En yaygın 5 sinsi cazibe katili

Bir erkeğin yürüdüğü ya da beraber olduğu bir kadının gözünde tüm cazibesini öldürebilecek, erkeği en kısa sürede “ya Mahmutcan çok iyi çocuk ama …” statüsüne ışınlanacak bir sürü şey var. Bunlardan bazıları hemen göze çarpmayan, aslında iyiymiş gibi görülen ve algılanan sinsi katiller. Aşağıdaki beşi en yaygın ve garantilileri. Israrla uzak durunuz.

1 – Tam Açıklık

Özellikle ilk buluşmalarda ama genel olarak ilk aylarda asla kendi hayat hikayenizi, karakterinizi, değerlerinizi vs. kıza fazlaca açmayın, kadının erkeğe arzu duymasına neden olan biyo-kimyasalları tetikleyen mistik atmosferi ortadan kaldırmayın. Kadının erkek ile ilgili kafasındaki imgenin asıl seksi kısmı, erkeğin hayatındaki bilinmezlikleri hayal gücü ile doldurmasıdır ve cinsel elektriğin asıl kaynağı bu hayalgücüdür.

Ortalama iyi çocuk, bu hatayı daha kızla karşılaştığı ilk 15 dakikada yapar ve daha sonra da neden kızın “bitse de gitsek” diye kendisinden kurtulmaya çalıştığına şaşırır.

Aşinalık baştan çıkarıcılığı öldürür. Oyunu, arzuyu ve lipidoyu bilinirlikten daha hızlı öldüren başka birşey bulmak zordur. Kadınlar ne kadar “birbirimizi tanıyalım” oyunu oynasalar da, karşılarındaki erkekle sekse giden yolda asıl ihtiyaç duydukları şey hayal güçlerinin kamçılanmasıdır.

Bir kadının hayal gücü, oyun cephaneliğinizdeki en önemli silahtır. Her teknik, her gündelik tepki, her jest, üstü kapalı söz ve sözel olmayan iletişim, kadının hayalgücünü uyarma temeline dayanır.

2 – Seni Seviyorum.

Daha yeni tanıştığınız bir kıza “seni seviyorum” demeyin. Burada daha yeni “3 ay” gibi bir süre, “dün” değil.

Bir kıza en az birkaç ay tanımadan “seni seviyorum” demek sizi hem muhtaç hem de aptal gösterir. Neden?

… sıkı durun …..

Kızı birkaç ay tanımadan “seni seviyorum” diyen erkek gerçekten aptal ve muhtaçtır da ondan. Bana “ama abi bildiğin gibi değil, aşk bu başka bir şey demetyin”. Daha yeni tanıdığınız birini sevemezsiniz. Bunu kıza söylediğinizde kız aslında sizin ona muhtaç olduğunuzu / olmaya başladığınızı çakacaktır. Bu da kontrol onda demektir. Dominantlığı çöpe atmanın daha hızlı yolu yoktur. “Seni seviyorum” diyerek tüm kartları kıza verirsiniz.

Bu aynı zamanda sizin lehinize olan pozitif cinsel elektriği de öldürür. Kendi cinsel çekiciliğine güvenen bir erkek, en az birkaç ay geçmeden bir kıza asla seni seviyorum demez. Ve bu süre sonunda da bu sözleri sadece kendi değerini ispatlamış bir kadına söyler. Ve eğer söyleyecek bile olsa, şu kuralı bozmaz:

Buyruk 1 – Asla seni seviyorum diyen ilk sen olma

Kadınlar bir erkeğin kalbini kazanmak için engeller aşmaları gerektiğini hissetmek isterler. Başka kadınların ilgisi için rekabet ettiği bir erkeğin ilgisini kazanmak için çabalamayı çok arzularlar ve sonunda onun kararsızlığını aşıp tek eşli bağlılığını kazanmayı. Duygusal dünyasını kadının ayaklarına kolayca seren bir erkek, kadının erkeğin aşkını kazanma zevkini gaspeder. Ona aşıksanız bile, o size seni seviyorum demeden, siz ona seni seviyorum demeyin. Onun yin tatminine doğru savaşma ihtiyacı için kendinizi tutkuyla dizginleyin. İlk adımı onun atması için onu esinlendirin, bu iyiliğinizin karşılığını size bin katıyla verecektir.

The Sixteen Commandments of Poon, Amcığın 16 Buyruğu

Not : Bu dediğimizi, kıza hiç seni seviyorum demeyin olarak anlayacak arkadaşlara diyeceğim tek şey şu ki ben o düşüklükte IQ ile bilgisayar kullanılamaz sanıyordum.

3 – Çok güzelsin.

Daha yeni tanıştığınız kıza “çok güzelsin” ya da bu anlama gelecek birşey söylemeyin. Bazı erkekler toptan iltifat yerine, kaşına ve gözüne iltifat etmeyi zararsız sanarlar ama aynı şey.

Birçok erkek, güzel bir kıza yürüdüğünde onun ne kadar güzel olduğunu belirtecek birşeyler söyler. Ya da diğer zilyon tane şekilde yalakalık yapar.

Yalakalık yapmak sizin oyundaki en büyük düşmanınızdır. Yalakalık sizi, cinsellik için yalakalık yapmak zorunda olan aşağı biri gibi gösterir. Aynı zamanda erkeklerin yüzde 99u şu ya da bu şekilde güzel kızlara yalakalık yaptığından, sizin iltifatınızı siz ne kadar yalakalık saymasanız da, kadın tarafından yalakalık olarak algılanır.

Buyruk 2 – Onun güzelliğini görmezden gel

Güzel bir kadını düşünürken beyninin ödül merkezini kontrol altına alabilen erkek, kadınlarla olan etkileşimini inanılmaz bir şekilde dönüştürebilir. Böyle yapabilirse, heyecanı ve endişesi kaybolur ve arzularının nesnesi ile daha samimi ve içten bir etkileşime girebilir. Büyük çapkınların idare edebileceklerinden çok fazla aşka boğulmalarının sebeplerinden biri budur – bir sürü güzel kadınla bir sürü pozitif deneyimden sonra güzellik önünde ortaya çıkan saygı ile karışık korkuları kaybolur, ve bununla beraber güzellik karşısındaki güçsüzlük de ortadan kalkar. Hoşunuza giden kızları tanımlamak için “güzel”, “tatlı”, “bomba”, “afet” gibi kelimeleri tamamen lugatınızdan çıkarmak size çok doğru bir zihinsel çerçeve kazandırır. Bunun yerine kendinize “bu kız ilginç” ya da “bu kız tanımaya değebilir” gibi şeyler söyleyin. Bir kadına asla güzelliği konusunda iltifat etmeyin, özellikle de henüz sikmediğiniz hatunlara. Beyninizin onları “gökten düşmüş meleğe” ya da “nadide bir kar tanesine” dönüştürmeye çalışan kısmının fişini çekin. Bu tür bir Zen Nirvanası seviyesine ulaşmak için yapabileceğiniz ileri eğitim tekniklerinden biri de yatabileceğiniz kadar güzel kadınla yatmanız (gerilemek istemiyorsanız çok fazla çirkin kadınla yatmayın). Kısa zamanda bir Jedi aşığa dönüşeceksiniz.

The Sixteen Commandments of Poon, Amcığın 16 Buyruğu

4 – Büyülenmek

Diyelim ki bir bardasınız ve bir kadının yanına oturmaya karar verdiniz. İlkin onun onayını arıyormuş gibi algılanacak hareketlerden kaçının. Mesela vücudunuz ona dönük olmasın ve sadece arada ona bakmak için başınızı çevirerek konuşun. Kadın ilgi gösterene kadar vücudunuzu ona dönmeyin.

Kısacası bir kadınla beraber iken, özellikle de güzel bir kadın ile beraber iken, ONA ONUN BÜYÜSÜ ALTINA GİRMEDİĞİNİZİ GÖSTERİN.

Bunu yapmanın en yaygın yolları kızla konuşurken fazla gülümsememek, kız sizinle konuşuyor diye heyecanlanmamak, ona fazla odaklanmış bir dikkat vermemek, onu oyuncu bir şekilde alaya almak ve kıza sizin standartlarınızı geçmesi gerektiğini hissettirmektir. Bunlar sadece onun iç direncini kırmakla kalmaz, sizi BAŞKA KADINLAR TARAFINDAN YÜKSEK TALEP GÖREN bir erkek gibi de gösterir. Unutmayın, kadınlar sürü psikolojisine yatkındır ve başka kadınların çekici buldukları erkekleri ister istemez çekici bulmaya meyillidirler.

5 – Uslu ve söz dinleyen erkek

Genel olarak kadına yalakalık yapmadığınız zaman ona sizin kadar onun da sizin için çabalaması gerektiğini gösterirsiniz. İlk yaklaşmayı siz yapmış olsanız bile. Ve onunla aranızda birşey gelişmesi için önünde diz çökmeyeceğiniz mesajını da verirsiniz.

Unutmayın, kadınlar sizin kankanız değiller. Kankanız ile beraberken çok birşey ispat etmek zorunda değilsiniz. Erkek Adam olduğunuzu sürekli göstermek zorunda değilsiniz (fakat kankanızla bile itilip kakılmaya gelmeyecek biri olduğunuz göstermeniz lazım).

Kadınlar KENDİLERİNİN ÖNÜNDE DİZ ÇÖKMEYECEK, HİÇBİR ŞEYE İHTİYACI OLMAYAN VE BİRŞEY İÇİN YALVARMAYAN ERKEKLERİ arzularlar.

Kadınlar, bir erkeğe olan duygularının ŞEHVET olduğunu hissetmek isterler. Duygularının “ona bunu borçluyum” dan kaynaklanmasını istemezler. Bu oldukça zayıf ve hastalıklı birşeydir. ŞEHVET ise karşı konulmaz bir kaynaktır.

Kızlara yürümek, kadınların MASKÜLEN ERKEKLERİ şiddetle arzuladıklarını anladıktan sonra oldukça kolay bir hareket haline gelir. Kadınlar efemine ve yalaka iyi çocukları değil, Erkek Adamları çekici bulurlar!

Eğer Erkek olmanın zevkine ve ayrıcalığına varmak istiyorsanız bunu asla unutmayın. İNSİYATİFİ ELİNİZE ALIN VE KADINLARIN NE DEDİĞİNE ALDIRMAYIN.

KADINLAR SADECE SÖZLERİNİ GEÇİREMEDİKLERİ ERKEKLERİ SEVERLER!

İyi çocuklar kadınların her dediğini dinleyip, her istediklerini yaptıkları için kaybederler. Bunu yapma sebepleri “iyi” olmaları değil, “zayıf” olmalarıdır. Ve “iyi” maskeleri, kadınların milyonlarca yılda evrilmiş “zayıf erkek belirleme” içgüdülerini kandıramaz.

Bir kadın size ayı, serseri, vs. gibi kötü çocuk olduğunuzu ima eden birşey söylüyorsa derin bir nefes alın ve hafifçe sırıtarak “iltifatın için teşekkürler” deyin. Ona onun sizin hakkınızda ne düşündüğünüzü zerre kadar takmadığınızı gösterin.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

57 thoughts on “En yaygın 5 sinsi cazibe katili”

    1. Bu tabii tartışmalı bir konu ama “çok güzelsin” ya da nokta atışı güzellik iltifatları ile “hoş / tatlı göründüğünü” söylemek arasında fark var. En azından bence. Benim tavsiyem “gözlerin (çok) güzel”, “saçların (çok) güzel” gibi bir iltifattan uzak durun zira kadının size karşı en güçlü silahı olan sekse işaret ediyorsunuz. Hoş görünmek ise daha havada …

   1. Hakli olabilir. Yabanci daygame videolarina bakarken adamlarin ilk cumlesi “I think you are pretty and want to say hello” ve başarılı da oluyorlar. Bu çelişki değil midir ?

    1. “Uzaktan seni gördüm, çok hoş göründün ve gelip merhaba demek istedim” hep açılışta söylenmesi önerilen bu cümlede bir eğretilik var sanki translate edilmiş gibi başka bi dilden, bana kalırsa etkileyici de değil, ki ben her zaman başka bi nokta yakalayarak muhabbeti başlatma taraftarıyım. Mesela eskiden, bildiğim bir kitabı okuyan bir kız görsem, yanına gidip kıza kitabın sonunu çarpıtarak yalan yanlış şekilde söylerdim, kız hafif çerçeveye girince de muhabbeti istediğim yere çekerdim, başarı oranım da iyiydi. Yukarıdaki açılışlarda konuşma ilerlemiyor çocuklar da daha üçüncü cümlede telefon versene diyor stresten.

     1. Saçmalamadığınız sürece söylediğiniz şeyin önemi düşük. Cold approach ise hoş göründün kısmı satıcı olmadığını ve istediğinin arkadaşlık olmadığını bağlama oturtmak için iyi bir giriş. Ama ben değişik girerim sonra o cinsel gerilime yükseltirim diyorsan, kendi yolunu kullan daha iyi. Sonuçta ne daha iyi sonuç veriyorsa o daha iyidir.

      Çocukların o stresle başa çıkmayı öğrenmesi gerekecek. Yoksa ya niyeti belli edip stresten hemen telefon isteyecekler (ki asıl sebebi strese dayanamayıp hemen oradan sıvışma isteğidir) ya da dakikalar, saatler hatta günlerce konuşup kızla arkadaş olacaklar. Uçlar arasında bir sonuç alamadan dalgalanıp duracaklar.

  1. Zaten benim anlayamadığım şeyde bu herkes farklı bir şey söylüyor bu konuda en mantıklısı deneyimleyip uygun olanı uygulamak.

   1. Herkes kendi çalışır gördüğünü uyguluyor. Bu kadar detaya takılmaya gerek yok. Sonuçta olayın 20%si ne dediğin 80%si nasıl dediğin. Ama kızlara çok güzelsin gibi iltifatlar etmeyin.

    1. Aynen yukarıda dediğin gibi abi; ya niyeti belli eden saldıray gibi bir giriş ve iki cümle sonra numara isteyip reddedilmek ya da elinde ki kitaptan sohbet açıp edebiyatın derinliklerinde boğulan masum tavşana dönüşmek… Bu ikilemden çıkamadım.
     Geçen gün kadıköyde yürürken Fenerbahçe atkısı takmış bir hatunun yanına yanaşıp akşam oynanacak maçla ilgili bir yorum yaptım(yapılmaması gereken hata ise kızı yürürken durdurmadım ve onunla birlikte yürümeye çalıştım).Maçı izleyip izlemeyeceğini sordum, izlemeyeceğini söyleyince kafamada ki bütün sohbet kurgusu çöktü ve saçmalamaya başladım.Bir kaç cümle sonra Aykut Kocaman’ın teknik direktörlüğünden bahsederken buldum kendimi 😅… Şimdi gülüyorum ama o an o kadar kötü hissettim ki kendimi anlatamam.Sohbet bir dakika bile sürmeden sona erdi. Bu yüzden game raporu sunamıyorum.

     1. Dostum kitaptan girip muhabbeti edebiyata kaydırmak gibi salakça bi hamle kesinlikle yapmayacaksın zaten. Ben bu yanına oturup kitabın sonunu abartarak söyleme hamlesini yaptığım zaman kızlar genelde şaşkınlıkla karışık gülerek “yaaa yapma suuuus , dursanaaa yahahaya söyleme hayır hayır hayır” tarzı şeyler söylerlerdi, bazıları böyle gözlerini sıkı sıkı kapatıp kulaklarını falan tıkardı, hatta ağzımı kapamaya çalışanlar falan oldu bir iki kez. Burda mantık da şu: kıza çok ani bir duygu değişimi yaşatıyorsun en başında, bu hiç karşılaşmadığı bir şey, yaaa söyleme, yapma demesine rağmen hiç umursamadan devam ettiğin için hafiften çerçevene alıyorsun kızı, yaptığın aslında çok saçma birşey ama güzel ve değişik de birşey kızın aklını karıştırıyorsun. zaten böyle bir hamleyle de kız amacını biliyor senin illa çok hoş görünüyordun demeye gerek yok. Gerçi bir keresinde “çeneni kapa” gibi bir tepki aldım ve bi tanesi de kalkıp gitti ama çok büyük oranda çok olumlu dönüşler aldım hep.

     2. @Tarı Kakan
      Açılışta sorun yok zaten, kitapla ilgili , giyimiyle ilgili, okuluyla ilgili sohbeti açıp pozitif tepkiyi alıyorum ama sonra kendimi o konuda konferans verirken buluyorum. Sohbetin cinsel değerini arttıramıyorum.Negleme yok, heyecandan dolayı espriler tatsız ya da yok vs… Açılışta ki zevksiz konu bir müddet daha devam edip niyeti belli eden talep(instagram,tel no,randevu..) ve hayır cevabıyla kapanış…

     3. Hocam sanirim senin basarisizlik nedenin heyecanini kontrol edememek. Yoksa nasil vites degistirecegini bilememek degil. Bunu asmanin yolu da sacma olup olmadigina aldirmadan (cok sacmalama) vites degistirip sonucunu goguslemektir.

 1. 5.madde için Hayatta da bu geçerli
  Evin en yaramaz en söz dinlemez çocuğu aslında
  ANNLERİN EN SEVDİĞİ ÇOCUĞUDUR
  Gerçek bir frame aslında çoğu şeye
  HAYIR DEMEKTİR
  Başarılı olmak için gereken de aynı şey
  HAYIR HAYIR HAYIR

  1. İngilizce çevirisi iyi ve Mahmut Abi testesteronla ilgili önemli bir yazı var bakabilir misiniz ?

   Adıma tıklayınca açılan linkte mevcut

 2. Adana’da kendini geliştirmeye kararlı ve beginner-intermediate seviyesinde wingman arıyorum. Teoriye de belirli bir seviyede hakim olması lazım.

 3. Mahmut abi sporun cok onemli oldugunu hep soyluyorsunuz.Lakin ben kalp rahatsizlgindan dolayı artik sporu birakmaliyim. Spor yapmadan nasıl olucak bu işler? Yani bir alfa olmak , kizlarla kolay iliski kura bilmek ve s spor yapmadan mümükünmü?(Türkcem icin sorry)

 4. Ben genelde bunların hiçbirini yapmıyorum. Galiba biraz fazla “cocky” oluyor ve doğrudan, “sende her an satıp gidebilecek veya aldatabilecek kaypaklık seziyorum” vs gibi yanıtlar alıyorum. “Güvensiz bir tarafın var” altmetni de cabası. Tabak olabilecek çoğu kız, böyle çekip gidebiliyor.

  1. Öbür türlü kanka değil tabak oluyorsa sorun yok. Ama bu kızların sokakta yürünen kızlar olmadığını tahmin ediyorum.

   1. Değil de zaten. Rumuzu değişmem gerekti, Tristan ben. O sohbetler de pek kanka seyrinde gitmiyor zaten. Reeldekiler de fazla yüksekten baktığımı düşünüp, ya sinir bozucu buluyor ya da sevimsiz olduğumu düşünüyor. Beğenme, ilgilenme kısmında sorun olmuyor.

 5. Anladik %70 kiz, %30 Biz konusucaz. cogu Erkegin bu kurali ihlal etmesinin sebebi ” lan sessiz kalirsam kiz benim sıkıcı ezik bi tip oldugumu dusunucek” seklindeki akil yurutmesi bence.

 6. merhabalar,

  Hocam etrafındaki kanka-uydu-kız olayını olabildiğince minimuma indirmeye ve yavaş yavaş yok etmeye çalışıyorum. Artık etrafımdaki flört veya tabak potansiyeli bulunmayan hiçbir hatunla uzun zamandır konuşmuyorum veya yavaş yavaş iletişimimi koparıyorum. Bunun artılarını kendimce görmeye başladım. Ancak bunun bir ölçütü var mıdır? Etrafınızda bir-iki tane uydu kadın barındırın mı dersiniz yoksa hiç gereği yok mu. Çünkü artık arkadaş olarak kadınlar çok gereksiz gelmeye başladı.

 7. Mahmut bey, şimdi çiçek-çikolata alma tarzı bir romantizmden değil, fakat; kelimelerin etkin kullanımından doğan romantizm ya da hipnotize edici, kızı manipule etme ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

  Ben bunu oldukça ii kullanıyorum ve yediğim ekmeğin önemli bir kısmı bundan, tabii öncesinde kız ile 1-2 günlük bir ısınma dönemi oluyor.

  Tabii; bunu daha çok sanal ortamlardan yürüdüklerim ile gerçekleştiriyorum.

  Ayrıca, yukarıdaki arkadaşa katılıyorum, %30-%70
  denilmii, biz mi bu oranı tutturamıyoruz bilmiyorum, en azından kız rahatlayana kadar bir süre konuşmaların dengeli gitmesi iyi sanki, aksi taktirde kız ssıkılmazmı?

  1. Bu ancak, erkeğin aslında romantik davranmak için çaba harcayan, maskülin bir erkek olduğunu düşünürse işe yarar zira “dizginlenemez maskülen enerjiyi dize getiren kadın” fantazisine hitap eder. Eğer bu havada yapabiliyorsan yaparsın, eğer bu yoksa ters teper.

   Erkeğin ilk buluşmada çok konuşma ihtiyacı hissetmesinin en sık rastlanan sebebi, erkeğin sessizliğin stresini kaldıramamasıdır. Hiç konuşmayın ya da kız soru soruyorsa cevaplamayın demiyorum. Ama iyi yönlendirilmiş sorular sorarak ve gereğinden fazla konuşmayarak 30 – 70%si zaten doğal halidir. Zira kadınlar doğal ortamında, sussun diye üstüne para vereceğiniz yaratıklar.

   en azından kız rahatlayana kadar bir süre konuşmaların dengeli gitmesi iyi sanki

   Şimdi zaten bu tür kuralları uçak kullanma manüeli gibi tam sayılarla okumayın. Ya da çok katı bir şekilde. Kızla 60 dakika konuştun mu, her 10 dakikasında kesin 70 – 30 kuralı uygula diyen yok zaten. Toplamda kızın daha fazla konuşması hayrınıza. Ama ben olsam hiçbir zaman biriminde 50 – 50yi geçmezdim.

   en azından kız rahatlayana kadar

   Bu motivasyon tehlikeli. Kızı rahatlatıyım derken zararsız tavşan görünmenin sınırlarını zorlama ihtimaliniz var. Kızı rahatlatmak senin problemin değil. Korkutmamak tabii senin hayrına ama ekstra rahatlatmaya gerek yok.

   Bir de bizim taktikler yüzyüze ile alakalı. Tam olarak mesaj oyunu ile ilgili değil.

 8. Benim anlamadığım konu biz bol bol daygame yapıyoruz haftada ortalama 5 kıza yürüyorum ama başarı oranım çok düşük.Ancak etrafımdaki arkadaşlarıma bakıyorum.Çoğu 1 2 yürümeyle bunu başarıyor.Çoğunun bir kızla gidip konuşma cesareti yok ben yanlarında bir kıza gidip yürüyünce şaşırıyorlar nasıl yapıyorsun diyorlar.Hatta hiç yürümeden oturduğu yerden kızları çeken arkadaşım da var, kızlar ona yürüyor.Bu adamların trp den haberleri yok.Neredeyse bir şekilde arkadaş vasıtasıyla falan tanıştıkları kızlarla sevgili oluyorlar.Bu nasıl oluyor?

  1. İşte o arkadaşların doğal maskülen, etrafta bu tarz maskülen erkekler çok çok az olduğu için çekim yaratıyorlar. Onların da kendi durumlarından haberi yok ama çekim yaratıyorlar.

 9. Mahmut hocam öncelikle paylaştığın yazıların ve çevirilerin için eline sağlık diyip soruma geçmek istiyorum.

  Bir kızın bana tanışıyo muyuz ? şeklinde mesaj başlatmasından bir süre sonra buluşmaya çağırdım.Bu sene mezun oluyorum , mezun cüppesi seçerken tanımadığım ama aynı fakültede olduğumuz bir kız cüppemi seçerken yardım etti, eliyle düzeltti baktı filan.Sonra kendisi instagramdan ekleyip mesaj attı.Bende bir süre konuştuktan sonra buluşmaya çağırdım, buluşma günü başka bir işi çıktı bende sorun yok diyip yoluma devam edecektim ki , kız kendisi mesaj atıp buluşma ayarladı.

  Dün ve bugün buluştuk, dün arabayla geldiğim için evine de bıraktım ilk kez buluşmamıza rağmen arabama da bindi.Kız bildiğiniz çok ilgi gören, şımartılmış cinsten her etkinliğe giden dışadönük bir tip.Buluşmada da %85 o konuştu diyebilirim hatta bir süre sonra ben yorulmaya başladım çünkü susmak bilmiyordu.Bugünde kendisinin daveti yoluyla ders çıkışımda tekrar buluştuk ve bu sefer ben yanına oturdum dokunabilmek için.Dokunmalarıma nötr tepki veriyordu fakat ne zman muhabbet bitse kendisi açıyor, sürekli konuşuyordu bende çerçevemi sağlam tutsamda buluşma pek flörtöz havada geçmiyordu(ilk buluşmada da böyleydi).Ama kız sohbeti kendisi açıyor 5-6 saat otursak konuşcak gibiydi.Sonra benim isteğimle yine kalktık ve kızı tam durağa bırakırken yarın okula gelecek misin diye soru yöneltti yine, ben gelmem heralde diye cevap verdim, ve otobüsüme bindikten 20dk sonra mesaj attı ”naptın” diye, fakat işin ilginci hiç shit test gelmiyordu ya da ben fark edemiyordum ama sürekli mesaj ve buluşma isteğine tutuluyordum.Eve gidip mesajlaştık ve şöyle bir sohbet geçti. B:ben K:Kız (kıza hiç bir duygumu belli etmediğimi de belirteyim)(kız çok dikkat geçen kızıl, topuklu ayakkabıyla gelsede hiçbir şeyini övmedim)

  [18:33, 17.5.2018] K: Naptın
  [19:04, 17.5.2018] B: Uykudan uyandım
  [19:05, 17.5.2018] B: Sen çoktan eve varmışsındır
  [19:05, 17.5.2018] K: Vay be
  [19:05, 17.5.2018] B: Otobüs yolu uzattı 🙁
  [19:06, 17.5.2018] B: Günün tek seferinde köye giriyor bana denk geldi
  [19:08, 17.5.2018] K: Şansına küs
  [19:09, 17.5.2018] B: Hiç şanslı değilim harbiden :/ (tarlanın fotosunu attım)
  [19:09, 17.5.2018] K: Bence benimle görüşmemelisin
  [19:09, 17.5.2018] K: 🤦🏼‍♀ (facepalm emojisi)
  [19:10, 17.5.2018] B: Demi
  [19:10, 17.5.2018] B: Bende düşünüyordum son 2 gündür başıma ne geldi de bunlar bana denk geliyor
  [19:11, 17.5.2018] K 🤔
  🤔 (çenesini kaşıyan düşünen emoji)
  [19:11, 17.5.2018] K: Peki o zaman
  [19:11, 17.5.2018] B: Şapşalsın
  [19:11, 17.5.2018] K: Ne yaaa
  [19:11, 17.5.2018] K: Naptım ki
  [19:12, 17.5.2018] B: Sen değil kızıl saçların yapıyo her şeyi
  [19:16, 17.5.2018] K: Napıyomuş 😒
  [19:16, 17.5.2018] B: Dikkatimi çekiyor
  [19:16, 17.5.2018] B: Söyle de az çeksin
  [19:16, 17.5.2018] B: Oynamadan duramadım
  [19:17, 17.5.2018] K Farkettim
  [19:17, 17.5.2018] K: Sende dokunsallık var
  [19:18, 17.5.2018] B: Iyiki kıvırcıklar
  [19:18, 17.5.2018] B: Düz olsa daha çok oynardım
  [19:18, 17.5.2018] K: Niye
  [19:18, 17.5.2018] K: Takıntı mı
  [19:21, 17.5.2018] B: İçimden geliyo
  [19:21, 17.5.2018] B: Hoş
  [19:22, 17.5.2018] K: Herkese böyleysen sıkıntı
  [19:23, 17.5.2018] B: Şu anlık sana böyle
  [19:25, 17.5.2018] K: Bilemiyorum
  [21:35, 17.5.2018] K: 🤔 (çenesini kaşıyan düşünen emoji)
  [22:05, 17.5.2018] B: Günaydın
  [22:06, 17.5.2018] B Neyi bilemiyosun
  [22:17, 17.5.2018] K: Tavırlarını
  [22:44, 17.5.2018] B Ben bile bilemiyorum bu aralar
  [22:44, 17.5.2018] B: Haklısın
  [22:46, 17.5.2018] K: Yani biraz yürüme mi var bana mı öyle geldi bilemedim
  [22:52, 17.5.2018] B: İçimden nası geliyorsa öyleyim
  [22:52, 17.5.2018] B Bazen koşuyorum bazen yürüyorum
  [22:52, 17.5.2018] B: Küçükken de emekliyordum
  [22:52, 17.5.2018] K: 😒
  😒
  😒
  [22:52, 17.5.2018] K: Gülmedim
  [22:58, 17.5.2018] K: Cevap da alamadım
  [22:58, 17.5.2018] B: Espri yeteneğim de körelmiş desene
  [22:59, 17.5.2018] K: Ben anladım galiba
  [23:04, 17.5.2018] B: Ne anladın

  Burdan sonra cevap gelmedi bir yerde sıçtım gibi hissediyorum ama nerde olduğunu anlamadım.Acaba kız en başından beri beni kanka olarak görüyordu da ben ona yürüdüğüm için mi şaşırdı ?

  1. [19:22, 17.5.2018] K: Herkese böyleysen sıkıntı
   [22:46, 17.5.2018] K: Yani biraz yürüme mi var bana mı öyle geldi bilemedim
   Bunlar ufak shit testler sanki. 2. sini çok iyi geçmişsin. Aferim.
   Shit testin illa erkeği itin götüne sokacak bir şey olması gerekmiyor.
   Kız sana hasta, aynı cool lukta devam et. Çerçeveni bozma.
   Sürekli orda mı sıçtım, burda sıçtım mı falan diye düşünme. İyi gidiyorsun. Rahat ve cool ol aynen.
   Sakın kıza sen mesaj atma tekrar. Soru sormuşsun bekle cevabını. Sonunda atar.

  2. [19:12, 17.5.2018] B: Sen değil kızıl saçların yapıyo her şeyi
   [19:16, 17.5.2018] K: Napıyomuş 😒
   [19:16, 17.5.2018] B: Dikkatimi çekiyor
   [19:16, 17.5.2018] B: Söyle de az çeksin
   [19:16, 17.5.2018] B: Oynamadan duramadım
   Burada hafif betalaştığın için kız ufak shit testlere girmiş.

   Kız seni kanka olarak görmüyor. Öyle gören kız saçlarıyla oynatmaz yada o hafif shit test cümlelerini kurmaz.

   Yukarıda yazdığım gibi aynı cool lukta devam et.

  3. 35lik betaya teşekkür etmekle beraber Mahmut hocam seninde yorumunu alabilir miyiz ?
   Bu tür durumlarda kız sizi suçluyorsa ona yürümekle , evet yürüyorum deseydim yanlış mı olacaktı ?

   1. Sen çok yanlış şeye odaklanıyorsun. Senin büyük hatan belli : Ölümcül ONEitis belirtisi – Bir kızla ilgili kısa öykü yazarak tavsiye istemek

    Mesalaştığın kızla mesajlaşma birden kesilince kısaca tavsiye istemek tamam da kız meclisine anlatır gibi her ayrıntıyı uzun uzun yazarak ben nerde hata yaptım diye sorarak büyük hata yapıyorsun. Daha dün tanıdığın hatuna bu kadar duygusal yatırım yapabilme yeteneğin senin bundan sonra kızla ilişki ihtimalini dinamitler.

    Bir kızla ilgili kısa öykü yazarak tavsiye istemek eşiğini aşman büyük sorun. Bu ruh halinin geri dönüşü zordur, bu hale gelmemeye bakacaktın. Bundan sonra ne yapsan üstünden bu akar.

    1. Hocam siteyi takip ettiğim kadarıyla bu yorumunuzun geleceğini az-çok tahmin ediyordum.Ama dersimi aldım geçmiş oneitis tecrübelerimden sonra şu an hayatıma, derslerime, işime odaklıyım.

     Bu kadar detaylı yazmamın sebebide olayı size detaylıca anlatabilmek bu konuşmalardan sonra kız geri döndü saatlerdir mesajına bakmıyorum tez hazırladığım için. Fakat kız tarafından shit-test geldiğini biliyorum ve verdiğim tepkinin doğruluğunu yanlışlığını öğrenmek için size yazdım yoksa kız yarın gitse umrumda değil önümde çok önemli başka olaylar var çünkü.

     Bu shit-testlere karşı nasıl tavır takınmam gerekiyor. İlgimizi açık açık belli etmek iyi bir şey midir kötü müdür ? Çünkü genel olarak buluşmalarda cool ve soğuk taraf benim ama kızda mesafeli durunca böyle senaryolar ortaya çıkabiliyor sen bana yürüyo musun tarzında …

     1. Bu kadar detaylı yazmamın sebebide olayı size detaylıca anlatabilmek

      Değil, emin ol. Tecrübeden söyleyebilirim, kızı bu kadar büyütmeyen adam senin yazdığının 3te biri kadarda anlatırdı olayı. Kız gereğinden fazla umrunda ki (yürüdüğün kızın dengede bir şekilde umrunda olması lazım, hiç olmaması da başarısızlık getirir) kızı gereğinden fazla umursayan adamın klasik lafıyla devam etmişsin :

      kız yarın gitse umrumda değil önümde çok önemli başka olaylar var çünkü

      Neyse bize itiraf etmene gerek yok, kendine dikkat et yeter. Bu arada, senin gibi yürüme aşamasında oneitisin zararı unutamayacak olman değil. O da var ama asıl zararı kızın gitmesi olacaktır zaten.

      Yürümeyi inkar etmek kötüdür. Onu yapmamışsın ama iyi giriş yapsan da emekliyorum diyerek eğlenen ustalıktan sululuğa adım atmışsın ama böyle hatalarda hemen o hatayı unutmak iyidir.

      Hocam ben biraz eski kafalıyım. Bir erkek olarak asla kendinizi kızın gözünde düşük gösterecek espriler yapmayın. Emeklemek, Suriyeliyim, garibanım (bu gerçi alay ediyor gibi söylenebilir), vs. Bunun tersine kralım ben diye de böbürlenmeyin ama emeklemeyin.

      Bütün bunlar haricinde kızın sana gönlü var gibi olduğunu düşünsem de, kızın yürümeni parmakla işaret etmesi kenarda bir negatif. Yürünmekten hoşlanan hatun genelde bunun tadını çıkarır, parmağıyla yüzüne çalmaz (karşılaşmanızın ilk 5 dakikası hariç). Ama bak gör ne olacak.

     2. Bu tür kızın çizgilerini zorlama ve kızın ne yapacağını bilemediğinden kaybolması ya da iletişimde kırmızı çizgileri geçmek, bokunu çıkarmak her zaman yapacağınız şeyler. Bir daha iletişime geçtiğinizde ya da bir kırmızı çizgiyi geçtiğinizi farkettiğinizde bu olay olmamış gibi geri sarıp devam ederseniz çoğu zaman kurtarırsınız. Senin şimdi yapacağın, sanki yürüme olayını hiç konuşmamışsınız gibi devam etmek.

      Hata yaptım mı düşüncesi ve bu düşünceye kapılarak yapacakların genelde hatanın 10 katı tahribat yaratır.

     3. Biz böyle kaç tane kadınla konuşuyoruz anlatıyo muyuz hiç birisini? Bildiğin oneitis bu. Bir kadına bu kadar bağlanmaman, bu kadar ayrıntılı analiz yapmaman lazım.

 10. Mahmut Abi sen bi ara şu siaybend’in feministler tarafından linç girişimi hakkında bir yazı yazmıştın.Onu tekrardan okumak istiyorum ama linkini bulamıyorum.Yorumun altına linkini koysana.

  1. Google’da “erkekadam.org Siyabend” diye arayınca çıkacak şeyin linkini benim arayıp bulmamı istemişsin. Ben de yapmadım haliyle.

 11. Kıza iltifat edelim mi etmeyelim mi tartışması oldu yorumlarda.

  Nerde Sıçtım ? nickli arkadaşın yorumlardaki raporunda da görüldüğü gibi her şey çok iyiyken kıza üstü kapalı iltifat ettiği anda arkasından ufak shit testler gelmeye başlıyor. Kendisi başarıyla geçiyor testleri. Çünkü iltifatı üstü kapalı ve testler hafif. Fakat nick in den de anlaşılacağı gibi kendiden şüpheye düşüyor.

  Yeniler için oyunu sürekli devam ettirebilmek çok zor. Mantıken ve 3 aylık tecrübelerimden görüyorum ki bazen konsantrasyonu kaybediyoruz ve betalaşıyoruz. Dayanamayıp iltifat etmek de bunlardan biri.

  İltifat edip hafif betalaştığımızda kızdan gelecek shit testleri -ki mutlaka geliyor- geçebileceğinize güveniyorsanız iltifat edin.

 12. Hocam maskülenlikten kastığınız hem piç hem çalışkan olmak mı? Bugün bi kız ben sizin yerinizde olsam (bana değil, sınıftaki efendi erkeklere dedi) cumaya gitmek için okuldan çıkar, arkadaşlarla gezer sigara felan içerdim dedi. Yani kısaca piçler amımı sulandırıyor dedi. Ama bu piç davranışının maskülinlikle alakası yok, bunun açıklaması nedir??

  1. Kızın dediğinin anlamını abartmışsın. Ama otoriteye ve geleneğe asi başkaldırı cesaret ve maceracı bir ruh ister. Onlar da maskülen bir özellikler. Alakalı.

   Kız sadece size tepeden bakarak tepki için tahrik etmeye çalışıyor. Dalga geçmen lazım. Ciddiye alman değil.

   1. Sizin bahsettiğiniz maskülenlik alhaka uygun ama bu kızım arzuladığı erkek ahlaksız. Arzuyu yaratmak için illa böyle piçlik yapmayacaksak full dalga mı geçeceğiz? (Dozunda dalga tabi)

 13. bu taktikleri zaten doğaldan uygulayabildiğimi farkettim tek ve en büyük sorun şuymuş onun farkına vardım; bu taktikleri hoşlandığım kızlara karşı uygulayamamak sadece kadrajıma girmeyen kızlara istemeden veya bilerek uygulamışım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *