Vaka Çalışması – Başarısız tinder buluşması

Cerberos yazmış:

Hocam merhaba sana nasıl ulaşacağını bilmediğim için son postun altına yorum yazıyorum konuyla biraz alakasız ama yine de yazma ihtiyacı duydum. Dün tinderdan tanıştığım bir kızla buluştum esleseli iki gün olmuştu hemen bir buluşma ayarlayıp buluşma yerine gittik. İlk başta sohbet muhabbet derken sessizlik oldu ben de sizinde dediğiniz gibi birkaç zekice soruyla sessizliği bozmaya çalıştım fakat kız oralı olmadı neyseki şansım yaver gitti ve yan masaya kalabalık bir kadın topluluğu oturdu ve çok gürültü yaptılar ben de fırsattan istifade hadi kalkalım dedim ve kalktık. Bu arada olaylar izmir konakta geçiyor. Neyse kalktık ve kızın isteğiyle deniz ve Karşıyaka manzaralı merdiven basamaklarinda oturmaya başladık oldukça sote bir yerdi neyse ben yavaş yavaş dokunmaya başladım önce elini tutmalar sonra düşen kırpigi alma bahanesiyle yüzüne dokunmalar falan ardından da öpmeye çalıştım ama kız izin vermedi ve şunu dedi ilk buluşmada öpüşen kızlardan değilim ve sanırım seni hiç öpmeyeceğim çünkü birine aşığım. Ardından ben büyük bir sessizliğe gömüldüm normal olarak. Sonra kız kalkıp gitmek istersen anlarım dedi bende kalkalım o zaman dedim beraber yürürken kız kulaklığını taktı ve müzik dinlemeye başladı ben de durdurup saygısız olduğunu vs. Söyleyip oradan uzaklaştım. Öğrenmek istediğim tüm bunlar bir shit test miydi yoksa sadece kız benimle birkaç saat geçirip beni kullanan egoist bencil bir pislik miydi. Ayrıca tüm buluşma boyunca bir alfa erkek nasıl olmaliysa öyle davrandım ve gayet başarılı olduğumu düşünüyordum ki bunlar oldu. Sizin görüşlerinizi merak ediyorum cevap yazarsanız sevinirim. 🙂

Bu konuya Kadınlar için uğraşmak yazısında olduğu gibi defalarca değindik :

…, bir kız tinderda tanışıp ego tatmini için buluşmaz. Böyle bir ego tatminini, sadece mesaja bağlayan ve genelde çekici olmayan bazı kızlar yaparlar.

Burada olan basit. Kız, fotoğraflardan ve mesajlaşmadan çıkarsadığı erkeğe bakmış ve “bu adamla olabilir” diyerek buluşmuş. Yani, tinderdan buluşuyorsanız, kız oraya sizinle olabilir mantığı ile geliyor. Ego tatmini falan değil. Yukarıdaki olayda kadın, buluştuğu erkeği “olabilir” kategorisinden “olur bu” kategorisine değil “olmaz” kategorisine atmış. Olay bu. Bunu kabul etmek zor olduğu için çoğu erkek bu “ego tatmini” senaryosuna sarılıyor. “Kız beni reelde beğenmediğinden değil de ego tatmidi yapan bencil bir pislikti”. Bunu kabul etmek daha acısız AMA YANLIŞ VE YARARSIZ.

Reddedilmeye meydan okumak ve reddedilmeleri olduğu gibi kabul ederek yoluna devam  etmek, bir erkek ile oğlan çocuğu arasındaki en büyük farklardan biridir. Reddedilmek ne kadar acı olsa da, en iyilerimizin bile daha çok karşılaştığı senaryonun reddedilmek olduğunu kabul edin. Dünya üzerinde teorik olarak hemen hiç reddedilmeyen erkekler olabilir ama bu adamlar genelde ünlüdürler ve çok çok küçük bir azınlıktır. Sizin öyle olma ve birgün hiç reddedilmeyen olma ihtimaliniz de yok denecek kadar azdır. İçinizi rahatlatacaksa ben de o adamlardan değilim. Hayatın gerçeği bu, olgunlaşın ve kabul edin.

Buradan, çoğu gencin alfa davranışlarla ilgili çok yanlış anladığı şeye gelelim :

Ayrıca tüm buluşma boyunca bir alfa erkek nasıl olmaliysa öyle davrandım ve gayet başarılı olduğumu düşünüyordum ki bunlar oldu.

Çoğu erkek, alfa erkek olmayı, hiç reddedilmeyen bir erkek olmak sanıyor. Eğer bir erkek alfa davranır, statü sergiler ise yürüdüğü her kadının donunun içine girer, eğer giremezse alfa değildir sanılıyor. Alfa erkeklerle ilgili yüzeysel bir gözlem yaptığınızda adama gökten am yağıyor gibi göründüğünden, bu yanılgı güçleniyor. Oysa Kırmızı Haplı Çocuk – Mavi Haplı Çocuk yazısında yazdığımız gibi :

Dikkat edin, kızlar kırmızı haplı çocuğa yağmamaktadır. Kırmızı haplı çocuğun tek yaptığı kendisi ile seks yapmayan hatuna fazla zaman ve kaynak ayırmamasıdır. Kırmızı haplı çocuk resmen tabak çevirmektedir.

Bu tabii ki yürümelerinizde statü yansıtmak, davranışlarınıza, nasıl bir statü yansıttığınıza, ağırlık kaldırmaya vs … dikkat etmek önemli değil demek değildir. Ama eninde sonunda bir kıza yürüdüğünüzde reddedileceksiniz. Betayı belki her 30 kadından biri reddedecek, alfayı her 5 – 10 kadından biri.

O nedenle şunu unutmayın. Alfa erkek statü yansıtır, oyununu oynar ve eğer kadın bu gösteriye feminen bir teslimiyet göstermiyorsa kalıp onu etkilemeye çalışmak yerine kadını geride bırakarak önündeki maçlara bakar. İçinizde “yok abi, eğer kadını tavlayamıyorsa, alfa değildir, uğraşması lazım” diyen bir ses duyuyorsanız, o işte feminen buyruğun oneitis canavarının sesi. O sesi siktir edin.

Ki, erkek burada alfa davranmamış.

… neyse ben yavaş yavaş dokunmaya başladım önce elini tutmalar sonra düşen kırpigi alma bahanesiyle yüzüne dokunmalar falan ardından da öpmeye çalıştım ama kız izin vermedi.

Neden? Soğuk bir kadına neden kino? Çok erken ve kadın erkeğin cinselliğini hakedecek bir şey yapmamış ki. Feminen mi davrandı, konuşuyor mu, çok sıcak olmasa da samimi mi? En azından oyun oynuyor gibi mi? Eğer böyle değilse, kino da yok. Erkek haketmeyen kadına kino yaparsa bunun tek bir anlamı var : muhtaç beta detected. Burada yazılanları bir bütün olarak algılayın. Kızı seks eşiğinden aşırmak için cinsellik masaya erkenden koyun diyoruz ama haketmeyen kadın için? Bakın sinyal veren demiyorum, o kelime yerine hakeden diyorum. Zira erkek ben ödülüm mantalitesinde olmalı ve “sinyal” denilen şeyler kadının o ödüle ulaşma isteği olarak varsayılmalı. Sinyal / samimiyet yoksa, bu ödül de yok.

Kısacası, anlatılanların kadına “muhtaç beta” görüntüsü çizeceğini ve bu aşamadan sonra kadının saygısızlaşacağını bekleyebilirsiniz.

Sonra kız kalkıp gitmek istersen anlarım dedi bende kalkalım o zaman dedim beraber yürürken kız kulaklığını taktı ve müzik dinlemeye başladı ben de durdurup saygısız olduğunu vs. Söyleyip oradan uzaklaştım.

Kızlar bu saygısızlığı normal ve normalin üstü beta / alfa erkeklere göstermezler. Genelde muhtaç beta algıladıkları erkeklere gösterirler. Burada doğru hareket, kızın farketmediği bir anda birşey demeden sıvışmaktır. Ama asla saygı istemek değil (saygısızlık uyarısı saygı istemek olarak algılanır).

Bunları arkadaşı yermek için yazmıyorum, hepimizin başına gelecek şeyler. Bana bir kere bulusmada boyle saygısızlık yapan bir hatun olmuştu. Sürekli cepte mesajlaşıyordu. Bir sebepten dolayı muhtaç beta algılanmıştım ya da hatun götün tekiydi. Muhtemelen her ikisi de. Bu durumda yapılması gerekeni yaptım. Kalkıp göstermeden hesabi odedim ve haber vermeden sıvıştım (ilk başta her zaman kahve falan için, yemek işine girmeyin). 30 dk sonra mesaj atıp nerde kaldığımı sorunca da bloke etmistim. Aynısını tavsiye ederim. IQsu yeterli ise hatun ne bok yedigini anlar. Size kendinizi iyi hissettirir, o salağa da “lan belki de kaçan balık büyüktü” hipergamik şüphe işkencesi yapar.

Burada bir başka yanlış anlaşılan şey de shit test.  Bir kadının size shit test mi attığı yoksa gerçekten red mi ettiği anlaşılır olabileceği gibi, çoklukla hemen anlaşılmaz. Sizin burada kendinize irrasyonel bir güven göstererek oyuna devam etmeniz tavsiye edilir. Ama sadece bir adım daha.

Örneğin kız buluşmanın başında çok soğuk davrandı. Sıklıkla karşılaştığım bir olaydır. Benim şu anki kız arkadaşım örneğin, ilk 5 – 10 dakika buz gibiydi. Ben bunu shit test sayıp oyuna devam ettim. Aslında ne shit testmiş ne de red. Kız çok çekingen biri o nedenle de çekingenliğini böyle maskeliyor.

Ama bu buz gibi soğukluğun reddedilmek olduğu çokça da durum yaşadım. Eğer hatun 5 – 10 dakika içinde çözülmüyor ise (hadi eğer muhabbet devam ediyorsa 30 – 45 dakika verin) burada shit test olmama varsayımı güçlenir ve siz de ona göre davranırsınız.

ilk buluşmada öpüşen kızlardan değilim ve sanırım seni hiç öpmeyeceğim çünkü birine aşığım.

Bunu dile getiren kızlar da genelde ilk buluşmada öpüşen tiplerdir ama burada asıl öldürücü vuruş, birine aşığım. O kendisine yüz vermeyen birine alternatif arayan kızımız, erkeğe hayır deme bahanesi olarak bunu ortaya sürmüş. Burada doğru cevap “yahu daha yeni tanıştık bana hemen dertlerini anlatıyorsun” diye sırıtmaktır ama bu aşamada bu buluşmanın cinsel içeriği bitmiş zira bu laftan önce bir de soğukluk geçmişi var.

Bir başka örnek de “erkek arkadaşım var” lafı. İlk duyduğunuzda shit test varsayıp ona göre karşılarsınız ama kız tekrarlıyorsa ya da konuşmadan doğru söylediği belli ise hemen gerçek varsayıp kızı NEXTleyin. Kız size olumlu tepki verebilir ama bence “bros before hoes”.

 

 

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

40 thoughts on “Vaka Çalışması – Başarısız tinder buluşması”

 1. İlk iki buluşmamda da kiss close yapan biri olarak şunu diyebilirim

  Kızı iyice incele
  Esprilerine gülüyor mu?
  Sen konuşurken başka şeylerle ilgileniyor mu?
  Sohbeti devam ettiriyor mu ?
  Bakışlarını kaçırıyor mu ?
  Bunların cevapları seni tatmin ettiyse gerçek anlamda , yardır gitsin
  Elini de tutabilirsin
  Öpersin de orası senin yeteneğine kalmış artık.

  …..AMA !!!!

  sürekli soğuk davranıyorsa
  Telefonla uğraşıyorsa
  Saçma sapan eskilerinden bahsediyorsa
  Kinolara olumsuz yanıt veriyorsa
  Kahveyi öde ve NEXTLE
  Daha fazla yanaşmak tacizci damgasına sebep olur.
  Ayrıca bu kız senle buluşmaya geliyor ve başkasına Aşığım diyorsa Shit test dışında başka bir şey düşünemiyorum.
  Önceden Stormshadowun da bir saha raporu vardı kız onu baya bekletmiş falan soğuk davranmış ama sonu F close ile bitmişti.
  Bu buluşma sana iyi bir tecrübe kazandırmıştır.
  Bundan sonra shit or red ayrımını daha iyi yapacaksın.

  Ayrıca okuyunca buluşma fazla mı gergin geçti acaba yoksa okuyunca ben mi yanlış anladım ?

   1. Hocam bu kiss closelardan önce berbat birçok buluşmam olmuştu ama bu son iki buluşma iyi geçince örnek verdim sadece😄😅

   2. mahmut abi ben de benlark ile aynı durumdayım. tinder dahil sosyal medyadan buluşmaya aktarabildiğim bütün görüşmelerde ilk geceden f close’a götürdüm.

     1. Hocam 20 kilo fazlam var
      Evim yok yani şimdilik 🙂
      Daha bir sürü eksiğim var
      Uzunca bir süre monk mode a gireceğim 2 ay sonra
      Forum açılınca bundan önceki posttaki arkadaşın belirttiği gibi spor alanında birçok makale ve çeviri yapmaya gayret edeceğiz 🙏🏻
      Ayrıca Mahmut Abi Odtülü müsünüz
      Odtülüler genelde Hocam der de🤓

  1. Hocam kız buluşmaya gelmiş ama reelde istememiş. Yaptıkları shit test değil. Buluşmaya geldi ise kesin verecek, yaptığı herşey shit testtir varsayımı “bana güldü demek ki beni seviyor” abazanlığının bir üst versiyonu.

   Kızlar sizi reelde beğenmeyebilir. Erkeğin CPDsinin çoğu vücut dili ve o da anca reelde görülür.

 2. Mahmut abi mailden atmıştım ama acil olduğu için burdan soruyorum. Tinder ‘da ilk buluşmadan sonra ilk mesaj kaç gün sonra atılır ? (karşı taraftan gelmezse)

  1. Tinderda kızlar mesaj atmaz. Sen atacaksın. Eğer o seni önce sağa atmışsan hemen at. Eğer sonradan o seni sağa atarsa sürekli tinderda gibi görünmemek için bir iki saate at.

   1. Yok abi öyle değil. Eşleştik konuştuk ilk buluşmayı yaptık zaten.
    İlk buluşmadan sonra ne yapılmalı ?

  1. shit test olup olmadığını yoklamak icin şu seçenekleri önermişti mahmut abi:
   ”sorun değil”
   ”sorun değil ben kıskanç biri değilimdir”
   ”ya daha yeni, tanıştık hemen dertlerinden bahsetmeye basladın”
   ”benim kız arkadaşımın da var ama bak neler yapıyor”

   bunları gülerek söyleyeceksin tabiki. eğer kız yumuşamazsa gerçekten sevgilisi vardır, next.

  2. Hocam böyle saçma shit testleri yapan kızlara zerre tahammülüm yok
   Ya fuck close sonrası nextleyeceksin
   Yada muhabbeti kesip nextleyeceksin
   Erkek arkadaşım var diyorsa biz de
   “Aaa ne tesadüf benim de kız arkadaşlarım var ama senin gibi herkese benden bahsetmiyorlar “ diyip savuşturacaksın görecek o zaman

 3. Abi selam. Bir kız bizle oturuyorken arkadaşını görüp yanımızdan gidiyorsa yani bizi satıyorsa ona ne yapmalıyız. Nextlemeyi planlıyorum.

 4. Beyler tinder fotolariniz nasıl. Blogta 2-3 yazı var ama sizin ki nasıl merak ettim. Çoğu kişi eşleşme alamadığıni söylüyor uygulama yorumlarında. Vücudu biraz toplayinca ben de oradan yürümeyi düşünüyorum sosyal medya hesabım yok ekşi dışında.

  1. eşleşme free olarak kullanıyorsan alamassın. en azından çoğu kişi bende dahil alamıyorum. sanırım paralı kullanmak gerekiyor.

   1. Vay anasını yaa, istanbulda öğrenciyken 50 küsür eşleşmem olmuştu, ah o zamanlar bileydim şu TRP muhabbetini, 50 eşleşmenin ikisi yatağa gitmişti. Gerçi KH’siz halimle yine iyi bi oran bence 😛 😛

    Tinderın algoritması bir değişik. Eşleşip eşleşmeme tamamen kadınlara önce çıkıp çıkmamanızla alakalı. Bu çıkarımı nerden yaptın Stajyer diye sorarsanız cevabım şöyle olacaktır;

    Sen şimdi bu uygulamaya para verip Boost alıyorsun. Boost kullanınca ne oluyor ? Ön sıralarda gözüküyorsun böylece eşleşme ihtimalin artıyor. Demem o ki; Sağa veya sola atmadan önce profile girip biraz vakit geçirsen, instagram fotoğrafı varsa bir iki fotoğrafa, tinderdaki diğer fotoğraflara baktığında o kişiye gözükme ihtimalin artıyor.

    Peki kaynak totom mu ? hayır. Genelde eşleştiğim kişiler gerçekten bana ‘hmm’ dedirtip profiline bakma ihtiyacı hissettiren kişilerdi ve nedense hep o profiline baktığım kişilerle eşleşirdim (alla alla bak sen şu tinderın işine :))

    Hatta sitede bununla alakalı bir yazı da var, ordaki şeyler de burda anlattıklarımla hemen hemen örtüşüyor.

    Son olarak, amerikada tinderı kullanan bir arkadaşım plus satın aldı ve boost’u kullandı. 30 dakika içinde adama eşleşme yağdı. Kullanın ağalar, ama monk mode’dan çıkınca kullanın 🙂

    Ağırlıktan bahsetmedim, bir de ağırlık kaldırın.

  1. Kadına dokunarak iletişimin seksüel tansiyonunu yükseltmek demek KİNO.
   Zaten kadın doğası dokumaya iyi tepki verdiği için daha iyi olur
   Her seksi dokunuşta oksitosin salgılar kadın bu da bağlılık hormonudur kadının erkeğe bağlanmasını ve çekici bulmasını sağlar

   Kino örnekleri ;
   El falına bakmak
   Bilekliklere, yüzüğe bakmak
   Saçına , burnuna yada o anki duruma bağlı olarak dokunuşlar
   Kapıdan geçerken sırtına dokunup içeri buyur etmek gibi

   Ayrıca Odtüde okumuyorum arkadaşlar sadece Mahmut Abiye sordum :))

  1. “Ben senin bildiğin kızlardan değilim “mesajı veriyor. ya da niyetin ciddiyse gel kanka mesajı veriyor kendince. Ama burası çok mühim değil. Bakman gereken yer hareketleri.

   Sohbet ederken ilgiliyse, bol bol ili veriyorsa, kinolara olumlu dönüyorsa yürümeye devam et. Ama Cinsellik konusunda kısıtlayıcı davrandığı an NEXT’le. Tabii bunları yaparken tabak çevirmeyi unutmuyoruz.

   Sohbet halinde soğuk nevale isem zaten baştan NEXT’le geç.

 5. Tinder ve benzeri uygulamalardaki kızların hemen hemen %70 i sorunlu tiplerdir.
  Buluşmaya giden arkadaşlara tavsiyem çok büyük umutlarla gitmemesidir.
  Ağzınızın içine girecek kadar ilgili bir kız bile 2 gün sonra mesajlarınıza cevap vermeyebilir.O yüzden hatayı kendinizde değilde genelde karşıda arayın.

 6. Herkese selam instagramdan bir kızla 2 gündür konuşuyorum çok da fazla mesaj atmadım ama attığım zamanlarda kız hep güldü çünkü çok ince espriler yaptım kız da çok zeki. Açıkçası beta gibi mesajlaştım cinsel gönderme olmadan. Yarın buluşma teklifimi kabul etti, ama gündüz buluşacağız ve eskişehirde yaşıyorum. İlk buluşmada neler yapabilirim arkadaşlar? Muhabbetim iyi ama illaki suskunluk yaşanacak bunu nasıl bozabilirim ve nasıl cinsel mesajlar verebilirim, biraz doğaçlama olmalı bunu biliyorum. Yarın buraya buluşmadan sonraki durumu özet geçeceğim.

 7. hocam merhabalar,
  bloğunuzu uzun zamandır takip ediyorum gerçekten güzel ve faydalı paylaşımlar yapıyorsunuz öncelikle bunun için sizi tebrik ederim.. yaşım 29 ve yıllardır Pua, Alfa,Beta kadınları etkileme sanatı ve kırmızı hapı araştırdım kendime bir çok şey kattığına inanıyorum. Fakat hala eksik olan şeyler bende nedir diye soracak olursanız sanırım ben biraz da mutluluğu kadınlarda arıyor gibiyim biraz bağımlılık yaptı sanırım boşta kalmayı pek sevmiyorum illa yanımda yöremde bir hatun olsun mentalitesi oluştu bende, mesela güzel bir kadına sahip olduğumda kendimi mutlu hissediyor ama olmayınca biraz moral ve motivasyonum düşük oluyor sizce bunu nasıl aşabilirim ? ve son olarak ilgimizi çeken güzel ve çekici bir hatunla baskı ve reddedilme korkusu aşıp nasıl tanışabiliriz ? eminim bunu benim gibi bir çok arkadaş yaşıyordur. 3-4 öncesi rahatlıkla dışarda set açabiliyordum ama şuan ne kadar istesem de adım atamıyorum.. şimdiden teşekkür ederim kendinize iyi bakın 🙂

  1. Benzer şeyleri yaşıyorum, hatta güzel bir sevgilim varken de neden her gördüğüm kızı açıp yatağa götüremedim diye düşünüyordum. Belli bir başarı yakalayınca ve içsel oyunun yeterince olgunlaşmamış ise, başarıların üzerinde EGO yapmaya başlıyorsun ve EGO’nun getirdiği mutluluk motivasyonun devam etmesi için yeni “zafer”lere ihtiyacın oluyor. Ayrıca önemli bir olay da bir yerden sonra çaba göstermeyi küçümsüyor insan. Sanki müdürlüğe terfi etmişin de ayak işlerini yapmak istemiyorsun gibi halbuki yeni tanıştığınız kızlar müdür olduğunuzu bilmiyor ve ilgilenmiyor. Set açamamanın bence diğer olası nedenleri:
   İlk baştaki hevesin kaybolması,
   Geçmiş saha deneyiminin getirdiği önyargılar (Bu kız açık değil; Rocker kızlara şansım tutmuyor vs)
   Oyunda başa dönmeyi yedirememe,
   Hep 18-25 arasında yürümek istiyorsan, bu yaş aralığı kızlarını yeterince tanıyamama, insta-tinder sonrası değişikler olduğunu düşünüyorum,
   Etrafta kimsenin daygame açılış yapmaması, gerçekliğinden çıkmış olması,
   Sözel oyundaki eksiklik.
   En önemlisi de mutlu olmak için kızlardan onay bekleme durumunda olmak. Dilenci konumundan kızla tanışmak gibi birşey, şahsen bazen kızlardan seks dileniyor gibi hissediyorum daygame’de.

 8. yazilarinizi içim parçalanarak okuyorum
  yillarca her terslenmede veremedigim cevaplar yuzunden özgüvenim paramparça
  toparlamamda payiniz cok.
  kalpten tesekkurler.

 9. Herkese selam. Kızla gündüz buluştuk bira içmeyi istemedi oralet içmeye götürdüm kafa yapılarımız çok benzeşiyor ve kız çerçevemi koruduğumu gördü ve üzerimde hakimiyet kurmaya çalışıyosun sanırım dedi şaka yollu. Sonra porsuk çayının kenarında oturalım dedim götürdüm orda da sohbet güzeldi fakat kızla cinsel gerilim yaratamadım sadece birkaç kere bacağına dokundum ve kolyesini düzeltirken boynunda elimi gezdirdim birkaç saniye. İma yollu da olsa cinsel mesaj verme fırsatım olmadı. Mesaj atmayacağım birkaç gün. Oraletleri ödedim karşı çıktı ama bir dahakini de sen ödersin dedim. Fazla mesajlaşmak istemiyorum kız muhtaç bu bana demesin diye ve şimdi de başka kızları kovalıyorum teşekkürler.

  1. Bir kızdan “üzerimde hakimiyet kurmaya çalışıyorsun” duymak oyununda yanlışlık var demektir. Çerçeve dolaysız ve imalı olmalı. Erkek mantığıyla fazla açık sözler kullanmak ve dolaysız dominantlık özellikle kaba saba ise iticidir.

   Kızdan bu lafı işitmek için ne yaptın?

   1. Kızın buluşmaya geç geleceğini varsayıyordum, kızı ben yarım saat bekletmiş oldum. Dedim ben bütün planlarımı senin geç kalman üzerine kurmuştum, senin için güzel bir ceza hazırlamıştım. Kız geç kalsaydı bana öpücük borçlanacaktı, şaka yollu söyledi zaten. Bir de kız gördüğüm en komik kızlardandı ben kızı çok güldürdüm ama o da beni güldürdü normalde kızlar espri yapamaz bilirsiniz. Biraz şapşalca sırıtmış olabilirim ama oturuşum iyiydi ona dönük değildi. Yalnız kız çok konuşmayı seviyor dolu dolu konuşuyor %70e %30 ideal dediniz ama bu %75 falan konuştu kendiliğinden. Bana sorduğu soruları da savuşturdum nerde çalışıyosun dedi part time torbacılık yapıyorum dedim mesela. 2. Buluşma için uygun zamanı bekleyeceğim. Kız tiyatroya falan gidelim dedi ama iyice kızın çerçevesine girmiş olurum üstadım değil mi ne yapsak ki?

 10. Üşendiğim için soruyorum: Tinder’ın Gold veya Plus özellikleri, bayan kullanıcılarına açık mı? Yoksa parayı sadece erkeklerden mi söğüşlüyorlar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *