Zayiatlar

Benim bildiğim ve kadın için intihar eden ilk erkek kayınbiraderimdi. Bu konu halkında çok detaya girmek istemiyorum zira manosphere’e bu nedenle girdiğim düşünülebilir ama bu intiharın 20 yıllık bir evlilik ve 2 çocuktan sonra geldiğini söylemem yeterli. Baldızım daha adam toprağa verileli 1 sene geçmeden, ilişki yaşadığı milyonerle evlendi. Bu onun ile ailesinin ve benim aramda ciddi bir problem fakat kayınbiraderimin kendini asmasının asıl suçlusu kendi amansız betalığı / ONEitis koşullanması idi. İçimdeki psikolog bana bir insanı intihara iten birçok dengesizlik olduğunu söylüyor ama kişinin bu konuda harekete geçme ihtimalini arttıran birçok dış etken olduğunu da biliyorum.

Kayınbiraderimin kendini asma sebebi, hiç aklına gelmeyecek birşeyin olmasından dolayı idi ; hayatının kadını, ruh ikizi, gözünden sakındığı kadın, 20 yıllık evlilikten sonra kendisini terkediyordu (sonradan keşfettik ki bir milyoner için). Bu kadın onun hayatında TEK seks yaptığı kadındı (bilebildiğim kadarıyla) ve kayınbiraderim 18 – 19 yaşında evlendiklerinden itibaren çok sadık ve güvenilir bir koca ve baba idi. Kız 17 yaşında hamile kaldığında “doğru olanı” yapmış ve onunla evlenip ona sadık kalmıştı. Tüm hırslarını bir kenara koyup çocuklarını üniversiteye göndermek için eşek gibi çalışmıştı – kendisinin hiçbir zaman gidemediği üniversiteye. Tabii ki bir aziz değildi ve baldızımın motivasyonunu tartışmayacağım zira benim değinmek istediğim nokta bu değil : benim değinmek istediğim nokta, kayınbiraderimin hiç yüzleşmediği AFCliği ve hayatının sadece hayatının kadını ile tam olacağı inancı. Kelime anlamı ile onsuz yaşayamadı ve içindeki betayı öldürmediği için (içindeki betadan haberi bile yoktu gerçi), kendisini öldürdü.

Kayınbiraderim hiçbir ruh hastalığı belirtisi göstermedi ve hayatında terapist yüzü görmedi. İntihar ettiği gün de dahil hiçbir zaman depresyon sorunu olmadı ve çoğunlukla hayatı boyunca hep kendi işlerini yolunda tuttu. Deliye deli diyebiliriz ama 16 yaşında bir oğlanın “alınlarında yazıldığı gibi beraber olabilmek” için 14 yaşındaki kız arkadaşının anne ve babasını vurup öldürdüğünü okuduğumuzda, burada sadece ruh hastalığından başka birşey olduğunu da düşünmemiz lazım.

Hastalık

AFClik / Betalık (daha iyi bir terim bulamadık) benim görüşüme göre bir tür koşullanma. Bir erkek hayatı boyunca “hayatında bir kadın olmadan yaşayamayacağına” inanırsa, en hafif bir kendine güven sorunu ya da kişilik bozukluğu ile bile kelime anlamı ile kızarkadaşı ya da karısı olmadan yaşayamaz.

Hayatına son veren ve tanıdığım ikinci kişi ise Nick adlı bir radyo DJ idi. Nick hayatında o BİR kadın olmadan yaşamaktansa kendi ağzına mermi sıkmayı tercih etti. Burada Nick’i terk etti diye kızı suçlamıyorum, tam tersi. Erkeklerin AFCliğe / betalığa yatkın bir şekilde sosyalleşmesi bu tür öldürücü hareketlerin nedeni. Üniversitede iken eğitimin bir parçası olarak eski erkek arkadaşı kendisini uğruna terk ettiği erkeği 30 bıçak darbesi ile öldüren 17 yaşında bir kıza psikolojik danışmanlık yapmıştım. Ömür boyu parmaklıkların ardında kalacak zira “o kız onun ruh ikizi” idi. The Game kitabında usta PUA Mystery’nin içindeki AFC ile yüzleşmediği için nasıl intiharın eşiğine geldiğini okuyunca kafamı sallamıştım.

Baştan açık açık belirteyim, kesinlikle bu kadınların bu ölümlerden en ufak da olsa bir sorumluluğu olduğunu söylemiyorum. Onlar sadece hipergami ve kendi durumları neyi gerektiriyorsa onu yaptılar. Bu erkekler kendi ölümlerinden %100 sorumlular. Ölümlerindeki tüm suç onların kendi betalıklarına ve ONEitislerine yaptıkları ego-yatırımı. Onları intihara iten içlerindeki AFC.

Bu nedenle ONEitis’in aşırı durumlarında ölümcül olan bir ruh hastalığı olduğunu iddia ediyorum. Daha önce belirttiğim gibi, eğer bir erkek hayatının büyük bir kısmında “bir kadın olmadan yaşayamam” düşüncesini içselleştirirse ve de üstüne az da olsa bir psikolojik veya kendine güven problemi varsa, gerçekten de bir kız arkadaş ya da eş olmadan yaşayamayacağı bir noktaya gelebilir. Bu durumda ben kadını suçlamam – kadınları kendilerinin durumuna göre ne yapmaları gerekiyorsa onu yapıyorlar. Bir kadın bir AFC ile eşleştiğinde ve daha sonrada çok da anlaşılmaz olmayacağı gibi kendi iyiliği ya da daha iyi bir opsiyon için onu terk etmek istediğinde, bu AFC aşırılığı görülür. Bu tip bir AFC zihniyeti, sinir hastalığı bulunan kadınlardaki borderline kişilik bozukluğuna denktir.

Manosphere’de yazma nedenim, eğer erkekleri (ve kadınları) bu tür yıkıcı ideolojilerden kurtarmak hayat kurtaracaksa, çabaya değer olmasındandır. Bunu kelime anlamıyla söylüyorum. Bu engelleme yakın ve hızlıca can alan intiharı engellemek ya da AFC evliliğinden yavaş yavaş ölmek şeklinde de olsa.

İntihara meyilli AFClerin temel sanrısı, BİR KADIN yanılgısı. Bu erkekler ONEitis’e yatkınlar, taa eline kadın eli değmemiş bakir oğlan oldukları günlerden beri. Biliyorum bu dediğim, ONEitis’in tek bir kadına bağlanmak olduğu ile ilgili inanca ters. Bu AFC’nin bir etten – kemikten ONEitis’e kendini adayacağı bir uzun süreli ilişkide olması gerekiyor anlamına geliyor fakat bu sadece elmanın bir yarısı. Birçok erkek ONEitis koşullanmasını daha hayatlarında tek bir uzun süreli ilişki olmadan önce kazanıyorlar. Temel olarak feminize toplumun onlara bir erkeğin sorumluluğu diye aşıladığı şeye kendi kendilerini hazırlıyorlar. Bir kez bu amaç ellerinden alındı mı, bir kere en hafifinden bile hipergami ile başa çıkamadılar mı, feminen buyruk tarafından koşullanan erkek, intiharı bir opsiyon olarak düşünmeye başlıyor

Çeviri : Casualties

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

20 thoughts on “Zayiatlar”

 1. Hocam yine güzel bir yazı olmuş elinize sağlık. Kırmızı hapı yeni yeni sindirmeye başladığım şu vakitlerde aklıma gelen bir soru var. Diyelim ki bir kızla uzun süreli ilişki yapalım ve bu ilişki boyunca kırmızı hap teknikleriyle kızı olabildiğince kendimize bağlayalım. Bir süre sonra(atıyorum 2-3 sene) kızdan emin olmaya ve evleneceğim kadın bu olur sinyali kafamızda belirmeye başladığı zaman kırmızı hapın yöntemini kızla paylaşarak ve kendisinin bu zayıf yanlarını(hipergami, shit test, istemsiz alfa arayışları) kıza göstersek ilişkinin geri kalan safhası için daha mutlu bir birliktelik olabilirmi ? Olursa kız bunları artık bildiği için ve beta bir erkeğin bunları bilemeyeceği için bize daha çok bağlanırmı? Yada tam tersi olur kız bunları hazmedemez ve ilişki için kötü bir hamlemi yapmış oluruz ?

  1. Sihirbaza izleyicilerin önünde yaptığı numarayı detaylı şekilde açıklamak gibi bişey olur bu. Sihirbazın burada yapacağı iki şey olur; zira sihirbazlar, gösterilerini insanların algılarını yönetmek üzerine yaparlar.

   1-Sihirbaz, dediklerini duymazdan gelir ve diğer izleyicilere odaklanır. Zorlarsan seni dışarı attırır.

   2-Sihirbaz, sana izleyicilerin önünde ağır hakaretler eder, gösterinin “etiğini” bozduğunu iddia eder; aslında yaptığı insanların gözlerini boyamaktır. Seni “dışarı” davet eder.

   Herşeyin içindeyken, hiçbişeyi kontrol edemezsin. Tereciye tere satmak kötü bir fikir olabilir. Uyanışı yaşayıp, tabak çevirmeyen, MGTOW bir kardeşiniz yazdı.

   1. Tristan’a katılıyorum. Bu konu kadınlarla konuşulmamalı.

    Velev ki kadın bu sitelere denk geldi. Hipergamiden tut, erkeklerin doğasına, Kırmızı Hap’a her şeyi okudu sildi süpürdü ve donanımlı hale geldi. Farz et ki böyle bilgili ve tabiri caizse bordo bereli bir kadınla karşı karşıyasın.

    Hiçbir şekilde, hiçbir koşulda onun neleri bildiğini anladıysan, bunu anladığını kadına çaktırmamalı.

    Bilmeyen kadınla da bunlar niye konuşulur ki? Ben alttan, çok ince bir şekilde kadın psikolojisine dair söylemde bulunduğumda bile vücut dili olarak karşımdakinin rahatsız olduğunu anladım. Kadınlar bu bilgiler bilinsin istemez.

    Bir de bu bilgiler yayılıyor ama olay “olm ben alfayım siz betasınız ekiki ben çok erkeğim bak nasıl erkeğim hocu” kıvamına geliyor ve bir boktan anlamayan dangalak mavi haplılar artıyor. O da ayrı bir sorun.

    Gene ele ayağa düşecek ve asıl anlamlarını kaybedip -her şey gibi- karikatüre dönüşecek bu işler. Yazık…

     1. Selah yok anladım zaten seni 😀 haklısın da bence ne kadar çok mavi haplı erkek başaramayacak bile olsa kırmızı haplı erkekleri taklit etmelidir.Hocamızın bir yazısında taklit etmek en azından oymuş gibi davranmak bile başarı ihtimalinin %20-30 arttırdığını söylüyordu. Benim ucunu kestiremediğim yanlardan biride beta erkekler bu rüyadan uyanıp potansiyel alfa olduklarında bu sefer kırmızı hap camiasında büyük rekabet çıkacaktır.Çünkü sonuçta alfa potansiyeli olan tiplerde alfa olanlarla aynı seviyelere çıkacaktır ki buda baya bir kargaşa yaratır. Alfa vs alfa gibi bir olayda bir kıza tutulmuş iki tane alfayı düşünelim. Bunlar birbirlerine üstünlük getiremeyince bu işin sonu kim öldürürse dişiyi kapar olayına bile gidebilirmi acaba?

    1. Çünkü dünyada revaçta olan herşeyi ilk önce kadınlar deniyor. Kadınlar yeni piyasaya çıkmış bişeyi severse, o şey o zaman kabul görüyor. Çünkü kendini kadına ispatlamaya çalışacak milyonlarca sığır beta erkeği de bunu benimseyecek. Bugün kadınların hepsi,”pembe oje süren erkek ne tatlış diy mi yha?^^” tarzı konuşup, bunu trend yapsın diyelim. Bir hafta içerisinde sokaklarda minnoş pembe ojeli koskoca herifler görürsünüz. Kadınlar, Red Pill hareketini kendi hipergamilerinin menfaati için kullanamadıkları takdirde bu konuları kendi aramızda konuşmaya devam ederiz ve Red Pill, daimi olarak “underrated” kalır. Yeteri kadar popüler olduğunda da Selah’ın dediğine dönüşür muhtemelen.

   2. güzel yazmışsınız çok mantıklı. Kırmızı hapın yöntemleri deşifre olunca yeni bir devrim başlar o zmn 😀

  2. Hocam bu arada hipergami, shit test ve istemsiz alfa arayışları zayıflık değildir. Acımasız ve standard ahlaka uymayabilirler ama türümüzün gelişmesinde önemli rol oynamış algoritmalar bunlar. Zayıflık, bu acımasız mekanizmalarla başedecek mekanizmaları içinde evrimleşmiş olmasına rağmen erkeğin beyin yıkama ile feminenleşip iğdiş edilmesidir.

   Düşünün bir. Hepimiz ama hepimiz on milyonlarca nesildir hiç sekteye uğramadan bir şekildr başarılı olan erkeklerin son halkasıyız. Bunun nasıl ciddi bir miras olduğunu iyi düşünün. İnsan erkeklerinin sadece yüzde 40ı üreyebilmiş diyoruz ya, hepinizin atası o alfa yüzde 40!

 2. Biz erkeklerin en zayıf olduğu noktalardan biride bu. Çok iyi niyetli mantıklı ve paylasimciyiz. Aslında burada edindiğimiz ve paylaştığımız tecrübeleri guvenemeyecegimiz veya kurtarilamayacagini anladığımız erkeklerle bile paylaşmamalıyız bence.
  Elbetteki yayılacak, ama yayilana kadar ne kadar erkek oyuna dahil olursa o kadar gucleniriz.)

  1. Hocam kırmızı hapı dünyada her kadına gösterebilirsin aslında. Bu onun etkisini zerre azaltmaz. Fakat spesifik olarak bir kadınla paylaşmak kötü zira kadının elinden erkeğin tam açıklık ile “gizem” öğesinin alınması, kadının arzusunu öldürür.

 3. Soruyu soran arkadaş özelinde konuşmuyorum genel olarak konuşuyorum.Hapı ne kadınlarla ne de meriçlerle konuşmalıyız.Hapı bilip kızla konuşmak isteyen arkadaşlar genelde hapı bilen ama kendi Unicorn’unu bulmak isteyen arkadaşlardır.Genelde mantık,ben aklı başında kızla bunları konuşursam kız beni anlar beni test etmekten denemekten vazgeçer ben de ”rahatlayabilirim” diye düşünürler.Ama burası çok tehlikelidir çünkü sen o zaman her mantıklı konuşan kıza,acaba benim özel kadınım bu mu lan ?Diye yaklaşırsın.Asla ama asla kadınlarla konuşmayın bunları .Meriçlere gelirsek,meriçler korkaktır.Korkak erkek dünyanın en tehlikeli varlığıdır.Çünkü korktukları için gerçekle yüzleşemezler.Seni suçlarlar.Sen anlatmaya çalışsan bile,öyle şey mi olur lan, diye karşı çıkarlar.

  1. Meriçler konusunda Jordan Peterson’un şu tavsiyesine uyuyorum : “Kurtarılmak istemeyen insanları kurtarmaya çalışmayın”.

   Bir erkeği fişten çekmek pis bir iş. İstek lazım. 6 ay önce iki çocuk annesi ve oldukça alfa dul bir kadını ONEitis yapan bir arkadaşımızı günler süren bir operasyonla o pislikten çekip aldık. Kadın elemana çok ciddi yanlışlar yapıyordu ve eleman bunalımdaydı resmen. Şimdi mutlu, mesut ve Rus bir kız arkadaş edindi kendine. O eleman bizden (ben ve hapı daha önce yutmuş başka bir abisi) yardım istedi dolaylı olarak biz de adamı aldık. O bile pis işti. Meriçe bulaşmam bile.

    1. Bunun genetik olduğunu sanmam. Ciddi bir testosteron problemi var tabii ki. Ama temel mesele beyin yıkaması ve meriçlerin mavi hapa büyük ego yatırımı yapması. Aynı şey değil ama meriçe kırmızı hap anlatmak, dindara “tanrı yok” demek gibi bir etki yaratıyor meriç bünyede.

     1. Aslında haklı olabilirsin. Sadece testosteron yeterli olmayabilir. Rusyada vücut geliştirme cok yaygın ve adamlar bu konuda çok başarılılar. Bu testosteron patlağı adamlar ortalıkta canavar gibi geziyor, kavgadan gürültüden asla kaçmıyor olmalarına karşın(bkz. agesiflik testosteron seviyesine göre artış gösterebilir), kızların etrafında meriç meriç takılıyorlar. Hatta geçenlerde salonda bayağı yakışıklı ve sert görünümlü bir babayiğit kızdan shit test yemişti. Kız buna eğer biseksüel seksi kabul edersen birlikte olabiliriz diye elemanı kandırıp kendi gerçek erkek arkadaşına oğlan yapmıştı. Sonrada bunu salondaki bütün kızlara anlatmıştı. Düşünsenize hatunla birlikte olacam diye kestaneyi çizdirmek. Sürekli biryerlerde 3-4 hatunla videolar resimler paylaştığı için dışarıdan bakınca “hatunları çifter çifter götürüyor” havasındaydı. Hayalkırıklığına uğradım.

 4. ”Baştan açık açık belirteyim, kesinlikle bu kadınların bu ölümlerden en ufak da olsa bir sorumluluğu olduğunu söylemiyorum. Onlar sadece hipergami ve kendi durumları neyi gerektiriyorsa onu yaptılar. Bu erkekler kendi ölümlerinden %100 sorumlular. Ölümlerindeki tüm suç onların kendi betalıklarına ve ONEitislerine yaptıkları ego-yatırımı. Onları intihara iten içlerindeki AFC.”

  alıntıladığım yazınızla, bu sitedeki http://www.vdtky.com/kendinizivekarsicins ” hepimiz dişilerin elinde büyüdük, annelerimiz bizi kendi türlerinin hakimiyeti için törpülediler. Kız çocukları zaten Erkek düşmanı olarak doğuyorlar. Anneleri de bu düşmanlıklarını harmanlıyor.” cümlesiyle örtüşüyor mu ?

  Yani Erkeklerin ONEitislerine yaptıkları ego-yatırımı, betalaşmaktan kurtulmak istememeleri, feminenleşmiş olmaları, ya benim olacaksın ya kara toprağın psikolojisinde olmaları, tabularını yıkamamış olmaları, kollarını jiletlemeleri vs. nasıl kendi kabahatleri oluyor ?

  İçlerindeki AFC, Kadınların (başta annelerinin ve beta olan babalarının ki babaları da bir annenin elinde büyüyor bildiğiniz gibi) suçu değil midir ?

  Kendi hipergamilerinin ve durumlarının gereklilikleri, tarih boyunca gerek orta doğu din geleniğinde, gerek atasözlerinde, kadınların sürekli bir kafesin içinde olmuş olmalarına, atalarımızın kadınlar konusunda paranoyak olmasına sebebiyet vermemiş midir ? (Demek atalarımızın da bir çoğu bizler gibi kırmızı hapı bilinçsiz olarak bilmiyorlardı/mıydı ?)

  Aşk, Kadınların; Erkekleri kandırma yolu değil midir ?

  Kadınların, narsist ve nankör canlılar oldukları doğru değil midir ? (kadınlar kedilerle özdeşleştirilir ya)

  Erkekleri sadece kendi duygusal ve fiziksel gereksinimleri (barınma ihtiyacı, seks ihtiyacı vs.) için kullanmanın haricinde önemsemedikleri doğru değil midir ?

  Seni yetiştiren anaya helal olsun gibi sözler de, Erkeklerin bu durumda olmalarının Kadınların suçunun olduğunu gösteriyor/göstermiyor mudur ?

  Cevabınız/cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

  1. Katılıyorum aslında dediklerinin geneli mantıklı ve realist. Ama benim anlayabildiğim kadarıyla kadınlarlar evrimden bu yana gelişe gelen hipergami mekanizmalarıyla narşist olarak gözüküyor olabilirler ama aslında bu onların doğasında var.Nasıl bir erkek güzel bulduğu kızlarla sex yapmak istiyorsa ve bu ona göre erkek olduğu için doğal bir durum ise kadınlar içinde daha iyisini bulduğunda onlara gidebilme veya kendisine+çoçuklarına en iyi kaynak sağlayabilecek erkekleri seçmeleri normal bir durum. Ben bunu kadınların ve erkeklerin beyin mekanizmalarının farklı çalışmasına bağlıyorum.En nihayetinde hepimiz insan olsakta geçmişte yaşanan olağanüstü olaylar beyin sistemlerimizi etkilemiş olabilir. Günümüzde kadınlar hipergami mekanizması üzerinden acımasızca erkek katlediyorlar ama bu geçmişte yaşayan düğer kadınlarında aynı mekanizmada olduğunu kanıtlamaz 😀 Artık nasıl bir facia yaşanmışsa günümüz kızları bu şekilde evrimleştiler ve biz erkeklerde bunu kabul etmek zorundayız.Kabul etmeyen erkekler zaten MGTOW oluyorlar ki ben onlara çok saygı duyuyorum çünkü seçim aşamasında ikisi arasında çok düşünmüştüm+MGTOWcular bana göre alfa bekarlardır.(ben mgtow degilim) Dediğim gibi hocam kızlar narşist bencil vsvs gözüküyorlar belki ama nasıl programlandılarsa ona göre hareket ediyorlar ve bunu aşıp onların alanında oynamak zorundayız.(Aslında değiliz ama günümüz feminist + yancıları saolsun kızları prenses yaptılar ve onlara ulaşmak için güya göklere çıkmamız lazım:)
   Aşk kadınların erkekleri kandırma biçimidir kısmına katılıyorum. Aslında aşk sadece erkeklerin beyinlerinde kurduğu ve kadınlarında bilinçsizce o varmış gibi davranarak real yapmalarıdır. Bunlar feminizmi ve sosyal yapıyı yıkmak isteyen insanların kumpasıdır.TVde orda burda saçma sapan aşk dizileri, dizilerde alfa taklidi yapan erkekleri oynatıp aşkın her çeşitte olduğu, aşkın uzun zaman beklenip tek bir kişi üzerinde olması gibi saçmalıklar tamamen beyin yıkaması ve beta havuzunu doldurma stratejisidir. Hocamızın bir sözü var ben çok severim.ONetiouslara betalara afclere her kesime hitap eden bir özet ”Aşk bulunmaz aşk yaratılır ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *