Kadının kendisi shit testtir (Woman itself is a shit test)

Bunu sanırım Twitter’da görmüştüm. Söylenen en doğru sözlerden biriydi. Tamamen bilinçdışı, içgüdüsel gelişen bir durum. Dolayısıyla bunda kadının bir kabahati yok. Önemli olan, bu testleri her zaman başarıyla geçebilmek. Testlerin sonu yok. 90 Yaşına da gelsen karın sana bir yerden gol atmaya çalışacak. Amaç, gol yememek. Yediysen de atarak durumu eşitlemek.

Shit test, ilişki dinamiğinin vazgeçilmezlerinden. İlişkinin başlamasından tutun da sağlıklı bir şekilde devam etmesine kadar bu testlerde başarılı olmanın önemi çok fazla. Ne yazık ki çok az erkek bunun bilincinde. Genelde erkekler, kadınların suyuna giderek ilişkiyi kurtaracaklarını düşünseler de bu durum uzun vadede vahim sonuçlar doğuruyor. Erkeğin verdiği her taviz, ilerde daha büyük tavizleri beraberinde getiriyor ve bir süre sonra ipler kopuyor. Çerçeve teorisini hatırlayın. Frame’inizi sarsacak şeyler yaptığınızda kadınların gözünde saygınızı, sonra da sevginizi kaybedersiniz. Kadının sizi sokmaya çalıştığı şekli kabul ettiğinizde başlarda her şey tıkırında gibi gözükse de sonrasında dozu artmış dırdırla ve shit testle karşılaşacaksınız. Kolay yolu seçip taviz verdiğinizde ise duymanız oldukça muhtemel olan sözleri size söyleyeyim: ara mı versek? , ben yapamıyorum, sorun sende değil bende, seni seviyorum ama seninle yapamıyorum bla bla bla … Türkçe meali: Sen testte başarısız oldun ve beni hak etmediğini anladım. Senden çok daha değerli biriyle birlikteyim. Senle vakit kaybetmişim.

Aldığım mesajların çoğunda söylenen şuydu: İyi başlıyorum ama devamını getiremiyorum. Bunun 2 sebebi var, delikanlı :

 1. Frame teorisini sarsarak ilişkiyi en başında dinamitliyorsun. Dolayısıyla shit testlerde başarısız oluyorsun.
 2. Alfa dulla ya da cinsel pazar değeri ( sexual market value) senden yüksek bir hatunla birliktesin. Yani Ferrari’ye 10 liralık benzin atmaya çalışıyorsun.

Bunların dışında zaten gereken şeyleri yapıyorsan başarısız olma ihtimalin %1. Kadına kendini sevdirmeyi becerdiysen o kadın, çölleri aşıp sana gelir ama kadında bir etki oluşturamadıysan önüne dünyaları sersen seninle ıslanmayacaktır.

Meriçle gerçek erkeği birbirinden ayıran en önemli şeylerden biri de fırtınalı denizde nasıl hareket edileceğini bilmesidir. Meriçler, dümenine geçtiği her gemiyi risk almamak için kıyıya yakın sürmeye çalışırlar. Halbuki fırtınalı havada gemiyi kıyıya yakın sürmek gemiyi karaya oturtur. Erkek adam risk alır, korkmaz. Hata yapar, ders alır. Meriçler hata yapmaktan kurtulamazlar. Red Pill‘i en iyi şekilde öğrenmek için okuma yapmak değil, pratikte harekete geçip denemeler yapmak gerekir.

Shit testin canlı bir örneği: https://eksisozluk.com/entry/69620987

Sözkonusu entrye cevap vermedim tabi ki. Cevap alamayınca entrye not kısmını ekleyip aslında dalga geçtiğini söylemiş. Ekşi Sözlük’te bu tip entryleri sıkça görürsünüz. Kadın olduğunu açıkça belli eden yazarların adeta ” bakalım bana mesaj atacak mı? ” kafasında yazdığı entryler vardır. Meriçler tabi ki bu entryleri gördüklerinde mesaja abanırlar hatta çoğu iltifatla karışık yalakalık yapar ve sonunda 3’ün 1’ini alırlar.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

27 thoughts on “Kadının kendisi shit testtir (Woman itself is a shit test)”

 1. Ve işin kötüsü kadınlar erkeği betalaştığı için terkettiğini kendileri bile bilmez, kafasında 40 tane rasyolanize edilmiş fikirle kendini başka sebeplerin olduğuna inandırır. O kadar bilinçaltına saklanmış bir olay bu shit test. Kadının kendi bile bilmiyor, red pill okumayan garibim erkek nerden bilsin.

 2. Eskiden bir şarkı video klibi vardı. Adamlar cephede kadına karşı savaş veriyorlardı. Işte kadınlarla ilişkilerde tam olarak bu vaziyette olunmalı. Savasalım demiyorum. Zira ben hep sevişme taraftarı olmuşumdur. Ama Hendeğe düşen her bombayı patlamadan geri fırlatmak gerek. Elinde patlarsa sana zarar vereceği malum) bırak hatunun elinde patlasin. ne kadar zayıflarsa sana karşı, o kadar muhtaç olur sana))

 3. Kırmızı hapı yutmaya yeni başlayanlar için genel, hap gibi bir yazı olmuş ayrıca son paragrafta anlattığınız ekşici teyzeyi siklememeniz harikaymış.

 4. “Amaç, gol yememek. Yediysen de atarak durumu eşitlemek.”
  Bunu biraz açabilir misin ? atarak eşitlemekten kastın sözle mi ?

 5. Sonsuzluk bayadır yazmıyodu, iyi olmuş. Ben genellikle alfa dul veya cpdsi yüksek hatunlarla denediğimden benzer mevzuyu çok yaşadım. Giriş = harika, gelişme = idare eder, sonuç = sıçış olmuştur çoğunlukla. Ama tüm bunların haricinde bi sorum var:

  Günümüzde alfa dul olmayan kadın kaldı mı ki?

  1. İlişki içinde betalaşmak klasik bir sorundur. NAWALTın da etkisi büyük. Bir NAWALT yazısı yazmak lazım.

   Hipergami evde kaplan beslemek gibi birşey. Ne zamanki ona evcil hayvan / kedi gibi davranır sırtını dönersen, o zaman saldırır.

   Sorun şu ki sosyal beyin yıkama ile erkekler “gerçek aşk” diye bir zırva öğreniyorlar ve bu da onların her seferinde bu sefer tamamen kedileşmiş bir kaplan buldukları yanılgısına düşmelerine neden oluyor.

   Erkek aksi bir sürü tecrübe yaşasa da eğer kırmızı hapla karşılaşmamış ise gerçek aşk denilen şeyin olmadığını akıl edemiyor ve “Nalan’ı gerçek aşk sanmıştım ama ben yanılmışım asıl bir tanem Melahatmış” diye bir mantık yürütüyor.

 6. Çok güzel yazı. Kısa, öz ve net. Kadınlarla ilgili daha fazlasına kafa yormayın, ciddiye almayın. Her türlü saldırıyı dalga geçerek bertaraf edebilirsin. Taşak geçme yeteneğinizi kullanın, bayılırlar.

   1. Cehenneme kadar yolu var işine gelmiyorsa. Neyzen yansın bu karılar (ibneler değil, orjinali bu.değiştirilmiş) su veren itfayenin hortumunu skeyim demiş. Boş laf değil. Kesin bilgi.

   2. Olay taşak geçme değil kıza 12 yaşında kız çocuğu gibi davranma. Kadınlar için uğraşmak yazısında değinmiştik. Taşak geçmeden farklı bir olay bu. Daha çok ciddiye almama ve kızdırma ile alakalı. İkisi arasındaki fark önemli.

    1. Adam yerine koymamak. Çünkü adam değil, kadın. She’s just a woman. Am etrafındaki gereksiz et parçası derdi bir arkadaş.

     1. “am etrafında et parçası” bakış açısı ile işiniz zor. Yani cinsellik değil sadece insanların yarısına bu bakışla bakmak.

     2. Bu yorumu yazdığım bir gün öncesinin gecesi önceden birlikte olduğum bir hatunla telefonda görüştüm, beni evine çağırdı. Birşeyler içtik, o anlatıyor ben dinliyorum derken dinledikçe “ben artık o bildiğin kadın değilim” imajı vermeye çalıştığını farkettim. Yaşım gereği olsa gerek bazı şeylere tahammül etme gereği duymuyorum artık, içimden bir an önce uzayayım burdan diye düşündüm. İlgisiz davrandıkça saldırganlaşmaya başladı (shit test değil, derdi başka), özgür kadınım şöyleyim böyleyim (yaş 37,saça mavi boya atmış).Beni bir şekle sokmaya çalışıyor, tınmadıkça deliriyor. Sonunda şalter attı benim (normal bir götürme oyunu değil çünkü). Neden bu feminist ayaklarına yattığını yüzüne vurdum. Bir süre saydırmamın ardından sinir krizi geçirdi, oraya buraya vurup eline geçeni savurmaya ve zırlamaya başladı. Akılları nereden aldığı çok belli. Gitmemi istedi, içimde kalmasını istemediğim birkaç şey daha söyleyip (yutkunmalarını görünce uzatmadım) çıktım. Yansın bu karılar derken yansın bu feminaziler şeklinde düzeltiyorum. Kendine uygun kerevizi bulamayanların son durağı. Acınacak haldeler.

 7. Sanki ilgi dışı hatunların da shit testine maruz kalıyoruz.onlara karşı ters cevap veresim geliyo.bunun dışında shit testi abartan ilgi dahilindeki hatunlara karşı cephane tükeniyor gibi.mesela dans kursunda bi hatun var. Benden az biliyo ama patronluk taslıyor. Savuşturdukça bokunu çıkarıyor.ben de dayanamayıp onu da tersliyorum kız dans etmekten vazgeçiyo O zaman anlıyorum ki shit testten kalıyorum.

  1. Evet hocam tersleyince kadını ciddiye almış oluyorsun. Yani kadına “sen saçma tavırlarınla benim modumu düşürebilecek güçtesin” mesajı veriyorsun. Bu testlere kadına terso yapmak yerine cocky&funny bir tarzda karşılık vermek gerek. Hatta cocky&funny’yi bir karakter özelliği haline getirmek gerekli ki ihtiyaç olduğunda üzerinizde iğreti durmasın. Tabi bunlar benim naçizane deneyimlerim ve görüşlerim.

   1. Doğru. Frame control sarsıldığında olay biter. Önemli olan, rekabet anında diğer hemcinslerinden daha fazla shit test gelecek. Evet, doğru; ortamdaki diğer erkekler de seni ispata zorlayıp, başarısız olduğunu görmek isteyecekler. O anda kendileri öne geçmiş olacak çünkü. Özellikle buna dikkat edin. Önemli olan diğer erkeklerden gelecek shit testlerden geçebilmek. Onlar da erkek olduğu için sizdeki zaafları daha iyi analiz edebilecekler, bunu unutmayın. Aslında gündelik hayatın yaklaşık %80’i falan shit testlerden oluşur. Kadın – erkek farketmez. Güzel post.

 8. Öncelikle merhaba herkese. Rp ile tanışmam yaz başı oldu ve erkekadam.org ile tanışmam henüz yeni sayılır. Bir çok yazıyi okumaya çalıştım ( zamanla hepsini tuketicem). Yazın ki deneyimlerim ile birlikte Rp i yuttuğumu farkettim. Belki de hayatımda bilinçli olarak ilk defa maskülen davranışlar sergilemeye ittiğimi gördüm kendimi( 4 kadınla büyüyen bir heteronun hayata dönüşü) . Uzun vadede çok deneyim paylaşacagima eminim ancak şu an aşırı rp ile başladığım bir süreçte beta modunda çekildim ve dahası ilk gün küfür edip umursamadigim (her ne kadar onaylamasam da) kız ile iler ki aşamada sevgili oldum.fakat işler tersine döndü, çerçeve mi ona kaptırdığımi da biliyorum. Bu süreçte en son gelinen nokta çok hızlı gittik sevgili olarak ama ben o kadar yoğun hissetmiyorum oldu. Durumu kendi iç muhakemem ve her ne kadar geçtiğini düşünsem de geçmeyen betaligim sayesinde 2 gün susarak ve sonunda arayarak sürdürdüm(umarsız davranmaliydim). Ancak bu arama aşamasında artık çözümlemek bile istemediği ve iki gündür aramamamdan ötürü “zaten yeni başlayan ve az olan duygularının daha da gerilediğini” belirtti ( ama ne hikmetse hiç mi merak etmedincevapları ile benim söylediğim ters sözlere takilmal devam etti). En son aşamada yakın zamanda bir yüz yüze görüşme durumu oluşacak (kalan esyalar muhabbeti )ancak bu durumda uyduya girip geçmişte yaptığım hataları yapmaktan yani kendimden taviz vermekten çekiniyorum. Kısa vadede kazanan değil uzun vadede kazanan olmak istiyorum ve ya yoluna devam eden. Bu konu da benden daha tecrübeli ve Rp ı hayatına adapte etme noktasında kendisini iyi hissedenlerin düşüncelerini dinlemek isterim.(ilişkı 1 aylık olup cinse duruma gecilmemistir)

  1. iki gündür aramamamdan ötürü “zaten yeni başlayan ve az olan duygularının daha da gerilediğini” belirtti

   Palavra. Değilse bile iğrenç birşey zira 2 güncük aramamaya gerileyen duygular ne lan? Ben olsam bunu diyen kıza anırarak gülerdim.

   KIRMIZI ALARM : Hatun muhtemelen duygusal manipulasyona eğilimli biri. Uzak dur.

   En son aşamada yakın zamanda bir yüz yüze görüşme durumu oluşacak (kalan esyalar muhabbeti )ancak bu durumda uyduya girip geçmişte yaptığım hataları yapmaktan yani kendimden taviz vermekten çekiniyorum.

   Yakın bir arkadaşını eşyalarını alması için ayarla. Sen görüşme. Hatunun duygusal manipulasyon eğilimli biri olma ihtimali yüksek.

   ilişkı 1 aylık olup cinse duruma gecilmemistir

   Bu ilişki bile değil ama yine de yeni başlayan bir erkekte fazlaca duygusal bağ yaratabilir.

   1. Öncelikle teşekkür ederim. İçten içe aynı tepkileri versem de karşıya bunları yeterince belirtemedim( çokta gerekli değil ona belirtmemde). Şu noktada en azından kendi yoluma bakmak adına yüzyüze görüşmekten de eşyalardan da vazgeçtim, zaten altı üstü bir kaç kıyafet. Kendimden taviz vermektense yoluma bakma ve “next” butonuna basmam gerektiğini biliyorum. Her ne kadar alfa olmamış olsam da zamanla bunu kazanmak ve uzun vadede bu oyunu hayatımda lehime çevirmek için bu tarz kararlar almam gerek

 9. Merhabalar siteyi kaç gündür takip ediyorum birçok yerde bilmediğim bilgileri burda öğrendim daha önce kişisel gelişim ile ilgili birçok sitede makaleler okumuştum ve şu anda en yararlı olarak bu siteyi keşfettim.
  Şimdi size bir konu hakkında yardımcı olmanızı rica edeceğim.
  HB 9 daha önce arkadaş grubunda tanıştıgim Instagram dan kıza ilk girişimim şöyle oldu.yavru köpeği severken çekilmiş fotoğrafa dm den yorum yaptım
  +Ne kadar da ponçik bu yavru sahibi var mı
  -Elbette var benim , gülücük
  +Bu durumda yavru köpeğin yardıma ihtiyacı var
  -Komik miydi bunu
  +Eveett
  +Bana teslim etmelisin bu ponçigi
  Hem onu egitirim yetenek sizsiniz e de götürürüm 😀
  -Yok yok ,sen bakamazsın
  +Yavruyu kıskandın sen
  +Ben ikinizinede bakarım
  Görüldü atıp cevap vermedi
  Benim sormak istediğim böyle durumlarda direk next mi yoksa tekrar yoklamak mi gerekiyor bunu ozumseyemedim yaşım 19 sevgiler

  1. 19 yaş ve HB9 kıza yürümek cahil cesareti kategorisine girer ama neyse. Cahil cesareti aslında iyidir. Ben herkese 2. şans veririm ama bu kıza girişin olmamış pek bir şey çıkmayabilir. Yavru köpeğe bakmaya talip efendi çocuk girişinin işe yaramasını bekleme.

   Ponçik ne ya? Düşün bir, Clint Eastwood ponçik der miydi hiç? Ponçik? Özdeşleştiğin kelime ponçik olunca haliyle pek seks nesnesi olamıyorsun 😃

   1. Ponçik Instagram profilinde yazılı ve kızın minnoş ayıcıklar ile çok fotoğrafi var bende o yüzden öyle bir tabir kullandim teşekkür ederim Mahmut abi daha çok dikkat edeceğim ve bu arada kız cevap yazmadı bende nextledim
    Ben kendime güvenen biriyim abi yani kız ne kadar güzel olsa da şansımı denedim ilişkilerim her zaman böyle oldu olacağı varsa baştan olur yoksa hemen nextliyorum 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *