Saha Raporu – AVM Mağaza yürümesi

Dün akşam 8 gibi Avm’de yeni bir şeyler almak için geziyordum. Mağazaya girdim klasik size nasıl yardımcı olabilirim diyen reyoncu bir kız geldi. Gösterdiğim pantolona uygun bir gömlek bakmasını söyledim. Getirdi ve “gelin kabine deneyebilirsiniz, ben burada olacağım beden seçiminde veya renk uyumu sorununda yardımcı olabilirim” dedi. Getirdiği gömlek benim hoşuma gitmedi. Yeni bir şeyler getirdi durdu. Bari hazır dışarıdayım az kendimi geliştireyim demiştim. Buradan tanıdığım bir arkadaşımdan öğrendiğim soğuk okumaları denedim.Ben(B)
Kız( reyoncu)

(B)- Part time çalışıyorsun belli kesinlikle okuyorsun hatta kimya mühendisliği bölümün değil mi?
(reyoncu)- Hayır ya(gülümseyerek) nereden çıktı kimya?
(B)- Böyle her an gizli karışımı çıkartıp üstüne döküp yok edicekmişsin gibi duruyorsun.
(reyoncu)- Cidden o kadar yorgun mu duruyorum? /Burada sohbeti uzatmak için bu tepki.
(B)- Perişan duruyorsun beni de olumsuz etkiledin bak şimdi almasam mı gömleği acaba?
(reyoncu)- Hayır çok yakıştı almalısın.

Bana bir kaç soru sordu. Sporcu(karate) olduğumdan bahsettim. Kendisi de judocuymuş, iyi denk gelmişti. İkimizinde spor dalları aynıydı konu oradan ilerlemişti. Kabine bir kız arkadaşı geldi. Gelen arkadaşı da konuya dahil oldu onlar aralarında konuşmaya başladı. Ben ise beğendiğim gömleği aldım kabinin kapısını açtım çıktım.

Benimle ilgilenen kız sohbete yeni dahil olan kızın götüne şaplak attı, sırıttı. Ben de şaşırmadım değil ne tepki vereceğimi şaşırdım :d Kız beni görünce çok özür dilerim felan dedi. “Neden özür diliyorsun?” dedim, “bu durum için” dedi. “Sorun yok benim için de hoş bir anı oldu” dedim.

(B)- Seninle hoş bir sohbet ettik. Saat 10 gibi işin biter diye tahmin ediyorum. Benim bir eve uğramam gerekli daha sonrasında seninle bla bla yerde ki cafede oturup kahve içelim dedim.

(reyoncu)- Bilemiyorum yeni tanıştığım biriyle ne kadar uygun olabilir ki?

(B)- Kararını verirsin sen ben dediğim yerde olucam(gülümsedim)

10.15 geçe felan mekana gittim. Ben zaten gidicektim gelmese de sorun olmayacaktı. 10.35 civarı geldi aslında beklemiyordum ama geleceğinden eminmişim gibi bir yüz ifadesi sergiledim. Ayağa kalktım elini uzattı elini sıktım. Yanak yanağa öpüşmeye geldi öptüm ve oturduk. Güzel loş ışıklı bir mekandı.

“Filtre kahve söylüyorum iki tane. Senin ki sütlüdür diye tahmin ediyorum.”

“Evet” dedi. Sipariş verdim sohbet ettik. Genel tanışma felan buraları çok detaya girmiyorum. Zaten yukarıda bir çok şeyi detaylı anlattım.

Sporumdan sorular yöneltti. İkimizin de ilgi alanıydı aslında gerçekten iyi bir tesadüftü. Hiç sıkılmadan konuşuyor keyif alıyordu. Beni salonuna davet etti. Klubunde ki hocalarını tanıdığımı söyledim. Bir tanesi öz amcam oluyor.

(reyoncu)- Çevren çok geniş herhalde? / Burada ah evet böyle geniş dersen büyük hata olur.

(B)- Yeteri kadar olduğunu düşünüyorum.

(reyoncu)- Peki daha önce neden denk gelmedik çevremde bu kadar tanıdığın olduğu halde?

(B)- Gelmişizdir belki de?

(reyoncu)- Evet olabilir. Olsun sonuç olarak şuan denk geldiğimizi biliyoruz.

Sohbet böyle devam etti. Bir tek çevre konusunda tetikleyici bir soru ile karşı karşıyaya bıraktı beni. Ondan da gayet başarılı şekilde ne kendimi büyük göstererek veya küçük göstermeden atlatmış oldum.

Hoş bir sohbetti ama artık kalkma vaktimiz geldi. Hesabı ben ödedim davet benimdi sonuçta orada ben ödeyeyim. Bırak lütfen demeye başladı tamam bir sonra ki buluşmamızda sen ödersin dedim.(ikinci buluşmaya da sinyal çakıldı burada)

İkimizin de yolları ters olduğundan metroya kadar beraber gittik .

(B)- Başka bir zaman görüşürüz reyoncu
(reyoncu)- Olur görüşelim 🙂
(B)- Telefonunu ver.

Numaramı yazdım kaydetti. Gece için teşekkür etti ben evime o evime ayrılmış olduk.

İlk kez bir set sonrası buluşma yaptım. Gerçekten kendini inanılmaz iyi hissediyorsun. Burada beni tetikleyen kısım kızın götüne şaplak atması olmuştu. Eğer böyle bir olay yaşanmasa böyle bir sete girişmecektim. Gömleğimi alıp mağazadan çıkıp evime gidicektim. Hem güne +1 skor eklemiş oldum, hem de benim için çok iyi bir anı olmuş oldu. Geri döneceğini biliyorum. Numaramı da bu yüzden vermedim. Bıraktığım etkileşimle ,gece sonunda kendisinin yanağımdan öpmesiyle, ve bir çok detaylarla anlamış oldum.

Detayların bir çoğunu kaçırmış olabilirim. Çok detay verip sıkmakta istememiş olabilirim karışık o durumlar bilemiyorum. Herkesin dışarıya çıktığında algılarını açık tutmasını, bir yere gittiğinde mekanı enerjisiyle parlatmalı diye düşünüyorum. Gün sonunda hiç bir şey yolunda gitmiyorken çok güzel olaylarla karşılaşılabiliyor. Bu olaylar sadece kadınlar felan değil bir çok şeyden o yüzden Anı değerlendirebilmek gerçekten harika bir olay.

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Herkese iyi oyunlar

Konuk Yazar : Oxampyl

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

61 thoughts on “Saha Raporu – AVM Mağaza yürümesi”

  1. Yerinde olduğunu düşünüyorum ne çok kötü ne de çok abartı sade ve şık sohbetin açılması içindi

 1. Hocam güzel başarılı oyun olmuş. İlla s. kapanış olmak zorunda değil. Ortak yönler gerçekten çok iyi tesadüf olmuş. Yoksa oyun tabi zor o saatte konuşmak çağırmak bir yerlere. İlla her tabaktan iş çıkacak diye bi şey de yok. Tecrübe edinmek yeterli oluyor bazen. Bu arada kız sonuçta yakın olmasa da çevrenden olduğu için dikkat etmeni hatırlatıyorum yine

  1. Spor camiasında evet biraz sıkıntılı bir durum ama kendi yerimden olmadığı için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Normalde bana kalsa birinin çalıştığı yerde de set açmam da işte carpe diem. Bu arada kız bugün beni aradı yarın musaitsen bir şeyler yapalım dedi. Yarın müsait olmadığımi söyledim Perşembe günü pub’a gidelim dedim izin gününü o güne ayarlicakmis ve perşembe günü gidicez her türlü iyi bir kapanış ile biter orada güveniyorum kendime

 2. Böyle saha raporlarini okuyup MGTOWcular nasil hala MGTOWcu olarak kalabiliyor ki? Hic mi heyecanlanmiyorlar? Bu yazilar beni motive ediyor vallahi, insallah basarili olabilirim ben de

  1. Ne alaka? Mgtow zaten belli bir sarsılmaz irade ihtiva eden bir durum. Yani iki tane daygame okuyup da ağzı sulanan adamdan zaten mgtow falan olmaz. Kadın erkek ilişkileri içerisinde debelenmek istemeyen adamdır mgtow. Bu da karar mekanizması ve nefsinin güçlü olmasını gerektiren bir durum. Mgtow’u başından yanlış anlamışsınız.

  2. Yav saçmalık. MGTOW kızlara yürümüyor da ne demek? Mgtow kadınlar ile uzun dönemli sözleşme yok demek. Kadınlara yürümemek değil.
   Diğer yandan bu arkadaş için söylemiyorum ama dikkat çekmek istediğim bir nokta var saha raporları ile ilgili. Bu blogu 2 yıldır takip ediyorum düzenli olarak ve kırmızı hapla tanışma kısmı da pick up üzerinden oldu (daha doğrusu hap diye pick up okumak gafletine düştüm) bende açılışlara falan kastım (david de angelo açılışları işe yarıyordu bende) buraya paso saha raporu atarım falan diyordum çünkü kafama kız yağıyordu adeta. Ama sonra bir boşluğa düştüm vs vs sorun bendedir dedim ve forumu okumaya falan devam ettim ve tipik bir davranış patternine rastladım. Kırmızı hapla tanış(!) pick up kas, sahaya çık, bir kızla birlikte ol, sonra buraya yaz bir süre sonra gerçeklerle tanış ve sitede pasif ol. O yüzden saha raporlarına çok kanmayın evet güzel olaylar ama saha raporundan ilham alacak adamın vay haline. Bakın bu kişilere örnek vereyim hatta, geçen yaz Dante vardı mesela en son evli bir kadınla saha raporu atmıştı odur budur ses yok(Lan?) Geçen yıl bu zamanlar Neym Tarı Kakan falan vardı mesela çok aktiflerdi yazıp çizerlerdi falan onlar da gitti. Ona göre sakin olun. Disiplinli olun. Arkadaşa da iyi eğlenceler güzel oynamış.

   1. Yav saçmalık. MGTOW kızlara yürümüyor da ne demek? Mgtow kadınlar ile uzun dönemli sözleşme yok demek. Kadınlara yürümemek değil.

    Kelime anlamı ile doğrusun ama son 2 yıldır MGTOW maalesef daha çok kadınlarla her türlü ilişkiyi kesenlerle özdeşleşmeye başladı.

  3. Python, yapay-zeka, veri analiz, sql bilumum kitap vs. bunlar varken bir kadına gereksinim duymak oldukça komik geliyor. Verdiğim örnekler koca bir ağacın yaprağı sadece bunlar sadece benim alanım için geçerli. Yaklaşık 1 sene önce vazektomi yaptırarak yolumu daha da sağlamlaştırdım. Kadını et parçasından fazla görmek oldukça lüks benim için.

   -Bu demek değildir: sivilceli, özgüvensiz, konuşmasını bilmeyen asalak bir erkek tarafından kabul ediliyor. Kadınlara yürümek için gerçekten düşünüyorsun. Neyi düşünüyorsun? Harcadığım vakit ve enerjiye değecek birisi mi bu? Sadece fiziki güzelliği var diye benim vaktimi boşa harcatmaya hakkı yok.

   TRP’yi seviyorum evet. Fakat bence hepimizin görmezden geldiği temelde bir sorun var. Erkekler kendi değerinizi yükseltin, hem ekonomik hem duygusal bir çok alanda kendinizi yükseltin. “Güzel bir kadını tavlamak kolaylaşsın.” Diğer bir taraftan topluma ve kadına baktığınız da “harcadığınız zamana ve değeri haketmeyecek bir cins.” Ben şahsen şöyle tavsiye verebilirim. İlk buluşmada sikebiliyorsanız sikin sikemiyorsanız da siktir edin. Vermek istiyorsa bir gün gelip kendi verir zaten.

   Bu emeğinizin karşılığı sadece fiziksel güzellik ve delik olamaz diye düşünüyorum. Diyeceksiniz e bizde böyle diyoruz zaten? Hayır diyorsunuz ama day-gamelerde yaptığınız şey “ben değerli bir erkeğim ama senide çok istiyorum o yüzden oyunu ve konuşmaları uzatıyorum” havası mevcut. “Bir fırsat verse de telefon numarasını alsam, bir fırsat verse de konuşmayı uzatıp düşürsem.” Bunun tam tersi bir aksiyon alınmalı. “Ben değerli bir erkeğim, eğer benle birlikte olmak istiyorsa + bir şeyler yapmalı.”

   1. Hayat tarzına ve düşüncelerine bakılırsa pek tecrüben olmayan bir konuda tavsiye vermeye çalışıyorsun sanki. Ben kadınlar konusunda gerçekten tecrübeli olmasam ağzımı açıp kimseye bence bunu bunu yapın diye tavsiye vermezdim. Komik kaçardı.

    1. Ben zaten bir pua-artist değilim. Gözlemlediğim kadarıyla söyledim. Tecrübe verecek kadar detaylı bilgi birikimine sahip değilim. Kadın üzerine üstün tecrübelerim varmış gibi konuya dahil olmadım. Benim sadece demek istediğim zaten bu öğretiyi öğrenen insanların farkında olacağı gerçek bir süre sonra “bu alanda bu kadar uğraşacağıma kadınları es geçip daha güzel şeyler yapabilirdim” pişmanlığı olacak.

     Belki senin sevmediğin türden nihilist bakış açısıyla yazıyorum ama kötüleme gibi bir niyetim yok. Her kesimden her yaştan insan okuyor. Akşam 10da takılıp eve nasıl döneceğinin hesabını yapan, henüz erleşmemiş insanlar için bu saha raporları gözlemlediğim kadarıyla büyük ve gereksiz bir dert yüklüyor. Çoğu genç kısımın kafası karışık ve yarısından çoğu yalnızlıktan korkuyor. İdeolojileri ve hayata karşı planları olmayan genç kardeşlerimin saha raporlarına özenerek bir yol sergilemesini istemem. Çünkü onun akabinde getireceği sorunlar daha büyük olacaktır.

     1. Senin yaptığın youtube’da kokpit videosu izleyip pilot olmak isteyenlere uçak nasıl uçurulur tavsiyesi vermek gibi. Üstelik pilotların yazdığı popüler bir siteye gelmiş adamlara o pilotların verdiklerine ters “tavsiyeler” veriyorsun. Kötüleme olup olmaması önemli değil, yazdıklarında zerre alçakgönüllülük yok. Ben gözlemlerime göre şöyle yaparım bile değil. Tecrübe yok ama binlerce erkeğe tavsiye ederim diyorsun. Bunu tek yapan sen değilsin tabii, yapan çok. Nihilizm ayrı rahatsız edici de üstüne bu küstahlık. Azıcık alçakgönüllü olun.

     2. Sırf fiziksel güzellik olduğu kısmına katılmıyorum dostum. Kadını sırf fiziksel güzellik ve anlık bir zevk için elde etmeye çalışan adam aynısını pornoda da bulabilir, bunun için zaman ve emek harcamaya gerek duymaz.

      Güzel bir kızla birlikte olmak, düz bir cinsel zevkten öte insana duygusal bir zevk de yaşatıyor. Verdigi psikolojik tatmin ve özgüven oldukça yüksek. Oyunu öğrenince sosyal ortamlarda rahatlaşıyorsun, insanlara bakışın değişiyor.

      İnsanlar olarak hepimiz sosyal hayvanlarız; arkadaşlarla takılmak, kızlarla flört etmek her zaman bizim için önemli olacak. O yüzden ben yazılım dili öğreniyorum ve diğer şeyler boş geliyor meselesini bir bırak. Taş yontarken de kadın peşinde koşuyorduk, aya giderken de. Bazı şeyler değişmez.

  4. MTGOW’un asıl olayı en başından zaten kadınların bir dertten ve yükten başka bir şey olmadığını fark etmeleridir. Zamanlarını harcamaya dahi değer görmezler o cinsi. E tabii bu oluşumda homojen değil sonuçta, benim bahsettiğim kısım red pill değil black pill almış olanlar. Red pilli herifler gayette oyun çevirirler.

 3. Mahmut abi disiplin icin ceza sistemi ile ilgili bir baslik vardi. Sen kendini disipline etmek icin birtakim cezalar ya da oduller koyuyor muydun kendine? Bunun ise yaradigini soyleyebilir miyiz ve ise yariyorsa ne gibi cezalar olmali asiriya kacmadan

  1. Disiplin ceza sistemi mesajıma fikir getirir misin abi? Ben kendimi disipline etmek için fiziksel cezalar yönlendiriyorum kendimi. O yüzden soruyorum

   1. Disiplinde ceza, kendini disiplin gerektirmeyen zamanlarda verdiğin zevk veren aktivitelerden mahrum bırakarak verilebilir. Örneğin 5 saat ciddi çalışırsan bilgisayar oyunu oynamayla ödüllendireceksin kendini. Eğer 5 saat disiplin yoksa oyun da yok diyebilirsin.

    Ama sana en etkili cezayı söyleyeyim. Para cezası. Disiplinsizliğini para ile cezalandırmak mesela her disiplinsiz gününde canını acıtacak bir miktarı bir kumbaraya atmak ve sonra da o parayı ancak belli bir süre disiplinle geri almak.

 4. @Oxampyl

  “Burada beni tetikleyen kısım kızın götüne şaplak atması olmuştu. Eğer böyle bir olay yaşanmasa böyle bir sete girişmecektim. ”

  Kardeş rica ediyorum bir daha saha raporu yazma amk
  Okuduğum en nice guy saha raporu galiba buydu
  Yanaktan öpülünce için bir hoş oldu herhalde ki bunun gelecek datelerle ne alakası var

  Güldürürken düşündüren fıkra gibi saha raporu :DDD

  1. Bence kusurları olsa da gayet iyi oynamış. En geç ikincide hatuna seks eşiğini aşırma olayına girerse olur.

   Otoriteymiş gibi “sen bir daha saha raporu yazma amk” ne ya?

   1. estağfirullah abi kusura bakma i biraz ayarı kaçtı :DD

    istediği saha raporunu yazsın tabi ki siteye mizah şart

    1. @BenLark
     Siteye mizah şart nedir? Komedyen değilim. Olan olayda mizah yok ise yalandan mizah mı ekleyeyim yazıya site’de okunmasin için? Yanağımdan öpüldüm diye hoşnut olmadım. Sohbet esnasında verdiği tepkiler, girilen göz temasları bir çok şeye göre geri dönüş yapicagini söyledim. Ve öyle de oldu Perşembe günü pub’a gidicez kıza izin gününü o güne ayarlamasını söyledim.

     1. Sen devam et. Harekete geçtiğinde çok acemi başlayacaksın ve sonra zamanla yolda kervanı düzersin. Çoğu erkek pişene kadar harekete geçmekten ürker ve ne pişer ne de harekete geçer.

 5. Merhabalar erkakadam.org okuyucuları.
  Çevremde maskülen özelliklere sahip insanlar yok diğer bir değişle örnek alabileceğim birileri yok. Bu bağlamda karakterin maskülen olduğu filmler,diziler ve gerçekten faydalı gelişim kitapları önerebilir mısınız?
  Şimdiden teşekkürler.

  1. Savaş filmleri , dram filmleri ve spora dünyasında çok örnek var
   Alpha Karakter olarak John Wick

   maskülenlik gelişimi için
   -Spora başla
   -Güç savaş konularında oku yoğunlaş
   -Frameyi güçlendir
   -Winner Mindset gelişimine odaklan
   İngilizce biliyorsan joe Roganı takip edebilirsin

   Robert Greene gibi adamları oku izle

   Çevrede maskülen başarılı çalışkan disiplinli erkek görememek aslında çok normal çünkü kendi işleriyle meşguller

   Ayrıca farkettim mi Mahmut Abi

   Nice Guy ve Masum efendi görünümlü(!) kızların kafalarında yatan evrimsel kodu yakaladım galiba

   Erkekler çatışmadan kaçarak hayatta kalma stratejisi güdüyorlar, yanlış kişinin ayağına basmayalım vs
   Kendi sınırlarını korumaktan acizler çünkü sınırları olmayan bozuk ailelerde çevrelerde büyüdüler vs
   Yani diğer erkeklerin tepkisinden kaçınmak için

   Kadınlar da diğer kadınların oyunlarından korunmak için böyle bir yol seçtiler.

   Nice Guy konusu aşırı önemli bence

   No more mr.nice guy kitabından da çevirilerle anlatabilirseniz çok iyi olur hocam genelde gelen soruların %50-60 kısmı taşağını ortaya koyacak kadar meydan okuyucu olmak ile çözülebileceğine inanıyorum

  2. Kendine maskülen adamların olduğu bir uğraş bul. Mesela futbolla uğraşabilirsin, avcılık yapabilirsin, dövüş sporları yapabilirsin, yaşın elveriyorsa yazları mavi yaka işlerde çalışabilirsin. Çölde yaşamıyorsun, büyük kısmı pek sevilecek tipler olmasa da Türkiye’de maskülen erkek sayısı hala yüksek.

   Maskülen adamlar seni belli standartlara zorlayıp cidden ağlatacak şekilde acı çektirirler. Film kahramanları sana bunu yapamaz.

   1. 1–“büyük kısmı pek sevilecek tipler olmasa da Türkiye’de maskülen erkek sayısı hala yüksek.”

    2–“Maskülen adamlar seni belli standartlara zorlayıp cidden ağlatacak şekilde acı çektirirler.”

    Mahmut Abi burada ne demek istedin tam olarak biraz açar mısın?

    Özellikle ilk cümle beni biraz irite etti

    1. Eğitimli veya kurallara saygılı kesim feminen önceliğin etkisi altına girdikçe, maskülenite hırbo tarafına kaydı. Bu demek değildir ki adam gibi maskülen erkek yok. Onları bulun işte.

     Öyle bal – şeker ile maskülen olunmaz. Maskülen olmak için acı çekmen, erkekliğe geçiş ritüeli lazım. Bu konuda erkeğe yol gösterecek adam sert davranmalıdır, gerektiğinde acımasız olmalıdır.

     1. Ben büyürken babam ve nesli çoğunlukla maskülendi zaten. Etrafımda maskülen adam yok diye büyümedim.

 6. Güzel bir saha rporu, eksikler giderilir, tek yablış yaptığını düşündüğüm şey numara vermen olmuş, numara almanızda fayda var.

  1. Çoğu setlerim böyle işliyor geri dönüşler oluyor bu set içinde oldu, yukarı da yazdım neler olduğunu. Numara almama nedenim gerçekten uğraşmak istemiyorum o gelir ararsa mesaj atarsa etkilenmiştir derim kendimi daha yüksek seviyeye çıkartır kıza öyle karşılık veririm bir nevi buda benim oyunum deneme yanılma çok önemli oyun için. Ben ise deneye deneye bunu keşfettim değişiklik elbette gösterir denemeler halen yapıyorum

   1. Sen bilirsin kardeşim fakat, yine de dikkate al, erkek süreci yönetir, piyango bekler gibi geri dönüş beklemez.

  1. Winner mindset loser mindset’in zıtı, yani eziklikten, kaybeden olmaktan kazanmaya odaklanmış akılın yeni seviyesi.

   Benlark’a arkadaşa yazdıklarını türkçe yaz diyeceğim, yine konu Alphaisloading Türkçemiye gelecek onun için demedim saysın.

 7. Mahmut abi kız arkadaşım benim eski ilişkilerimi öğrenmek istiyor , onun daha önce ilişkisi olmamış gecistirdim belli bir süre abarttim 10 20 tane oldu falan dedim ama şuan bana bu konu yüzünden tavır aldı ne yapmalıyım

  1. Alsın ne olacak? Konuşmak istemiyorumdan anlamıyorsa bu senin hatunun nasıl biri olduğuna işaret eder. Bu olay bahane.

    1. Niye anlatmak zorundasın? Premsesin boyun eğip ötmezsen seni terk mi edecek yoksa? O zaman her şeyi anlat. Her tavır aldığında taviz ver ki tavır alarak seni parmağında oynatsın.

     Tavır aldı aman kızmasın herşeyi anlatsam mı acaba? Şu ürkeklikle anlatsan ne olur anlatmasan ne olur. Güya erkek imajı çizmek için sürekli kendini yiyip bitireceksin. Sırf geçmişini anlatmadın diye sana tavır almaya kalkan ve muhtemelen de en fazla aylardır çıktığın hatunun gerekirse kıçına tekmeyi basmak aklına bile gelmiyor. Hem çerçeveyi koruyayım hem kız 100% hep benimle olsun. Yok öyle bir dünya.

  2. Mahmut bey söylemiş gerekeni fakat, ben de bir ekleme yapayım, çok gerekli bir konu yoksa anlatma, hatta hiç anlatma yok birşey de geçiştir.

 8. Şimdi gördüm, Oxampyl senin taşşaklarını gezdirenler yesin kardeşim. Kendi kardeşim ava çıkmış gibi sevindim, seninle gurur duyuyorum kardeşim. (Look! He’s my son! mode off)

  İstanbul’a geldiğinde haber et. Date’e çıktığın zaman, detayları bilmek isterim.

  1. Yorumun benim için çok kıymetli. Gerçekten müteşekkirim sana. En kısa zamanda gelirsin umarım İstanbul’a kardeşin seni bekliyor 🙂

 9. İyi Akşamlar;
  Size şunu sormak istiyorum: Ortak arkadaşlarım beni birisiyle tanıştırdı. Benim tekefon numaramı kıza, kızınkini bana verdiler. Aradan bir gun gectikten sonra mesaj attim 4-5 saat sonra döndü. Bende 2-3 saat sonra cevap verdim. Bu msjima ise sabah cecap verdi.

  Bir gün sonra aradım oturup biseyler yiyelim dedim. O da arkadasin dugunu var sehir disina cikacam isten donunce valiz hazirlayacam gelince cikalim disari dedi.

  Kiza gerek msj attigimda gerekse telefonla konuştuğumda gayet iyi ve sicak, herhangi bi sogukluk yok.

  Fakat aramam uzerinden aradan bir gun gecti, ne bir msj ne de arama var. Bu durumda msj yahut arama benden mi gelmeli yoksa karsidan mi? ( Yeni tanisma oldugu icin erkegin bir sure 2 gunde bir ilk adimi atmasi olayi acidindan)

  Tesekkur ederim.

  1. Ortak arkadaşlarım beni birisiyle tanıştırdı. Benim tekefon numaramı kıza, kızınkini bana verdiler. Tanıştırma tamam da sen neden numara almadın da adamlara bıraktın? Tanıştırma dediğin yüz yüze değil mi?

   Aradan bir gun gectikten sonra mesaj attim 4-5 saat sonra döndü. Bende 2-3 saat sonra cevap verdim. Bu msjima ise sabah cecap verdi … Fakat aramam uzerinden aradan bir gun gecti, ne bir msj ne de arama var. Bu kafa yapısı ile taktik ne olursa olsun çuvallama ihtimalin yüksek. Kıza mesajı attıktan sonra kızı unutacaksın ve diğer tabaklarına yöneleceksin. Eğer tabak yoksa bu yanlış, gidip bulacaksın. Tabağın yoksa bile, böyle karşındaki mesaj atacak mı diye kız gibi takip edersen kız gibi olursun. İmajı çizmekten bahsetmiyorum, gerçekten kız mesajıma dönecek mi, görüldü attı mı, vs … takip ediyorsanız, bu dipte beta kafasıdır, en erkek adamından erkeği bile 2 güne süt çocuğuna çevirir.

   Fakat aramam uzerinden aradan bir gun gecti, ne bir msj ne de arama var. Bu durumda msj yahut arama benden mi gelmeli yoksa karsidan mi?
   Kızın verdiği süreye bir – iki gün ver ve mesaj at. Ama o mesaja kadar sürekli kızı düşünürsen kendi kendini betalaştırır, kızı buluştuğunuzda saçma sapan şeyler yaparsın. Şu gün arayacağım de, alarm kur ve kızı alarm çalana kadar unut. Alarmı şundan söylüyorum ben böyle çok aslında arasam belki olabilecek kızı unuttum. Alarm şart 😀

   Belki alarm çalana kadar kız arar. Aramazsa alarm çaldığında sen ara.

   Bir de kızı yemeğe değil bir şeyler içmeye çıkar. Yemeğe gerek yok.

   Kiza gerek msj attigimda gerekse telefonla konuştuğumda gayet iyi ve sicak, herhangi bi sogukluk yok. Bunu alarm çaldığında mesaj attığında teyit edersin ya da hüsnü kuruntu dersin. 2. aramanı da geçiştirirse NEXT.

 10. hocam bir sorum olacak yaşım 23 iyi bir okulun iyi bir bölümünde okuyorum maddi durumum iyi lise zamanlarında kızları takmayan birisiydim çok teklif aldım güzel kızlardı üniversiteye geçince yeni ortama uyum sağlayamadım eski kızlara yazdığımda soğuk cevaplar aldım kendimi geliştirmeye karar verdim 2.ayımdayım 1 denemem oldu o da iyi sonuçlanmadı önce kendi gelişimime önem gösterip 6 ay sonra mı kızlarla uğraşsam yoksa gelişim sırasında devam etsem mi açıkçası aldığım red 1 hafta moralimi bozdu yaklaşık herşeyi boşverip kendime yoğunlaşmam daha mantıklı geliyor ama o da kaçmak gibi mi olur acaba

  1. sitede monk mode ile ilgili yazıları okuyup kendin karar vermelisin bence. kızgınlık ve moral bozukluğu evresi bir süre devam edebilir ama çok takmaman gerek, kadınların doğasını olduğu gibi kabullenmek işini kolaylaştıracaktır. benim tavsiyem bir süre kendine ve hapı sindirmeye odaklanman ve başlamadıysan ağırlık kaldırmaya başlaman ancak bunları kaçış olarak değil hazırlık olarak görmelisin

 11. Rapor icin teşekkürler ve bol sans.

  “(reyoncu)- Çevren çok geniş herhalde? / Burada ah evet böyle geniş dersen büyük hata olur.”
  Bu kısmı anlamadım. Açıklar mısınız?

  1. -Sen kesin okulda ki hocalarla samimisindir di mi?
   *bence onlar benimle samimi*
   +ah evet tum hocaları tanırım

   Ornekler cogaltilabilir ama direk evet oyleyim soyleyim demek pek iyi degil.

 12. Millet ekmek parası derdinde bizim gençlerimiz amcık.

  Nerede bi yürüme okusam yok bim kasiyer, yok reyon görevlisi bilmem ne?

  Gidin bi starbucks’da kahve içen kıza yürüyün ne la bu sefillik?

  Utanmasanız otobüste yürüyeceksiniz yanınızdakine.

 13. Mahmut abi gidiyorum sahile bir şey yapamadan dönüyorum, gidiyorum avmye bir şey yapamadan dönüyorum daha beginner helle bile giremedim napıcam bilmiyorum kafayı yicem bu gidişle, hele 2li 3lü kız gruplarının yanına gitmek aşırı zor geliyor ve geneli öyle

 14. Pook diyor ki: “Sürekli reddedilme probleminin 2 çözümü vardır : ya karşındakinden talep ettiğin standartları düşürürsün ya da kendinden talep ettiğin standartları yükseltirsin.”

  2 Gündür yaklaşık 10 kıza yürüdüm ve bunu hayatımda ilk defa yapıyorum. Hiç numara alamadım. Yürüdüğüm en çirkin kız HB6’dır. Evet bir oyunum yok ama 1.86 boyunda fit bir erkeğim ve ortalama üstü bir bölümde üniversite okuyorum, not ortalamam yüksek, ortalamaya yakın bir İngilizce bilgim var. Pook’un dediğine göre kendimden talep ettiğim standartları yükseltmem gerek ancak zaten yapmam gereken birçok şeyi yapıyorum. Peki ben neden reddediliyorum? Oyunum olmadığı için mi? Oyun nasıl mükemmel hale gelir, daha çok reddedilerek mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *