Saha Raporu – Çerçeveyi Korumak

Hatun kişisi (28 yaşlarında güzelcene bir hatun) bir barın sigara içme bölümünde takılmaktadır. Bu sırada sigara içerken 40’lı yaşlarında ingiliz bir abi hatuna yürümektedir. Muhabbete kulak misafiri olan bendeniz konuşmanın bir yerinde hatunun abiye şaka olarak “fuck you” dediğini duydum. Abi normal normal bir önceki ettiği cümlenin mantıklı olduğunu açıklamaya çalışırken, hatunla 1-2 kere göz göze gelmiş olmanın da verdiği gazla, “Böyle güzel bir hatun sana fuck you diyorsa yapacağın tek şey ne zaman? diye sormak olmalı.” diye araya daldım.

Açıkcası hapı yeni yeni kabullendiğim zamanlardı ve ortaya böylece atlamamın nasıl bir etkisi olacağından benim bile haberim yoktu. Ancak ben konuya girdikçe hatunun amcadan uzaklaşıp yavaş yavaş bana yakınlaşması tepkinin gayet iyi olduğunu belli etti. Sonra ne mi oldu peki? Amca gitti hatun kaldı. O gece de gayet güzel takıldık ama iş yatağa gidemedi. Telefonlar alındı evlere dağılındı.

Bir sonraki sefer, hatunla bir barda buluştuk. Yaşadığım yerin kültürü gereği hesap genel olarak erkeğe kitlenmekte. Ancak ortada bir sorun vardı. Hatun benimle içip, başka bir adamla vaktini geçiriyordu. Olayı tam olarak anlamasam da ikinci içkiden sonra kafam attı, bununla mı uğraşıcam diyip, hatun diğer adamla muhabbet ederken haber bile vermeden mekandan çıkıp gittim.

Olay burada koptu, hatun orada kalıp onun bana ilgi göstermesini beklerken ben çekip gidince işler değişti. Ben gittikten 10 dakika sonra nerede olduğumu sordu, cevap vermedim. Bi 10 dakika sonra kızgın olup olmadığımı sordu, yine cevap vermedim. Birkaç saat sonra çok keyfim olmadığını ondan gittiğimi söyleyen bir mesaj attım. Buradaki önemli nokta, sinirlenseniz bile o siniri kontrol etmek zorundasınız. Bu gibi durumlarda agresiflik asla sonuç getirmez.

Peki sonra ne mi oldu? Hatunu 1-2 gün daha umursamamaya devam ettim. Sonrasında görüştüğümüzde hiçbirşey olmamış gibi flört ettim ve bir sonraki buluşma yatakta bitti. Hatta bu yatak seansları 1-2 ay sürdü.

Çıkarılan ders

  1. Cesur olun. Denemediğiniz her fırsat kaçıp gidecektir.
  2. Bir hatun hoşunuza gitmeyen bir davranış sergiliyorsa, orada durmak için hiçbir nedeniniz yok. Sevişebilmek için haysiteyinize asla zarar vermeyin.
  3. Kadınlar kıçlarını yalayan değil, karakterli davranabilen erkekleri tercih eder.
  4. Bir hatunla amacınız ne ise, o amaç doğrultusunda hareket edin. Hatun sizi yolunuzdan çıkarmaya, farklı bir şekilde konumlandırmaya çalışacaktır. Asla ama asla amacınızdan ödün vermeyin.

NOT: Sizin de insanlarla paylaşmak istediğiniz hikayeleriniz varsa, erkekadamblogu@gmail.com adresinden bize gönderin, yayınlayalım.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Hank Moody

Ekşisözlük: @stormshadow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *