    Eğlenen ustalık yazısını defalarca okudum ama biyerde yanlış yapıyorum ama nerde.
    ( sonradan farkettim ki eskiden doğal bir şekilde kızlara yaklaşımım bu yönde. Shit testten sonra gerisini getiremiyorum)

    1. Ek olarak sunuda belirtiyim
     Eğlenen ustalık oynadığım kızlardan biri demişti ki egon çok fazla . Bu egon nereden çekiyor gibisinden birşeyler demişti bende bunu shit test sayıp savuşturdum.
     Genelde yaptığım shit testleri savuşturmak ama bazen hiç umursamıyorum shit testleri ve böyle de olunca ilerisi gelmiyor

 17. Sosyal medyadan tanışılan hatunun buluşma teklifine sıcak bakması ama telefonunu vermek istememesi gibi durumlarla bazen karşılaşıyorum.
  Bu gibi durumlarda nasıl bir yol izlenmeli?

  1. Sosyal medyadan mesajlaşarak bir muhabbet kur ve buluşma ayarla. Esnek olun ve kafayı çalıştırın gençler. Yolda yürüdüğünüz kızdan telefon numarasını koleksiyona eklemek için almıyorsunuz, kızla mesajlaşıp buluşma ayarlamak için ihtiyacınız olduğundan alıyorsunuz. Şimdi instagramdan muhabbete gelen kızın telefonunu niye istersin? Gerek yok. Oradan buluşma ayarla ve kız kabul ederse zaten telefonunu sonra verir.

   Eğer 2 kere dominant bir şekilde teklifin üzerine buluşmaya gelmiyor ise NEXT.

 18. Kızla taşak geçilebilecek herhangi bi videoyu Onedio tayfası kesinlikle paylaşmaz. Gerçi paylaşmasa bile, çocuğun ağzını yaya yaya konuşmasına ayrıca kıl oldum. “Okeeeeğy” ne lan? Okeeeeğy ne?

  Ayrıca, kız sonlarda, “ben senden beş gömlek daha iyiyim koçum, öğren de gel, sen benim karşımda duramazsın bile” diyerek resmen hadouken çekmiş, döndükten sonra elemanın suratında hala bi, “lan acaba olur mu ki?” tavrı var ve hatun da bunu anladı.

  Yine de kararlı ve daha tok bi ses tonuyla konuşmuş olsa, kızla yine bi ihtimali olabilirmiş. Hatunda çocuğu gördükten sonra hafif bi “hsktr” durumu oluştu.

  1. Hocam çocuk kıza gayet hakettiği gibi davransa ve erkek feminist cevaplar vermese kız aşama aşama pısardı. Özellikle de tipi kız göre iyi olduğu için isterse kızı yemeğe de çıkarırdı ama en iyisi kendisi reddederdi.

   Bu aslında iyi bir video. Tipi iyi bir çocuğun mavi hap yazılımı ile nasıl harcanacağını gösteriyor. Tipin bile mavi hapın maymun edici kudretine karşı duramayacağı.

   1. Yalnız bakın kızın buradaki tavrı “tipi güzelse güzel banane bu eziklikten sonra” değil “hassiktir keşke o kadar sert ve kesin olmasaydım şimdi tükürdüğümü yalayamam” tarzı. Yani bu çocuğu görerek konuşmaya başlasalardı sonuç daha farklı olurdu gibi geliyor.

    1. Daha da kotu olurdu gibime geliyor. Cunku beden dili en buyuk faildi. Sorulari cevaplarken kus bakisi baksan adamin vucudu V seklindeydi. Omuzlar V’nin baslama ve bitis noktasi, gogus V’nin alt kismi. Cok kotu bir durus. Bir de hebele hubele kismi var elemanin agzindan lafi cimbizla aliyor kiz. Oglan yanlis bir sey soyler miyim diye o kadar kasiyor ki konusurken agzinin icinde konusuyor. Yuzyuze gelseler tek avantaj kizin belki shit testleri biraz daha makul seviyeye cekip elemanin gecmesini beklemesi olabilirdi. Ama bu herifin dunya uzerinde gecebilecegi herhangi bir shit test yok. Adini sorsan “yea hmm aslinda okan da sen nasil istersen oyle cagir, isim degil mi zaten anne babanin bir anda verdigi karar” seklinde cevap verecekmis gibi bir izlenim yaratti bende.

 19. Mahmut Bey yaşım sizinkine yakın sayılır. Türk kızları malum gelenek görenek şatafata bayılıyor. Bu noktada düğünden hiç hazetmeyen bir erkeğin, düğün ısrarından vazgeçmeyecek kıza (kızı burada evliliğe giden yolda ilişki içerisindeki sevgili varsayıyorum) karşı nasıl hareket etmesi gerektiğini kırmızı hap açısından değerlendirir misiniz ?

  1. En sade düğünde anlaşılmalı. Düğün kızın ailesinin yüzü için maalesef eğer isteniyorsa gerekli.

 20. Mahmut hocam atladığınız bir olay var,bu kız muhtemelen bilerek oraya çıkartıldı ve gerçek hayatta böyle davranmıyor. izlenme alsın diye koymuşlar bu kızı. ha bu tiplerden gerçek hayatta çok var orası ayrı.

 21. Selamlar Mahmut abi.Ben 16 yaşında lise 3 e giden bir öğrenciyim.Vücut geliştirmeye başladım sayende.Derslere de hiç olmadığı kadar asılacağım abi monk mode, tabak çevirme, trp gibi çok faydalı şeyler öğrendim sayende.benimle ilgilenen bir kız var şuanda.Bugüne kadar onu siklemedim frame’imi korudum.Mahmut abi kızı arayıp “kahve içmeye gidiyorum.Sen de gelsene” diyeceğim ve kızın geleceğinden şüphem yok fakat her ne kadar buradaki bilgileri özümsemek,kendimi geliştirmek için elimden geleni yapmış olsam da;kızla ne konuşacağımı bilmiyorum abi.ona sorular sor kızı konuştur demişsiniz fakat ne konuşacağımı bilmiyorum en iyisi doğaçlama gitmek olduğunu biliyorum fakat bu benim ilk red pilli buluşmam olacak.Birazcık da olsa o değerli bilgilerini benimle paylaşabilir misin abi? Gerçekten çok mutlu olurum.Kendimi geliştirmek için elimden geleni yapacağım 😤

 22. 350 lira için bu kafadaki hatun çekilir mi asıl mesele bu olmalı bence. Hadi bu elemanlar oyuncu diyelim ama kendini çümle aleme o para için rezil etmek?

  Hadi hatun zaten kendisini ileriki yıllar için resmen bitirdi. Bu şafaktan sonra kendisi ile evlenecek birisini bulabilir mi şüpheli

  Ama elemanın kalkıp bu kadar eziklik yapmasına hiç gerek yoktu. Hele ki bir ara kız kendisini o kadar basite indirgedi ki o noktadan sonra kurtarması için hb 10 falan olması lazım ki o zaman bile tek gecelik olarak düşünülür.

  1. Evlenecek çok güzel bir mavi haplı bulur, hiç kafanı yorma. Asıl sinirim harbiden erkeklere, meriçlere, kız kankası olmayı kötü bir şey olarak görmeyenlere, cinsellik olmadan ilişki olur diyenlere.

 23. Yürüme korkum heyecan filan kalmadı. Ama sokaklardada kız yok yürüyebileceğim.Arkadaşlarla kadıköye gidicez.Buralarda hiç kız yok.İnstadan da yürüme işlerine üşeniyorum başka bir platform filan var mı?

  1. Oralar nere kömür madeninde misiniz? Kız yok ne demek? Beta skalasında mısın hala yoksa hb7den aşağı bakmıyo musun?

 24. Uzun bir yazı olacak…
  3 yıl önce alfa, liderlik vs… bu yola çıktım. Önceden tam bir betaydım.İlk 2 yılım güzel geçti. Her şey hayallerimdeki gibiydi. Dershanenin popüler çocuğu, o konuşurken herkesin dikkat kesildiği, özgüveni tavan, hafif egoist ve küstah bir alfa. Kendimi çok geliştirdim. Mükemmel olduğuma, yapamayacak hiçbir şey olmadığına inandırdım.
  Sonra ne mi oldu?
  İzmir’de bir üniversite kazandım. Her şey daha da mükemmel olacak derken 🙁 Burada tutunamadım. Hiç arkadaş ortamı yapamadım. Tabak çevirmek mi 🙂 Hayal oldu.
  Şimdiki sahip olduğum mükemmel özellikler ise aşağıda:
  -Özgüvensizlik, aşağılık kompleksi, başarısızlık, günde 2 kez mast, 5 saat lol, kendime koyduğum gereksiz -aşırı gereksiz- tabular…
  Şimdi diyeceksiniz ki, madem sorunu biliyorsun. Çöz kardeşim o zaman.
  Harekete geçemiyorum. Hiçbir şekilde geçemiyorum. Uzun zamandır bu sorun var. Okula gitmiyorum, ders çalışmıyorum. Spora gitmiyorum. Gideceğim, yapacağım, edeceğim diyorum. Ama olmuyor. Yarın vizem var mesela. Yaz okuluna 300 TL para verdim. Ama yine çalışmadım, hala çalışacağım diyorum.

  Gayet iyi şekilde ifade ettiğimi düşünüyorum. Bu sitede tecrübesine güvendiğim birkaç isim var. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. Herkes parayı görene kadar malını satmak istemez. Sen aslında yolu biliyorsun. Küçükten inşa edeceksin gerek farklı çevrede farklı diyarda farklı alanda parlayacaksın. ÇOK GÜZEL VE O KADAR KÖTÜ İCAT SOSYAL MEDYADA YAYINLAYACAKSIN. Herkes o eğlencenin bir parçası olmak ister. İstemezse de, kendi bileceği iş çünkü senin zaten öyle bir ortamın var.

  2. Büyük beklentiler büyük hayal kırıklıkları getirir. Büyük beklentiler Beta kafasıdır. Sadece kız erkek ilişkilerini değil, hayatın her alanını aynı derecede etkileyen bir kafa bu. Savaşta komutan olsan; düşmanı bozguna uğrattığını, Napolyon gibi şehre girdiğini hayal ediyorsan ve buna duygusal yatırım yaptıysan… olmadığında intihara kadar yolun olurdu. (Oysa Alfa kafası, liderliğin verdiği özgüven ve dominant duruş hariç egosunu işine katmazdı. Ne yaparsan yap, hayatta galibiyetin olduğu kadar mağlubiyetin de olduğunu bilerek riskleri en aza indiren stratejilere ve taktiklere yönelirdi. Kazansa da kaybetse de kendini bozmazdı.)
   İşte sen mesajını al. Dibe vurduğunuzu hissetmeniz yeter. Bilgisayarda fotmat var ya. Ya da reset. İnsan beyninde de var. Bu görünmez düğmenizi bulun. Ve basın.
   Başa alın ve tekrar başlayın. Olmuyor mu tebdili mekanda ferahlık vardır, demişler. Yeni bir şehir, yeni bir bölüm. Ama olmuyorsa, ne yapsanız işe yaramadıysa.
   Hayatın tek. Bir daha dünyaya gelmeyeceksiniz. Önemli olan kendinizsiniz. Geçen her dakika bir daha gelmeyecek. Kıymetini bilin. Bir de bir tarafınız ağrısa ilaç içersiniz, geçmezse doktora gidersiniz değil mi? Depresyon çağımızın hastalığıdır. Önce bunu kabul etmek de egoyu kırmaktır. Ve tedavi olun. Bu dönemi atlatacak ilaçlar işe yarar.
   Her dain pozitif olmak en iyi ilaçtır. Ucunda ölüm olsa o ana kadar rahat yaşatır sizi.

 25. Hocam erkeklerin hepsi alfa olabiliyorken kadınların hepsi güzel olamıyor. Buna rağmen insan doğası nasıl dengede olabiliyor? Alfa-beta dengesi nasıl sağlanıyordu eski çağlarda?

 26. Uzun uzun düşündüm ve kararımı verdim beyler. Macaristan’a gideceğim parayla okul işini iptal edip

  -Ev kiralayacam
  -PS4 Pro,Xbox One X,Sağlam bir gaming laptop ve çok sağlam bir televizyon alacağım
  -çocukluğumdan bu yana oynayamadığım ne kadar oyun varsa hepsini çatır çatır oynayacağım
  -Hayatıma son vereceğim

  Niye: Ben mantık ve olasılık adamıyım beyler. Red Pill felsefesine tam uyduğum zaman harcayacağım efor bu işin getirisinden çok daha fazla çünkü

  Yapacağım şeyler:
  -Kas yapmak
  -Hayvan gibi ders çalışmak
  -Sırf “ONEitis” ini bulmak için 393848393039 shit test soran HB5 kadına katlanmak
  -Bir düzene ölümüne uymak
  -Durmadan saçma bir multitasking içinde olmak (tabak çevirmek)
  -Kendimi geliştirmek (!)
  -Kadınların o kadar saçma işine “ama ama onlar orospu değil,onlara sinirlenen ezik erkektir” diye karşılık vermek (Hatırlatayım dedim,betalar da kadının bu saçma işlerine sinirlenmiyor. Alfayız ayağına beta olmayın da)
  -Ölünceye kadar mücadele (ki ölümü yenemezsiniz,o yüzden kaybedeceksiniz)

  Getirileri (En üst başarı durumunda)
  – Banka hesabında 9-10 sıfırlı para
  -HB 9 aşağısı kadınla yatmamak
  -39484848484004 odalı saray (o kadar odayı nereme soksam acaba? Götüme sokmak ideal midir beyler yoksa HB9 ordusu dizip harem mi kursam?)
  -Rolls Royce araba
  -Dünya çapında taşaklı olmak

  Bu mu yani beyler,ve bunları elde etsem bile “durmak yok yola devam” felsefesiyle ölümüne moko.. yani mücadeleye devam. Yok kardeşim ben götürüsü getirisine tecavüz edecek işe karşıyım hiç almayayım size mücaldele ve 0 dinlenmeli hayatınızda mutluluklar.

  Hayatım boyunca hep doğruyu öğrenmek istedim,bedelinin bu kadar ağır olacağını akıl edemedim. Ne olurdu ONEitis,Disney Masalları gerçek olsa,büyüsek işe girsek HB9 ile evlensek çocuklarımız olsa ve “sonsuza kadar mutlu yaşasak”. Ama yok,erkekler egoları ve daha iyi kızlar için kendisinden daha alt erkekleri ezmeyi ve kadınlar da bu beyinsizlere siktirmeyi seçti. Babam olacak herife bakıyorum da shit test hiç te iyi bir “savunma mekanizması” değilmiş. Adam karakter olarak köküne kadar alfa ama bırak bunu bana tam olarak geçirmeyi kendisine bile geçiremiş olacak ki hayattaki en büyük başarısı HB8 ve zeki bir kadınla evlenmek. Annem beta bir doktorla evlenip ona dırdır yapmayacak olsaydı yani disney masalları) ben 12 yaşındayken öldürülmezdi,babam da ben 10 yaşındayken cinayet işleyip hapse girmezdi (kısaca nefsi müdaafa,ölen adamın akrabaları da annemi öldürdüler). Ve ben annem neden babamı seçmiş sorusunu sorunca cevabı skeptico ve Mahmut Abi diye reelde tanımadığım 2 kişiden öğreniyorum. Zamanında anneme görücü gelirmiş,bunlar eli yüzü düzgün işi iyi ve iyi bir baba (en kral beta baba benim babamdan daha iyidir büyük ihtimalle,en azından 12 yaşında anasız-babasız kalmaz ve akraba cehennemini yaşamazdım) adaylarıymış ve efendi elemanlarmış yani kısaca buram buram beta. Annem ise babamla kaçmayı tercih etmiş. Hipergaminin kurbanı olmak zorunda mıydım ben?. 12 yaşımdan beri hayatım cehennem simülatörü oldu arkadaş,18 yaşındayım bir kıza yürüyemedim lan (hatta bana aşık olan kızları iş işten geçinceye kadar anlayamadım),betalar en azından avcunu yalayıp geri dönüyor bende o da yok amk. Lise 2 ye kadar takdir teşekkür göre göre ebesi sikilmiş adam lise ikide 55 ortalama ile zar zor geçip lise 3 te son aylarda sınava girmeyip okuldan kaçtığı için sınıfta kalırmı lan (neyse açıktan okudum da 70,98 ortalama ile liseden mezun oldum,hayatındaki oçların sayısı sıfıra “inince hayat biraz daha çekilebilir) . Karıncayı incitemeyecek ben lise 3 te götün tekini iple boğacaktım arkadaşlar engelledi. Lise dönemim full benimle taşak geçenlerle doluydu amk. Allah’tan bir arkadaşım vardı da intihar etmedim yoksa bu kadar şeye nasıl dayanırdım bilemem. 8.sınıfı hiç anlatmayayım özetle çocuğunuz betaysa yiboya filan yollamayın anasını sikerler orada. Ama Bahar diye HB6.5 bir bir kız bu kadar ezikken bana nasıl aşık olmuş anlayamadım,çocukken hipergami çalışmıyor galiba.

  Bunların hepsi bir kadının hipergamisi yüzünden beyler,HEPSİ. Annem hipergamisini bastırabilse bugün ben normal bir hayat yaşayıp elimi sikerken bu siteyi bulacak ve normal bir şekilde alfa olacaktım ama hayır,artık ben yokum aga,siken sikti beni daha fazla siktirmeyeceğim kendimi. Güle güle hayat git başkasına musallat ol ben yokum. Bu mücadeleyi kazanamayacağımı gördüm ve pes ettim.

  Sizden tek bir isteğim var beyler ölmeden önce,hipergami denen sikik şeyin kalıcı tedavisini filan bulun ve kimse benim gibi cehennem simülatörü yaşamak zorunda kalmasın. Bunu betalar için değil masum çocuklar için yapın. Eğer hayır derseniz de canınız sağolsun,kimsenin derdiyle uğraşmak zorunda değilsiniz sonuçta.

  10-15 aya oyunları bitirmiş olur ve bilgisayarıma vasiyetimi yazmış olup bu siteye de vaktimin dolduğunu yazarım artık.

  1. Hikaye büyük ihtimalle yalan. Sende intihar edecek göt de yok evlat. Bu arada incelsin sakın birilerini öldürme ananı sikerim

  2. Hacı senin zihniyet yanlış siktir git meditasyon yap lütfen. Kendi yazdıklarını okumuyor musun? Hadi yaştan diyeceğim de, ben de 17 yaşındayım bende niye yok? Valla hacı hayat senin seçim senin ama harbiden incelsin sen sakın ha birilerini öldüreyim deme. Hadi ben de kızlara karşı sürekli ve tutarlı alfa davranışları sergileyemiyorum henüz (ee bundan doğal ne var amk? Genç ve toyum üstelik yolun başındayım gelişimin hemen olmasını bekleyemeyiz) , kimseciklere anlatmadığım bir ton ailesel travma yaşadım ama her seferinde psikolojimj koruyup durumu atlatmaya çalıştım. Dediğim gibi seçim senin, ama sen zaten çabalamıyorsun. Dışarı çıkıp kızlara yürüyecek cesaretin yok. Acemi dönem pua’da sadece denemek bile başarı sayılırken sen oturup burada sızlanıyorsun. Olgunlaş biraz.

   1. Götle mi okuyonuz amk,kendimi dış dünyaya kapatacam diyorum siz cinayet işleme diyonuz. Harbi balataları sıyırmışsınız amk. İşleyeceğim tek cinayet oyunlarda npc öldürmek olacak. Dediğim gibi bu hayatla uğraşamam kardeşim,siz gidin uğaşın çabalayın ölün :). Her türlü öleceğiz zaten,shit testle uğraşacağıma gider Fallout oynar deathclaw biçerim. Eziksem de eziklerin kralıyım amk yaşasın bu hayatla uğraşmak istemeyen ezikler

 27. abi karar verdim sitedeki yazıları en baştan okuyup özet çıkarıcam.Bugün başladım biraz biraz. Çünkü her girdiğimde rastgele yazılar okuyordum böyle de etkili olmuyordu. Şimdi baştan sona sistematik bir şekilde özet çıkarıcam. Zaten monk mode’a giriyorum.Önce kendimi geliştiricem. Sonra piyasaya çıkıcam. 2ay kendime süre tanıdım. Eylülde yepyeni birisi olmayı hedefliyorum.

  1. Böyle değişimler öyle 2 ayda olmaz. En az 6 ay en iyisi 1 yıl sürer. 2 ayda yapmaya kalkarsan hiçbir şey yapamaz sakatlanırsın (2 ayda vücut geliştireceğim dersen başına geleceği gibi).

   1. Abi zaten 2 ayda 6 aylik duruma gelmeye calismiycam tabiki. Ama en azindan bu 2 ay mucadele edicem. Oldugu kadar. Insallah sakatlanmam dedigin gibi. En azindan ozsaygimi ve ozguvenimi geri kazansam maskulenitemi aciga cikarsam yeter. Ondan sonra var olani gelistirmeye calisirim.

    Yazilarin birinde dedigin gibi. Bazi seyler aslinda enkazin altinda, sadece aciga cikmasi lazim. Once eksiden sifira cikmaya calisicam bu 2 ayda sifira ciksam kardir. Sonra sifirin da ustune cikilir zamanla.

 28. Merhabalar Mahmut Abi.
  1f’in sözlükte TRP başlığına yazdığı eleştiri hakkında ne düşünüyorsun? Kafam baya karıştı.

   1. 1f’i kadının kafasına yumruk atarak sikecen, rimjob yaptırmayan betadır, sikişten sonra evden şutlayacan gibi gerizekalıca entrylerden hatırlıyorum sanki :).

    Evleneceğimiz kadın feminen olmamalıymış, zeki olmalıymış zeki kadın da feminen olmazmış itaat etmezmiş maskülen olurmuş. Kadının zekasının feminenlikle korelasyon içinde olduğunu düşünmüyorum. Erkekleşen kadınlar da hiç zeki gelmiyor gözüme kfkfkf. Kadının zeki olması çocuğun ıq’suna katkı sağlıyor fakat sadece çocuğunuz biraz daha zeki doğsun diye güzel ve feminen olmayan bir kadınla evlenmeniz doğmamış çocuğunuza biraz fazla yatırım yapmanız anlamına geliyor. Çocuk 120 ıq olup evde 2 maskülen kimlik göreceğine 110 ıqlu olup dengeli bir aile görsün, siz de hayatınıza renk katan bir afetle evlenin, erkeklerin hepsinin içinde olan krallık hissini de yaşayın. Çağ zeki erkek çağı fakat halen zeki kadın değil güzel ve feminen kadın çağı bana kalırsa. Evet ben kendini merkeze alan biriyim ve çocuğuma o ıq düzeyini kültürle ve doğru alışkanlıklarla verebilirim. Karım da seksi feminen ve orta zekalı olur.

    Ve son olarak dişilik bir hastalıktır mı: S*ktir lan. Bu herif geçmişte incel falan mıydı mk.

   2. Bir kadının hem çok iyi bir eş(feminen-teslimiyet) hem de çok iyi bir eş(yüksek ıq) olamayacağı görüşü.
    Sanki ikisinden birini(feminen/teslimiyetçi — yüksek ıq) seçmemiz gerektiğine dair alt bir mesaj.

 29. Felsefeyi anlamama rağmen pratiği nasıl uapacağım hakkında fikrim yok.İlgili başlıkları etiketler misiniz veya bilgilendirici bir yorum bıraksanız da makbule geçer.

  1. Kesinlikle yapitasi olan kesinlikle okunmasi gereken basliklarin bir liste halinde sunulmasi gerekiyor. Asama asama okunup uygulamak lazim. Bunun icin bir rehber olusturulmali diye dusunuyorum. Zira sitede cok yazi var insan nereden baslayacagini sasiriyor.

   Bence hem okuma listesi olusturulmali. Hemde kirmizi hapi alan birisinin adim adim nasil ilerleyecegine dair bir rehber hazirlanmali.

   Yani hazirlansa guzel olur. Buradaki adamlarin bunu yapma zorunlulugu yok.

 30. Bu kızın psikolojisi bozuk, o yüzden gülünce çirkinleşiyor. Kafayı taktığı bir adam var bahsediyor zaten. Gerçekte özgüveni yerlerde, bunu kapamak için direk saldırıya geçti, bu shit test değil savunma mekanizması daha çok. Anakuzusu oğlumuz pısınca işi şova döktü iyice. Rol yaptıklarını sanmıyorum eğer öyleyse baya oscarlık performans.

  1. Sen daha iyi yorumlamışsın. Evet shit testten ziyade savunma mekanizması. Özellikle oğlana 5 tık üstteyim deyip kendinin tip olarak oğlandan 2 tık aşağıda olduğunu görünce afallamasına rağmen hala beklediğimden iyi ama aslında kötü diye saçmalaması … Çocuk maalesef o kadar pısırık ki muhtemelen bunu hissetmedi bile.

   1. Mahmut Abi bence kiz aklinda oyun delisi,cekingen ve asosyal bir tip canlandirdi fakat cocuga tip olarak olur verse de agir mavi hapli olunca reddetti.Bende bu sayfayi buldugum ilk zamanlar bu cocuk gibiydim.Uzaktan begendigini anladigim hatuna oyle basarisiz yurumustum ki simdi hatirladikca guluyorum kendime 🙂 (İnce ses tonu,tedirgin durus,onay bekleyen hareket ve kelimeler)

    Mahmut Abi boyle seyler paylasman iyi oluyor,uygulamali kh egitimi bu bence.

    Abi tek iken nadiren bakan kizlar yanimda bir arkadasim varken daha rahat ve cesur bakiyorlar.Arkadasimin da tipi fena degil.Bu onlara sosyal ve rahat erkek imaji verdigimiz icin mi oluyor?

   2. Çocuğun tepkileri Şaban karakteri gibi. Çok derin uykuda, öyle ki insanın kıyamam deyip battaniyeyle üstünü örtesi geliyor. Böyle bir arkadaşım olsa uyandırmak için ciddi mesai harcayabilirim, hiç umut yokmuş gibi görünse de yüksek doz trp ve iyi bir trainer ile 12-18 ay gibi bir sürede bu kız gibilerini olduğu yere çivilemeyi öğrenir ve sonrasında çok daha iyilerini sıraya dizebilir. Bir pua’ya dönüşmese bile en azından neyin ne olduğunu bilerek yaşar, kendini böyle aptal yerine koydurmaz.

 31. Maddiyatin da artık daha da ön plana çıktığı bir çağdayız. Ne kadar içselleştirsek de eninde sonunda karşımıza çıkıyor. Sevgilimden 2 yıl sonra maddi nedenlerle ayrıldık. Başka kızlarla da muhabbeyicindeyim ama gezmeydi, tozmaydı hep bunlar bile para isteyen işler. Ülkenin ekonomik hâli de ortada. Arabam, evim yok ve bu arabasızlık evsizlik de CPD açısından beni aşagıya dogru cekiyor. Kızın arabasıyla gezmek, onunla buluşmaya minibuşle gitmek de istemsizce beni geriye cekiyor. Yasım 35, ißim iyi, az viraz birikimim var ama inu da arabaya yatirmak istemiyorum. Bu yüzden de sıkıntıliyım. Beta, ezik tip olmaktansa kızların yaninda, yalnız alfa ya da sadece yalnız olmayı tercih ediyorum, davetlerde bile uzak durmaya çalısiyorum. Sorum şu ki, maddi açıdan bizden üstte olan kızlara karşı sürekli işleyen bir oyun ya da plan var mı hocam?

  1. CPD düşükse o CPD’ye uygun kişilere bakacaksın. Ekstra iyi bir tipin yeteneğin yoksa, paranın eksikliğini o zengin kızlardan gizleyebilecek bişeyin yok malesef. Hem neden maddi açıdan senden üstte kızları tavlamak istiyorsun ki zengin amı daha mı güzel oluyor? Benim açımdan kadının zenginin olması CPD’sine hiçbir etki etmiyor. Hatta çoğu zaman kızın şımarık hallerinden dolayı eksiye bile gidebilir.

 32. Mahmut Abi şöyle bir durumda kırmızı hap erkeği ne yapar ya da yapmalı?

  Diyelim ki kız arkadaşımız ya da hatunun biriyle yolda gidiyoruz. İki tane hanzo,barzo herneyse hani vardır ya hişt yavruya bak gibisinden ya da daha ağır bir şekilde hatuna asılıyor. Bizi kışkırtıyor yani.
  Bu durumda durumu görmezden gelmek sence nasıl bir tutumdur?

  Bence günümüz şartlarını da düşünürsek bu barzolar, barzodan kastım pislik herifler işte anlayın yanında çakısından tut,silahına,pompali tüfeğine kadar taşıyanına uzar gider bu liste.

  Ben bu durumda çok ağır bir şekilde tahrik olmadığı sürece görmezden gelirim diye düşünüyorum. Her ne kadar kadını korumak tabi ki de bizim görevimiz. Bir erkek olarak onu tehlikelerden koruyacak kişi bizleriz. Ama her ota boka tehlikeye özellikle ölümle sonuçlanabilecek bir tehlike karşısında bu durumu sakince idare etmek ve bu tehlikeyi savuşturmak sence de doğru olan davranış bu mudur?

  Böyle bir soru soruyorum çünkü bir kaç hatuna denk gelmiştim. Sadece amı olduğu için onu koruyacağımı gerekirse ölmemi isteyecek kadar gözü dönmüş sadece amdan ibaret insanlar elbette ki varlar. Bunu biliyorum.
  Sence bu durum nasıl idare edilmeli.

  Bu durum karşısında sen nasıl pısırık birisin anlamıyorum diye giydiren hatunu itin götüne sokup oracıkta paketlemek caiz midir?
  Her gün 2. sayfa haberlerine konu olan ölümlerin nasıl gerçekleştiğini düşünürsek bir erkek olarak bu tarz durumlarda tavrımız nasıl olmalı?

  – Sırf kız kardeşiyle buluşmak isteyen gençleri şişleyen mi dersin pompalı tüfekle harcayan mı dersin..

  Not: Dövüş sporu geçmişim yok. 168 boyunda biriyim. Yalın gibi güdük birisiyim yani. Bu durumu kompleks yaptığım sanılmasın sadece bu durum hakkında düşüncelerinizi merak ediyorum.

  1. Tekse ve ortam çok fazla insanın bulunduğu bir yerse adamı itin götüne sokmak uygun olandır illa yumruğa gerek yok zaten güçlü bir sesle adama bağırdığın anda etraftakilerin dikkatini çeker linç ederler

   tenhada isen bulaşma hızlıca uzaklaşın aslan gibi olsan bile 1 aslan 3 sırtlana kaybeder

  2. Kıza veya sana fiziksel saldırıda veya tacizde bulunmadıkları sürece bulaşmaman ve oradan uzaklaşman en iyisi. Dövüş sporu yapan bir adamın öğrenmesi gereken şeylerden biri de zaten dövüşebiliyorum diye böyle bir durumda saldırma veya karşılık verme dürtüsünü kontrol etmesidir. Elemanlar ekstra pislik çıkarmadıkları ve fiziksel olmadıkları sürece oradan uzaklaşmanı pısırıklık algılayan hatunun kıçına tekmeyi bas. Ama mesela kıza fiziksel saldırıyorlarsa ben şahsen girerim ama böyle birşeyin başına gelme ihtimali çok az.

   Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim : her ne kadar Türk hanzo sürüsü ayak bileğinden bile tahrik olabilen bir hayvanat olsa da şahsen fazla açık giyinen ve bu tür tehlikeli hayvanlara davetiye çıkaran hatunlarla herhangi bir arkadaşlık veya cinsi yakınlıktan uzak durun.

   1. Şahsen hangi durumda giriyorsun? Bir aylık sevgilinse uzun süreli birşey yoksa o durumda da kaç(kızı orda bırakmadan tabi), sonra da kızın kıçına her ihtimale karşı tekmeyi bas. 1 aylık “sevgili”ye fiziksel sarktılar diye kendini tehlikeye atmak “kendi çıkarını her zaman öne koyma” ilkesine tamamen karşı. Zaten dediğimiz gibi ihtimal çok düşük kaç kere karşılaşacaksın böyle bi durumla, kaç tane kızı kaybedeceksin ki hayatında? Ama uzun süredir yatırım yaptığın bi kızsa ya da karınsa dahası çocuğun da varsa o zaman düşünmeden dalarsın; gerekir.

    1. Bu arada kadın ayak bileği gayet seksi bir bölgedir, adamlar haklı olabilir, başka bi yerden örnek ver.

 33. Mail de attım sitede saha raporu kısmında yayınlansın diye ama yayınlanmassa en azından yorumlarda olsun 😀

  Selam mahmut abi ben Captain Charisma

  Sosyal ortamım dışında ilk game tecrübem oldu bu. Red pillle tanışalı 1 ay oldu

  Day game diyemeyeceğim tam olarak çünkü fırsat resmen ayağıma geldi

  Metroda su alım yerinde para attım ve 0 tl yazıyordu yanımda birisi vardı ona dedim makine bozuk mu bir baktım ki 175 civarı bir hb7

  bundan sonra kızın afetleğini fark edince muhabbet etmeye başladım ve bir de unide okuduğumuz bölüm birbirine benzer bölümler çıktı

  Kızla muhabbet etmeye başladık buralar rutin bölüm hakkında aile hakkında memleket vs anlatmayacağım tek shit test attığı kısma geleyim

  Konuşma devam ederken kızın telefonu çaldı bi erkek ismi vardı sevgilim yada abim diye kayıtlı değildi.

  Konuşmaya başladılar ve çocuğu azarladı niye arayıp duruyosun vs internetim bitti geliyorum bla bla başta çocuk sevgilisi mi acaba dedim ama çok ağır bir betalık hissettim kız resmen çocuğu azarladı

  Sonra telefonu kapatınca tek shit test aldığım kısım böyle gelişti

  Ben: Abin galiba arayan 😀
  HB7: Yok ya bi arkadaş
  Ben: Abin zannettim abiler biraz böyle olur
  HB7: Sen de abisin oradan biliyorsun herhalde
  Ben: Evet hatta bazı abiler kız kardeşlerini çok kısıtlar
  HB7: Ben onlara g*vat diyorum, yoksa sen de mi onlardansın
  Ben: Öyle birine mi benziyorum😏 (shit saydım ve siklemez alaycı bir ses tonuyla verdim cevabı)
  HB7: Tipten anlaşılmıyor

  Neyse sonra gene konuşmaya devam ettik ben metrodan inecektim ne zaman ineceksin dedim

  HB7: Daha çok var
  Ben: (Cebimden telefonu çıkartıp) Ben şimdi iniyorum, telefonunu verirsen… Güzel bir sohbet oldu
  HB7: Hadi vereyim bari

  Telefonu aldım ve gittim saat 10 sularıydı bu olay olduğunda

  1 gün boyunca hiç mesaj atmadım 1 gün sonra da dedim ki betalar mesaj atar biraz farkımız olsun dedim ve kızı aradım planım buluşma ayarlamaktı konuşma böyle gelişti telefonu açınca;

  Ben: Selam, naber
  HB7: İyiiiiiii
  Ben: Tanıdın mı beni?
  HB7: Hayır maalesef
  Ben: Nasıl tanımazsın ya… tahmin et 😏
  HB7: Metrodaki kişisin
  Ben: Evet doğru tahmin
  HB7: Aramak için çok yanlış bir zamanı seçtim ama ailemle birlikteyim
  HB7: Ben mesaj atmanı BEKLERDİM aramandan ziyade(umursamaz bi ses tonu vardı ama sanki mesaj atmamı beklemiş gibi bir mesaj aldım sanki siz ne diyorsunuz bilmiyorum)
  Ben: Mesaj da atarım xD
  HB7: Bu saate kadar mı bekledin aramak için(bence %100 garanti shit test)
  Ben: Hayır, şuan gene metrodayım senin muhabbetini aradım bulamadım ben de seni arayayım dedim 😏
  HB7: İyi yapmışsın ama müsait değilim, iyi yolculuklar
  Ben: İyi akşamlar
  HB7: İyi akşamlar

  Nasıl bir yol izlenmeli bu kıza karşı ne dersiniz, 1 gün geçti numaran artık kız da var ve daha bir şey yazmadı game over mı yoksa hala devam etmelik bir şans var mı? (BEKLERDİM kısmı düşündürdü beklemiş mesaj atmamı)

  Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

  1. Böyle kızların tek sözcüğüne kapılıp “acaba orda ne demek istemişti” diye düşünmek, buna kafa yormak feminen bir davranıştır.

   Hatunun biraz götü kalkık, bir iki neg atsaydın iyiydi.

   Kızla başta aile memleket vs. konuşmuşsunuz. Boş ve cinsel gerilimsiz muhabbet yapmışsınız ve haliyle de kendinden bilgi verip gizemi öldürmeye çalışmışsın. Allahtan hatun devam etmiş numara falan vermiş neyse.

   Game over olduğunu düşündüren şey ne? Kızdan mesaj bekleme. Çok arayı açma. Dominant buluşma teklifi yap.

 34. Video hakkında yorum yapmayı lüzumsuz görüyorum sitede feedback butonu gibi bişey varmı ara ara bulamadım

 35. “Ben onlara g*vat diyorum, yoksa sen de mi onlardansın” diyerek terbiyesizlik etmiş. Hakettiği cevabı verip, şutlamak yerine netalık edip yürümeye devam etmişsin. Hep böyle götleri kaldırılıyor bu kaltak kızların. Ben olsam şahsen bu cevabı vardım.
  “Evet öyleyim, zaten o yüzden yanındayım, işe ihtiyacın olduğu anlaşılıyor”

  1. Kesinlikle verilebilecek en güzel cevap olurdu.
   “Hatta arkadaşlarım beni ‘Gavatar’ diye çağırıyor” diye de üste çıkardım.

   1. Yanlış. Shit test değil bu, karşındaki kızın hanzo olduğunu gösteren bir kırmızı alarm. Shit test sayıp aşmaya çalışmaya gerek yok.

   2. işi daha da abartıp, “arkadaşlarım beni orospu tanrısı gavatus olarak çağırıyor yavrum” diye itin götüne sokulmalıydı kevaşe.

 36. Ben onedio’ya abone oldum bu tip videoları hiç kaçırmıyorum. izlerken beynim sürekli analiz yapıyor, kişilik tiplerine göre birbirlerine verecekleri tepkileri önceden tahmin etmeye çalışıyorum. kırmızı hapı içselleştirmemde çok yardımcı oldu. yani diyeceğim şu “ıyy mavi haplı abi iğrenç kapat kapat” “nasıl bu kadar ezik olabiliyorlar anlamıyorum” diyenler doğuştan kırmızı haplı heralde? bir zamanlar olduğunuz şeyi unutursanız kibire kapılmayın dikkat edin beyler. Kh’nin kilometre taşı kişisel gelişimdir. açık beyinli olun geçmişinizden korkarak tiksinerek ve inkar ederek bir yere varamazsınız.

 37. Beyler eğer başıma bir şey gelmeyecekse kızı gömmeyi fazla abarttığınızı düşünüyorum.Bir defa bence kız öyle 4,4.5 luk bir kız değil.Ben sesini beğendiğim için 6.5,7 civarlarında bir puan veriyorum.Fizik olarak da idare eder.Memeleri çok büyük değil.Bu benim için artı puan.Tam istediğim şekilde memeleri var diyebilirim (hadi bir tık büyük olsa daha iyi tabi:).Sırf sinirden kıza sövüp silmişsiniz ama gerçek hayatta bir çoğunuz dış görünüş baz alındığında bu kıza yürür.Buna eminim.
  Gelelim kızın davranışlarına.Öncelikle ben kızın aşagılık kompleksine sahip olduğunu düşünüyorum.Önceden fazlaca egosu kırıldıysa ve psikolojik olarak sıkıntılı bir durumda ise böyle davranması çok normal.Bir de gözden kaçırdığınız bir şey var.Bu kız kameraların karşısında konuşuyor.Ondan dolayı fazla kasmış olabilir (aşagılık kompleksinin getirisi).Güçlü kadınım ben,erkeklerden korkmuyorum,kendi kendime yetiyorum tarzında kendini kabul ettirme çabası işte.Eminim normal bir ortamda konuşulsa kız daha sakin davranacaktı.(gerçi eleman tam bir am biti aq).

  Ben yorumların odağının değişmesi gerektiğini düşünüyorum.Bu video da odaklanılması gereken elemanın davranışları.Vucut dilinden tut,testleri savuşturmaya kadar hepsinden kalmış eleman.Kendisine sunulan çerceveyi komple satın almış.İşin üzücü tarafı bu eleman kızı görmeden yapıyor bunu.Hani güzel bir kız falan olsa karşısında anlarım ama kızı görmeden yaptığı bu davranışların makul bir izahını bulamadım şahsen.Acaba onedio’da kameraların karşısında olduğu için mi böyle davranıyor diye düşündüm en başlarda.Linç yemekten kaçınmak için alttan alıyor belki dedim.Ama herif videonun sonunda bildiğin köpek yavrusu gibi date kovaladı aq.Gençler böyle olmamalıyız.En temizinden en manyagına kadar bir çok kızla karşılaşıcaz.Temel bir çerceve oturtmak lazım.
  Ayrıca eleman o kadar yakışıklı da değil.Bildiğimiz üniversite öğrencisi modeli.Kız büyük ihtimalle düşük omuzlu,gözlüklü, fetö abileri tadında birisini beklediği için şaşırdı.

 38. Ya Allah aşkına biraz adaletli olun. Bütün YouTube camiası yüzde 99 kırmızı haplı o zaman .
  Kadın erkek izleyen herkes bu kıza çok fena saydırmış . Gidin yorumlara bakın . Bu derece pis bir kadın örneği az bulunur .
  Çocuk ta sanki kibar mı olmaya çalıştı da reddetmedi belki de hiç beğenmedi zaten .

 39. Atladiginiz bir durum var. Cocuk gergin ve ozguvensiz her seyi bilse ya da bu blogun sahibi bile olsa farkli davranamazdi o gerginlikle. Kendi de neden ole dedim diye dusunuyordur ztn.

  1. Evet ama genelde hatuna yükleniyorlar. Hatunla ilgili düşüncelerimi yazdım ama bir erkek hatunu veri kabul edip böyle bir sırtlanla karşılaşırsa bu adam gibi pısmama dersini çıkarmalı.

   Sen ekşide yazıyorsun galiba. Bu yazıyı orada paylaşssana.

   1. Yok abi, yer yer erkeğe de giydirenler olmuş tabii. Çocuğun pısırıklığından, böyle rezil bir karıya eyvallah etmesinden falan bahsedenler olmuş.

    Atıyorum yazıyı.

 40. Bunu Beta Vücut Dili – Dibin dibi yazısındaki oturuşla karşılaştırın. Her öğesi aynı :

  Nerden başlasak bilemedim. Oğlumuz olabilecek tüm belli başlı beta vücut dili hareketlerini topluca sergilemeyi başarmış.

  Elemanın yanlışları (belli başlıları en azından);

  öne eğilmiş
  eller önünde kapalı ve daha kötüsü apış arasını kapıyor
  aşağı eğik bakışlar
  sanki osurduğu için özür diliyor gibi bir duruş

 41. Çok az daha omurgalılık belirtisi gösterseydi, kızı götürürdü. Sonda elini sıkarken hatunda bariz bir göt oluş vardı. Gerçi böbreğimi isteyen bi kevaşeyi altıma alsam da bana bir faydası yok.

  Ayrıca kızda biraz şehlalık var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *