Para – statü – görünüş

– sa beyler, siktim ortalığı. Nezaket paradoksu yazısındaki hatalı bir kısıma cevap vereceğim diye başladım bilmem kimin ebesine kadar uzadı konu. Okuyanlar para-statü-görünüş’ün KADINLARDA CİNSEL ÇEKİM UYANDIRMA İLE KESİNLİKLE BİR ÂLAKASI OLMADIĞINI FARK EDECEKLER

BÖLÜM 1

“sonsuzluk ve bir gun”, şöyle demişsin:

– “eğer yürümek istediğin hatunun senle birlikte olma ihtimali düşükse o hatunla hiç vakit kaybetme. Bu ihtimali nereden anlayacaksın? Çok basit, bir hatundan görünüş, para ve statü bakımından aşağıdaysan o hatun seni çekici bulmayacak ve seninle birlikte olmak istemeyecektir. Bunu, hatunun sana olan tavrından, hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsin.”

BU KISIM YANLIŞ. Madde madde ele alayım:

1-) “eğer yürümek istediğin hatunun senle birlikte olma ihtimali düşükse o hatunla hiç vakit kaybetme. Bu ihtimali nereden anlayacaksın?”

Bir hatunun senle yatma ihtimalinin düşük olması SENİ İLGİLENDİRMEMELİ, BUNU HESAPLAMAYA ÇALIŞMAMALISIN.

– “Tomassi’nin 8 Numaralı Demirden Kanunu

Bir kadının seninle niye yatmayacağını anlamasını HER ZAMAN kadına bırak, asla bunu onun için yapma.”

Seninle neden yatmaması gerektiğini ANLAMAYA ÇALIŞIRSAN, kızla aynı tarafta kendine karşı savaşırsın. Çünkü o kız da neden senle yatıp/yatmaması gerektiğini aklında hesap ediyor ona yürüdüğün an da. Bunu senin yapmana gerek yok. Ayrıca yaparsan özgüvensiz davranmana yol açabilir, veya yatma ihtimalin olduğu hâlde KENDİ KENDİNE “bu benle yatmaz” diyerek kızı KENDİNE LAYIK görmeyebilirsin.. YANLIŞ.

Ayrıca bu düşünce oyunun en önemli kavramı olan İÇSEL OYUNA zarar verir.

Senin düşünce yapın, çerçeven; “BEN YETERLİYİM” çerçevesi olmak zorunda.

Nedir “ben yeterliyim çerçevesi?”

Post: Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak – İÇSEL OYUN

– Madde 13: “Ben Yeterliyim” Çerçevesi = 9 ve 10’luk hatunlara götüren altın anahtar.

İçsel oyunuzun temeli “ben yeterliyim” düşüncesi olmalıdır. Diğer bir deyişle, sırf erkek olduğunuzdan ötürü kadınlar için değerlisiniz. Her şey bu temel düşünce üzerine kuruludur. Bir kadının ilgisini çekmek için hiçbir şey “yapmak” zorunda değilsiniz. Zaten siz ondan daha rahat davrandığınız için kadın size ilgi duyar. Hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yok. Şu andaki “oyununuzu” geliştirmenize gerek yok. Daha yakışıklı olmanıza gerek yok. Bunları onlar isterse ve size yardım ederlerse zaten YAPABİLİRSİNİZ. Ama yapmak zorunda değilsiniz. Zaten erkek olduğunuz için “yeterince iyi” bir adamsınız. Çünkü testosteronunuz ve bir sikiniz var. Kadınlar da buna değer veriyor.”

Düşünce yapısı bu olmak ZORUNDA. SEN SADECE ERKEK OLDUĞUN İÇİN DÜNYADAKİ BÜTÜN KADINLAR İLE YATABİLİRSİN. Çünkü seks için gereken şeyler: testosteron-sik ve östrojen vajina. Nike ayakkabı-Lacoste T-shirt falan değil. Ve Bunlar birbirini mıknatıs gibi çekiyor ve bunlar seks yapmak için yeterli, ikinizde de var. O hâlde istediğin bütün kadınlara yürüyebilirsin.

İşte böyle düşünerek kıza yaklaşmak gerekiyor. Yatmak istediğin bir hatuna yaklaşırken onun dış görünüşüne bakıp güzelliğini düşünürsen, ayakkabı markasına bakıp statüsünü-parasını düşünürsen ve BUNLARI KENDİNİNKİLER ile kıyaslayıp ona göre o hatunla yatıp-yatmama ihtimalini düşünüp-hesaplamaya çalışırsan içsel oyunun “şu açılardan yetersizim, o yüzden bu hatun beni çekici bulmaz. Zaman kaybetmeyeyim en iyisi ben, gidip benden daha fakir,daha çirkin kızlara yürüyeyim” gibi sağlıksız bir hâl alır. Bu sağlıksız hâl SENİN özgüvensiz-korkak-kaybetmeye meyilli bir şekilde kıza yaklaşmana ve neredeyse kıza seni reddettiği için HAK VERMENE, ezik psikolojisi yaşamana sebep olur.

Senin düşünce yapın= BEN O KADINI Arzuluyorum, o kadınla birlikte olmak için gereken şeylere ise (testosteron+sik) SAHİBİM. Erkek olmamdan ötürü yeterliyim. Benden erkek olduğum için etkileniyor.

Düşünce yapısı bu olmayan erkek ÖZGÜVENLİ falan DAVRANAMAZ. Sürekli bir dış faktöre “yeterli” olmanı bağlarsan, asla TAM YETERLİ hissedemezsin. İÇSEL OYUN HER ŞEYDİR. “Savaş başlamadan önce içeride kaybedilip kazanılır.”

Abi şu Savaş Lordu Gibi hatun kaldırmak yazısını yazan herifin daha ÇOK yazısını çevirin lütfen. İbnenin dediği her harf altın kural diye yazılır buraya. O yazıyı okumayan ben “kız tavlamayı biliyorum” demesin bana amına koyim.

Her neyse, yüksek ihtimalle Mahmut Abi’nin falan bu dediğine karşı bir şey yazacağını tahmin etmiştim ki, “de bruyne” güzel bir yorum atmış, Mahmut Abi’de katılmış, ve sonra sonsuza kadar mutlu… Pardon. De bruyne demiş ki:

– “yanlış. sen oyununu oynarsın,o seninle yatacak mı yatmayacak mı karar verir. söylediğine kalsa 9’luk hatunlar 9’luk berkecanlarla takılırlardı. daha aşağısına bakmazlardı. bunun dışında iyi bir yazı,teşekkürler.”

Kesinlikle, SEN HER ZAMAN OYUNUNA ODAKLANMALISIN. “Beni neden kabül etmez bir düşüneyim?” şeklinde ki boş sorulara değil. Bunları “zaman kaybetmemek” için düşünmene gerek yok. Kız fiziksel anlamda sana karşılık vermiyorsa, kendi çerçevesini dayatmaya çalışıyorsa zaten etkilenmemiştir. Olup olmadığını karşıdan “aldığımız ÇIKARA” bakarak yorumlamalıyız. Muhabbet sizi sarıyor, eğleniyorsanız bu bir ÇIKAR. Meriç konuşunca genelde kız tarafı eğlenir. Fiziksel temas varsa on numara çıkar..

Neyse ikinci maddeyle devam edelim.

2- “bir hatundan görünüş, para ve statü bakımından aşağıdaysan o hatun seni çekici bulmayacak ve seninle birlikte olmak istemeyecektir. Bunu, hatunun sana olan tavrından, hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsin.” (????)

Hocam kusura bakma ama burada AĞIR SAÇMALAMIŞSIN. Kadını etkileyen asıl şeyin para-statü-tip’den çok maskulin beden dili, duygusal güç, çerçevenizin sağlam olması, testlerini geçebilmemiz olduğunu BU KADAR VURGULAYARAK anlatan bu site de sen tutup “para-statü-görünüş” bakımından senden aşağıdaysa; “seni çekici bulmayacak” demişsin.

Tivıtırına da göz attım, MGTOW reetwetleri falan yapmışsın. Muhtemelen o yöne biraz kaymış bi erkeksin.

Çünkü özellikle şu MGTOW kanserleri kadınlarla olan ilişkiyi sadece MADDESEL ÇIKARLARA dayandırıyor, ÇEKİMİN ASIL NEYİ OLUŞTURDUĞUNU BİLMEDİĞİ İÇİN; Bunu paraya-statüye bağlıyor ve kadınları duygusuz,seksten keyif almayan,seks yapmak istemeyen; AMCIĞINI SADECE iyi imkânlara erişim amaçlı kullanan ŞEYTAN ORDUSU GİBİ YORUMLUYOR.

Senin yazdığın üzere sana göre ÇEKİCİLİĞİN KARŞITI ŞUNLAR:

1) para
2) statü
3) görünüş

Kadından bu konularda altta isek bize arzu duymayacağını, bize çekim hissetmeyeceğini söylemişsin. Altta vereceğim yazıları acilen gözden geçirmen gerekiyor. Yazar olup sitede makale yayınlıyorsun fakat yayınladığın makale, sitede diğer yayınlanan eski makaleler ile ÇELİŞİYOR. Hangi makaleler mi?

1- Arzunun Dinamiği
2- Kızların Zengin Erkek Tercihi

Şuan aklıma bu ikisi geldi, özellikle ikinci makale olan “kızların zengin erkek tercihi” MAHMUT ABİ TEK KELİMEYLE KUSURSUZ yazmış diyebilirim. Yalan-yalakalık yok. Harbiden ÇOK SAĞLAM yazmış. Para konusunun kadınlarla ilişkileri nasıl etkilediğini ordan gayet iyi öğrenebilir herkes. Seninde göz atman gerekiyor.

(BÖLÜM 2 ALTTA, CİNSEL ÇEKİM VE KAYNAKLARI İŞLENİYOR)

Konuk Yazar : Neym

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

61 thoughts on “Para – statü – görünüş”

 1. Güzel bir yazı olmuş yazan arkadaşa teşekkür ederim.
  Genel olarak yazının ana fikri özgüvenli olmak ki bence bu işin en temel kuralı bu.
  Eğer bu özgüveni sağlayamazsan paran da olsa senden zenginleri olacak, statün yüksekte olsa senden yüksekleri olacak, görünüş içinde aynı şey geçerli. O yüzden daha önce blogta da bahsetildiği gibi mantıksız bir şekilde de olsa kendinize güvenin.

 2. mahmut abi konudan bağımsız masküleniteye zarar veren meslekler var mı?her meslekte dingil patronlar olabiliyor? bize.red pillcilere en uygun iş kendi işimizi kurmak galiba.bunla ilgili görüşleriniz

 3. evet yazar haklı. fakat şuna benziyor. bir sınavdan 100 alacağına inanırsan 100 alırsın. Ama çalışmadan sadece kendini inandıramazsın. bunu dünyada yapabilen kişiler yüksek seviye budist rahiplerdir. Evet waikikiden giyinirken prada giyen kızı tavlayabilirsin kendine inanırsan ve güvenirsen. fakat dünyada bunu yapan çok az sayıda kişi vardır. kendinden yüksek bir kız gördüğünde kendini ondan düşük görüyorsun evet bunu aşabilirsin kendine inanırsan. Fakat mental olarak çok yüksek seviyede olman lazım ve bunu yapabilecek kişi sayısı dünyada sınırlıdır bence. Sen yürüyerek geliyosun kız bmwyle geliyor. evet kızı tavlayabilirsin ama o özgüvene ulaşmak hayattaki en zor şeylerden biridir bence. Statü olarak senden yüksek bir kızın karşısında ezilmeden , kendini kötü hissetmeden , efsane hissedebiliyor isen zaten buraya yazmazdın. muhteşem hayatının tadını çıkarırdın bence. Yani genel olarak svbg haklı. o mentaliteye ulaşamayacağımızdan yada ulaşmamız çok zor olacağından direk next demek daha mantıklı bence.

  1. Doğru bir yorum nasıl ki biz çok çok çok istisnai kadınları ele alıp davranışlarını hesaba katmiyorsak erkeklerdeki çok istisnai durumları da hesaba katmamamiz lazım.

 4. Mahmut abi, daha önceden meslek seçimi olarak iyi para kazanabileceğiniz ve az çok sevebileceğiniz bir meslek seçin demiştin. Seneye lisede son senem ve sayısal okuyorum. Var mı önerebileceğin bir meslek?

  1. Hocam bunun için sana tavsiyem IQ olarak nereye düştüğünü anla. Eğer kendi IQ seviyenin bir tık altı bir meslekte çalışırsan, çok çalışırsan, vs … iyi para kazanırsın. Benim mahalledeki muslukçu ile şirketteki yeni bilgisayar mühendisleri aynı yaştalar ama muslukçu daha fazla para kazanıyor.

   Eğer ilgin varsa yazılımı şiddetle tavsiye ederim. Şu an eldeki yetişmiş bilgisayar mühendisleri akın akın yurt dışına gidiyor. Benim eski iş arkadaşlarımdan son senede giden sayısı 4. Tamam bu ülke için iyi bir şey değil ama gençler için de bir fırsat. Ciddi bir yazılımcı açığı var. Türkiye’de göç nedeniyle zaten oluştu ama dünyada bile hala var. Benim alanımda yeni giren net 5,000 TL alıyor, 30undakiler 8,000 TL ve üstündeler. Parası hiç fena değil. Erkek doğasına uygun bir iş. Ama herkes severek yapamaz. ve IQ olarak en az 115 olmanı tavsiye ederim.

  2. Bir mühendis adayı olarak Mahmu Abi nin dediğine katılıyorum. Başka mühendislik alanlarına ilgi duyuyorsan onlardan da yürüyebilirsin. Neden diye soracak olursan rekabete çok açık bir meslek dalı dünyada bütün disiplinleri için. Ancak garip bir şekilde(özellikle Türkiye’de) ortalama insanların yığıldığı bir durum söz konusu. Eğer dersen ki ben rekabet ederim farklı işler yaparım değer ortaya koyarım havada kapılırsın çevre mühendisi bile olsan.

 5. Yazının tamamını okumadım ama para-statü-görünüş’le de elde edilebilecek çok hatun görebilirsin. Bu hatunları sıf sahip oldukların yüzünden kendine bağlayabilirsin. sıf oyunu savunacağım diye bunları görmemezlikten gelmek zır cahillikten başka bir şey değildir.

  1. Bu bağlamda şu yorumunun bir anlamı yok. Neym para-statü-görünüş’le de elde edilebilecek çok hatun olduğunu reddetmiyor. Para – statü – görünüş en önemli şey değildir ve oyun bunların eksikliğini telafi eder diyor.

    1. bu arada gözümden şöyle bir cümle kaçtı: – Madde 13: “Ben Yeterliyim” Çerçevesi = 9 ve 10’luk hatunlara götüren altın anahtar.
     Kesinliklikle katılmıyorum. 2/10 hatunda işe yarar. siz hala para, statü ve görünümü background’da tutsanızda günümüz hatunları bunlara öncelik tanıyor, iki çerçeve de oyuna bakıyor. toplum değişiyor azıcık gözlemleyin.

     1. Böyle kesinlikle katılmıyorum sadece 2/10 hatunda işe yarar diye kendinden çok emin konuşurken pratik tecrübeden mi konuşuyorsun yoksa fikir jimnastiği mi yapıyorsun? Bunlar işe yarar şeyler. Ben tecrübe ile (gidip 8/10 kızlara defalarca yürüyerek) her zaman olmasa da işe yarar diyorum. Sen muhtemelen hemen hiç pratik yürüme tecrüben olmadan “kesinlikle” işe yaramaz diyebiliyorsun.

     2. HB10’luk hatunlarda hepsinde işe yaramaz demiyorum sadece 10 kadından 2 hatun bu oyuna gelir. HB10’luk kadınlar oyunun kralını görmüştür. Hipergamiden konuşuyoruz? Oyun dediğimiz şeyin background’unda içini dolduracak şeyler yoksa? Ha, illaki macera yaşamak isteyen, risk almak isteyen olabilir. Ben kesin konuşmuyorum. Böyle bir paretodan bahsediyorum. O zaman sadece oyun stratejisiyle her HB10’luk kızlara yürüyelim? Birde burada gerçekten göreceli olarak her kız HB10’luk mudur? Bu da var. Oyun dediğimiz şey kesintisiz HB 8,5-9 olan hatunlara uygulanabilir ama HB10 hatunlarda 2/10 tutma şansı vardır. O da hayatında doğru düzgün oyun görmeyen kızlar için geçerli. Alpha erkeğin 80%’e %20 gibi paretosu gibi bir şey düşünün.

     3. Oyunun herhangi bir hatunda başarılı olma ihtimalini 20% çok yüksek ve eğer 2/10 oranı düşünüyorsan hemen gidip gördüğün her HB8 hatunda uygula. Oyun istatistiki bir şey ve 20% başarılı bir oran. Başarısız değil.

      Hipergamiden konuşuyoruz?

      Evet tam da hipergamiden konuşuyoruz. Duygusal olarak sarsılmaz, maskülin ve kendisini yeterli gören erkek, hiyerarşinin tepesinde bir erkektir. Tip, boy, para vs … bu tip bir duygusal güçten sonra gelir.

      Duygusal güç, bir erkeğin sahip olabileceği en büyük güçtür. Bu gücü kazanmanın nasıl zor olduğuna, disiplin sağlamaya çalışıp ta bir türlü beceremeyerek kendiniz de şahit olabilirsiniz. “Her sabah yataktan kalkamıyorum”, “otuzbir çekmeden duramıyorum”, “pornoyu hayatımdan atamıyorum”, vs … Neden? Zira duygusal güç ve disiplin çok değerli şeyler ve kazanması zor şeyler. Kolay olsa herkes yapardı.

      Sadece senin için konuşmuyorum ve bu dediğimi dinleyip dinlememek sana kalmış. Oyunun, öğrenilmiş karizmanın, paradan, tipten, statüden, boydan vs … daha sonra geldiğine inanan tarafınız güçlü zira oyunun çalışabileceğini ve tip, para, boy, vs … avantajsızlıklarını kapatacağını kabul ederseniz, kendinize büyük bir disiplin, çalışma ve sabır gerektiren zorlu bir gelişim süreci borçlu olduğunuzu itiraf edeceksiniz. Bu sürece girmek çok zor, girmeye çalışıp da bir türlü başaramayarak anladığınız gibi. Bu sürece girmek yerine ilişkiler mekanizmasını değişmez şeylere bağlayıp ona lanet okumak çok çok daha kolay. Olay bu.

 6. Bende hala kadinlarin paraya geldigini dusunenlerdenim. Altinda bi bmw olduktan sonra hangi kadin sana hayir diyebilir

  1. Paran varsa kadınsız kalmazsın zira paraya veren yeterince sayıda kadın var. Her kadın gelmez ama zaten bizim sitenin felsefesini biliyorsun, her kadının gelmesine gerek yok.

   Ama bizim mail kutumuza haftada en az bir adet zengin çocuk düşüyor ve ortalama bir gençle aynı sorunları anlatıyor. Tesadüf, bu hafta yazan bi çocuğun BMWsu vardı.

   BMW yoksa ne yapacaksın? Soru bu? Çoğunuzun hayatı boyunca BMWsu olmayacak.

   İkincisi, cebiniz para görünce bu pahalı klüplere giderseniz ve ortamı gözlemlerseniz şunu olması gerekenden çok daha sık göreceksiniz : 1,000++ Liralık masa açan ve geceden ancak paralı askerle ayrılan zengin eleman ve aynı gece dünkünden farklı bir hatunu kaldıran çulsuz barmen.

   1. Hocam şöyle bir olay var yanlız. Arabası sağlam olan veya zengin olan çocukların bir çoğu zaten kendine güveni olan,kimseyi siklemeyen tipler. Çerçeveyi korumak ve duygusal güç bu adamlarda mevcut. Aynı zamanda paradan gelen güvenle kızı da hafif hafif aşağılıyor,neg atıyor,shit testleri geçiyor. Ha üniversiteli genç kızlarımızın arabaya sevdası bilinen bir gerçek çünkü hiçbiri okula metroyla otobüsle gitmek istemez. BMW’li bir sevgili hem taksi görevi görür hem arkadaşlarına hava atmasına olanak sağlar. Bence boyle bu olay.

    1. Bu olayı inkar etmiyorum ama çok fazla abarttığınızı düşünüyorum. Ve ne ima edildiğini de anlamıyorum. Eğer BMW varsa oyuna gerek yok diye ima ediliyorsa, bunu düşünen neden kırmızı hapla vakit kaybediyor. Enerjisini BMW alacak kadar zenginleşmeye harcasın daha iyi. Ben buna inansam ne bu siteyi yazarım ne de böyle sitelerde vakit kaybederim.

     İma edilen Türkiye’de yaygın arabesk kafası ile (BMW olacak kardeş, kızlar ona veriyor, Batsın bu dünya …) ağlaması ise, o kafanın da burada vakit kaybetmesine gerek yok.

     Bu argümanı savunanların bir konuyu ısrarla göz ardı ettiğini görüyorum. Bu Türkiye’de yaygın bir kültürel problem :

     Hocam şöyle bir olay var yanlız. Arabası sağlam olan veya zengin olan çocukların bir çoğu zaten kendine güveni olan,kimseyi siklemeyen tipler.

     Evet ama bunun nedeni para kadar, çocuğun o parayı kazanacak disiplini, çalışkanlığı, risk almayı, atak olmayı, cesur olmayı göze almış alfa babası. Babasından da geliyor bu. Türkiye muhafazakar olmasına rağmen ekonomide bildiğin komunist “zengin olan bunu çalmıştır, o para gökten miras imiştir” kafa yapısı çok yaygın. Çok acı.

     Bu kafaya sahip bir üniversite öğrencisi veya mezunu daha traji komik : Orta sınıf ve BMWsu olan adam kadar zengin olmasa bile toplumun önemli kısmına göre zengin ve ayrıcalıklı. Bu ülkede erkeklerin sadece 11%si üniversiteye gidiyor. Eğer iyi bir üniversiteye gidiyorsanız, tepe 5%deler. Ama eminim, bu erkeklerin içinde de hala BMW argümanı savunan vardır. Bu kafa yapısı ile ilerlemek zor.

     Adam üniversitede, ya da plazada. Ülke erkeklerinin çoğu kendi yaşında tarlada ya da fabrikada başını kaldırmadan çalışmak zorunda kalırken, adamın cep harçlığı kadar maaşla yaşarken, onlar dişi sineğe bakamazken adamın çevresi hergün kızla çevrili iken; adam BMWli azınlığa bakıp kendinin ne kadar ayrıcalıklı ve şanslı olduğunu es geçiyor. Neden? Benim tahminim şundan: ayrıcalığına rağmen tembelliğinden, cesaretsizliğinden ve disiplinsizliğinden sıfır çekiyor ve bunun sorumluluğunu almak yerine para muhabbetine girmek daha kolay.

     1. hocam burada oyunun gereksizliğinden bahsetmedim. babası alfa veya kendisi alfa hiç farketmez. paradan gelen bir güven. bu güvenin getirdiği çerçeve koruma,eğlenen ustalık,shit testleri rahat geçebilme var. bunun üzerine bir de kızlarımızın bmw’li sevgiliyle hava atmasını ekleyin. ayrıca taksi olarak kullanmasını ekleyin çocuğu. eğer aynı okuldalarsa,daha rahat olur bu. yani olay zenginlik değil aslında. orana vurursak %20 olur para. ha şu var,bu çocuğun ailesi batarsa veya parası azalırsa,güveni biter mi orasını bilemem. sırf bmw’si var diye kızlar asılmıyorlar yani. ve hocam şunu da söyleyeyim,zengin olan çocukların çoğu kendine güvenen bir piç olur. ”ben ödülüm” zihniyetini çok iyi içselleştirir. olay tamamıyla bu.

     2. de Bruyne, paradan otomatik güven geldiğini düşünmene bakarak henüz çok paran olmadığını varsayıyorum 🙂

      Şaka bir yana Allah aşkına şu mantaliteden kurtulun : kızlarımızın bmw’li sevgiliyle hava atmasını ekleyin Siz sadece bu tip kızları kızdan sayarsanız, böyle olmayan kız bulamazsınız tabii. Ya da kıza paradan başka bir şey sunmazsanız. Bırakın bunları. Kafanı kaldır ve sokakta dolaşan çiftlerin erkeklerine bak.

      Şen ne bileceksin ihtiyar diyeceksin ama kız arkadaşım sayesinde (23 yaşında) hemen aylardır sık sık 20lerinde kadınları ve 20liklerin ortamlarını gözlemleme şansı buluyorum. Yolda sokakta sürekli çiftleri gözlemliyorum. Ki işe metroyla giden biriyim, bayağı gözlemleme şansım oluyor. Tüm kızlar senin anlattığın gibi değil, hipergami yok değil ama böyle dolu dizgin gold digging yok. Ama mesela beta ordusu sürü gibi bu hatunların peşinde başka kızları görmüyorlar.

     3. zengin olan çocukların çoğu kendine güvenen bir piç olur. ”ben ödülüm” zihniyetini çok iyi içselleştirir.

      İçselleştirsin, ne güzel. Şanslı. Babasının hayatının meyvelerini yiyor. Sizin çocuklarınız da umarım aynı şekilde meyve yer.

      Ama Neymin dediğiyle zerre alakası yok bunun. “ben ödülüm” zihniyetinin tek yolu para değil. Yakışıklılık değil. Oyun da bir yolu.

    2. Valla ilk yorum üzerinden gidicem ve kısa tutucam mümkün mertebe. İlk saha raporumda verdiğim kızla mesela halen takılıyorum. FWB (Friend with Benefits) olan bu kızla benim yatmam sadece iki bira içecek kadar zamanımı aldı. Bunu cidden hesapladım tanıştıktan 4 saat sonra kız yatağımdaydı ve benden 6 yaş büyük bir kız bu. Şu aralar kızın yoga kursundan tanıştığı bir eleman haftalardır kıza kur yaptı en sonunda parti esnasında kızla attığı hap sonucu ancak yatabildi. Şimdi çocukla benim özelliklerimi yazıyorum.
     Çocuk:
     Boy 182
     İş: Mimar bir de şehirdeki bir çok dükkanın sahibi babası
     Araba: Koleksiyonluk bir BMW 850 si ve Toyota GT86 sı var
     Gelir: demesine göre hiç olmazsa aylık 50k
     Ben:
     Boy:170
     İş:Öğrenci
     Araba: 404 not found
     Gelir: yaptığım rastgele işlerden gelen para kyk ve yetenek bursumdan gelen para maksimum 1500 tl aylık
     Yani kardeşim senin bakışların kılıç gibi kesecek. Tuttuğunu koparacaksın. Kırsalda büyüdüm mesela üniversite ortamı falan hayaldi dipten yükselmiş olmakla yüksekten başlamış olmak arasında ciddi farklar var kadınların adına. Evrimsel psikoloji bunu açıklıyor zaten üretkenlik servetten ağır basar. Para biter ama üretkenlik/maskülenlik bitmez tersine gelişir. O eleman el bebek gül bebek büyüdü ben kırsalda çok zor şartlarda büyüdüm. Bkz; Her kadının parayla elde edilebilmesi @skeptico

  2. Aston Martin’e biniyorken, yanındaki hatundan shit test duymak veya hatunun kafanı sikmesini ister misin? Kötü bir durum olurdu. Skeptico bununla ilgili bi örnek vermişti.

   Para ve imkanlar, sadece beta bir erkeğin hipergami balyozunun etkisini yumuşatır. Misal, sevgilin seni boynuzladı; durumun yoksa oturup kendini alkole verir, makus talihine saydırırsın. Zenginsen BMW’n ile dışarıya akar, geceyi de gayet hoş bir paralı asker ile sonlandırır, nispeten durumu olmayan adama göre görece daha rahat yatağa girersin.

   Ülkede halo etkisi almış başını gidiyor. Bunları da görmezden gelmemek gerek.

  3. Ahahahah. Elliot Rodger’ında bmw’si vardı. Zırvalamayı kesin, erkek olmak bu kadar zor değil.

 7. Sanirim bu sorunun cevabini bulmanin tyolu tek yolu bmw sahibi olmak 🙂 yeterince maskulin degilim demek zor geldigi icin para secenegi daha cazip geliyor.

 8. Hocam hava atmak Golddiggerlik mıdır? Ben bunu yazarken kızların Gold digger olduğunu iddia etmedim. Sadece kendi arkadaş ortamında daha öne geçmeye çalışıyor,ego kasmaya çalışıyor. Benim söylediklerimi farklı anladınız siz. Tabiki de ben ödülüm zihniyeti bir tek parayla olan bir şey değil. Ama bu zengin çocukların yaptığını açıkladım ben.

  “ha şu var,bu çocuğun ailesi batarsa veya parası azalırsa,güveni biter mi orasını bilemem”

  Yani bu çocukların tek güven kaynağı para. Tabii oyunları olmadığını varsayarsak. O yüzden birçok kişi “BMW ile sikemeyecegin kız yok” yanılgısına kapılıyor. Olay para değil,paradan gelen güven.

  1. Neyse bu konu öneminden fazla uzadı. Paradan gelen güvenin de oyun açısından bir etkisi yok. Erkeklerin sadece 2 – 3%ünün ulaşabildiği bir lüksten bahsediyoruz (BMW). Olay ona kalsaydı, kadınların yüzde 80i, erkeklerin yüzde 3ünü arzulardı. Yüzde 17ye girin yeter. Yüzde 3e kafa yormanın bir verimi yok.

   1. Mahmut abi merhaba Ben geçenlerde AVM’de mağazalarda gezerken mont mont olayını girmeden önce kızlarla tanışmaya çalışmaya ve Heyecanımı yapmaya çalıştım sonuç hiç umurumda değildi ve Amacım sadece şu lanet olası heyecanımın yok olmasını görmekti ve bir giyim mağazasına giderken karşıdan bi kızın geldiğini gördüm ve durdurup Merhaba uzaktan sizi fark ettim ve gelip tanışmak istedim dedim kızda bana Anlamadım evliyim ben dedi ve Tamam dedim Afedersin dedim ve 15 dakika sonra Başka bir giyim mağazasında bir kızın Gözlerinin içine bakarak Merhaba uzaktan seni fark ettim ve gelip şimdi tanışmak istedim dedim ve kız tarzın biraz yanlış Ama başkalarına da böyle açılırsan ters Tepebilir erkek arkadaşım var dedi peki dedim Başka türlü nasıl bir kiza yani açılabilirim ki konuşmadan İnsanlarla iletişim kurabilir mi sence dedim doğru ama tarzın biraz yanlış dedi ve farkettim ki bu yurumede heyecanim azalmisti,ayni gun baska bir magazada 3-5 saniye icinde gordugum kiza yaklasarak elimi uzattim ve kiz sasirdi tanisiyomuyuz,yoksa sosyal deney falan mi bu ya dedi gulerek,hayir dedim sadece ne kadar hos oldugunu soylemek istedim dedim,nasil ya gidermisin ya dedi gulerek,gidiyorum dedim o da gitmisti zaten 😀 Diger acilis daha komikti,arka profilden begendigim bir bayana yaklastim ve merhaba,seni simdi farkettim ve gelip tanismak istedim dedim ve bayanin 30-35 araliginda oldugunu farketmemle keske acilis yapmasaydim dedim icimden 😀 Ne diyosunuz ya diyerek gitti :)) Diger gun karsidaki giyim magazasinda telefonu ile oynayan kiza acilis yaptim ve cam silme hareketine benzer bir sekilde elini sallayarak gitti 🙂

    Bunlari monk moda girmeden 1 gun once yaptim,2 gundur monk moddayim.Mahmut Abi ben sunu farkettim eger bir kiza 3-5 saniye icinde acilirsam reddedilsem bile kizlarin kibar olumlu davrandigini anladim.Ve abi anlamadigim bir olay da filipinli kizlara acilis yaptigimda merhaba yakisikli,hos cocuk cevaplari alirken Turk kizlarinin gereksiz gerginligine maruz kalmam,is arkadasim iki kizdan cok daha once yd aldigim halde yurumeyen ben(ki tavsiyen emirdir benim icin)bu oyunsuz,day gamesiz ve basina buyruk acilislarimdan reddedilme takintisinin sacmaligini ogrendim.ozellikle sosyal deney mi bu ya diyen kiza olan acilisimda heyecanim yoktu ve guvenim yuksekti.Tipim fena degil,kendime guveniyorum ve reddedilmenin oyunun bir parcasi oldugunu ogrendim,tipki boksta arada sirada afallatan sert bir yumruk gibi 🙂 2 aylik monk mode nasil yeterli mi Mahmut Abi? ve yabanci kizlardan kolay red yemeyen ben Turk kizlarinda neden zorlaniyorum?Oyunsuz ve gelisi guzel acildigimdan di mi?)

    Tavsiye ettigin site bolumlerini okuyorum bu arada,daygame ve tavsiyelerini iyice ogrenip 2-3 ay monk mode+fitness ve monk mode devami sonrasi saha raporlari ile guzel geri donusler yapicam,reddedilmek korkum yok artik,keske 10 yil once Maltepe sahilinde bir yaz aksami “ulan arkadas yakisiklisin diyen var,fena degilsin diyen de var,ne yapmam lazim bu kadinlarla basarili olmak icin?”diyerek deniz manzarasina baktigim gun bu siteyi bulmus olsaydim,bu site tam bi maskulin hazine Mahmut Abi

 9. Uzun paragraf boyu mental mastürbasyon…

  Para demek güç demektir sadece kadınları değil herkesi çeker.

  Sosyoloji,psikoloji,basit ekonomi ve insan doğası bilmeyenler yazı yazınca analiz bakımından fakir yığınlar oluşuyor.

  1. ulan ne boş yapiyorsunuz be! kirmizi hap kendi icinde onlarca detay, irili ufakli konu basliklari barindirirken neym tutmuş bir de su acidan bakalim demis k i dogru da soyluyor. siz tutuyorsun sanki neym ya da mahmut abi dediklerimiz kanundur demis gibi ya da biz 360 derece hakkinda konusuyoruz demisler gibi laf yetistiriyorsunuz.

   hala su yaziyi anlamayan entel danteller, hedefe giden 100 yol varsa neym ve mahmut abi sizin pek onemsemediginiz, cok kullanilan yollara takilip kalmaniz hasebiyle diyor ki bak kardes boyle boyle yaparsan, 78. yol da hedefe cikar, yok sayma burayi da. olay bundan ibaret.

   once okudugunuzu anlayin kafi. sosyoloji, psikoloji, ekonomi cart curt o toplara da sonra girersiniz. bilmeyen adammis… sen kimsin ulan o halde? ne isin var bu sitede diye sorarlar kirmizi hapin misyonu ve vizyonu icabi. filozof sanki kendisi. bir konudan bahseden, bir seye belirli bir açıdan bakan adam her boku bilecek diye bi sey yok. fakat sen yine de emin ol neym donunda sallar seni o konularda da cunku tıngırdayan nalın bir çivisi eksiktir demis ispanyollar. neym ya da mahmut abide bi tingirdama duyamiyorum. yanlislari olunca kabul eden, ogrenen adamlar. siz ise tıngırdamayı aşmis orkestra olmussunuz.

   simdi hiyarin teki cikar derki, azicik kendiniz dusunun her onunuze konani kabul etmeyin aklinizi kullanin. hiyar iste ne diyeyim buna ben… aklini once okudugunuzu anlamaya kullanin siz. sonra gotunuzu catlatirsiniz ben düşüneceeem, açık bulup, elestri yapacaam diye.

 10. Hocam bu arada 1f hakkında düşünceleriniz neler? Öfke aşamasını tam geçememiş bir arkadaş gibi. Yok döve döve sikin , siktikten sonra gotune tekneyi vurun,evden kovun gibilerinden lafları var. Yanlış değil mi bunlar?

 11. Neym denen kişi ”azimle sıçarsan tuvaleti delebilirsin” minvalinde biri işte. O kadar da şey etmemek gerekiyor.
  Yüksek ihtimalle Nejat İşler filmleri izleyip ”aga baksana herifte doğru dürüst statü, para, görünüş yok. Ama her türlü kızı da götürüyor. Para, görünüş ve statüyü siktir et sadece dilin iyi olsun, oyunu iyi oyna yeter” diye düşünüyor.
  Fareye rakı içirmişler ”getirin o kediyi bakalım!” demiş.
  Son olarak : SVBG haklı. Bu oltalara gelmeyin beyler. Hadi eyvallah.

  1. – BÖLÜM 1

   Bazen o kadar salakça yorumlar geliyor ki, bu herifler çıldırıp yazmam için beni bilerek mi KIŞKIRTIYORLAR diyorum. Doğru söyle la, amacın bu mu? Yoksa sadece “bok atmak” mı? Çünkü amacın yazdığım şeylere muhalefet-eleştiri getirmek olsa bir ANTİ-TEZİN olur. Fikirlerime karşı bir FİKİR sunarsın. Bu yorumda bir anti-tez göremiyorum. Sadece KAYNAĞI GÖTÜN olan şahsım hakkında ki iddaaların ile SONUCA GİDİYORSUN. Şöyle düşün; Bir adam diyor ki “su içmek yararlıdır. Şu enzimlerin daha iyi çalışmasını sağlar,metabolizmayı hızlandırır. Faydaları bunlardır.”, ona karşı çıkan adam da diyor ki “bu adam şöyle biri zaten, siklemeyin. Şu tarz şeyler falan izler genelde. Neyse sonuca gelirsek SU İÇMENİN Faydası falan yoktur. İnanmayın buna.” ???? Şu verdiğim örnekte ki ince noktayı anlayabilecek misin acaba? Yoksa açıklayayım mı? X Kişisi, Y Kişisinin fikrini ÇÜRÜTMEK İÇİN ONUN FİKİRLERİ HAKKINDA TEK BİR YORUM YAPMIYOR, GÖZLEMLERİ,SUNDUĞU ŞEYLERİ SİKLEMİYOR. Fikri çürütmek için yaptığı tek şey “X Kişisi böyle biridir, siklemeyin.”… Yani fikirle hiçbir alakası olmayan “x kişisi hakkında yaptığı TAHMİNİ karakter özellikleri” üzerinden fikri YANLIŞ GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR. He, yaptığı “karakter özellikleri” hakkındaki yorumun da YİNE BİR DAYANAĞI YOK. Tahminini konuşturuyor ve “bu kesin böyle biridir.” diyerek götünden çıkardığı bu iddaa ile sunulan tezi yalanlamaya çalışıyor. Newton diyor ki “yerçekimi vardır”, ordan adamın biri diyor ki; “newton çok film izler beyler,siktir edin. Kesin şöyle biri. Siklemeye değmez. Özetle yerçekimi yoktur. Bu oltalara gelmeyin.” Halbuki YERÇEKİMİ BİR GERÇEK. Adam yerçekiminin YOKLUĞUNU KANITLAMAK İÇİN elmanın ağaçtan yere düşmesi ile ilgili herhangi bir araştırma yapmıyor. Sadece götünden Newton’un karakteri ve günlük hayatta yaptıkları hakkında birkaç İDDAA ortaya atıp, YERÇEKİMİ TEORİSİ İLE uzaktan yakından âlakası olmayan bu “kişisel yargılar” üzerinden YERÇEKİMİNİ YALANLAMAYA ÇALIŞIYOR. Bahsettiğim ince nokta tam olarak bu işte. Sanki tartışma konusu YERÇEKİMİ TEORİSİ DEĞİL DE, Newton’un karakteri ? ? ? 2×2=4 Diyen bir adam var ortada, diğer bir adam ise 2×2=4’ün böyle olmadığını kanıtlamak için ÇARPMA İŞLEMİNİ GÖZDEN GEÇİRMİYOR, MATEMATİK HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPMIYOR. Sadece diyor ki; “Bunu diyen adam şöyle biri, genelde böyle şeyler yapar ve şöyle düşünür. İşte o yüzden 2×2=4 değil, 5’tir. Bu oltalara gelmeyin.”

   Neyse yeter bu kadar, karınca kadar beynin varsa yaptığın hatanın farkına varırsın. Sana sonsuza kadar örnek sayabilirim yaptığınla âlakalı. Ancak zamanımı harcamam gereken daha önemli işler var. Tartışma nasıl olur, fikirler üzerinden nasıl tartışılır bunu öğrenmeye ihtiyacınız var sen ve senin gibilerin. Sen siktir et TRP’yi falan. Otur biraz düşün bu dediklerimi. 2 Gram OLGUNLUĞUN varsa, buraya gelir; “Kusura bakma Neym. Yazdığın şeylere karşı çıkarken kaynak olarak ANTİ-TEZ üretmek yerine, kaynak olarak basit ve herkesin yapabileceği bir şey olan İFTİRA atma yoluna giriştim. Tartışma konusu para-statü-görünüş üçlüsü ve cinsel çekim ilişkisi olduğu hâlde. Ben, seni gram tanımadığım hâlde karakterin hakkında birkaç iddaa ortaya attım ve yazdığın şeyleri yalanlamak için BUNLARI KULLANDIM. Bu yaptığımın yazdıklarınla gram âlakası yok. Yazdıklarınla âlakası olmayan bir konudan yola çıkıp yazdıklarını yalanlamaya çalıştım. Bu yaptığım mantıksız-düşük seviye-ucuz mahalle karısı hareketinden ötürü özür dilerim.” İŞTE BURAYA GELİR VE BUNU DERSİN. Bunu dedikten sonra fikirlerime istediğin kadar ELEŞTİRİ sunabilirsin. Bak burdaki bazı insanlar demiş ki; “çerçeve önemlidir fakat, para çerçeveyi sağlamlaştırır zaten.” Hani farklı bi ihtimal düşünmüş, olaya başka açıdan bakıp “buna ne diyeceksin, bu da böyle ama Neym?” diye bir soru sunmuş. Bu tarz şeylere sonuna kadar açığım. Ancak bu yaptığın hareketle gözümde 60 yaşında mahallede dedikodu çıkaran yaşlı bunak karılardan farkın yok.

   – BÖLÜM 2 ALTTA

   1. – BÖLÜM 2

    Bu site, takipçilerin karakterleri-hayatları hakkında KİŞİSEL YORUM yapılan bir site değil. Kimin ne olduğu, hangi filmleri izlediği üzerinden yürümüyor tartışmalar. Tartışmalar, FİKİRLER üzerinden yürüyor. Hiç birimiz birbirimizi tanımıyoruz, gerçek hayatta görmedik. Birbirimizin konumunu-geçmişini-yaşını-neler yaptığını BİLMİYORUZ. Tek bildiğimiz birbirimizin herhangi bir konu hakkında “ne düşündüğü”. Bilmediğimiz, kanıtımızın olmadığı bir konuda “şu kesin şöyle” diyip de kanıt gösteremezsek, İFTİRA ATMIŞ oluruz. Bu ne bu sitenin KALİTESİNE yakışır, ne de okuyanlara bir şey katar. Sadece BOŞ MUHABBET OLUR.

    Üstte “sdkdsfkdkf” (random nick) diye biri de; “Sosyoloji,psikoloji,basit ekonomi ve insan doğası bilmeyenler yazı yazınca analiz bakımından fakir yığınlar oluşuyor.” BÖYLE DEMİŞ. Ben belki psikoloji mezunuyum? Belki sosyoloji mezunuyum? Belki insan doğası üzerine bestseller kitabım var? Bunları biliyor musun? BİLMİYORSUN. Senin tek bildiğin şey şu: BENİM PARA-STATÜ-GÖRÜNÜŞ ÜÇLÜSÜNÜN CİNSEL ÇEKİM UYANDIRMASI HAKKINDA NE DÜŞÜNDÜĞÜM! Hakkımda başka HİÇBİR ŞEY BİLMİYORSUN, KANITIN YOK. Bilmediğin şeyleri ANCAK TAHMİN EDEBİLİRSİN. Ancak sen tahmin de etmiyorsun; “Bu kişinin şu konuları bilmediğini düşünüyorum” DEMİYORSUN, “bu kişi şunları bilmiyor” DİYORSUN. İşte burada olay tahmin etmekten çıkıp KARALAMA boyutuna geçiyor. Benim bilip-bilmediğim şeyler hakkında en ufak bir fikriniz YOK. Sadece, kaynağı götünüz olan DÜŞÜNCELERİNİZ VAR. Yazdığım şeyleri ÇÜRÜTMEYE çalışırken, ortaya attığım fikirleri çürütmeye çalışın. Karakterim veya bilip bilmediklerim hakkında KARALAMA yapmaya ÇALIŞMAYIN. Çünkü bu üstte dediğim gibi siz ne kadar emin olsanız da; TAHMİNDEN ÖTEYE GİDEMEYECEĞİ GİBİ, Sitenin kalitesini düşürür ve mahalle karılarının ortamına çevirir burayı. Herkes kendini ispatlama çabasına girer; “ulan ben şunu okudum,nasıl bunu bilmiyorum dersin? Şu konuda şunlara sahibim, nasıl bilmiyormuşum lan ben bunu?” Diye SAVUNMA YAPMALAR BAŞLAR. Tartışılan konudan uzaklaşılır ve BAMBAŞKA-ERGENCE-KENDİNİ İSPATLAMA tartışmalarına yakınlaşılır. Bu sitenin amacı BU DEĞİL.

    Buraya yazan her adamın amacı siteye DEĞER KATMAK olsun lütfen. Rica ediyorum “reply” tuşuna basmadan önce kendinize şu soruyu sorun:

    – Bu yorumumu okuyan kişi “yeni bir bilgi,bakış açısı” kazanacak mı?

    Eğer cevap EVET ise, ondan sonra “reply” tuşuna basın. Eğer yorum atmadan önce bu soruyu kendinize sorsaydınız şu cevabı duyacaktınız beyninizden :

    – Bu yorumumu okuyan kişinin kazanacağı tek şey: Neym hakkındaki düşüncelerim. Para-statü-görünüş üçlüsü ve cinsel çekim olayı hakkında Neym’in dediklerine herhangi bir anti-tez, bakış açısı sunmuyorum. Konuyu daha derin incelemiyorum. Sadece götümü yaymış biçimde 3-5 tuşa basarak “neym şöyle” diyorum.

    Benim nasıl olduğum, hangi filmleri izlediğim hakkındaki TAHMİN-İFTİRALARINIZ ise bu sitedeki kimseye bir şey katmaz. Bu sebeple yorumunuz tamamen DEĞERSİZ bir yorum hâline geliyor.

    Boş konuşmayı ÇOK FAZLA SEVİYORUZ. Bizim kadar BOŞ KONUŞMAYI seven bir millet var mı acaba? Saygısız,dedikoducu bir millet?

    Bir gay çıkıp DOĞRU BİR ŞEY SÖYLESE bile, “lan bu orospu çocuğu gay zaten, ne dinliyorsun amk dediği de yanlıştır” diyoruz. FİKRİ eleştirmek yerine, adamın cinsel tercihleri üzerinden dediğininin yanlış olduğu YARGISINA varıyoruz.

    Fikirlerin değil, karakterlerin tartışıldığı bir sitede veya ülkede YENİ FİKİRLER ORTAYA ÇIKMAZ. Beyin fırtınası yapılamaz, düşünceler geliştirilemez, yeni düşüncelere varılamaz.

    Malesef Türkiye böyle bir ülke. Böyle bir ülkenin bu kadar geri kalmışlığına, tüketim toplumu olmuşluğuna ŞAŞMAMAK GEREK.

    Bunu bari bu sitede yapmayın, bu sitede yapmayın ki; ERKEKADAM.ORG Daha kaliteli, yeni fikirlerin ortaya çıktığı, yazıların kadar YORUMLARIN DA okunduğu bir site hâline gelsin. Lütfen bunu yapmaya devam etmeyin. Çünkü bu yaptığınız ÇOK BASİT bir hareket. Emek istemeyen bir hareket. 13 Yaşında hiçbir şey bilmeyen bir çocuk da klavyeye oturup “bu şu şekilde bi adamdır zaten” yazabilir. Ancak o adamın bahsettiği konuyu detaylıca ele alıp İNCELEYEMEZ. Kısaca 13 yaşında çocuktan farkınız kalmıyor. Kaliteli-Bilgili biriyseniz oturun birkaç tez de siz koyun ortaya, o şekilde fikirleri çürütmeye çalışın. DEĞER-EMEK olsun yorumlarınızda.

    Şu sitede “yorumları onaylama” sorumluluğu bana verilse. Şuan çöp kutusuna gitmişti bu değersiz yorumlarınız. Sike sike beyninizi yorup bir yazı da sizin yazmak ve olayı bir de kendi bakış açınızdan ele almak zorunda kalırdınız. Götünüzden uydurduğunuz “bu kesin böyle BİRİ zaten, o hâlde dediği yanlış” benzeri karakter tahminleri ile yorum atıp amına koyamazdınız kalitenin; BOŞ insan ordusu sizi. Klavyenizi fikir çarpıştırmak yerine “bok atma” üzerine kullanmakta gayet başarılısınız. Başka da başarılı olduğunuz herhângi bir konu GÖREMİYORUM.

    Varsa bir analiz, bir yazı da siz yazın da görelim size göre CİNSEL ÇEKİMİN neye bağlı olduğunu.

    – BÖLÜM 3 ALTTA, Bölüm 3’den itibaren gelen yorumlar üstüne konuyu tekrar ele alıp açıklamaya çalışıyorum

    1. – BÖLÜM 3

     Varsa bir analiz, bir yazı da siz yazın da görelim size göre CİNSEL ÇEKİMİN neye bağlı olduğunu.

     Bana göre duygusal güce-sağlam çerçeveye-eğlenen ustalığa-testleri geçebilmeye-alfa beden diline sahip olmaya-ENGELLİ gözükmeyen bir dış görünüşe sahip olmaya bağlı cinsel çekim.

     Para adını verdiğimiz kağıt parçasına veya mesleğinize bağlı değil. BENİM BAHSETTİĞİM OLAY: KADININ Bize karşı CİNSEL BİR İLGİ duymasından ötürü seks yapması. BİZE KARŞI DEDİM!!! Cebimizdeki parayı yemeye veya sahip olduğumuz mesleğin havalı olmasından ötürü çevresine hava atmasına İLGİ DUYMASI DEĞİL, Karakterimize KARŞI İLGİ DUYMASI! Pazarlıksız seks demiyim; ORTADA BİR PAZARLIK VAR, ANCAK BU “DUYGUSAL BİR PAZARLIK”. Kadınlar da seks yapmaktan keyif alıyor, şehvet duyguları var. Ancak bu ŞEHVET duygusu, LİBİDO (Cinsel arzu) MASKÜLEN KARAKTER(Sağlam Çerçeve,duygusal güç v.b karakter özellikleri) karşısında ORTAYA ÇIKIYOR ve kadınlar bu karaktere sahip kişiler ile SEKS yapmak istiyorlar. Kısaca KADINDAKİ ŞEHVET DUYGUSUNU DAVRANIŞLARIMIZ İLE UYANDIRARAK Libidosunu YÜKSELTİYORUZ. Kadın seks yapıp güzel-ateşli dakikalar geçirme arzusuyla DOLUP TAŞIYOR. Ardından bu olay bize de keyif vereceği için kadınla SEKS YAPIYORUZ. Tamamen duygusal çıkarlara dayanılan bir eylem bu. İki taraftan herhangi biri para kazanmıyor. Sadece hayatı 30-40 dakikalığına güzelleşiyor. Güzel duygular,güzel anılar yaşamış oluyor. Her insan doğası gereği “güzel duygular” tadmak istiyor ve biz iki tarafta sadece bu isteğimizi karşılıyoruz birbirimizin. Daha iyi elbiseler giyme isteğini karşılamıyoruz, hesap ödemeden güzel yemekler yeme isteğini de karşılamıyoruz. ATM ERKEK olmuyoruz. O, güzel duygular TADMAK istiyor insan olduğu için ve SEKS gayet güzel duygular yaşatan bir eylem. Ancak sadece MASKÜLEN karaktere sahip bir erkek ile yapıldığında kadın güzel duygular yaşayabiliyor. Kadının bir BETA ÖDER ile yaptığı seksteki AMACI güzel duygular yaşamak değil. Sadece “kaynaklardan faydalanma” arzusu. Bu arzunun gerçekleşmesi için ise BETAYA “güzel duygular” yaşatması lazım. Yoksa BETA ona “para” vermez, kaynak sağlamaz. Bir escort, orgazm olmak için seks yapmaz sizinle. Kadınlarında seks arzusu vardır ve bu arzu MASKÜLEN KARAKTER karşısında açığa çıkar. İnce belli, dolgun göğüslü, pürüzsüz bacaklı bir kız size nasıl çekici görünüyorsa, maskülen karaktere sahip erkek de kıza tamamen AYNI ŞİDDETTE ÇEKİCİ GÖRÜNÜYOR. Bunu anlamanız, kadın-erkek ilişkilerine bakış açınızı KÖKÜNDEN DEĞİŞTİRİR. Erkeğin arzusunu DIŞ GÖRÜNÜŞ, kadının arzusunu KARAKTER ortaya çıkarıyor. Yuvarlak bir popoya baktığınızda ne hissediyorsanız, kadın da duygusal olarak güçlü birer erkekle konuşunca-bakınca AYNILARINI HİSSEDİYOR. Aynı derecede azıyor,TAHRİK OLUYOR, SEKS ARZUSU ARTIYOR. Para-statü karşısında açığa çıkan arzu; SEKS Arzusu (cinsel çekim,libido,şehvet) değildir. Ferrariye binebilme fikri ona heyecan verir, ünlü birinin sevgilisi olup TANINMA fikri ona heyecan verir. İşte onun ÇIKARI bunlardır. Çekici gelen şey bunlar. Çekici gelen şey karşıdaki erkeğin maskülen davranışları DEĞİL, onla seks yaparken yaşayacağı güzel duygular fikri DEĞİL. Çekici gelen şey başka şeyler. Mahmut Abi “kızların zengin erkek tercihi” yazısında şöyle demişti :

     – “Çoğu erkeğin bulup bulabileceği kadın ilgisi ve seks çeşidi, alışveriş şeklinde olan sekstir. Maalesef çoğu erkek hayatları boyunca, kadının maskülinite teslim ettiği azgın ve vahşi seksi tek bir kere bile deneyimlemezler.”

     Evet arkadaşlar, hiç yaşamadığınız için belki bilmiyorsunuz ama Mahmut Abi’nin bahsettiği bir seks türü de mevcut. KADINLAR MASKÜLEN KARAKTER KARŞISINDA AZIYOR VE ONLA VAHŞİCE SEVİŞMEK İSTİYORLAR. “MASKÜLEN KARAKTER” karşısında dedim, PARA(KAĞIT PARÇASI) KARŞISINDA DEĞİL. Odaklandığınız nokta “kadını sikmek” olmuş sizin. Arkadaşlar bir kadını sikmek-yatağa atmak zor bir olay değil. Parasını öderseniz (artık ne kadarsa) dünyada ki bütün kadınları yatağa atabilirsiniz. Veya bir kadın SEFİL-FAKİR bir hayat yaşıyorsa ve sizin yaşam şartlarınız çok daha RAHAT-İYİ ise, kadın sizin İMKÂNLARINIZDAN faydalanmak için sizle YATAĞA GİREBİLİR. Ancak gördüğünüz gibi burada sizle yatağa giren kadının AMACI BAŞKA. Amacı sizle vahşi bir şekilde sevişmek değil. İmkânlarınızdan faydalanmak istiyor ve bunu istiyorsa “sizi mutlu etmek” zorunda, yani DUYGUSAL ÇIKAR sağlamak zorunda. Yoksa imkânlarınıza erişim sağlamazsınız. Her insan ilişkisi bir çıkar ilişkisidir. Ancak bu tarz, kadının imkanlara erişim amaçlı yaptığı seks ilişkisinde siz, erkek olarak bence “ezik” konumda oluyorsunuz. Şöyle düşünün; 2 Kişi var ve kavga edecekler. Birinde silah-sopa var, diğerinde ise sadece sopa var.Silahı olan kişi silahını kullansa tek sıkışta işi bitirecek olmasına rağmen kullanmayıp, sopayla dövüşüyor. DAHA DA DOĞRUSU -> SİLAHI KULLANMAYI BİLMİYOR!!! İşte buradaki silah MASKÜLEN Karakteriniz. Siz, erkeksiniz. Ve kadınlar ERKEKLERDEN ETKİLENİYORLAR. Eğer erkek gibi bir KUR yaparsanız, YANİ SİLAHI kullanırsanız kadınları azdırıp YATAĞA GÖTÜRÜP ÇOK DAHA ATEŞLİ-KEYFLİ seksler yapabilirsiniz. Ancak siz SİLAHI KULLANMAYI ÖĞRENMEK yerine, amelelik yapıp sopa ile dövüşüyorsunuz. Kadınla seks yapmam için ENERJİ-KAYNAK harcıyorsunuz, kadınla seks yapmak için BEDELİNİ MADDİ-SOMUT olarak ödemem lazım tarzı “alışverişsel seks” diye adlandırılan düşünce yapısına sahipsiniz. Ve bu sizin zararınıza. Bu site, silahı kullanmayı ÖĞRETİYOR. Maskülen karakteri içselleştirmeyi yani. Maskülen olmak için sahip olunması gereken düşünce yapılarını size aktarıyor: “Bolluk zihniyeti” , “doğal arzulardan utanmamak”, “çerçeveyi korumak” , “eğlenen ustalık” ile kızlara yaklaşmak, “duygusal güç-disiplin” ikilisini geliştirmek için GÖTÜ KALDIRIP emek vermek, sabah erken uyanmak-ağırlık kaldırmak-testosteronu arttırmak. BUNLAR SİLAHI MERMİ İLE DOLDURMAKTIR,KULLANMAKTIR. Siz, bunları yapmak ya zor geldiği için ya da; BU SİLAHIN KADINLARI ÖLDÜRMEYE YETMEYECEĞİNİ (yani para-statü-yakışıklılık yok ise kadını yatağa götürmeye yetmeyeceğini) DÜŞÜNÜYORSUNUZ. Ben de size diyorum ki; YETERLİ! Beni kızdırmayın hakkaten aranızdan birini arkadaşımın okuduğu zengin piçlerin üniversitesine götürürüm. Görürsünüz para işe yarıyor mu, yaramıyor mu. Mavi haplı erkekler SÜRÜNÜYORLAR! Etrafları kız dolu olduğu hâlde bilmem kaçbin lira verip escorta gidiyorlar. Çünkü etrafındaki kızlar da zengin. O erkeklere para açısından muhtaç falan değil. Aralarında bir ilişki kurulacak ise, BU ANCAK “arzu-arzu” ilişkisi olabilir. Arzuya dayalı bir ilişki yani. O kızları PARALARIYLA ETKİLEYEMİYORLAR! Çünkü kızların paraya ihtiyacı yok, onlar da gayet zengin. Eee nerde kaldı beyler “para=arzu” ilişkisi ya? O kızları etkilemek için ancak kızlarda “seks arzusu” uyandırmak zorundalar ve bu da ancak MASKÜLEN KARAKTER İLE KUR yaparlar ise mümkün olabilir. Fakat çoğu kız çocuğu gibi yetiştiği için duygusal güce sahip değiller. Dolayısıyla kız karşısında ERKEK gibi özgüvenli davranamıyorlar. Sizin kafanızdaki “kötü çocuk+zengin piç” tanımı GERÇEĞİ YANSITMIYOR. Bunlar gayet cebinde parası olan, arabayla okula gelip giden fakat kız çocuğu gibi yetiştiği için duygusallığı HARD seviyede yaşayan zengin meriç ordusu. PARADAN SONRA SAĞLAM ÇERÇEVE GELMEZ, SAĞLAM ÇERÇEVEDEN SONRA PARA GELİR. Sıralama bu şekilde işte. BU ŞEKİLDE DÜŞÜNMENİZİN TEK SEBEBİ Mahmut Abi’nin de dediği gibi henüz paraya sahip olmamanız. Siz şu şekilde düşünüyorsunuz sanırım: Şuan asosyal, günde 4-5 posta 31 çeken, kadınlardan KORKAN-KONUŞMAYI BECEREMEYEN bir adamın eline 50 bin lira verelim. Para, onun kadınla konuşurken duyacağı “korku” duygusunu engeller? Birden bire alfaya dönüşür ve kadınlar karşısında çok rahat davranmaya başlar, ilk konuştuğu kadını yatağa götürür? KEŞKE PARA KARAKTERİ DEĞİŞTİRMEYE YETERLİ OLSAYDI LAN! Para, karakteri değiştirmeye yeterli olsa PSİKOLOJİ diye bir bilim olmazdı. Özgüvensiz bir insana verilecek tek çözüm= GİT PARA Kazan, çalış,uğraş ve daha fazla para kazan. Özgüvensizliğin geçer? Ama böyle değil? Para karakteri değiştirmeye yeterli olsa Mahmut Abi kendi de dediği gibi bu siteyi açıp burada maskülinite üzerinde durmazdı. Sitedeki yazılar duygusal güç-oyun falan değil de PARA KAZANMA ÜZERİNE YAZILAR ile dolu olurdu. Madem para SAĞLAM ÇERÇEVE getiriyor, GİDİN VE Para kazanın. Maskülinitenin üstünde duran bu sitede ne işiniz var? Siz de böyle olmadığını ÇOK İYİ BİLİYORSUNUZ. Ancak MAVİ HAPIN ETKİLERİ DAHA TAM GEÇMEDİĞİ İÇİN O BEYNİNİZDEKİ KURT, “MASKÜLİN OLMANIN ÖNEMİNİ” sorgulayıp duruyor.

     1. – BÖLÜM 4

      Sizin kafanızdaki denklem-SIRALAMA şu şekilde:

      – “Neden ben fakirken ilgi duymayan kadın, zengin olunca ilgi duydu? -> Demek PARA CİNSEL İLGİYİ UYANDIRIYOR.”

      İşte “para=cinsel çekim” yanılgısı bu şekilde düşünmenizden ötürü ortaya çıkıyor.

      Para sadece bir KAĞIT PARÇASI. Sen paraya bakınca sikin kalkıyor mu? Kalkmıyor. Paraya bakınca sana çekici gelen şey: PARANIN SUNACAĞI İMKÂNLAR. Kadın paraya bakınca da ISLANMIYOR, ona heyecan veren şey: PARANIN SUNACAĞI İMKÂNLAR. AYNI ŞEYLER! VAJİNASI ISLANMIYOR-GENİŞLEMİYOR.

      Zengin olunca sana ilgi duymasının sebebi; “SENİNLE YATMA FİKRİNİN ONA HEYECAN VERMESİ” DEĞİL. Anlamıyorsunuz, DEĞİL. Senle birlikte olursa YAŞAYACAĞI HAYATIN “KALİTELİ” Olma fikri ona baya bir heyecanlı geliyor olabilir. Ancak bu HEYECAN Size DAHA Fazla ve ATEŞLİ SEKS OLARAK DÖNMEYECEK. ATEŞLİ-VAHŞİ seksi PARA GETİRMEZ. Maskülinite=ateşli getirir

      Siz diyorsanız ki;

      – “ateşli-vahşi” seks yaşamak gibi bir amacım yok, hedefim sadece kendimden daha kötü hayat şartlarına sahip şekilde yaşayan kadınlara “imkânlarımın iyi olduğunu” göstermek ve ÖNÜME DOMALIRSA, imkânlardan faydalanabileceğini anlatmak. Ve bunun sonucunda yatağa gitmek. Benim hedefim bu. Erkek oluşumu ve erkek gibi davranmamın onun içinde uyandırdığı cinsel arzuyu kullanarak seks yapmayacağım. ERKEKLİĞİ SOYUTLUYORUM. Erkekliğin cinsel arzu uyandırdığını ve bunun yatağa gitmek için yeterli olduğunu kabul ediyorum ancak erkek olmak götüme zor geldiği için (duygusal gücü kazanmak, para kazanmaktan çok daha zordur) başka şeyler kullanıyorum..”

      Pekâla, bu sitenin de benim de sizle bir işi yok o zaman. Yapmanız gereken şey; Sizden DAHA FAKİR, daha alt STATÜDE bir kız bulup, güzel-zeki kızları kendinize layık görmeyip ancak sizden ALTTA Kadınlar ile “kaynak sağlayıcı,beta öder” ilişkisi kurmak. Çok zengin olmadığınızı da tahmin edersem, RADARINIZI o kadar kısıtlarsınız ki; kasiyerlere falan yürümeyi denersiniz. “Benden daha çirkin,daha fakir,daha ezik birini ancak benle ilişkiye girmeye iknâ edebilirim” şeklinde bir içsel oyununuz olur. Hâlbuki içsel oyun; “BEN HAYATTAKİ HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYORUM.” şeklinde olmalı. En güzel kızı siz HAK EDİYORSUNUZ. Başka bir erkek değil, en güzel yaşam şartlarını da hak ediyorsunuz. En güzel şekilde görünmeyi de hak ediyorsunuz. Bunun için statü-vucüt kasmanız lazım, ÇÜNKÜ SİZ HER ALANDA EN İYİYİ HAK EDİYORSUNUZ. Kız konusunda da güzel-kaliteli olanları hak ediyorsunuz. Görünüş olarak sizden daha aşağıda olanları DEĞİL. Kızların hoşuna giden erkek modeli; “güzel bir şeye sahip olmak isteyen ve bu konuda ISRARCI olan” ERKEK MODELİDİR. Vazgeçmeyen, kızın güzel göğüsleri varsa “bunu ben yalamalıyım” diyerek düşünüp kıza yürüyen, kızın çerçeveyi düşürüp kendi çerçevesine sokana kadar vazgeçmeyen, sataşan ve biraz ısrarcı davranan erkek modeli. Unutmayın; HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUNUZ. Değerlisiniz. ERKEK OLDUĞUNUZ İÇİN, BÜTÜN KIZLARI Etkileyebilirsiniz. Güzel-Çirkin fark etmiyor. Güzel kız da MASKÜLİNİTEDEN ETKİLENİR, ÇİRKİN KIZ DA. Hb9-hb6 tavlamak arasında “yapmanız gerekenler” açısından BİR FARK YOKTUR. Sağlam çerçeve,eğlenen ustalık, zekice geçilen testler İKİ kız tipini de azdırarak yatağa götürür. HB9 olanı da, HB8 olanı da. Ancak siz HB9 olanın bedenini daha çok beğendiğiniz için ONU HAK ettiğinizi düşünüyorsunuz; ÇÜNKÜ SİZ HAYATTA HER KONU VE HER ALANDA EN İYİSİNİ HAK EDİYORSUNUZ. İyi yaşam şartlarına sahip olmak için zengin-paralı olmaya ihtiyacınız var. Ancak kadınları etkilemek için ERKEK OLMAKTAN daha fazlasına ihtiyacınız yok. Doğa, kadınlara “erkeklerle çiftleş” dedi. “paralı olan erkekler” ile demedi.

      Ben dönüp bir evrime bakıyorum, geçmişe bakıyorum, geçmiş tecrübelerime bakıyorum ve şu şekilde sorgulamaya başlıyorum :

      – “Ulan geçmişte PARA diye bir şey yoktu. Eğer para kadındaki cinsel çekimi uyandırıyorsa, para diye bir şey yokken hiçbir kadının çiftleşmek istememesi lazım. Geçmişte ki her erkeğin, kadın çiftleşmek istememesine rağmen ONU ZORLA SİKMİŞ olması lazım (?). E ama böyle bir şey olsaydı tarih tecavüz hikayeleri ile dolu olurdu. Ama dolu değil (?). Eğer para yokken cinsel çekim uyanmıyorsa, neden normalde ayık kafayla birbiriyle cinsellik düşünmeyen bir kadın ve erkek sarhoş olunca kendini yatakta buluyor? Demek ki her kadın ve erkek arasında birer DOĞAL ÇEKİM VAR. Erkek ve kadın bedeni arasında DOĞAL OLARAK BİR ÇEKİM VAR. Doğa veya tanrı; artık her ne ise, bize verdiği “üre,çoğal” komutunu yerine getirmemiz için iki cinsiyet arasına böyle bir duygu koymuş. Hiçbir dış maddesel faktör yok iken bile aramıza koyduğu bu DUYGU, BU DOĞAL ÇEKİM bizim çiftleşmemiz ve bundan keyif almamız için YETERLİ olmuş. Doğa veya tanrı; Kadınların bedenini kıvrımlı-yumuşak-güçsüz yaratmış. Kadınlar ruhunu ise itaatkâr-edilgen, yönetilmekten KEYİF ALAN bir yapı ile yaratmış. Erkeğin bedenini ise sert-kaslı-daha güçlü yaratmış. Erkeğin ruhunu-zihnini ise ETTİRGEN-ETKEN, hükmeden, duygusal olarak daha güçlü, YÖNETMEKTEN VE İTAAT ETTİRMEKTEN KEYİF ALAN bir varlık olarak yaratmış… Vay be. İkisi resmen birbirine anahtar-kilit gibi uyum sağlıyor. Erkek GÜÇLÜ(duygusal güce sahip olmaktan) OLMAKTAN KEYİF ALIYOR, Kadın ise GÜÇLÜ (duygusal güce sahip olan) OLAN TARAFINDAN YÖNETİLMEKTEN KEYİF ALIYOR. BU BÖYLE NEYM!!! Şu kötü biten birkaç yıl önceki ilişkine baksana Neym? Sen, “duygularımı ne kadar belli edersem, beni o kadar sever”diye düşündüğün için telefonda konuşurken ağladın,sensiz yapamam,sen benim vazgeçilmezimsin diyordun. Onun yokluğunda duygusal olarak güçlü kalamayacağına onu inandırmak için YEMİNLER EDİYORDUN. Sen olmazsan yokluğunda depresyona girerim,ölürüm diyordun. Kısaca duygusal erkek olmanın kitabını yazdın ona ve bunun ilişkiyi daha iyi bir hâle getireceğini düşünüyordun… “Onun istediklerini ne kadar yapar,yerine getirirsem; beni o kadar çok sever.” diye düşündüğün için HEP ONUN İSTEDİĞİNİ YAPIYORDUN. O ne diyorsa, o oluyordu. “Kimle konuşuyorsun?” Diyince whatsapp sohbetinin ekran fotoğrafını atıyordun. Son görülmen ondan sonra whatsapp’a girdiğin için değişti ise, bunun hesabını veriyordun, ÇÜNKÜ O İSTİYORDU. VE SEN BU İSTEĞİ YERİNE GETİRİRSEN SENİ ÇOK Daha fazla sevecekti? Onun istediği yerlere gidiyor, onun istediği müzikleri dinliyordunuz. İlişkide ki konumun artık “mutlu olan kişi” olmaktan çıkmış, “sürekli isteklerini yerine getirerek, İTAAT EDEREK; mutlu etmeye çalışan kişi” konumuna gelmişti. Duygusal oldun ve İTAAT ETTİN NEYM. Sonuç? ALDATILDIN. Kavgalar arttı. Ne kadar isteğini yerine getirirsen getir, HEP DAHA Fazlasını istedi. Sanki bunu “şımarık” bir kız olduğu için değil de, “yeter artık yarrağını masaya vur ve ben erkeğim, şunu istemiyorum” DEMEN İÇİN YAPIYORDU SANKİ. Çünkü şımarık bir kız değildi normalde. Sanki altyazı olarak “itaat etmeni istemiyorum. bu yüzden seni kızdıracak şeyler istiyorum. aslında bunları senin itaat ettiren ve itaat ettirirken keyif alan, yani doğanın koyduğu erkek modeli olarak görmek istiyorum. Böyle olup olmadığını görmek için ise senden sürekli bir şeyler isteyerek TEST ediyorum. Ancak sen sanki daha çok itaat etmekten keyif alan bir KADIN GİBİ DAVRANIYORSUN. İtaatkâr yapı KADIN RUHUNUN BİR Özelliği. Sen bunu yapıyorsan, o hâlde sen bir erkek olmamalısın. Yarrağını masaya vurmak için, sana KÖPEK GİBİ DAVRANMAMI MI bekliyorsun? Aileni eleştiriyorum sesin çıkmıyor, şunu yap diyorum yapıyorsun. Eğer yapmaya devam edersen, hep daha fazlasını isteyeceğim NEYM. Ama aslında bu isteğim birer TEST. Bu testler kendini İTAAT ETTİREN bir erkek gibi göstermen için yapıyorum ama sen her seferinde itaat ediyorsun. Sana bir köpek gibi davranacağım ve bir gün KÖPEK GİBİ Davranmaktan BİLE sıkıldığımda veya Bana itaat ettiren biri çıktığında seni reddedeceğim NEYM. Çünkü birer KADIN gibi davranıyorsun.BANA OLAN ARZUNUN,İHTİYACA DÖNÜŞMESİNİ İSTEMİYORUM!” sanki sana altyazı olarak BUNLARI DİYORDU NEYM? Ama sen bunları GÖREMİYORDUN. Sanki gözlerinde bir perde vardı. Romantik erkek perdesi. Yanlış bakış açısıyla bakıyordun olaya ve KADINLARI, KADIN DOĞASINI GRAM BİLMİYORDUN. Ona yeri gelince maddi olarakta destek sundun. Her şeyi sen ÖDEDİN. Ee neym? PARANI-İTAATİNİ sunduğun hâlde terk edildin. Ve en önemli detay şuydu ki; sen bunları yaptıkça SEKSLER Azalmıştı Neym. İlk zamanlar ilgini kazanmak için çıplak fotoğraflar atan, yanına sırnaşan, tenhaya girdiğiniz gibi dudaklarına yapışan kız artık anca İYİ DİLENCİLİK yaparsan belki veriyordu. Seksler ve kadının ilgisi azalmıştı. DEMEK Kİ İTAAT ETMEK VEYA KADINA MADDİ İMKÂNLAR SUNMAK, Senin karakterine daha çok sevgi olarak dönmüyordu. Kızın azması ve seninle seks yapmak istemesi olarak HİÇ DÖNMÜYORDU.”

      Vay be… Ne uzun düşündüm. Biraz daha düşünürsem ölümsüzlüğü bulabilirdim belki ama neyse. O da sonra…

      – BÖLÜM 5 ALTTA

     2. – BÖLÜM 5

      – Önce geçmişi inceleyerek PARANIN CİNSEL ÇEKİM SAĞLAMADIĞI düşüncesini elde ettim.

      – Daha sonra “paranın” işin içinde olmadığı hâlde ortaya çıkan bir seks örneği verdim.

      – Bu örnekten yola çıkarak. Kadın ile erkeğin arasında HİÇBİR DIŞ FAKTÖRE BAĞLI OLMAYAN ve ASLINDA Hep içimizde bulunan bir “doğal çekim” olduğunu fark ettim. Yeryüzündeki bütün kadınlar ile aramızda DOĞAL BİR ÇEKİM VAR.

      DOĞAL ÇEKİM…

      BU ÇEKİM , KADIN İLE ERKEĞİN GÖZGÖZE GELDİĞİ “İLK SANİYEDE” OLUŞUR, ARTIK VARDIR. BAKIN KADIN VEYA ERKEĞİN KELİMESİNİN ÖNÜNE HİÇBİR “SIFAT” EKLEMEDİM. “ZENGİN,GÜZEL,YAKIŞIKLI” VESAİRE YOK.

      DOĞAL ÇEKİM, ERKEKTE BULUNAN TESTOSTERON VE KADINDA BULUNAN ÖSTROJEN HORMONUNUN BİRBİRİNİ ÇEKMESİDİR. FİZİKSEL ÖZELLİKLERDEN TAMAMEN BAĞIMSIZ OLARAK BU İKİ HORMON BİRBİRİNİ ÇEKİYOR! BU ÇEKİM RADYO DALGALARI GİBİ BİR ŞEY Mİ KESİNLİKLE HİÇBİR FİKRİM YOK, ANCAK VAR.

      MIKNATIS GİBİ DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ; “+” ve “-” KUTUPLAR GİBİYİZ. MESAFELERİMİZ YAKLAŞTIKÇA, ARAMIZDAKİ DOĞAL ÇEKİM ARTIYOR. BUNUN FİZYOLOJİK BELİRTİLERİ OLARAK KALP ATIŞLARIMIZ HIZLANIYOR, HEYECANLANIYORUZ, YÜZÜMÜZ KIZARIYOR VESAİRE. UZAKLAŞTIKÇA ARAMIZDA Kİ ÇEKİM AZALIYOR!

      DÜNYANIN EN ÇİRKİN ERKEĞİ İLE DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI ARASINDA DA DOĞAL ÇEKİM VARDIR!!!

      DÜNYANIN EN ÇİRKİN KADINI İLE DÜNYANIN EN YAKIŞIKLI ADAMININ ARASINDA DA DOĞAL ÇEKİM VARDIR!!!

      Ve eğer “UYGUN ŞARTLAR” SAĞLANIRSA BU İKİ HİKAYEDEKİ İKİ ŞAHIS DA ÇİFTLEŞİR!

      ISSIZ BİR ADAYA DÜNYANIN EN GÜZEL-ZENGİN-STATÜ SAHİBİ KADINI İLE DÜNYANIN EN ÇİRKİN-FAKİR-ÇÖPÇÜ ADAMINI KOYARSAN; KISA BİR SÜRE SONRA ÇİFTLEŞİRLER!

      ÇÜNKÜ KADIN İLE ERKEK ARASINDAKİ ÇEKİM 0 (sıfır)’DAN BAŞLAMIYOR!!!

      KADIN’DA DÜNYANIN EN EZİK ADAMINA DÂHİ 5’DEN, ERKEKTE, DÜNYANIN EN ÇİRKİN KADININA DÂHİ 10’DAN BAŞLIYOR!!! AMA KESİNLİKLE SIFIRDAN BAŞLAMIYOR. EĞER BİR KADININ VUCÜDUNUN İÇİNDE ÖSTROJEN, BİR ERKEĞİN VUCÜDUNUN İÇİNDE TESTOSTERON VAR İSE; BU KADIN İLE ERKEK BEDENİ ARASINDA DOĞAL BİR ÇEKİM VARDIR! BU ÇEKİM KADIN VE ERKEĞİN BİRBİRİ İLE ÇİFTLEŞMESİ, ÇİFTLEŞMEDEN KEYİF ALMASI, BİRBİRİNDEN ETKİLENMESİ İÇİN YETERLİDİR! KARŞILIKLI RIZAYA DAYALI SEKS YAPMASI İÇİN YETERLİDİR! İKİ TARAFTAN BİRİNİN RAHATSIZ OLMASI VEYA KARŞIDAKİYLE SEKS YAPMAK İSTEMEMESİ GİBİ BİR DURUM YOK! SADECE ERKEK OLUŞUNUZ VE KARŞI TARAFIN SADECE KADIN OLUŞU, KEYİFLE ÇİFTLEŞEBİLMENİZ İÇİN YETERLİ! BİRBİRİMİZDEN DOĞAL OLARAK ETKİLENİYORUZ!

      DOĞAL ÇEKİM BİTMEZ, KADINLARDA EN AZ 5’E, ERKEKLERDE 10’A DÜŞER. EN “SİKMEM” DEDİĞİNİZ KADINI BİLE ASLINDA SİKERSİNİZ! YANINIZDA ÇIPLAK BİR ŞEKİLDE UYUSA, BERABER SARILIP BİRAZ OYNAŞSANIZ DOĞAL ÇEKİM 10’DAN 50-60’A ÇIKAR VE SERTLEŞİRSİNİZ. AYNI ŞEKİLDE BİR KADIN EN KÖTÜ ERKEĞE BİLE “5” KADAR DOĞAL ÇEKİM DUYAR. SIFIR DEĞİLDİR!!!

      DUYULAN MİNUMUM DOĞAL ÇEKİM DEĞERLERİ, ÇİFTLEŞMEK-BİRBİRİNİ İSTEMEK İÇİN, KADIN VE ERKEĞİN BİRBİRİNE CİNSEL ÇEKİM DUYMASI VE ETKİLENMESİ İÇİN YETERLİDİR!

      DOĞANIN “SIRASIYLA” BİZE VERDİĞİ İLK 2 KOMUT ŞU:

      1-) HAYATINI DEVAM ETTİR

      2-) ÜRE.BİR AMCIK BUL VE DÖLLE. KADINA İSE BİR ÇÜK BUL VE KENDİNİ DÖLLET. SOYUNU DEVAM ETTİR,ÇOĞAL

      BİR KADIN VE BİR ERKEK VARKEN SİSTEM BUDUR. HİPERGAMİ YOKTUR. ORTADA BİR KADIN VE BİR ERKEK VARDIR, VE BUNLAR ÇİFTLEŞİRLER. ÇİFTLEŞMELERİNDE PARA-STATÜ-GÖRÜNÜŞ GİBİ KAVRAMLARIN YERİ YOKTUR. DÜNYA ÜZERİNDE SADECE 2 İNSAN VARKEN, “YAKIŞIKLI,GÜZEL” DİYE BİR KAVRAM YOKTUR. “STATÜ” YOKTUR. VE DOĞA BU İHTİMÂLİN GERÇEKLEŞMESİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURARAK, KADIN VE ERKEĞİN İÇİNE BİRBİRİNE KARŞI BİR “ÇEKİM” KOYMUŞTUR. BU KOYDUĞU MİNUMUM ÇEKİM= ÇİFTLEŞME İÇİN YETERLİDİR. SOYUN DEVAM ETMESİ İÇİN İSE GEREKLİDİR

      Peki ya HİPERGAMİ, Yani kadınlardaki “en iyi erkekle çiftleşme güdüsü”…?

      Olay şu, 2 erkek bir kadın varken, bu 2 erkekten biri dünyanın en yakışıklı-maskülen erkeği, diğeri en eziği olsa bile kadının ikisine de karşı DUYACAĞI MİNUMUM DOĞAL ÇEKİM oranı 5. SIFIR DİYE BİR ŞEY YOK. Oldu ki, en iyi erkek öldü, ezik erkeğe karşı duyduğu minumum çekim oranı olan 5, o erkeği çekici bulup çiftleşmesi için yeterli olacak. Sadece TESTOSTERONU olduğu için, ona çekim duyuyor. Ancak maskülen erkeğe karşı çekim minumum 5 fakat maksimum da 5 değil, 40-50 oranında çekim duyuyor diyelim. O erkek sonradan en ezik erkek olsa bile ona karşı duyduğu çekim SIRF TESTOSTERONU olduğu için 5’e düşer. Doğa, SOYUN DEVAM ETMESİ için bu çekimi aramıza koymuştur. Bir kadın, uygun şartlar gerçekleşir ise en çirkin erkeği de çekici bulup çiftleşebilir. Eğer ona karşı hissettiği çekim sıfır olsaydı; şuan emin olun insan nufüsü bu kadar BÜYÜMEMİŞTİ. Hiçbir dış faktör yok iken bile KADIN Size testosteron sahibi olduğunuz için %5 çekim duyar. Bir kadın, daha iyi özelliklere sahip bir erkek piyasada yok ise, sizle sadece testosteron sahibi olduğunuz için seks yapabilir,çünkü doğa üremeyi emretti. Duygusal güç-sadakat gibi bonuslar işin içine girerse sizle seks yapma sebebi artar. Çekim duygusu GÜÇLÜ BİR DUYGUDUR. “asla kocamı aldatmam,asla şu serseri ile seks yapmam” diyen kadınların alayını bunu yaparken görüyoruz,hikayelerini dinliyoruz. S.L.G.H.Kaldırmak yazısında belirtildiği gibi kimsenin STANDARTLARI YOK. “ŞUNLA ASLA SEKS YAPMAM” diye bir olay yok. Birbirimizi MIKNATIS GİBİ ÇEKİYORUZ.

      Doğal çekim, erkek kadının vucüdunun gördükçe artıyor. Kadın erkeğin karakterini gördükçe artıyor. Kadın dış görünüşe bakarak erkekten daha az etkilendiği için, çekim 5’den başlıyor. Erkekte dış görünüş çekim-arzu için yeterli olduğu için kadının iki katı. Kadına karakterinizi yansıtarak Onun içindeki çekimi tırmandırabilirseniz, kadın MANTIĞINI kaybedecek ve mantıksız gördüğü işi yapacaktır. İstediğiniz kadar zengin bir kadına yürüyün, hiçbir lafını ciddiye almaz oyununuzu oynarsanız, çekim yeteri kadar tırmanırsa sizinle SEKS YAPACAKTIR. Bu arzu, dışsal faktörlerin çok ötesinde.

      – BÖLÜM 6 ALTTA (Hâlen kör olmadıysan)

     3. – BÖLÜM 6

      Bir kadın, paradan çok erkeğin tecrübesine; YAŞAMIŞLIĞINA BAKAR. “Yaşamak” kavramını bir önceki yazının dördüncü bölümünde açmıştım. Yaşamanın temel ihtiyaçları yerine getirmek olmadığını, çeşitli olaylar-duygu durumları yaşamak ve hatırladığınız ANILARIN fazla olmasıdır demiştim. Zengin kocalı HB9’a yürüdüğünüz an, kadın sizi “paralı/parasız” olarak TEST ETMİYOR CİNSEL PARTNER OLARAK DÜŞÜNÜRKEN. Sizi masküliniteniz, tecrübeniz doğrultusunda değerlendirip size karşı arzu duyup/duymayacağına karar veriyor. Tabii ki bunlar bilinçsiz gerçekleşiyor. Size karşı duyduğu minumum çekim olan %5lik doğal çekim bile, sizle seks yapması için yeterli. Ancak hipergami işin içine girince çekimi yüksek tutan erkeklerle seks yapmayı tercih ediyorlar. Siz, çekimi o anda birlikte olduğu erkekten daha da yükseltebilirseniz; kadına daha uç duygular hissettirebilirseniz, yaşamadığı duyguları tadmasını sağlarsanız ÇEKİM MANTIK DUVARINI YIKACAKTIR. Hipergami okları sizi gösterecektir. O oklar size dönükse; FAKİR-ÇİRKİN olmanızın bir önemi yok. Ve yeterince maskülin-tecrübeli bir erkekseniz o oklar size dönük olacaktır.

      Neyse yeterli bu kadar, cinsel çekim-para ilişkisini yeteri kadar incelediğimi düşünüyorum. Sürekli bir maskülin olmak maskülin olmak dedik çekimi o tetikler dedik. Ondan bahsedeceğim daha sonra. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Paranın da, kadının da,statünün de. Para için çalışın, statü için çalışın. KADIN İÇİN ERKEK OLUN YETERLİ. Erkek olmanızdan etkilenecekler. Sağlam çerçevenizden,testleri geçebilmenizden. “Çerçeve Savaşları” adını verdiğim olay ile maskülin olmak kadını nasıl etkiliyor biraz bunu incelemeye çalışacağım müsait olduğumda Temeli “Savaş lordu gibi hatun kaldırmak” yazısına dayanacak. O yazıyı okuyun,içselleştirin,anlayın.

      Ben Neym, “nejat işler filmleri izleyip, vay amq adamda para-statü-tip yok nasıl hatun kaldırıyor” diye düşünerek bu fikirlere ulaştım üstteki “mgtow kanseri adam” nickli arkadaşın dediği gibi 🙂 Mantıklı gelip size bir şeyler kattıysa, asıl önemli olan şeyin maskülinite olduğuna iknâ olduysanız, hedefiniz zengin-kaslı olmak kadar kendinizi duygusal olarak zor durumlara maruz bırakıp çerçeveyi-duygusal gücünüzü de geliştirmek olduysa amacıma ulaşmışımdır. Thanks. Özgüveni para-statüye bağlamak diken üstünde yürümektir, ikiside kaybedilebilecek şeyler çünkü. Ama bir kez zihin geliştiyse, OYUN ÖĞRENİLDİYSE.. Hayat boyu unutulmaz ve size her zaman kadın-saygınlık olarak geri döner. Asıl önemli olan bu olduğu için, tip-para ikinci ve üçüncü plânda kalıyor. EN ÖNEMLİ OLAN MASKÜLEN KARAKTER’DİR.Ham arzuyu bu yaratır, TİP-PARA’da olmak zorunda, ancak “nezaket paradoksu” yazısında oyun dâhil edilmeden sadece tip-para olmazsa kız sizi çekici bulmaz gibi bir yazı yazıldığı için, oyun olursa tip-para’nın önemi minumuma düşer, kadını en iyi oyun azdırır-etkiler demek istedim. Tip-para açısından altta olduğunuz bir kadını özgüven(oyun) ile tavlayabilirsiniz. Doğru olan bu. Bakmanız gereken bakış açısı ise; ÇÜNKÜ Siz onu hak ediyorsunuz ve erkek olmanız onla çiftleşmeniz ve onu etkilemeniz için yeterli. Düşünce bu olursa işiniz kolaylaşır. Gerçekte bu zaten. Para-Tip önemsizdir demedim. Düşünce yapısı “her şeyin en iyisini hak ediyorum” olmak zorunda. Bu olursa bunlar da önemsiz olmaz.

      Doğal çekim olayında ısrarcı olmamın sebebi, BİR KADININ Sizinle çiftleşmesi için “paranızın olmasına,statünüzün yüksek olmasına” GEREK YOK. Sadece erkek olmanız ve testosteron hormonunuzun olması sizden etkilenmesi ve çiftleşmesi için yeterli. Kadınlar sadece “çıkar” amaçlı seks yapmıyor. Onların feminenliği, boyun eğişi nasıl size çekici geliyor ise sizin kendinize güvenmeniz de ona çekici geliyor, erkekliğiniz hoşuna gidiyor. Ses tonunuz-sağlam duruşunuz kızları etkileyebilen detaylar. Doğal çekimde ısrarcı olmamın sebebi, HİÇBİR DIŞSAL Faktör olmasa bile; “bir kadınla bir erkeği aynı odaya koyarsanız çiftleşirler.” BUNU ANLATMAK VE BUNU DEMEK İSTİYORUM. Kadının sekse iknâ olması için paraya gerek yok. İki beden yakınlaşıp koklaştıkça bi taraf sertleşiyor, diğer taraf ıslanıyor. Kadın ve erkek arasında bir çekim var ve bu çekim güzellik-çirkinlik-zenginlik-fakirlik kavramlarına bağlı değil. Bunu adım kadar iyi biliyorum.

      14-15 yaşlarında bir erkek ve kız çocuğunu aynı yatağa koyarsanız, ASLA yakınlaşmadan duramazlar. Öz kardeş, arkadaş,amcakızı,teyzeoğlu gibi detaylarında ÖNEMİ YOK! Bir kız kardeş ve erkek kardeş arasında bile MİNUMUM DOĞAL ÇEKİM var. Bu doğal çekimin, insanlığın en zor şartlarda bile üremeye-çoğalmaya yanında bulduğu ilk karşı cins ile devam etmesi için doğanın koyduğunu mu diyim, evrimleştirdiğini mi diyim siktir edin orayı. Var olan bu. Birbirimizin bedenleri hoşumuza gidiyor, yakınlaşıp fiziksel temas attıkça YÜKSELİYORUZ, TAHRİK OLUYORUZ. Aramızda bir çekim var ve bu bizi SEKSE götürmek için var zaten. Sekse gitmek için bu çekimi kullanmak veya bu çekimi yaratmayı öğrenmek yerine YAPAY YOLLARDAN (KAYNAK SAĞLAYARAK V.B) sekse ulaşmak, KISA YOL VARKEN uzun yolu tercih etmek gibi geliyor bana.

      Neyse. Zaten uzun olan yorumlarım iyice uzadı.

      Bitirmeden önce Mahmut Abi’ye yazımı yayınladığı için teşekkür ediyorum. Gelen bazı karşıt fikirlere de gayet güzel, on numara cevaplar vermiş, kesinlikle bu konuda aynı fikirde düşünüyoruz Abi. Katılmadığınız bir nokta var ise “kişisel saldırı” yapmadan fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

      (Yazı bitti, şimdi hemen göz doktoruna randevu al.)

   2. Bu adam mucxjzzz değilse beni sikin. Okurken içimde oluşan duygular bile aynı amk. Komutanımı buldum:d

 12. Neym’in bahsettiği “testesteronum var, o halde yeterliyim” zihniyeti oyun oynayacağımız noktada elbet gerekli, buna katılıyorum. Lakin bu zihniyeti bir erkeğin içselleştirmesi için bunun arkasını da bir miktar doldurabilmiş olması gerekir. Statü, görünüş ve para elbette oyunun tamamı değil; fakat kendine bakan, başarılı ve statü sahibi insanın özgüveni ve maskülinitesi daha gelişmiş olacaktır. Pek çok özelliği sağlamamış ve kendini acının içine atmamış erkek kolay kolay “ben yeterim” zihnetini içselleştiremez. Statü, tip vb. özellikleri gerçekten düşük erkekler HB9’luk hatun asla düşüremez demiyorum, ama HB9’luk hatunları seçmesi genel olarak başarısızlıkla sonuçlanacağından özgüven kaybı yaratabilir. Sersefil insanın da “ben yeterim ” demesi, genel olarak başarısızlıkla biter, çünkü bir özü yoktur, temeli yoktur.

  1. Neymin bahsettiği oyunun sonunda kızın cep telefonu olursunuz. Eğlenceli, çekici, hiç bıkılmayan, sürekli geri dönüp baktığı bir alet. Sizden ayrılamaz, uzak durunca çıldırır vs. Fakat en sonuçta özgüven ve maskülünite kızların beğendiği bir şey ve her zaman kızlar sizi yeterince statülü (para, oyun, sosyal çevre, tip, eğlenen usta) görürse sizle yatıyor. Seçenin erkek olmadığı başarıya giden açılış oranından belli zaten. Monk mode, kendini geliştirmek bla bla süreçlerin aldığı zaman zaten belli. Özetle tavsiye edilen: Olabileceğinizin en iyisi olun, kızların %10 sizinle yatar böylece.
   Kendini geliştirmek isteyen adam için güzel bir rehber de, seks yapmak isteyen biri için … GEREKSİZ. Harcadığın mental enerjinin karşılığı yok (kısa vadede) . O yüzden sadece daha fazla cinsel ilişki isteyenler (benim gibi) için;
   1-Escort
   2-Çok sert bir ön eleme, hızlı fiziksel temas ve seks yapılacak yer müsait yere sahip olmak
   3-Uyuşturucu alemi oyunu
   daha pragmatik. 2.yöntem Türkiye’de çok nadir işe yarıyor, çünkü kızlar arasında rekabet yok. Bu gece dışarıda bir erkek bulayım zihniyetinde kız çok az, olsa bile onlara erişim zor. Zaten yürüyenleri çok olduğu için böyle bir ihtiyaç duymuyorlar.
   Bu yüzden “Ben yeterim” düşüncesinin altını gerçekten dolduramazsan (parayla, etkileyici konuşmayla, babanızın fabrikasıyla) elde ettiğin sıfır oluyor.
   Erkeklerin sekse erişiminin daha rahat olduğu yerlerde ise; ben yeterim bazen altı boş olsa da sizi sekse götürebiliyor. Çünkü yarrak/amcık kuru daha yüksek.
   O yüzden savaş lordu gibi kız kaldırmak gibi yurtdışı saha raporu çevirilerinin yeni başlayanlar için değeri olmadığını düşünüyorum. Redpill öğretilerinin içselleştirilip agresif bir dille tekrarlanması da. Benzer sonuçları beklerseniz, hayal kırıklığıyla evinize dönersiniz.

   1. Harika bir göte göt deme yazısı. Para kısmına kısmen katılmasam da baş ve son kısmı dillendirilmesini istediğim gerçekler. Madem burada gerçekleri konuşuyoruz, bunlar söylenmesi gereken şeyler. Bu denilenler de adamakıllı kimseyi arabesk kafasına falan sokmaz, sokuyorsa iki efes extrasını kapıp köşebaşında yerini alsın zaten.

 13. Yazıya aynen katılıyorum. Teorik olarak böyle. Ama ben her kıza karşı özgüvenli olamıyorum. Bu her erkek için geçerlidir. Mutlaka bazı kadınlara karşı veya bazı zamanlarda bazı ortamlarda özgüvensiz olurlar.
  Yazıdaki gibi mutlak özgüven sahibi olursa erkek için her kadın potansiyeldir. Fakat bu özgüveni tutturmak ne kadar mümkündür?
  Para konusunda da şunu diyeyim; Patronlarının karılarıyla ile yatan işçi hikayeleri olduğu gibi kocasının patronuyla yatan kadın hikayeleri de çoktur.

 14. Evrimin çok uzun bir süreç olduğu kısmının önemli olduğunu düşünüyorum. Bu çoğu zaman gözden kaçırılıyor. İçgüdüler çok çok uzun süreçler sonucu oluşuyor. Bir de Neym’in yazdıklarından özellikle
  Sadakat kısmı redpilde falan bazen gözden kaçırılıyor. Çünkü “eşlilik” olayı yeni bir şey sanılıyor. Halbuki hiç de yeni bir olay değildir.
  Desmond Morris’in “Çıplak Maymun” kitabını okumanızı tavsiye ederim.

 15. Her biri ayrı bir yazı konusu olacak yorumlar okudum. Her yorumdan alınacaklar var. Hepinize teşekkür ediyorum dostlar.

 16. Açıkççası biraz gerçekleri ıskalayan bir yazı olmuş,tabî tümden yanlış olmasa da, yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi, para, güç, güç de çerçeve getirir.

  Bu arada 1f’in bazı yazdıklarına fazlaca odaklanılmış, kırmızı gap camiasına epeyce hatrı sayılır katkıları var.

  Kh’i alelade bir pua felsefesine çevirmeye gerek yok, politik doğruculukla söylenemeyen bazı şeyleri de söyleyebilmek lazım.

 17. Paranın kadınlar konusunda dolaylı bir etkisi var. Parayla daha iyi giyinip daha iyi parfüm kullanıp daha iyi beslenip kendini geliştirebilme imkanlarından ziyade “enerji” arttırımı etkisi var.

  Açayım; üniversite son sınıftayım ve kafam iş güç meseleriyle dolu. Kaygılarım varken bu benim enerjime yansıyor. 2. 3. Sınıftayken hiç bir şeyi sallamadan oradan oraya koşturan o halimden eser yok şimdi. Tabii ki bir insan maddi koşullardan bağımsız olarak kendini pozitif olacak şekilde eğitmeli -ki bir nevi çerçevesini sağlamlaştırmalı demek bu, fakat maddi kaygılar insanı kaçınılmaz olarak etkiliyor. Oysa ailesinden varlıklı olduğunu bildiğim insanları gözlemliyorum ve hep keyifleri yerinde görüyorum onları.

  Gerçeği bilemem elbet, enerjilerini paraya indirgemek haksızlık olur. Bu taraftan göremediğim problemleri olabilir ama ekonomik özgürlük ciddi bir avantaj.

  Kısacası ekonomik özgürlüğün sağladığı rahatlığım yüzüne yansıdığı adamın kadınlarla şansı yüksek enerjisi sayesinde endişeleri olan adamdan fazla olacaktır.

 18. Bu yazıları okuduğumdan beri artık kendimi kendim gibi göremiyorum. Ben artık o değilim. O ben yok artık. Onun kim oldığunuda unuttum zaten. Hayat çok garip bir şey. Anlam veremediğim çok şey ve hiçbir şey. Ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım artık bilemiyorum yada biliyorum ama yapmıyorum. Ama neden yapmıyorum. Neden 18 yaşıma geldiğim halde yaşıtlarımdan çok farklı hissediyorum neden çocukluğuma geri dönüp beni kadınımsı değilde gerçek bir erkek gibi yetiştirilmek istediğim için zamana Tanrıya ve bana kötülük eden herşeye herkese çok kızgınım. Ben evet ben neden varım. Bu yaşımda neden bu kadar kızgınlık pişmanlık var neden bu siteyi daha önce görmedim hayatım neden yalanlarla dolu bu kadınlar veya kızlar hatta annem neden rol kesiyor diyorsunuz ya hani işte onların geninde var Peki Tanrı neden böyle acımasız bir şekilde bu hayatı bu sınavı verdi neden bende normal gerçek ama gerçekten hayatı yaşayan o sınıftaki gerçek erkek modeline tam uyan özcan arkadaşım gibi olamadım. Onun babası onu küçükken yanında çalıştırdı ve annesiyle az vakit geçirdi gerçek bir erkek gibi büyüdü. Peki ben naptım o çalışırken ben evde evcilik oynadım peki size sorarım şimdi benim Böyle yetişmemde Tanrımı Babammı annemmi benmi çevremmi medyamı suçlu kim suçluysa umrumda değil SADECE TANRIYA SORUM ŞU NEDEN BENİ ERKEK OLARAK YARATTIĞIN HALDE ERKEK GİBİ YETİŞMEMİ SAĞLAMADIN TANRI BENİ SEVMİYORMU YOKSA. Tanrım neden benim babam gerçek bir erkek gibi benimde yanında yetiştirmedi Allahım veya Tanrım neden ya neden bende o antik çağlardaki generallerin soyundan gelen modern alfa özelliklerini taşıyan erkek adamlardan olamadım. Neden bu hayatın gerçek bilgileriyle sonradan tanıştım neden ben en önemli yarışa sonradan katıldım bu yarış başladığında :((((((( ben neden evde evcilik veya saçma şeyler yaptım. O avlanan atalarımızın soyunu neden bende taşıyamadım. Reenkarnasyon varda ben eski hayatımda çok büyük bir suçu işledim yoksa. Soruyorum sadece yada ne sayarsanız Ben artık tükeniyor gibiyim ne yapıcağımı bilmiyorum. Yarışı kaybediyorum galiba hemde en önemli yarışı. Öyle bir yarışki kazanan herşeyi alıyor kaybeden ise sahip olduklarından oluyor. SABAH DIŞARI OKULA GİTMEK İÇİN ÇIKTIĞIMDA ARTIK KENDİMİ KENDİM GİBİ HİSSEDEMİYORUM. Bazen herşeyi boşverip bunların bir hayal olduğunu sanıp 7yaşımdaki o halime geri dönmek istiyorum o saf halime o kendim olduğum halime dertsiz halime. HAYATIN ANLAMINI DÜŞÜNÜRSEN HAYATI YAŞAYAMAZSIN. Bu nasıl bir söz MK peki neden yaşayamyıoz neden varız Bi olm neden ölüyoruz neden herkes hayatta kalmaya çalışıyor bu hayatı özel yapan o şeyler neler peki o şeyler neden ömürlü ve kısa neden. :((((((((((((((((((((( Okulda bir kız var abilerim benim hiç dert anlatacak abim olmadığı için size anlatıyorum Tanrıyı sadece beni sizle karşılaştırıp için seviyorum. Okulda o kızdan veya kızlardan yada o otobüsteki yada o gördüğüm kızları neden etkilemeye çalışıyorum ben neden böyleyim neden. Halbuki istemiyorum bu siteye girince sanki her kızı potansiyel eş olarak görmeye başladım halbuki istemiyorum etkilemek kimseyi etkilemek istemiyorum neden istiyimki. 18 yaşıma geldim hala kız arkadaşım yok diyolarki sanki çokmuş büyük dert Afrika’daki açları düşün diyorlar bunları diyenlerin en azından bir kız arkadaşı var
  BEN NEDEN BU KIZLARI KAFAMDA BÜYÜTÜYORUM ABİ SÖYLEYİN BANA NEDEN İNSANLARLA İLETİŞİMİ BU KADAR BÜYÜTÜYORUM NEDEN.

  1. kimse cevap yazmadığı için ve senin yaşlarında, hatta daha erken bazı düşüncelerine ben de sahip olduğum için yazmak istedim. Bi kere şunu anlaman gerek dostum. Hayatın anlamı dediğin şey bi tercihtir. Bu hayatta yaptığım her şey boşa zaten ölüp gidicem elime ne geçicek diye düşünürsen sana kimse böyle baktığında bu yanlıştır diyemez. Diyen adam empati yoksunudur. Olay burda senin hayata anlamı kendin katmandan geçiyor. Kimi insan kendini dine yöneltir bunu kolayca anlamlandırır. Kimi insana bu yetmez onun yerine kendine bi misyon oluşturur onu izler hayatına böyle anlam katar. Ve insana hayatın anlamını sorgulatan şey genelde boşluktur. Her sabah 6 da kalktığında her gün kendine bi şey katmak adına vaktini boş geçirmedikçe zaten yaptığın işler sana anlam katar ve bunları sorgulamazsın. Ve bu kadar duygu seli ve drama bi erkeğin hayatında olmamalı. Bu şekilde isyan etmek ve üzülmek yerine aynanın karşısına geç naapıyorum ben amk de. 6 yaşında kız çocuğu gibi ağlamak ne? Duygusal gücün öneminden bahsetmeme gerek yok. Boşuna bi erkeğin sahip olabileceği en büyük güç demiyorlar. 15 yaşında ergen kızlar bile ders çalışmam gerek deyip kendini disipline edebiliyorlar. İsyan etmenin faydası yok. Yolun daha başındasın. 40 yaşında aldatılmış ve çocuklu olarak da öğrenip bunları yaşayabilirdin. Öğrenmek için gayet iyi bi yaştasın ve burdaki yazıları okuyup 3-5 günde erkek olabileceğini sanıyorsunuz. Yazı okuyarak sadece erkek rolü yaparsınız. Ölüm savaş görmeden hayattan sille yemeden olgunluk gökten inmiyor. İstesen de istemesen de zaten erkek olucaksın. Farkındalığın avantajını kullan kalk kendine iki tokat patlat ve erkek olana kadar erkekmiş gibi davran. Dramayı kadınlar yapar. Erkek adam ol. Hayatından dramaları çıkar. Yok illa hayatın anlamı yok diyeceksen de keyfin bilir. Dediğim gibi. Kimse seni suçlayamaz. Ama aynı zamanda madem anlamı yok neden bi şeyler yapmadığım için pişmanlık duyuyorum diye de bi sormayı unutma kendine

 19. Abi çok önemli bir sorum var. Bir kıza dış görünüşümüz için soru sormalımıyız(öneri tarzında)? Bu cevaplar ne kadar dogrudur

  1. Ben kızların görüşünü ciddiye alırım çünkü zayıfım mesajı vereceksen sor.
   Bu sitede ne varsa didik didik okuyup anlayan ve sindiren biri kendi özgün taktiklerini geliştirebilir ve olması gereken de budur. Mühim olan işin özünü kavramak. Oradan buradan alınacak akılla bir yere kadar. Bir adım sonrası ne olacak?

  2. @Tans,

   Bahsettiğin örneğin bir kıyafet alırken 2 tanesi arasında kalırsan kıza atıp fikrini almak ise evet olabilir.

   Ancak kendi üzerinden sorular sormamalısın Mesela; kafam büyük mü sence? Burnum çok mu kötü? Götüm çok mu büyük? Bu tarz sorular senin kendine güvenmediğinin, kendinle barışık olmadığının göstergesidir ve bence çok itici gelecektir kıza. Tarz belki değiştirilebilir kızın önerisiyle ancak vucüdundaki değiştiremeyeceğin özellikler üzerinden soru falan sorma. Bu kendine yetmediğinin ve içsel bi güveninin olmadığını kıza yansıtıyor. Erkeğin kendine güveni dış görünüşünden ötürü gelmemeli. Görünüşle dikkat çekmek kadınların misyonu, bizim değil. Onlar ancak dudaklarım küçük vesaire diye tribe girer. Bu şekilde tribe girip herkese soru soran erkek FEMİNENDİR, komplekslidir, acizdir. Erkek adam saçı başıyla değil, davranışlarıyla dikkat çeker. Kızların görüntüleri üzerinden triplere girmesi doğal bir şey çünkü görüntüleri kötü olan kızların DAVRANIŞLARI sikimizde bile değil. Ancak erkeğin görünüşü %100 iyi olsa bile davranışları ezikçe ise kadının gözünde değeri olamaz. Çene kemiklerine,güzel bir buruna v.b sahip olmak bırakın kadınların derdi olsun. Sizin derdiniz DAHA CESUR olmak, daha iyi bir LİDER olmak, DAHA ÇOK SORUMLULUK alabilmek, DAHA az AĞLAMAK olsun. Zira kadının gözünde erkeğin değerini belirlerken dış görünüşün önemi çok kötü değilse %10-20 etki ediyor. Kadının erkekte değer verdiği asıl şey %80lik bölüm olan erkeğin sahip olduğu KARAKTER-DAVRANIŞ- DUYGUSAL GÜÇ-SAĞLAM ÇERÇEVE-EĞLENEN USTALIĞI KULLANABİLME-ZEKA tarzı şeyler. Tipi kötü olan adam açığını duygusal gücünü geliştirerek kapatıp kızlarla yatabilir. Tipi iyi fakat duygusal gücü tırt bir adam ise dış görünüşünü istediği kadar geliştirsin ASLA HAYALİNDE KURDUĞU kadınlardan beklediği SAYGI-SEVGİ-İlgiyi göremez.

   Kendinle barışık ol ve asıl meselenin dış görünüş değil, karakter olduğunun farkına var. Ben çevremde bana “ya şuram çok kötü be” diyen erkeklere direk “ya bi siktirgit kodumun karı kılıklısı” diyip geçiyorum. Görünüşü yüzünden tribe giren erkek benim gözümde erkek bile değil amına koyim. Hele spor yapanlarda ki şu “estetik” tripleri yok mu, kodumun eşekleri ya. Estetiğin etkisi az amına koyim az. Karı kız istiyorsan estetiği değil, davranışlarını geliştir. Kendinle barış-samimi ol, cesur davran, fikirlerini yansıtabil, eğlenebil, kötü özelliklerinle bile taşak geçebil, kadının doğasını bil ve ona göre hareket et. Bir adam istediği kadar yakışıklı olsun bir kıza “muhtaç-yokluk zihniyetiyle” davranmaya başlarsa KADIN ONU TERK EDER. Kız bir adamın çirkin olup olmadığına değil, o adamın ne kadar BOLLUKTA olduğu ile ilgileniyor. (Yada adamın oyun ile böyle yansıtabilmesine) Asıl arzusunu uyandıran şeyler tamamen farklı. Bu tarz dış görünüş tribine giren adamların yine temel sorunu kadında “arzuyu” NEYİN OLUŞTURDUĞUNU BİLMEMELERİ. Bilen adam zaten fazla kasmıyor.

   Bir kızın senden etkilenip etkilenmemesi için “burnunu beğenmesine” gerek yok. Bunu sorup “evet” cevabı alınca kızla “tamam artık benden etkilenebilirsin” gibi bir sözleşme imzalamış olmuyorsun. Bunu yapan herifler sanki kız kendilerini beğenince “o zaman artık beni arzulayacaksın ve seks yapacaksın” sözleşmesi imzalamış gibi düşünüyorlar.

   Beğenmek ve YATIRIM yapmak farklıdır. Güzel bir resim tablosunu dünyadaki 7 milyar insanın hepsi beğenir. Ama o resim tablosunu almak için kaç kişi yatırım yapar? Kaç kişi uğruna fedâkarlık yapar? Bu tamamen o resim tablosunun insanda yarattığı DUYGUSALLIK ile âlakalı. Bir insan o tabloya DUYGUSAL YATIRIM yaptı ise onun için bir şeyler yapar. Örneğin aile fotoğraflarımız.

   Kısaca güzel bir tablo olabilirsiniz fakat tablonuzun güzelliğinin karşıda uyandırdığı duygular tek başına yeterli değildir, sadece dikkat çeker. Tablonuzun oluşturduğu duyguları davranışlar ile destekleyerek kızda ki duyguları arttırmalı-yaratmalı ve size duygusal yatırım yapmasına sebep olmalısınız. (Şehvet-mutluluk-yerine göre hafif şaşırtma veya kızdırma. Bunları hissettirdiğin kadar onda değerli oluyorsun.) Bir tablo tek başına yeterli duyguyu yatıramaz. Kadının tablosu bizi sekse götürmeye yeterlidir ancak ERKEĞİN TABLOSU kadını sekse götürmeye yeterli değildir. O yüzden asıl derdimiz tabloyu değil, davranış-karakteri maskülenleştirme olmalı-olsun.

   Demek istediğimi anlatabildim umarım. Sakın bir kıza dış görünüşün hakkında soru sorma. Sen kendini yeterli hissettiğin için O SENİ YETERLİ HİSSEDER. Sen kendini yetersiz hissediyorsan o da seni böyle hissedecektir. Görünüşün nasıl olursa olsun YETERLİ HİSSEDİYORMUŞ gibi davranmak zorundasın, yoksa kadın sana güvenmez. Ben bir kıza “sence yakışıklı mıyım,beğendin mi beni, sence şuram iyi mi-kötü mü” diye sormayalı yıllar oldu. Kiloluysan kilolu-zayıfsan zayıf-bi yerin çirkinse çirkin, SİKTİR ET. Bu eksiklikleri kapatmaya çalış fakat kız karşısında bu eksiklikler senin özgüvenini DÜŞÜRÜYORMUŞ gibi SAKIN DAVRANMA veya Kızın bunu sorun edip etmediğini SAKIN SORMA. Sen sorun etmiyorsan, o da etmeyecektir. Onu etkilemek için ondan ONAY BEKLEMEK,düşüncelerini önemsemek yapılabilecek EN!!! büyük hata. Şu dış görünüş sorularının kardeşi de kızla konuşmadan önce “konuşabilir miyiz?” diye sormak… Burda da yine topu dış görünüşünüze atıp kızın beğenip-beğenmemesine göre karar vermesine bırakıyorsunuz. Onu etkilemek için dış görünüşünüzü değil, karakterinizi kullanın. Direk KONUŞ MESELA. Bu cesur bi adam olduğunu gösterir, BUNUNLA etkile kızı, çünkü bu dış görünüşünle etkilemenden daha ÇOK DAHA ETKİLİ, Bu daha çok arzu uyandırır kız da.. Onun müsait olup olmadığını siklememen bile bence kızı umursamadığın için onun tahrik olmasına sebep veriyor, kendi isteğine odaklanan ve bu yolda hiçbir şeyi sorun etmeyip, istediği şeyi KOPARIP-ALMAK için KORKMADAN şansını deneyen bir erkek profili en ideali.

   1. Eline bilgine sağlık teşekkürler.
    Bir sorum daha var. Etrafımda 2 3 kız var. 1’ini hiç iplemiyorum.
    2 cisini (dün oldu olay ) baya samimiydik kızı güldürdüm eğlendik falan kızın gözleri gözlerimdeydi hep nerdeyse ben de doğal olarak ona bakıyorum arkadaş ortamı olduğu için pek temasda bulunulmuyor işte daha çok o dokunuyordu farkında olmadan gibi elininin tersini bacagıma falan yaslıyordu gün iyidi baya ertesi gün oldu işte kızın yüzüne bile bakmadım bu başka erkekle 1 e 1 konuşma falan yaptı ben tabi tam alfa olmadığım için birazda etrafta fazla kız olmadıgından taktım biraz davranışlarım olarak değilde kafadan napmalıyım öneriniz var mı yoksa salim mi ?

 20. Bu “para-statü-görünüş” yanılsaması, kız tavlamasını beceremeyen adamların tamamen kendi ruhlarını ferahlatmak ve çaresizliklerine mazeret bulmak için ortaya attığı bir bahanedir. Ben alfa olmaya çalışan bir beta olarak, 32 yaşındayım ve hiç sevgilim, partnerim olmadığı halde hep zengin, benden kariyerli ve güzel, çok güzel, olağan üstü güzel kızlara, kadınlara yürüdüm, kanca attım. Fakat hiç bir zaman “benden üstünler. O kadar zengin, iyi eğitimli, kariyerli, fizik ve yakışıklılık olarak beni dörde katlayacak adamlar varken bana hiç kendini siktirir mi?” Diye bir geri manevra yapmadım. Bu yaşıma geldim ve hala benimle birlikte olmaya razı çirkinler duruken ben hala hb6, hb7, hb8 standardında hatunlara asılıyorum. Çok nadiren oldu benim yanımdaki adama bahane bulmak için böyle şeylere sığındığım: “yav kız zaten doktor. Benim gibi fakir ve kariyeri vasat birine bakar mı?” Bunu da sırf erkekliğime bok sürmemek için yaptım. Bunu söylerken bile hala aklımda hedefim vardı. Dolayısıyla bu sitede o malum yazıyı görünce bir an şaşırdım ve acaba dedim… Malum, burdan bir çok şeyi öğreniyordum. Neyse ki bu anti tez makale imdadıma yetişti.

 21. Neym! Bu isim bana tanıdık geliyor 🙂
  Yazını beğendim dostum, sana danışmak istediğim birkaç konu var.Yardım etmek istersen e-posta adresini bırak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *