Saha Raporu – Tinder ilk buluşmada S-kapanışı

Kırmızı hapla tanışalı 2 ay kadar bir zaman oldu ama geçmişte de pek beta sayılmazdım. Şimdi berrak zihinle düşününce betalığın en yükseği ile alfalığın alt sınırlarında bir yerlerde konumlandırıyorum geçmişimi. Yaşım 30. Şu an ki maddi durumum özel durumlar dolayısıyla pek parlak olmasa da statüsü fena olmayan bir işim var. Ayrıca ilişkiler konusunda da öyle pek toy sayılmam. Eğlenen ustalığı içsel olarak bilirim; “kendi ligimde” (amk feminen buyruğu, erkek neslini mahvettin) gördüğüm bir hatuna cesaret edip yürüyebildiğimde onu genelde alıp -lanet olsun- ONEitis yapmışımdır.
Bunları neden anlatıyorum? çünkü kırmızı hapla yeni tanışmış bir genco iseniz bu kadar kısa zamanda ve ilk kurşunda hedefi vurmanız pek olası olmayabilir fakat yılmayın. Hap gerçekten çalışıyor ve tinder uygulamasını bu blogta verilen cok hayati bilgilere göre kurgularsanız bu uygulama ciddi anlamda derya deniz.

Blogtaki bütün tinder yazılarını okuduktan sonra öğrendiğim her şeyi birebir uygulayarak profil oluşturdum ve kaydırmaya başladım. 3. gün fotoğrafında hb 6-6,5 görünen ( kesinlikle sağ elinizden iyi) bir hatunla eşleştim ve tam da, ”profilde yazandan yürümek” konusunu uygulayarak biosunda edebiyat öğretmeni olduğunu belirten hatunumuza edebiyat bahsi açtım.

Biraz genel kültür gerekiyor gençler. bu işler “Filiz sevişelim mi?” ya da “slm nerden??? olacak işler değil gibi geliyor bana. Biraz kendimize bir şeyler katmak şart. Büyük çoğunluğu hayatında 50 sayfa metin okumamış insanların oluşturduğu bir toplumda yaşıyoruz. Edebi ya da bilimsel bir değeri olan bir kitabı okumak sizi bir çok kişinin önüne geçirecektir.

Fişten çekilmemiş ve siteyi hatmetmemiş olsam muhtemelen o tinder geyiğine 15 gün devam eder hatununu sıkar ve kaçırırdım. Ama artık haplıyım ve erkekadam bloğu gibi bir hazinem var… Hemen whatsappa geçmem gerektiğini biliyordum ve hatundan numara istedim. Ufak bir shit testten sonra numarayı verdi whatsappa geçtik.

Kıza, whatsappa geçtikten 5 mesaj ve 15 dakika sonra buluşma teklif ettim! Cesarete bak… Bunu kırmızı haptan önce aklımdan bile geçirebilecek birisi değilim. “ne münasebet yahu, tinder kullanan herkes aranıyor mu?” (amk mavi hapı – aranıyor tabi aranmasa ne işi var tinderda. Gerçi koca arayan da var ama, o da sonuçta bir şey arıyor).

Buluşma teklifime home office calıştığını aksam 22:00 a kadar bilgisayar başında kalması gerektiğini söyledi. Saat 22:00 den sonra birşeyler yapabilirmişiz. O günkü date’i mesafe uzaklığı ve araçsız olmam sebebiyle kaçırdım.

Bundan 3 gün sonra (aradaki 3 gün o yazmadıkça bir şey yazmadım, o da fazla geyik yapmadı) geçtiğimiz Cuma akşamı mesai bitimine 1 saat kala birden bire aklıma esip (abazanlık) hatuna yazıp ertelediğimiz date’i gerçekleştirmeyi teklif ettim ve bingo! Hatun tam mesai bitimine işyerime çok yakın bir avmde randevu verdi!

Şimdi, maddi durumumun pek parlak olmaması( aracım yok, cebimdeki para kısıtlı) ve date ile ilgili fazla bir hazırlık yapmamış olmam sebebi (kıyafetim pek özenli sayılmaz, saç tıraşım gelmiş kafam papaz gibi) ile pek umutlu değildim. Hatunu sıkmaz en azından bir sonraki date için bir potansiyel gösterebilirsem yeter diye gittim ve seks ile ilgili hiç bir umudum yoktu.

Bulusmaya gittiğimde karşımda 1.73 boyunda ( uzun boy sevdiğim için bu hatunu benim için hb 7 ye cıkardı) hafif fazla kilosu olan ama fiziksel olarak pek de fena durumda sayılmayacak bir hatun buldum. Mesai bitimi olduğundan açtım ve yemek yemeyi teklif ettim. Avm içinde vasat bir yerde vasat bir yemek yedikten sonra vakti var ve eğer oturduğum semte gelirse güzel bir barda tekila içebileceğimiz söyledim (tekrar ediyorum, İstanbul’un yeni ve uzak bir semtinde oturuyorum ve aracım yok!) Hatun biraz düşünüp kıvrandıktan sonra kabul etti. Ve buraya dikkat, hatunla belediye otobüsüne binip 50 km yol gittim! (“kızlar paraya bakıyor yeaaaa, arabasız çapkınlık olmaz yeaa.” hassiktir ordan!).

Hatun barda içkinin de etkisi ile iyice gevşedi ve bana neyi var neyi yok anlattı. Biraz dert dinlemek durumunda kaldım tabii ama istediğimi alamayacağımı anladığım an da dert falan dinlemem.

Yine siteden öğrendiğim fiziksel temas taktiklerini kullanmaya başladıktan yarım saat sonra hatunla dilli milli öpüşürken buldum kendimi! ( baba büyük adamlarsınız) Haptan önce birkaç saattir tanıdığım bir kadını öpmeye yeltenmek de aklımdan geçirebileceğim bir olay değil. Ne salakmışım neler kaçırdım bu salaklık yüzünden…

Eh dil attığın hatunu gece yalnız yatırmak da yiğitliğe sığmaz. Hatuna eve geçelim, evde bir şişe tekilam var daha rahat devam ederiz dedim ve nazsız testsiz kabul etti. Bardan eve yürüttüm hatunu, taksi bile tutmadım lan!

Bu arada yalnız yaşamıyorum ailem ve kardeşim var. Ailem o gece evde değil ama erkek kardeşim de ilişki materyali ile evde o gece (pederi valideyi gönderdik ev boş hesabı) hatunla eve geldikten sonra iki shot daha ve sabaha kadar 4 posta!

Sonuç: İlk atışta 12 den vurma! Ama harekete geçmek lazım. Yürüme ve reddedilme korkusunu tamamen aşmış değilim hala. Ama çabalıyorum. Sırf kırmızı hap külliyatını okuyabilmek için bu yaşımdan sonra İngilizce kurslarına para döktüm. Fazla kilom var 1,5 aydır aç geziyorum ve ağırlık çalısıyorum. Ben bu yaşımda bunları yapıyorsam 20 li yaşlarındaki kardeşlerimin mazereti olmamalı. Kendi değerinizi yükseltin. Ve sokağa çıkın! sokakta hayat var….

Konuk Yazar : D’artagnan

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

23 thoughts on “Saha Raporu – Tinder ilk buluşmada S-kapanışı”

 1. kardeşim tebrik ederim ama kadın da gözüme çok çaresiz göründü. fakir adamla 50 km yol gitmek, vasat bir restoranda vasat yemek yemek, üstelik en bakımsız halim diyorsun…

  bence bu kadından böbreğini istesen o tekiladan sonra onu da verirdi swh

  ama tebrikler. ilham verici.

  1. Alakası yok. Sen yettikten sonra kadınların çoğu böyle şeylere bakmaz.

   13. “Ben Yeterliyim” Çerçevesi = 9 ve 10’luk hatunlara götüren altın anahtar

   İçsel oyunuzun temeli “ben yeterliyim” düşüncesi olmalıdır. Diğer bir deyişle, sırf erkek olduğunuzdan ötürü kadınlar için değerlisiniz. Her şey bu temel düşünce üzerine kuruludur. Bir kadının ilgisini çekmek için hiçbir şey “yapmak” zorunda değilsiniz. Zaten siz ondan daha rahat davrandığınız için kadın size ilgi duyar. Hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yok. Şu andaki “oyununuzu” geliştirmenize gerek yok. Daha yakışıklı olmanıza gerek yok. Bunları onlar isterse ve size yardım ederlerse zaten YAPABİLİRSİNİZ. Ama yapmak zorunda değilsiniz. Zaten erkek olduğunuz için “yeterince iyi” bir adamsınız. Çünkü testosteronunuz ve bir sikiniz var. Kadınlar da buna değer veriyor.

   1. abi hiç böyle düşünmemiştim. aslında benim genel olarak özgüven sorunum var. dış görünüşten biraz avantajlıyım ama gün içinde bir kadın bana yürüdüğü zaman bunu hep arkadaşça değerlendiriyorum. mesela sınıfta kızın biri sürekli yanıma oturup bacaklarını bacaklarıma değdirip bastırıyordu veya önüme oturduğunda saçlarını özellikle masama bırakıp geriye dönerek sırıtıyordu. ben bunları hep ARKADAŞÇA yorumluyordum. çünkü kendimi asla tercih edilebilir görmüyordum. bu ve buna benzer bir sürü şey geçti başımda. yeni yeni fark ettiğim şey şu ki güzel kızları hep paslayıp ortalama kızlarla takılmışım. çünkü kendimi onlara layık görmüşüm. evet kız arkadaşlarım oldu ama tahmin ettiğiniz gibi bu özgüven eksikliğiyle sonu hep hüsran oldu.

    genel olarak bu özgüven eksikliğiyle nasıl baş edebilirim. neler yapmam gerek. mesela birini çok kolay oneitis haline getirebiliyorum. ben bunu özgüven eksikliğine bağlıyorum. şu özgüven eksikliğini çözsem uçacağım.

    1. Özgüven eksikliğini özgüvenin nereden geldiğini bilirsen çözme şansın var.

     Özgüven opsiyonlardan gelir. Düşünce gücüyle elde edemezsin.

     Opsiyonları olan bir erkek güçlü bir erkektir. Bu opsiyonlar ve güç ise, erkeğin kendine güveninin kaynağıdır. Opsiyonları olmayan bir erkek, muhtaç bir erkektir. Bu muhtaçlık, kendine güvensiz ve yokluk mentalitesine sahip bir erkek yaratır. Muhtaç bir erkek, özgür değildir. – Tabak Teorisi

     Buradaki ilişki disiplin – motivasyon ilişkisine benziyor. Özgüven gelip kızlara yürümeye başlamayacaksın. Kızlara yürüyeceksin ve zamanla olacak pozitif tecrübelerden opsiyonların olduğunu farkedeceksin.

     50 kısa yürüsen ve ikisi ile birlikte olsan bile, “demek ki 25 kıza yürüsem, 1 tane ilişki buluyorum” diye olumlu düşüneceksin. “Lan 24 kere siktir yedik” diye düşünmeyeceksin.

   2. “Zaten erkek olduğunuz için “yeterince iyi” bir adamsınız. Çünkü testosteronunuz ve bir sikiniz var. Kadınlar da buna değer veriyor.”

    AHahafsgasdg 😀 şurayı okuduğum zaman hep gülüyorum birader 😀

 2. Yaşadığımız toplumda seks arayan bir kadının bulamama ihtimali yok. Bu hatun 5 kilo verse gold diggerlık bile yapar.
  Yazıda bu detaya girmedim ama, edebiyat öğretmeni hatunun “en sevdiğim şair” dediği adamın bütün külliyatını ve özgeçmişini biliyor olmak, o hatunu sizinle otobüse bindirir. Şu para ve görünüm işine çok takılıyorsunuz. Calı cırpı arasına hatun yatırıp işgören adamlar var…

 3. Tebrikler güzel bir saha raporu olmuş
  Yalnız biraz kendini fazla kötüledin sanki 🙂
  Gelişimi kesinlikle elden bırakmamalısın
  Kolay gelsin ✋🏻

 4. Önyargıların amına koyan bir örnek olmuş.

  Hangi önyargılar?

  – aga sefil gibi otobüse bincez kız ezik sancak bizi

  – saça,başa,üste bak amina koyim ya. %100 OLABİLECEĞİM EN İYI VERSİYONDA OLMAZSAM O KIZLA Hiçbir şansım yok. Buluşmayı 3 ay ertelemeli ve o 3 ay para toplamalı,araba kiralamalı,kilo vermeli,traş olmali,lacoste t shirt almaliyim. YOKSA O KIZ BANA VERMEZ, halime bak amk (!)

  Beyler.. Bunların hepsi katalizör olan detaylardır. Sadece süreç hızlandırır.

  Kızda size karşı birer arzu-çekim var ise, SONUÇ YATAKDA BITER.

  Bu çekim size, karakterinize karşıdır. Cebinizdeki 200 lira kağıt parçasına, altınızdaki demirden arabaya, üstünüzdeki 300 lira t-shirt’e değil.

  Bu çekim:

  – Kızın shit testleri karşısında DUYGUSAL OLARAK GÜÇLÜ KALMANIZA BAĞLIDIR.

  Örnek:

  kız: aa senin saçta orman gibi olmuş.

  (Eğer ağır bir shit-test ise, bunu tiksinmiş bir yüz ifadesiyle söyleyebilir. Eğer basit ise, daha gülümseyerek. Bu, kızın HB seviyesine bakar. Güzel ve daha çok arzulanan bir kız ise, testler daha ağır olacaktır. Savaş lordu gibi hatun kaldırmak yazisinda bahsedildiği gibi, sizi beğense bile Duygusal gücunüzu görme ADINA, İLK BAKIŞI Tiksinerek, beğenmemiş gibi yaparak atabilir. ŞUNU ÇOK İYI Bilin ki: BUNLARIN Hiçbiri bilinçli değildir.)

  (Burada özgüveninizin nerden geldiğini ölçüyor,test ediyor. Bilinçsiz biçimde. Acaba bu erkeğin Özgüveni saç şeklinden mi, yoksa TAŞŞAKLARINDAN MI GELİYOR. Acaba saçına bok atmam, kendine güvenini etkileyecek mi?)

  Peki erkek ne cevap verecek. erkeğin vereceği cevapları siralayacağim ve beta cevaplarina, alfa cevaplarina bakacagiz. Verilen cevaplardan yapilan hatalari göreceğiz:

  1-) Erkek: Hadi ya, çok mu kötü olmuş? :S

  (Beyler, beden dili o kadar önemli ki iletişimde.. Örneğin bu cevap vermeniz gereken en son cevaplardan biri. Çünkü duygusal bir tepki içeriyor, kırılıp-üzuldügunuzu yansıtıyor. Fakat bu en boktan cevabı bile DALGA Geçer gibi bir ses tonuyla ve öz güvenli bir duruş ile söylerseniz şansınız devam eder.)

  (Fakat zaten bok olan bu cevabı; YIKIK, içine kapanmış, boynu yere eğik ve bozulmuş-etkilenmiş-TİTREYEN bir ses tonu ile söylerseniz…. DEVAMINI Yazarsam 10/10’luk birer DRAM senaryosu yazmış olurum, burayı takip eden yönetmenlerde alır film yapar. Fikrim çalınmış olur ve üzülürüm, ondan dolayı devamını söylemiyorum. İsterseniz parayla satabilirim , çok iyi bir drama. İmdb:8.00 garanti.)

  2-) Neden halen yanımdasın o zaman, beğenmiyorsan gidebilirsin.

  (Yine önemli olan aslında bu cevabı, NASIL SÖYLEDİĞİNİZ.)

  – (Eğer bu cevabı, Kızın sizin saçınıza sataşmış olmasından dolayı SİNİRLENMİŞ,Sanki BİRER ERKEKLE KONUŞUR GİBİ SAVAŞ MODUNA GİRMİŞ, Egonuzun incindiğini ve kırıldığınızı belli etmiş, CİDDİ VE TARTIŞMA modunda cevaplıyorsanız;YANDINIZ. Özellikle ALFA taklidi yapanların en çok sıçtığı yer burası oluyor genelde. Alfayı ASLA LAF Söylenemeyecek, kusursuz, shit test kabul etmeyecek, test atana direk rezil edip yol verme çabasına girişen bir karakter olarak düşünüyorlar. BU ALGI BAŞTAN SONA YANLIŞ Bir algıdır ve KIZLA OLAN, TARTIŞMAYI KAZANSANIZ HATTA ONU AĞLATSANIZ Bile Gün sonunda yine elinizi sikersiniz. Siz eğer sinirlenip-tartışma moduna girerseniz yine DUYGUSAL birer tepki vermiş olursunuz. Ve daha da önemlisi; kız sanki başka birer kız ile egosunu yarıştiriyor, güzellik yarışına giriyor gibi hisseder kendini. Karı gibi görunursunuz yani aslında. Karılar dış görünüşüne dikkat eder ve ona laf gelmesini istemez beyler, çünkü tek kozlari odur. Ancak erkeğin dış görünüşünden çok, KARAKTER Özellikleri kozudur. Sarsılmaz ve özgüveni oluşunuzu korumanız lazım, dış görünüşünüzden 100 KAT DAHA ÖNEMLİ Bu. Eğer kız size “sen ne korkak,onursuz,pısırık bir adamsın be?” Der ise tartışmaya girebilirsiniz. Ama bence buna da gerek yok, çünkü sizin karakter özelliklerinize (güçlü olmaniza,cesur olmaniza) laf atan bir kız, sizi POTANSIYEL EŞ olarak görmüyordur. Çünkü kızlar karaktere bakar ve eğer oradan sizi vuruyorsa, kesinlikle bir açığınızı görmüştür. Karakterde eksik varsa kız sizi eş olarak görmez. Bu sebeple bunlarla tartisarak enerji harcamayın. Sonuç büyük bir ihtimal ile yatakta bitmeyecek.. kısaca kızin testine sinirlenerek ve tartışma moduna girerek cevap vermek hatadır. Duygusal olarak güçsuz gösterir sizi.)

  – Eğer bu cevabı. “EĞLENEN USTALIK” Diliyle. Yani sanki karşınızda 13 yaşında bir kız çocuğu varmış gibi düşünür ve ona konuştuğunuz ŞAKACI,DALGAYA ALAN ve GÜLERYÜZLÜ,ÜSTTEN BAKAN Bir şekilde söylerseniz; BU CEVAP yine İYI BIR CEVAP OLMASA Bile, testten geçmenizi sağlar. ÖNEMLI OLAN NE DEDIGINIZDEN ÇOK, NASIL SÖYLEDIGINIZDIR. Dalgacı-Küstah-UKALA-Kıza ÜSTTEN BAKAN bir dil ile söylemelisiniz. Bu dilin adı EĞLENEN USTALIK. Sizin çerceveniz her daim EĞLENEN USTALIK OLACAK. kızın söylediği bir şeyden dolayi sinirlenir veya üzülürseniz. EGLENEN USTALIK çerçevesini BOZMUŞ OLURSUNUZ.

  # VE SAĞLAM OLMAYAN BİR ÇERÇEVENİZ VARSA; ALTINIZDA FERRARİ DE OLSA, CEBINIZDE 500 LIRA DA OLSA, SAÇINIZI EN İYI BERBER DE KESSE, ÜSTUNUZDEKI GÖMLEK 90 MİLYAR DA OLSA NE OLUR BİLIYOR MUSUNUZ?

  – O KIZ SİZE ARZU DUYAMAZ. ARZUYU SAĞLAYAN Çerçevenizin SAĞLAMLIĞIDIR. Erkek oluşunuzun belirtisidir bu. O kız bu MALLIĞINIZA RAĞMEN YANINIZDAYSA, YA Sizi ATM yapmak istiyordur, ya da KULLANMAK. Ancak şuna emin olun ki: Amaci, sizin onu döllemeniz Değil.

  Bunu ÖYLE İYI ANLAYIN Kİ; KAFANIZIN EN derinine sokun, EN IYI Biçimde içselleştirin. HİCBİR DIŞ FAKTÖR, Sizin İçsel oyununuzun göreceği işi GÖREMEZ. Arzu=Karakterin saglamligindan gelir. Bunu HERKES ANLASIN. SADAKA SEKSi (parayla veya kızın sizi elde tutma ve kullanma amaçlı bedenini gram gram vermesi. Arada bir öpücük atar mutlu eder sizi mesela, bunu da tiksinerek yapar emin olun, sadaka cinselliği yaşarsiniz.) Ile GERÇEK SEKS ARASINDAKİ FARK BUDUR. Gerçekten sizi isteyen kız, KOLLARINIZIN arasindadir, başı göğsunuzdedir. Çünkü o göğüs, içeri değil dışarı ÇIKIKTIR. O Göğüsün altında bulunan yürekte, bir erkek yatar. Gerçek özgüven yatar.. KADIN EN ÇOK ONA GÜVENİR. Onu görürse, “bu erkek Dış tehlikelerden korur, çünkü cesur ve özgüvenli. Stress altinda duygusal tepkiler vermiyor. Etkilenmiyor!” Şeklinde düşünür… Elinizde silah olması bunu sağlamaz. Cesur olmanız kadına “bu beni korur” diye düşündürür. Çünkü silahin mermisi biter,bozulabilir,kaybolabilir. Fakat erkek cesur ise, ÖLENE KADAR CESUR KALACAKTIR, KAYBOLMAYACAKTIR. KADIN içgudusel olarak bu özelliklere tepki gösterir ve bunlara arzu duyar. Anlayın artık, maddesel faktörlere değil!

  3-) Seni böylede kendime aşık ederim ya , sıkıntı yok (piç gülüşü)

  Alın size iyi cevap. Birde eğlenen ustalık (dalgaci-üstten bakan-özguvenli-küstah) bir duruş ile söylenirse; tadından yenmez

  4-) Aynen orman gibi, içinde senin gibi maymunları besliyorum. Eheheh 😀

  Bunu nasıl söyleyeceğinizi artık biliyosunuz.

  Sataşma diyoruz buna. Kızı shit test atmaya BİN PİŞMAN etmek de diyebiliriz. Bu cevaptan sonra Ona maymun diye lakap takabilirsiniz, aranızda özel bir muhabbet oluşur. Hatta hadi muz alalım maymunları besleyelim vesaire saçmalayabilirsiniz ileriki muhabbetlerde. Bunu şunun için diyorum: Kızla illa beethovenin bilmem kaçıncı bestesini konuşup kültürlü muhabbetler etmenize gerek yok. ONLA SAÇMALAMAK ve EĞLENMEK,EĞLENDİRMEK; ONLA Edeceğiniz En kültürlü ama SIKICI,DUYGUSUZ bir muhabbetden daha iyidir. Ayrıca beraber sacmalamak, samimiyet belirtisidir. Kız sizi 30 senedir taniyomuş gibi hisseder. Önemli olan duyguların hareketi olduğu birer muhabbet. Ne konuştugunuzdan çok, duyguların AKTİF OLMASINA Dikkat edin muhabbet esnasında.

  Daha örnek çok veririm ancak sanırım baya uzun oldu. OKUYANLAR Kızla konuşmanin ve muhabbetin temel mantigini, arzunun nereden kaynaklandigini öğrenecektir. Bunu deneyenler ise ve başaranlar ise sanki SİHIRLI Birer formul bulmuş gibi sevinecekler, saygılar.

  Neym.

  1. Güzel bir cevap olmuş Neym. Okurken hem seviniyorum hem de bu tarz şeylerin ne kadar az bilindiğine üzülüyorum.
   Özetle yıkık bir oç gibi davranmamak gerekiyor ama maalesef şu anki şehirli erkek genç nesil kadınlar ve medya tarafından böyle olmaya zorlandı. Genç nesil yıkık, korkak ya da boş beleş yetiştirildi. Taşradakiler bu kadar yıkık değildir muhtemelen ama onların da kafa boş.
   Sitedeki diğer yazılarda belirtildiği gibi özdisiplinli olmak, duygusal dokunulmazlığa sahip olmak, kendi duygularının sahipliğini kabullenmek ve kendine ait çerçevenden dışarıya çıkmamak gerekiyor.

   1. Malesef türk dizi ve filmlerinde bize gösterilen; bir kız için ağlayan-üzülen-hayatını ona adayan erkek modeliydi.

    Bir tane bile ONEİTİS örneği olmayan film-dizi gösterin bana amına koyim.. Bulamazsınız.

    – Acı Hayat : Kenan Imirzalioglu Oneitis

    – Aşk-ı Memnu: Behlül ONEİTİS-son bölümler hariç- , Beşir oneitis, Adnan Oneitis ve Hatta küçük oğlu Bülent bile ablasının arkadaşına ONEİTİS.

    – Kuzey Güney: Kıvanç reyiz malesef yine ONEİTİS. Cemre de cemre… Gül gibi Zeynep (merve boluuur) vardı be amk Kuzeyi. Siktimin kezban-dedikoducu analı Matmazelin kızı Cemre’ye ne tutuldun be amcık. O senaryoyu yazanı buradan sikeyim.

    – Fi : “kac yasindasin sen?” Reyiz, ağır ONEİTİS.

    Olm bune lan?

    Hangi dizi aklıma gelse hepsinin konusu : BİR ERKEK, BİR KIZI ÖLÜMÜNE Seviyor ve bütün olaylar ordan gelişiyor.

    “Bir kızı ölüm pahasına sevmek, onun için kavgalara girmek,yakmak yıkmak, aglamak zirlamak, diğer tüm kizlari reddetmek, tek tabağa odaklanmak..”

    Her dizide bunlar pompalanıyor. Sonra gençlik neden beta. İşte bu yüzden beta.

    Erkeğin gücü: OPSİYONLARININ OLMASIDIR. FAZLA TABAKTIR, BASKA KIZLARINDA O Erkeği arzulaması ve erkeğin seçeneklerinin olmasıdır, istediği kıza “zaman ve enerjisini” harcayip; ilişki kapılarini açarak onu MUTLU etmesidir, ona kendi dünyasını sunmasıdır (ben ödülüm zihniyeti.)

    Erkek olmak demek:

    – bolluk zihniyetidir

    – ben ödülüm zihniyetidir

    – sadece “erkek” olduğum için, karakter özelliklerimden dolayı bütün kızlara YETERLİYİM zihniyetidir. (Yoksa parayla tavlamaya çalışirsiniz, ezik olmanizi tipsiz olmaniza baglarsiniz.. sizin eziklik beyin de beyler. Tipin bi önemi yok)

    – Eğlenen Ustalık dilini kullanmaktır

    – Çerçeveyi korumaktır. KIZIN TESTLERI Karşısında duygusal olarak stabil durmak ve tavrı bozmamaktır.

    Erkek olmak demek MUTLU bir hayat yaşam sürmektir. Yukarı da anlattiklarim bir filme cekilse, erkeğin gayet mutlu olduğu bir film-dizi ortaya çıkar.

    Ancak heriflerin derdi bu değil işte. Türk halkı dramayı sevdiği için hep o çizgiden ilerliyolar. Birileri birileri için ölüyor-öldürüyor-ölümüne seviyor falan..

    Sonra bunu bi sikim sanan erkekler. Bunu yapmaya çalışıyor. Siktimin televizyonu işte, amına koyuyor nesilin. O televizyonu kırın birader, c4 ile patlatın.

    Erkek olmak Oneitis olup, 100 gram et parçası uğruna hayatını sikmek demek değildir. Mutsuz ve drama odaklı bir yaşam hiç değildir. Bol seksli,bol keyfli bir hayattır,hükmeden olmaktır.

    Diyeceklerim bu kadar. Oneitis zihniyetini erkeklere yüklemekte emeği geçen herkesin teker teker annesini sikeyim. Sonuna kadar hak ediyorlar bu küfürleri.

    Burdan TRP yayilmasin diyen dallamalarında beynini sikeyim. Sövmüşken tam söveyim bari. He sikikler, yayılmasında bu kezoların götü daha çok kalksın öyle mi? Daha çok SEKS SUNMADAN ERKEKLERI KULLANMAYA devam etsinler. Daha agresif erkekleri topluma salsınlar. Hadi ordan. TRP HER ERKEGİN Kemik iliğine kadar işlemesi gereken bir felsefe, İstisnasiz her erkeğin. Ötesi YOK.

 5. Özgüven sorunu yok tip iyi ama ders çalışmaktan bu işlere vakit ayıramıyorum.11 sınıfım 2. Dönem çalışmaktan başka seçeneğim yok.Ortalama üstünde tipim olduğu içinde gün içinde birden fazla kızdan YD alıyorum.Ama bu YDlere karşılık vericek vaktim yok.Birde şunu gözlemledim geçen kız panodan söktüğü kağıtları sırama koymuş hb8 normalde önlerde oturuyor.Ben en arkada oturuyorum.Bu da gelmiş bana paralel oturuyor kağıtları aldım.Onun sıraya koydum bu benim değil dedi.Banane sen söktün al şunları dedim.Git çöpe at dedi.Banane sen at sen söktün dedim. Konuşmalar ders esnasında oluyor.Ben sınıf değiştim bu arada önceki sınıfta 17 erkek vardı.Şimdi 8 tane var gerisi kız.Sonra bu diğer erkeklere emir veriyor.Onlarda beta alternatifi yok kız bunlara kanka filan diyor.Bunlarda bir ümit verir diye girmedikleri şekil yok.Herneyse bu betacıklarından birine kanka atarmısın çöpe dedi oda attı geldi(iyi bok yedin amk evladı birde sırıtıyor sanıyor ki kızın gözüne girdim).Bu sürekli derste o tavrımdan sonra ders programını soruyor onu soruyor bunu soruyor.Çözemediğin soru varsa getir yardım edeyim.Kafamı kaldırıyorum göz göze geliyoruz sürekli.KH kızların bugu gibi bir şey kuralları bildiğinizde her şey tıkır tıkır işliyor.Bazen yanına yaklaşınca eliyle itiyor.Bunu neden yapıyor?ilk defa böyle durumla karşılaştım.Göğüsümden itiyor wtf?Kızlarda kim öder kim sikeri çok iyi biliyor.Kız kalem istedi fırlattım hafif gülerek slkmsn .s yaptı. Onun yanındaki betanın yüz ifadesi sanki çoçuğa fırlatmışım gibi kızarıp bozardı. Kıza aşık olmuş heralde oda kullanıyor bu durumu.Aynı sınıftayız dar alanda avlanmam prensibim değil. Ama bakıp duruyor önerileriniz nelerdir kafamı dağıtmak için arada bir şeyler yaparım belki.Şu daygameleri üniye bıraktım. İyi bir üniye girdim mi gerisi kolay.

  1. Herneyse bu betacıklarından birine kanka atarmısın çöpe dedi oda attı geldi(iyi bok yedin amk evladı birde sırıtıyor sanıyor ki kızın gözüne girdim).

   Kızın çöpünü atmayarak iyi yapmışsın. Diğer eleman atarak da senin CPDni bir iki seviye tepeye çıkarmış.

   Bazen yanına yaklaşınca eliyle itiyor.Bunu neden yapıyor?

   Bu kadar ayrıntıya takma. Neden yaptığı onun problemi. Önemli olan sen yürümek istiyor musun, istemiyor musun? İstiyorsan, sınıftan biliyorsun zaten. Yürü. Ama dışarda yürü. Tenefüste ya da kantinde. YDler tanımadığım kızları, sadece 1 – 5 dakikalık fırsat penceresinde değerlendirmek içindir. Sınıf arkadaşın gibi hergün gördüğün kızların sana ilgisini okumak için hem gereksizdirler hem de zararlı. YD düşüneceğim diye kıza yatırım yaparsın. Gereksiz zira YD yerine kızla konuşurken onun tavırlarını okumak daha mantıklı. Elleri titriyor gibi ayrıntılar yerine seninle konuşurken ne yapıyor ona bak. Seninle zaman geçirmek için hevesli mi, sen gitmesen de yanına geliyor mu, seninle alaycı – şakacı dalaşıyor mu, vs.

   Aynı sınıftayız dar alanda avlanmam prensibim değil.
   Bence de gereği yok.

   Ama bakıp duruyor önerileriniz nelerdir kafamı dağıtmak için arada bir şeyler yaparım belki.
   Çelişki var burda. Yürümem diyorsun, yürüyeyim mi diyorsun. Hangisi? Hangisini istersen olur. Biz karar veremeyiz.

   Şu daygameleri üniye bıraktım. İyi bir üniye girdim mi gerisi kolay.
   Mantıksız değil. Ben bir sene kafamı derse gömüp daha iyi bir üniye gitmeyi, bir kızla bir sene çıkmaya tercih ederim. Ben bunu 2 sene yaptım. Hiç de pişman olmadım. Üni. daha geniş ve güzel bir ortam.

 6. Merhaba uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum, güzel konulara değiniyorsunuz ama Instagram’da olsun diğer plaftormlarda olsun hiç bir kıza karşı muhabbet açamıyorum girişlerimi düzgün yapamadığım için bakın abartmıyorum 10dk sonra görüldü yapıp bırakıyorlar. Bu konuda çok köreldiğimi düşünüyorum. Ciddi anlamda 3 yıldır kimseyle ne sevgili oldum ne flörtüm oldu. TRP’ye başlayalı 3 ay – 4 ay oldu. Sporuma gidiyorum, ciddi bir gelişme almaya başladım ancak diğer konularda sanki daha da köreldiğimi düşünüyorum. Ne oluyor cidden anlamıyorum. Yardım bekliyorum.

  1. Konuya nasıl girdiğinin pek bir önemi yok
   Ondan sonraki süreçte güçlü bir frame ile istediğini alırsın.
   Kıza karşı çık ve fikirlerini sendelet
   Biraz zıt uyuz ol ama dozunda !!!
   Bahsedilen amused masteryi uygula.
   Ayrıca açık uçlu sorular sor
   Daldan dala atla ama yavaş ol kırılmasın sonra 🙂
   Abazan erkekler gibi sonuç odaklı düşünmeden süreçten zevk al ve neglemeyi ihmal etme!!
   Son olarak ; kimin ayağına bastığını bil :))
   İyi oyunlar 👍🏻

   1. İlginiz için teşekkür ederim hocam, bazı yazdığınız terimlere yabancı olduğumu düşünüyorum.
    Spora başladıktan beri, kızlara karşı bir ilgisizlik (konuşmaktan bıkma, konuyu başlatmaya üşenme gibi) durumlar oldu. Sanki kendime bu sefer fazla yukardan aldım, diğer kızları çok alçaktan görmeye başladım. Bende de böyle bir etkisi oldu. Tipime genelde 3 kişiye sordum HB7-8 aldım, boy konusunda da sıkıntım yok. 181 cm ve yaşım 21 oldu. Ya ben bir şeyleri çok yanlış yapıyorum ya da bende bir terslik var. Neyi nerede yapacağımı hala öğrenemedim. Olgun bir insan gibi değilim, hep bir çocuk yanım çok şımarık olabiliyor. Geçiş döneminde miyim? Bu davranışlar ne zaman kalıbına uygun olacak?

    1. benim boy da 183 ama bu .mına kodumun neslinde 2 metreden aşağı adam yok . Sokağa çıkıyorum kollar 40 cm olmasına rağmen benden kısa/kalıpsız adam onda bir belki oluyor sikicem 17 yaşında ergenim tumblra falan girip goth olcam kompleks oldu

     1. Hocam ben Ankara’da benden uzununa 10 kişide 2 denk geliyorum, sen nasıl uzun görüyorsun anlamadım. Boyum uzamaya devam ediyor bu arada, geç ergenlikten dolayı.

     2. 183 boyla boy kompleksine girmek nasıl bir gerçeklikten kopukluktur anlamış değilim. Bu resmen benim kendime bir şekilde güvenmemem lazım diye azimle çalışmaktır.

 7. Para mevzuatına önem verme-vermeme olayı ile ilgili olarak benim de yorumum-tecrübem var. bi ara gerçekten aramızda sınıf farkı olan bir kızla bi seneden fazla ilişki yaşadım. uzatmalar dahil 1.5 sene. Seks o biçimdi. Sadaka seksi değil yalnız 🙂 yakınlaştığımız yerleri anlatsam bazı arkadaşlar abartı-kolpa falan der. Fakat gerçekten istisna bunlar.

  ama paraya genel olarak önem verildiği bir gerçek. Para güçtür. Bu ayrı; paran yoksa ortada bariz seks bile olsa bir ev dahi kiralayamıyorsun bi date için. Ben şu an flört dahi etmiyorum kimseyle mesela, sefillikten. (yukarıda bahsettiğim hatunla oldugum zaman da son aylar hariç aşırı sefildim.)

  1.73 boy denmiş. Uzun boylu kızlar yemin ediyorum çok daha kolaylar baba. Tesadüf mü bilmiyorum gözlemim; geneli daha sikişken oluyor. Ayrıca kompsleksizler. –Her alanda– dhaa rahatlar ve üzgünüm bir erkek olarak boyum bu kız kadar yok :d
  Boydan bi çok kızın direkt elemesini siktir ediyorum ben en çok şu uzun boylu kızlardan mahrum kalmam muhabbetine üzülüyorum.

 8. 183 boyla ağlayan kardeşime de buradan koca bir siktir çekiyorum aramızda on beş santim var amk biz kendimizi keselim 🙂

 9. Day game saha raporlarım
  Geçen hafta sonu kadıköyde özgüvenimi geliştirmek adına day game yapmaya karar verdim. Trp’yi 4 5 aydır sadece okuyarak nereye kadar dedim ve oyunumu yolda ki hoşlandığım insanlara yapmaya karar verdim. Moda sahilde bir kaç tane beğendiğim kadın görünce yanlarına gittim. Aklımda erkekadam da okuduğum saha raporlarındaki cümleler geldi bakalım onlarla ben ne kadar sonuç alacaktım.
  +selam sizi gördüm çok etkilendim bi yanına geliyim dedim naber? (Konuşmaya başlarken kadının yüzünde tebessüm oluştu ve cümle bittiği anda tebessümüde bitti)
  -iyiyim :))
  +ee napıyorsun
  -erkek arkadaşımı bekliyorum
  +bana dertlerini anlatma boşver onu
  -ehehe kendisi bu durumlara kızar yani gitmelisin
  +eh peki hafiften uzayalım ama önce numaranı vermelisin (kabul burda baya bi tökezledim)
  -yok veremem üzgünüm
  +peki görüşürüz o zaman bayy
  (Oraya tekrar döndüğümde sevgilisi yada herhangi biri yoktu bende üstlemeden geçtim)
  Başka bir olay daha var
  2 kız yan yana sahilde otururken biz de 2 arkadaş yanlarına gitmeye karar verdik
  +selam sizi gördük baya bi etkilendik
  -yok sağolun gerek yok
  +peki iyi günler
  Burdada dikkatimi çeken şey konuşmaya başlayınca yüzlerinde bir tebessüm oluşuyor sonra yok oluyor.
  Şimdi soruyorum yanlışım veya eksiklerim nelerdir? Bir dahaki sefer nelere dikkat etmeliyim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *